Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 13:06:16 Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? vasta tsitaadiga


Juba mitu kuud on mitmed aktsionärid vaevanud pead selle üle, mis toimub Apple’iga. Pealtnäha ju igati korralik firma – toodab kõrgtehnoloogilisi menuvidinaid, mis kaovad poelettidelt kui soojad saiad, kuid aktsia ise ei saa kuidagimoodi jalgu alla.

Kommentaar artiklile:
tsitaat:
Sass 22.07.2016, 11:31
Apple probleem on tegelikult väga ilmne - peale Jobsi surma, on nad elanud vaid tema pärandist. Nad pole ise mitte millegi uuega enam ammu välja tulnud. Kõik viimaste aastate apple´i uus on olnud teistel platvormidel kasutusel juba ennem ja tihti märksa paremal kujul. Kui suuri pressiüritusikorraldatakse selleks, et esitleda erinevat värvi kellarihmasid, siis see ilmestab kui mandunud tegelikult kogu see asi on. Antud uudisestki loeme, et telefon tuleb välja sarnase disainiga nagu on 6s, mis oli saranse disainiga nagu 6. Seega siis kolm aastat sama disain. See, et telefonil on kiirem protsessor, pole küll müügiargument. Palju on neid, eks kaebavad, et 6 või 6s oleks liiga aeglane? Argument võiks olla kui telefoni aku peaks vastu näiteks nädal aega intensiivset kasutamist. See tooks ostjaid. Argument võiks olla mingi tehnoloogiline uuendus, mis telefonile uue rakenduse annaks. Aga seda pole tulnud kaua ja ei tule nii pea. Tänastel inimestel on lihtsalt ideed otsas.


Edasi saab lugeda Äripäeva tasulisest artiklist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.07.2016 15:36:54 vasta tsitaadiga

Mis keelab teistel korralike akudega moblasid teha?
Apple on küll viimane kellelt tehnoloogilist revolutsiooni ootan. Nende teema on rohkem disain ja ilusad karbid, kr6betate hindadega.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 22.07.2016 16:43:03 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mis keelab teistel korralike akudega moblasid teha?
Apple on küll viimane kellelt tehnoloogilist revolutsiooni ootan. Nende teema on rohkem disain ja ilusad karbid, kr6betate hindadega.
tahtsid vist öelda - aastasadu/tuhandeid tuntud disaini patenteerimine icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 18:06:34 vasta tsitaadiga

Peab nõus olema kommentaariga igati
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 20:08:46 vasta tsitaadiga

... nojah, kui oled rahamäe nii suureks kuhjanud, et selle otsast enam inimesi ei näe, kes su toodet kasutavad, siis võivad tõepoolest ideed otsa saada icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 23.07.2016 12:21:26 vasta tsitaadiga

Kui nad laseks oma mobiilsetesse seadmetesse teisi OSe panna siis ma veel ei kannaks. Aga arvatavasti seda ei juhtu ja nad surevad oma sinna kinnisesse ökosüsteemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 12:23:03 vasta tsitaadiga

Number1, Apple müübki ju kasutuskogemust ja selle eest on inimesed nõus maksma.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 23.07.2016 12:23:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Number1, Apple müübki ju kasutuskogemust ja selle eest on inimesed nõus maksma.


Minu jaoks igavuskogemust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 12:28:47 vasta tsitaadiga

No aga nii ongi ju, kellele ema, kellele tütar.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 14:35:25 vasta tsitaadiga

Sama võiks küsida ka teiste tootjate osas. Mida revolutsioonilist on nemad viimastel aastatel teinud? Peale ekraani ja tuumaralli suurt midagi. Ainus üllatus oli see, et hindu tõstetakse Apple'i toodetega samale tasemele ilma igasuguse erilisuseta (Galaxy S7 näiteks). Ainus, kes suutis miskit ainulaadset ja üllatavat teha, oli Microsoft oma Contiinumiga, aga kahjuks tundub, et see vajub varjusurma.
Apple on endale kõiksugu ägedat salamisi kokku ostnud ja kunagi ei tea, mida sealt oodata võib. Sama kehtib ka teiste firmade puhul - hunnik patente ja tehnoloogiat kokku ostetud ning prototüübid valmis. Lihtsalt seda õiget hetke ootamas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 16:56:09 vasta tsitaadiga

mina küsiks, et miks üldse inimesed aina uusi ja uusi telefone ostavad, protsessor jääb aeglaseks kõne tegemiseks ja mingi pagana facebooki lugemiseks??? icon_lol.gif

tegelikult ju täpselt nii ongi, et 90% tänapäeva "uue tehnoloogia tarbijatest" on lihtsalt mingisse tsüklisse kukkunud "idioodid", kes vahetavad oma kuutesid ja kuusessisid jne jne jne vidinaid iga aasta välja lihtsalt sellepärast, et nüüd on olemas uuem mudel ja kuusess või misiganes asi ei ole enam kõige kõvem. selles valguses ma ausalt öeldes ei näe, et õuna peaks kuskile kandma...täpselt nii nagu nad siiamaani on oma ilusa disainiga elektroonikat müünud, samamoodi müüvad edasi veel aastakümneid, ja ega nad peagi seal midagi muutma või midagi uut tutvustama. millal seal varem REAALSELT midagi hirmus esmakordset, vajalikku ja revolutsioonilist on olnud? lets not talk about the talking cat please icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frossy32
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2009




sõnum 23.07.2016 19:00:47 Re: Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda? vasta tsitaadiga

Endal siiani iphone 4s,pole meelitanud uut ostma:),samas veel siiani t61 läppar:uuendasin mälu 8gb peale ja 256 ssd sisse.Head asja niisama juba välja ei vaheta kui just ajahambale liialt jalgu ei jää.Endale lapikud tellised ei meeldi.Järgmine telefon max 4.5 tolli ka.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 23.07.2016 21:09:05 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mina küsiks, et miks üldse inimesed aina uusi ja uusi telefone ostavad, protsessor jääb aeglaseks kõne tegemiseks ja mingi pagana facebooki lugemiseks??? icon_lol.gif


no nagu arvutiga, koguneb igast bloatware täis ja lihtsam (paljude jaoks) on uus osta kui vana puhastama asuda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 21:15:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mina küsiks, et miks üldse inimesed aina uusi ja uusi telefone ostavad

Hetkel ongi selline aeg, et kes ostis -1-+1 aasta jooksul, see ei osta uut järgmise 3-5 aasta jooksul....kui sa just pole õunapiix (need on erilised ja neid järkub, kes lihtsalt tahavad kõige uuemat..samsa mehi on ka)
Ainuke asi, mis sunniks/suunaks mind telefoni ostma, on ülihea aku....aga seda kardetavasti niipea ei tule

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.07.2016 21:27:23 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mina küsiks, et miks üldse inimesed aina uusi ja uusi telefone ostavad, protsessor jääb aeglaseks kõne tegemiseks ja mingi pagana facebooki lugemiseks??? icon_lol.gif

tegelikult ju täpselt nii ongi, et 90% tänapäeva "uue tehnoloogia tarbijatest" on lihtsalt mingisse tsüklisse kukkunud "idioodid", kes vahetavad oma kuutesid ja kuusessisid jne jne jne vidinaid iga aasta välja lihtsalt sellepärast, et nüüd on olemas uuem mudel ja kuusess või misiganes asi ei ole enam kõige kõvem. selles valguses ma ausalt öeldes ei näe, et õuna peaks kuskile kandma...täpselt nii nagu nad siiamaani on oma ilusa disainiga elektroonikat müünud, samamoodi müüvad edasi veel aastakümneid, ja ega nad peagi seal midagi muutma või midagi uut tutvustama. millal seal varem REAALSELT midagi hirmus esmakordset, vajalikku ja revolutsioonilist on olnud? lets not talk about the talking cat please icon_lol.gif
Asendasin Nexus 4'ja OnePlus 3'ga, kuna muutus tüütuks kaardirakendustes see, et telefon tahtis pidevalt üle kuumeneda ja selle käigus kadus aku mahtuvus päris kiirelt ära, lisaboonusena autos navigaatorina kasutades isegi keeldus sisuliselt laadimast, kuna aku läks liiga soojaks.
Brauseriga HV'd lugeda oli ka aku surm sisuliselt.
Omal ajal võis ju äge protsessor olla kiiruse mõttes, aga akut sööb see siiski korralikult ja ainus viis kus aku natukenegi kestab on seda lihtsalt mitte näppida. Mis mõnu see on selline.
Nexus 4 oli kokku 3,5 aastat kasutuses, kas on liiga vara välja vahetatud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 21:45:57 vasta tsitaadiga

Miks peaks midagi muutma kui asi müüb nii hästi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 23:38:32 vasta tsitaadiga

Alvaaro, ei müü ju piisavalt hästi. Investoritel omad soovid ja neid ei täideta.

IIRC tahab apple hakata Google eeskujul kasutajate andmeid müüma. Hetkel vist ei kogu ega müü mitte midagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.07.2016 23:57:06 vasta tsitaadiga

Eks jah, nad myyvad seda "faster than ever before" ja "more pixels than before"... no mida ma nende pikslite ja kiirusega peale hakkan, kui see yle p2eva lihtsalt taskus kandmist v2lja ei kannata? T6esti olen n6us, et j2rgmine asi peaks olema t6esti aku vastupidamine kuhu suunatakse. Ma arvan, et kui neil 6nnestuks n2dal taskus kandmist v2lja venitada, joostaks selle peale suht tormi.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 00:31:36 vasta tsitaadiga

neros kirjutas:
Ma arvan, et kui neil 6nnestuks n2dal taskus kandmist v2lja venitada, joostaks selle peale suht tormi.


Mis nädal, kui nad sellest li-ionist pigistavad välja enam-vähem sama kaalu juures ka 3 päeva lubada aktiivse kasutamise juures, siis ma olen nõus kohe esimese lambana maksma ka 2x rohkem kui praeguwed high-end isendid icon_lol.gif Aga eks füüsika mängib siin oma. Li-io põhistest akudest ei anna midagi asjalikku nagunii pigistada, kui eesmärgiks pole 500g telefon taskus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 01:28:02 vasta tsitaadiga

Dunno... Sony on aku osas päris heade föönidega hakkama saanud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 02:16:55 vasta tsitaadiga

meie siin HV foorumis võime ju rääkida akust ja muudest reaalsetest asjadest...aga olen selge faktina täheldanud, et valdavat osa tavalist kasutajat ei huvita absoluutselt. laetakse igapäevaselt oma fööne ja keegi isegi ei oska sellest midagi arvata. üks üsna keskmine tibi ju (näiteks) istub pool päeva kontoris, vahepeal laeb...siis istub paar tundi autoga ummikus linnas, laeb...siis istub kodus ja laeb. õhtul istub hipsterrestos ja öösel koju jõudes jälle laeb. iseenesest nagu probleemi pole eks? icon_biggrin.gif sest selle igapäevarutiini juures telefon tühjaks saada ei jõua. isegi kui ta peab aktiivset kasutamist vastu tõesti vaid mingi 5-6h korraga. mis aga juhtub on see, et kuskil 2 aastaga on selliselt kasutusel olnud telefoni aku täiesti kööga sest ta on saanud kätte juba ilmselt kõvasti üle tuhande laadimistsükli. siis, või õigemini enamasti ilmselt enne kui aku päris köögaks saab on aga tibil juba probleem käes - enam näed ei saa isegi 2 tundi hispterirestos istudes pidevalt fööni näppida ja igast salatilehest iga nurga alt pilti teha, et seda üle laua näidata, facebooki kaudu vms.

mis puutub 3.5a kasutamisse siis ei, ma ei arva, et sellise aja jooksul vahetamine oleks liiga vara. see on aeg mille jooksel tõesti jba vananeb ära aku, seade ilmselt puht füüsiliselt (vähemalt minu käes see nii oleks), ja ka tehniline pool ehk sisu ilmselt jääks paratamatult natuke aeglaseks kuna lihtsalt kõike ju pushitakse pidevalt sinnapoole, et rohkem vilguks ja vägevamalt displeiks. kuid iga aasta telefoni vahetamine tundub mulle mõttetu. konkreetselt endast rääkides siis ma vist olen äkki vaid ühel korral viimase ~4 jooksul vahetanud telefoni puhtalt seepärast, et võiks midagi "võimsamat ja kaasaegsemat" olla. ülejäänud juhtudel miski ei tööta või läheb füüsiliselt lihtsalt katki.

aga apple'i oht on ilmselt see, et keegi hakkab tegema sama "lahedaid" asju, koostama enamvähea sama kvaliteetselt aga lihtsalt teeb midagi natuke teisisi ja turundab asja korralikult. ja kui hakkab toimuma ülejooks siis mingil hetkel võib see võtta lumipalliefekti

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 10:03:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis aga juhtub on see, et kuskil 2 aastaga on selliselt kasutusel olnud telefoni aku täiesti kööga sest ta on saanud kätte juba ilmselt kõvasti üle tuhande laadimistsükli. siis,

kas pole mitte nii, et laadimistsükliks loetakse kui mingist protsendist aku saab 100% täis? Kui nädalas 3-4x täis saab, siis ongi aku eluiga seal 3-4 aastat (kui arvestada 1000 laadimistsüklit).
Parandage, kui eksin.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 11:50:31 vasta tsitaadiga

Apple võiks maa peale tagasi tulla. Enam pole aeg kus saad müüa miskist 3D touchi uuendusena, mida suurem osa igapäevaselt intensiivselt ei kasutagi.
Lisaks tuleks aku kiirlaadimisega lagedale tulla. Teised lipulaevad teevad seda juba pikemat aega.

Kõige jaburam on minu silmis Apple silmakirjalikkus, kus 16GB baasmudeli ja 64GBse vaheline hinnavahe on selgelt liiga suur.
Tagatipuks võiks nad nüüd selle 3.5 jacki ka ära kaotada ja seda üleminekut eraldi 50 dollari eest müüa. Vaat see oleks ehe näide, kuidas Apple kasutajatele näkku sülitab.

Aga kui inimesed on nõus kõike kinni taguma, siis miks mitte. Äriliselt polegi paremat tahta.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 11:54:13 vasta tsitaadiga

Paljud suured firmad ei julge sisuliselt riskida - iga muudatus võib kasutajaid peletada. "Ei ole enam Apple". Patendid ka veel.
Suure akuga 6000+mah moblasid õnneks tekib juurde - laadimis kiirused ka erinevad 5v 5a, 9v 2a etc.

_________________
VULTR - proovimiseks krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.07.2016 12:45:06 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Alvaaro, ei müü ju piisavalt hästi. Investoritel omad soovid ja neid ei täideta.

IIRC tahab apple hakata Google eeskujul kasutajate andmeid müüma. Hetkel vist ei kogu ega müü mitte midagi.


See oleks Apple viimne päev, arvesrades kes tema kasutajad on. Mis moodi sellele vaadataks kui Apple müüks mustal turul Abbey Roadi masterlinte?
tagasi üles
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 12:51:43 vasta tsitaadiga

Küll uued suunad ka tulevad.
http://fortune.com/2016/07/14/apple-formula-one/?xid=yahoo_fortune
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 25.07.2016 01:18:29 vasta tsitaadiga

Ma ei saa siiamaani sellest Apple kummardamisest aru. Kunagi oli parem, nüüd on teised ette läinud. Dell oma uue XPS seeriaga lööb pika puuga Apple-le ära, kuna olen ka ise XPS 15 omanik ja olles proovinud ka Apple seeria läpakaid, siis tehniliselt ja disainilt on Dell ikkagi juba üle. Apple on minevik, uued tulevad peale.
_________________
Maailma parimad virtuaalreaalsuse teenused www.virtuaalreaalsus.ee
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 25.07.2016 01:32:01 vasta tsitaadiga

and12345, kas siis ka nii arvad kui sinu leib sõltub karpidest, mille peale on kirjutatud Apogee?
tagasi üles
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 25.07.2016 16:25:07 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
and12345, kas siis ka nii arvad kui sinu leib sõltub karpidest, mille peale on kirjutatud Apogee?


Ei saa küsimusest aru. Aga nii palju ütlen, et minu leib ei sõltu mitte mingisugusest karbist icon_smile.gif
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 16:51:08 vasta tsitaadiga

and12345 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
and12345, kas siis ka nii arvad kui sinu leib sõltub karpidest, mille peale on kirjutatud Apogee?


Ei saa küsimusest aru. Aga nii palju ütlen, et minu leib ei sõltu mitte mingisugusest karbist icon_smile.gif


Äkki ta mõtles neid sinu arvutikarpe/kaste mida ärid?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2016 17:30:00 vasta tsitaadiga

Näitab lihtsalt kui kõva tegija Jobs tegelikult oli. Sama võiks ju ka nt Microsofti kohta öelda, et peale Gatesi tahaplaanile jäämist, pole MS enam see mis 15 aastat tagasi.
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.07.2016 20:58:03 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
and12345 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
and12345, kas siis ka nii arvad kui sinu leib sõltuks karpidest, mille peale on kirjutatud Apogee?


Ei saa küsimusest aru. Aga nii palju ütlen, et minu leib ei sõltu mitte mingisugusest karbist icon_smile.gif


Äkki ta mõtles neid sinu arvutikarpe/kaste mida ärid?


Ei mõelnud tavaliste arvutitega ühilduvat rauda. Apogee on siin näites ainult Apple jaoks tehtud raudvara.
Küsimus oligi, et kas ta siis ka nii arvab, kui ta leib sõltuks neist karpidest. Mis seal ikka kui ta küsimusest aru ei saanud...

Küsisn (loe: Trollin) siis teistmoodi:
Oskab keegi öelda miks, mac arvutid muusikatööstuses nõnda tugevalt domineerivad, nõnda et supporti küsides parima lahendusena macbook/imac hankimist soovitatakse?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 03:22:01 vasta tsitaadiga

No mina leian, et OS on mõnusam, kui Win. Kodus kasutamiseks ja töötamiseks siis. Proovisin ka vahepeal jälle Wini nii huvide puudusest ja see ei olnud tore. Töö juures kasutamist ma ei loe kasutamiseks ja seda ma teen igapäevaselt. Ja ärge saage valesti aru, ma olen oma masinatel igasugu imelikke operatsioonisüsteeme proovinud. Mingil meeltesegaduse hetkel ajasin isegi Solarise üles.
See et nad peavad mingit tilulilu telefonidega tegema ja see neil enam ei õnnestu, on muidugi kurb. Mulle ei meeldi kumbki telefon eriti, ei Google ega Apple.
Võimalus on, et Apple lihtsalt kaotab oma globaalsuse ning suuruse ja jääb domineerima USA-s. Sealne turg on ikka päris suur. "Ökosüsteem" on ka ju suht tiptop iseenesest. Paljud teist siin üldse kasutavad kogu oma elamist Apple raua ja softiga? See on vähe teine maailm. Tiba blondiinidele on, aga suht okei. Kuigi jah, tsiteerides ühte teist kohta, siis "stressfree" on jäämas Apple üheks vähestest eelistest teiste ees. Normaalse konstruktsiooniga läppar oli neil viimati vist 2-3 aastat tagasi ja väga haigete lahendustega läppareid on neil ikka omajagu olnud. Samas kui töötab, siis töötab kümme aastat, ehk lisad mälu kui saab...
Ja Mac Pro on ikka suht äge tükk. Hind on jah sel kõigel muidugi tiba kõrge, aga sellel on omad põhjused...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 26.07.2016 11:23:14 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
No mina leian, et OS on mõnusam, kui Win. Kodus kasutamiseks ja töötamiseks siis. Proovisin ka vahepeal jälle Wini nii huvide puudusest ja see ei olnud tore. Töö juures kasutamist ma ei loe kasutamiseks ja seda ma teen igapäevaselt. Ja ärge saage valesti aru, ma olen oma masinatel igasugu imelikke operatsioonisüsteeme proovinud. Mingil meeltesegaduse hetkel ajasin isegi Solarise üles.
See et nad peavad mingit tilulilu telefonidega tegema ja see neil enam ei õnnestu, on muidugi kurb. Mulle ei meeldi kumbki telefon eriti, ei Google ega Apple.
Võimalus on, et Apple lihtsalt kaotab oma globaalsuse ning suuruse ja jääb domineerima USA-s. Sealne turg on ikka päris suur. "Ökosüsteem" on ka ju suht tiptop iseenesest. Paljud teist siin üldse kasutavad kogu oma elamist Apple raua ja softiga? See on vähe teine maailm. Tiba blondiinidele on, aga suht okei. Kuigi jah, tsiteerides ühte teist kohta, siis "stressfree" on jäämas Apple üheks vähestest eelistest teiste ees. Normaalse konstruktsiooniga läppar oli neil viimati vist 2-3 aastat tagasi ja väga haigete lahendustega läppareid on neil ikka omajagu olnud. Samas kui töötab, siis töötab kümme aastat, ehk lisad mälu kui saab...
Ja Mac Pro on ikka suht äge tükk. Hind on jah sel kõigel muidugi tiba kõrge, aga sellel on omad põhjused...


Suht nõus.
Olen minagi oma opsüsteemide rännakutel igasugu isendeid katsetanud (mõnest pole paljud siin foorumis prõõkajad nähtavasti kuulnudki) ja jäänud lõpuks Apple ökosüsteemi kasutajaks.
Ei ole ta nii blondidele midagi, kui vähegi shell scriptimisest tead. icon_wink.gif Klikk ikoonile ja mälu optimeeritud, klikk ikoonile ja temp-failid ning muu jura kustutatud jne. Polegi tegelikult vaja mingeid kolmandate osapoolte utiliite a'la CCleaner jne.

Ei kao see Apple niipea kuhugi, neil asjalikke ajusid rohkem kui nii mõnelgi teisel suurettevõttel. Apple on firma, kes pole kunagi käinud traditsioonilisi radu, sestap ei maksaks nende tegemisi oma pisukese "ettevõtlusharidusega" analüüsidagi. icon_smile.gif

neros kirjutas:
Eks jah, nad myyvad seda "faster than ever before" ja "more pixels than before"... no mida ma nende pikslite ja kiirusega peale hakkan, kui see yle p2eva lihtsalt taskus kandmist v2lja ei kannata? T6esti olen n6us, et j2rgmine asi peaks olema t6esti aku vastupidamine kuhu suunatakse. Ma arvan, et kui neil 6nnestuks n2dal taskus kandmist v2lja venitada, joostaks selle peale suht tormi.

ot:
Vabandust, aga ma ei saa aru, miks mõned isikud ikka elavad veel eelmises sajandis ja pole kuulnud UTF-8'st? See peaks juba nagu standard olema v6i... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 16:08:40 vasta tsitaadiga

Minu viimane script igatahes korralikult ei töötanud. Alguses oli lill, aga siis "väsis" ära millegipärast. Tõenäoliselt sellepärast, et mitme arendaja asju üritasin korraga käima ajada. Kuna oluline tegelikult ei olnud vaid lihtsalt mugav, siis ka ei süvenenud. Sellised asjad pole minu jaoks.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Kommentaar artiklile: Kas Apple tuleks maha kanda?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.