Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2016 21:15:55 vasta tsitaadiga

See punane valgus on päris lahe seal nurgas. Vb panna kuskile efekti mõttes veel natuke.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2016 22:38:43 vasta tsitaadiga

Võid profiili panna ka jupid mis on. thumbs_up.gif Tahaks teada mis video on ja muud jupid. icon_wink.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WWEPRO
HV kasutaja
WWEPRO

liitunud: 08.03.2010




sõnum 21.06.2016 22:19:00 vasta tsitaadiga

Märtsis sai kokku pandud selline kast:


Nüüdseks videokaart müüdud ja plaanis ka korpus ja emaplaat maha müüa. Tellitud uus korpus (Enthoo Evolv ATX Midi-Tower, Tempered Glass), videokaart (GeForce GTX 1080 HOF) ja valget värvi kaablid.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanuste
HV kasutaja
jaanuste

liitunud: 06.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 13:25:10 vasta tsitaadiga

WWEPRO kirjutas:
Märtsis sai kokku pandud selline kast:


Nüüdseks videokaart müüdud ja plaanis ka korpus ja emaplaat maha müüa. Tellitud uus korpus (Enthoo Evolv ATX Midi-Tower, Tempered Glass), videokaart (GeForce GTX 1080 HOF) ja valget värvi kaablid.


Ilus kast aga pildid on sellise nurga all, et pea hakkab ringi käima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 13:40:29 vasta tsitaadiga

Selle kasti kõrval istudes on küll keevitusmaski vaja... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 20:51:39 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Selle kasti kõrval istudes on küll keevitusmaski vaja... icon_rolleyes.gif

+1 thumbs_up.gif
Pole kunagi harrastanud värvilisi komposi(suurem enamus ikka tiivikud mille tõhusus on 0 lähedane)aga nii palju kui on inimesi nii palju on ka erinevaid maitseid ja ka arvamusi icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2016 21:10:11 vasta tsitaadiga

Arvestage sellega kah, et kohapeal näeb see ilmselt hoopis teistsugune välja, ülikeeruline on valgustust korrektselt pildile saada.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 18.08.2016 11:08:34 vasta tsitaadiga

Lõpuks hakkas närvidele käima kui kui videokaardi jahutuse vent "yles ütles"....2 aastat pole arvuti korralikus kastis olnud!.
ENNE

PÄRAST

Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2016 22:47:46 vasta tsitaadiga

Hahaa... See "enne" pilt on vägev icon_lol.gif icon_lol.gif
Uus kast on igati viisakas thumbs_up.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 21:45:17 vasta tsitaadiga

Paneks siis oma Cuubicu pildid kah... icon_lol.gif


_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 08:16:58 vasta tsitaadiga

Etz, Võiks seest ka pildi panna siis.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 21:55:43 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Etz, Võiks seest ka pildi panna siis.


Seest pildid on teises teemas olemas, aga heakene küll:


Spoiler Spoiler Spoiler


Kerge täiendav "tuuning"... icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2016 22:17:16 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 01:05:52 vasta tsitaadiga

peet kirjutas:
Üle väga pika aja soetasin jälle endale lauaarvuti.
Tulemus pärast üleliigse puuri väljavõtmist ja kõvaketaste ümbertõstmist pildil. Kokku on kolm kõvaketast, mittenähtav SSD kinnitatud teisele poole.


Kui eelmisel aastal oli must, siis sel aastal on valgem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 19:42:37 vasta tsitaadiga

Valge R5 ka päris kena ikka. Ma ise keerasin sama toiteka teistpidi. Natuke jama küll, et vent ülespoole ja tõmbab korpusest sooja õhku, aga kuna koormust väga hullu ei saa, siis ei paista midagi hullu olevat. Boonuseks aga see, et teisel pool on ilusam logo. icon_biggrin.gif Samas kinnisena ei näe nagunii väga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 20:27:21 vasta tsitaadiga

Sai proovitud mingiaeg oma Fractal Design Node 605 sisse Asus GTX1080 kaarti. Üllataval kombel mahtus isegi ära.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja pilt kastist oma kaardiga normaal olekus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 20:43:37 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Valge R5 ka päris kena ikka. Ma ise keerasin sama toiteka teistpidi. Natuke jama küll, et vent ülespoole ja tõmbab korpusest sooja õhku, aga kuna koormust väga hullu ei saa, siis ei paista midagi hullu olevat. Boonuseks aga see, et teisel pool on ilusam logo. icon_biggrin.gif Samas kinnisena ei näe nagunii väga.


Eks ma ka mõtlesin, et pildil näeks asi palju ilusam välja, kui toiteplokk teistpidi keerata, aga just sel põhjusel, et suurema osa ajast on nagunii külg kinni, ei hakanud ma seda siiski tegema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 22:22:32 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul on 660Platinum ka teistpidi ja võtab seest "sooja õhku", sest Seasonic ise soovitab niipidi paigutada. Tundus ka mõistlikum teistpidi panna, ent läksin siiski seda teed pidi... ilmselt asi selles, et soojus liigub ülespoole ja passiivsena eraldub soojus paremini. Mul hetkel üldse aktiivrežiimis asi, sest korpusevendid vajavad tegelemist...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 00:44:02 vasta tsitaadiga

R5'l veel seal all väga hästi toimivad filtrid ja kõik on väga soodne selle lahenduse jaoks. Linustechtips tegi video ka tegelikult erinevate variantide vahest. Mäletaks nagu, et need vahed polnud märkimisväärsed ja seega ei vaevanud pikalt pead.

Passiivse puhul on ilmselt jah niipidi ainuõige lahendus.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.09.2016 09:38:47 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Sai proovitud mingiaeg oma Fractal Design Node 605 sisse Asus GTX1080 kaarti. Üllataval kombel mahtus isegi ära.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja pilt kastist oma kaardiga normaal olekus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Jube mõnus korpus tundub olevat. Vist pean ka selle endale koduarvutile muretsema.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2016 19:33:55 vasta tsitaadiga

Vana 600T tüütas ära ja sai vahelduseks midagi uut võetud.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 11:35:38 vasta tsitaadiga

incx kirjutas:
Sai kah üle pika pika pika aja üks kast ise ehitatud. Tuleb tunnistada, et tänapäevaste vahenditega on ikka krdi lihtne viisakaid puhta väljanägemisega kaste ehitada vs vanasti vastutuult ülesmäge paljajalu klaasikildudel mäe otsa esmalt ronimine, et kastinurkade jumalatele esimesed viisteist verepiiska annetada.

Loomaks siis Fractal Define R5, kõhus Supermicro Xeon D-1541 plaat, 128GB ECC mälu, Adapteci HBA ja 48TB toorest ketast.



Spoiler Spoiler Spoiler


Vana postitus küll aga kust kohast selliseid SATA kaableid hankida saab?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 11:48:30 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Vana postitus küll aga kust kohast selliseid SATA kaableid hankida saab?


See vajab ka eraldi RAID kontrollerit, tegu on SAS kaabliga...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 11:54:35 vasta tsitaadiga

Hmm pistiku peal on Serial ATA kirjas?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 12:05:57 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Hmm pistiku peal on Serial ATA kirjas?


Spoiler Spoiler Spoiler


Kaabli teine, kontrolleri poolne, ots aga ei ole SATA... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 12:10:12 vasta tsitaadiga

Ok jälle targem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 12:11:10 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Ok jälle targem.


incx kirjutas:
Loomaks siis Fractal Define R5, kõhus Supermicro Xeon D-1541 plaat, 128GB ECC mälu, Adapteci HBA ja 48TB toorest ketast.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 01:55:09 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:


Vana postitus küll aga kust kohast selliseid SATA kaableid hankida saab?


Thermaltake'il taoline sata olemas, 20€ tk icon_lol.gif
Hiina alternatiivi saab 2€ eest.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incx
HV kasutaja
incx

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:37:02 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Vana postitus küll aga kust kohast selliseid SATA kaableid hankida saab?


Nagu teised juba kirjutasid, siis jah tegemist SAS2SATA fanoutiga, spetsiifiliselt
Adaptec - SAS internal cable - with Sidebands - SAS 6Gbit/s - 4-Lane - 36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8643) (M) - 7 pin SATA (F) - 80 cm - right angle connector

_________________
I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mindstorm7
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 20:18:14 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Andrez kirjutas:


Vana postitus küll aga kust kohast selliseid SATA kaableid hankida saab?


Thermaltake'il taoline sata olemas, 20€ tk icon_lol.gif
Hiina alternatiivi saab 2€ eest.

Sata kaabel? Näita mulle! icon_biggrin.gif

EDIT:
Viskan teemasse sobivaid pilte ka

Desktop:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sisu:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei ole positiivne, ega ka negatiivne. Ma olen lühis.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 21:36:14 vasta tsitaadiga

Hinna ja nimega läks pisut mööda
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16812162042

Hiinakas ka
link
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2017 15:01:16 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Hinna ja nimega läks pisut mööda
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16812162042

Hiinakas ka
link


Tellisin hiinakad ära, eks kuu kahe pärast näeb kui head on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 15:34:48 vasta tsitaadiga

Before:



After:



uue toiteka kaablid on nii pikad võrreldes Dell enda toitega icon_biggrin.gif
ja paksult sleevitud
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 15:55:17 vasta tsitaadiga

Enne ja pärast custom side panelit ja psu shroudi, nüüd veel custom sleeved kaablid ja vesijahutus aint puudu. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.01.2017 16:22:14 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Before:



After:



uue toiteka kaablid on nii pikad võrreldes Dell enda toitega icon_biggrin.gif
ja paksult sleevitud



kole ju..... mingi kast mis on juhtmepuntraid täis icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.01.2017 16:50:11 vasta tsitaadiga

Gap, Delli vabriku pill, mis sa sealt saada tahad. Ausalt selliste piltide postitamine siia on üsna pointless. Mingi insipiratsiooni sealt keegi ei ammuta.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:24:44 vasta tsitaadiga

SilQ, Gap,

ei näinud kuskil kirjas, et peaks olema mingi juudi jõulupuu tüüpi masinate pildid siin icon_neutral.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.01.2017 17:49:01 vasta tsitaadiga

metallika, Ei peagi olema jõulupuu, aga tehasemasinas pole midagi omapärast/ainulaadset. Iga masin mis kokku on pandud oma ära nägemise järgi on siiski teistsugune.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 20:33:27 vasta tsitaadiga

Mõned tumedamad pildid mu asjandusest

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
pWn


viimati muutis pwn13 18.01.2017 20:38:11, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 02:39:49 vasta tsitaadiga

Panen enda omast ka ühe pimedas:


Pole jõudnud peale upgrade juhtmeid veel korrastada. Peab nipukaid hankima juurde. icon_smile.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009




sõnum 17.01.2017 20:03:44 vasta tsitaadiga

DayDream,
väga kena

_________________
müün steam cdkeys.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 02:05:35 vasta tsitaadiga

Kuna sai paar klõpsu kastist tehtud siis paneks siia kah:


Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 08:23:24 vasta tsitaadiga

Korrektne värk.
Saad sa rohkem eest pildi panna voi mis kast on? Palju seda laiust seal on?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 20:17:12 vasta tsitaadiga

mixxer, kui silm ei peta, siis ilmselt Fractali Node 804
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 22:03:51 vasta tsitaadiga

Node 804 jah thumbs_up.gif

182mm emaplaadi poolt ja 156mm tagapool
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.01.2017 18:39:18 vasta tsitaadiga

Ehitamisel:

Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 18:47:55 vasta tsitaadiga

Evil, nice thumbs_up.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 20:05:10 vasta tsitaadiga

Evil kas videokaart läheb ka vee alla?
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 21:38:07 vasta tsitaadiga

Evil, Ilus aga voolikud võiks vähe korreksemalt olla thumbs_up.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.02.2017 23:52:43 vasta tsitaadiga

Sants5 kirjutas:
Evil kas videokaart läheb ka vee alla?


Hetkel ei plaani.

kaidtor kirjutas:
Evil, Ilus aga voolikud võiks vähe korreksemalt olla thumbs_up.gif


Ma tean jah aga see coolantiga jebimine viskas kopa ette. Alguses oli nii:


Eks ma saan mõelda siin veel.

Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.