Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.08.2016 08:11:27 vasta tsitaadiga

Johan11 kirjutas:
Aeron kirjutas:
Denuvo puutub nii siia teemasse, et ... silmaring .

Avardage siis meie silmaringi.

Viska konsool minema ja osta pc. Lihtne. Silmaring laiem kui kunagi varem.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2016 20:45:30 vasta tsitaadiga

Tundub nii.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.08.2016 17:35:34 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/microsoft-thinks-there-might-not-be-new-console-generations.html

Peaks vist siia sobima küll.
Kui MS kaotab ära xkasti, siis pmst playstationil pole enam konkurenti ja ei pea ka uue raudvaraga konsoole nii tihti tegema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.08.2016 10:45:52 vasta tsitaadiga

lopes39, mulle näib, et siin mõeldakse siiski seda, et Xbox'ist hakatakse välja laskma refreshe umbes iga 1-1,5a tagant, täpselt nagu iPhone'idega. Sisuliselt on see lihtsalt katse minna konsoolikasutajate rahakoti järele - kui oled ikka entusiast, siis sul on "uusim" jne. Teiselt poolt on see väga irooniline icon_biggrin.gif Üks levinumaid argumente PC vastu on konsoolikasutajatel traditsiooniliselt olnud, et "aga te peate iga paari aasta tagant upgradema" (mis loomulikult ei vasta tõele, kirjutan seda postitust arvutil mis on juba üle 3a vana ja uued mängud jooksevad jätkuvalt Ultra seadetel). Ühesõnaga, GG konsoolikasutajad, pange rahakott valmis icon_biggrin.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 20.08.2016 11:15:26 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Üks levinumaid argumente PC vastu on konsoolikasutajatel traditsiooniliselt olnud, et "aga te peate iga paari aasta tagant upgradema" (mis loomulikult ei vasta tõele, kirjutan seda postitust arvutil mis on juba üle 3a vana ja uued mängud jooksevad jätkuvalt Ultra seadetel). Ühesõnaga, GG konsoolikasutajad, pange rahakott valmis icon_biggrin.gif
Uuenda siis vahepeal ekraani kah. Tean, et sul läks hulga aastaid 1080p peale kolimisega aga nüüd võiks juba asisemaid ekraane vaadata. Konsoolid üritavad 4k peale kolida aasta pärast. Kas sina sedasama teed või kriiskad edasi kuidas kõik ultra peal jookseb?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.08.2016 11:30:56 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
erick kirjutas:
Üks levinumaid argumente PC vastu on konsoolikasutajatel traditsiooniliselt olnud, et "aga te peate iga paari aasta tagant upgradema" (mis loomulikult ei vasta tõele, kirjutan seda postitust arvutil mis on juba üle 3a vana ja uued mängud jooksevad jätkuvalt Ultra seadetel). Ühesõnaga, GG konsoolikasutajad, pange rahakott valmis icon_biggrin.gif
Uuenda siis vahepeal ekraani kah. Tean, et sul läks hulga aastaid 1080p peale kolimisega aga nüüd võiks juba asisemaid ekraane vaadata. Konsoolid üritavad 4k peale kolida aasta pärast. Kas sina sedasama teed või kriiskad edasi kuidas kõik ultra peal jookseb?
4K ja ultra tänases võtmes ühte lausesse ei mahu.

gtx titan on sisuliselt samal pulgal gtx 970'ga jõudluselt (mõnes mängus kiirem, mõnes mängus aeglasem) ja enda kogemuse põhjal võin öelda, et 1 970 jääb pisut nõrgaks 1920x1200 reso ja ultra seadete jaoks, eeldusel, et eesmärgiks on stabiilne 60fps.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.08.2016 12:12:40 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
erick kirjutas:
Üks levinumaid argumente PC vastu on konsoolikasutajatel traditsiooniliselt olnud, et "aga te peate iga paari aasta tagant upgradema" (mis loomulikult ei vasta tõele, kirjutan seda postitust arvutil mis on juba üle 3a vana ja uued mängud jooksevad jätkuvalt Ultra seadetel). Ühesõnaga, GG konsoolikasutajad, pange rahakott valmis icon_biggrin.gif
Uuenda siis vahepeal ekraani kah. Tean, et sul läks hulga aastaid 1080p peale kolimisega aga nüüd võiks juba asisemaid ekraane vaadata. Konsoolid üritavad 4k peale kolida aasta pärast. Kas sina sedasama teed või kriiskad edasi kuidas kõik ultra peal jookseb?


See 4K on telekal, mis on konsooli taga. See teleka pilt on oopis midagi muud, mis oleks arvuti monitor 4K.
Ja neid on juba palju kellel on 4K arvuti kuvar ja ulme build arvuti.

Kui see xkast ära kaob ja on see mängimine arvuti peal tänu sellele win 10 store vms asjale.
Tahetakse vast teha, et saaks oma kasti pidevalt uuendada. Samas ma pooldan seda uuendamise teemat,
kuna sedasi saab ka mängud edasi areneda visuaalse ilu poolest ja ei pea olema kinni mingis 10 aastat kestvas kasti raudvaras.
Nagu need konsooli põlvkonnad on 7-8 aastat ja see 2-3 aastat mis puudu 10-st on see aeg kus paljutel on veel vana konsool ja pole olnud uue jaoks raha või mis iganes mure.

Mul endal see võitlus kumb parem on ei lähe üldse korda.
Mul suva. Ma endale konsooli ei muretse, kuna mul pole seda vaja.
Mitmed põhjused on miks see seade ei tõmba.
Esiteks on ta uus lisa seade mis on mõeldud ainult mängimiseks.
Sa pead maksma mingit nõmedat kuu tasu mis laseb sul interneti mängimist rentida.
Mängud on kallimad kui arvuti peal.
See tasu mis sa maksad, et saaks online mängida sa saad mingit nn tasuta mänge.
Nn kuna need ei ole tasuta ja kui sa pole seda online tasu maksnud, siis sa neid mänge tasuta ei saa ka.
Seega neid mänge ie saa lugeda kui tasuta mängud.

Oleksin nõus kui see oleks midagi sellist nagu on origin access. Maksad oma kuutasu ja mängid mänge mis on listis palju tahad.
See valik võiks muidugi kiiremini laieneda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2016 19:47:36 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2016/07/27/playstation-plus-free-games-for-august-2016/
Starting on September 22, 2016, prices for PlayStation Plus memberships will change to $59.99 USD/ $69.99 CAD for twelve months and $24.99 USD/$29.99 CAD for three months. The monthly plan will change to $11.99 CAD in Canada, and remain $9.99 USD in the U.S. If you are a current member, the new prices will take effect if your membership renews on or after this date.
The new pricing reflects the current market conditions while enabling us to continue providing exceptional value to our members.
- because we can, and F U.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.08.2016 20:25:24 vasta tsitaadiga

Aeron, mis need hinnad enne olid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 00:15:29 vasta tsitaadiga

Vist 50 usd ja 20 usd vms...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2016 10:18:31 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
erick kirjutas:
Üks levinumaid argumente PC vastu on konsoolikasutajatel traditsiooniliselt olnud, et "aga te peate iga paari aasta tagant upgradema" (mis loomulikult ei vasta tõele, kirjutan seda postitust arvutil mis on juba üle 3a vana ja uued mängud jooksevad jätkuvalt Ultra seadetel). Ühesõnaga, GG konsoolikasutajad, pange rahakott valmis icon_biggrin.gif
Uuenda siis vahepeal ekraani kah. Tean, et sul läks hulga aastaid 1080p peale kolimisega aga nüüd võiks juba asisemaid ekraane vaadata. Konsoolid üritavad 4k peale kolida aasta pärast. Kas sina sedasama teed või kriiskad edasi kuidas kõik ultra peal jookseb?


Ma olen tegelikult üks samm ees tehnoloogilisest kurvist, kuna mul on 21:9 ekraan icon_wink.gif Millal konsoolid ükskord selle suhtega ekraanideni jõuavad? Mina olen siin juba 3 aastat.

4K reso vedamiseks lastakse välja uus konsooliraud, võrdsuse huvides tuleks siis ehitada ka uus arvuti selle jaoks. Ise otsest põhjust selle hüppe tegemiseks veel ei näe (eriti striimerina), ka esimene PS4 veab mänge alles 900p peal ja minu masin sai ehitatud sellega sammu pidamiseks.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.08.2016 10:19:14 vasta tsitaadiga

mismoodi see 21:9 tehnoloogilisest kurvist ees olemist tähendab? monitori asemel on sul lislt mingi soolikas silme ees.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.08.2016 10:23:25 vasta tsitaadiga

See Origin Access 4 euro kuus võiks rohkem mänge olla. Mul kas on need mängud olemas või pole huvi nende vastu.
See lahendus on mõistlik kuu tasu maksta. Need konsoolide omad on ajuvabad. AAA mängud on mingid igivanad mis on selles hinna sees nn tasuta.
Aga see on neil nõmedalt tehtud. Konsooliga võiks saada ikka oma ostetud mänge onlainis mängida, ilma et sul on mingi kuumakse 10 euro.
Sa pmst ei ole huvitatud sellest rendi teenusest, aga sa pead seda kasutama, et saaksid oma mänge mängida täisulatuses.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 11:25:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Aeron, mis need hinnad enne olid?

17.99$ oli 3 kuud, 49.99$ vist oli aasta.

noh, kui nüüd aus olla, siis EA Access ka just uute mängudega ei hiilga, ise kasutan xboxil seda spordi mängude pärast, et neid mitte osta. Aga 4€ kuus on ikka palju, arvestades, et xboxil on 25€ aasta icon_biggrin.gif

XBL 35€ aasta on minujaoks talutav, koos x360 mängudega, mis on backward compatible saan 4 mängu kuus ja mõni kuu on isegi täitsa häid asju old.

Aga PSN+ hinnatõus on nõme, ma 5 päeva tagasi maksin 3 kuud ära, nüüd kahetsen peale seda uudist...
Eriti arvestades, et laste kontodele PSN+ teenused ei rakendu ja 2016 aastal ei saa laste kontode save game pilve saata.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.08.2016 13:09:30 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:


Aga PSN+ hinnatõus on nõme, ma 5 päeva tagasi maksin 3 kuud ära, nüüd kahetsen peale seda uudist...
Eriti arvestades, et laste kontodele PSN+ teenused ei rakendu ja 2016 aastal ei saa laste kontode save game pilve saata.


Plus peaks ikka kogu konsoolile mõjuma. Pilv vist tõesti töötab ainult ühele kasutajale.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 23:07:37 vasta tsitaadiga

Igati hea uudis icon_smile.gif Heameelega prooviks mõndasi PS mänge ja poleks kahju kuu-paari eest maksta.
http://blog.us.playstation.com/2016/08/23/playstation-now-coming-to-pc-dualshock-4-usb-wireless-adaptor-unveiled/
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.08.2016 01:08:02 vasta tsitaadiga

Ainult vastuvõtja pulk maksab 25 euro ja 4-da pult veel otsa 51+.
Miski kombo hinda peab siis ootama. Saaks oma mõne tunni kasutatud xkasti puldi maha müüa ja ps4 puldi lahendusele üle minna.
See rendi teema hetkel veel ahvatlev pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 09:13:29 vasta tsitaadiga

PS4 mängud peaks PSNOWsse tulema 2017 aastal. Vähemalt selline oli Gaikai jutt aastaid tagasi, kui nendega suhtlesin.
Mis pmt - sõltuvalt sortimendist - vähemalt minu jaoks, muudab konsooli omamise täiendavalt pointless'iks.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.08.2016 18:23:29 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mismoodi see 21:9 tehnoloogilisest kurvist ees olemist tähendab? monitori asemel on sul lislt mingi soolikas silme ees.


33% laiem field of view mängudes. See on päris oluline vahe.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.08.2016 20:40:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
mismoodi see 21:9 tehnoloogilisest kurvist ees olemist tähendab? monitori asemel on sul lislt mingi soolikas silme ees.


33% laiem field of view mängudes. See on päris oluline vahe.
enamikes mängudes pole vahet, sest ekraan opn silmeees niisuure t nkn ei jõua kõrvale vaadata, csgos nt. ka paljud mängivad 4:3le 16:9 asemel, ometi et fov on madalam
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2016 22:04:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
mismoodi see 21:9 tehnoloogilisest kurvist ees olemist tähendab? monitori asemel on sul lislt mingi soolikas silme ees.


33% laiem field of view mängudes. See on päris oluline vahe.
ei kujuta ettegi, mis see diagonaal peab sellisel juhul olema, et pilt üldse nähtav oleks. 40"?

e: 35" peaks olema sellisel juhul 21:9 monitor, kui sama kõrgust tahta 26" 16:10 monitoriga võrreldes.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.08.2016 11:02:05 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
erick kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
mismoodi see 21:9 tehnoloogilisest kurvist ees olemist tähendab? monitori asemel on sul lislt mingi soolikas silme ees.


33% laiem field of view mängudes. See on päris oluline vahe.
ei kujuta ettegi, mis see diagonaal peab sellisel juhul olema, et pilt üldse nähtav oleks. 40"?

e: 35" peaks olema sellisel juhul 21:9 monitor, kui sama kõrgust tahta 26" 16:10 monitoriga võrreldes.


Mul on 29" ekraan ja ma mängin World of Tanks'i. See on aeglasema tempoga kui CS:GO ja situational awareness on ülioluline, iga kümne sekundi tagant vaatad ringi, et mis enda ümber toimub. Ehk siis mina näiteks tunnen väga palju paremini ennast selle taga võrreldes tavalise 16:9 ekraaniga. Sellest üldse ei räägi, et minimap mahub kenasti ekraaninurka võrreldes selle tohutu alaga, mida ta katab 16:9 ekraanil.

Mingi kõrgusejutt jääb arusaamatuks. Arvan, et see on kellegi isiklik tragöödia taas icon_wink.gif Selgituseks, 21:9 peal ei lähe pikselid kaotsi võrreldes 16:9, ekraani kõrgus on ju sama 1080 pikslit. 2560px laiuse arvelt näed lihtsalt rohkem kummalegi küljele, kuhu renderdatakse see kraam mis 16:9 Full HD monitori puhul "raamidest välja" jääks.

Kas Aspect Ratio seisukohast, mitte ei jää välja kraami, vaid vastupidi, näed rohkem külgedele kui ükskõik millise 16:9 või 16:10 monitoriga (sõltumata resost). Signatuuris on mu 21:9 striimi link, vaata mõni highlight ära ja saad aru.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.08.2016 11:28:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mul on 29" ekraan ja ma mängin World of Tanks'i. See on aeglasema tempoga kui CS:GO ja situational awareness on ülioluline, iga kümne sekundi tagant vaatad ringi, et mis enda ümber toimub. Ehk siis mina näiteks tunnen väga palju paremini ennast selle taga võrreldes tavalise 16:9 ekraaniga. Sellest üldse ei räägi, et minimap mahub kenasti ekraaninurka võrreldes selle tohutu alaga, mida ta katab 16:9 ekraanil.

Mingi kõrgusejutt jääb arusaamatuks. Arvan, et see on kellegi isiklik tragöödia taas icon_wink.gif Selgituseks, 21:9 peal ei lähe pikselid kaotsi võrreldes 16:9, ekraani kõrgus on ju sama 1080 pikslit. 2560px laiuse arvelt näed lihtsalt rohkem kummalegi küljele, kuhu renderdatakse see kraam mis 16:9 Full HD monitori puhul "raamidest välja" jääks.

Kas Aspect Ratio seisukohast, mitte ei jää välja kraami, vaid vastupidi, näed rohkem külgedele kui ükskõik millise 16:9 või 16:10 monitoriga (sõltumata resost). Signatuuris on mu 21:9 striimi link, vaata mõni highlight ära ja saad aru.
erick, nishivärk nagu su enda jutt üsna hästi näitab. kiire mängu (tegelikult üldisemalt fps ja ühe enam ka tps) jaoks ei ole 21:9l olulisi eeliseid, vertikaalse komponendiga mängu jaoks on pigem puuduseid.
su 29" 21:9 on enamikus kasutusjuhtudes sama, mis 23" 16:9 monitor. enamik kasutusjuhte on tugeva vertikaalse komponendiga, mida enam mängudest eemale, seda rohkem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.08.2016 11:36:36 vasta tsitaadiga

londiste, nimeta üks shooter, kus on "vertikaalne komponent"? CS:GO puhul võib ehk veel mõista, et avatud ruumi on vähe ja enamus fookust kulub kusagilt nurgatagant mingi kahepikslise prao passimiseks. Aga paljud shooterid nagu Battlefieldi seeria, Arma jt omad omavad ka suuri avatud kaarte, kus see sama 21:9 annaks taas väga hea eelise.

Ühtlasi mulle tundub, et paljud siin ikkagi ei hooma, et 21:9 kasutades sa ei loobu ühestki Field of View osast (nt ülemisest ja alumisest), vaid näed seda sama pilti mida 16:9 kasutaja, ja lisaks veel 33% rohkem külgedele. Ei ole nii, et 21:9 on kitsam versioon 16:9 pildist.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.08.2016 12:16:48 vasta tsitaadiga

erick, sry aga mismõttes?
cs:go, tf2, overwatch, bf3/4/hl, sw:fl. need tulid esimese hingetõmbega meelde, võiks esinduslik list olla?

29" 21:9 asemel on mõistlikum 27" 1440p monitor. lisaks on need veel samas hinnaklassis ka.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.