Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 451, 452, 453 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 09:24:25 vasta tsitaadiga

Siis natuke shitasti. Mul 1 wifi laindaja vaja ära ühendada, aga ma ei saa seda eemalt teha vist.
Eks üritan siis telefoni teel seletada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 29.08.2016 09:26:55 vasta tsitaadiga

Aber natürlich mein gute Herre.

Uuemas versioonis 3.6.2 , valid Ülevalt paremalt "Expert Mode ", valid valiku Wifi->WPS-> roheline liugurlüliti sees/väljas.

Vanemates versioonides tuli võtta Network-Wireless alamjaotus Interfaces ja WPS.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2016 09:34:58 vasta tsitaadiga

Pailaps, ma pole kummaski versioonis suutnud ühtegi seadet wps vahendusel külge ühendada.
Seda liugurit seal menüüs võibki sisse-välja lülitama jääda.
Sellest oli ilmselt ka küsimus püstitatud ja seda sama olen ka mina ja teised huvilised varem küsinud ja su vastus oli, et saab mingi trikiga.

Ahjaa, vana d-link dir320 suudab needsamad intenoga keelduvad seadmed ilusti wps vahendusel tuvastada ning külge ühendada.

Eks võib su soovitust veel kodus kord proovida, ma hästi toimimisse ei usu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 09:35:38 vasta tsitaadiga

Saab siis või mitte, hakkan telefoni toru teises otsas inimesi närvi ajama või mitte? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2016 09:36:52 vasta tsitaadiga

jeesus188, tee proovi, kui inimene suudab ruuteri menüüsse ikka siseneda ja seda liugurit seal liigutada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 29.08.2016 09:43:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kuna see lõhnab ärilise vajaduse järele siis äriklient saab 1Gbit/s paketti tellida.

Reaalselt olen seda 500Gbit/s katsetanud, no peaks ikka ülisuur perekond olema ja palju seadmeid, et sellist kiirust piisavas mahus kodustes tingimustes utiliseerida.
Pigem pean ka seda kiiruste valikut personaalseks ja vastavalt nõudluse põhiseks. Tänases seadmete võimekuses ja sisu valikus ei ole veel üle 500Mbit/s paketi mõistlik pakkuda.
Kui nüüd taaskord keegi pea lõuna poole keerab ja saba püsti ajab siis ma ei usu sealsetesse Gigabit pakettide reaalsesse läbilaske võimekusse, pigem müüakse seal kuni kiirust ja see Gigabit jookseb igasse majja võrdselt sisse.

Seega, SndyBrdge, põhjenda vajadust?
Mõnusalt palju eelduseid. Pelegi ei pea keegi ühelegi AHVile midagi põhjendama. Ma võin kohe ütelda ühe mitte-ärilise eesmärgi - piisavalt rikas inimene, kes tahab, et asjad tuleks kiiresti kohale. Või kes tahab laiale ringkonnale mitte-ärilist teenust pakkuda.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 09:45:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, tee proovi, kui inimene suudab ruuteri menüüsse ikka siseneda ja seda liugurit seal liigutada.

Ok, ma piilun sinna korra

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 29.08.2016 09:45:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Saab siis või mitte, hakkan telefoni toru teises otsas inimesi närvi ajama või mitte? icon_biggrin.gif

Teamviewer? Või endale VNC singleclick pakk valmis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 09:49:20 vasta tsitaadiga

teamvieweriga jah. No kui wps funkab, siis pole probleemi. Probleem on siis kui ei tööta. pean läbi veebiliidese ühendama.
Ma katsetan siin paari varianti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 29.08.2016 10:02:32 vasta tsitaadiga

Pigem saada kiri ja palu suunata eksperdile. Mina sisselülitada ei soovita, väga ebaturvaline ning osade seadmete ühilduvusega on probleeme.

jägaja kirjutas:
Pailaps, ma pole kummaski versioonis suutnud ühtegi seadet wps vahendusel külge ühendada.
Seda liugurit seal menüüs võibki sisse-välja lülitama jääda.
Sellest oli ilmselt ka küsimus püstitatud ja seda sama olen ka mina ja teised huvilised varem küsinud ja su vastus oli, et saab mingi trikiga.

Ahjaa, vana d-link dir320 suudab needsamad intenoga keelduvad seadmed ilusti wps vahendusel tuvastada ning külge ühendada.

Eks võib su soovitust veel kodus kord proovida, ma hästi toimimisse ei usu.


UCI SET käsuga saab ssh kaudu funktsiooni peenhäälestada. Viimase tarbeks tulebki eksperdi poole pöörduda ja ma ei pea infoliini silmas.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2016 10:16:20 vasta tsitaadiga

Mina seda WPS värki ei leidnud inteno seadete all. Aga õnnestus telo teel asi tööle saada läbi veebiliidese

Tänud abi ja info eest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2016 10:26:57 vasta tsitaadiga

Pailaps, nojah, minusuguse dumbuseri jaoks võiks asi olla siiski lihtsam.
Lubad ruuteri liideses wps funktsionaalsus (kui vaikimisi pole lubatud) ja vajutad wps nuppu.

Muu osa käib enamusele kodukasutajatele üle jõu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.08.2016 10:49:13 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kuna see lõhnab ärilise vajaduse järele siis äriklient saab 1Gbit/s paketti tellida.

Reaalselt olen seda 500Gbit/s katsetanud, no peaks ikka ülisuur perekond olema ja palju seadmeid, et sellist kiirust piisavas mahus kodustes tingimustes utiliseerida.
Pigem pean ka seda kiiruste valikut personaalseks ja vastavalt nõudluse põhiseks. Tänases seadmete võimekuses ja sisu valikus ei ole veel üle 500Mbit/s paketi mõistlik pakkuda.
Kui nüüd taaskord keegi pea lõuna poole keerab ja saba püsti ajab siis ma ei usu sealsetesse Gigabit pakettide reaalsesse läbilaske võimekusse, pigem müüakse seal kuni kiirust ja see Gigabit jookseb igasse majja võrdselt sisse.

Seega, SndyBrdge, põhjenda vajadust?
Mõnusalt palju eelduseid. Pelegi ei pea keegi ühelegi AHVile midagi põhjendama. Ma võin kohe ütelda ühe mitte-ärilise eesmärgi - piisavalt rikas inimene, kes tahab, et asjad tuleks kiiresti kohale. Või kes tahab laiale ringkonnale mitte-ärilist teenust pakkuda.


Selge see, lihtsalt huvi on mida kõike saab rohkem tega Gigabit ühendusega kuid ei saa teha 500Mbit/s ühendusega.
Muidugi sa vastasid küsimusele põhimõtteliselt ära, kui on piisavalt raha, siis ei ole mingi takistus Gigabit ühendust saada. (ei pea olema vabal turul saada olev pakkumine vaid personaalselt tellitud teenus)
Isiklikult näen, et kui koduvõrkudes tarbitakse ka AC wifi seadet siis sellest on suhteliselt keeruline Gigabit läbi suruda ja oled sa rikas või vaene, soovitakse enamasti just wifit tarbida.
Ütleme nii, et teenusepakkuja näeb kenasti olemasolevates võrkudes teenuste tarbimise osas kui suur on nõudlus kiire interneti järele. Kui massid tõesti seda eelistama hakkavad, siis läheb ka number suuremaks. Tõenäoliselt see siiski lähima paari aasta jooksul juhtub sest ajaloos on näha kiiruste kasv teenusepakkujatel.
Kui pead silmas mitte ärilist teenust siis ega sa ometi arva, et sideamet, teenusepakkujad hea pilguga munitsipaalinterneti pakkujaid vaatavad. Selle taga küsitakse siiski pea alati pakkumisega seotud kulu hinda.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 29.08.2016 10:57:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Kui pead silmas mitte ärilist teenust siis ega sa ometi arva, et sideamet, teenusepakkujad hea pilguga munitsipaalinterneti pakkujaid vaatavad.
Ei pea.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 29.08.2016 11:27:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Pailaps kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
kellelgi mõni idee miks tg784 switchina telekapildi välja filtreerib?


igmp proxy. ma ei osanud arvata, et sul viimane telia soft tg 784 peal. lase mõni saksa või venkude firm peale. saad hoobilt probleemist lahti.


Okei, arvasin et see viimane soft on vajalik samsungi jaoks.
Lasin mingi netist leitud firmi peale, arrisel pilt ees, kaabliga arvutil nii vabakanali pilt kui internet, wifiga nett ka olemas, aga samsungil ikka ainult menüü, pilti ei tule.

Paar aastat tagasi panin naabrimehel inteno->tg585-> samsung ja siiani tuleb ilma probleemideta internet üle wifi ja samsungile pilt läbi selle tg585.


Leidsin vahepeal ühe tg585, millegipärast veebist multicasti kinni keeramine ei funka ja wifi sureb maha, aga konsoolist sai wlan multicast filter enable pandud ja toimib nüüd. TG784->TG585->Samsung ja üle wifi net.

Lisaks sõber ostis omale inteno järgi maja teises otsas wifi laiendamiseks TP-Link TL-WR841N, switchina tuleb pilt ainult wifist, ruuterina kasutades tuli kaabliaukudest ka pilt välja ning arris ja samsung võtsid ka pildid ette. Kahjuks menüüst ei leidnud võimalust mutlicast wifist kinni panna.
Samal ajal kui telekas mängis tuli üle wifi 60-70mbps, mis on ka vist maksimum 20MHz puhul selle karbiga. Wifi suremise märke esimese hooga ei täheldanud.

Otse telia võrgus ei saanud kahjuks testida kas oskab pilti ka siis näidata, kuna mu meediakonverter toetab ainult gigabit linki.

Hind on suht soodne. http://www.1a.ee/arvutikomponendid_vorgutooted/juhtmevaba_vork/ruuterid/tplink_tlwr841n

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bricrius
HV kasutaja
bricrius

liitunud: 30.04.2008




sõnum 03.09.2016 08:47:34 vasta tsitaadiga

Kui mul on soov teha leping Teliaga ja kasutada internetipaketti 40/10 või 20/5, kas on ruuteriks veel mingeid variante peale selle mida telia ise pakub?
Tahaks midagi soodsamat, kui nende 100€ ruuter, või peab siiski ostma täpselt sama nagu nad pakuvad?
Ja kas tehnikud seadistaksid sellisel juhul kõik ära või peaks ise tegelema hakkama sellega?

Sama küsimus ka digiboksi kohta.

tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 03.09.2016 09:02:05 vasta tsitaadiga

Soovitan võtta kasutatud kujul ruuteriks TG 789vn foorumist või ostast. Teine variant on üürida 2.99 eest Inteno DG200A ja oodata, millal tuleb välja DG400.

Kui lähed alternatiivruuteri teed, siis pead arvestama, et keegi viimast Sinu eest ei seadista. Tehnikud samuti mitte.

https://www.galador.ee/1772-ruuterid/2682543-wlan-router-modem-450mb-tp-link-8980b

Odavaim, täiendavalt leiab Eesti kaubandusvõrgus DSL-AC56U ja DSL-AC52U. Neil on hinnaklass sama, mis Intenolgi.

Leidsin 50€ http://www.digimarket.ee/?p=1&id=122&item=16633. Teine variant on võtta ühendust kasutaja indrekp-ga, kes tõenäoliselt organiseerib töökorras, kuid kasutatud seadme.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bricrius
HV kasutaja
bricrius

liitunud: 30.04.2008




sõnum 03.09.2016 09:30:04 vasta tsitaadiga

Aitäh kiire vastuse eest.

Ehk siis kui ma võtaks nt selle TG 789vn ruuteri , siis seda tehnikud ei seadista ja peaksin ise mässama hakkama?

lollikindlam variant siis üürida ruuter+digiboks, kuid kas Telial on selline võimalus ka , et kui teha nt 2 aastane leping siis saab seadmed tasuta, või oli see 3a?

3a üüri puhul kogumaksumus 179€ ja 2 a jooksul 119,52, ehk siis odavam kui välja osta Teliast, lisaks puuduvad seadistus- ja muud probleemid.

Põhiline mure oligi, et kui ma võtan mõne teise tootja ruuteri, siis kui palju jamamist sellega on, et teenus tööle hakkaks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.09.2016 09:35:37 vasta tsitaadiga

Pailaps, Mul pole taaskord reklaami vaja, pole neid seadmeid kusagilt organiseerida. Vedeles paar eelnevat oma kasutses olnud seadet, ST546, ST780, TG585, TG784, TG789, Inteno DG301, Inteno DG200 nüüd kasutuses.
Järel paar TG789 ja Intenot mille DSL pesa surnud, korrusmajas töötab. Enamasti vajatakse aga VDSL toimivat seadet ja neid saab Teliast üürida või osta.

Foorumist ostes on alati risk, et müüja isegi ei tea, et müüb rikkis seadet, seega veenduda müüja andmete korrektsuses ja seadme korrasolekus.
Alternatiivseadet ei soovitaks ma küll, eriti sellisele küsijale kes tehnikast suurt midagi ei taipa.

bricrius, Tõesti, kui soovid soodsalt, püüa järelturult Thomson TG789 või Inteno leida. Tööindluse ja pideva garantii saad siis kui rendid igakuiselt Teliast 2.99 eest seda seadet. Digiboksi soovitaks kõige uuemat Arrist, järelturul väga ei liigu, rent on 1.99
Võid teha ka järelmaksuga vms, et mitte igavesti maksta.

Kõik Telia ajalooga seadmed häälestuvad võrgus automaatselt, soovitan RESET nuppu peale käimaminekut tallata, siis tulevad tehasesätted koos Telia seadetega.
Teise tootja ruuteriga pole jamamist, on vaja oskusi ja teadmisi ja seda võibolla rohkem kui üks kord teha.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 03.09.2016 10:05:33 vasta tsitaadiga

Ahsoo indrekp, ma lihtsalt kunagi vaatasin seadmetehunnikut, mis garantiisse tuli ja osutusid tegelikult terveks. icon_cool.gif Samas küsija suu pihta ei lööda. Seega jää terveks. icon_smile.gif
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.09.2016 10:24:24 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ahsoo indrekp, ma lihtsalt kunagi vaatasin seadmetehunnikut, mis garantiisse tuli ja osutusid tegelikult terveks. icon_cool.gif Samas küsija suu pihta ei lööda. Seega jää terveks. icon_smile.gif


? mis see siia puutub. Garantiisse toodi ju kindlasti hunnik Intenosid kliendite poolt ja esindusse. Siis kui oli tarkvaraline wifi probleem ja põmst iga asja peale, klient ütles, et seade tegi restardi ja käis ning vahetas esinduses ära.
Tehniliselt jah, kontroll tuvastas, et pesad terved, pandi võrku, nüüdseks kindlasti uuendatud ja uuesti kasutuses.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2016 12:21:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ahsoo indrekp, ma lihtsalt kunagi vaatasin seadmetehunnikut, mis garantiisse tuli ja osutusid tegelikult terveks. icon_cool.gif Samas küsija suu pihta ei lööda. Seega jää terveks. icon_smile.gif


? mis see siia puutub. Garantiisse toodi ju kindlasti hunnik Intenosid kliendite poolt ja esindusse. Siis kui oli tarkvaraline wifi probleem ja põmst iga asja peale, klient ütles, et seade tegi restardi ja käis ning vahetas esinduses ära.
Tehniliselt jah, kontroll tuvastas, et pesad terved, pandi võrku, nüüdseks kindlasti uuendatud ja uuesti kasutuses.

Järgmised kliendid said kasutatud seadmed?
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 03.09.2016 12:41:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ahsoo indrekp, ma lihtsalt kunagi vaatasin seadmetehunnikut, mis garantiisse tuli ja osutusid tegelikult terveks. icon_cool.gif Samas küsija suu pihta ei lööda. Seega jää terveks. icon_smile.gif


? mis see siia puutub. Garantiisse toodi ju kindlasti hunnik Intenosid kliendite poolt ja esindusse. Siis kui oli tarkvaraline wifi probleem ja põmst iga asja peale, klient ütles, et seade tegi restardi ja käis ning vahetas esinduses ära.
Tehniliselt jah, kontroll tuvastas, et pesad terved, pandi võrku, nüüdseks kindlasti uuendatud ja uuesti kasutuses.

Järgmised kliendid said kasutatud seadmed?
Ei tea muidugi konkreetseid asjaolusid, aga võib ju eeldada küll, et üüritav seade on kasutatud. Nagu ka üürikorter.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.09.2016 12:57:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ahsoo indrekp, ma lihtsalt kunagi vaatasin seadmetehunnikut, mis garantiisse tuli ja osutusid tegelikult terveks. icon_cool.gif Samas küsija suu pihta ei lööda. Seega jää terveks. icon_smile.gif


? mis see siia puutub. Garantiisse toodi ju kindlasti hunnik Intenosid kliendite poolt ja esindusse. Siis kui oli tarkvaraline wifi probleem ja põmst iga asja peale, klient ütles, et seade tegi restardi ja käis ning vahetas esinduses ära.
Tehniliselt jah, kontroll tuvastas, et pesad terved, pandi võrku, nüüdseks kindlasti uuendatud ja uuesti kasutuses.

Järgmised kliendid said kasutatud seadmed?


Üüriseadmeks võib kenasti kasutada uueväärse välimusega seadmeid, nii nagu teeb Starman juba 10 aastat.
Rääbakad ilmselt lähevad utiili vms. ei oska kommenteerida. Osa võibolla ka VOIP klientidele kellele see ruuter kingitakse.

Ega te ometi arvanud, et paar kuud üüris olnud seadmed kõik utiliseeritakse ja koguaeg uusi letile laotakse?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.09.2016 15:17:42 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Leidsin 50€ http://www.digimarket.ee/?p=1&id=122&item=16633.

Seal on pealkirjas üks asi ja tekstis teine asi ja pilt vastab sellele teisele asjale mis VDSL-i jaoks ei kõlba.
Ma igaksjuhuks ütlen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 451, 452, 453 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.