Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 21:18:14 vasta tsitaadiga

el1K kirjutas:
Sony Z3 lendas maha, ekraanil mõra, puutetundlikkus ei toimi.

Hei,
Mis värvi?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal töö teostus.

Parimat,


EDIT// Kuna oled 1000 postituse saaja, siis teeb kingituseks OEM paneeli 95€ hinnaga. Võta või jäta! icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.09.2016 14:57:43 vasta tsitaadiga

Tervitus,

IMEI on 352134/07/524842/8

Fredu kirjutas:
Kevadel on juba Elisas ekraan vahetatud tegelikult, aga peale vahetust kaotas telefon garantii ja uue ekraani garantii oli ka vaid 3 kuud. Elisa küll ütles ise praeguse jama kohta, et ekraan on siiski läbi...
IMEI-d täpsustan...

mteachx kirjutas:
tommike kirjutas:
Huvi pärast uurin:
Moto G XT1068 ekraan ämblik, muidu toimib...

Tere,
*LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 65€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€

Parimat,




Fredu kirjutas:
Samsung J5

Pilt ees, puutetundlikkus ei tööta. Kukkunud ei ole, lihtsalt kasutamise käigus kadus ära kõik.

Head

Fred

Hei,
Soovitaks sellega garantiisse minna või võiks vaadata kaablid üle.
Kui IMEI saadad, saaks täpsustada.
Kui ekraani vahetada, siis tuleks seal ca 80€ kanti kulu, kuid ehk saab muul viisil leida lahenduse telefoni kordategemiseks. icon_smile.gif

Parimat,
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 15:05:36 vasta tsitaadiga

Jah, muud pole, kui ekraani vahetus ja 80€, paari nädalaga peaks arvestama siinkohal.

Jaksu,
Fredu kirjutas:
Tervitus,

IMEI on 352134/07/524842/8

Fredu kirjutas:
Kevadel on juba Elisas ekraan vahetatud tegelikult, aga peale vahetust kaotas telefon garantii ja uue ekraani garantii oli ka vaid 3 kuud. Elisa küll ütles ise praeguse jama kohta, et ekraan on siiski läbi...
IMEI-d täpsustan...

mteachx kirjutas:
tommike kirjutas:
Huvi pärast uurin:
Moto G XT1068 ekraan ämblik, muidu toimib...

Tere,
*LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 65€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€

Parimat,




Fredu kirjutas:
Samsung J5

Pilt ees, puutetundlikkus ei tööta. Kukkunud ei ole, lihtsalt kasutamise käigus kadus ära kõik.

Head

Fred

Hei,
Soovitaks sellega garantiisse minna või võiks vaadata kaablid üle.
Kui IMEI saadad, saaks täpsustada.
Kui ekraani vahetada, siis tuleks seal ca 80€ kanti kulu, kuid ehk saab muul viisil leida lahenduse telefoni kordategemiseks. icon_smile.gif

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Helllx
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2016




sõnum 10.09.2016 00:58:13 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Coolpad PortoS (E-570)
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info:laps pillas telefoni maha, ekraan töötab, ja puutetundlikkus ka töötab. Ekraanil nn "ämblikuvõrk". Palju läheb maksma ekraani/klaasi vahetus,- töö+ tellimuse aeg.Kui teie ei vaheta, äkki oskate soovitada kedagi, kes vahetab, ei oska enam otsida, kes nendenn Hiinakate parandusega tegeleks.
Palun vastake e-mailile: hellx@hot.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2016 06:25:55 vasta tsitaadiga

Helllx kirjutas:
Seadme mudel: Coolpad PortoS (E-570)
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info:laps pillas telefoni maha, ekraan töötab, ja puutetundlikkus ka töötab. Ekraanil nn "ämblikuvõrk". Palju läheb maksma ekraani/klaasi vahetus,- töö+ tellimuse aeg.Kui teie ei vaheta, äkki oskate soovitada kedagi, kes vahetab, ei oska enam otsida, kes nendenn Hiinakate parandusega tegeleks.
Palun vastake e-mailile: hellx@hot.ee

Tere. Vastatud emailiga. :

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 10:41:49 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung S6 Active (SM-G890A)
Seadme värv: Camo blue ( http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-s6-active-r-1.jpg )
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad, puutetundlikus töötab.

Võimalusel vastata privaatsõnumiga
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 10:57:24 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung S6 Active (SM-G890A)
Seadme värv: Camo blue ( http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-s6-active-r-1.jpg )
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad, puutetundlikus töötab.

Võimalusel vastata privaatsõnumiga

Hei,
Kui midagi selgub, kirjutan PS, hetkel olen ootel, kuna pole hinda taskust võtta.

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 13:40:12 vasta tsitaadiga

mteachx, s6 esi ja taga klaasi vahetad? puutekas töötab
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 13:57:31 vasta tsitaadiga

taaniellin kirjutas:
mteachx, s6 esi ja taga klaasi vahetad? puutekas töötab

Hei,
Tagaklaas teostatav, esiklaasi ei vaheta, vaid ekraani moodul tervenisti kahjuks.

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 15:23:04 vasta tsitaadiga

mteachx, kui mõlemad on ära võetud siis külge monteerid uued?? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 15:31:27 vasta tsitaadiga

taaniellin kirjutas:
mteachx, kui mõlemad on ära võetud siis külge monteerid uued?? icon_biggrin.gif

Seda saab. Aga enne vaja täpsustada, mis ja kuidas on asjad lahti kakutud ja mida oodatakse uuesti monteerimise all.
Kui pead silmas, et võtad klaasi ekraanil küljest, siis uut klaasi loca liimiga ei paneks kinni, vaid raamitsi - teine kord klaas katki läheb, saab kergema vaevaga selle vahetatud pealt.
Samas võin sulle kahepoolset saata, saad ise hakkama beer_yum.gif
Lõika ja kleebi töö vaid.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.09.2016 13:54:00 vasta tsitaadiga

S6 triip jookseb mööda ekraani alla:
http://imgur.com/a/OEIZ3

Ilmselt sai päikest vms.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 15:42:08 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
S6 triip jookseb mööda ekraani alla:
http://imgur.com/a/OEIZ3

Ilmselt sai päikest vms.

Hei,
135€ oleks uus originaal ekraanimoodul koos vahetusega. Ajaliselt üks nädal-kaks.

Garantii saatis täkete pärast pikalt, oled proovinud?

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 17:33:25 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: iphone 5c
Seadme värv: heleroheline
Mure/Muu info: ekraan ämblikuks, puutetundlikus alles
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onu Sid
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2004




sõnum 13.09.2016 17:55:04 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Motorola Nexus 6
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: ekraan purunenud, digitizer töötab.
Kas on võimalik vaid ekraani vahetada? LCD + Digitizer on sel mudelil vist suhteliselt kallis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 20:22:09 vasta tsitaadiga

raymk5 kirjutas:
Seadme mudel: iphone 5c
Seadme värv: heleroheline
Mure/Muu info: ekraan ämblikuks, puutetundlikus alles

Hei,
Hetkel kohapeal 5c ekraan puudub.
55€ umbes nädal kaks tellimine ja vahetus.

Parimat,




onu Sid kirjutas:
Seadme mudel: Motorola Nexus 6
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: ekraan purunenud, digitizer töötab.
Kas on võimalik vaid ekraani vahetada? LCD + Digitizer on sel mudelil vist suhteliselt kallis.

Hei.
Paraku terve ekraanimoodul vaja jah vahetada.
Tarne ca kolm nädalat A kvaliteet ekraanile koos vahetusega, 140€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 09:04:46 vasta tsitaadiga

Telefonide/Tabide ekraani murega pöördumisel palun kirjuta teemasse:
Seadme mudel: HTC Desire 820
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: klaas katki, palju vahetus koos klaasiga maksab? KIIRE!!!

A/A+ -
OEM -

Pange mõlemad hinnad, siis arvestan
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 10:25:12 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
Telefonide/Tabide ekraani murega pöördumisel palun kirjuta teemasse:
Seadme mudel: HTC Desire 820
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: klaas katki, palju vahetus koos klaasiga maksab? KIIRE!!!

A/A+ -
OEM -

Pange mõlemad hinnad, siis arvestan


Tere,
Kahjuks originaali hetkel pakkuda pole,

A varuosa koos vahetusega 85€ ja tarne ca paar nädalat.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2016 13:39:41 vasta tsitaadiga

HTC HD2

Kõik on terve ja töötab, aga klaas on irvakil ühest servast ja tolm vahel. Kas saaksid puhastada ära ja uuesti kinni "liimida"?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duub7
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2016 14:42:36 vasta tsitaadiga

Tere,

Seadme mudel: LG G3
Seadme värv: Titanium
Mure/Muu info: Telefon kukkus maha. Pilti näitab. Ekraanil ämblikuvõrk. Puutumisele ei reageeri. Eelistaks OEM osasid, kui just A+ väga palju parema hinnaga ei ole.
Pilt: http://imgur.com/oBcZabX

Kas oleks võimalik töösse võtta? Ning mis oleks hind ja aeg?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 00:29:27 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
HTC HD2

Kõik on terve ja töötab, aga klaas on irvakil ühest servast ja tolm vahel. Kas saaksid puhastada ära ja uuesti kinni "liimida"?

Hei, oleks võimalik mõnda pildimaterjali PM kaudu saada?

Jaksu,





duub7 kirjutas:
Tere,

Seadme mudel: LG G3
Seadme värv: Titanium
Mure/Muu info: Telefon kukkus maha. Pilti näitab. Ekraanil ämblikuvõrk. Puutumisele ei reageeri. Eelistaks OEM osasid, kui just A+ väga palju parema hinnaga ei ole.
Pilt: http://imgur.com/oBcZabX

Kas oleks võimalik töösse võtta? Ning mis oleks hind ja aeg?


HeiHei,
Kahjuks OEM pole pakkuda ning titani ka kohapeal pole. Vajadusel saab tellida, kuid kuldne on olemas. Samuti on kuldne tagakaas uus olemas, ehk telefon väliselt oleks tutikas kuldse teed minnes.


*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A+ LCD+digitizer+raam+tagakaas+vahetus - KOHAPEAL - 110€ (Kuldne, brand new välimus)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 21:34:21 vasta tsitaadiga

Nexus 5 (D821) ekraani ka leidub? Eelistatavalt OEM.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 22:17:47 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Nexus 5 (D821) ekraani ka leidub? Eelistatavalt OEM.

Tere, OEMi kahjuks pole aga see A on üsna hea, ütleks et ega vahet teegi. : )

*LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - KOHAPEAL - 85€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 12:07:01 vasta tsitaadiga

Valge LG G2 D802 ekraani kohapeal leidub?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 12:16:12 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Valge LG G2 D802 ekraani kohapeal leidub?

Hei,
Leidub. A varuosana, koos raamiga.

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 75€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 14:46:28 vasta tsitaadiga

mteachx, mis hinnad ilma vahetuseta oleks?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 14:58:06 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
mteachx, mis hinnad ilma vahetuseta oleks?

Hei,
-15€

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Seem
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2015




sõnum 22.09.2016 13:13:15 vasta tsitaadiga

Tere,

Nexus 4 ekraan ja puutetundlikus katki muu korras.

Ette tänades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 13:20:50 vasta tsitaadiga

Seem kirjutas:
Tere,

Nexus 4 ekraan ja puutetundlikus katki muu korras.

Ette tänades


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne umbes kuu - 67€
*A LCD + digitizer+raam+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 80€

Ekraani alumine keskmine osa on oranzikas, koht kus on teadete led.

parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 16:57:56 vasta tsitaadiga

Kas natuke väiksema töö nagu iPhone 5S home button vahetusega ka tegeled?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 17:06:38 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas natuke väiksema töö nagu iPhone 5S home button vahetusega ka tegeled?

4M

Hey,
Jah ikka saab, kas nupp endal olemas? Mis värvi?
Tarne ca nädal-kaks, kui tellida. 25€ koos vahetusega.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 10:10:10 vasta tsitaadiga

D6603 ekraani vaja tuttaval. Mis maksaks?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 10:13:53 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
D6603 ekraani vaja tuttaval. Mis maksaks?

Hei,

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 105€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 26.09.2016 10:16:23 vasta tsitaadiga

Samsung S7 Edge Ekraani vahetus?
Defektne koht: https://www.upload.ee/image/6165875/IMGP9840.JPG
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 10:46:19 vasta tsitaadiga

Onedream kirjutas:
Samsung S7 Edge Ekraani vahetus?
Defektne koht: https://www.upload.ee/image/6165875/IMGP9840.JPG

Tere
OEM ekraanimoodul, 225€, teostus ca paari nädala jooksul.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speefy
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2014




sõnum 26.09.2016 21:41:26 vasta tsitaadiga

Tervist!

Must sony xperia z1c, ekraan katki ning puudu ka klapp laadija ava juurest. Mis ekraanivahetus ja klapp maksavad?

Parimat,
Fred
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 21:54:23 vasta tsitaadiga

Speefy kirjutas:
Tervist!

Must sony xperia z1c, ekraan katki ning puudu ka klapp laadija ava juurest. Mis ekraanivahetus ja klapp maksavad?

Parimat,
Fred


*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€

Kuna aga mul kohapeal pole võtta katet USB pesale, siis kohati oleks mõistlik võtta miski ekraan tarnega ning samas saaks ka klapi tellida. See oleks +5€
OEM puhul saaks aga nädalaga hakkama tõenäoliselt.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speefy
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2014




sõnum 27.09.2016 00:50:09 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Speefy kirjutas:
Tervist!

Must sony xperia z1c, ekraan katki ning puudu ka klapp laadija ava juurest. Mis ekraanivahetus ja klapp maksavad?

Parimat,
Fred


*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€

Kuna aga mul kohapeal pole võtta katet USB pesale, siis kohati oleks mõistlik võtta miski ekraan tarnega ning samas saaks ka klapi tellida. See oleks +5€
OEM puhul saaks aga nädalaga hakkama tõenäoliselt.

Parimat,


Okei, mõtlen natuke ja pean aru (telefoni parandus pole mulle)
Võtan PMis ühendust, kui selgust saan icon_smile.gif

Päikest,
Fred
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri132
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2014




sõnum 29.09.2016 19:47:56 vasta tsitaadiga

Tere,
Samsung galaxy s4 (must) klaas mõrane. Display ja touch töötab.
Palju selle vahetus maksma läheks?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 19:57:49 vasta tsitaadiga

lauri132 kirjutas:
Tere,
Samsung galaxy s4 (must) klaas mõrane. Display ja touch töötab.
Palju selle vahetus maksma läheks?

Hei,
Klaasi vahetus teoreetiliselt teostatav, kuid omavastutus jääb kliendil. Kui klaasivahetus õnnestub, siis 40€, kui mitte, vajalik moodul tellida, et see korda saada. Senini 10'st 8 on aga edukad olnud. Tumeda toonis on kohapeal.

Kui ei õnnestu, siis mooduli vahetus 85€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:55:47 vasta tsitaadiga

Telefon: Iphone 5SE
Viga: ekraan katki, vajab vahetust.

Mis hind?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 13:15:09 vasta tsitaadiga

Samsung TAB S 10.5 ekraani vahetus (puutetundlikus töötab, ekraan ämblik). Värvuse bronze
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eix112
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 20:04:39 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Seadme värv: kuldne
Mure: Esipaneeli nupul sügav kriim, sõrmejäljelugeja sellest tingituna ei tööta. Uut juppi endal pole. Kas seda on võimalik vahetada ja töökorda saada ning palju vahetus maksab?

Pilt kriimust:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 01.10.2016 22:11:19 vasta tsitaadiga

Valge sony z1 comact ekraan katki, puutetundlikus puudub. Sooviks vahetuse hinda ja kaua aega kulub? Võib kirjutada ka postkasti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2016 00:26:34 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Telefon: Iphone 5SE
Viga: ekraan katki, vajab vahetust.

Mis hind?


Tere,
55€ ja kohapeal olemas.

Parimat,




leits kirjutas:
Samsung TAB S 10.5 ekraani vahetus (puutetundlikus töötab, ekraan ämblik). Värvuse bronze


Tere,
205€, kahjuks terve ekraani mooduli vahetus. Tarne ca kuu.

Parimat,




Eix112 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Seadme värv: kuldne
Mure: Esipaneeli nupul sügav kriim, sõrmejäljelugeja sellest tingituna ei tööta. Uut juppi endal pole. Kas seda on võimalik vahetada ja töökorda saada ning palju vahetus maksab?

Pilt kriimust:
Spoiler Spoiler Spoiler

Hei,
Kahjuks 160€, kui esipaneel on terve.

Parimat,





Maidor kirjutas:
Valge sony z1 comact ekraan katki, puutetundlikus puudub. Sooviks vahetuse hinda ja kaua aega kulub? Võib kirjutada ka postkasti.


Tere,
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2016 08:59:47 vasta tsitaadiga

Kas tegemist on originaal ekraanimooduliga? (205e)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2016 11:19:06 vasta tsitaadiga

Samsung a5 2015 ekraan?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enaber
HV kasutaja


liitunud: 05.02.2004




sõnum 02.10.2016 22:20:34 vasta tsitaadiga

Oukitel K10000 ekraan ämblik. Kas vahetate ekraani ja kui jah siis kui palju koos varuosaga maksma läheks?
_________________
Ostan, müün ja kahetsen.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 13:48:55 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Kas tegemist on originaal ekraanimooduliga? (205e)

Hei,
Tegemist A varuosaga.
Originaal 245€ ja umbes nädal kaks tööaeg.
Parimat,




Arvutipäss kirjutas:
Samsung a5 2015 ekraan?

Tere, mis värvi?
Hind oleks 100€ ja tarne ca kuu. Kahjuks hetkel saadavus kesine ja OEM puhul on tarneaeg ka teadmata.

Parimat,




enaber kirjutas:
Oukitel K10000 ekraan ämblik. Kas vahetate ekraani ja kui jah siis kui palju koos varuosaga maksma läheks?


Tere,
Oletatav tarneaeg ca kuu, hind koos vahetusega 75€.
A varuosa.

parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 14:07:13 vasta tsitaadiga

Tere.

Kukkudes läks praguliseks klaas telefonil Samsung Galaxy Trend 2 Lite.

Puutetundlikkus on alles.

Mis lahendusi oleks pakkuda icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.