|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.06.2016 15:46:13
|
|
|
Kui osa veel punased, siis potentsiaalset XP'd ju kõvasti
Kas notice boardid on puhtaks tõmmatud?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.06.2016 17:26:07
|
|
|
Kui questid on punased kas siis saab kõige rohkem xp-d ? ise alustasin aprilli lõpus teist korda täiesti puhtalt lehelt ja raskema astmega kui esimest korda mängisin ,see üks pulk enne seda death march vms eks kunagi proovib kõige raskemaga ka... momendil nagu vaatasin ise ka et seda xp-d ei tule niipalju ja kiiresti kui esimest korda ... ei tea kas see oleneb siis raskuastmest või millest see oleneb
Eile sai see blood and wine ka ära ostetud,mõtlen et teen selle praeguse peastoori läbi ja siis lähen selle blood and wine juurde ....et sellel vahest pole millal ja kuidas seda alustan ju ,, on keegi seda blood and wine juba proovinud ka ja kuidas on siis ? sai see viimane patch ka peale installitud ja ütleks et see n.ö uus interface väga ei meeldi ... vana oli natuke kuidagi mugavam ja parem aga noh pole hullu eks harjub ära niikuinii ju see viimane dlc ja kahjuks rohkem vist ei tule.....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
01.06.2016 17:58:16
|
|
|
| Ma loodan ka, et tõmbavad kriipsu alla ja lõpuks asuvad Cyberpunk 2077 kallale;) Ma tavaliselt trailereid ei vaata üldse, aga see jättis küll sügava mulje... Viimane uudis oli, et enne 2017 CP77 üldse ei räägi ehk siis aasta lõpuni lapivad veel W3?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
01.06.2016 18:11:39
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Kui osa veel punased, siis potentsiaalset XP'd ju kõvasti
Kas notice boardid on puhtaks tõmmatud? |
Eks ma hakka kollidega madistama. Earth Elemental on tüütu suur koll, millele damaget ei õnnestu väga efektiivselt teha.
Õli mõõgale pole ka suutnud enhanced/superior leida. Mingi vampiir ekimmara hide vaja. Kust viimase kolli leiab või on neid piiratud maht?
Notice boardid on puhtaks tehtud. Kaart juba läbi kolatud. Olen tubli ja annan kollidele edasi tappa.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
01.06.2016 18:16:04
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
Kui osa veel punased, siis potentsiaalset XP'd ju kõvasti
Kas notice boardid on puhtaks tõmmatud? |
Eks ma hakka kollidega madistama. Earth Elemental on tüütu suur koll, millele damaget ei õnnestu väga efektiivselt teha.
Õli mõõgale pole ka suutnud enhanced/superior leida. Mingi vampiir ekimmara hide vaja. Kust viimase kolli leiab või on neid piiratud maht?
Notice boardid on puhtaks tehtud. Kaart juba läbi kolatud. Olen tubli ja annan kollidele edasi tappa. |
http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Dragonslayer%27s+Grotto
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
01.06.2016 18:16:56
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
Kui osa veel punased, siis potentsiaalset XP'd ju kõvasti
Kas notice boardid on puhtaks tõmmatud? |
Eks ma hakka kollidega madistama. Earth Elemental on tüütu suur koll, millele damaget ei õnnestu väga efektiivselt teha.
Õli mõõgale pole ka suutnud enhanced/superior leida. Mingi vampiir ekimmara hide vaja. Kust viimase kolli leiab või on neid piiratud maht?
Notice boardid on puhtaks tehtud. Kaart juba läbi kolatud. Olen tubli ja annan kollidele edasi tappa. |
http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Dragonslayer%27s+Grotto |
Aitäh, ma seal olen küll käinud ja ära tapnud viimsegi elava. Loodetavasti respawn.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.06.2016 18:54:37
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Eile sai see blood and wine ka ära ostetud,mõtlen et teen selle praeguse peastoori läbi ja siis lähen selle blood and wine juurde ....et sellel vahest pole millal ja kuidas seda alustan ju ,, on keegi seda blood and wine juba proovinud ka ja kuidas on siis ? sai see viimane patch ka peale installitud ja ütleks et see n.ö uus interface väga ei meeldi ... vana oli natuke kuidagi mugavam ja parem aga noh pole hullu eks harjub ära niikuinii ju see viimane dlc ja kahjuks rohkem vist ei tule..... |
Alustasin umbes tund kaks tagasi Blood and Wine ja esmamulje on küll väga hea. Ilus maailm, teine olustik, karakterid.....soundtrack Ja juba olen ennast igast kõrval questide ja tegevuste sisse ära kaotanud...ikka korralik expansion, teha on palju!
Tegevustik pidi toimuma pärast peastoorit, nö Geralt'i viimane seiklus nii et parem on kui peastoori läbi teha!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.06.2016 20:01:20
|
|
|
| Pailaps, üks on Novigradi all tunnelites tudumas. See on tapetud? Mingi salajane konku ühe arheoloogiga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
01.06.2016 20:35:08
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Pailaps, üks on Novigradi all tunnelites tudumas. See on tapetud? Mingi salajane konku ühe arheoloogiga. |
Ee mingi sepp, kellega kanalisatsiooni minna? Alul tuleb mingi Water hag ja siis bossilaadne Ekkimara. Sellele jah juba tappa antud.
Mulle tundub, et see on mingi üliharva esinev ühik, mida kogu mängu peale on ala 5 tükki . No ei joppa. Müttan juba 70+ tundi ringi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
03.06.2016 03:55:55
|
|
|
Võtta vastu kutse või mitte? Otseloomulikult võtab kutse vastu, hästi reageerivad rüütlid sellele;). Mäng pole veel alatagi jõudnud kui juba pisikesi teravaid killukesi puistatud, näiteks nagu kõuts eest põgenemas;) Mäng teeb kõik, et endasse kiskuda. Väljaspool tavakaarti tulnud vanad tuttavad näod, lisab veelgi tunnetusele, et tegemist ikka elava laia maailmaga...
Seaded tuli ikka ümber kõpitseda, pole hullu, olidki meelest läinud peale pikka eemalolekut. Kogu seadete\kola menüü ümber tehtud, inventar menüü isegi meeldib. Seadetes jäi kohe silma "Scale enemies" seadistus, 1lvl asemel hakkasid küll 34lvl omad kallale kippuma.
Võtsin jälle New Game ja Blood and Wine lisa ainult. Seekord proovib ainult tugevuse peale mängida, päris huvitav- põikle, kaitse, löö vastu. Ainult tugevate löökide peale panustasin, pihta saab, siis on 2-3 lööki ja 300-se mõõgaga 6k elusid maha virutatud. Raskete löökidega ainult pihta saada on... raske:P Pimestusgranaat tuleb appi, tuleb ka kiirust lisavaid pudeleid juurde otsida vist. Õnneks adrenaliini pealt tõmbab 100% elusid täis kui 0 kukub.
Mängu kiskus netist alla 7.8GB, hetkel näitab Steam all 48GB W3 suuruseks, seekord tuli juurde või puistas jälle põhimängu keskele lisapaki?
Igaljuhul kohe oli näha, et seiklus tuleb SUUR.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.06.2016 07:51:30
|
|
|
Oi, sellised arengud. Mul veel eelmine expansion pooleli. Peaks kiirelt edasi tegema ja selle peale muretsema.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.06.2016 09:23:59
|
|
|
mängin, tore, meeldib, kena maailm etc. Aga see kuidas menüüd ümber korraldatud on natuke ei meeldi, kuidagi suured tõllarattad on nüüd kõik, harjumatu
Kuidagi eriti lihtsustatud ja mugavdatud on ka asjade craftimine, kui mingi ese puudu on siis kohe annab valida otse craftingu menüüst, et osta... enne pidi taga ajama nüüd tuuakse kõik kandikul suht ette.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
03.06.2016 11:34:11
|
|
|
Ei ole pärast pätsi mänginud. Natuke nõme ja kirju UI oli mõnus, nüüd mingi konsooli hõnguga asi. Kas kinni saab keerata?
http://imgur.com/a/a6fvj#TZOnLu6
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.06.2016 11:41:26
|
|
|
osa asju isegi meeldib mida teinud on aga jah, natuke liiga suureks tehtud, või siis harjumatu. Toimib endistviisi suht koht. Hetkel ei ole leidnud valikut, et kinni keerata. Harjub ära ja see, et asjad omavahel rühmitatud on teeb asja lihstamaks, mugavamaks. Enne ajasin kuramuse mõõga õlisid pikast nimekirjast taga. Nüüd on nagu kõik OK.
Mäng aga on bugine. Esmased bugid mida märkasin -> mingil põhjusel on mu new game + tegelase level vist paar astet maha võetud. Tegelasel olid peal relvad, mis nõudsid palju suuremat levelit. Aga peale video võeti need ära inventuuri ja näitab, et kasutada ei saa. Ehk siis tundub, et enne uut pätsi oli tegelane level 69 aga nüüd on level 67 Ammu pole mänginud seega detaile ei mäleta.
Ühes kohas saab witcher peaaegu surma ja selle asemel, et uuesti loadida pannakse video käima ning video lõpus oled kenasti elus ning eluriba on pms tühi
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
03.06.2016 11:46:45
|
|
|
| Pole new game + puhul veel täheldanud jamasid. Mäng mul Steamis, mitte GOGis.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
03.06.2016 11:54:06
|
|
|
| angel kirjutas: |
osa asju isegi meeldib mida teinud on aga jah, natuke liiga suureks tehtud, või siis harjumatu. Toimib endistviisi suht koht. Hetkel ei ole leidnud valikut, et kinni keerata. Harjub ära ja see, et asjad omavahel rühmitatud on teeb asja lihstamaks, mugavamaks. Enne ajasin kuramuse mõõga õlisid pikast nimekirjast taga. Nüüd on nagu kõik OK.
Mäng aga on bugine. Esmased bugid mida märkasin -> mingil põhjusel on mu new game + tegelase level vist paar astet maha võetud. Tegelasel olid peal relvad, mis nõudsid palju suuremat levelit. Aga peale video võeti need ära inventuuri ja näitab, et kasutada ei saa. Ehk siis tundub, et enne uut pätsi oli tegelane level 69 aga nüüd on level 67 Ammu pole mänginud seega detaile ei mäleta.
Ühes kohas saab witcher peaaegu surma ja selle asemel, et uuesti loadida pannakse video käima ning video lõpus oled kenasti elus ning eluriba on pms tühi  |
Pigem muudeti relvade leveleid, seda on ka varasemate patchidega tehtud. Kui seljas olid, siis said kasutada, aga kui ära võtsid, siis tagasi ei saanud panna enne kui õige levelini jõudsid.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
03.06.2016 12:09:49
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
osa asju isegi meeldib mida teinud on aga jah, natuke liiga suureks tehtud, või siis harjumatu. Toimib endistviisi suht koht. Hetkel ei ole leidnud valikut, et kinni keerata. Harjub ära ja see, et asjad omavahel rühmitatud on teeb asja lihstamaks, mugavamaks. Enne ajasin kuramuse mõõga õlisid pikast nimekirjast taga. Nüüd on nagu kõik OK.
Mäng aga on bugine. Esmased bugid mida märkasin -> mingil põhjusel on mu new game + tegelase level vist paar astet maha võetud. Tegelasel olid peal relvad, mis nõudsid palju suuremat levelit. Aga peale video võeti need ära inventuuri ja näitab, et kasutada ei saa. Ehk siis tundub, et enne uut pätsi oli tegelane level 69 aga nüüd on level 67 Ammu pole mänginud seega detaile ei mäleta.
Ühes kohas saab witcher peaaegu surma ja selle asemel, et uuesti loadida pannakse video käima ning video lõpus oled kenasti elus ning eluriba on pms tühi  |
Pigem muudeti relvade leveleid, seda on ka varasemate patchidega tehtud. Kui seljas olid, siis said kasutada, aga kui ära võtsid, siis tagasi ei saanud panna enne kui õige levelini jõudsid. |
Selle tarvis peaks sul inventory's olema ka "wolven hour potion" vms. Mis laseb kasutada kõrgema leveli asju kuni tegelase enda level järgi jõuab. Vähemalt viimati kui leveleid muudeti, siis anti automaatselt see potion kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
04.06.2016 13:37:39
|
|
|
Nonii, pole tükil ajal ükski mäng nii põhjalikult pange pannud. Lihtsalt üks hetk hakkas hanguma, prose ja video kasutus ümmargune 0%, isegi Task Manager ei saa ette manada... Hakkab hotfixi ootama. Arvasin, et patch viga, tuli meelde, et lükkasin W3-le Frate Rate Control peale. Võtsin maha, siiani töötab.
Mängust endast, paistab, et kariibimere piraatide fänne mängu loojate hulgas;)
Spoiler 
Shaelmaar elukas oli ikka paras nuhtlus, kuigi adrepointidest tõmbab elusid üles, ikka kasu polnud, kui rullima hakkas, siis isegi 100% dmg ale-ga põiklemine ei aidanud, lihtsalt 3x järjest veeretas üle ja savegame. Lõpuks läks õnneks ning põiklemine-tugev löök ja sai mõne löögiga maha, rullima ei hakanud siis oli liigagi lihtne...
Uuendus: Red mutagene saab nüüda ka sinistest ümber vormida;) Tasub Morou surnuaiast Treasure Hunt võtta kohe algul ja ringi kolada;)
Lisaks märkasin veel suuremaid sadulakotte ning hobust vastupidavamaks tegevat sadulat, 110 ja 70\90 olid vist väärtused, päris suured igaljuhul.
PS Muusika tagataustal on selles mängus täpselt paigas.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
06.06.2016 10:20:52
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| UMMI9999 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
osa asju isegi meeldib mida teinud on aga jah, natuke liiga suureks tehtud, või siis harjumatu. Toimib endistviisi suht koht. Hetkel ei ole leidnud valikut, et kinni keerata. Harjub ära ja see, et asjad omavahel rühmitatud on teeb asja lihstamaks, mugavamaks. Enne ajasin kuramuse mõõga õlisid pikast nimekirjast taga. Nüüd on nagu kõik OK.
Mäng aga on bugine. Esmased bugid mida märkasin -> mingil põhjusel on mu new game + tegelase level vist paar astet maha võetud. Tegelasel olid peal relvad, mis nõudsid palju suuremat levelit. Aga peale video võeti need ära inventuuri ja näitab, et kasutada ei saa. Ehk siis tundub, et enne uut pätsi oli tegelane level 69 aga nüüd on level 67 Ammu pole mänginud seega detaile ei mäleta.
Ühes kohas saab witcher peaaegu surma ja selle asemel, et uuesti loadida pannakse video käima ning video lõpus oled kenasti elus ning eluriba on pms tühi  |
Pigem muudeti relvade leveleid, seda on ka varasemate patchidega tehtud. Kui seljas olid, siis said kasutada, aga kui ära võtsid, siis tagasi ei saanud panna enne kui õige levelini jõudsid. |
Selle tarvis peaks sul inventory's olema ka "wolven hour potion" vms. Mis laseb kasutada kõrgema leveli asju kuni tegelase enda level järgi jõuab. Vähemalt viimati kui leveleid muudeti, siis anti automaatselt see potion kaasa. |
Ok, seda viimast muudatust ei tea, aga kui esimene kord muudeti asjade levelit, siis seljas olevaid kõrgema leveli asju tegelaselt maha ei visatud automaatselt.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
06.06.2016 20:17:45
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Eile sai see blood and wine ka ära ostetud,mõtlen et teen selle praeguse peastoori läbi ja siis lähen selle blood and wine juurde ....et sellel vahest pole millal ja kuidas seda alustan ju ,, on keegi seda blood and wine juba proovinud ka ja kuidas on siis ? sai see viimane patch ka peale installitud ja ütleks et see n.ö uus interface väga ei meeldi ... vana oli natuke kuidagi mugavam ja parem aga noh pole hullu eks harjub ära niikuinii ju see viimane dlc ja kahjuks rohkem vist ei tule..... |
Alustasin umbes tund kaks tagasi Blood and Wine ja esmamulje on küll väga hea. Ilus maailm, teine olustik, karakterid.....soundtrack Ja juba olen ennast igast kõrval questide ja tegevuste sisse ära kaotanud...ikka korralik expansion, teha on palju!
Tegevustik pidi toimuma pärast peastoorit, nö Geralt'i viimane seiklus nii et parem on kui peastoori läbi teha! |
Alustasin siis ka eile õhtul selle blood and wine-ga ja esmamulje on ikka vägev Meeldib et uued kaardimängud ootavad ja täiesti uus Skellige nimeline deck on Tegin esimesse baari jõudes kohe ühe mängu ja võitsin ja sain 2 uut kaarti kohe. siis esialgu ei saanud aru kuhu mul need kaardid tulid ,siis lõpuks märkasin et täiesti uus deck on tehtud Queste tuli juba ka päris korralikult peale... maailma suuruse kohta nüüd ütleks et eelnevate juttude põhjal ootasin suuremat,aga nii väga suur ka nüüd ei tundu momendil...muidugi normaalne suurus aga ei midagi väga suurt võrreldes nende peastoori kaartidega. Nüüd jälle tegevust pikaks ajaks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
07.06.2016 12:29:35
|
|
|
Gap, mulle istubki see väiksem, ühest otsast teise annab galoppida ja loodust imetleda, samas ei ole mõttetult laiaks venitatud, et ei viitsiks lisaülesandeid ette võtta.
29h juba selja taga ja seda põhiliselt endassehaaravaid kõrvalmissioone tehes. Kaart võib väiksem olla, tegevust jagub ikka päris piisavalt sellegipoolest.
Paar vihjet ka: kui tahta mutagene ümber vormida, siis tasub aed üles ehitada. Üldse on maja üles kõpitsemisel mõtet ka peale raha raiskamise parema värvi nimel, igasugu täiendusi annab ka mänguliselt.
Kui losse hakata puhastama, siis tasub nagu filmides treppidele võitlus viia, säästab närvikulu(loe vähem salvestusi tuleb laadida)
Taseme tõustes uue oskuse lahti saamisel tasub see ka sisse lülitada, ise jooksin pool mängu ringi arvates, et sees, tegelt vedeles kasutult.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
08.06.2016 01:48:09
|
|
|
Alustasin täitsa otsast kolmandat korda. Pole lôpuni jôudnud kordagi, kuigi väga lähedal sellele olnud môlemal korral. Nüüd plaan teha lôpuni plus expansionid ka lisaks. Vaikselt nokitseda tunnike kuni kaks päevas ja ehk saab suve lôpuks asja tehtud
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.06.2016 07:59:12
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Alustasin täitsa otsast kolmandat korda. Pole lôpuni jôudnud kordagi, kuigi väga lähedal sellele olnud môlemal korral. Nüüd plaan teha lôpuni plus expansionid ka lisaks. Vaikselt nokitseda tunnike kuni kaks päevas ja ehk saab suve lôpuks asja tehtud  |
tunni kahega suve lõpuks küll ei jõua ma ei usu. oleneb muidugi kui põhjalikult nokitsed ja palju n.ö. asju üles korjad, craftimisega tegeled ja gwent. mul läks ilma gwentita põhimäng juba üle 60h vist.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
08.06.2016 10:36:46
|
|
|
krt pole juba pikalt näppinud mängu ja eelmine expansion pooleli. minuarust üks parimaid mänge ikkagi mis ma üldse mänginud olen, samas olin ca 10a vahepeal arvutimängudest eemal ka...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.06.2016 11:39:45
|
|
|
Hetke seisuga võiks öelda, et väga asjalik mäng. Tunduks, et isegi mahukam kui eelmine expansion. Sisuliselt on üks maailm juurde tehtud. Questid seni ei ole olnud eriti etteaimatavad ja isegi pakuvad huvi. Ootamatusi tuleb ette ja probleemi lahendus ei ole ka väga lihtsakoeline.
Suht alguses on ka valik kuidas asja lahendada kas ütled "palun" või saadad pikalt ja lööd läbi. Lõpptulemus on ka vastav (üks side quest oli näiteks sedasi).
Hetkel peale mõne bugi on täitsa super.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
08.06.2016 11:47:04
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Hetke seisuga võiks öelda, et väga asjalik mäng. Tunduks, et isegi mahukam kui eelmine expansion. |
Suurelt välja reklaamitud ka ,et 3-4 korda suurem kui eelmine expansion ju
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.06.2016 12:32:02
|
|
|
Ei ole hype ja reklaamiga eriti kursis seega ei ole pms pea ühtegi (v.a pea trailer) video ega trailerit näinud ega vaata kah. Spoilib mängu natuke ära
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.06.2016 15:11:01
|
|
|
Tegin Blood and Wine läbi! Kuskil 30-40 tundi läks, täitsa hea ikka oli. Kogusin enamus armorid/witcher gear/grandmaster set jne, tegin side queste(küll mitte kõiki) ja lõpuks sain kurva lõpuga story. Hiljem vaatasin mis lõppe veel oli, loadisin vanema save ja mängisin need ka läbi. Krt oleks ma alguses ikka natukene rohkem mõelnud oleks kohe hea lõpu saanud, palju ei puudunud. Vähemalt päris lõpus on hea üllatus Geraldi jaoks, vahet pole mis lõpu saad!
Kahju natuke, sellega siis Geraldi saaga läbi ja mõneks ajaks ka Witcher'iga. Samas kogu 3nda osa kupatuse peale panin ligi 200h ja üks parimarid mänge mida mänginud olen, kindlasti mingi aeg saab NewGame+'ga veel läbi mängitud!
edit: More blood mod
https://thumbs.gfycat.com/DiscreteAgileGlassfrog-mobile.mp4
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.06.2016 13:09:34
|
|
|
Missioonid on seni tasemel olnud uues expansionis. Ei ole mingit sisutut grindi tunnet, ei ole kõik missioonid 10000% etteaimatavad. Mingis mõttes on ka alati valikuvõimalus olemas ja vastavalt sellele tulemus ja reaksioon (enamik mängudes on suht poh mida valid). Eriti üllatav oli hobuse ehk siis Roach'i missioon. See kes ei tea oodaku ära. Paras komöödia
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
09.06.2016 17:42:40
|
|
|
| angel kirjutas: |
Missioonid on seni tasemel olnud uues expansionis. Ei ole mingit sisutut grindi tunnet, ei ole kõik missioonid 10000% etteaimatavad. Mingis mõttes on ka alati valikuvõimalus olemas ja vastavalt sellele tulemus ja reaksioon (enamik mängudes on suht poh mida valid). Eriti üllatav oli hobuse ehk siis Roach'i missioon. See kes ei tea oodaku ära. Paras komöödia  |
Mäng läbi, aga Roach´i kohta küll ühtki ülesannet ei hakanud silma. Hmm... Strange. Aga jah kõik lisaülesanded kiskusid kaasa elama ja aeg lendas, ainult need kaitserüüde ülesanded kisuvad üksluiseks ringijooksmiseks, aga noh 2-e erineva täisvarustuse otsa lihtsalt komistasin muuseas teisi asju tehes.
Mäng läbi sai läbitud 38h, mõned lisaülesanded jäid veel teha. Hakkasingi pihta, aga mäng hakkas segast panema koopasse Hen Gaidth kinnaste järgi minnes.(kohe algul vette hüpata vasakule)
Lõpuks hakkas pinda käima see, et pommidest polnud tuhkagi kasu, sai nende katsetamisele mõttetult aega raisatud Boss Fight juures ning jookidest olid ka enamus kasutud. Ainuke mõttekas pomm on Dancing Star, töötab 95% ajast, juhul kui üldse mäng registreerib pommi viskamise nupulevajutuse või ei võta 5s aega, et viskama hakata.
Tugevate löökide ülesehitus muutus ka mõttetuks, sest lihtsalt polnud aega löögi jaoks hoo võtmiseks. Nii, et tuligi ainult veeretamise ja kiirete löökide peal üle elada. Suht mõttetuks kiskus. Hea vähemalt, et lisaoskusi sai BaW lisaga kasutusele võtta.
Ja no lõpp oli ka täitsa tumba ikka:
Spoiler 
Henrietta-le sai öeldud, Damien-le sai öeldud, valvuritele sai öeldud, KÕIK teadsid, et õde tahab ära tappa ja ikka õde jalutas lihtsalt ligi ja tappis ära. Tahtsin QTE jaoks nuppe juba taguma hakata, aga mingit võimalust polnud. Nii läbinähtav oli, et õde läheb tapma, aga mingit võimalust peatada polnud. Lihtsalt tobe, rikkus kogu mängu ära minu jaoks
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.06.2016 20:04:05
|
|
|
Roach'i värk oli side quest missioon mille leiad ringi rännates. Ise käin kõik küsimärgid läbi ning üritan uut teed pidi mitte kasutada fast travel funktsiooni. Paljud ! märgiga questid sedasi ülesse leitud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rand0m
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2013
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.06.2016 23:52:42
|
|
|
Ise kasutan mõõgaga tugevaid lööke ja kasu on kohati päris palju. Vastava skilli olemasolul aitab isegi mingil määral kilbi vastu.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
10.06.2016 09:53:38
|
|
|
| Rand0m kirjutas: |
Vael, tugevad löögid olid koguaeg üpris mõttetud, polnud mõtet neid isegi arendada. Rääkides su story juhtumist siis:
Spoiler 
Oli ka võimalus, et mõlemad jäävad ellu. Pidid Bootblacki juures uuesti käima ja peale viienda ohvri teada saamist Syannaga rääkima. Seal olevatest valikutest ning lõpus Triali juures olevatest valikust sõltus kas mõlemad jäävad ellu või surevad.
|
Spoiler 
Jap käisin uuesti läbi ja rääkisin Syannaga. Seda ma mainisingi, et hoiatasin KÕIKI, aga ikka vaatasid kõik suu ammuli peas kuidas Syanna rahulikult Henrietta juurde sammus ja temakese maha lõi. Ajuvaba.
| angel kirjutas: |
| Ise kasutan mõõgaga tugevaid lööke ja kasu on kohati päris palju. Vastava skilli olemasolul aitab isegi mingil määral kilbi vastu. |
Jah on küll kasu, Instant kill skilli ja crit.dmg. arendusega, 1-2 hoobi teema level-kaks raskemate pättide vastu. Aga point on selles, et mida lõpu poole, seda vähem sai kasutada, sest vastased muutusid kiiremaks ning tuli ikka Fast Attack kasutada. Sekka sai vahepeal 1 hoobi anda. Ning 100% Staminat kulutav Strong Attack oleks pidanud igast kaitsest läbi lööma, tegelikult Geralt lõi pika piigi\kirvega vendi ja siis oli uimane kaitsest, tuikus ja ootas kuni ära pekstakse. Natuke tobe kui panustad mingitele oskustele ja need ei tööta nii nagu kirjas, vaid tuleb hoopis vastupidine efekt. Põhimõtteliselt tasub tugevast võtta ainult esimesed 2 taset, ülejäänud töötavad ainult väga nõrkade vastaste peal.
Polnud Tugeva Löögi oskustepuud kasutanud veel, katsetamiseks sai BaW puhul ära proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.06.2016 09:59:38
|
|
|
Ise kasutan külmutavat granaati ja virutan suure teibaga paar korda tugevalt. Aga jah, üldiselt läheb kiire löökide seeria paremini enamus ajast.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
10.06.2016 21:56:35
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Ise kasutan külmutavat granaati ja virutan suure teibaga paar korda tugevalt. Aga jah, üldiselt läheb kiire löökide seeria paremini enamus ajast. |
Northern Wind ka töötas mõnikord, tihtipeale mitte. Dancing Star on lollikindlam;)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.06.2016 23:53:49
|
|
|
Pidasingi silmas seda northern windi. Enamasti on sellest kasu eriti kui suure grupiga peale tormatakse. Enamik ajast aga põikled eest ära ja üritad elus püsida kui suurem madin käimas. Ja jood jooke kuidas jaksad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.06.2016 00:07:40
|
|
|
ega nende jookide joomisest kasu pole, kui mitu levelit kõrgemad elukad peale lendavad... Ise alustasin blood&wine olles lvl35 ja nüüdseks juba lvl38 siis on seal ikka igalpool enamjaolt igasugused lvl41-47 elukad kellele olen ringi hulkudes peale sattund ja kahjuks nende vastu ei tee mitte midagi momendil Huvitav kui kõrgeks on võimalik see lvl seal blood and wine-s mängida ? Mõtlen et oleks pidanud teist korda ennem selle hearts of stone läbi tegema oleks saanud kõrgema leveliga seda alustada ...aga ma ei tea eks saab ka questidega enda lvl kõrgemaks .... sellpärast et igausugesid huivtavaid queste on aga ei saa neid momendil teha kuna lihtsalt võimatu on neist jagu saada... näiteks see elukas kes seal alguse peaquestis oli see mingi kilpkonna sarnane elukas,kes ennast kokku tõmbab ja siis nagu vurr veerema hakkab :S Suht tüütu elukas ikka
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
11.06.2016 10:13:30
|
|
|
| Ma lõpetasin lvl 50-51, põhilooga tuli hoogsalt lvl-d.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
12.06.2016 15:48:56
|
|
|
nojah seda küll .... eks kui see blood and wine on läbi saan ka minna veel hearts of stone teist korda läbi teha.... pealugu vast ei viitsi momendil 3-ndat korda alustada, ehk kunagi hiljem kui tuju tuleb... Eile õhtu ma ei tea mängisin ja kuidagi ei saanud selle mängu tagant ära.. mängisin mingi ma ei tea 6 tundi jutti vist pole nagu sellist nii head mängu mängind viimase kümne aasta jooksul, mis niimoodi nagu kinni hoiab ...viimane selline hea mäng oli vast Half Life 2
Selle blood and wine-s on esialgu bug-e ka kuhjaga.olen tähele pannud... eile astusin ühte poodi sisse ja peal kraami maha müümist enam poest välja ei saanud kuna viskas mingeid graafilis vigasi sisse,et seinad olid läbipaistvad ja põranda asemel oli vesi ja mäed ühes kohas jäi Geralt õhku istuma,hobune kadus lihtsalt maa alla ..midagi häirivat muidugi ei ole,eks need parandatakse millagi kindlasti ära... aa see ka veel kas kellelgi on selline asi ka et nende osade kõrval questide ees ei ole seda numbrit mis levelit ta nõuab ? et miks see nii on seal ei ole numbrit ees ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.06.2016 17:46:37
|
|
|
Seni on iga side questi ees nr olnud, mida nõutakse. Seinte läbivust ei ole kah olnud. Ehk vga või drivu viga. Endal nvidia.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
12.06.2016 18:04:01
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Seni on iga side questi ees nr olnud, mida nõutakse. Seinte läbivust ei ole kah olnud. Ehk vga või drivu viga. Endal nvidia. |
Endal on ka nvidia. mul mingid aprilli kuu driverid..pakun huupi et vga viga ei saa kuidagi olla,et selliseid järeldusi teha. Nagu teada oli Witcher 3-nda peastoori ka alguses suht bugine ja osasi sidequeste ei saanud sellepärast lõpetada... aga kuna mäng on hea ja niivõrd suur siis ma annan selle tegijatele andeks. kuna nad vähemalt patchivad seda mänge erinevalt mõnest teisest mängutootjast.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.06.2016 22:59:31
|
|
|
enda mängu lõhkuvaid buge hetkel ei ole witcheris olnud, ei olnud ka algses witcher 3 versioonis. Ühes kohas oli ainult bug, et hobusega turnee treeningul hobune ei liikunud ja sündmus ei hakanud pihta aga selle parandas ära "tutorials off" valik mängu menüüs. Suht alguses veel, teen kõrval missioone, seega vast veel kohtub ühe teise bugiga. Arvatavasti päts tulekul.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.06.2016 00:52:55
|
|
|
Witcher 3 ülejäänud mäng ka ei tõmmanud nii endasse aga BaW on jah üks parimaid mänge üle pika aja.
Bug ikka on ette tulnud, hobune ei taha nähtamatust seinast sillal üle minna, Shaelmaar mere all koopas jooksis keset õhku jne... Natuke ringi jooksmist ja kaob iseenesest ära või saab mööda. FRC oli ainuke, mis mängu kokku jooksma pani, lükkasin AMD Crimsonis välja ja jooksis ilusti jälle. Nii hea ja mahuka mängu puhul day one pisiasjade üle norima hakata... Pigem ei lase häirida ja süveneb jutu osasse.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
13.06.2016 20:25:08
|
|
|
Siit saab betasse registreerida.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.06.2016 21:06:21
|
|
|
äge regasin ära.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.06.2016 22:46:13
|
|
|
Endal tõmbas 10GB pätsi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.06.2016 23:01:32
|
|
|
| Sul see gog vms sis, seal alati ulme suured pätsid
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|