Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 801, 802, 803 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.08.2016 11:44:05 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Sai 113 eile ostetud
http://wotreplays.com/site/2893542#mines-escapeartist-113

/// tuleb sõita ja gun depiga harjuda.


Dat Scorpion G icon_smile.gif

Antud juhul oli kasutajatunnus küll väljateenitult iseloomulik, GG.
Demos ka, miks peaks igas lahingus kindlasti vähemalt 2 artyt olema - mingi ülbe 113 ronib lihtsalt keset kaarti ja kämbib seal pool mängu.


Arty fair and balancing? Kahtlemata arty olemasolul poleks võimalik olnud sellist mängu teha. Vist juba sajas kord märkinud, et head asjad hakkavad juhtuma kui arty't pole, sisult see võimadabki teha monster mänge. Samas ei taha öelda, et arty peaks üldse mängust eemaldama, olen täheldanud siiski, et osades map'ides see siiski üsna mängukäiku ergutav ja üldisele metale soodsalt mõjuv..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 23.08.2016 14:35:32 vasta tsitaadiga

Krt wg on ikka M**n küll. Mingi tüüp trügib oma Tier X rasketankiga mind enda ees, et minu tank oleks tema kilbiks. Kui ma proovin teda trackimisega liikumatuks muuta, et saaks ise põgenda, siis mulle antakse ban.

link intsidendist:
http://wotreplays.com/site/2898025#ensk-huviline-t-54_first_prototype

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 22:33:47 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Krt wg on ikka M**n küll. Mingi tüüp trügib oma Tier X rasketankiga mind enda ees, et minu tank oleks tema kilbiks. Kui ma proovin teda trackimisega liikumatuks muuta, et saaks ise põgenda, siis mulle antakse ban.

link intsidendist:
http://wotreplays.com/site/2898025#ensk-huviline-t-54_first_prototype


Ega sa ise ka päris adekvaatselt ei käitunud. Obj260 ei lasknud Sind kordagi ja ilmselt oleks lubanud sul minema minna, kui sa poleks lahmima hakanud.

Mida see uus WN8KTTC endast kujutab?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 23.08.2016 23:58:44 vasta tsitaadiga

Tema käitumisest ei paistnud küll, et ta tahaks mind kuskile minema lasta.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.08.2016 11:04:44 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
Mida see uus WN8KTTC endast kujutab?


WN8 KTTC on venelaste vastus Wotlabsi WN8-le. Wotlabsi WN8 kasutab expected väärtuste väljaarvutamiseks vbaddicti andmebaasi (kunagi kasutas ka noobmeteri oma, aga toda saiti enam ei hooldata piisavalt sageli, et sellest kasu oleks). Vbaddicti andmebaasis on 20 000 - 30 000 mängijat, ja nagu arvata võib, siis keskmine noob isegi ei tea mis see on. Tagajärjena võib öelda, et vbaddicti kaudu saadud numbrid on WN8 osas omajagu karmimad, kuna seda kasutab protsentuaalselt palju suurem hulk häid või väga häid mängijaid kui päriselt serveris on.

WN8KTTC põhineb enam kui 1 miljoni vene serveri mängijate keskmistel väärtustel. Ilmselgelt võib öelda, et see on "veidi" täpsem. Samuti eemaldati sealt WN8 boost, mida Wotlabsi WN8 mudel siiani jagab T10 tankide mängimise eest.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 12:44:55 vasta tsitaadiga

Mul selline mure ja palun abi. icon_smile.gif Olen pigem selline casual mängija, enamuse ajast teen päevas 3 mängu max.
Meeldib mitmeid erinevaid rahvuseid ja liine arendada. Mängin peamiselt HT, SPG ja vahest TD-ga. Iga kord, kui uut tanki arendama hakkan, võtan coinide eest crew 75% peale. Mängin peamiselt repair kit/binoc/camonetiga. Häda aga selles, et pidevalt väljaarendamata tankide ka crewdega mängides näen enda WN8 jm statte pidevalt 600-700 ringis, samas kui mängin tankidega, mis juba välja arendatud ja kogu crewil 3 perki käes, siis pidevalt numbrid 2x kõrgemad. Olen mängides ka küllaltki kärsitu ja eelistan kogu kambaga kohe peale minna, isegi, kui see lõppeb kehvasti. Tulekustuteid, gold ammot ega muud sellist ei kasuta. Mängin alati ainult pubis ja üksinda. Hetkel olen erinevate liinide arendamisega natuke koomale tõmmanud ja BR on tõusnud ca 500 võrra. Ehk siis selline filosoofilis-strateegiline küsimus, et kuidas jätkata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 14:20:03 vasta tsitaadiga

Kaasmängijad, hakkasin täna meeskonna(crew) peale mõtlema ning sattusin konksu otsa. Nimelt hetkel kasutan ma oma Tiger II ning E75 peal erinevaid meeskondi, kuid tahaks saada kasutada näiteks E75 meeskonda ka Tiger II peal. Preemium tankidega töötab ju selline asi, et pole seda penaltit, kui liigutada mehi tankide vahel. Kui nüüd treeniks oma E75 meeskonna Love' meeskonnaks, kas siis saaks liigutada kahe tanki vahel seda meeskonda ilma penaltita? icon_lol.gif
Kas selline skeemitamine töötaks? Krt hakkas peale lahingut nii igav, et pidin teooriaid välja mõtlema
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 24.08.2016 14:22:23 vasta tsitaadiga

CryxOC, 3 mängu päevas on vähe, katsu ikka tund-poolteist korraga teha, saad tunnetuse kätte ja suudad ka vaikselt taset tõsta. 3 mängu võivad sinust endast sõltumatuna ka täielikud hävingud olla kui MM ja ülejäänud tiim alt veab. Saad ainult negatiivse kogemuse.
MeaDz, ei saa sel viisil. Prem tank saab kasutada tavatanki meeskonda ilma oskuste languseta, vastupidi kehtivad ikka tavareeglid.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 24.08.2016 14:25:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 14:24:52 vasta tsitaadiga

bladerunner, Selge, tundus liiga hea, et olla tõsi. Pole ise kunagi vastupidi teinud. Tänud kiire vastuse eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.08.2016 15:46:43 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Mul selline mure ja palun abi. icon_smile.gif Olen pigem selline casual mängija, enamuse ajast teen päevas 3 mängu max.
Meeldib mitmeid erinevaid rahvuseid ja liine arendada. Mängin peamiselt HT, SPG ja vahest TD-ga. Iga kord, kui uut tanki arendama hakkan, võtan coinide eest crew 75% peale. Mängin peamiselt repair kit/binoc/camonetiga. Häda aga selles, et pidevalt väljaarendamata tankide ka crewdega mängides näen enda WN8 jm statte pidevalt 600-700 ringis, samas kui mängin tankidega, mis juba välja arendatud ja kogu crewil 3 perki käes, siis pidevalt numbrid 2x kõrgemad. Olen mängides ka küllaltki kärsitu ja eelistan kogu kambaga kohe peale minna, isegi, kui see lõppeb kehvasti. Tulekustuteid, gold ammot ega muud sellist ei kasuta. Mängin alati ainult pubis ja üksinda. Hetkel olen erinevate liinide arendamisega natuke koomale tõmmanud ja BR on tõusnud ca 500 võrra. Ehk siis selline filosoofilis-strateegiline küsimus, et kuidas jätkata? icon_rolleyes.gif


Ma eeldan siis, et sa ei viitsi rohkem mängida kui 3 mängu päevas. See on okei. Mõni nõuanne siis, mis võiks oluliselt asju parandada:

1. kui ostad uue tanki, siis alates Tier 5 masinatest liiguta iga kord vana crew edasi. Tutikat crewd hõbedaga treenidest saad 75% mehed, juba 100% peale jõudnud meeskonna edasiliigutamise puhul sama raha eest aga 90% mehed, kellel võib pealegi veel olla väärtuslikke lisaoskusi nagu camo, remont jne (kui mehed jõuavad 100% peale, siis selle numbri taha tekib +, sellel klõpsates saab lisaoskusi valida, mis siis arenema hakkavad).

2. varustus peaks olema tankile vastav. Camo net, binocs ja repair kit on vastuvõetavad, kui sul on veel vähe hõbedat. Alates T5-T6 peaks juba ostma ikkagi päris varustust (gun rammer, ventikas, jne).

3. Väike repair kit ja väike medkit on hädavajalikud ja ei maksa peaaegu midagi. Automaatne tulekustuti mitte ainult ei kustuta tuld silmapilkselt, vaid ka kahandab oluliselt tõenäosust, et see üldse tekib. Ka seda saab hõbeda eest osta. Enamik seda kraami õigel kasutamisel säästab sulle raha, kuna terve tanki, mõne olulise mooduli (kahur, mootor) või meeskonnaliikme (laadur, juht) kaotamine lahingu alguses läheb maksma palju rohkem kui 3000 hõbedat (või isegi 20 000, mis automaatne tulekustuti maksab).

4. Muidugi on alati võimalus kõike ülevalolevat ignoreerida ja lihtsalt mitte statsi vaadata. Väga lihtne.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 16:48:44 vasta tsitaadiga

Aitäh tagasiside eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.08.2016 19:51:04 vasta tsitaadiga

Erik on valdkonnale ikka kasulik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2016 00:15:41 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Tema käitumisest ei paistnud küll, et ta tahaks mind kuskile minema lasta.


Sellisel juhul tuleb nendega, kes tüli norivad nii käituda:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2016 10:23:25 vasta tsitaadiga

Kuidas sellist mod/xvm settinguid saada, mis siin videos näha on:
https://www.facebook.com/wgleu/videos/1330315836986736/

Ma pean silmas eelkõige tankide reload bar'e.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.08.2016 11:10:47 vasta tsitaadiga

puer, reloadi tanki kohal kujutavad modid on EU serveris illegaalsed (mis ei tähenda, et neid ei oleks, isegi mitut tüüpi on, lihtsalt otsid "reload timer mod" vms, aga kui keegi sind sellega tabab, siis võid bänni saada). Seal videos sa näed neid seepärast, et see on võistlus, ja publikul on huvitavam vaadata, kui nad näevad reloade.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 25.08.2016 15:13:48 vasta tsitaadiga

Kultuurne eestlane on parim eestlane: http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/21695-name-and-shame-part-ii-probably-sponsored-by-universal-studios-and-chrysler/&page=92#comment-705501
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 25.08.2016 16:03:02 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kultuurne eestlane on parim eestlane: http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/21695-name-and-shame-part-ii-probably-sponsored-by-universal-studios-and-chrysler/&page=92#comment-705501

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 25.08.2016 16:09:51 vasta tsitaadiga

peab ikka järjekindlust poisil olema, et viitsiks 50 lasku järjest 0 dämm laske teha icon_lol.gif

Aga muide, kas kellelgi on ehk inffi ... kas on lähiajal mingit ägedat premiumi ehk tulemas? Kuna see Rootsi liin tuleb? Seal vist on mingi äge t6 premium, vist keegi promos seda mingist striimis icon_rolleyes.gif

Seda skorpion g -d ma siiski ei osta, vaevalt ma viitsin seda kauem kui paar päeva mängida. Oleks ta 25 kulli siis veel, las olla aga 40 on selgelt liiga kirves, et niisama vedeleda kusagil kuuris thumbs_down.gif


viimati muutis kr6ll 25.08.2016 16:10:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 25.08.2016 16:09:52 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kultuurne eestlane on parim eestlane: http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/21695-name-and-shame-part-ii-probably-sponsored-by-universal-studios-and-chrysler/&page=92#comment-705501


Mulle meeldib see loogika, et taustal campamine = winrate icon_lol.gif

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.08.2016 16:40:23 vasta tsitaadiga

kr6ll, Skorpion G on hea teenistusega premium, see Rootsi T6 on pigem vilets masin.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 25.08.2016 18:05:11 vasta tsitaadiga

"Rootslane" tundus suht ülitäpse kahuriga olema, kerekujult meenutas veidi AXM-e.
Laskekiiruselt jäi Crom B'le justkui alla. Reaalne teenismisvõime on hetkel ebaselge.

Välja peaks ta tulema koos järgmise patchiga. Ehk siis september millalgi?
Ja kogu rootsi liin siis veel +1 patch hiljem. Vist oli nii.

Uus vene T8 premium medikas peaks ka millalgi tulema, T-44-100.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 26.08.2016 13:45:45 vasta tsitaadiga

best team eu
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 26.08.2016 19:59:44 Sandboxi eesmärgid vasta tsitaadiga

Nonii, tõlkima ei hakka:
1. Reduce the cost of players’ mistakes, giving them better chances of survival and stay longer in battle.
2. Reduce the average distance of combat, favouring more intense close up battles and encouraging more dynamic gameplay over “pixel hunting” and “camping.”
3. Create a more varied gameplay by allowing different types of tanks to serve roles according to their strengths – so heavily armoured, defensive tanks can close with the enemy and set the battle line, mobile flankers can circle their enemy to find openings, scouts can effectively scout, etc.
4. Rework SPG gameplay away from “occasional one shot wreck machines that miss a lot and take forever to reload” to something that is more interesting to both SPG players and their opponents.

Minu arvamus:
1. ja 2. - BS!
3. Minu arvates peab juba praegu erinevate tankide tugevustele mängima. Kuigi arenguruumi on.
4. Täiesti ok!

1. ja 2. punkti võiks asendada:
1. - tehku kaarte juurde ja arendagu olemasolevaid/vanu kaarte võiks ka parandada ja tagasi tuua
2. MM võiks vähe timmida - tanki klasse võiks lahingusse panna mõlemale poolele võrdselt.

tundub, et osalt timmitakse asju mis pole täitsa katki - ja tehakse katki icon_rolleyes.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 27.08.2016 02:07:10 vasta tsitaadiga

Esimesed uue puu preemiumid ongi enamasti pigem kehvad. Niikuinii need ostavad, kes tahavad meeskonda ette treenida uue puu tuleku eel.

Kurat666 kirjutas:
4. Rework SPG gameplay away from “occasional one shot wreck machines that miss a lot and take forever to reload” to something that is more interesting to both SPG players and their opponents.

4. Täiesti ok!
Minu jaoks kõlab see nagu tehtaks kõik artied FV304'ks. Mis oleks õudne.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.08.2016 11:00:54 vasta tsitaadiga

Murelikuks muudab see nr 2 seal nimekirjas. Viimased ca 2a on peamiselt tehtud koridorikaarte niigi. Võiks juba piisata.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 801, 802, 803 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.