Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wifi levi parandamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.11.2013 10:43:05 vasta tsitaadiga

tahanteada, ära paku ebamõistlikku lahendust, ei ole mõtet alati osta turul viimast sõna sest see maksab palju.
Inimene tahab tavalist koduinterneti wifi leviala pikendada ning kõige odavam engenius on kuni 100M võimeline wifist läbi pritsima. See katab lähima 3-4 aasta vajadused kindlasti ära.
Aga loomulikult kui rahakott paks, võib endale üle 200€ APsid lubada, 2,4+5Ghz ja kuni ac standarditeni välja mis "kuni" gigabit pritsivad.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.11.2013 10:59:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tahanteada, ära paku ebamõistlikku lahendust, ei ole mõtet alati osta turul viimast sõna sest see maksab palju.
Inimene tahab tavalist koduinterneti wifi leviala pikendada ning kõige odavam engenius on kuni 100M võimeline wifist läbi pritsima. See katab lähima 3-4 aasta vajadused kindlasti ära.
Aga loomulikult kui rahakott paks, võib endale üle 200€ APsid lubada, 2,4+5Ghz ja kuni ac standarditeni välja mis "kuni" gigabit pritsivad.

Äkki hakkad ise tasapisi harjuma mõttega, et kõvasti kritiseeritud 2,4GHz-i on muutumas minevikuks ja maailm suundub tasapisi järjest rohkem 5GHz-i kasutamisele. Just see 5GHz-i on see, miks näiteks kõikvõimalikud 800AC-standardid järjest rohkem levivad, mitte see, et sealt gigabiti läbi WiFi lennutada suudad. icon_smile.gif beer_yum.gif
Ja mis hindadesse puutub, siis pole mõtet maksta hinda, mille eest saab välimuselt samasuguse, kuid oluliselt töökama seadme.

PS: Ma saan Sinust aru küll icon_smile.gif - oled ju Elioni usin töötaja ja Sinu väikseks sooviks, et Elion oma lao nendest (tootmises) lõppevatest toodetest tühjaks ostetaks. Pole probleemi - lase hind alla ning müü siis. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.11.2013 11:05:48 vasta tsitaadiga

tahanteada, loe palun foorumlase viimast küsimust ja siis vasta. Sa hakkad juba mullitama bot.
See kuskohast ta seadme hangib või kui kalli või millisel tehnoloogial pole üldse küsimus. Vasus on AP on parim lahendus.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.11.2013 11:40:46 vasta tsitaadiga

indrekp: Üks asi veel, mis jäi enne juurde lisamata, on siis see, et kui inimesel on majas mitu arvutit, siis väga tihti liigutatakse suuri ja väga suuri nende arvutite vahel. Ning on väga veider, kui netti jagatakse WiFi kaudu, kuid failide jagamiseks veetakse võrgukaablid arvutite vahele icon_smile.gif , kuna võrgukaabli kaudu on palju suurem info liikumiskiirus kui sellise aeglase WiFi korral. icon_cool.gif

Ja mis Engeniuse seadmetesse veel puudub, siis mina küll ei taha endale sellist "kobakat" lakke, kuna siis pean ma mööda lage ka igasugu tobedaid kaableid vedama hakkama. Kas siis ainult toidet või siis toide-LAN (POE). Igasugu rippuvad kaablid on Out-disain ja jääb vanasse Vene-aega, kus igasugu kaablid mööda seinu ja mööda lagesid jooksid. icon_smile.gif
----------------------
PS: Endal on vaikselt plaanis samamoodi kodu-WiFi tekitamine. Aga kui tuleb, siis ainult 5GHz-i sagedusel ning 800.AC tehnoloogial. Kuigi, jah, iga läppari juurde tuleb juurde osta 800.AC võimeline USB-WiFi pulk.
On ühekordne väljaminek ning töötab nüüd ja töötab ka 5-7 aasta pärast.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.11.2013 20:35:58 vasta tsitaadiga

tahanteada, valele inimesele räägid võrgundusest. Teemaks on wifi levi parendamine (laiendamine).
Sinu võrk vähendab tavapärast (b/g/n) wifi leviala vähemalt poole võrra või vajab vähemalt topelt saatjaid.
Hetkel on veel väga vähestel tahvelarvutite, telefonidel süleritel ac wifi kaarte sees ning ac wifi saatja on meeletult kallis. Seega saad täna omale kalli seadme millele on vähe seadmete tuge olemas. Tahvel teeb selles võrgus kiirusetesti ikka ca 30-50Mbit/s
Kätt siiski ette ei pane, igal kasutajal on õigus valida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2013 22:21:09 vasta tsitaadiga

Olen teemat nüüd veidi lugenud. Mõtted.

Esiteks tänud, et vastasite. Maja kohta oskan nii palju öelda, et see on 50ndate paiku Tartus ehitatud, 2 korrust. Eeldan ka, et laed on puidust.
Ma elionist seda asja lakke panema ei hakka. Ei ole soovi lakke võrgujuhet saada (või selle peitmiseks remonti hakata laes pärast tegema).

Kas mingit sellist lahendust pole, mille saaksin oma praegusele ruuterile külge panna ja wifi leviala saaks boosti vms? Ps. kui kellelgi mingeid ideid või soovitusi, võite teemas ka konkreetset seadet soovitada. Olen väga tänulik igasuguse tagasiside eest. thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.11.2013 09:00:27 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Olen teemat nüüd veidi lugenud. Mõtted.
Esiteks tänud, et vastasite. Maja kohta oskan nii palju öelda, et see on 50ndate paiku Tartus ehitatud, 2 korrust. Eeldan ka, et laed on puidust.
Ma elionist seda asja lakke panema ei hakka. Ei ole soovi lakke võrgujuhet saada (või selle peitmiseks remonti hakata laes pärast tegema).
Kas mingit sellist lahendust pole, mille saaksin oma praegusele ruuterile külge panna ja wifi leviala saaks boosti vms? Ps. kui kellelgi mingeid ideid või soovitusi, võite teemas ka konkreetset seadet soovitada. Olen väga tänulik igasuguse tagasiside eest. thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Kuna eelkõnelejad on sind natuke segadusse ajanud siis täpsustan.
Selle Engeniuse paigaldus ei pea olema juhtmetega elutoa laes. See on võimeline võtma wifi levi vastu seal kus sülearvutiga hakkab signaal juba nõrgaks jääma ning pikendab seda nö edasi.
Ehk kui põhi ruuter asub esimesel korrusel siis paiguta see suitsuandur 2k koridorikapile või elutoa nurka kapile ning katad ära ka teise korruse wifi leviga.
Osta võid muidugi igaltpoolt, Elioni näide oli lihtsalt selle hinna pärast:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/V%C3%B5rguseadmed/268968/
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STAAR
HV vaatleja
STAAR

liitunud: 09.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2014 06:16:25 vasta tsitaadiga

EI saa mina aru sellest aparaadist. Ruuter ca 10m kaugusel alumisel korrusel. Ostsin ka selle vidina, panin ripiiterina tööle. Kasutasin õpetust mis elionis AP300 kohta oli. Puidust maja muidugi ja värki. 12mb DTV leping Elionis ja wifiga saan heal päeval korraks 3mb kätte aga väga ebastabiilne on. Ühendasin siis selle Engeniuse ära ja ei saa enam üle mega isegi. Tegin ruuterile tehaseseadete taastamise (Thomson TG784) siis Engeniusele samamoodi ja proovisin veel korra ja täpselt sama seis. 0.88mb/s oli maksimum mis sain. Võtsin siis vooluvõrgust välja ja wifi hakkas uuesti 3-1mb/s vahel kõikuma. Mida ma valesti teen või milles asi võib olla ?
Telekad kinni, rohkem läpakaid netis ei olnud sellel hetkel. Muutsin IP ära Engeniusest, kõik channelid, security seaded ja asjad olid samad mis wifil.


viimati muutis STAAR 01.03.2017 20:06:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 24.08.2016 22:08:10 vasta tsitaadiga

Tõstaks ühte vanemat teemat...
Oskab ehk mõni targem öelda kas D-link DIR-300 on võimeline wifi levi pikendama?
Sobib ka mõni vihje, mida ma seadetest otsima peaks et proovida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 24.08.2016 22:43:08 vasta tsitaadiga

Mina sain lõpuks oma probleemi lahendatud väga lihtsalt, kvaliteetselt ning odavalt.
Ostsin HV-st 10 eurose "wifi boxi" ning lükkasin ta sama wifi seadetega teise majaotsa. Istub teisel kanalil. Kõik seaded vahetavad automaatselt ühenduspunkti ja kõik on stabiilne.

Praeguseks sain algse thompsoni tänu elioni kampaaniale ka välja vahetatud, ning panin thompsoni ka "dumb mode"-sse swtichina tööle ning sama wifit pikendama. Kõikide seadete vahel on kaabel, igal korrussel oma seade ja kõik bueno. kasutaja seaded ühenduvad automaatlselt tugevamasse ning liiguvad seadete vahel ka normaalselt. Nendesse wifi repeateritesse pole mul usku, torretitakse liiga palju, tõmbab võrgu kooma jälle.

Mis toob moiva küsimuse juurde, tõenäoliselt jah. Lükkad lan kaabli 1.sse porti ning siis töötab automaatselt switchina. Ning seadistad wifi sama nime ja parooliga, eri kanalil ja peaks töötama.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 25.08.2016 16:26:44 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
...

Mis toob moiva küsimuse juurde, tõenäoliselt jah. Lükkad lan kaabli 1.sse porti ning siis töötab automaatselt switchina. Ning seadistad wifi sama nime ja parooliga, eri kanalil ja peaks töötama.


thnx, esialgu tundub et sain tööle icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 29.01.2017 11:39:05 vasta tsitaadiga

Tõstan veelkord teemat. Keegi oskab soovitada lan kaabli vabat laiendajat? 220V ühendada pole probleem. Sooviks wifit kõrvalmajja laiendada (majade kaugus 15 meetrit). Hetkel võtab 1-2 pulka, aga katkeb tihti.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 29.01.2017 12:00:33 vasta tsitaadiga

Volum, milline on kodune olemasolev ruuter? LAN kaabli vaba laiendaja miinuseks , et Thomsonil on üks antenn ja kiirus läheb pooleks. Kaabliga võimsam AP järgi oleks kõige parem liigutus.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 29.01.2017 19:45:59 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/productInfo/431/ruuter-inteno-dg200a/DG200A
Selline
Kiirus pole oluline, sest midagi alla ei tõmba, kasutan ainult netis käimiseks. Ja seda ka nädalavahetuseti.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 29.01.2017 20:41:30 vasta tsitaadiga

Volum, pane mingi suvaline AP kahe sarvega. Olen üsnagi veendunud, et levib kõrvalmajja.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 31.01.2017 20:25:13 vasta tsitaadiga

AP?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 31.01.2017 21:17:45 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
AP?

Wireless Access Point.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/?search=7a1db7604f1e7cfe756e69aab1e5da54
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 21:48:05 vasta tsitaadiga

Volum, ma just Hiid'ile valmistasin ette katsetamiseks ühe:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/860278/

Põhimõte on, et teises majas paned ta välisseina peale.
Võtab DG200A pealt wifi vastu ja sülitab wifi teise SSID'ga edasi.

Ma arvan et sa jõuad ennem ära katsetada, kui ta järgi tuleb icon_biggrin.gif


viimati muutis ThedEviL 31.01.2017 21:48:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.01.2017 21:50:00 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/429912/ - võimalusel kaabliga külge õue kuskile fassaadi külge. Ei vaja reseti ega midagi. Odavamate seadmetega jõud paar korda kuus vooluvõrgust välja tõmmata ja tagasi panna.

Arvestades , kui pask on 200A wifi antenn sisemine, siis on mõistlik antenn suunata picostation peal kõrvalhoone poole.

Eks Hiid katsetab, kuid ma arvan, et levi kipub sita ilmaga ära kaduma.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 22:01:25 vasta tsitaadiga

Pailaps, ei näe põhjust, miks sitt ilm peaks nii lühikese maa peal eriline määraja olema.

Muidugi alati suundantenni teed minna:
https://www.eurodk.ee/e1/products/antennas/sxtg-2hnd
tsitaat:

Arvestades , kui piix on 200A wifi antenn sisemine, siis on mõistlik antenn suunata picostation peal kõrvalhoone poole.

Omniantenn, midagi sa siin ei suuna, kui sa just parabooli lisaks ei võta.
ja see ubi oma (1) External, 2 dBi Omni Antenna (Included), pole nagu eriline teema oma raha eest.

Omniga vähe odavam lahendus:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/860287/
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.01.2017 22:07:09 vasta tsitaadiga

Noh pico levi on rohkem sõõriku moodi. Parabooli annab neile alati lisada, kuid ma kahtlustan , et 15 meetri peale pole vaja.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2017 00:20:54 vasta tsitaadiga

Pailaps, 2db pole sõõrik. See on puhas kera.
link
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 01.02.2017 09:41:30 vasta tsitaadiga

Emn, keskel juu saadetav signaal on minu tagasihoidlike teadmiste järgi nõrgem. Sellest tulenevalt sõõrik, või ma eksin?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 04.02.2017 11:07:49 vasta tsitaadiga

Nii palju infot.
Mul on oluline see, et saaksin wifit laiendada ilma juhtmeta. Kas keegi konkreetselt saab midagi pakkuda? icon_biggrin.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2017 11:22:44 vasta tsitaadiga

eile panin teise tuppa üles ühe väikse lauaka. selleks, et lauakale saaks kõlge trendneti n-150 nano adapteri, tuli panna käima R500, millel sai tehtud plaadilt draiveri kopeerimine pulgale, mis pidi minema siis väikse mITX i külge.. R500 väidab, et levi on põhjas. panin selle väikse arvutikastu nipukatega kirjutuslaua külge ja alguses mõtlesin, et panen adapteri tema taha. nano seal taga minu leviala ei näinud. samas laual olev R500 leidis, et levi on 100% võimalikust. teise katsena tõstsin nano monitori külge usb hubi ja saab signaalitugevuseks good/fair. sa võid ju boostida seda levi aga su õnnetu seade peab suutma sellele buustile signaali tagasi ka saata. internet "ühepoolsena" ei tööta.

a) katseta algatuseks oma seadmed, kas neil on juba üksteisega võrreldes erinevusi. kui on tugevamad ja nõrgemad seadmed, mõtle, kas sa tahad/ saad kaarte vahetada või seadmed uuemate vastu vahetada.
b) laena kuskilt mõned seadmed, millega leviala tegemist katsetada. "sinine sarvik", mõni repeater.. ja vaata, mis saab. kui esimese asja ära unustad ja poodi kallist ruuterit ostma tormad, saad suure tõenäosusega ikkagi seadmed välja vahetada.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wifi levi parandamine mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.