|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 12:45:52
|
|
|
EESTISamur, aga kui sa nii kõva oled, miks sa polnud kohe nõus replaydega tegema confirmation sessiooni? Ega nüüdki veel hilja ei ole, nagu ikka, kui teed KV1Siga WN8 5250+ sessiooni ja paned meile replayd vaatamiseks üles, on ju kõik vinks-vonks ja hästi
Keegi ei ütle et ei ole võimalik nii hästi mängida, kindlasti on, aga kes puhta südametunnistusega selliseid sessioone teeb paneb ka puhta südametunnistusega replayd letti.
viimati muutis erick 07.07.2016 12:47:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 12:45:55
|
|
|
| erick kirjutas: |
EESTISamur, aga kui sa nii kõva oled, miks sa polnud kohe nõus replaydega tegema confirmation sessiooni? Ega nüüdki veel hilja ei ole, nagu ikka kui teed KV1Siga WN8 5250+ sessiooni ja paned meile replayd vaatamiseks üles, on ju kõik vinks-vonks ja hästi  |
Kuule erick aga äkki polegi eestisamurai mitte niivõrd imehea vaid sina lihtsalt jube kehv ah?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 12:54:32
|
|
|
kr6ll, arutame seda edasi siis kui ta näitab, kuidas ta mängib. Ma tõin välja ka võrdluse Eesti kõige paremate mängijatega kes kaugelt paremad kui mina, ehtsad superuunikumid, ja tundub et mingi WN8 2530 beebiuunikum sõidab poole aasta keskmise WRiga neist ka üle. Igaüks kellel veidigi loogikat antud on, hakkaks selle peale küsimusi esitama.
Ja kusjuures kõige hämmastavam on, et seda teeb selline tumba, kes ei saa isegi aru, et platoonikaaslastel on võimatu ilma sinu replayd või sind laivis mängimata nägemata öelda, kas sa kasutad illegaalseid mod'e või mitte.
Muidu kiirelt vaadates on näha, et MrBananaV-l on terve eelmine sügis kuni 2016 jaanuarini olnud average WR 58,81%, aga nt Aprill 2016 kuni praeguseni on 67,95% (eeldan et ajast, mil sa temaga platoonima hakkasid tihedamalt). Järelduste tegemine pole raketiteadus.
viimati muutis erick 07.07.2016 13:01:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 12:55:59
|
|
|
| erick kirjutas: |
| mingi WN8 2530 beebiuunikum sõidab poole aasta keskmine WRiga neist ka üle. |
Nii. Erick. Loe näiteks seda artiklit. Tyypi ei tunne keegi, mingi suvaline kutt keda keegi ei tea ja kes pole laiemale publikule tuntud ja kellel pole mingeid viisakaid tulemusi ette näidata Aga vot siis kutt otsustab tulemuse teha. Kas sohk erick vä?
http://www.linnaleht.ee/695889/mees-kes-sepistas-eesti-spordi-aasta-ullatavaima-tulemuse
viimati muutis kr6ll 07.07.2016 12:56:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
07.07.2016 12:56:00
|
|
|
mind ei huvita enam see session kui võrd see et sa suudistad mind cheaterisk.....nimeta modid mis siis teevad mängijad paremaks..
loetle siia miks ja kuidas aitavad ja kuidas kergem jne
ja miks kasutasid ise pikalt laadimis cheat modi.........
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 13:05:13
|
|
|
EESTISamur, aga viska replayd letti (lemmiktankiga 15 mängu lasta pole ju probleem või mis?) ja su nimi on puhas. Nii lihtne ongi.
Mina striimin oma mänge laivis. Selleks peab ikka eriti pehme peaga olema, et mulle cheater öelda, kui igal inimesel on võimalik 3-5x nädalas vaadata kuidas ma täpselt teen seda, mida ma teen.
viimati muutis erick 07.07.2016 13:06:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
07.07.2016 13:05:41
|
|
|
EESTISamur, praegu oleks sul ju ideaalne võimalus erick korralikult paika panna. Mind täitsa huvitaks, mis juttu ta siis rääkima hakkab, kui tõestadki ära, et sul skill nii kõrge.
Muidugi, mind ennast huvitaks ka, et mis modidega on võimalik oma statse nii palju tõsta. Ma olen küll teie kõrval täielik tomat, aga minu loogika ütleks küll, et sellisel tasemel ei tohiks enam modid nii oluliselt tulemusi mõjutada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 13:13:49
|
|
|
DamienDK, uusimad aimbotid skännivad automaatselt su ümbrust ja oskavad vastase tanke lasta isegi siis, kui neist paistab ainult imeväike osa, oskavad öelda, kas seda juppi mis paistab on võimalik peneda või mitte, oskavad trackida liikuvaid tanke mis on juba unspotted, oskavad ükskõik kui halva gunhandlinguga kahuri mürsu ikka toimetada kaugel liikuva tanki pihta või vähemalt nii lähedale kui kahuri RNG lubab, ja võtavad liikumise pealt automaatselt sihikule tankide weakspotte isegi kui mängija samal ajal on fully zoomed out või vaatab lausa kusagile mujale.
Sinna otsa on veel modid, mis eemaldavad kogu põõsastiku, näitavad, kuhu vastase tankid sihivad, kes on spotitud maja taga või kaardi teises otsas, isegi kui sa ise kunagi seda teada ei saaks; modid, mis näitavad kui kaardil keegi spottimata vastane sõidab üle mõne katkimineva objekti ja pingivad kaarti selles kohas; modid mis panevad vastase reloadi ja trumlisse jäänud mürskude arvu neile suure numbriga pea kohale; modid mis näitavad kiirega täpselt ära kuhu vastane sihib; modid mis jätavad vastase last spotted asukohta maha full 3D mudelis varju, et sul oleks mugavam neid blindida.
Eks igaüks, kes bänni ei karda, saab ise järele proovida moodsa aimboti võimalusi: http://www.wotmod.pl/2016/05/915-aimbot-shaytan.html#more
viimati muutis erick 07.07.2016 13:18:40, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 13:17:08
|
|
|
mnjaa, ma ei teadnudki et nii võimsad need modid on
aga sel juhul miks kv1s kasutada? Ja veel derp kahuriga? See ei klapi isegi nii võmsate modidega. Sel juhul ma kasutaks hoopis mingit kiiremat tanki et saaks maksimaalselt seda mod -i ära kasutada. Selle kv1s uimerdisega, eriti tolle ebatäpse kahuriga, ma küll sel juhul oma tulemusi ei teeks
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 13:22:08
|
|
|
Ma ehk isegi proovin. Mul on mitu kontot ja ehk, kindel pole, ma tõepoolest proovin selle ära. Kindel aga siiski pole sest mulle selline asi tegelt yldse ei meeldi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 13:22:48
|
|
|
kr6ll, KV1S derpiga on ideaalne tank selle jaoks. Tal on oma tieris väga võimas alfa, mida balansseerib halb gun handling ja halb pene isegi kullaga (140mm). Nüüd mõtle, kui sul on aimbot sees, mis suudab halba gun handlingut pikkadel distantsidel kompenseerida ka liikuva või osaliselt nähtava sihtmärgi matemaatiliselt täpse trackimisega, mis võtab perfektselt arvesse mürsu lennukiirust ja vastase liikumiskiirust.
140mm pene on nt T7 mängus juba üsna suur väljakutse - aga mitte siis kui aimbot võtab vastase weakspotte perfektselt sihikule ilma et sa peaksid isegi sisse zoomima tema suunas.
Muide ainus viis kuidas aimboti eest bänni saada on näidata seda videos, replays või striimis, ja keegi reportib su. Ehk siis siit ka põhjus, miks osad "ei näe põhjust replayde salvestamiseks ega jagamiseks".
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
07.07.2016 13:25:11
|
|
|
| erick, ma tean küll neid mode. Tunnistan, et ühte sinu antud nimekirjast (reload timerit) kasutan ise ka. Mul lihtsalt on keeruline uskuda, et teie tasemel mängijate puhul need modid nii kõrge statsi tõusu suudaksid anda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 13:32:20
|
|
|
| DamienDK, ütleksin, et uunikumide käes see efekt on palju suurem kui cheatid sees. Need hädised cheatid mis olid saadaval 2 aastat tagasi ja mille alusel enamik high-level mängijaid on oma arvamuse kujundanud on nüüdseks juba möödanik. Põhimõtteliselt selle aimbotiga hea mängija sõidab õigesse positsiooni kus on piisavalt sihtmärke oodata ja saab rahulikult keskenduda ainult enda positsioneerimisele ja ümbruse jälgimisele, sihtimise teeb ära aimbot mis sihib täpsemalt ja paremini kui ükskõik milline tavaline uunikum, leiab oma weakspotid 3D mudeli alusel sõltumata distantsist ja oskab arvutada penetratsioonitõenäousust ka väga kaugete laskude puhul kus tavaline mängija paremal juhul loodab, et satub juhuslikult pehmesse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 13:35:01
|
|
|
mhmm. Äkki ma 2 kontoga teeks katse 1k mängu selle mod -ga millele sa erick linkisd. Siis on hea võrrelda kas ma saaks superunicumiks
huvitav jah oleks sest hetkel ma teeks unikumi tasemel mängu siis kui ma mängiks ainult oma tugevaid tanke ja ei jooks nii palju teed ja õlut. Kui ma natukenegi lasen rihma lõdvaks siis maandun sinna 1700 kanti lopsti tagasi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.07.2016 13:37:25
|
|
|
| Statside hoidmise rõõm ongi mängida koguaeg hästi. Paljud on võimelised, k.a. mina tegema mingeid sessioone uunikumi tasemel, aga sellest jääb väheks. Koguaeg tuleb olla vormis. Ega need teised mängijad kelle statsid on veel madalamad, mängi ju samamoodi - vaja mänguajal kakale minna või emme kutsus suppi sööma ja mäng jäetakse poole pealt sinnapaika.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 13:40:39
|
|
|
kr6ll, võibolla jagaksid ühte kontot mulle ja ma näitan sulle, mida väga hea mängija võib saavutada aimbotiga? Tõsi, pikem katsetamine peab jääma järgmisesse nädalasse, kuna htekel valmistun 3v3 Eesti meistrikateks. Ehk tasub lihtsalt esimese challenge'i auhinna väljamaksmine edasi lükata seniks. Muide, jätkuvalt, et ei jääks muljet, et ma teen seda mingi nadi kulla ja 30 EURi nimel, siis loobun auhinnast kui ma peaksin selle EESTISamurai disklahvi tõttu võitma.
Asi on põhimõttes. Kui mängid nii kõrgel tasemel, siis ole valmis replaysid jagama esimese küsimise peale.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
07.07.2016 13:45:48
|
|
|
| erick, miks peaks ta disklahvi saama? kr6ll ju kirjutas, et pole oluline, kuidas tulemus saavutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 13:51:27
|
|
|
DamienDK, no ma eeldan et aimbot'i ja muude keelatud modide kasutamine on ilma ütlematagi välistatud mingi võistluse võitmiseks. Sellisel juhul me peaksime kõik selle aimboti installima, lihtsalt et playing field oleks võrdne.
Küllap kr6ll lihtsalt pidas silmas, et kõik ausalt saada olevad mängusisesed eelised on lubatud (parim crew, toit, prem, consumabled, full kuld jne).
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
07.07.2016 14:19:36
|
|
|
nii vasta ktysimusele miks kasutasid pikalt reloding modi? cheater? seda on n2inud kõik sinu striimis...
teiseks ära võrdle mind eesti unicumitega kes on kõik rerollid,...mina tulen mudast yles vaikselt....
ja kolmandaks mäng pole minu elu et pean tõestama kellelegi midagi et karjääri redelis edasi minna....
kui vaja siis teen 10 mängu sessioni mingi päev.....
kõik peab olema sobilik Matchmaking tuju jne..
aga ma ei põe seda sulle teha aga põhimõte et sa pead mind aimbot kasutajaks ajab sita keema....
täna tier 9-10 platooni ja saad õhtul videos
...mind see kv1s ei koti hetkel......... aimbotiga lasta tankiga mis on ebatäpne comoooon :d sa oled seda mänginud üldse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 14:30:44
|
|
|
EESTISamur, mis, nüüd kui küsime 15 mängu replayd KV1Siga mis oleks vähemalt võrreldavad tulemused selle sessiooniga mis sa postitasid, on piss püksis?
Muide keegi neist superuunikumidest, keda ma linkisin, ei ole reroll. Noobmeter näitab ajalugu. Nt kassansip, Eesti parim mängija as far as I know, tegi selle kontoga oma esimese sessiooni 1. juuli 2013.
| EESTISamur kirjutas: |
| aga ma ei põe seda sulle teha aga põhimõte et sa pead mind aimbot kasutajaks ajab sita keema.... |
No siis on hästi, et sa ei põe, ma jään ootama WN8 6000 sessiooni replay packi KV1Siga.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
07.07.2016 14:31:36
|
|
|
miss kuradi pyksis....fuck kuidas sa aru ei saa et ma ei salvesta videosid.......
perse kui mu 1700 mängu keskmine on 4450 wn8 siis mis asi see on? sul pole yhegi tanki wn8 nii kürge.....tüesti mul on juba savi mis arvad---------võin jääda sinu jaoks cheateriks,,,,,,see ei muuda minu elu ega mängimist_) ja ei mõjuta üldse mida arvad sina_=
iga session ei tule sama alati,,,,,,,fucking retard
oled nii kibestubnud ajukas et midagi hullu :=)
miks tier 9-10 ei tule nüüd?
tõelised unicumid teevad statsi ainult tier 10.-nes mitte nagu sina pussy type 59-ga kus punased ei soka sellest läbi lasta.....tier 10 oled hunnik sitta mitte midagi muud....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 14:49:00
|
|
|
No põhimõtteliselt kui sa arvad et suudad T10 15-mängulist sessiooni soolos näidata kus keskmine WN8 6000+ siis anna tulla Sa ju jutu järgi tõeline uunikum T10 tankidega! Kõik, mida ta tahan näha pärast, on replayd.
PS - mul on samuti T5s Škoda T 24 mille keskmine WN8 on 4464,38 üle 107 mängu, kõrgemal kui sul ükski tank. Ja mul see Škoda pole isegi kõige kõrgema statsiga tank ning seda veel striimiski mängitud
| EESTISamur kirjutas: |
| <b>piix</b> kui mu 1700 mängu keskmine on 4450 wn8 siis mis asi see on? |
Mõni ütleks, et see on eepiline low tier statspadimine KV1Siga, võibolla lausa koos aimbotiga
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
07.07.2016 14:56:25
|
|
|
| mis see fucking wn8 6000 siia kotib? sinu probleem on kas kasutan aimboti voi mitte....olen tiir 9-10 ka siin paar p2eva tagasi lopetanud 50 lahingu keskmiseks 4400 wn8...mind ei huvita miski muu kui n2idata mis mod kasutan ja siis sina n2ed seda videost...---kui sa ei vaata aasta tagasi videosid mis 5 tykki laadisin ka seal on n2ha kuidas wn8 tule...nagu ei n2e voi ei taha? pole vahet kas see on nüüd v6i aasta tagasi wn8 tuleb sama moodi mees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
07.07.2016 14:58:03
|
|
|
Mõned vennad nagu pubekad, küsitakse viisakalt replayd ja kohe hakatakse paukuma. Nõrk oled lihtsalt kui ei julge oma skilli näidata. Sõnavara ja kirjutamise tase ka olematu, kohe närvis. Kui aimbotiks peetakse ja sa seda pole, see peaks ju nagu kompliment rohkem olema?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 15:01:09
|
|
|
EESTISamur, ma ei saa aru, mida sa ulud. Tee 15 mänguline sessioon KV1Siga WN8 6000 kandis ja pane replayd siia kokkupakitult üles. See on lihtne, sa võid ju valida ise sobiva sessiooni ja see ei pea olema isegi sama hea kui too mille screeni sa postitasid. Me ei eeldagi, et sul iga sessioon nii hea tuleb.
Lihtsalt näita, et oled võimeline ausalt mängides sellist taset näitama - mida seal rasket on? Muidugi oleks ideaalne kui sa striimiksid seda üritust meile kõigile laivis, aga Twitchi üles seadmine pole väga kerge. Replayde salvestamine see-eest on.
viimati muutis erick 07.07.2016 15:02:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
07.07.2016 15:02:26
|
|
|
| Jah, sõim on ülearu, kuid kedagi lambist ''tsiiteriks'' pidada ilma tõenditeta on ka väga madalalaubaline.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 15:04:20
|
|
|
MeaDz, aga mis tõendit muud vaja on, kui inimene pole nõus replaysid ette näitama sellest, kuidas ta oma tulemused saavutab?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
07.07.2016 15:17:55
|
|
|
| Saan aru, aga that's not how it works. Ta pole ka näidanud midagi, mis viitaks, et ta kasutab keelatud programme. Alati on võimalik mängijat reportida ning kui avastatakse midagi väga kahtlast, siis võetakse vajalikud abinõud kasutusele.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 15:34:02
|
|
|
| MeaDz, WN8 6600 üle 15 mängu selliselt mängijalt, ilma et oleks replaysid ette näidata, on täpselt see mis viitab keelatud modidele. WG support ei saa midagi teha, kui pole replayd või videot ette näidata.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.07.2016 15:44:43
|
|
|
Erick, mäletad kui ma vaidlesin sinuga nende modide teemadel mis teevad mängu kergemaks ja sa vaidlesid mulle tuliselt vastu, et modid ei muuda mängus midagi. Nüüd vaidled sa temaga samal teemal, ainult sa oled minu rollis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 15:51:20
|
|
|
p6kk, see oli veel noil aegadel, kus modid näitasid vaateringe ja last spotted asukohti minimapil, võimaldasid rohkem zoomi kui standardklient - muide kõik need featuurid on nüüd standardkliendis olemas.
See on igal juhul väga erinev asi sellest, kui sa alati tead, kuhu vastase tankid vaatavad, mitu mürsku neil trumlis on, kus liiguvad spottimata vastased kaardi teises otsas, ja kui sul lõpuks on ka aimbot mis teeb sinu eest veatult ära ka kõige raskemad lasud.
Ise igatahes ei jõua ära oodata seda WG lubadust lasta tulevikus installida ainult mod'e, millel on nende heakskiit. Arvan et nii mõnigi praegu uhke vend kukub päris valusalt kui peab hakkama ise sihtima lõpuks neid raskeid laske.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 15:55:13
|
|
|
vaadates millise tempoga ja millises suunas WOT sammub siis ma pakun et selle oodatud keelamise sa saad nii umbes 7 aasta pärast
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.07.2016 16:02:35
|
|
|
| erick kirjutas: |
p6kk, see oli veel noil aegadel, kus modid näitasid vaateringe ja last spotted asukohti minimapil, võimaldasid rohkem zoomi kui standardklient - muide kõik need featuurid on nüüd standardkliendis olemas.
See on igal juhul väga erinev asi sellest, kui sa alati tead, kuhu vastase tankid vaatavad, mitu mürsku neil trumlis on, kus liiguvad spottimata vastased kaardi teises otsas, ja kui sul lõpuks on ka aimbot mis teeb sinu eest veatult ära ka kõige raskemad lasud.
Ise igatahes ei jõua ära oodata seda WG lubadust lasta tulevikus installida ainult mod'e, millel on nende heakskiit. Arvan et nii mõnigi praegu uhke vend kukub päris valusalt kui peab hakkama ise sihtima lõpuks neid raskeid laske. |
Tegelikult ikka ei olnud. Vaidlesime just nende modide üle mis näitasid ülal punase noolega mis suunast tulistati, kui pikk on vastaste reloadi ajad mis jooksid samuti mängija ekraanil. Minu mälu järgi sa kasutasid neid mode ise vägagi, aga nüüd sa vist enam ei kasuta.
Selles mõttes oli mis oli, aga naljakas, et nüüd on see sama teema jälle päevakorda tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 16:07:33
|
|
|
Eks omal ajal sai ikka kasutatud (siiski mitte ühtki illegaalseks kuulutatud modi), aga sellest ajast kui striimin olen oma modpacki väga minimaalse hoidnud. Nagu näha siis perf läheb mul ajas pigem järjest paremaks niiet ei saaks öelda et need modid aitasid mul paremini mängida kui ma niisama võimeline olen
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
07.07.2016 16:24:39
|
|
|
| erick kirjutas: |
kr6ll, sa oled maailma naiivseim admin. Suisa nunnu lugeda, kuidas su usk inimkonna häädusesse nii vankumatu on Tuleb mingi mees metsast kelle ajalooline tase pole midagi mainimisväärset ja surub 3000 mängu keskmisena välja Eesti parima tulemuse, intact nt jääb igast asendist alla ja isegi Eesti absoluutselt parim mängija kassansip ei suuda ligilähedastki WRi näidata. Aga kr6llil see ei tekita mingeid küsimusi, isegi kui keeldutakse replaysid ette näitamast, mis on igale asjatundjale suur suur punane lipp
No mina olen skeptik. Ma annan poisile võimaluse näidata, mis puust ta tehtud on, enne kui cheateri templi jäädavalt peale vajutan. Ja auhind ainult selle eest, et näidata oma tavalist taset, on 4x suurem kui see mis sa välja panid. Igati õiglane ju. |
Kas tõesti modide kasutamine annaks nii kõvasti juurde, et saaks lambist selliseid tulemusi teha? Samas ma olen täiesti veendunud, et Samurai neid ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 16:34:36
|
|
|
| Mauno Lurbe, mine loe ülevaltpoolt moodsate illegaalsete modide kirjeldust, lingi taga on isegi video sellest milleks Shaytan aimbot võimeline on.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 16:36:54
|
|
|
no igal juhul wot teema jube popiks ja ehk sattus siia keegi kes enne mängu ei mänginud ja nüüd proovib ja mine tea, ehk sellest mehest saab siin uus staar kes igast asendist ja iga ilmaga selliseid imetulemusi teeb et isegi ericku suu pysib nonstop lahti
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 16:39:04
|
|
|
kr6ll, kui EESTISamurai suudab näidata veenvalt, et ta mängib nii hästi ilma mingite illegaalsete modideta, siis ma olen esimene, kes talle õpipoisiks läheb
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 16:41:24
|
|
|
| erick kirjutas: |
kr6ll, kui EESTISamurai suudab näidata veenvalt, et ta mängib nii hästi ilma mingite illegaalsete modideta, siis ma olen esimene, kes talle õpipoisiks läheb  |
sinu suhted, ma pakun, on nii kehvad temaga, et sa heal juhul oled selles nimekirjas, kes lessoneid saab, viimane
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.07.2016 17:22:28
|
|
|
| erick kirjutas: |
kr6ll, sa oled maailma naiivseim admin. Suisa nunnu lugeda, kuidas su usk inimkonna häädusesse nii vankumatu on Tuleb mingi mees metsast kelle ajalooline tase pole midagi mainimisväärset ja surub 3000 mängu keskmisena välja Eesti parima tulemuse, intact nt jääb igast asendist alla ja isegi Eesti absoluutselt parim mängija kassansip ei suuda ligilähedastki WRi näidata. Aga kr6llil see ei tekita mingeid küsimusi, isegi kui keeldutakse replaysid ette näitamast, mis on igale asjatundjale suur suur punane lipp
No mina olen skeptik. Ma annan poisile võimaluse näidata, mis puust ta tehtud on, enne kui cheateri templi jäädavalt peale vajutan. Ja auhind ainult selle eest, et näidata oma tavalist taset, on 4x suurem kui see mis sa välja panid. Igati õiglane ju. |
Kas see on seesama Intact kes Dignitase eest mängis RTCW-d ca 10 aastat tagasi?
Ma Ericku semuna lugesin niisama poste siin, et vaadata kaugel challenge on. Ma e-spordi vallas väga tegev, www.twitch.tv/soits ja see replayde teema on aegade algusest teemas olnud. Kui mingi vend metsast lampi ex-progameritest üle sõidab ja replay küsimise peale sellist nägu teeb siis vähemalt minu kogemusbaasi põhjal on tegemist cheateriga. Muidugi on ka juhtumeid kus ei taheta oma stratte/buildordereid välja näidata, aga see vist ei ole tanksis teemaks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 17:22:41
|
|
|
No suva, imo igaüks kes normaalse küsimise peale replayd ei näita, ei väärigi paremat kohtlemist
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
07.07.2016 17:28:01
|
|
|
| EESTISamur kirjutas: |
arvan et mina pole esimene ja ka mitte viimane mängija kes ei kogu endale mängu kordusi eks.... ja sina oled inimene kellele pean hakkama tõestama? lihtsalt tekib küsimus hetkel pole teema üldse ligilähedal sellele....event oli selline reeglid sellised....ja aeg oli ka sulle yks vastulöök anda ....kuna arvad endast nii nii palju..ma ei keksi et mängin nii ja naa....nagu sina seda teed.oled käinud ju kaznas ego lihtsalt ei luba teistel eesti lihtaslt parem olla. |
kassansip peaks siiani FAME ridades olema?
E: On jah.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.07.2016 17:31:47
|
|
|
krõll kuule, näita nüüd sina ka oma konto ära ärge salage kõik nii palju
oot, kas ma olen pime või, kuidas ma saaks endale osta seda prantsuse artyt, premmikat? ma ei näeeeeee
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.07.2016 17:32:12
|
|
|
Saatke Tanelile kiri ja küsige parem ega EESTISamur topeltkonto pole.
Teatud tingimustel on replayst äraütlemine arusaadav. Starcraftis näiteks eriti, kus ma ise top1% sees toksinud olen.
Aga alati saab teha uue mängu, kus sa ei execute oma parimat strateegiat vaid pelad standard play'd. See ei ole igapäevase mänguri jaoks mitte mingisugune vaev.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.07.2016 17:35:39
|
|
|
| lighT kirjutas: |
Saatke Tanelile kiri ja küsige parem ega EESTISamur topeltkonto pole.
Teatud tingimustel on replayst äraütlemine arusaadav. Starcraftis näiteks eriti, kus ma ise top1% sees toksinud olen.
Aga alati saab teha uue mängu, kus sa ei execute oma parimat strateegiat vaid pelad standard play'd. See ei ole igapäevase mänguri jaoks mitte mingisugune vaev. |
vbl siin on iva sees, ära näita teistele oma strateegiat, ära tekita juurde koopiamehi. oskus teada kaarditel teistele tundmatuid positsioone on kulda väärt teadmine. kui küigile jagada siis see know-how pole enam kulda väärt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.07.2016 17:41:06
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
Spoiler 
| lighT kirjutas: |
Saatke Tanelile kiri ja küsige parem ega EESTISamur topeltkonto pole.
Teatud tingimustel on replayst äraütlemine arusaadav. Starcraftis näiteks eriti, kus ma ise top1% sees toksinud olen.
Aga alati saab teha uue mängu, kus sa ei execute oma parimat strateegiat vaid pelad standard play'd. See ei ole igapäevase mänguri jaoks mitte mingisugune vaev. |
vbl siin on iva sees, ära näita teistele oma strateegiat, ära tekita juurde koopiamehi. oskus teada kaarditel teistele tundmatuid positsioone on kulda väärt teadmine. kui küigile jagada siis see know-how pole enam kulda väärt.
|
Jep. Aga sellistes mängudes ei püsi sellised strateegiad igavesti saladuses, eriti kuna tegemist pole 1vs1 mänguga ja su oma tiimikad saavad näha kus sa paikned. Kui oled ntks paar tuhat mängu teinud ja suutnud selle aja vältel teatud protsendi ulatuses püsida, siis pead 100% suutma ka standard play ja meta sees näitama, et oleksid potentsiaalselt võimeline tulemuseks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
07.07.2016 17:44:56
|
|
|
| Kas brittide AT-15a on mängitav elukas? See on premmikas
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
07.07.2016 17:47:52
|
|
|
Sorry, aga miks tier 5-10? Kas tõesti on näiteks Cromwelli wn8 võrreldav t62 või B-C või mistahes muu t10 tulemustega?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
07.07.2016 17:48:35
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
oot, kas ma olen pime või, kuidas ma saaks endale osta seda prantsuse artyt, premmikat? ma ei näeeeeee |
Seda saavad vaid sellised tublid mehed nagu mina näituseks
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.07.2016 17:54:06
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
Saatke Tanelile kiri ja küsige parem ega EESTISamur topeltkonto pole.
Teatud tingimustel on replayst äraütlemine arusaadav. Starcraftis näiteks eriti, kus ma ise top1% sees toksinud olen.
Aga alati saab teha uue mängu, kus sa ei execute oma parimat strateegiat vaid pelad standard play'd. See ei ole igapäevase mänguri jaoks mitte mingisugune vaev. |
vbl siin on iva sees, ära näita teistele oma strateegiat, ära tekita juurde koopiamehi. oskus teada kaarditel teistele tundmatuid positsioone on kulda väärt teadmine. kui küigile jagada siis see know-how pole enam kulda väärt. |
Tank pole 1v1 ja seega tegelikult kõik head mängijad jagavad seda infot suht lahke käega, kui räägime random lahingutest.
Mingi taktika ja positsioneerimise varjamine toimub ainult ESLi taseme mängudes, WoT'i espordi harus siis pmst.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|