Mafia I ja II puhul on mulle kõige rohkem meeldinud ajastu. Mõlemal mängul olid ka head stoorid. Mafia III osas hetkel eelarvamusi ei ole, ilmselt tuleb hea mäng minu kui casual gameri jaoks
Mafia 1 sarnast ei saagi teha kuna ta oleks väga raske paljudel mängida. Inimesed ei osta ja mängufirma läheb põhja. Tänapäeva mängud peavadki tilulilud olema sest muidu kassat ei tee.
kus te seda gameplay vidot vaatate, tahaks ka näha
E:
ah kurva, link üleval, my bad _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Esimese Mafia tegi just heaks see ,et peategelane ei olnud mingi trained soldier vaid tavaline mees kes tappis ainult siis kui midagi muud üle ei jäänud ja kogu see cosa nostra õhkkond. Nüüd on mingi saints row gameplay ja eliit tüüp üritab kogu itaalia mafiat maha võtta ,et mingi black mafia casei arendada. I dont even. _________________ Tere.
sellised badboy stoorid lähevad lastele (kellest suur on ka kahjuks ka 30+ vanuses) vist peale jah aga mina ei usu, et mängufirma põhja läheks kui keegi julgeks teha väheke erineva mängu. küsimus on rohkem selles kui suurt riski ollakse valmis võtma, midagi raskemat ja mitte nii juustuse, sisse kulunud mustri järgi tehtut müüa on ilmselt suurem risk ja võibolla kasum oleks pisut väiksem. aga sellest juba piisab puhtalt kasumi peal väljas olevatele publisheridele _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
treilerid on neil alati kõvad olnud, näis mis seal tegelikult toimib. ehk on nagu 2 osas, et treileri missioonid olid ainukesed enamvähem mängitavad osad mängust. nagu osad filmid juba
kes head mängu hindab mängigu mafia 1'te. väga detailne + story ja kogu kompott väga tasemel. 3-4x vist läbi tehtud _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
treilerid on neil alati kõvad olnud, näis mis seal tegelikult toimib. ehk on nagu 2 osas, et treileri missioonid olid ainukesed enamvähem mängitavad osad mängust. nagu osad filmid juba
kes head mängu hindab mängigu mafia 1'te. väga detailne + story ja kogu kompott väga tasemel. 3-4x vist läbi tehtud
Ma võin julgelt väita ,et olen Mafia 1 läbinud 20+ korda... Nüüd näeb juba tsipa hale välja aga äge on see ikka....
Kunagi ,kui see alles välja tuli ja Gta 3 kõrvalt seda proovida sai oli küll mega wow... Ja andis seda jooksutada 64 mb ramiga... tol ajal tuli hankida juurdae vee 64 ja 128mb rammiga jõnksutades sai see asi esimest korda ka läbitud
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.
Mõte on väga hea minuarvates,kahju ainult et tänapäeva mängutegijad ei tule sellise asja peale enamjaolt...
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.
Mõte on väga hea minuarvates,kahju ainult et tänapäeva mängutegijad ei tule sellise asja peale enamjaolt...
Tegelikult on probleem autoriõigustes. Nende ülevõtmiseks tuleb maksta palju raha ja kas neid üldse müüakse edasi. Tohutult on vanu mänge mida mängiks uuesti, aga ei ole võimalik kuna arvutite areng on olnud väga kiire ja tänapäevaste arvutitega ei ole mängud enam mängitavad. Üritasin mängida kunagist head mängu Commandos: Call of Duty ja see mis ekraanilt vastu vaatas - 800x600 resolutsioonis... ma ei saanud isegi suurt aru mis ekraanil toimus.
Keegi võiks hoopis Mafia 1 remake teha. Tänapäevane mootor alla, graafikat siludaja uusi missioone juurde luua mis haakuks storyga ja lugu pikemaks teha. Ehk ka GTA moodi lisategevust luua jne. See mäng võiks isegi paremini müüa kui teine osa müüs.
Mõte on väga hea minuarvates,kahju ainult et tänapäeva mängutegijad ei tule sellise asja peale enamjaolt...
Tegelikult on probleem autoriõigustes. Nende ülevõtmiseks tuleb maksta palju raha ja kas neid üldse müüakse edasi. Tohutult on vanu mänge mida mängiks uuesti, aga ei ole võimalik kuna arvutite areng on olnud väga kiire ja tänapäevaste arvutitega ei ole mängud enam mängitavad. Üritasin mängida kunagist head mängu Commandos: Call of Duty ja see mis ekraanilt vastu vaatas - 800x600 resolutsioonis... ma ei saanud isegi suurt aru mis ekraanil toimus.
-Kaivo-, vaata Youtubest, mitmeid videoid üleval tervest kaardist. Tundus täiesti ok olema, pm samasuur kui Mafia II, mis tegelikult väike oli _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Ikka väga "casual" tundub...tulekerad, plahvatused, läbi seinte vastaste nägemine/markeerimine, ülesannete lahendused on "in your face", ala mine sinna rõdule ja tapa see punase haloga tüüp jne
Ikka väga "casual" tundub...tulekerad, plahvatused, läbi seinte vastaste nägemine/markeerimine, ülesannete lahendused on "in your face", ala mine sinna rõdule ja tapa see punase haloga tüüp jne
no fakt on see ,et jääb kõvasti alla mafia 1 ja 2-le....
autode juhitavus on juba täis praht.
lisaks jah see kõik tilulilu mis juurde lisatud ja absoluutselt ei sobi siia mängu.
aga noh ise ostsin ära...
sellesmõttes ,et 30 euri eest mängu on... mingi 50h saab ikka pelada ja graafika on ilus.
gameplay ilmselt mingi 5-6 out of 10
loodame ,et story on enamvähem...
täishinda kindlasti ei maksaks ehk siis 60 euri.
Mafia austajaskond on huvitav. I osa oli iga külje pealt, väga hea mäng - vaimustus arusaadav.
II osa oli ilus pilt, hunnik vahevideoid, olematud levelid ja needki räigelt skriptitud - mängu ennast nagu polnudki. Rahvas oli ikka sillas?
Kui IV tuleb siis kindlasti "jääb kõvasti alla 1, 2 ja 3-le"?
Ise jään III ootama - ajajärk muusika ja autode suhtes on puhas kuld. _________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
marcor1, ma ei tea eriti inimesi, kellele Mafia 2 nii meeldinud oleks
Esimene osa oli kuld aga teise mämngisid enamik mängimise pärast läbi. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
softis, eks aeg on ka teine, kui Mafia välja tuli, siis palju tal konkurente oli? Gta III. Kõik?!
Teise Mafia ajal oli juba hoopis teine aeg.
Esimese Mafia suurim miinus gta3ga võrreldes oli igav linn, teises osas oli see juba märksa parem, pluss muidugi driftimine
ot: mis konkurents, mafia 2 ei olnud isegi mafia 1 vääriline mis seal teistega võrrelda, terve mäng oli killustatud ja poolik ilma suurema sisuta... paar head missiooni olid ja vsio, neidki nägi ennem 10x trailerites ja promodes.
Koom oli siiski see kuidas asjad olid kokku viksitud. Näiteks meenub autode romula mida polnud vaja v.a üks kord kui pidi sinna sõitma (lootsin, et sellega seoses tuleb questide laviin nagu tavaliselt kombeks). Hiljem enam antud kohaga kokku ei pidanud puutuma. Ei mingeid missioone või teema arendust kuigi võimalusi oleks palju olnud. Kui missioon oli, et peab kedagi taga ajama ja teadsid, et kätte ei saanud võisid niisama seista, missioon ikka jätkus nagu oleks taga ajanud teda (mitte nagu mafia 1 kus oli enamasti kaks asjade kujunemist kuidas missioon jätkus + mission failed kui üldse vaeva ei näinud). Inimesed olid mafia 2 tuimad tükid ja ei reageerinud üldse mängija tegudele. Kogu mäng oli kiirustatud, poolik, killustunud. Kogu mafia 1 keerukus, ülesehitus, hingestatus, mõte, stiil oli antud mängu teises ürituses suur 0.
Aga jah... driftimine on tõesti põhiline asi mafia mängus
Mafia 2 - üks väga omapärane uue mootori esitlus, mis jäi oma olemuselt kohati alla isegi esmasele mootorile -> esimeses mootoris jättis mäng asjad meelde, enne missiooni võisid vastase auto rehvid seebiks lasta ja pärast vaadata kuidas peale missiooni videosid, ringi jooksmist ta selle autoga üritas põgeneda. Mafia 2 pandi iga kord uus auto asemele. Seega kõik oli 10000% scriptitud crap. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Mafia 1 oli ikka parim, aga ei saa öelda, et teine osa oleks halb mäng olnud. Lihtsalt tundus poolik. Aga tundub, et kolmandas osas on palju pisikesi detaile välja jäetud, mis tegid Mafia eriliseks.
Spoiler
Sai tehtud üks mängu tutvustav video, netist hangitud info ja videode põhjal. Kahjuks on mikrofon üsna kehv.
Kütuseseieri kohta veel nii palju, et eelnevates mafiates on seda üsna palju ette tulnud kus kas varastad peaaegu tühjaks sõidetud paagiga auto või lihtsalt keegi lasi paagi läbi ja auto jooksis kütusest tühjaks. Mind jubedalt häiris ka see, et kui Mafia I oli sul autopark ja oma relvapood kus sa koha pealt käisid relvi võtmas või pargist autot toomas siis Mafia II oligi hoopis see, et ühest garaazist said kõik oma autod kätte ja ka relvi vist kuskilt nn kastist? Ja tundub ka, et Mafia III on sama kasti süsteem lisatud.
Ja probleem ongi ilmselt selles, et ei viitsita enam vaeva näha ja vorbitakse kuidagi miskit valmis.
No minu meelest, vist võis ju nii olla, et mafia 2 oli poolik mäng tegelikult, vähemalt nagu mäletaks, et leiti kuskilt mingeid faile mängukaustast, mis viitasid sellele, et oli plaanitud midagi enamat kui ta tegelikult välja tuli. Muidugi see ei mõjuta neid relvapoe asju ja garaazi värki.
Ma kahjuks kahtlustan, et Mafia 3 ei ole oma nime vääriline ja saab talle palju etteheiteid teha. Aga kui võtta teda eraldiseisva mänguna, siis võib ta olla üle keskmise hea.
Kui tuleb "generic" klassikaline AAA tiitel siis loodetavasti üritavad nad seda vähemaltki mängitavalt ja hästi teha. Mafia 2 mootor oli väga palju tõotav. Esimene mäng vist kus auto rehvi rõhk visuaalselt muutus pidurdades, kiirendades Eks vorbitakse nagu filmegi, keegi midagi teha ei julge ja võetakse tavapärane retsept. Eks varsti näis, millise retsepti järgi asi valmis kirjutatud on. Vana head Mafia 1 nagunii sealt loota ei tasu siililegi selge.
Ise võtan seda kui " another AAA game with guns and cars and fetch quest stuff". _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Vaatamata puudustele mulle Mafia II meeldis aga Mafia oli kindlasti parem ja asi polnud konkurentide puudumises.
Kahjuks Mafiat pole väga lihtne leida kuna digitaalset versiooni ei müüda aga kes soovib võib proovida demo http://www.gamershell.com/download_547.shtml toimis Win 10 peal normaalselt aga vananenud(pole ka ime mäng 14+ aastat vana) ja ei süüdistaks nooremaid mängijaid kes seda enne mänginud pole ja esmapilgul jama tundub.
Mafia 3 läheb minu jaoks kategooriasse millalgi võiks mängida ja eks kunagi sale ajal ostab.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.