Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.07.2016 15:03:56 vasta tsitaadiga

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2016 13:32:36 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et seal antud 4G leviala kaart on täielik möga, ma ei tea, miks selliseid üldse toota lubatakse
https://tele2.ee/ettevottest/tele2-eesti/leviala

2 päeva lõuna-eestis ringi sõitnud ja polnud seda 4G levi vist pool ajast. Telefon nagu peaks 800MHz kenasti supportima. Oleks siis kuskil roppudes orgudes, ei ka künkaotsast kust võis lõdvalt näha mingi 30-40 km kaugusele.
Katvus on pigem 69% mitte 96%

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2016 10:00:57 vasta tsitaadiga

Need kaardid on möga...kõigil ka EMT'l .
Oleks vaja seda masti kiirtega kaarti, aga see näitab ju tühimikud ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2016 15:41:18 vasta tsitaadiga

Magic, salatoimik, aga vaadake siis seda kaarti
Leviala ja mastid jms https://mim.tele2.com/mim3/mim.html?loginUser=datase&countryCode=est&locale=ee&viewType=1&initalMapSize=0

Zoomid sisse, paned show elements ning saad lte mastide asukohad ka täpselt teada.

Eelneva kaardi siis saab sünkroniseerida cellmapperi kaardiga. ma omajagu võru kandis sõitnud ja levitugevust mõõtnud

link

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti


viimati muutis VeixES 19.07.2016 15:42:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2016 15:41:37 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Magic, salatoimik, aga vaadake siis seda kaarti
Leviala ja mastid jms https://mim.tele2.com/mim3/mim.html?loginUser=datase&countryCode=est&locale=ee&viewType=1&initalMapSize=0
vot tänud, ma ei tea kust selle üles kaevasid, aga nagu näha, siis pigem jah 69% mitte 96% icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2016 15:45:40 vasta tsitaadiga

salatoimik, algselt leiti see kaart Rootsi kohta üles icon_smile.gif hiljem sai urlis vahetatud country code ära ja voilaa icon_biggrin.gif

Tehke kiirelt vajalikud screenshotid ära. Mine tea, vb Tele2-le ei meeldi et selle kaardi info avalik on icon_smile.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2016 15:54:29 vasta tsitaadiga

Hoopis parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 20.07.2016 09:29:24 vasta tsitaadiga

selle kaardi järgi saan kinnitust mastide kauguse kohta minu elamisest (2 masti on mõlemad u 6 km kaugusel)
toas T2 praktiliselt ei levi, õues saab jutud räägitud, kuid nett telefonis on .... jama
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 13:21:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Tegemist on ikka uskumatu sitaga.
Nii nagu Q GSMist saadik. Midagi ei ole paranenud icon_neutral.gif

ja suhtumine on veel hullem.
Nüüd siis selgus, et kuigi ma SIMI, koos allkirjastamata lepingutega järgmisel päeval neile tagasi saatsin ja kirjutasin, et paraku sellist netti tarbida ma ei saa, siis helistas keegi alles 5aug, et meieni jõudis info et te soovite lepingut lõpetada (kuu aega pärast seda kui ma neile kirja tagasi saatsin?!?!)
Mõtlesin, et mida värki ja läksin esindusse. Seal väideti, et leping sõlmus ise, kui ma kullerile ümbriku eest allkirja andsin! Ja kuna ma seda lepingut kahe nädala jooksul ei lõpetanud, siis nüüd pead arveid maksma. icon_evil.gif
Ja saadetigi mulle 6 aug. arve kuu ajase teenuse eest . Tõenäoliselt septembris saan veel ka augusti eest. icon_evil.gif Vot on ettevõte.
Nii meeletut väänamist ei mäleta ma oma eluaa jooksul veel kordagi.
TELE2, põlege te põrgus! icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 13:32:31 vasta tsitaadiga

oot oot oot, siin on vasturääkivusi.
Kui kuller sulle asja tõi, andsin vaid PDAsse allkirja või ka kuhugi paberile? Sest üldiselt kui sulle kulleriga tuleb ja sa vastu võtad, pead sa koheselt ka lepingule alla kirjutama. Üks pool jääb sulle ning teine pool läheb kohe kulleriga tagasi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 09.08.2016 14:05:38 vasta tsitaadiga

Tere! Kui teil on seoses Tele2 teeninduse või teenustega muresid, siis palun formuleerige täpne olukorra kirjeldus, lisage oma kliendiandmed ja saatke Tele2 kommunikatsioonijuhile (egle.merbach@tele2.com). Teen ettepaneku, et katsume foorumis kurtmise ja ebatsensuursete väljendite kasutamise asemel hoopis koos tekkinud olukorrale konstruktiivse lahenduse leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.08.2016 14:24:06 vasta tsitaadiga

Miks peaks kommunikatsioonijuht lahendama (loe : leevendama ) kliendipöördumisi, mida saanuks ennetada kliendiga kokku puutuvas esimeses tasandis?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 14:25:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
oot oot oot, siin on vasturääkivusi.
Kui kuller sulle asja tõi, andsin vaid PDAsse allkirja või ka kuhugi paberile? Sest üldiselt kui sulle kulleriga tuleb ja sa vastu võtad, pead sa koheselt ka lepingule alla kirjutama. Üks pool jääb sulle ning teine pool läheb kohe kulleriga tagasi.

Jahh, vaid sellesse kulleri aparaati.
Mõlemad lepingupooled läksid TELE 2 poole allkirjastamata tagasi, koos SIM kaardiga, järgmisel päeval.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.08.2016 14:27:47 vasta tsitaadiga

Antud juhul on leping juriidiliselt sidumata. Sim kaardi vastuvõtmine ei allkirjasta lepingut. Kui just infotelefonile ei kurtnud ja ei palunud aktiveerida.

Suhtle kommnikatsioonijuhiga. Tundub produktiivsem tegevus.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 14:29:55 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
Tere! Kui teil on seoses Tele2 teeninduse või teenustega muresid, siis palun formuleerige täpne olukorra kirjeldus, lisage oma kliendiandmed ja saatke Tele2 kommunikatsioonijuhile (egle.merbach@tele2.com). Teen ettepaneku, et katsume foorumis kurtmise ja ebatsensuursete väljendite kasutamise asemel hoopis koos tekkinud olukorrale konstruktiivse lahenduse leida.

juba üritasin konstruktiivset lahendust leida, enne kui foorumis halama hakkasin. Sellele tuli resoluutne ja kuiv vastus. icon_cry.gif

tsitaat:
Tere
Mulle saadeti eelmise kuu alguses kulleriga SIM kaart koos lepingutega . Veendusin et nett on siin ülekoormatud ja mulle ei sobi ning saatsin lepingud allkirjastamata järgmisel päeval (06.07) tagasi, ehk siis lepingut ei sõlminud.
Nüüd helistab teie inimene kuu aega hiljem ja ütleb et neil on informatsioon, nagu ma tahaksin lepingut lõpetada?! Miks kuu aega hiljem? Mitte siis, kui mu kiri teile jõudis? Kirjas andsin sellest teada, et ma sellist teenust ei saa kasutada.
Käisin siis esinduses seda ‘’lõpetamas’’ ja nüüd on üllitatud mulle arve!? Naisterahvas, kellega ma telefonis rääkisin lubas et kui mulle ei peaks teenus sobima, siis ma saan selle ilma mingite kuludeta lõpetada.
Olen siiralt pettunud teie nahaalsuses.
Laur




tsitaat:
Tere, Laur


Tänan Teid saadetud kirja eest.

Telefoni teel sõlmitud lepingu puhul toimub lepingu allkirjastamine kulleri vahendusel ehk siis, kui kuller tuleb Teie juurde, siis Te juba allkirjastate lepingu ja Teile antakse üle Teie pool lepingust, mis jääb Teile.

Liitumislepingu saab lõpetada lähimas Tele2 esinduses või saates digiallkirjastatud lepingu lõpetamise avalduse, mis asub meie kodulehel: https://tele2.ee/tugiinfo/kasulikku, e-maili aadressile firma@tele2.ee. Lepingu saab lõpetada B-kaardil olev või volitatud isik.

Lepingust on kliendil õigus taganeda 14 päeva jooksul peale liitumist ja me teeme tagasiarvestused arveldatud summade osas (nt liitumistasu, kasutus, kuumaks, modemi rent vms). Teie poolt on registreeritud lepingust taganemine alles 05.08.2016, seega koostatud arve on korrektne ja kuulub tasumisele. Lõpparve väljastatakse Teile 01.09.2016 kuupäevaga peale arve koostamist.


Parimate soovidega

Piret Mäenurk

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 14:34:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Antud juhul on leping juriidiliselt sidumata. Sim kaardi vastuvõtmine ei allkirjasta lepingut. Kui just infotelefonile ei kurtnud ja ei palunud aktiveerida. Suhtle kommnikatsioonijuhiga. Tundub produktiivsem tegevus.

OK.
saatsin kirja edasi.
Loodame et õiglus on maapääl siiski veel olemas. icon_rolleyes.gif icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 15:06:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:

tsitaat:
Tere, Laur


Tänan Teid saadetud kirja eest.

Telefoni teel sõlmitud lepingu puhul toimub lepingu allkirjastamine kulleri vahendusel ehk siis, kui kuller tuleb Teie juurde, siis Te juba allkirjastate lepingu ja Teile antakse üle Teie pool lepingust, mis jääb Teile.

Liitumislepingu saab lõpetada lähimas Tele2 esinduses või saates digiallkirjastatud lepingu lõpetamise avalduse, mis asub meie kodulehel: https://tele2.ee/tugiinfo/kasulikku, e-maili aadressile firma@tele2.ee. Lepingu saab lõpetada B-kaardil olev või volitatud isik.

Lepingust on kliendil õigus taganeda 14 päeva jooksul peale liitumist ja me teeme tagasiarvestused arveldatud summade osas (nt liitumistasu, kasutus, kuumaks, modemi rent vms). Teie poolt on registreeritud lepingust taganemine alles 05.08.2016, seega koostatud arve on korrektne ja kuulub tasumisele. Lõpparve väljastatakse Teile 01.09.2016 kuupäevaga peale arve koostamist.


Parimate soovidega

Piret Mäenurk
Kui sina aga väidad et sul mõlemad pooled olid siis...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 15:30:40 vasta tsitaadiga

olid.
Tõendada ei ole seda millegagi, pärast seda, kui tagasi need saatsin. icon_lol.gif
Kui see asi neil nii pidi käima, siis vast oli kulleri apsakas. See pisiasi aga ei loe TELE2 'le midagi. Raha tuleb kliendilt kätte saada, mis iganes viisil. Ka siis, kui lepingut pole sõlmitudki. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 15:55:58 vasta tsitaadiga

Kui neil su allkirja ette näidata ei ole, siis pole ka lepingut. Anna tarbijakaitsesse, kui muu ei aita.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 15:56:29 vasta tsitaadiga

Proovin Ain Allasega algatuseks.
Ehk mõjub kiiremini icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 16:04:08 vasta tsitaadiga

Aga jah, nagu Pailaps ülalpool kirjutas, on üsna tüütu, kui klienditeenindaja naerab sulle näkku (kas siis otse või kirja teel) ja kui siis selle peale asja suure kella külge paned, saadetakse mingi PR-tibi tuld kustutama. Sel juhul on sitt juba ventikasse lennanud. Proovige seda ennetada. Pärast kokku korjata on oluliselt keerulisem.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014




sõnum 09.08.2016 20:27:26 vasta tsitaadiga

Ee... Sa saatsid SIMI ja lepingu tagasi ?

Mis pagana pärast sa seda tegid icon_biggrin.gif kellel seda SIM kaarti ja paberi lipakat enam vaja. Lepingu lõpetamiseks tuleb minna esindusse ikka, kust sult ei küsita seda SIMi ega vana lepingut tagasi. Neil lihtsalt pole seda vaja/pole midagi teha sellega.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 20:40:43 vasta tsitaadiga

VisaHinGG, vot sealt see arusaamatus tulebki.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2016 21:17:37 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Ee... Sa saatsid SIMI ja lepingu tagasi ?
Mis pagana pärast sa seda tegid icon_biggrin.gif kellel seda SIM kaarti ja paberi lipakat enam vaja. Lepingu lõpetamiseks tuleb minna esindusse ikka, kust sult ei küsita seda SIMi ega vana lepingut tagasi. Neil lihtsalt pole seda vaja/pole midagi teha sellega.

Lepingut ma ei allkirjastanud, ehk siis saatsin selle tagasi, et nad seda näeksid, et ma sellest keeldusin.
Mis siin arusaamatut on? icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2016 14:18:26 vasta tsitaadiga

Eilne päev siis möödus jätkuvalt peaga vastu seina tagumise tähe all, seekord siis kommunikatsioonijuhiga .eusa_wall.gif
tsitaat:
Tere!

Kui kuller teile lepingu ja SIM-kaardi tõi, siis andsite kullerile allkirja Tele2-ga lepingu sõlmimiseks, seega leping on sel juhul teie poolt allkirjastatud. Tele2 ei kasuta tavalist kullerteenust, vaid spetsiaalset teenust, mille puhul tuvastab kuller lepingut tuues kliendi isiku, teeb tema dokumendist koopia ning võtab kliendilt lepingule allkirja. Kliendi soovil ootab kuller, kuni klient on lepingu sisuga tutvunud ja valmis lepingut allkirjastama. Teine pool kahepoolsest lepingust jääb pärast allkirjastamist teile. Seega ei ole antud hetkel tõene fakt, et te pole Tele2-ga lepingut allkirjastanud - vajadusel saan teie allkirjastatud lepingu lasta välja võtta.

Teie poolt allkirjastatud lepingu tingimustes on ka kirjas info selle kohta, kuidas toimub lepingu lõpetamine, paraku tundub antud hetkel, et te pole võtnud piisavalt aega lepinguga enne allkirjastamist tutvuda

Millele vastasin:
tsitaat:

Tere
Sooviks seda lepingut näha, millele ma alla olen kirjutanud.
Mingit isikutuvastamist, dokumendikoopiat ja allkirja ei ole kulleri puhul minult võetud!!!
Tänan


Ja siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ning täna lõpuks siis tipnes sellega, mida ma algusest peale olin korrutanud. Jubedalt pidi ikka tõestama, et ma ei ole kaamel....
tsitaat:
Tere Laur,

Nagu lubatud, kontrollisin detaile seoses teie lepinguga. Hoolimata teie suurest internetimahu tarbimisest (20 GB) taganesite te 4.07 võetud Koduinterneti lepingust 7 päeva jooksul, seega oleme valmis teile vastu tulema ja tühistama teile esitatud arve.

Loodan, et selline lahendus teile sobib ning vabandan veelkord, et probleemi lahendamine on Tele2 poolt veninud pikale.

Parimate soovidega


Eeldusel et seda tasumata arvet inkasso ei hakka mult välja nõudma kunagi, siis võib lugeda loo hästi lõppenuks. Ilma foorumi kaasabita see tulemus ei oleks vist sündinud icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.