Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 15:42:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Warcraft on mottetu

Hiinlastele ju meeldib...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.06.2016 15:46:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hiinlastele ju meeldib...


Betamax vaatab kissis silmadega ja talle ka hakkab see meeldima
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 16:29:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Warcraft on mottetu

Hiinlastele ju meeldib...

No me ka peaaegu hiinlased
http://kinoveeb.delfi.ee/uudised/videomanguadaptsioon-warcraft-algus-purustab-eestis-rekordeid?id=74810101

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 19:42:04 vasta tsitaadiga

Käisin siiski Alice'it vaatamas. Jõudsin enne veel söömas kah käia. Täitsa OK film. Mõnus eyecandy koos brittidest näitlejatega thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 20:56:12 vasta tsitaadiga

Vaatasin Batman Begins ,oli üsna hea.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.06.2016 21:09:42 vasta tsitaadiga

mulle on alati filmides ja seriaalides meeldinud kui näitlejad üritavad asju mida nad ei suuda, nt võõrkeeled,
eriti ise kui nt keelt tead, oskad, a la - he is from russia ->ja siis tuleb selline mulin suust et kuku lausa kägaras toolilt maha, seda isegi ei vabandaks aktsendiga ka välja vist kuulates kuidas üritab kuidagi vene keeles lauset kokku panna.
Siis tuleb vabandus kui teine pool ütleb et - you have strong US accent,
ja vastuseks - I was studying in Columbia university vms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2016 12:48:01 vasta tsitaadiga

"Now you see me 2" sai eile ära vaadatud. Kui esimene film oli veel kuidagi uus ja seetõttu ja huvitav, siis järgi tehti küll lihtsalt selleks, et äkki õnnestub natuke pappi teenida icon_neutral.gif Minu jaoks allapoole ootusi ja igav film...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2016 13:04:02 vasta tsitaadiga

Joppas. Mõtlesin seda samuti vaatama minna, aga see algas alles pärast 19:00 ja polnud viitsimist nii kaua oodata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2016 11:04:13 vasta tsitaadiga

http://arstechnica.com/the-multiverse/2016/06/independence-day-resurgence-like-a-high-budget-porno-minus-sex-and-fun/

thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Trailerist oli juba näha, et mõttetu grimdark versioon, millel originaaliga ainult nime ja kehvade näitlejate poolest seos. Lootsin salamisi, et äkki jättis trailer lihtsalt väga vale mulje.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2016 11:40:37 vasta tsitaadiga

No vaatan ise järgmine nädal. Täpselt samamoodi nagu tehakse maha Transformerseid ja Michael Bayd aga viimane (Extinction) meeldis mulle pea sama palju, kui esimene. Seega ma ei võtaks kriitikute vms arvamust väga südamesse. Emmerich on teinud ka mõned minu lemmikfilmid nagu Stargate, Indepencdence Day, Day after Tomorrow ja 2012.

Tegelikult Independence Day Resurgence (kui see on kehva) mind väga ei häiri. Kujutan ette, et palju vihasem oleks siis, kui Stargate (olen suur fänn) tuleb ja see on kehva.
Eks kõigil on filme mis neile meeldivad mis pole üldiselt hinnatud või isegi tuntud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2016 15:11:15 vasta tsitaadiga

Warcraft oli ka täitsa OK
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 08:21:17 vasta tsitaadiga

The rock ja kevin harti uus komöödia on ka täitsa okei ajaviide icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.06.2016 00:58:00 vasta tsitaadiga

R.I.P
Bud Spencer suri ,
mu lapsepõlvefilmid vist kus ta tagus kõiki üles Terence Hilliga
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 12:24:08 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
R.I.P
Bud Spencer suri ,
mu lapsepõlvefilmid vist kus ta tagus kõiki üles Terence Hilliga


Jep, makaronivesternite kuningas R.I.P
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 28.06.2016 12:34:14 vasta tsitaadiga

Mücke icon_neutral.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 01:03:39 vasta tsitaadiga

lolwut?

http://www.imdb.com/title/tt5637536/?ref_=tt_rec_tti
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:50:38 vasta tsitaadiga

iseseisvuspäev 2: efektid nagu efektid ikka, aga story oli ikka krdi lahja. sama probleem ka mis uue star warsiga - ei ole pea ühtegi hingetõmbamishetke, muudkui action ja action ja kogu tegevus toimub hirmus kiiresti. osad tehnilised lahendused olid ka nii et ohoh lihtsalt. mingil aarete otsimise laeval maakera läbistav radar vist? imeasjad icon_lol.gif scape saalis oli mingi tubli 20 inimest umbes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2016 14:59:59 vasta tsitaadiga

On keegi juba näinud? Purge II peaks hea ajuvaba meelelahutus olema. Lühikokkuvõtte järgi tundub mingi poliitilise "sõnumiga" olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.07.2016 17:41:07 vasta tsitaadiga

See peaks kolmas osa olema ju?
Esimene oli täielik saast, teist vaatasin vist videolevist aiunlt pool tundi ja läks kinni ära thumbs_down.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 00:12:43 vasta tsitaadiga

Conjuring 2 - 0/10

Täielik crap. Copypaste default õudukas. Ala majas kummitab kutsume preestri. Algul ema ja isa ei usu jne. Olen sellist filmi juba 10x näinud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 13:28:05 vasta tsitaadiga

Angry Birds, väga hästi dubleeritud, soojalt soovitan.

Kohustuslik vaatamine ignorantidest tolerantidele.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2016 17:37:28 vasta tsitaadiga

Käisin Imaxis esimest korda. Väga uhke saal thumbs_up.gif
Heli oli tiba liiga vali.
Filmiks Tarzan link
Lapsele meeldis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 21:11:26 vasta tsitaadiga

van Damme: https://www.yahoo.com/movies/kickboxer-vengeance-trailer-jean-claude-1472651703607350.html beer_yum.gif icon_cool.gif
56.a ja vorm ikka väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 22:22:03 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
56.a ja vorm ikka väga hea thumbs_up.gif

It's all about the choices.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 22:34:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
miga kirjutas:
56.a ja vorm ikka väga hea thumbs_up.gif

It's all about the choices.
Spoiler Spoiler Spoiler

and you got THAT goiing for you...

ja ma pean Logitechiga jälle suhtesse astuma.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2016 23:26:39 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
van Damme: https://www.yahoo.com/movies/kickboxer-vengeance-trailer-jean-claude-1472651703607350.html beer_yum.gif icon_cool.gif
56.a ja vorm ikka väga hea thumbs_up.gif


jep ja Stallone on 70 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2016 10:35:09 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Conjuring 2 - 0/10

Täielik crap. Copypaste default õudukas. Ala majas kummitab kutsume preestri. Algul ema ja isa ei usu jne. Olen sellist filmi juba 10x näinud.


Can't agree more. Jäin kinos ausalt öeldes magama.

Purge 3 sai ka vaadatud, ütleme nii, et teine osa oli parem.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2016 18:27:23 vasta tsitaadiga

Special Correspondents

Mõni naljakas koht oli ka. Üldiselt ei midagi erilist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2016 19:06:13 vasta tsitaadiga

Hardcore Henry on küll väga normaalne film. Midagi sellist, mida võiks vaadata nende virtuaalreaalsuse prillidega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.07.2016 21:14:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Hardcore Henry on küll väga normaalne film. Midagi sellist, mida võiks vaadata nende virtuaalreaalsuse prillidega.

3D versioon oleks isegi alustuseks äge.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 10:19:26 vasta tsitaadiga

2D kindlasti ok pole

E:

Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 11:20:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
2D kindlasti ok pole

E:

Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif

Oh jah miks, jääb ainult üle küsida icon_question.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 11:36:01 vasta tsitaadiga

oh snap and crap, mida mu silmad nägema pidid.
See juu sama õudne kui Vihaste seeria.

Motikaga veeall icon_eek.gif jätke pooleli.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 12:00:25 vasta tsitaadiga

Tavalist aktsiooni pole ammu olnud. Küll tulnukad, küll superherod jne
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.07.2016 14:51:04 vasta tsitaadiga

elu nagu filmis
http://variety.com/2016/film/news/fbi-to-seize-assets-of-wolf-of-wall-street-producer-red-granite-report-1201818038/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 15:07:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
E:

Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif

Oijahh..

Conor McGregorile pakuti ka seal rolli, aga ütles ära, kuna tal vaja Nate Diaz-e vastu valmistuda, mitte sellistes asjades kaasa lüüa.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 15:22:37 vasta tsitaadiga

Äge ju
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 20.07.2016 18:19:03 vasta tsitaadiga

Warcraft

http://www.imdb.com/title/tt0803096/

Mulle meeldis, kõikide kriitikute kiuste. Üks visuaalsemaid filme, mida üldse näinud olen, kõik orgid, maastik, maagia - 5+ thumbs_up.gif Jään ootama Directors Cut'i, mis on ~40 min pikem ning kus loodetavasti on kõik ära lõigatud tükid sees, kus lühendatud versiooni üleminekud enam kui kahtlased olid.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 14:41:15 vasta tsitaadiga

Star Trek Beyond
http://www.imdb.com/title/tt2660888/


Oleks võinud arvata, et teise osa vigadest õpitakse aga selle asemel hoopis korrati neid kõiki. Väga meh film.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 15:34:51 vasta tsitaadiga

pole warcrafti mänginud ega tea sellest midagi. On siis mõtet filmi vaadata?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 16:03:54 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Star Trek Beyond
http://www.imdb.com/title/tt2660888/


Oleks võinud arvata, et teise osa vigadest õpitakse aga selle asemel hoopis korrati neid kõiki. Väga meh film.

Käisin ka seda vaatamas, ei hakka spoilerdama väga, aga ütleme nii, et neile meeldib asju korrata. Aga üldiselt kellele ei meeldiks?
Vanad Star Trekid olid vähemalt natukenegi erinevamad...

Need kes näinud pole, siis ärge avage:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 22.07.2016 16:20:42 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
pole warcrafti mänginud ega tea sellest midagi. On siis mõtet filmi vaadata?


Kui fantasy meeldib, siis jah. Kui ei, ning pole ka mängu mänginud, siis vaevalt enda jaoks sealt midagi leiad.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 17:36:57 vasta tsitaadiga

Miles Ahead - Pettumust valmistav. Jazzifännile ei paku midagi peale väga halvasti väljakukkunud peategelase kujutamise. Lihtsalt filmivaataja jaoks keskmine "tuhast tõusmise"-komöödia-edulugu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 17:43:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif

+1

Vin Diesel omas elemendis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 23.07.2016 22:11:57 vasta tsitaadiga

Wonder Woman Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 23:06:58 vasta tsitaadiga

Korralik ämber tuleb thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2016 23:12:23 vasta tsitaadiga

jeesus188, Vastupidi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 23.07.2016 23:16:08 vasta tsitaadiga

Veel mõni:
Kong: Skull Island
Spoiler Spoiler Spoiler

Suicide Squad Comic-Con Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Justice League
Spoiler Spoiler Spoiler

King Arthur: Legend of the Sword
Spoiler Spoiler Spoiler

Fantastic beasts and where to find them
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Rand0m 24.07.2016 00:30:28, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 23:22:33 vasta tsitaadiga

Suicide Squad on arvatavasti täitsa hea,ilmselt miski Watchmen ja Deadpool segu icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 23:35:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jeesus188, Vastupidi.

kahtlen....
samas ma trailerist eriti aru ei saanud, enneaeg, vahepealne aeg ja siis rongiaeg. Kaua nad seal elavad icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.