Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006




sõnum 20.06.2016 22:33:38 vasta tsitaadiga

Sai täna garantii korras vanem Inteno uuema vastu vahetatud. Wifi jama kadus ära ja samuti käivitub Arris ühe hetkega, erinevalt vanast ruuterist, kus ketras kera ja vilgutas pilti 2x thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.06.2016 08:01:47 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Sai täna garantii korras vanem Inteno uuema vastu vahetatud. Wifi jama kadus ära ja samuti käivitub Arris ühe hetkega, erinevalt vanast ruuterist, kus ketras kera ja vilgutas pilti 2x thumbs_up.gif


Inteno pole sisult ja võimsuselt muutunud. Tarkvarauuendus oleks aidanud.
Tegelikult muutis viimane soft ruuteri käivitamise pea 50% kiiremaks ehk 3+ minuti asemel 1,5min kanti. Samuti on eelnevad wifi mured selles tarkvaras korras.

ADSL kasutajad kellel Inteno, võiks probleemi kahtluste korral kindlasti 123 helistada, näitel, digiboks, boksid käivituvad maru kaua või ühendus katkeb selle käigus.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 09:55:19 vasta tsitaadiga

indrekp, kuidas muidu Rendiseadme puhul DG301 vahetus DG200 vastu välja näeks? icon_rolleyes.gif
Kas seda üldse niimoodi, ilma otsese põhjuseta tehakse?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 09:56:22 vasta tsitaadiga

Etz, tagastad vana ja võtad uue asemele.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 10:03:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Anname Teile teada, et seoses telefonivõrgu plaaniliste hooldustöödega ajavahemikul 05.07.2016 3:00 – 5:00 on Telia lauatelefoni toimimine häiritud.

Peale hooldustöid muutub Teie telefoni (32xxxxxxxx) tehniline lahendus - senine Digitaaljaama telefon muutub Internetitelefoniks. Muudatus telefoniteenuse tehnilises lahenduses on tingitud vajadusest kaasajastada telefonivõrgu seadmed tagamaks telefoniteenuse tõrgeteta töö ka tulevikus. Teie teenuse hind jääb samaks.

Telia üldtingimustest tulenevalt on meil õigus teha muudatusi Teenuse osutamiseks kasutatavas tehnilises lahenduses.

Hooldustööde järgselt tuleb telefoniteenuse edasiseks kasutamiseks Teie telefoniaparaat ühendada ruuteri rohelisse telefoniaparaadi ühenduspessa nr 1. Ühendamise juhised ja skeemid leiate ka Telia Abiinfo veebilehelt > Ruuteri ühendamine.

Kas ma seda ise ei saa teha kohe ära?
Vanasti sain nagu läbi menüü seda teha vms......mul läheb 2 nädalaga see info meelest icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 10:22:18 vasta tsitaadiga

Pane oma nutitelefoni teavitus doh.gif
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 12:42:30 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Seekord pean taas Telia helpdeski kiitma. Pühapäeva õhtupoole helistati ja prooviti mu muret lahendada. Kuid probleem siiski milleski muus kohas - saadavad tehniku esmaspäeval.

Loodetavasti ei määrita rikkis asja kliendile pähe - et klient on nagu ise süüdi. Teemaks siis ruuteril uploadi kukkumine 11M pealt 5,6M peale. Algas sellest, et ruuter andis teada - xDSL on down. Peale seda kukkus ka uploadi kiirus.

Logis selline info sees kui kellelegi midagi ütleb:
xDSL linestate up (ITU-T G.993.2; downstream: 44999 kbit/s, upstream: 5740 kbit/s; output Power Down: 14.2 dBm, Up: -25.6 dBm; line Attenuation Down: 13.9 dB, Up: N/A dB; snr Margin Down: 16.5 dB, Up: N/A dB)


Telia kapp ~20m kaugusel majast icon_biggrin.gif .

Käis siis tehnik läbi. Uuris siit kui sealt ja leidis, et see kaabel mis tuleb korrus allpool kapist tuppa olla järsku ära mädanenud. Aga kuna Telia kapp on nii lähedal siis erilisi häireid see ei tekita kuna signaali tugevus on suur. Soovitas uue kaabli tuppa tõmmata. Muidugi arusaadav, et kaabel on ikka iidvana. Sellest ajast saadik kui maja ehitati (umbes 1970 või 1975). Nüüd siis vaja leida sobiv kaabel asenduseks ja hakata mõtlema kuida krt selle läbi korruse põranda saab. Mul telia majasisene kapp kohe all enamvähem.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 13:11:07 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Nüüd siis vaja leida sobiv kaabel asenduseks ja hakata mõtlema kuida krt selle läbi korruse põranda saab. Mul telia majasisene kapp kohe all enamvähem.


Tavaline Cat5e peaks sobima, parandage mind kui ma eksin... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.06.2016 13:46:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ei tea mis kodulehest ja ostukorvist jutt käib. Tellitud sai telekast, jäi kiri ette aktiveerimisel. Mingeid lisakinnitamise nuppe ei paistanud.
Inteno on liinil üle poole aasta olnud.

Vanemate juures tellisin neile telku ekraanilt 10/2 ühenduse. Kiri - aktiveerimisel.
Kolm päeva hiljem sama seis. Vaatasin, et elavad alles ADSL peal, kuigi Inteno eelmisest suvest liinil ja jaamani on umbes 60m.
Mõtlesin, et ei helista. Üllatus oli suur, kui seitsmenda päeva õhtul oli ilma tagant torkimata VDSL-i peale pandud.
Jube kähku läks seekord. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 14:41:52 vasta tsitaadiga

http://www.theregister.co.uk/2016/06/20/telia_engineer_blamed_massive_net_outage/
icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006




sõnum 21.06.2016 17:32:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Sai täna garantii korras vanem Inteno uuema vastu vahetatud. Wifi jama kadus ära ja samuti käivitub Arris ühe hetkega, erinevalt vanast ruuterist, kus ketras kera ja vilgutas pilti 2x thumbs_up.gif


Inteno pole sisult ja võimsuselt muutunud. Tarkvarauuendus oleks aidanud.
Tegelikult muutis viimane soft ruuteri käivitamise pea 50% kiiremaks ehk 3+ minuti asemel 1,5min kanti. Samuti on eelnevad wifi mured selles tarkvaras korras.

ADSL kasutajad kellel Inteno, võiks probleemi kahtluste korral kindlasti 123 helistada, näitel, digiboks, boksid käivituvad maru kaua või ühendus katkeb selle käigus.


Kahtlen et mul vana soft peal oli. Kui see just see nädal välja ei tulnud. Samuti pole ADSL'i otsas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.06.2016 19:07:42 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrekp, kuidas muidu Rendiseadme puhul DG301 vahetus DG200 vastu välja näeks? icon_rolleyes.gif
Kas seda üldse niimoodi, ilma otsese põhjuseta tehakse?


Kõigepealt mis nendel vahet on?
DG200 seadmel puudub DECT, kõik muu on sama.
DG200 on pisut väiksem ja omab wifi nupuna puuteekraani wifi tule sees.

Kui ikka vahetada tahad siis on selline lugu, et tõesti, viid vana tagasi ja võtad uue. Küll aga ei kinnita ma seda, kas sul jääks siis kehtima endine üürileping tähtajaga 3 aastat või katkeb see ja algab uus üürileping mis on tähtajatu.
Kui põhjust küsitakse siis ütle et põhjust pole ja eks ilmselt teenindaja vaatab lolli näoga kuid keelatud ju pole, üüri võid alati lõpetada ja alustada.
Kui ka garantiijuhtumiga tegemist peaks olema, siis vahetatakse samaväärse seadme vastu mis on korras, tehakse üldiselt tehnikuga ja sõltub mis tehnikul autos kaasas on.

PCman kirjutas:
PCman kirjutas:
Seekord pean taas Telia helpdeski kiitma. Pühapäeva õhtupoole helistati ja prooviti mu muret lahendada. Kuid probleem siiski milleski muus kohas - saadavad tehniku esmaspäeval.

Loodetavasti ei määrita rikkis asja kliendile pähe - et klient on nagu ise süüdi. Teemaks siis ruuteril uploadi kukkumine 11M pealt 5,6M peale. Algas sellest, et ruuter andis teada - xDSL on down. Peale seda kukkus ka uploadi kiirus.

Logis selline info sees kui kellelegi midagi ütleb:
xDSL linestate up (ITU-T G.993.2; downstream: 44999 kbit/s, upstream: 5740 kbit/s; output Power Down: 14.2 dBm, Up: -25.6 dBm; line Attenuation Down: 13.9 dB, Up: N/A dB; snr Margin Down: 16.5 dB, Up: N/A dB)


Telia kapp ~20m kaugusel majast icon_biggrin.gif .

Käis siis tehnik läbi. Uuris siit kui sealt ja leidis, et see kaabel mis tuleb korrus allpool kapist tuppa olla järsku ära mädanenud. Aga kuna Telia kapp on nii lähedal siis erilisi häireid see ei tekita kuna signaali tugevus on suur. Soovitas uue kaabli tuppa tõmmata. Muidugi arusaadav, et kaabel on ikka iidvana. Sellest ajast saadik kui maja ehitati (umbes 1970 või 1975). Nüüd siis vaja leida sobiv kaabel asenduseks ja hakata mõtlema kuida krt selle läbi korruse põranda saab. Mul telia majasisene kapp kohe all enamvähem.


tavaline võrgu kaabel Cat5e, kui puudub trepikojas kaablisaht, kust alla lükata, siis kaks varianti, mööda seina tiirataara alla, mis on inetu või puuriga läbi trepikoja põranda ja niisama või kõrisse.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 20:04:12 vasta tsitaadiga

Sai juba jah põranda paksust mõõdetud, et sobiv puur võtta ja kolidorist ühest nurgast läbi põranda lasta. Toppida torusse ka ja ilusasti paika sättida ning peaks sobima küll thumbs_up.gif

Kahju, et fiibrit see aasta ei lubatud - oleks olnud üks tegemine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 20:07:00 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Sai juba jah põranda paksust mõõdetud, et sobiv puur võtta ja kolidorist ühest nurgast läbi põranda lasta. Toppida torusse ka ja ilusasti paika sättida ning peaks sobima küll thumbs_up.gif

Kahju, et fiibrit see aasta ei lubatud - oleks olnud üks tegemine icon_biggrin.gif


Pane kõri, hiljem tõmbab fiibri selle vana vasekaabliga sealt läbi... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2016 20:39:28 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
PCman kirjutas:
Sai juba jah põranda paksust mõõdetud, et sobiv puur võtta ja kolidorist ühest nurgast läbi põranda lasta. Toppida torusse ka ja ilusasti paika sättida ning peaks sobima küll thumbs_up.gif

Kahju, et fiibrit see aasta ei lubatud - oleks olnud üks tegemine icon_biggrin.gif


Pane kõri, hiljem tõmbab fiibri selle vana vasekaabliga sealt läbi... icon_wink.gif

kõripeale juba mõtlesin aga on üks mõni aasta tagasi pandud cat 5e juhe naabri juurde - tahtsin seda ära kasutada. Juhe ukse juurest läbi krohvi pandud. Ei hakka suuremat lammutama. Eks fiibril peenike kiud - ajab siis tulevikus pisikese mulgu ikkagi sisse.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 22.06.2016 10:57:04 vasta tsitaadiga

Mul on selline probleem, et meil on kodus terve suure perekonna jaoks 10M/2M internet ning TG784 ruuter. Mõnikord see ruuter ikka läheb päris lolliks, sest niipalju mobiile ja asju on taga. Netis mängud ka läägavad. Ma ei teagi, mis on hullem.. see ruuter või neti kiirus.
Samas, need kes siin interneti eest maksavad ja vastutavad (vanemad), ei taha neti upgrade-misest kuuldagi - nett ju toimib. Nojah, e-mailide saatmiseks tõesti toimib. icon_biggrin.gif
Ma maksaks kasvõi omast taskust iga kuu, et 40M/10M nett siia saada.
Minu küsimus on järgmine: kui hea on INTENO DG200A ruuter ning kui ma ei suuda vanemaid kuidagi veenda netti parendada, kas siis tasub see ruuter osta isegi TG784 asemele et kasvõi wifi paremini töötaks ja mängud ei läägaks nii palju netis?
Ma eeldan, et see ruuter töötab isegi siis, kui see lihtsalt osta ja sellele vana ruuteri asemel juhtmed taha lükata. Siin eramajas kahjuks kiiremat netti ei pakuta, juba 40M/10M on 26€ kuus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 22.06.2016 11:03:14 vasta tsitaadiga

Timoo87 kirjutas:
Mul on selline probleem, et meil on kodus terve suure perekonna jaoks 10M/2M internet ning TG784 ruuter. Mõnikord see ruuter ikka läheb päris lolliks, sest niipalju mobiile ja asju on taga. Netis mängud ka läägavad. Ma ei teagi, mis on hullem.. see ruuter või neti kiirus.
Samas, need kes siin interneti eest maksavad ja vastutavad (vanemad), ei taha neti upgrade-misest kuuldagi - nett ju toimib. Nojah, e-mailide saatmiseks tõesti toimib. icon_biggrin.gif
Ma maksaks kasvõi omast taskust iga kuu, et 40M/10M nett siia saada.
Minu küsimus on järgmine: kui hea on INTENO DG200A ruuter ning kui ma ei suuda vanemaid kuidagi veenda netti parendada, kas siis tasub see ruuter osta isegi TG784 asemele et kasvõi wifi paremini töötaks ja mängud ei läägaks nii palju netis?
Ma eeldan, et see ruuter töötab isegi siis, kui see lihtsalt osta ja sellele vana ruuteri asemel juhtmed taha lükata. Siin eramajas kahjuks kiiremat netti ei pakuta, juba 40M/10M on 26€ kuus.


200A tasub osta, kui ei kannata oodata 400 seeriat. Tg784 toetab 12/1 mitte 10/2. Tg789vn veel

Võta ruuter enda nimele rendile. Pärast saad alati välja osta. 10/2 on sama hinnaga kui 12/1

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonn
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 11:48:06 vasta tsitaadiga

Toksi www.telia.ee lehel aadress ja vaata millist kiirus pakutakse. Siis hakka edasi tegutsema kui 20/5 pakutaklse.

TV-d pakuti ikka 12/1
Kui on 12/1 siis saab sama raha eest 20/5 ühenduse. Tellida/muuta saab ka TV menüüst kui ei ole pin seatud, muidugi uus ruuter vaja.
12/1 21€
20/5 21€
10/2 on 16€
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.06.2016 11:57:56 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
200A tasub osta, kui ei kannata oodata 400 seeriat. ...
Hmm, DG400 tundub omavat 1GHz dual-core Broadcom BCM 63138 kivi ja AC WiFi-t. thumbs_up.gif
Keegi võiks sahistada umbes kuna seda võiks oodata? Sügiseks? Jõuludeks?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andresv
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004




sõnum 22.06.2016 13:20:54 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:


Tegelikkuses olen mina näinud massiliselt kinnitamata tellimusi. Tellimus on reaalselt kliendi taha toppama jäänud. Ma alguses mõtlesin, et skript feilib kuidagi märkamatult. Tegelikkuses ei kinnitata ostukorvi ära.

Mõtlesin, et peaks inaktiivsuse peale ostukorvi automaatselt kinnitama. Samas oleks suuremas koguses vingu tulnud. Ei ma juu ei tahtnud tellida ää.

Sestap õppisin kogemusest ja arvan, et tellimine peaks olema intuitiivsem.

Ka minul jäi Telia iseteeninduses muudatus peaaegu kinnitmata. Arvatavasti sellepärast, et eelviimane leht nägi väga kinnituse moodi juba välja ja ei arvanud et pean kusagilt uuesti mingit kinnitus nuppu otsima. Kobaga kuigadi sain aru, et viimane samm jäi tegemata.
Seega äkki annab UI-s kuidagi suurelt kirjutada et vaja veel üks kord kuhugi nupule vajutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 26.06.2016 23:23:26 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal Attainable Rate Downstream pidevalt väheneb, algse 61000 Kbps pealt juba alla 55000 Kbps. Upstream langes ka algul pidevalt, nüüd on jälle endisele tasemele tõusnud. Lisan DSL Stat pildi, kui mõni teadjamees heidaks pilgu peale, kas muudes andmetes on ka midagi kahtlast märgata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 27.06.2016 00:17:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Timoo87 kirjutas:
Mul on selline probleem, et meil on kodus terve suure perekonna jaoks 10M/2M internet ning TG784 ruuter. Mõnikord see ruuter ikka läheb päris lolliks, sest niipalju mobiile ja asju on taga. Netis mängud ka läägavad. Ma ei teagi, mis on hullem.. see ruuter või neti kiirus.
Samas, need kes siin interneti eest maksavad ja vastutavad (vanemad), ei taha neti upgrade-misest kuuldagi - nett ju toimib. Nojah, e-mailide saatmiseks tõesti toimib. icon_biggrin.gif
Ma maksaks kasvõi omast taskust iga kuu, et 40M/10M nett siia saada.
Minu küsimus on järgmine: kui hea on INTENO DG200A ruuter ning kui ma ei suuda vanemaid kuidagi veenda netti parendada, kas siis tasub see ruuter osta isegi TG784 asemele et kasvõi wifi paremini töötaks ja mängud ei läägaks nii palju netis?
Ma eeldan, et see ruuter töötab isegi siis, kui see lihtsalt osta ja sellele vana ruuteri asemel juhtmed taha lükata. Siin eramajas kahjuks kiiremat netti ei pakuta, juba 40M/10M on 26€ kuus.


200A tasub osta, kui ei kannata oodata 400 seeriat. Tg784 toetab 12/1 mitte 10/2. Tg789vn veel

Võta ruuter enda nimele rendile. Pärast saad alati välja osta. 10/2 on sama hinnaga kui 12/1

küsimus on selles, et DG200 on 802.11b/g/n . 5Ghz Wi-Fit sellega ei saa. TG784 ilmselt vist ADSL2+ max. Kui tahad VDSL ja paremaid kiirusi, siis pead selleks sooviavaldust esitama ja laskma kontrollida VDSL valmidust sinu liitumpispunktis. Kui valmidus olemas, sobivad ruuterid alates ST 789vn, Inteno DG301A. DG200A ja hiljem 400A on lihtsalt upgrade selles suunas, kuidas järjest rohkem viiakse kliente üle VDSL ja võimalusel optika peale- Vanalt tehnoloogialt uuele-tootjad lõpetavad mingil ajal vanemate mudelite tootmise ja seega tulevad ka uued mudelid müüki. Välisühenduse läbilaskevõimsusest sõltub sisevõrgus olevate seadmete koormusjaotus. Esimese eelistuse saab alati esimene seade. Ülejäänud hakkavad ressurssi jagama. Seega, kui palju seadmeid siis alla 20/5 ei soovita. 10/2 madalaim ühendus on vaid VDSL klientidele. ADSL2 omad saavad jätkuvalt kõige madalamalt 5/1. Samuti säilivad tellitud paketikiirused vanade tootelahenduste kasutajatel. Muudatused viiakse reeglina ellu kliendi soovil ja algatusel sõltuvalt siis sellest, kas inimene tellib paketivahetuse e-teenindusest või esindusest. Edasine sõltub VDSL valmidusest antud piirkonnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 28.06.2016 09:53:12 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Viimasel ajal Attainable Rate Downstream pidevalt väheneb, algse 61000 Kbps pealt juba alla 55000 Kbps. Upstream langes ka algul pidevalt, nüüd on jälle endisele tasemele tõusnud. Lisan DSL Stat pildi, kui mõni teadjamees heidaks pilgu peale, kas muudes andmetes on ka midagi kahtlast märgata?


VDSL kliente juurde tekkinud ja tekitavad häireid (crosstalk)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 28.06.2016 10:32:24 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
harakas kirjutas:
Viimasel ajal Attainable Rate Downstream pidevalt väheneb, algse 61000 Kbps pealt juba alla 55000 Kbps. Upstream langes ka algul pidevalt, nüüd on jälle endisele tasemele tõusnud. Lisan DSL Stat pildi, kui mõni teadjamees heidaks pilgu peale, kas muudes andmetes on ka midagi kahtlast märgata?


VDSL kliente juurde tekkinud ja tekitavad häireid (crosstalk)

Hea kui nii ja muud viga pole. Olin jah siin esimene ja tükk aega ainuke VDSL kasutaja tänavas. Kahtlustasin ise majjatuleva kaabli ühendusi ja vaatasin kõik üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.06.2016 14:21:07 vasta tsitaadiga

WPSi sisselülitasime tegi Inteno ssidle reseti millegipärast. Nii peabki olema?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.