Mul lahenes sarnane mure, kui Facebooki rakenduse uninstallisin.
Pole olnud kunagi facebooki rakendust. Tean selle probleemist. Aga siiski, 0 äppi ja ainult find my iphone peal praegu ja aku tühjenes samamoodi.
Lugesin lehte brauseris ja iga 30-60 sekundi vältel kukkus 1%. Eks päeval viin garantiisse ja vaatab mis saama hakkab.
Restore'i oled proovinud teha? Lased telefoni tühjaks ja Set up as new iPhone, siis saad proovida kas on kindlalt riistvaras probleem. Ainult enne pead kindlalt backupi ära tegema, muidu oled andmetest ilma.
Tegin kõiksugu asju, ei aidanud midagi. Backup pilves ja arvutis olemas.
walkman kirjutas:
Kas see probleem tekkis peale softiuuendust ? Endal juhtus sama asi iphone 5s-iga. Sai ka kõike proovitud, isegi akuvahetus aga ei aidanud. (kõik sümptomid samad, õhtul 100%, hommikuks vahel 5-10% alles, vahel üldse pilt taskus ja 4 tunniga enamasti kasutades pilt kotis) - Põmst telliskiviga tegu.
Küll aga aitas uue iphone ost.
Uut telefoni nüüd küll ostma ei hakka.
Uus soft oli sellest ajast peal kui välja tuli, probleeme polnud, tekkis üleöö. Koguaeg samad rakendused olnud. Lugenud olen ka, et asi võib olla selles uues softis aga Apple ei taha tunnistada seda.
Kui on garantii siis on hästi kui pole, siis nutad patja ning ostad.
Seda enam ma imestan, kuna geeniuse toimetajad ju enamuses õunatoodete kasutajad
Pädevust (asjade toimimisest arusaamist) neil pole. _________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
iPhone 6-ega tekkis probleem äppide uuendamisel, jäi App Store-is laadima ja midagi edasi ei juhtunud. Lasin äppi maha, et ehk õnnestub uuesti tõmmata aga sama teema mis uuendamisel, jääb nagu downloadima ja reaalselt midagi ei juhtu. Mitme äpiga sama lugu nüüd olnud.
Tarkvara uuendus samuti ei tööta, jääb loadima, uuendasin tarkvara arvutiga, mis tulemust ei andnud.
Googleldades tundub üpris levinud teema olevat, aga soovitatud restardid ja resetid on kõik juba järgi proovitud...
Telefoniga on palju reisitud samuti, seetõttu sai kontrollitud ka teadaolevate regioonide seaded üle, peaks kõik asukoha põhine olema.
Kellelgi mingeid mõtteid?
selline kysimus siis.et sai osteud iphone 6 ameerikast.kas tollimaksu peab uuesti maksma,kui telefon vahetakse uue vastu garanti ajal??umbes 4 kuud on vana
Pm ei pea, kui tõestad, et telefoni said garantiikorras.
Mul hiina poolt kunagi üks samasugune case oli. EMTA tahtis vestluse logi näha, et iba ei aeta
(Pigem käibemaks, mitte tollimak) _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Elpex, aga kas EMTA's töötavad selgeltnägijad sinu meelest või, et nad teavad, et see telefon mis sulle postiga saadeti, on garantiikorras asendus? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Minu meelest natukene segane postitus küsijalt või olen lihtsalt ise pikkade juhtmetega. Saan aru, et telefon osteti Ameerikast, aga miks on vaja garantiiasju postiteel ajada?
Minu teada on Apple'i telefonidel rahvusvaheline garantii, seega ei pea Ameerikasse garantii asjus pöörduma.
Nett väidab, et apple toodetel on rahvusvaheline garantii väljaarvatud iphone, millele garantii kehtib osturiigis.
Apple võib seda piirata, aga seniste kogemuste põhjal ei ole seda tehtud.
Spoiler
RESTRICTION FOR iPHONE AND iPAD SERVICE. Apple may restrict warranty service for iPhone and iPad to the country where Apple or its Authorized Distributors originally sold the device.
Nett väidab, et apple toodetel on rahvusvaheline garantii väljaarvatud iphone, millele garantii kehtib osturiigis.
Nii ta võib väita, aga Eestis on läbi ametlike esindajate telefone garantiikorras parandatud sõltumata sellest kust need pärit on. Olgu see siis Ameerika või nt. Araabia Ühendemiraadid.
Nett väidab, et apple toodetel on rahvusvaheline garantii väljaarvatud iphone, millele garantii kehtib osturiigis.
Nii ta võib väita, aga Eestis on läbi ametlike esindajate telefone garantiikorras parandatud sõltumata sellest kust need pärit on. Olgu see siis Ameerika või nt. Araabia Ühendemiraadid.
Austraaliast päris telefoniga ei ole ka garantiiremondis probleeme olnud.
Nett väidab, et apple toodetel on rahvusvaheline garantii väljaarvatud iphone, millele garantii kehtib osturiigis.
Nii ta võib väita, aga Eestis on läbi ametlike esindajate telefone garantiikorras parandatud sõltumata sellest kust need pärit on. Olgu see siis Ameerika või nt. Araabia Ühendemiraadid.
Austraaliast päris telefoniga ei ole ka garantiiremondis probleeme olnud.
Ma ilmselt ootan juuli ära ja proovin vähemalt iPad Air-i peal Public Betat. Varasemalt pole sellega probleeme olnud, ehk seekord siis sama seis, igapäevaselt kasutusel olevasse telefoni ei julgeks samas panna.
Kuidas uute featuuride regioonipiirangutega lood on? St News, uuendused Maps-i jne.
Mis seal uut siis on niivàga, et oleks pointi. Iphone 6 vist seda nkn ei jooksuta _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
iPhone 6 64GB, hommikul telefonil hallid triibud ekraanil ees. Maha ei kukkunud. Milles võib asi olla ? Kuhu pöörduda ? Garantiisse ei saa viia, sest ca pool aastat tagasi kukkus maha ning ekraanis mõra.
Ma ei saa enam seal apple storest isegi mitte tasuta kraami alla laadida. Saadab krediitkaardi andmeid uuendama. Nenedega on kõik ok, kaart toimib mujal ja ka ENNE selles samas apples ostetud kraami.
Aga ei meeldi neile midagi ja jätkuvalt sama jama
sattusin ykspäev poodi ja kysisin, et mis jama on. Oli mingi linnuke kusagi puudu või liiast aga kohe oli jama korras
Keegi teab milles viga on, et peale ekraani vahetust enam kaamera ei toimi. Näitab lihtsalt musta pilti, enne seda töötas. Võtsin tagumise kaamera veel lahti ka ja panin tagasi, ikka sama kamm. Ei tea kas teha telole reseti?
Lisaks ei tööta kuulmine ja esimene kaamera ka. See kuulmine suht ükskõik, kuna nagunii räägin minimaalselt.
Keskmine kaabel mis seal kuularist jookseb, on mul jah puruks sealt. üle poole on nagu rebitud... ei tea, kuidas too niimodi läks
Esimest korda vahetasin.
Aga nüüd selline jama, et ma läksin üle Micro simist nano simile, lõikusin ilusi ära, tegin enne phonele reseti kah, nüüd ei saa sissegi, kuna vaja simi, kuid ei tuvasta ära kah millegipärast..
Keskmine kaabel mis seal kuularist jookseb, on mul jah puruks sealt. üle poole on nagu rebitud... ei tea, kuidas too niimodi läks
Esimest korda vahetasin.
Aga nüüd selline jama, et ma läksin üle Micro simist nano simile, lõikusin ilusi ära, tegin enne phonele reseti kah, nüüd ei saa sissegi, kuna vaja simi, kuid ei tuvasta ära kah millegipärast..
See jah suht täpne töö.
Võid teha selle modi aga jällegi koduste vahenditega kahtlane, kui sa juba suutsid juhtme ära lõhkuda siis sinna kolviga minna pole mõte hea _________________ Lae pildid -> pilt.io
plaanin oma 6 vahetada SE vastu. Kas on seal ka mingeid agasid või midagi koomale tõmmatud, mis esmapilgul 6S väärilisi riistvara spekse sirvides silma ei jää?
plaanin oma 6 vahetada SE vastu. Kas on seal ka mingeid agasid või midagi koomale tõmmatud, mis esmapilgul 6S väärilisi riistvara spekse sirvides silma ei jää?
Vist esikaamera on sama mis 6-l, mitte 6S-il ja "3D-puudutust" pole.
plaanin oma 6 vahetada SE vastu. Kas on seal ka mingeid agasid või midagi koomale tõmmatud, mis esmapilgul 6S väärilisi riistvara spekse sirvides silma ei jää?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.