|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.09.2016 21:18:14
|
|
|
| el1K kirjutas: |
| Sony Z3 lendas maha, ekraanil mõra, puutetundlikkus ei toimi. |
Hei,
Mis värvi?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal töö teostus.
Parimat,
EDIT// Kuna oled 1000 postituse saaja, siis teeb kingituseks OEM paneeli 95€ hinnaga. Võta või jäta!
Spoiler 
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
09.09.2016 14:57:43
|
|
|
Tervitus,
IMEI on 352134/07/524842/8
| Fredu kirjutas: |
Kevadel on juba Elisas ekraan vahetatud tegelikult, aga peale vahetust kaotas telefon garantii ja uue ekraani garantii oli ka vaid 3 kuud. Elisa küll ütles ise praeguse jama kohta, et ekraan on siiski läbi...
IMEI-d täpsustan...
| mteachx kirjutas: |
| tommike kirjutas: |
Huvi pärast uurin:
Moto G XT1068 ekraan ämblik, muidu toimib... |
Tere,
*LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 65€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€
Parimat,
| Fredu kirjutas: |
Samsung J5
Pilt ees, puutetundlikkus ei tööta. Kukkunud ei ole, lihtsalt kasutamise käigus kadus ära kõik.
Head
Fred |
Hei,
Soovitaks sellega garantiisse minna või võiks vaadata kaablid üle.
Kui IMEI saadad, saaks täpsustada.
Kui ekraani vahetada, siis tuleks seal ca 80€ kanti kulu, kuid ehk saab muul viisil leida lahenduse telefoni kordategemiseks.
Parimat, |
|
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.09.2016 15:05:36
|
|
|
Jah, muud pole, kui ekraani vahetus ja 80€, paari nädalaga peaks arvestama siinkohal.
Jaksu,
| Fredu kirjutas: |
Tervitus,
IMEI on 352134/07/524842/8
| Fredu kirjutas: |
Kevadel on juba Elisas ekraan vahetatud tegelikult, aga peale vahetust kaotas telefon garantii ja uue ekraani garantii oli ka vaid 3 kuud. Elisa küll ütles ise praeguse jama kohta, et ekraan on siiski läbi...
IMEI-d täpsustan...
| mteachx kirjutas: |
| tommike kirjutas: |
Huvi pärast uurin:
Moto G XT1068 ekraan ämblik, muidu toimib... |
Tere,
*LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 65€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€
Parimat,
| Fredu kirjutas: |
Samsung J5
Pilt ees, puutetundlikkus ei tööta. Kukkunud ei ole, lihtsalt kasutamise käigus kadus ära kõik.
Head
Fred |
Hei,
Soovitaks sellega garantiisse minna või võiks vaadata kaablid üle.
Kui IMEI saadad, saaks täpsustada.
Kui ekraani vahetada, siis tuleks seal ca 80€ kanti kulu, kuid ehk saab muul viisil leida lahenduse telefoni kordategemiseks.
Parimat, |
|
|
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helllx
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2016
|
10.09.2016 00:58:13
|
|
|
Seadme mudel: Coolpad PortoS (E-570)
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info:laps pillas telefoni maha, ekraan töötab, ja puutetundlikkus ka töötab. Ekraanil nn "ämblikuvõrk". Palju läheb maksma ekraani/klaasi vahetus,- töö+ tellimuse aeg.Kui teie ei vaheta, äkki oskate soovitada kedagi, kes vahetab, ei oska enam otsida, kes nendenn Hiinakate parandusega tegeleks.
Palun vastake e-mailile: hellx@hot.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.09.2016 06:25:55
|
|
|
| Helllx kirjutas: |
Seadme mudel: Coolpad PortoS (E-570)
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info:laps pillas telefoni maha, ekraan töötab, ja puutetundlikkus ka töötab. Ekraanil nn "ämblikuvõrk". Palju läheb maksma ekraani/klaasi vahetus,- töö+ tellimuse aeg.Kui teie ei vaheta, äkki oskate soovitada kedagi, kes vahetab, ei oska enam otsida, kes nendenn Hiinakate parandusega tegeleks.
Palun vastake e-mailile: hellx@hot.ee |
Tere. Vastatud emailiga. :
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.09.2016 10:57:24
|
|
|
Hei,
Kui midagi selgub, kirjutan PS, hetkel olen ootel, kuna pole hinda taskust võtta.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
12.09.2016 13:40:12
|
|
|
mteachx, s6 esi ja taga klaasi vahetad? puutekas töötab
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.09.2016 13:57:31
|
|
|
| taaniellin kirjutas: |
| mteachx, s6 esi ja taga klaasi vahetad? puutekas töötab |
Hei,
Tagaklaas teostatav, esiklaasi ei vaheta, vaid ekraani moodul tervenisti kahjuks.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
12.09.2016 15:23:04
|
|
|
mteachx, kui mõlemad on ära võetud siis külge monteerid uued??
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.09.2016 15:31:27
|
|
|
| taaniellin kirjutas: |
mteachx, kui mõlemad on ära võetud siis külge monteerid uued??  |
Seda saab. Aga enne vaja täpsustada, mis ja kuidas on asjad lahti kakutud ja mida oodatakse uuesti monteerimise all.
Kui pead silmas, et võtad klaasi ekraanil küljest, siis uut klaasi loca liimiga ei paneks kinni, vaid raamitsi - teine kord klaas katki läheb, saab kergema vaevaga selle vahetatud pealt.
Samas võin sulle kahepoolset saata, saad ise hakkama
Lõika ja kleebi töö vaid.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.09.2016 15:42:08
|
|
|
Hei,
135€ oleks uus originaal ekraanimoodul koos vahetusega. Ajaliselt üks nädal-kaks.
Garantii saatis täkete pärast pikalt, oled proovinud?
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
13.09.2016 17:33:25
|
|
|
Seadme mudel: iphone 5c
Seadme värv: heleroheline
Mure/Muu info: ekraan ämblikuks, puutetundlikus alles
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onu Sid
HV vaatleja
liitunud: 15.05.2004
|
13.09.2016 17:55:04
|
|
|
Seadme mudel: Motorola Nexus 6
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: ekraan purunenud, digitizer töötab.
Kas on võimalik vaid ekraani vahetada? LCD + Digitizer on sel mudelil vist suhteliselt kallis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.09.2016 20:22:09
|
|
|
| raymk5 kirjutas: |
Seadme mudel: iphone 5c
Seadme värv: heleroheline
Mure/Muu info: ekraan ämblikuks, puutetundlikus alles |
Hei,
Hetkel kohapeal 5c ekraan puudub.
55€ umbes nädal kaks tellimine ja vahetus.
Parimat,
| onu Sid kirjutas: |
Seadme mudel: Motorola Nexus 6
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: ekraan purunenud, digitizer töötab.
Kas on võimalik vaid ekraani vahetada? LCD + Digitizer on sel mudelil vist suhteliselt kallis. |
Hei.
Paraku terve ekraanimoodul vaja jah vahetada.
Tarne ca kolm nädalat A kvaliteet ekraanile koos vahetusega, 140€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
15.09.2016 09:04:46
|
|
|
Telefonide/Tabide ekraani murega pöördumisel palun kirjuta teemasse:
Seadme mudel: HTC Desire 820
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: klaas katki, palju vahetus koos klaasiga maksab? KIIRE!!!
A/A+ -
OEM -
Pange mõlemad hinnad, siis arvestan
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.09.2016 10:25:12
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
Telefonide/Tabide ekraani murega pöördumisel palun kirjuta teemasse:
Seadme mudel: HTC Desire 820
Seadme värv: hall
Mure/Muu info: klaas katki, palju vahetus koos klaasiga maksab? KIIRE!!!
A/A+ -
OEM -
Pange mõlemad hinnad, siis arvestan |
Tere,
Kahjuks originaali hetkel pakkuda pole,
A varuosa koos vahetusega 85€ ja tarne ca paar nädalat.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.09.2016 13:39:41
|
|
|
HTC HD2
Kõik on terve ja töötab, aga klaas on irvakil ühest servast ja tolm vahel. Kas saaksid puhastada ära ja uuesti kinni "liimida"?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duub7
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2004
|
16.09.2016 14:42:36
|
|
|
Tere,
Seadme mudel: LG G3
Seadme värv: Titanium
Mure/Muu info: Telefon kukkus maha. Pilti näitab. Ekraanil ämblikuvõrk. Puutumisele ei reageeri. Eelistaks OEM osasid, kui just A+ väga palju parema hinnaga ei ole.
Pilt: http://imgur.com/oBcZabX
Kas oleks võimalik töösse võtta? Ning mis oleks hind ja aeg?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.09.2016 00:29:27
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
HTC HD2
Kõik on terve ja töötab, aga klaas on irvakil ühest servast ja tolm vahel. Kas saaksid puhastada ära ja uuesti kinni "liimida"? |
Hei, oleks võimalik mõnda pildimaterjali PM kaudu saada?
Jaksu,
| duub7 kirjutas: |
Tere,
Seadme mudel: LG G3
Seadme värv: Titanium
Mure/Muu info: Telefon kukkus maha. Pilti näitab. Ekraanil ämblikuvõrk. Puutumisele ei reageeri. Eelistaks OEM osasid, kui just A+ väga palju parema hinnaga ei ole.
Pilt: http://imgur.com/oBcZabX
Kas oleks võimalik töösse võtta? Ning mis oleks hind ja aeg? |
HeiHei,
Kahjuks OEM pole pakkuda ning titani ka kohapeal pole. Vajadusel saab tellida, kuid kuldne on olemas. Samuti on kuldne tagakaas uus olemas, ehk telefon väliselt oleks tutikas kuldse teed minnes.
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A+ LCD+digitizer+raam+tagakaas+vahetus - KOHAPEAL - 110€ (Kuldne, brand new välimus)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.09.2016 21:34:21
|
|
|
| Nexus 5 (D821) ekraani ka leidub? Eelistatavalt OEM.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.09.2016 22:17:47
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Nexus 5 (D821) ekraani ka leidub? Eelistatavalt OEM. |
Tere, OEMi kahjuks pole aga see A on üsna hea, ütleks et ega vahet teegi. : )
*LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 80€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - KOHAPEAL - 85€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
19.09.2016 12:07:01
|
|
|
| Valge LG G2 D802 ekraani kohapeal leidub?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.09.2016 12:16:12
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| Valge LG G2 D802 ekraani kohapeal leidub? |
Hei,
Leidub. A varuosana, koos raamiga.
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 75€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
19.09.2016 14:46:28
|
|
|
| mteachx, mis hinnad ilma vahetuseta oleks?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.09.2016 14:58:06
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| mteachx, mis hinnad ilma vahetuseta oleks? |
Hei,
-15€
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seem
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2015
|
22.09.2016 13:13:15
|
|
|
Tere,
Nexus 4 ekraan ja puutetundlikus katki muu korras.
Ette tänades
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.09.2016 13:20:50
|
|
|
| Seem kirjutas: |
Tere,
Nexus 4 ekraan ja puutetundlikus katki muu korras.
Ette tänades |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne umbes kuu - 67€
*A LCD + digitizer+raam+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 80€
Ekraani alumine keskmine osa on oranzikas, koht kus on teadete led.
parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.09.2016 17:06:38
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
Kas natuke väiksema töö nagu iPhone 5S home button vahetusega ka tegeled?
4M |
Hey,
Jah ikka saab, kas nupp endal olemas? Mis värvi?
Tarne ca nädal-kaks, kui tellida. 25€ koos vahetusega.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
26.09.2016 10:10:10
|
|
|
D6603 ekraani vaja tuttaval. Mis maksaks?
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.09.2016 10:13:53
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| D6603 ekraani vaja tuttaval. Mis maksaks? |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - töö teostus umbes nädala jooksul - 105€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.09.2016 10:46:19
|
|
|
Tere
OEM ekraanimoodul, 225€, teostus ca paari nädala jooksul.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speefy
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2014
|
26.09.2016 21:41:26
|
|
|
Tervist!
Must sony xperia z1c, ekraan katki ning puudu ka klapp laadija ava juurest. Mis ekraanivahetus ja klapp maksavad?
Parimat,
Fred
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.09.2016 21:54:23
|
|
|
| Speefy kirjutas: |
Tervist!
Must sony xperia z1c, ekraan katki ning puudu ka klapp laadija ava juurest. Mis ekraanivahetus ja klapp maksavad?
Parimat,
Fred |
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
Kuna aga mul kohapeal pole võtta katet USB pesale, siis kohati oleks mõistlik võtta miski ekraan tarnega ning samas saaks ka klapi tellida. See oleks +5€
OEM puhul saaks aga nädalaga hakkama tõenäoliselt.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speefy
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2014
|
27.09.2016 00:50:09
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Speefy kirjutas: |
Tervist!
Must sony xperia z1c, ekraan katki ning puudu ka klapp laadija ava juurest. Mis ekraanivahetus ja klapp maksavad?
Parimat,
Fred |
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
Kuna aga mul kohapeal pole võtta katet USB pesale, siis kohati oleks mõistlik võtta miski ekraan tarnega ning samas saaks ka klapi tellida. See oleks +5€
OEM puhul saaks aga nädalaga hakkama tõenäoliselt.
Parimat, |
Okei, mõtlen natuke ja pean aru (telefoni parandus pole mulle)
Võtan PMis ühendust, kui selgust saan
Päikest,
Fred
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri132
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2014
|
29.09.2016 19:47:56
|
|
|
Tere,
Samsung galaxy s4 (must) klaas mõrane. Display ja touch töötab.
Palju selle vahetus maksma läheks?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
29.09.2016 19:57:49
|
|
|
| lauri132 kirjutas: |
Tere,
Samsung galaxy s4 (must) klaas mõrane. Display ja touch töötab.
Palju selle vahetus maksma läheks? |
Hei,
Klaasi vahetus teoreetiliselt teostatav, kuid omavastutus jääb kliendil. Kui klaasivahetus õnnestub, siis 40€, kui mitte, vajalik moodul tellida, et see korda saada. Senini 10'st 8 on aga edukad olnud. Tumeda toonis on kohapeal.
Kui ei õnnestu, siis mooduli vahetus 85€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
30.09.2016 12:55:47
|
|
|
Telefon: Iphone 5SE
Viga: ekraan katki, vajab vahetust.
Mis hind?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
30.09.2016 13:15:09
|
|
|
| Samsung TAB S 10.5 ekraani vahetus (puutetundlikus töötab, ekraan ämblik). Värvuse bronze
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eix112
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
01.10.2016 22:11:19
|
|
|
| Valge sony z1 comact ekraan katki, puutetundlikus puudub. Sooviks vahetuse hinda ja kaua aega kulub? Võib kirjutada ka postkasti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.10.2016 00:26:34
|
|
|
| Klm_on kirjutas: |
Telefon: Iphone 5SE
Viga: ekraan katki, vajab vahetust.
Mis hind? |
Tere,
55€ ja kohapeal olemas.
Parimat,
| leits kirjutas: |
| Samsung TAB S 10.5 ekraani vahetus (puutetundlikus töötab, ekraan ämblik). Värvuse bronze |
Tere,
205€, kahjuks terve ekraani mooduli vahetus. Tarne ca kuu.
Parimat,
| Eix112 kirjutas: |
Seadme mudel: Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Seadme värv: kuldne
Mure: Esipaneeli nupul sügav kriim, sõrmejäljelugeja sellest tingituna ei tööta. Uut juppi endal pole. Kas seda on võimalik vahetada ja töökorda saada ning palju vahetus maksab?
Pilt kriimust:
Spoiler 
https://www.upload.ee/image/6209745/14489554_10210952738961032_161237342_o.jpg
|
Hei,
Kahjuks 160€, kui esipaneel on terve.
Parimat,
| Maidor kirjutas: |
| Valge sony z1 comact ekraan katki, puutetundlikus puudub. Sooviks vahetuse hinda ja kaua aega kulub? Võib kirjutada ka postkasti. |
Tere,
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 80€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
02.10.2016 08:59:47
|
|
|
| Kas tegemist on originaal ekraanimooduliga? (205e)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
02.10.2016 11:19:06
|
|
|
| Samsung a5 2015 ekraan?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enaber
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2004
|
02.10.2016 22:20:34
|
|
|
Oukitel K10000 ekraan ämblik. Kas vahetate ekraani ja kui jah siis kui palju koos varuosaga maksma läheks?
_________________ Ostan, müün ja kahetsen. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.10.2016 13:48:55
|
|
|
| leits kirjutas: |
| Kas tegemist on originaal ekraanimooduliga? (205e) |
Hei,
Tegemist A varuosaga.
Originaal 245€ ja umbes nädal kaks tööaeg.
Parimat,
| Arvutipäss kirjutas: |
| Samsung a5 2015 ekraan? |
Tere, mis värvi?
Hind oleks 100€ ja tarne ca kuu. Kahjuks hetkel saadavus kesine ja OEM puhul on tarneaeg ka teadmata.
Parimat,
| enaber kirjutas: |
| Oukitel K10000 ekraan ämblik. Kas vahetate ekraani ja kui jah siis kui palju koos varuosaga maksma läheks? |
Tere,
Oletatav tarneaeg ca kuu, hind koos vahetusega 75€.
A varuosa.
parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.10.2016 14:07:13
|
|
|
Tere.
Kukkudes läks praguliseks klaas telefonil Samsung Galaxy Trend 2 Lite.
Puutetundlikkus on alles.
Mis lahendusi oleks pakkuda
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|