Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 16:07:12 Teie õnnetused mobiilidega. vasta tsitaadiga

Pange siis oma kõige naljakamad juhtumised mobiilidega!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 16:14:45 vasta tsitaadiga

Ühel sõbra sugulasel oli sony ericsson t200. Föön oli siis rinnataskus ja läks siis peldikusse. häda tehtud hakkas vett peale laskma, kummardas mobla lendas,, tema tõmbas samal ajal vee peale ja enam ta seda ei näinud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 16:19:03 vasta tsitaadiga

õnnetusi juhtub. Vähemalt kaks korda päevas kukub telefoni maha aga midagi hullu pole juhtunud peale selle et korpuse klaasis on suur pragu
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 17:10:06 vasta tsitaadiga

Oli kunagi mul Motorola Timeport P7389.Ühel heal päeval istusin/lõsutasin diivanil telefon käes.Mingil hetkel ilmus mu vend kes arvas omast arust nalja tegevat ja lõi telefoni mul käest. icon_evil.gif Telefoni suutis lõhkuda suure/kalli vaasi äärest ning tükid olid ka telefonis endas sees.2 asja ühe hoobiga..telefon on muidugi mitmeid kordi maha sodik kukkunud (3510i) icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 19:49:16 vasta tsitaadiga

sõbral oli siis veel 6kuud tagasi 5110, millest ta tahtis lahti saada. sellega sai siis koolis vahetundides päris ohtralt jalkat mängitud ja kõksitud ja siis proovisime ka kordniatsiooni selle telefoniga. asi nägi välja nii et viskasime siis telefoni üles ja proovisime seda kinni püüda. nii see kestis umbes 3 kuud enne, kui telefon otsad andis ja tema 3510i sai.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 14.04.2004 20:40:19 vasta tsitaadiga

ärge jumala eest minge närvilist klassiõde seljatagant ehmatama, ühes käes telefon, ....klassiõde virutas telefonile, nii et see vastu seina icon_smile.gif
õnneks oli luts 32 icon_smile.gif st aku ja korpus ära, muud ei jutunud.
teien asi on see, et närvilised inimesed koolis loobivad vihaga oma telefone, 5210't vastu seina, paneb juppidest ja kesta kokku, pilt koguaeg ees icon_eek.gif
kas just õnnetus, aga pidevalt see, et teleka puldi asemel oma foon kätte, ja teleka poole suunama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 22:22:48 vasta tsitaadiga

yxkord lendas motorola v2288 maal mingilt katuselt alla mis oli just otse asfalt tee poole, tee peal põrkas telefon mingi 5 korda nagu mingi pall icon_lol.gif ja siis just peale seda kui teisele poole oli jõudnud, siis tuli auto.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 22:34:53 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
sõbral oli siis veel 6kuud tagasi 5110, millest ta tahtis lahti saada. sellega sai siis koolis vahetundides päris ohtralt jalkat mängitud ja kõksitud ja siis proovisime ka kordniatsiooni selle telefoniga. asi nägi välja nii et viskasime siis telefoni üles ja proovisime seda kinni püüda. nii see kestis umbes 3 kuud enne, kui telefon otsad andis ja tema 3510i sai.


njaa need on need vanad võimsad nokiad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viper
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 14.04.2004 22:44:12 vasta tsitaadiga

Tuli suvi,sõbra sünna,öö läbi õlli,hommik ja veel õlli,lõuna ja veel õlli.Maja kõrvalt jookseb jõgi. Vee ääres oleva puu külge,sõbra lapsed olid meisterdanud kiige mille pealt on võimalikvette karata.NII nagu lõbusad mehed kunagi mõtlesime seda riistapuud kasutada.Lapse raisad aga olid salamahti nööri jargi andnud,mille tulemusena sain rinnust saati märjaks.Taskus onud 6210 kuivas 3 tundi ja toimis nagu vana mees.

viimati muutis Viper 31.08.2004 23:03:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 22:48:34 vasta tsitaadiga

Sõbral sõitis traktor üle moblast... thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergay
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 14.04.2004 22:52:07 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
sõbral oli siis veel 6kuud tagasi 5110, millest ta tahtis lahti saada. sellega sai siis koolis vahetundides päris ohtralt jalkat mängitud ja kõksitud ja siis proovisime ka kordniatsiooni selle telefoniga. asi nägi välja nii et viskasime siis telefoni üles ja proovisime seda kinni püüda. nii see kestis umbes 3 kuud enne, kui telefon otsad andis ja tema 3510i sai.

Loll sõber icon_razz.gif , muud moodi uut telefoni ei saa, kui peab vana perse keerama icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergay
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 14.04.2004 22:53:59 vasta tsitaadiga

Mr.T.Y.Y.T kirjutas:
Sõbral sõitis traktor üle moblast... thumbs_up.gif icon_lol.gif

No krt, kuidas see võimalik on icon_lol.gif
Muide, mul endal kukkus telefon kunagi Rocca`al Mare lõbustuspargis atraktsioonil nimega Miami telefon põetaskust välja icon_razz.gif thumbs_up.gif .
3110 oli icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 14.04.2004 22:54:00 vasta tsitaadiga

'03 detsembris ( ? ) õnnestus koosviibimisele sõites telefon sõbra autosse kaotada.
Õhtul oli veel sula, ööseks tõmbas üsna head miinuskraadid välja.
Kui üks hetk hakkasin telefonist puudust tundma, läksin seda auto põrandalt otsima.
Minu 3210 oli rõõmsalt porimati külge kinni külmunud. Koputasin ta sealt lahti, kuivatasin hoolega.
Lükkasin tööle - displeilt paar nupurida kadunud, muidu OK.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vastrik
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 14.04.2004 22:57:42 vasta tsitaadiga

Mul oli 5110, mis kukkus kord trepikojas korrus haaval 4 korrust icon_lol.gif Rattaga sõites on paar korda asfaldi peale kukkunud. Muideks töötab siiamaani, mitte küll minu käes enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 23:09:51 vasta tsitaadiga

Noh, tegelikult minul ka ratta sõidu ajal vahest telefon taskust välja lennanud.
Tavaliselt ma muidu sõites telefoni taskusse ei jäta, aga on juhtub ...
Enamasti lendas vana Nokia 3310 välja, kuna see oli parajalt väike ja libe,
mingit antenni ka ees ei olnud. Ja nii ta sai vahest umbes 3-4m kõrguse
lennu mööda asfalt-platsi või mõnda puust konstruktsiooni icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 08:08:10 vasta tsitaadiga

Läksin sõbraga suvel järveäärde telkima...Kaasa olidostetud mõned vorstid ja üks pudel mingit Coca colat vms.

Panime selle joogi siis nagu järve, et ta püsiks külmana...Mina läksin võtsin kõigepealt lonksu...siis läksin telki kokku panema ja siis mingi 20 minuti pärast sõber läks kah korraks jooma.Tõstab pudeli veest välja, joob lonksu hakkab tagasi panema ja näeb et minu telefon oli selle coca cola pudeli all....telefon ise oli 3310

Ma hakkasin muidu kohe proovima et kas läheb veel tööle, aga tegelt oleks pidanud aku tagant ära võtma ja laskma tal kuivada.Sain selle telefoni eest poes 400.- see oli mingi 2-3 aastat tagasi
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UkuS
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2001




sõnum 15.04.2004 21:15:29 vasta tsitaadiga

tuttav sain esmofonist tutika nokia 7250i lihtsalt testimiseks, kui need veel välja tulid. olime siis saaremaal paadiga merel ja tema libises "kogemata" üke ääre. telefon oli aga muidugi taskus ja pilti enam ette ei võtnud. vesi rikkus elektroonika ära ja hea summa oligi maha visatud. icon_razz.gif

endalgi kord ühele vanale telefonile morsikann koos joogiga peale aetud, kuid siis aitas lihtsalt kesta pesemine. põhiasi ongi, et kohe aku tagant ära ja kuivama.

Uku
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 21:46:30 vasta tsitaadiga

ota siis pidid mobla ilusti kinni maksma ve?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 15.04.2004 22:19:44 vasta tsitaadiga

minu kõige õnnetum juhtumine oli selline, et kui ma käisin suvel Toomemäel rattaga sõitmas, siis ma lihtsalt kukkusin telefoni peale. Telefoniga ei juhtunud suurt midagi, ise sain hoopis rohkem haiget icon_smile.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 15.04.2004 22:34:29 vasta tsitaadiga

Ise loopisin oma 5110'ga kooli staadionil kaugust. Mobla kukkus antenniga maasse ja aku ning esipaneel tulid küljest. Hiljem oli vaja veel kokkukeeratud paber esipaneeli ja display vahele panna, et asi pilti näitaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.04.2004 22:35:18 vasta tsitaadiga

Homer5 kirjutas:
minu kõige õnnetum juhtumine oli selline, et kui ma käisin suvel Toomemäel rattaga sõitmas, siis ma lihtsalt kukkusin telefoni peale. Telefoniga ei juhtunud suurt midagi, ise sain hoopis rohkem haiget icon_smile.gif


verine rattur toomemäel ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 15.04.2004 22:37:08 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Homer5 kirjutas:
minu kõige õnnetum juhtumine oli selline, et kui ma käisin suvel Toomemäel rattaga sõitmas, siis ma lihtsalt kukkusin telefoni peale. Telefoniga ei juhtunud suurt midagi, ise sain hoopis rohkem haiget icon_smile.gif


verine rattur toomemäel ? icon_biggrin.gif
Kui sa mõtled seda videot, kus üks vend ilma piduriteta rattaga mööda treppe kihutab, siis mina see polnud 8)
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 15.04.2004 23:43:15 vasta tsitaadiga

käisime uisutamas. mõtlesime, et ei juhtu hullu midagi telefonidega, kui need taskus on. aga näe, sõber kohe kukkus telefoni peale ning displei läks lõhki.

siis teinekord sõitsime autoga. sõber rääkis just telefoniga ning pani selle omast arust taskusse (ta oli juht). hiljem aga kuulsime, et keegi helistab. telefoni aga mitte kuskil ei olnud. sai kõik taskud läbi vaadatud ning igalt poolt järgi uuritud, sai isegi istmete alt käega katsutud. hiljem sai aga telefoni kätte, see oli kõrvalistme all, kuidagi hästi kaugele õnnestus tal saada, kuhu eriti ligi ei saanud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 16.04.2004 00:12:30 vasta tsitaadiga

Tean tuttava kohta ainult lugu, sest mul endal telefon kukub ainult maha vahel. Sõitsi ta rattaga, telefon kukkus takust kahjuks välja. Õnnetuseks veelomp ja nagu 3310 siis lagunes juppideks ja muidugi tark mersumees suutis esipaneeli ribadeks sõita icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 16.04.2004 07:45:56 vasta tsitaadiga

nu minu k7ige "naljakam" on see kui 5210 k2is poolteist tundi pesumasinas nin p2rast kuivama lax thumbs_up.gif..
tööle küll l2x aga levi ei olnud... ning v2ike parandus tegi selle leviasia korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 08:44:54 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
nu minu k7ige "naljakam" on see kui 5210 k2is poolteist tundi pesumasinas nin p2rast kuivama lax thumbs_up.gif..
tööle küll l2x aga levi ei olnud... ning v2ike parandus tegi selle leviasia korda thumbs_up.gif



Nokia hakkab nüüd reklaamima:
Nokia 5210, tolmukindel, niiskuskindel ja ka pesumasinakindel... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.04.2004 10:28:29 vasta tsitaadiga

mul juhtus kunagi ammu oma 5110-ga nii: läksin välja ja võtsin prügikoti kaasa, telefon oli teises käes, hakkasin siis suurt prügikasti (nii nagu lasnamäel on) siis lahti tegema ja vupsti, mobiil kukkus prükkarisse. õnneks oli prügikasti kõvasti üle poole täis ja mingi kepi abiga sain ta siiski välja, midagi viga ei olnud... aga väga häbi tunne oli, kui puhtalt ja korralikult riides noormees kepiga prügikastis urgitseb ja midagi taga otsib, justkui vana geoloog...
mingi vene mammi veel maja ees hakkas ohkima.. vene keeles (millest ma hästi aru saan) ütles, et "oih issand, pojake, miks sa seal prügikastis urgitsed?" Et umbes nii raske elu mul icon_lol.gif icon_lol.gif
väga masendav tunne oli.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 16.04.2004 11:17:08 vasta tsitaadiga

Mul on 5110 kukkunud umbes kolmandalt korruselt (olin ehitusel tellingutel) piraki alla betoonpõrandale......Sihuke lego oli et naeru ei pea icon_biggrin.gif .
Kõige suurem imestus oli aga siis kui tykid kokku korjasin,kokku panin ja telefon töötas 100%, beer_yum.gif vot sihuke lugu siis....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 11:35:07 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
mul juhtus kunagi ammu oma 5110-ga nii: läksin välja ja võtsin prügikoti kaasa, telefon oli teises käes, hakkasin siis suurt prügikasti (nii nagu lasnamäel on) siis lahti tegema ja vupsti, mobiil kukkus prükkarisse. õnneks oli prügikasti kõvasti üle poole täis ja mingi kepi abiga sain ta siiski välja, midagi viga ei olnud... aga väga häbi tunne oli, kui puhtalt ja korralikult riides noormees kepiga prügikastis urgitseb ja midagi taga otsib, justkui vana geoloog...
mingi vene mammi veel maja ees hakkas ohkima.. vene keeles (millest ma hästi aru saan) ütles, et "oih issand, pojake, miks sa seal prügikastis urgitsed?" Et umbes nii raske elu mul icon_lol.gif icon_lol.gif
väga masendav tunne oli.


hea et mõnelt kohalikul kollilt kolakata ei saanud, kelle valdusala see on... nad tunduvad olevat üsna territooriumitundlikud.... icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 11:47:15 vasta tsitaadiga

tore teema...just eile suutsin telefoni korpuseklaasi pe***e keerata....telefon oli tagataskus lihtsalt...isegi ei istunud tema peale....aga nähtavasti püksid tõmbasid tasku pingule ja muljusid ekraani...telefoniks siis Siemens C62...ei tea mis garantii ütleks??? icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 16.04.2004 12:07:35 vasta tsitaadiga

jonx kirjutas:
tore teema...just eile suutsin telefoni korpuseklaasi pe***e keerata....telefon oli tagataskus lihtsalt...isegi ei istunud tema peale....aga nähtavasti püksid tõmbasid tasku pingule ja muljusid ekraani...telefoniks siis Siemens C62...ei tea mis garantii ütleks??? icon_lol.gif



Mis sa ise arvad?Pakuvad sulle äkki uue toru icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 13:35:14 vasta tsitaadiga

a siis veel selline asi kuidas on võimalik korpust ära lõhkuda. sõber tahtis sõbrale 3310'et visata ja viskama hakates kukkus mobla käest. ise ta parasjagu kõndis ja astus kohe otse mobla korpuse peale. ja korpus kenasti tükkideks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.04.2004 13:36:27 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
nu minu k7ige "naljakam" on see kui 5210 k2is poolteist tundi pesumasinas nin p2rast kuivama lax thumbs_up.gif..
tööle küll l2x aga levi ei olnud... ning v2ike parandus tegi selle leviasia korda thumbs_up.gif

täpselt sama asi sõbral.
käis pesumasinast 5210 läbi. kõik ok siiamaani.

endal pole erilist midagi juhtund.
paar korda maha on kukkund.
ükskord nii, et levi ei tuld enam tagasi, siis jalutasin lihtsalt garantiisse ja asi korras.

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 13:49:14 vasta tsitaadiga

kas see 5210 oli sisselülitatud ka ve?

viimati muutis gordon99 16.04.2004 13:51:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.04.2004 13:50:18 vasta tsitaadiga

gordon99 kirjutas:
kas sellel 5210 oli sisselülitatud ka ve?
oli ikka vist. icon_rolleyes.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 14:00:46 vasta tsitaadiga

mul oli telefon koos coca colaga kottis ja mõistagi polnud kork korralikult kinni keeratud ja sii kui oli vaja helistada siis vaatasin et mul oli nokia coca
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 16.04.2004 14:14:06 vasta tsitaadiga

Minul ei ole otselt telefonidega midagi juhtunud.

Selle eest üks tuttav tegi vale otsuse... Ostis Ericsson Telefoni korraliku, ise nägin veel ja ütlesin talle, et kui laadijat müüja ei anna, siis ära osta seda telefoni aga too loll maksis 840 Eek-i juba ära.... Hiljem kui aku tühjaks sai, ei olnud tal enam raha (tegelikult tahtsin kirjutada =>)laadija ostmiseks(50 Eeki) siis ta proovis teist moodi telefoni laadida ja keeras selle tuksi...
See toimus mingi järgmine päev

Üsna tobe lugu ent siiski õpetlik

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 14:23:01 vasta tsitaadiga

Mul tuttav neiu on 2 tel. (3210 ja 6100) kukutanud kuivkäimlasse icon_biggrin.gif, viimase sai just sünnipäevakingituseks (maksis mingi 8000.- see aeg) ning kohe lupsti sügavale potti icon_biggrin.gif Siiani kadunud!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 16.04.2004 14:29:34 vasta tsitaadiga

üks 3310 kukkus peldikupotti rinnataskust
ja kunagi üks eerik, 628 või mis ta oli, sai alljärgnevalt surma
koju minnes hakkasin pärnu maanteed yletama roosa krantsi eest
parajal hetkel jooksin siis yle tee ja vist isegi kolksu kuulsin
aga noh autod tulemas ega siis aega vahtida pole:)
kukkuja oli mu telefon ja mul jäi üle tee ääres ainult vaadata
kuidas autod juppest üle sõidavad

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.04.2004 15:05:27 vasta tsitaadiga

tumtum kirjutas:
Mul tuttav neiu on 2 tel. (3210 ja 6100) kukutanud kuivkäimlasse icon_biggrin.gif, viimase sai just sünnipäevakingituseks (maksis mingi 8000.- see aeg) ning kohe lupsti sügavale potti icon_biggrin.gif Siiani kadunud!

imho 6100 pole kunagi nii kallis old ?
või ajan mina midagi sassi icon_rolleyes.gif
aga noh, vahet pole, ei hakka siin uurima mitte tähtsaid asju.

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 15:19:08 vasta tsitaadiga

tinasõdur kirjutas:
tumtum kirjutas:
Mul tuttav neiu on 2 tel. (3210 ja 6100) kukutanud kuivkäimlasse icon_biggrin.gif, viimase sai just sünnipäevakingituseks (maksis mingi 8000.- see aeg) ning kohe lupsti sügavale potti icon_biggrin.gif Siiani kadunud!

imho 6100 pole kunagi nii kallis old ?
või ajan mina midagi sassi icon_rolleyes.gif
aga noh, vahet pole, ei hakka siin uurima mitte tähtsaid asju.


võis olla küll praegust on 6100 hinnaks 4000kr umbes. ja kui ta tuli võis hind küll kõrge olla. ja see mobla tuli välja 2002 aastal.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 16:06:05 vasta tsitaadiga

eelmine suvi läksime kuskile(täpselt ei mäleta), siis tegime põiepausi ja keegi helistas sel hetkel. jutud räägitud, sõitsime edasi ja äkki hakkasin telefoni taga otsima ja ei leia. siis helistasime mulle, ütleb et levist väljas või välja lükatud. siis juba arvasime, et panin telefoni auto katusele või kukkus taskust välja. ainus võimalus oli ots ringi keerata ja tagasi minna, kui tagasi jõudsime samale kohale, astusin autost välja ja siis keegi nägi, et endal telefon persse alla istme vahele vajunud oli icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 16.04.2004 19:42:38 vasta tsitaadiga

Paarimees jättis oma vana 5110 metsaveotraktori ratta alla, pärast koukis maaseest välja ja helistas edasi.
Üks sõjaväekaaslane pesi 1611 koos vormiga ära.
Endine ülemus pillas telefoni tanklas prügikasti, päris koom oli vaadata, kuidas pintsakuga härrasmees on vööni prügikastis icon_lol.gif


viimati muutis bigmarx 17.04.2004 01:13:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 17.04.2004 00:17:11 vasta tsitaadiga

mnjaa, tean kui ühel põllumehel kunagi, ericson lendas viljakuivatisse.
kuii keegi teab, siis tegi tlfon seal läbi terve kuivatus tsükli, kuni välja lendas.
st keegi näinud on siis ta oli seal "tigude" vahel nt. (sarnased "teod" nagu kombainil on...)
välja lennates keerati lihtsalt antenn kõvemini kinni, kest oli kriimuline, ja pidi sisse tagasi lülitama, see oli siis kui telefonid polnud mitte odavad asjad.

kunagi sai ka üks erikson masse külvatud, st mingi poisiklutike oli traktoril kõrval istunud, kui külvati, tlfon lendas taskust põllule (märkas alles hiljem)
õhtul läks vaiskelt põllule vaatama (pold õnneks eriti suur) siis nägigi, eriksoni see roheline tuli vilkus vastu nagu jaaniussike põllust.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 00:22:12 vasta tsitaadiga

Isa sõitis minu uue 8) 1610-ga minema, telefon oli auto katusel ja esimese pidurdamise ajal oli ta auto ees ja isa sõitis tast üle. Pole hullu saigi ostetud 25.- 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003




sõnum 17.04.2004 01:26:04 vasta tsitaadiga

Minumeelest on selliste asjade puhul tüüpiline see, et kui telefon käib läbi pesumasinast või seisab nädala vihmakäes, siis töötab ta pärast edasi aga kui saab telefon natuke pritsmeid, siis kohe mitte midagi enam ei tööta icon_rolleyes.gif
Omalgi.. oli 3310<oli nädal vihmakäes... võttis paar-kolm korda pildi ette, siis kustus ära.
sama telefon paar kuud varem oli taskus. natuke läks mingit jooki peale ja viskas kohe pildi tasku.
8)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 10:32:56 vasta tsitaadiga

Mu venna sõbral kukkus veini pudel 10 000eekusele mobale peale...kõige parem oli see et see oli töömobiil ja ta pidi selle kinni maksma... icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 17.04.2004 10:47:21 vasta tsitaadiga

Üks 3310 sai suvel ära uputaud icon_razz1.gif . Polnud ujumis riideid kaasas, aga kange tahtmine oli ujuma minna icon_lol.gif . Nii ma siis läksin, lühikesed püksid jalas. Mulle veel enne vette minekut öeldi ka, et võta telefon taskust ära ja ma olin siis umbes, et "Jajah". No ja seda, et telefon taskus on, alles siis, kui olin juba ~5 vees olnud icon_sad.gif . Aga jah, sellest moblast enam elulooma polnud icon_sad.gif .
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 17.04.2004 10:56:25 vasta tsitaadiga

Tõmmasime ühes alkoholihulgilaos võrgujuhtmeid lae alla. Vana hea 5110 kukkus taskust ja jäi pidama antenni pidi papist veini kasti külge. Hea meel oli, sest kõrval oleval betoonil oleks asi kindlasti mingite purunemistega lõppend
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 15:08:26 vasta tsitaadiga

mul kukkus 5210 vanni minuga....pärast 4 ülemist äärmist klahvi ei töötanud (st et nooled töötasid aga 2 kõrvalist mittee) ja helitugevus ka mitte...3 päeva hiljem saatsin garantiisse, leiti tehniline viga ja saadeti kuskile töökotta mitte kohapeal nagu tavaliselt. tuli tagasi kuu hiljem ja siis tuli telefon tagasi nii et ühtegi viga ei leitudki. ehk garantii ja töökoda hakkasid vaidlema ja andsid telefoni tagasi....:whoops:

nu tglt mu 52 sai veel erinevatel juhtumitel kõvasti kukkumisi läbi tunda mida isegi ei julge isegi loendada aga töötasid kõik funktsioonid...

5110 oli telefon mis nautis mul maanteehüppeid...ehk üpriski krobelisel asfaldil lendas taskust välja joostes / rattaga sõites...ja siis max lendamine põrgates pidevalt vastu asfaldit võiks pakkuda väheamlt 50 meetrit....kiire hooga tulles pole see ka väga ime....siis käis see telefon minuga kogemata ujumas mingis järves ja olen ka naelu tagunud sellega kui pold midagi muud võtta, pidas vastu. kaotasin selle lõpuks ühes nr 28 bussis kui see taskust lendas
EDIT: ahja, mulle meenus et ükskord oleks sellest peaaegu buss üle sõitnud kui ta mul teeületamisel maha kukkus, õnneks panin tähele ja läks õnneks

3100 pole mul veel palju läbi elanud. korra kukkusin vastu tahtmist sellega jõkke (st täpsemalt öeldes üks üritas nalja teha ja mind ehmatada aga lükkas mu jõkke kuna ei pand teda tähele) koolis lende nii kuskil 2-3 meetri pealt vastu betooni (seda siis korra, pisemaid lende ja kukkumisi nii meetri pealt on palju)....see siis preagune telefon ka ja tal pole ühtegi viga küljes, ei tarkvaralist ega füüsilist. korpus terve isegi.
ainuke viga sellel telefonil oli see et ma tekitasin talle restart nupu külge ma ei tea ise ka kuidas icon_lol.gif st et kui läksin ava kiiremenüüsse (tavaliselt kontaktid, muutsin ümber avaks mugavuse pärast) tegi telefon restardi. täpselt sarnane efekt nagu arvutil, sulgeb kõik mis lahti, välja ei lülita ja hakkab tagasi tööle. aint et pinni ei küsinud. nii iga kord kui vajutasin avat kuni tarkvara uuenduseni mida lasin teha.


PS! ühelgi telefonil pole mul tekkinud füüsilisi kahjustusi riistvaras. ainukesed mida ma olen tähele pand on korpusel kriipsud ja võibolla mõni mõlk mis pold erilist tähelepandavad.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.