Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.06.2016 21:26:02 vasta tsitaadiga

mul chrome + ublock - pole kunagi mingit reklaami näinud
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 16.06.2016 09:59:14 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
mul chrome + ublock - pole kunagi mingit reklaami näinud


Panin ka eile chromele ublocki lisa ja delfi muutus kohe loetavaks thumbs_up.gif

Muidugi antud filtriga http://adblock.ee/list.php
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 08:30:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi esineb chrome + win10 kombinatsioonis selline probleem, et paljud youtube videod crashivad (player ise crashib, tuleb see eetrimüra taustaga ja vea koodiga pilt) ja näiteks facebook'i news feed'i kerides ekraan vilgutab randomilt üheks kaadriks kõik mustaks. (Mitte brauseri sees vaid absoluutselt kõik, s.h. kõrval teisel monitoril, ehk siis kogu output)

Tundub nagu mingi kala chrome'i, win10 ja võib-olla videokaardi driveritega.

Win10 värske, driverid kõik uusimad, mis saada on. Masin raua osas täiesti stabiilne. (Win7 oli eelnevalt peal ja masin igapäevakasutuses toimis ideaalselt) Device manageris midagi pole, event viewer ka midagi ei näita. GPU-Z järgi on vilkumise momendil videokaardi gpu kasutus korraks laes. (hetkeline spike)
Tegemist profiili masinaga, 3570k prosega. Probleem esineb vaid chrome brauseriga. IE on korras, mängud ja muu tarkvara toimib ka nii nagu vaja.

On kellelgi samasuguseid kogemusi ja ehk teab ka lahendust?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2016 11:07:11 vasta tsitaadiga

32 vs 64bit chrome oled proovinud?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2016 10:43:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, 32bit pole kõrvale proovinud. Pole ka proovinud neid erinevaid beta ja alpha chrome tooteid.

Juurde veel nii palju, et kui hardware acceleration ära keelata (seda siis settingutes linnukesega, mitte läbi flag'ide), siis läheb korda, aga see on workaround, mitte fix.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2016 18:50:00 vasta tsitaadiga

Ei suuda leida võimalust avatud tabide syncimiseks. Nt arvutis lahti jäetud tabid avaneksid automaatselt ka androidi chromes.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 17:13:40 vasta tsitaadiga

kellelgi veel on täna Chrome+AdBlock(mitte-Plus) kooslusega Postimees eriti koomas? s.t kui center-clickiga taustal uus tab avada, siis on koomas kuni see tab taustal ära laeb. sama probleem on mul mitu nädalat olnud (nii kodus Win7 taga kui tööl Mac-i taga), aga tänasest need tausta-tab-id laevad veel eriti kaua! vahepeal Chrome isegi küsis, et kas tab-id jõuga kinni panna icon_rolleyes.gif ning kui ka tab on laetud, siis sellele vajutades on hetkeks valge leht ees ja siis alles tuleb sisu ette.
kui veel AdBlocki välja lülisin, siis oli täiesti nostalgiline hetk: sellist slideshow-d nägin viimati siis kui üritasin 2002.a GTA3-e mängida AMD Duron 900 ja 8MB integreeritud videomäluga icon_lol.gif ja nii roppu reklaamipornot polnud tõesti ammu näinud!

eile õhtul uuendasin Chrome-i (minor change, põhiversioon jäi samaks) ning täna uuendas end AdBlock (aga see justkui ei tohiks rolli mängida). masin pole ka nagu liiga pehmo icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 17:20:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kellelgi veel on täna Chrome+AdBlock(mitte-Plus) kooslusega Postimees eriti koomas?

Hommikul oli ok. Hetkel käisin ja prose tahtis läpparist minema lennata, alguses ei saanud aru, et mis nüüd toimub.
Panin postimehe kinni, elu lill

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:23:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

kellelgi veel on täna Chrome+AdBlock(mitte-Plus) kooslusega Postimees eriti koomas?

Hommikul oli ok. Hetkel käisin ja prose tahtis läpparist minema lennata, alguses ei saanud aru, et mis nüüd toimub.
Panin postimehe kinni, elu lill

nüüd vaatasin endalgi prose tegemisi - klikk lool tähendab vähemalt 50% koormust kõigile neljale tuumale icon_eek.gif ja tab-i vahetus kuskile 30% kanti.
mis eriti kummaline, ma korra Gmailis kirja kirjutades (ja taustal oli ainult FB lahti) nägin mälukasutust ~8GB icon_eek.gif ja siis Chrome pani pange, kuigi teine sama palju mälu oli veel täitsa saadaval icon_rolleyes.gif prosekasutust ei taibanud vaadata.
ühesõnaga Google on mingi mõttetu bug-i "parandanud" veel suurema bug-iga icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:29:56 vasta tsitaadiga

aga pane extensionid kinni ja vaata mis toimub. Kui siis on asjad korras ei ole tegu ju Chrome bugiga ...

Või noh kui oleks tegu Chrome bugiga siis sa tõenäoliselt üksi siin ei kurdaks.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:54:54 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
aga pane extensionid kinni ja vaata mis toimub. Kui siis on asjad korras ei ole tegu ju Chrome bugiga ...

Või noh kui oleks tegu Chrome bugiga siis sa tõenäoliselt üksi siin ei kurdaks.

ext. osas on ainus muutus AdBlock uuendus. ja kogu see pangestus on (tänasele eelnenud toppamises) seotud AINULT Postimehega! mitte ühelgi teisel saidill seda pole. Ja kui jeesusel sama asi, siis miks mu extensionid peaks probleemiks olema?
küsimus on miks sa Safari valvekoerana siin passid? icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 19:59:22 vasta tsitaadiga

ise ju just väitsid, et AdBlock uuendus on asja taga? Kuidas Chrome sinna puutub?

Ja mis Safari siia puutub? Ma kasutan pea kõiki turul olevaid brausereid suhteliselt igapäevaselt ...

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.06.2016 20:09:02 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ise ju just väitsid, et AdBlock uuendus on asja taga? Kuidas Chrome sinna puutub?

Ja mis Safari siia puutub? Ma kasutan pea kõiki turul olevaid brausereid suhteliselt igapäevaselt ...
Kui saarlsel angerjas ei näkka, on alati hiidlased süüdi... icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 21:00:57 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ise ju just väitsid, et AdBlock uuendus on asja taga? Kuidas Chrome sinna puutub?

Ja mis Safari siia puutub? Ma kasutan pea kõiki turul olevaid brausereid suhteliselt igapäevaselt ...

millal ma seda väitsin, ah? ma ütlesin, et lülisin AdBlocki välja ja siis sain veel ekstrakoguse porri mida sa oled eriti agar viimasel ajal kaitsma icon_rolleyes.gif
ja persetki sa Chrome kasutad, ainult bug-checkimiseks ehk...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 21:23:01 vasta tsitaadiga

eusa_wall.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 05:02:13 vasta tsitaadiga

peksa pead vastu seina palju tahad, see ei tee pädevamaks...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 29.06.2016 06:52:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
peksa pead vastu seina palju tahad, see ei tee pädevamaks...
Sina oled nüüd küll "pädev" mees pädevusest rääkima... oska ukski kord õigel ajal vait olla... mis mõttega sa ennast pidevalt lolliks teed ja sellepärast hoopis teisi sõimad? Arvad, et nii tundud "pädevam"? icon_lol.gif
Ja sulle teadmiseks, see on lihtsalt emotikon, reaalselt ei tao keegi pead vastu seina... peale sinu ilmselt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 10:44:05 vasta tsitaadiga

arm2004, said lahendatud?
See võib täiesti vabalt olla lehitseja bugi, kui ka laiendus või hoopiski sitasti kooditud Javascript.

Vaata, mis Chrome task manager näitab: http://www.laptopmag.com/articles/how-to-use-chromes-built-in-task-manager

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 10:48:26 vasta tsitaadiga

No mul oli sama jama nii tööl läpakas kui kodus laua omas.
Mina ei viitsi uurida puurida, ennemgi postimees jamanud. Küll ise korda läheb millalgi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 10:57:05 vasta tsitaadiga

Võib-olla mingi scripti kooslus.
Enamvähem stiilis, et AdBlock varjab mingi reklaami, PM script kontrollib, et reklaam varjatud/eemaldatud, lisab uuesti/juurde ja niimoodi võib lehitseja hanguda.

Mul endal korras nii Firefox kui Chrome.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2016 22:00:09 vasta tsitaadiga

nii palju leidsin lõpuks lahenduse: Incognito Filter add-in Postimehele ja AdBlockil luba incognitos joosta.
paningi oma "brausimisjärjekorras" Postimehe viimaseks. kui sellel address baril klikin, läheb incognito režiiimi ja saab loetavalt ja kinnijooksuta lugeda. kuigi selline tunne, et päris õige see asi pole icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 00:55:44 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte Adblock Plus'i kasutada? Ei ole reklaami ja ei koomasta. Aga nagu ennistki mainisin, siis "Allow some non-intrusive advertising" linnuke peab olema maas! (default on sees). Vastasel juhul küll muneb igal PM lehel sisu laadides...
Ju siis sellel tavalisel Adblockil ka sokib midagi sarnast, mis Plusil koos selle non-intrusive seadega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 10:58:04 vasta tsitaadiga

Kasuta mida tahad, loe ka koormustesti kohta:
https://www.raymond.cc/blog/10-ad-blocking-extensions-tested-for-best-performance/view-all/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.07.2016 12:27:12 vasta tsitaadiga

Oli ka Postimees kohutavalt aeglane- kasutuses on ainult Adblock. Kuid nüüd selle uue kujundusega hakkas leht mõistlikult lippama. Ju nad olid selle vana lahenduse liiga sõlme keeranud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2016 15:47:57 vasta tsitaadiga

Mul on pärast Win10 suurt uuendust Chrome-iga mingi uus tüütu probleem. See sinine rattake hiirekursori kõrval (processing wheel? whatever) ilmutab ennast pidevalt ja ei taha ära kaduda. Ressursikasutus on kõik normaalne ja miski otseselt ei läägi ka. Teised brauserid on ok ja niipea kui chrome kinni panna kaob ka rattake.

Probleem on hullem, kui teisel ekraanil (extended display) jookseb full screen video. On kellelgi ideid, mis sellega teha?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2016 20:04:24 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega, et backspace ei tööta enam backina? Ütleb, et Alt + BCKSPCE, aga seegi kombinatsioon ei funka.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2016 22:31:56 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Mis värk sellega, et backspace ei tööta enam backina? Ütleb, et Alt + BCKSPCE, aga seegi kombinatsioon ei funka.
ALT ja nooled oli vist. Aga jah, Google kuulas "märkimisväärse osa kasutajate arvamust" vms ja tegi selle funktsiooni katki - https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/D4VMOXTxPwg

Aitab näiteks see laiendus - https://chrome.google.com/webstore/detail/backsies/gaddochohdmffbeebfmahndkjgnpomge
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 21:45:02 vasta tsitaadiga

Kas nendest videoeelsetest tüütutest reklaamidest saab ka lahti kuidagi? Näiteks delfis. Iga video ees on mingi loading ad... okse.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 22:21:03 vasta tsitaadiga

Maksad kuumaksu, siis saab kogu Delfi ilma reklaamita, paar € tahavad selle eest.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 23:20:49 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Maksad kuumaksu, siis saab kogu Delfi ilma reklaamita, paar € tahavad selle eest.

Veel ei saa, kui just mobiilset ei tarbi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2016 09:50:22 vasta tsitaadiga

Ebameeldiv üllatus täna versioon 53-ga icon_evil.gif

Remove Simplify page from Chrome
Due to low usage and inconsistent quality, we are removing this feature from print preview.

thumbs_down.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 08:05:55 vasta tsitaadiga

https://techcrunch.com/2016/09/08/chrome-is-helping-kill-http/
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 09:46:52 vasta tsitaadiga

Chromeiga on tekkind siuke naljakas lugu,et ükskõik mis pildi või lingi peale ma hiirega lähen muudab ta muu pildi õrnalt tumedamaks. Kuidas sellest lahti saada, varem nii polnud. ise ei kasutand mõnda aega arvutit ja teised kes kasutasid ei oskand midagi kosta.

edit: proovisin nüüd IE ga ja sama jama. graafika drvierid? mingi app? mõni update? päris häiriv igatahes ja ei oska kuskilt alustada. chrome reinstallisin, midagi ei muutunud. pole ideid kellelgi?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2016 10:49:33 vasta tsitaadiga

Peale viimaseid win10 uuendusi ainult "Ups" aknad. Proovitud reinstalli ikka sama, samuti extensionid kõik maha, ikka sama. Tööle läheb ainult siis kui Compatiblity mode panna Win 7.
Chrome clean up tools ei leia ka midagi
Win 10 siis Pro versioon (clean install) ja lapakaks x1 carbone (3 gen.)

Ise küsin, ise vastan icon_biggrin.gif win 10 all on probleemiks office KMS!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 18.10.2016 21:18:53 vasta tsitaadiga

Mul juhtus Chrome-ga haige anomaalia juba teistkorda ja ma ei saa aru kus see jama tuleb, ehk keegi oskab teed näidata?
Google'st otsides on piltie otsingutulemused sellised:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sama jama on ka IE-ga.

Firefox-iga on normaalne.
Spoiler Spoiler Spoiler

Keegi oskab öelda mida kasutada, kus kohast viga otsida? Ei ole täna ise midagi juurde ka installinud. Suht random teema. kopp.gif

Edit:
Ei hakka teemat kustutama, aga kiire protsessides kolamine näitas, et selline asi jookseb ja kui see killitud, siis on alright Chrome/IE.

About ISUSPM
Spoiler Spoiler Spoiler


Panin delete tollel huinjaale. Tundub, et on okei. icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 20:29:25 vasta tsitaadiga

Mingi jama Chrome'ga, täpsemalt siis kui avada igast tabe ning kiirest kerida. Tõmbab protsessori täiesti 100% kooma ning vahest on ka "Page unresponsive". Googlest leidsin järgmised lahendused:
Kontrolli kas viimane versioon:On
Lülita Smooth Scrolling välja: Tehtud
Kontrolli laiendusi jne: Tehtud
Proovi reinstalli: Tehtud
Mida veel peaks tegema? Masinaks on profiilis olev masin mis ei peaks netimasinaks lahja olema, kas tõesti tahab Chrome niipalju nõudlust? icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 22:51:46 vasta tsitaadiga

Amilo kirjutas:
Mingi jama Chrome'ga, täpsemalt siis kui avada igast tabe ning kiirest kerida. Tõmbab protsessori täiesti 100% kooma ning vahest on ka "Page unresponsive". Googlest leidsin järgmised lahendused:
Kontrolli kas viimane versioon:On
Lülita Smooth Scrolling välja: Tehtud
Kontrolli laiendusi jne: Tehtud
Proovi reinstalli: Tehtud
Mida veel peaks tegema? Masinaks on profiilis olev masin mis ei peaks netimasinaks lahja olema, kas tõesti tahab Chrome niipalju nõudlust? icon_lol.gif

masin muidu ehk polekski nii mannetu, aga 5400rpm HDD on kõigi pidurite ema! Vaheta see SSD vastu ja siis ehk hakkavad teised komponendid arvutis tööle nii nagu peaks icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 23:10:13 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Amilo kirjutas:
Mingi jama Chrome'ga, täpsemalt siis kui avada igast tabe ning kiirest kerida. Tõmbab protsessori täiesti 100% kooma ning vahest on ka "Page unresponsive". Googlest leidsin järgmised lahendused:
Kontrolli kas viimane versioon:On
Lülita Smooth Scrolling välja: Tehtud
Kontrolli laiendusi jne: Tehtud
Proovi reinstalli: Tehtud
Mida veel peaks tegema? Masinaks on profiilis olev masin mis ei peaks netimasinaks lahja olema, kas tõesti tahab Chrome niipalju nõudlust? icon_lol.gif

masin muidu ehk polekski nii mannetu, aga 5400rpm HDD on kõigi pidurite ema! Vaheta see SSD vastu ja siis ehk hakkavad teised komponendid arvutis tööle nii nagu peaks icon_razz1.gif

HDD mul ongi ainult failide jaoks, kõik muu on 750 EVO SSD peal.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 23:23:26 vasta tsitaadiga

võta hdd välja, vaata mis teeb...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 23:56:44 vasta tsitaadiga

Miks mul crhome enam videosi ei lae ära youtubes ?

Laadimis märk jääb ette. algul arvasin et server maas aga viimased 3 päeva juba .

Internet exploreriga töötab

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2016 00:06:17 vasta tsitaadiga

ip6 ja telia?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2016 00:46:15 vasta tsitaadiga

Arvatavasti. Juhend on siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9238726#9238726
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2016 11:39:22 vasta tsitaadiga

Telia, ka ip6 või mis iganes ei tea icon_lol.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 29.10.2016 17:37:48 vasta tsitaadiga

http://geenius.ee/uudis/veider-telia-eesti-kliendid-ei-saa-torgeteta-maailma-suuruselt-teist-veebisaiti-kasutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 06.11.2016 14:42:10 vasta tsitaadiga

AdBlock blokeerib HinnaVaatluse sisu selliselt ära, et alles jääb selline pilt nagu manuses. Huvitav mis reklaam tuleks lubada, et pilt oleks normaalne?
Manus

Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 14:50:02 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluses polegi ju praktiliselt reklaami, mida sa siin blokeerid? Aga vaata, mis blokeeritud on (nimekiri on ju näha) ja päästa ükshaaval lahti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 15:39:29 vasta tsitaadiga

Lol, logitud kasutaja näeb vaid üht bännerit üleval nurgas....milleks üldse blokeerida. doh.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 06.11.2016 16:04:37 vasta tsitaadiga

Bänner bänneriks, aga ei taha AdBlocki välja ka lülitada. Ja kui keelan pealehel adblocki ära, siis kasvõi seda posti kirjutades oli jälle pilt läinud. Ok, keelan jälle ära... Huvitaval kombel ei meeldi adblockile gifid. Võimalik et tegu on meie asutuse kalaga ka, sest kogu meie netiliiklus filtreeritakse kusagil kellegi karvase käe poolt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 16:35:23 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Bänner bänneriks, aga ei taha AdBlocki välja ka lülitada. Ja kui keelan pealehel adblocki ära, siis kasvõi seda posti kirjutades oli jälle pilt läinud. Ok, keelan jälle ära... Huvitaval kombel ei meeldi adblockile gifid. Võimalik et tegu on meie asutuse kalaga ka, sest kogu meie netiliiklus filtreeritakse kusagil kellegi karvase käe poolt.

Saad ju 1 liigutusega seda teha, dont run on pages on this domain
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja siis tuleb selline roheline tulemus
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 17:29:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Lol, logitud kasutaja näeb vaid üht bännerit üleval nurgas....milleks üldse blokeerida. doh.gif
Ära viglinki unusta - mõnele ei meeldi see ka.

Aga jah, HV on reklaami osas väga tagasihoidlik, endal ilusasti whitelistis, sest no tõepoolest midagi häirivat ei ole.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.