Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2016 10:41:24 vasta tsitaadiga

ents75, niipalju kui mina olen akusid tellinud on nad tulnud Euroopa vahelaost ja probleeme pole tekkinud. Selline asi tasuks vast müüjalt ennem järgi uurida.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 27.05.2016 10:42:50 vasta tsitaadiga

Laurman kirjutas:
ents75, niipalju kui mina olen akusid tellinud on nad tulnud Euroopa vahelaost ja probleeme pole tekkinud. Selline asi tasuks vast müüjalt ennem järgi uurida.


OK - suur tänu info eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlapoiss
HV kasutaja
Karlapoiss

liitunud: 13.02.2008




sõnum 28.05.2016 18:28:25 vasta tsitaadiga

iphone 4s-i aku tuli küll ilusti kohale, sülearvuti aku samamoodi, probleeme pole olnud.
_________________
Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.05.2016 00:40:27 vasta tsitaadiga

Akude koha pealt nõnda, et sai endale kaks 18650 patakat ostetud. Pandi mingisugusesse black boxi, aga kohale tuli ilusti. Paki peal oli ainult see silt, et ei vasta mingitele artiklitele vms. Aga tundub, et see oli niisama iluasi pakil. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 29.05.2016 01:24:16 vasta tsitaadiga

Siin räägite akudest kuid kas tahvlid ikka tuleksid kohale? Või mis teema nende akudega on, ala ohtlik veos?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.05.2016 01:31:13 vasta tsitaadiga

Kevvare, kunagi tellisin omale ühe Xiaomi nutiseadme. Pakendati see kinkepaberisse, niiet mulle jõudis igatahes probleemideta kohale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2016 08:46:14 vasta tsitaadiga

Kevvare, just vähem kui nädal tagasi tuli Chuwi Hi10 kohale. thumbs_up.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001




sõnum 30.05.2016 21:28:52 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
erx kirjutas:

Minu pakk Alist rändab juba üle 2 kuu ringi.
Kood annab trackingus, et pre-advised.
Tundub, et kaduma läinud.

Seega on ostjakaitse ka lõppenud? Või oled lasknud pikendada?
Mina ei ole enam pikendamisega nõustunud, kui pakutakse. Krt. üks müüja suudab kahe nädalaga saata, teine ei saa kahe kuuga.


Kaebus sai esitatud. kuna müüja ei vastanud midagi adekvaatset.
Vast saab raha tagasi.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 31.05.2016 15:38:16 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Akude koha pealt nõnda, et sai endale kaks 18650 patakat ostetud. Pandi mingisugusesse black boxi, aga kohale tuli ilusti. Paki peal oli ainult see silt, et ei vasta mingitele artiklitele vms. Aga tundub, et see oli niisama iluasi pakil. icon_rolleyes.gif


Veebr-märts sai 2x proovitud tellida 402035 akut. Mõlemal korral võeti rajalt maha (NL Post ja Singapur Post). Mõtlen kas ka kolmandat korda sama reha otsa astuda. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2016 16:01:23 vasta tsitaadiga

shushlik, olen selliseid asju korduvalt tellinud. Kõik on olnud timm. Lihtsalt bad luck sinu puhul ehk?
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 01.06.2016 09:47:51 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
shushlik, olen selliseid asju korduvalt tellinud. Kõik on olnud timm. Lihtsalt bad luck sinu puhul ehk?


Tahaks sama öelda, pole veel elus ükski asi SG Postiga nn "ukse taha" jäänud kui aku sees olnud. Chainalased üldjuhul paljusi asju muu postiga ei julgegi panna kui SG Postiga kui akud sees..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 01.06.2016 10:02:30 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
jnt kirjutas:
shushlik, olen selliseid asju korduvalt tellinud. Kõik on olnud timm. Lihtsalt bad luck sinu puhul ehk?


Tahaks sama öelda, pole veel elus ükski asi SG Postiga nn "ukse taha" jäänud kui aku sees olnud. Chainalased üldjuhul paljusi asju muu postiga ei julgegi panna kui SG Postiga kui akud sees..


Liitiumpatareide saatmisele kehtestas International Civil Aviation Organization (ICAO) karmid piirangud aasta algul. Siin on päris hea ülevaade. Või siis DHL lehelt. Mingite riikide nõudeid leevendati, kuid meie nende hulka ei kuulunud.

Transportijaks oli siiski Rootsi õhk ja kirjutasid: Item detained (unfit for Airmail delivery).Please contact the company you made this purchase from. Tegemist oli siis ainult akupakiga, mitte seadmega, kus aku sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2016 10:09:31 vasta tsitaadiga

shushlik, airmail... Akud on aeglaselt tulnud jah, ilmselt seetõttu, et mulle on siiani kõik üle mere vist saadetud.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2016 10:41:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi Aliexpressi Androidi mobiiliäppi ning wishlisti ka kasutab? Seal on funktsioon, kus soovinimekirjas olevate asjade puhul tehakse eraldi nimekiri nendele toodetele, mis hetkel on sooduspakkumises. Mõne päeva eest täheldasin, et jube palju asju on seal nimekirjas mul. Hakkasin siis vaatama, mida pakutakse ning nägin, et enamik tooteid on need, mis kunagi on küll soovinimekirjas olnud, kuid hiljem ära kustutatud. Kui sealt tootele minna, siis näitab samuti, et soovinimekirjas seda pole. Vahemälu puhastus ja restart tehtud. On see äpi enda kala? Keegi veel sellise probleemi otsa sattunud?
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 02.06.2016 14:24:14 vasta tsitaadiga

Dijital, kasutan mobiiliäppi ainult discounti puhul. Aeg-ajalt on osadel esemetel selline värk, et läbi mobiiliäppi tellides on mingi paar % hind madalam. Aga seda wishlisti asja ma väga ei tea, sest paraku ma panen hulgaliselt asju omale wishlisti ning kui hiljem vaatan neid, siis ei taha neist ühtegi osta icon_biggrin.gif

Aga muidu praegu vaatasin enda wishlisti mobiiliäppis ja seal nagu tundus olevat kõik korras. Samas ma pole uuendanud ka seda programmi päris pikka aega, sest ma ei kasuta seda debiilset Google Play.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 02.06.2016 15:46:47 vasta tsitaadiga

Miks Google Play debiilne on? Mida sina siis kasutad?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 02.06.2016 17:01:34 vasta tsitaadiga

Märt., loomulikult Apotide't. Igasugune Google app, mis moblades sees on täielik nuhtlus. Õnneks mul pole moblaks mingisugune mainstream LG huina-muina ka, niiet saan valida tootja veebilehelt, et kas tahan puhast ROMi või rikutud ROMi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 02.06.2016 20:50:09 vasta tsitaadiga

Huvitav, kellele sinu andmed lähevad. Googles vähemalt on mul oma andmete haldamisvõimalus, aga sinu andmed lähevad musta auku.
See selleks, ei hakka vaidlema, avaldasin oma seisukoha ja kõik sellega.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2016 13:01:42 vasta tsitaadiga

Jälgin ühe saadetise teekonda 17tracki kaudu. Kui on inglise keeles (tegelikult ka vene, saksa, bulgaaria jne) saadetise senised peatuskohad, siis on kirjutatud Tallinn, aga kui panen, et näitaks seda infot eesti keeles, siis on Tartu icon_biggrin.gif

Edit:
Üks saadetis Alist tulemas, jälgimisnumber viitab lõpuga TR ning näitab ka, et tuleb Türgist. Meigib sense'i või peaks müüja käest üle küsima? Või tasub ära oodata, ehk on türgi oad ja türgi saun tulemas?

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.06.2016 13:06:30 vasta tsitaadiga

Opereeritakse pakkuja pealt, kes teeb hiinakatele parima hinna. Türgi on lennunduses kehvas seisus. äkki ka neil aliga diil.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.06.2016 13:18:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
On kellelgi kokkupuuteid Aliexpressi konfliktiliste olukordadega? Kuidas töötab sealne "money-back-guarantee"?

Müüjad on altid kõiki muresi lahendama 90% juhtudest. Seega ei ole selles osas probleemi.
Kui aga probleem on aliexpressi endaga (näiteks double charge) Siis võid igasusugusest toest suus puhtaks pühkida. Veeratatakse kogu süü alati müüjate kaela.

Ei ole erinevust ebayga. Ebay endaga ei olegi tihti võimalik suhelda.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2016 13:42:50 vasta tsitaadiga

Kui kaupa ei saa ja aeg (60 päeva) umbe jookseb, siis saad raha tagasi lihtsalt. Ise olen alati saanud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 07.06.2016 13:48:29 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kui kaupa ei saa ja aeg (60 päeva) umbe jookseb, siis saad raha tagasi lihtsalt. Ise olen alati saanud.
Mul müüjad mitu korda ise pikendanud, mõni asi lausa 90 päeva, kuid üldiselt on ikka alla 2 kuu kohale jõudnud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2016 13:57:54 vasta tsitaadiga

Jackinthex, tilluke vahe on olemas: ebay's läheb raha müüja kontole (kuigi paypal saab selle tagasi võtta... kui raha kontol alles on), ali's jääb raha ali kätte hoiule. Seetõttu on ilmselt ali müüjad grammi võrra kohusetundlikumad. icon_wink.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 07.06.2016 14:00:03 vasta tsitaadiga

See on küll väga hea informatsioon - ei teadnudki, et Ali "deposiiti" vahendab. Ütleme nii, et eBay-ga rohkem hädasid olnud, kui Aliga.

Hetkel uurin keskkondi, kus oleks EU vahelaod ning saakski filtreerida tooteid, mis asuvad EU ladudes. Kogemus näitab, et need jõuavad palju kiiremini kohale.
Kui otseselt filtrit ei eksisteeri, siis tõenäoliselt saab ise midagi valmis nikerdada - javascript on tore abimees.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.