Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 12:59:14 vasta tsitaadiga

Mafia I ja II puhul on mulle kõige rohkem meeldinud ajastu. Mõlemal mängul olid ka head stoorid. Mafia III osas hetkel eelarvamusi ei ole, ilmselt tuleb hea mäng minu kui casual gameri jaoks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 13:18:54 vasta tsitaadiga

Gameplay videot vaadates tundub ikka täis crap tulevat. Aga eks näha ole.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 21.12.2015 13:19:00 vasta tsitaadiga

Mafia 1 sarnast ei saagi teha kuna ta oleks väga raske paljudel mängida. Inimesed ei osta ja mängufirma läheb põhja. Tänapäeva mängud peavadki tilulilud olema sest muidu kassat ei tee.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 13:21:00 vasta tsitaadiga

kus te seda gameplay vidot vaatate, tahaks ka näha icon_smile.gif

E:

ah kurva, link üleval, my bad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 13:24:39 vasta tsitaadiga

Esimese Mafia tegi just heaks see ,et peategelane ei olnud mingi trained soldier vaid tavaline mees kes tappis ainult siis kui midagi muud üle ei jäänud ja kogu see cosa nostra õhkkond. Nüüd on mingi saints row gameplay ja eliit tüüp üritab kogu itaalia mafiat maha võtta ,et mingi black mafia casei arendada. I dont even.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 18:46:48 vasta tsitaadiga

sellised badboy stoorid lähevad lastele (kellest suur on ka kahjuks ka 30+ vanuses) vist peale jah icon_biggrin.gif aga mina ei usu, et mängufirma põhja läheks kui keegi julgeks teha väheke erineva mängu. küsimus on rohkem selles kui suurt riski ollakse valmis võtma, midagi raskemat ja mitte nii juustuse, sisse kulunud mustri järgi tehtut müüa on ilmselt suurem risk ja võibolla kasum oleks pisut väiksem. aga sellest juba piisab puhtalt kasumi peal väljas olevatele publisheridele
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanelt1
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2007




sõnum 19.04.2016 15:20:14 vasta tsitaadiga


Link

7. oktoober siis kuupäevaks toodud video lõpus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.04.2016 15:23:22 vasta tsitaadiga

Treila oli kõva. Meenutab vice city algust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 15:38:52 vasta tsitaadiga

hmm
uk amazoni poes preorder pc-dvd £28/35eur ainult (+post £5,50 meh thumbs_down.gif )
https://www.amazon.co.uk/Take-2-5050013393076-Mafia-III/dp/B00ZGAOZPK/ref=sr_1_1_twi_dvd_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1461068807&sr=1-1&keywords=mafia+3
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zakksakk
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2013




sõnum 19.04.2016 16:02:53 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
hmm
uk amazoni poes preorder pc-dvd £28/35eur ainult (+post £5,50 meh thumbs_down.gif )


Gamestaris 40 euri preorder, kes Eestist soovivad eeltellida.
http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/tulistamine/mafia3pc
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 19.04.2016 17:21:58 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2016 18:52:11 vasta tsitaadiga

Jälgin, ootan. thumbs_up.gif
Tuleb välja 7. oktoobril:
http://www.pcgamer.com/mafia-3-release-date-announced
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 22.04.2016 15:53:10 vasta tsitaadiga

Mafia 3 Gameplay, esimesed tunnid poisil mängitud icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 03.06.2016 21:50:28 vasta tsitaadiga

Kes veel äki näinud pole ja on uues Mafia III ootuses, siis hetkel on steamis II osa soodukaga http://store.steampowered.com/app/50130/
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 22:31:05 vasta tsitaadiga

treilerid on neil alati kõvad olnud, näis mis seal tegelikult toimib. ehk on nagu 2 osas, et treileri missioonid olid ainukesed enamvähem mängitavad osad mängust. nagu osad filmid juba icon_lol.gif

kes head mängu hindab mängigu mafia 1'te. väga detailne + story ja kogu kompott väga tasemel. 3-4x vist läbi tehtud icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 06:43:11 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
treilerid on neil alati kõvad olnud, näis mis seal tegelikult toimib. ehk on nagu 2 osas, et treileri missioonid olid ainukesed enamvähem mängitavad osad mängust. nagu osad filmid juba icon_lol.gif

kes head mängu hindab mängigu mafia 1'te. väga detailne + story ja kogu kompott väga tasemel. 3-4x vist läbi tehtud icon_neutral.gif


Ma võin julgelt väita ,et olen Mafia 1 läbinud 20+ korda... Nüüd näeb juba tsipa hale välja aga äge on see ikka....
Kunagi ,kui see alles välja tuli ja Gta 3 kõrvalt seda proovida sai oli küll mega wow... Ja andis seda jooksutada 64 mb ramiga... tol ajal tuli hankida juurdae vee 64 ja 128mb rammiga jõnksutades sai see asi esimest korda ka läbitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 04.06.2016 13:23:25 vasta tsitaadiga

Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 13:57:53 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.


nõus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.06.2016 16:30:49 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.


thumbs_up.gif Mõte on väga hea minuarvates,kahju ainult et tänapäeva mängutegijad ei tule sellise asja peale enamjaolt...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 16:46:45 vasta tsitaadiga

godfather 1 remake pc-le ja 2 remake tahaks kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 20:22:03 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
godfather 1 remake pc-le ja 2 remake tahaks kah icon_biggrin.gif


okse.gif okse.gif

parem mitte...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 04.06.2016 20:42:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
p6kk kirjutas:
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.


thumbs_up.gif Mõte on väga hea minuarvates,kahju ainult et tänapäeva mängutegijad ei tule sellise asja peale enamjaolt...


Tegelikult on probleem autoriõigustes. Nende ülevõtmiseks tuleb maksta palju raha ja kas neid üldse müüakse edasi. Tohutult on vanu mänge mida mängiks uuesti, aga ei ole võimalik kuna arvutite areng on olnud väga kiire ja tänapäevaste arvutitega ei ole mängud enam mängitavad. Üritasin mängida kunagist head mängu Commandos: Call of Duty ja see mis ekraanilt vastu vaatas - 800x600 resolutsioonis... ma ei saanud isegi suurt aru mis ekraanil toimus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 09:07:25 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Gap kirjutas:
p6kk kirjutas:
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.


thumbs_up.gif Mõte on väga hea minuarvates,kahju ainult et tänapäeva mängutegijad ei tule sellise asja peale enamjaolt...


Tegelikult on probleem autoriõigustes. Nende ülevõtmiseks tuleb maksta palju raha ja kas neid üldse müüakse edasi. Tohutult on vanu mänge mida mängiks uuesti, aga ei ole võimalik kuna arvutite areng on olnud väga kiire ja tänapäevaste arvutitega ei ole mängud enam mängitavad. Üritasin mängida kunagist head mängu Commandos: Call of Duty ja see mis ekraanilt vastu vaatas - 800x600 resolutsioonis... ma ei saanud isegi suurt aru mis ekraanil toimus.


https://steamcommunity.com/app/6800/discussions/0/882966056640089270/
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 14:49:56 vasta tsitaadiga

Umbes 21 minuti pealt hakkab gameplay.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 14.06.2016 16:55:20 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga kerge tundus... jooksed missioonid läbi.
Eks mängib läbi kindlasti, oleneb mis ta maksma hakkab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 18:27:51 vasta tsitaadiga

maksab: 50-60€ + season pass 20-25€ + preorder ponus icon_rolleyes.gif
nagu ikka.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.06.2016 18:38:43 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
maksab: 50-60€ + season pass 20-25€ + preorder ponus icon_rolleyes.gif
nagu ikka.


palju sa tahaksid siis et see maksaks ? 5 euri ? icon_rolleyes.gif niikuinii ostetakse kuskilt mujalt kinquinist 30 euriga....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 14.06.2016 20:25:46 vasta tsitaadiga

25€ maksaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 20:52:25 vasta tsitaadiga

Ei tea, see video tekitas küll isu kohe. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:13:03 vasta tsitaadiga

http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/tulistamine/mafia3pc
39,99€
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 22:23:33 vasta tsitaadiga

Kes see siis tänapäeval PC-le plaadiversiooni ostab.... icon_lol.gif Samuti digitaalse saab lausa üle 10€ soodsamalt. http://www.allkeyshop.com/blog/buy-mafia-3-cd-key-compare-prices/
(PS! Vaatan konsooli omi... Julm koorimine ikka neilt icon_eek.gif )
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 15:31:23 vasta tsitaadiga

striim käib hetkel

Link




Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 17:37:09 vasta tsitaadiga

tundub huvitab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 22:38:32 vasta tsitaadiga

Recommended Specs:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 03:14:29 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Recommended Specs:
Spoiler Spoiler Spoiler

Need on siiski minimum specid.

MINIMUM:
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
Memory: 6 GB RAM
Graphics: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX Compliant Sound card

RECOMMENDED:
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4GB of Video Memory & NVIDIA Gefore GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX Compliant Sound card
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 07:43:33 vasta tsitaadiga

Ei ole ulme nõudmised. Tüüpilised icon_lol.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 19:53:25 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.09.2016 19:57:49 vasta tsitaadiga

Kuskil jäi silma hala ,et maailm on suht väike. Keegi teab midagi lisada ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 20:17:55 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, vaata Youtubest, mitmeid videoid üleval tervest kaardist. Tundus täiesti ok olema, pm samasuur kui Mafia II, mis tegelikult väike oli icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 20:49:40 vasta tsitaadiga

Ikka väga "casual" tundub...tulekerad, plahvatused, läbi seinte vastaste nägemine/markeerimine, ülesannete lahendused on "in your face", ala mine sinna rõdule ja tapa see punase haloga tüüp jne icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2016 20:52:31 vasta tsitaadiga

Slinky kirjutas:
Ikka väga "casual" tundub...tulekerad, plahvatused, läbi seinte vastaste nägemine/markeerimine, ülesannete lahendused on "in your face", ala mine sinna rõdule ja tapa see punase haloga tüüp jne icon_cry.gif


no fakt on see ,et jääb kõvasti alla mafia 1 ja 2-le....
autode juhitavus on juba täis praht.
lisaks jah see kõik tilulilu mis juurde lisatud ja absoluutselt ei sobi siia mängu.
aga noh ise ostsin ära...
sellesmõttes ,et 30 euri eest mängu on... mingi 50h saab ikka pelada ja graafika on ilus.
gameplay ilmselt mingi 5-6 out of 10
loodame ,et story on enamvähem...
täishinda kindlasti ei maksaks ehk siis 60 euri.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 22.09.2016 21:29:35 vasta tsitaadiga

Mafia austajaskond on huvitav. I osa oli iga külje pealt, väga hea mäng - vaimustus arusaadav.
II osa oli ilus pilt, hunnik vahevideoid, olematud levelid ja needki räigelt skriptitud - mängu ennast nagu polnudki. Rahvas oli ikka sillas?
Kui IV tuleb siis kindlasti "jääb kõvasti alla 1, 2 ja 3-le"?
Ise jään III ootama - ajajärk muusika ja autode suhtes on puhas kuld.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2016 10:54:27 vasta tsitaadiga

marcor1, ma ei tea eriti inimesi, kellele Mafia 2 nii meeldinud oleks icon_razz.gif
Esimene osa oli kuld aga teise mämngisid enamik mängimise pärast läbi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2016 14:15:04 vasta tsitaadiga

softis, eks aeg on ka teine, kui Mafia välja tuli, siis palju tal konkurente oli? Gta III. Kõik?!
Teise Mafia ajal oli juba hoopis teine aeg.
Esimese Mafia suurim miinus gta3ga võrreldes oli igav linn, teises osas oli see juba märksa parem, pluss muidugi driftimine icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2016 14:28:29 vasta tsitaadiga

ot: mis konkurents, mafia 2 ei olnud isegi mafia 1 vääriline mis seal teistega võrrelda, terve mäng oli killustatud ja poolik ilma suurema sisuta... paar head missiooni olid ja vsio, neidki nägi ennem 10x trailerites ja promodes.

Koom oli siiski see kuidas asjad olid kokku viksitud. Näiteks meenub autode romula mida polnud vaja v.a üks kord kui pidi sinna sõitma (lootsin, et sellega seoses tuleb questide laviin nagu tavaliselt kombeks). Hiljem enam antud kohaga kokku ei pidanud puutuma. Ei mingeid missioone või teema arendust kuigi võimalusi oleks palju olnud. Kui missioon oli, et peab kedagi taga ajama ja teadsid, et kätte ei saanud võisid niisama seista, missioon ikka jätkus nagu oleks taga ajanud teda (mitte nagu mafia 1 kus oli enamasti kaks asjade kujunemist kuidas missioon jätkus + mission failed kui üldse vaeva ei näinud). Inimesed olid mafia 2 tuimad tükid ja ei reageerinud üldse mängija tegudele. Kogu mäng oli kiirustatud, poolik, killustunud. Kogu mafia 1 keerukus, ülesehitus, hingestatus, mõte, stiil oli antud mängu teises ürituses suur 0.

Aga jah... driftimine on tõesti põhiline asi mafia mängus beer_yum.gif thumbs_up.gif

Mafia 2 - üks väga omapärane uue mootori esitlus, mis jäi oma olemuselt kohati alla isegi esmasele mootorile -> esimeses mootoris jättis mäng asjad meelde, enne missiooni võisid vastase auto rehvid seebiks lasta ja pärast vaadata kuidas peale missiooni videosid, ringi jooksmist ta selle autoga üritas põgeneda. Mafia 2 pandi iga kord uus auto asemele. Seega kõik oli 10000% scriptitud crap.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 23.09.2016 17:35:18 vasta tsitaadiga

Mafia 1 oli ikka parim, aga ei saa öelda, et teine osa oleks halb mäng olnud. Lihtsalt tundus poolik. Aga tundub, et kolmandas osas on palju pisikesi detaile välja jäetud, mis tegid Mafia eriliseks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 23.09.2016 18:53:10 vasta tsitaadiga

Kütuseseieri kohta veel nii palju, et eelnevates mafiates on seda üsna palju ette tulnud kus kas varastad peaaegu tühjaks sõidetud paagiga auto või lihtsalt keegi lasi paagi läbi ja auto jooksis kütusest tühjaks. Mind jubedalt häiris ka see, et kui Mafia I oli sul autopark ja oma relvapood kus sa koha pealt käisid relvi võtmas või pargist autot toomas siis Mafia II oligi hoopis see, et ühest garaazist said kõik oma autod kätte ja ka relvi vist kuskilt nn kastist? Ja tundub ka, et Mafia III on sama kasti süsteem lisatud.

Ja probleem ongi ilmselt selles, et ei viitsita enam vaeva näha ja vorbitakse kuidagi miskit valmis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 23.09.2016 19:45:18 vasta tsitaadiga

No minu meelest, vist võis ju nii olla, et mafia 2 oli poolik mäng tegelikult, vähemalt nagu mäletaks, et leiti kuskilt mingeid faile mängukaustast, mis viitasid sellele, et oli plaanitud midagi enamat kui ta tegelikult välja tuli. Muidugi see ei mõjuta neid relvapoe asju ja garaazi värki.
Ma kahjuks kahtlustan, et Mafia 3 ei ole oma nime vääriline ja saab talle palju etteheiteid teha. Aga kui võtta teda eraldiseisva mänguna, siis võib ta olla üle keskmise hea.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2016 20:52:35 vasta tsitaadiga

Kui tuleb "generic" klassikaline AAA tiitel siis loodetavasti üritavad nad seda vähemaltki mängitavalt ja hästi teha. Mafia 2 mootor oli väga palju tõotav. Esimene mäng vist kus auto rehvi rõhk visuaalselt muutus pidurdades, kiirendades icon_neutral.gif Eks vorbitakse nagu filmegi, keegi midagi teha ei julge ja võetakse tavapärane retsept. Eks varsti näis, millise retsepti järgi asi valmis kirjutatud on. Vana head Mafia 1 nagunii sealt loota ei tasu siililegi selge.

Ise võtan seda kui " another AAA game with guns and cars and fetch quest stuff".

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2016 09:25:24 vasta tsitaadiga

Vaatamata puudustele mulle Mafia II meeldis aga Mafia oli kindlasti parem ja asi polnud konkurentide puudumises.
Kahjuks Mafiat pole väga lihtne leida kuna digitaalset versiooni ei müüda aga kes soovib võib proovida demo http://www.gamershell.com/download_547.shtml toimis Win 10 peal normaalselt aga vananenud(pole ka ime mäng 14+ aastat vana) ja ei süüdistaks nooremaid mängijaid kes seda enne mänginud pole ja esmapilgul jama tundub.
Mafia 3 läheb minu jaoks kategooriasse millalgi võiks mängida ja eks kunagi sale ajal ostab.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.