Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 20:00:41 vasta tsitaadiga

VAG raisk thumbs_down.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.06.2016 20:02:35 vasta tsitaadiga

Ärge olge nii saamatud. icon_cool.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 20:04:04 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Pätu kirjutas:
renx09, ma seletasin asja lahti. Kui sa ostad võimsama auto, siis nah sa sinna gaasiseadet peale topid.

LPG gaasiseade põletab klapid ja rikub plokikaanetihendid, kuna tempetatuurid kõrgemad ja auto pole tehasest selle jaoks arvestatud. Miks seda üldse peale toppida?
Eriti veel kallima otsa masinatele, millel remont läheb päris kulukaks. Lisaks veel gaasiseadme hoolduskulud juurde. Ei ole tegelikult väga säästlik.

Tehasest CNG masinad on muidugi hoopis teine teema.


mingi kasitaja tahtis kunagi vene bensu jaoks mingit ägedat aparaati osta..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 20:04:52 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Ärge olge nii saamatud. icon_cool.gif


Ei ma arvan, et see on vw eesmärk, et kasutaja ei saaks ise midagi teha, et peaks ikka esindusse minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 20:59:24 vasta tsitaadiga

Vajan abi.

Vahetasin kodus ära õli,õli filtri.
Tosooli vahetasin ka välja.

Starter veab mootorit ringi aga mootor käima ei lähe.

Ainuke pistik mis sai lahti võetud on mis asub õlifiltri kaane üleval, jääb ette.


Autoks opel vectra c 2.2 tdi 2003 92KW
Y22dth



Punase noolega märgitud asjad võtsin lahti (pistik,must ja valge peenike voolik -mille jaoks need on ei tea ? )

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:12:36 vasta tsitaadiga

kus kohas see punane nool om?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:15:01 vasta tsitaadiga

Kas mootor käiab tühja või "lubab" ka? Küttefiltrit ei näppinud, et õhku kuskilt vahele veab?

E: Must ja valge voolik peaks vaakum olema. Need ei võinud vahetusse minna?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:15:32 vasta tsitaadiga

ei ole kütsust puudutanud, ei luba üldse

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:22:35 vasta tsitaadiga

vähe õli ilmselt
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:23:39 vasta tsitaadiga

Opel
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 21:24:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
vähe õli ilmselt
isegi ilma õlita peaks ju töötama.
Varras näitab normi (5l läks sisse GM täisünt üli 5w30)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.06.2016 21:27:28 vasta tsitaadiga

Mõni juhe... aga üldiselt kirjelduse järgi ei saa midagi valesti teha. Lihtsalt opel...1a uuema kohta tuli ka jaanipäeval igasugu hala icon_lol.gif
Ainuke positiivsus oli: öko.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 22:10:34 vasta tsitaadiga

Käisin jälle kõik üle. kaitsmed kõik.

Aku kõrval olev väike hall karp (mingi juhtplokk) piniseb. Alustab siis kui starterit annad ja piniseb edasi peale starteri andmist umbes 1min.


Vb on see normaalne.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 27.06.2016 22:13:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.06.2016 22:13:07 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
üks asi veel, piduripedaal käib raksemini. Aga võibolla kujutan ette

Peabki käima raskemini kui mootor ei tööta
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 22:19:22 vasta tsitaadiga

õli filtris ei saa asi olla, panin alla ja ülesse uue tihendi. võibolla jäi natuke valesti? jällegi selline asi ei saa ju midagi mõjutada. võta kassvõi vahelt ära üldse see filter

http://workshop-manuals.com/vauxhall/corsa-c/images/corsa-c-8024.jpg

http://workshop-manuals.com/vauxhall/corsa-c/j__engine_and_engine_aggregates/dohc_diesel_engine/general/repair_instructions/engine_oil_with_oil_filter_change/

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 27.06.2016 22:30:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 27.06.2016 22:30:21 vasta tsitaadiga

äkki on midagi viga lihtsalt..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 22:32:39 vasta tsitaadiga

Opel. Kas ta enne töötas? Miks nâppisid toimivat opelit?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 22:58:20 vasta tsitaadiga

Wusses, immo ei või segada? Korra uksed lukku ja uuesti lahti. Variant on muidugi ka "õukat" panna, siis peab vähemalt korra käima minema, aga vaata, et laiali ei lase mootorit.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.06.2016 23:00:39 vasta tsitaadiga

Võta akujuhe mõneks ajaks maha. Arvan, et see juhe jättis veakoodi sisse, mis ei lase enam käima panna.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.


viimati muutis Volum 27.06.2016 23:01:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:01:10 vasta tsitaadiga

Võta aku ots lahti 15min ja proovi siis uuesti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:04:18 vasta tsitaadiga

Immot sellel ei olegi, uksed vms ei aita.

Kõik nagu töötab ilusti, lihtsalt mootorit veab ringi aga ei käivitu.


Ainuke idee on hetkel vana filter tagasi panna (äkki on seotud kuidagi nt selle alumise väikse tihendiga vms... )


Volum kirjutas:
Võta akujuhe mõneks ajaks maha. Arvan, et see juhe jättis veakoodi sisse, mis ei lase enam käima panna.

See on jah asi mida ma pole proovinud veel. Samas ma otsisin kuidas vectra c saaks veakoode lugeda aga ei leidnudki töötavat varianti (vectra b/a on see pedaali trikk)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.06.2016 23:05:00 vasta tsitaadiga

Arvatavalt lasid karterist koos vana õliga ka kütte välja, ja nüüd läheb käiamist, kuni karterisse käimaminemiseks vajalik kogus kütust koguneb.

Muidu ega autoga ei tasu jamad ajah, eile tõmbasin üle pika aja tolmuimeja ja lapiga üle pika aja salongi üle - hommikul ei tahtnud hästi käima minna, paar silindrit puterdasid tasapisi järgi - ei tohi autot ikka sedasi traumeerida erilise tähelepanuga nagu äkiline hool või pesemine...


viimati muutis H_K 27.06.2016 23:05:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.06.2016 23:05:03 vasta tsitaadiga

Unusta ära, mingi õlifilter ei mõjuta auto käima minemist. icon_smile.gif Kindlasti on pistmist selle juhtmega mida sa lahti võtsid.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:06:59 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Arvatavalt lasid karterist koos vana õliga ka kütte välja, ja nüüd läheb käiamist, kuni karterisse käimaminemiseks vajalik kogus kütust koguneb.

Muidu ega autoga ei tasu jamad ajah, eile tõmbasin üle pika aja tolmuimeja ja lapiga üle pika aja salongi üle - hommikul ei tahtnud hästi käima minna, paar silindrit puterdasid tasapisi järgi - ei tohi autot ikka sedasi traumeerida erilise tähelepanuga nagu äkiline hool või pesemine...


thumbs_up.gif Tõesti, mõtlesin ka veel siin üht-teist auto jaoks teha aga rohkem ei tasu vast traumeerida ....

Volum kirjutas:
Unusta ära, mingi õlifilter ei mõjuta auto käima minemist. icon_smile.gif Kindlasti on pistmist selle juhtmega mida sa lahti võtsid.


Seda minagi..

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 27.06.2016 23:07:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:07:11 vasta tsitaadiga

Ära vana filtirt tagasi küll pane, muidu saad uuesti õli vahetada. See väike tihend peaks õlisurvet mõjutama, vähemalt passatil nii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:09:10 vasta tsitaadiga

Ma olen ka kuulnud et peaks nagu ülisurvet kuidagi mõjutama.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.06.2016 23:14:31 vasta tsitaadiga

Kindel, et immot pole? Sellise aastakäigu autol võiks see ikka olla.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:14:37 vasta tsitaadiga

Tere, viitan autohuvilistele midagi:

M: Challenger ja WRX
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=679384
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 23:16:15 vasta tsitaadiga

vea oma roim kuskile töökotta enne kui rohkem ära lõhud selle. immo on" võtme sees " isegi kui on ainult kesklukk.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.06.2016 23:40:18 vasta tsitaadiga

See juhe mida tagant võtsid, on EGRi solenoid klapp. Krt teab, selle ajastu Opelid on väga tundlikud elektroonika suhtes, seega 50:50... icon_smile.gif
Ja muide, on Y22DTR ning Y20DTH.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.06.2016 01:09:16 vasta tsitaadiga

Ostsin täna endale kogemata Saab 900. Tundub päris pull pill.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.06.2016 02:40:41 vasta tsitaadiga

kuidas saab endale kogemata midagi osta...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2016 07:39:50 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
kuidas saab endale kogemata midagi osta...

Äkki sõitis ka otsa ja pidi ära ostma nagu siin 1 näide juba bemmiga on icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 09:04:55 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Ostsin täna endale kogemata Saab 900. Tundub päris pull pill.
Pilti! Klassik või Opel?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.06.2016 12:34:26 vasta tsitaadiga



Opel. kui kuskil cabrio klassikut näed siis võib muidugi märku anda icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 17:38:27 vasta tsitaadiga

Viisin kohaliku autoremondi töökotta ja seis on sama :/
Nad ei leidnud midagi ja diagnostikaga ligi ei pääse.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.06.2016 17:42:03 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Viisin kohaliku autoremondi töökotta ja seis on sama :/
Nad ei leidnud midagi ja diagnostikaga ligi ei pääse.
https://www.kuusakoski.com/et/estonia/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2016 17:42:26 vasta tsitaadiga

mario20031, inimesel on mure Opeliga ja sa naerad icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.06.2016 17:42:43 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Viisin kohaliku autoremondi töökotta ja seis on sama :/
Nad ei leidnud midagi ja diagnostikaga ligi ei pääse.


Aga vii siis sellisesse kohta, kus mõistetakse viga diagnoosida mitte ei anta koheselt alla kui veakoodide lugemine tulemust ei näita icon_idea.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.06.2016 17:43:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mario20031, inimesel on mure Opeliga ja sa naerad icon_neutral.gif
kas Opeliga saab midagi muud olla peale mure?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 28.06.2016 17:46:06 vasta tsitaadiga

http://jalopnik.com/volkswagen-must-offer-to-buy-back-any-diesel-four-cylin-1782730728
pole paha. saavad oma risust hea hinnaga lahti icon_lol.gif
Euroopa ka kuuldavasti lükkab nõude sisse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2016 17:49:23 vasta tsitaadiga

Vana kooli prototüüpe Jaapanist: http://jalopnik.com/the-ten-weirdest-concept-cars-from-the-tokyo-motor-show-1739057973
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 17:51:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mario20031, inimesel on Opel ja sa naerad icon_neutral.gif


Parandasin vead ära.

mario20031 kirjutas:
Tanel kirjutas:
mario20031, inimesel on mure Opeliga ja sa naerad icon_neutral.gif
kas Opeliga saab midagi muud olla peale mure?


k*ppi pidi ka saama, iga kord kui üritad autot käima saada talvel või vihmaga või üldse

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 17:52:28 vasta tsitaadiga

Ei ole veel keppi küll saanud auto tõttu.
Mingites kahtlastes piirkondades elate icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 28.06.2016 17:56:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vana kooli prototüüpe Jaapanist: http://jalopnik.com/the-ten-weirdest-concept-cars-from-the-tokyo-motor-show-1739057973

9.) Toyota RV-2

võiks küll olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 17:56:34 vasta tsitaadiga

no k*pp hakkab siis pihta kui auto käima ei lähe ja puterdab.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:01:52 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ei ole veel keppi küll saanud auto tõttu.
Mingites kahtlastes piirkondades elate icon_lol.gif


Keppi sellessuhtes, et auto ei käivitu. No ja siis "n*ssid" seda autot tööle.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:06:15 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
no k*pp hakkab siis pihta kui auto käima ei lähe ja puterdab.


Ja kui auto käima läheb, siis pead kuival olema ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 18:07:42 vasta tsitaadiga

mu Opelil viskas mootoritule põlema icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2016 18:27:44 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Ei ole veel keppi küll saanud auto tõttu.
Mingites kahtlastes piirkondades elate icon_lol.gif


Keppi sellessuhtes, et auto ei käivitu. No ja siis "n*ssid" seda autot tööle.

Isegi vigase peapumbaga japs läks pärast 6 kuud seismist esimese korraga käima icon_razz.gif
Kui tahan ka keppi saada vahetan rehvi ka ära ja lähen tiirutama (pakun et saan Statoilis kabanossi järel ära käia thumbs_up.gif
škodaga igav...pole isegi õlivarrast vaatanud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.