Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 07.02.2016 18:45:06 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
hugo kirjutas:
Kussu - Tänud sulle eesti keelse (laste progr) eest ja muidu ka hea api eest.


thumbs_up.gif Kavaga on küll hetkel veel ikkaldus (24h on vähemalt olemas).



Kas võtaksid end kokku ja jätkaksid KAVA äpiga .Rahvas tunneb jube puudust icon_smile.gif?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 22:07:42 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
kussu kirjutas:
hugo kirjutas:
Kussu - Tänud sulle eesti keelse (laste progr) eest ja muidu ka hea api eest.


thumbs_up.gif Kavaga on küll hetkel veel ikkaldus (24h on vähemalt olemas).



Kas võtaksid end kokku ja jätkaksid KAVA äpiga .Rahvas tunneb jube puudust icon_smile.gif?


Asi pole lihtsalt kokkuvõtmises, kui osad inimesed arvavad, et kui mingi asi on tasuta ja sellega on võimalik raha teenida siis kaob igasugune isu heategevusega edasi tegeleda.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 23:07:41 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Mustpanter kirjutas:
kussu kirjutas:
hugo kirjutas:
Kussu - Tänud sulle eesti keelse (laste progr) eest ja muidu ka hea api eest.


thumbs_up.gif Kavaga on küll hetkel veel ikkaldus (24h on vähemalt olemas).



Kas võtaksid end kokku ja jätkaksid KAVA äpiga .Rahvas tunneb jube puudust icon_smile.gif?


Asi pole lihtsalt kokkuvõtmises, kui osad inimesed arvavad, et kui mingi asi on tasuta ja sellega on võimalik raha teenida siis kaob igasugune isu heategevusega edasi tegeleda.

tasuta asjal võiks tugevalt küljes olla märge TASUTA et seda oleks võimatu müüa. Raha küsida asja eest, mis on sulle tasuta antud on väga alatu!
Kunagi oli pira filmidel sarnane märge küljes keset filmi. thumbs_up.gif yawn.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2016 09:35:27 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
kussu kirjutas:
Mustpanter kirjutas:
kussu kirjutas:
hugo kirjutas:
Kussu - Tänud sulle eesti keelse (laste progr) eest ja muidu ka hea api eest.


thumbs_up.gif Kavaga on küll hetkel veel ikkaldus (24h on vähemalt olemas).



Kas võtaksid end kokku ja jätkaksid KAVA äpiga .Rahvas tunneb jube puudust icon_smile.gif?


Asi pole lihtsalt kokkuvõtmises, kui osad inimesed arvavad, et kui mingi asi on tasuta ja sellega on võimalik raha teenida siis kaob igasugune isu heategevusega edasi tegeleda.

tasuta asjal võiks tugevalt küljes olla märge TASUTA et seda oleks võimatu müüa. Raha küsida asja eest, mis on sulle tasuta antud on väga alatu!
Kunagi oli pira filmidel sarnane märge küljes keset filmi. thumbs_up.gif yawn.gif


Otseselt ei müüdud, kuid statistika rääkis oma keelt icon_sad.gif
Enamus url to money lingid käisid läbi.

http://www.safetricks.com/best-url-shortener-earn-money/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 01:02:27 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
K3891 kirjutas:
kussu kirjutas:
Mustpanter kirjutas:
kussu kirjutas:
hugo kirjutas:
Kussu - Tänud sulle eesti keelse (laste progr) eest ja muidu ka hea api eest.


thumbs_up.gif Kavaga on küll hetkel veel ikkaldus (24h on vähemalt olemas).



Kas võtaksid end kokku ja jätkaksid KAVA äpiga .Rahvas tunneb jube puudust icon_smile.gif?


Asi pole lihtsalt kokkuvõtmises, kui osad inimesed arvavad, et kui mingi asi on tasuta ja sellega on võimalik raha teenida siis kaob igasugune isu heategevusega edasi tegeleda.

tasuta asjal võiks tugevalt küljes olla märge TASUTA et seda oleks võimatu müüa. Raha küsida asja eest, mis on sulle tasuta antud on väga alatu!
Kunagi oli pira filmidel sarnane märge küljes keset filmi. thumbs_up.gif yawn.gif


Otseselt ei müüdud, kuid statistika rääkis oma keelt icon_sad.gif
Enamus url to money lingid käisid läbi.

http://www.safetricks.com/best-url-shortener-earn-money/
Kuna ka ise sai seda usinalt kasutatud, siis toetaksin ka asja jätkamist icon_smile.gif
Võimalik on ka sissetulevad veebilehed keelata ehk? Või teha mingi filter vahele, või geolocation. Variante tuleb hetkel mõtteisse küll, aga kui efektiivne see oleks ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 23.02.2016 19:25:02 vasta tsitaadiga

Eile veel need eelmainitud kõik ETV striimid töötasid (HD ja SD) aga täna mitte ehk nüüd enne 24.ndat veebruari on kinni keeratud. Oskab keegi kuskilt midagi leida homseks (kasutan Kodi seega streami link oleks eelisjärjekorras ja ei tahaks arvutiga etv kodulehelt vaadata).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 19:41:19 vasta tsitaadiga

http://etvstream.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8
http://etvstream.err.ee/live/smil:etv2/playlist.m3u8
http://etvstream.err.ee/live/smil:etvpluss/playlist.m3u8
või
http://striimid.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8
http://striimid.err.ee/live/smil:etv2/playlist.m3u8
http://striimid.err.ee/live/smil:etvpluss/playlist.m3u8
Töötavad ju? Või millest sa räägid?
 


viimati muutis A.S. 23.02.2016 19:46:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 23.02.2016 19:45:23 vasta tsitaadiga

Nagu tellitult, hakkasid mingi aja pärast peale postitust ETVd jälle tööle.
Proovisin nii arvutiga- vlc, kui ka Kodiga enne icon_biggrin.gif. Ei oska arvata kus viga oli.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 27.02.2016 00:07:58 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 00:08:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 11:52:33 vasta tsitaadiga

Kui moblas kasutad siis soovitan kasutada http (m3u8) linke rtmp asemel siis peaks teoreetiliselt võtma streami kvaliteedi vastavalt sinu netti kiirusele ja resole icon_wink.gif

M3u8 sisu siis selline:

#EXTM3U
#EXT-X-VERSION:3
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=444100,RESOLUTION=320x180
http://wowza6.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w145990507_b444100_slest.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=844100,RESOLUTION=704x396
http://wowza6.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w145990507_b844100_slest.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=1544100,RESOLUTION=1280x720
http://wowza6.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w145990507_b1544100_slest.m3u8
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 27.02.2016 13:25:12 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 00:09:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 13:54:43 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Tänud. thumbs_up.gif
Kas ülejäänud etv kanalitele ka olemas sellised lingid?
etv2, etv+

kussu kirjutas:
Kui moblas kasutad siis soovitan kasutada http (m3u8) linke rtmp asemel siis peaks teoreetiliselt võtma streami kvaliteedi vastavalt sinu netti kiirusele ja resole icon_wink.gif

M3u8 sisu siis selline:

#EXTM3U
#EXT-X-VERSION:3
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=444100,RESOLUTION=320x180
http://wowza6.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w145990507_b444100_slest.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=844100,RESOLUTION=704x396
http://wowza6.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w145990507_b844100_slest.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=1544100,RESOLUTION=1280x720
http://wowza6.err.ee/live/_definst_/smil:etv/chunklist_w145990507_b1544100_slest.m3u8


Vaata mõned postid tagasi, A.S. pani kõikide err streamide http m3u8 lingid

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8968201#8968201
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 15:00:47 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Vaata mõned postid tagasi, A.S. pani kõikide err streamide http m3u8 lingid

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8968201#8968201

Nendega on see probleem, et resolutsiooni valik tehakse inimese eest. Tahab keegi ise valida, laeb brauseriga selle playlist.m3u8 faili alla ja selle seest leiab striimi linkidele playlist.m3u8 asemele asenduseks sobiliku chunklist_***.m3u8 sinna lõpu.

Näiteks kõige viletsama kvaliteediga (BANDWIDTH=444100) ETV: http://etvstream.err.ee/live/smil:etv/chunklist_b444100_slest.m3u8
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 27.02.2016 17:57:20 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 00:09:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 13:01:29 vasta tsitaadiga

Kas k12 on ka kuidagi striimitav või on sellega sisuliselt amen ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 13:51:17 vasta tsitaadiga

Maksad, siis saad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 14:33:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Maksad, siis saad.


Ja siis ka ainult siis kui "kanal" omab webisnäitamise õigust.

Tegin väikse scripti mis kontrollib kas on "Live" icon_biggrin.gif

http://peep.prants.ee/kava/index5.php
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 15:37:27 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Maksad, siis saad.

kes mul tasuliselt kanal12 pakub telefoni ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 15:49:06 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
A.S. kirjutas:
Maksad, siis saad.

kes mul tasuliselt kanal12 pakub telefoni ?
elion?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 15:55:35 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
A.S. kirjutas:
Maksad, siis saad.

kes mul tasuliselt kanal12 pakub telefoni ?


http://kanal2.postimees.ee/pluss/livetv
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 16:07:36 vasta tsitaadiga

Uhh rumal mina ajasin Vishit asjadega sassi icon_razz.gif
Starman app olemas ja see saab ju K2 asjadega vabalt läbi thumbs_up.gif

tsitaat:

http://kanal2.postimees.ee/pluss/livetv

jura

Lisaks on see
http://sport.postimees.ee/rubriik/3081
Kuid kvaliteet on küsimärk ja kuna tasuta siis ei pruugi kõigile toru jaguda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 17:38:51 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Kuid kvaliteet on küsimärk ja kuna tasuta siis ei pruugi kõigile toru jaguda.

Tundub justkui jah, et rtmp://egress.cdn.mind.ee/postimees_live_geo/_definst_/mp4:2016-03-03_laskesuusatamine2016_720p jaoks jääb toru peenikeseks, aga on ju ka veel 540p, 360p, 270p valikud olemas.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 17:40:51 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Kuid kvaliteet on küsimärk ja kuna tasuta siis ei pruugi kõigile toru jaguda.

Tundub justkui jah, et rtmp://egress.cdn.mind.ee/postimees_live_geo/_definst_/mp4:2016-03-03_laskesuusatamine2016_720p jaoks jääb toru peenikeseks, aga on ju ka veel 540p, 360p, 270p valikud olemas.
 


Mul jookseb sujuvalt, IOS kasutajatele ka m3u8 link

http://egress.cdn.mind.ee/postimees_live_geo/_definst_/2016-03-03_laskesuusatamine2016_720p/playlist.m3u8
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 17:58:55 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Mul jookseb sujuvalt

Tundub jah VLC probleem olevat, FFplay ja MPC-HC näitavad ilusasti sujuvalt.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 02:21:33 vasta tsitaadiga

Oskab öelda, miks ei näe? Oskab öelda, mis on kanal2 videode stream lingid? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 13:34:49 vasta tsitaadiga

Probleemid flashiga? VLC ju mängib?
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee:80/kanal2vod//k2hq/15/100/00051/0013.mp4:0_1

Järelvaatamise lingid leiab nii.
http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=31143 => http://kanal2.ee/video/playerPlaylistApi?id=31143

Aga Kanal2 (11 ja 12 niisamuti) otsevaatamise (mitte järelvaatamise) lingid on tänapäeval säherdused, et lingi lõpus on personaalne ID ning kui inimene pole maksnud, siis striimi ei näe.
Sellise toimiva ID leidmine on momendil küll imelihtne, aga...
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 14:55:00 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
Oskab öelda, miks ei näe?


AdBlock eusa_wall.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 17:02:52 vasta tsitaadiga

On kellelgi jagada ehk Soome kanalite playliste/streame?

Või saab mingil viisil grabida m3u streami siit - http://areena.yle.fi/tv/suorat/yle-tv1#autoplay=true
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gles
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2016




sõnum 20.04.2016 12:31:35 vasta tsitaadiga

Otseselt striimilinke pole, aga kasutan Belgias iptv teenust, kus on paketis ka paarkümmend Soome kanalit sh MTV3 MAX Sport, Nelonen Pro ja CMore kanalid. Töötavad MAG 250/254 boksidega, kuid järgi proovides väga kenasti ka Sony Bravia android tv-s kus on boksi emulaator (isegi märksa kiirem kui boks ise). Peaks töötama igal pool, kus enam-vähem korralik HD streami kannatav netikiirus. Downside on, et see on paarteist eurot kuus, samas üle pika aja taas mõnus Soome keelseid saateid vaadata. Kvaliteet ja kiirus on hämmastavalt head, legaalsuse küsimuse osas jään aga vastuse võlgu, seega seda otseselt ei reklaamiks. Pigem annan teada, et vähemalt mingisugunegi võimalus üle pikkade aastate soome keelse tv-ta elades taas nostalgialainele saada on täitsa võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.04.2016 18:29:36 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
On kellelgi jagada ehk Soome kanalite playliste/streame?

Või saab mingil viisil grabida m3u streami siit - http://areena.yle.fi/tv/suorat/yle-tv1#autoplay=true



Oleks ka huvitatud...Soomest ja kohalikest kanalitest.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarx78
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2016




sõnum 29.04.2016 15:29:22 vasta tsitaadiga

Kes sellist iptv teenust pakub, kus Soomed sees?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
middaigane
HV kasutaja
middaigane

liitunud: 01.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 20:49:05 vasta tsitaadiga

Kas siin IPTV provideritest kirjutamine keelatud, kuna tavaliselt teenus päris legaalne pole?
Igatahes kui keegi kasutab teenust, mis reaalselt jookseb hästi ilma suuremate läägideta ja kus on piisavalt HD kanaleid ja sporti, siis pm mulle palun.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-priit-
HV kasutaja
-priit-

liitunud: 23.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 23:38:49 vasta tsitaadiga

Algava eurovisiooni valguses.. on kellelgi töötavat etv striimi linki jagada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 23:43:20 vasta tsitaadiga

-priit- kirjutas:
Algava eurovisiooni valguses.. on kellelgi töötavat etv striimi linki jagada?

http://otse.err.ee/k/etv

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-priit-
HV kasutaja
-priit-

liitunud: 23.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2016 17:43:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
-priit- kirjutas:
Algava eurovisiooni valguses.. on kellelgi töötavat etv striimi linki jagada?

http://otse.err.ee/k/etv


Tänud! Kahjuks ei ole Eestis ja see link mul välismaal ei näita.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 10.05.2016 17:58:07 vasta tsitaadiga

Eurovisooni kodulehel räägib et peaks ka saama streami, kui algab.
Samas ei oska ette kujutada, mis kvaliteediga ja kui hästi jookseb.

http://www.eurovision.tv/page/webtv
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.05.2016 10:32:06 vasta tsitaadiga

Striimi link on http://etvstream.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8 (VLC mängib kenasti) ja teoorias peaks geoblockist mööda saama nii, et alustad striimi vaatamist enne blokeeritud saate algust - striim ei tohiks katkeda. Kui saade juba käib, siis välismaised IP aadressid saavad sellelt urlilt tala.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.05.2016 09:29:59 vasta tsitaadiga

Katsetasin ühte viasati linki, ütleb, et määratud sisendit ei suudeta tuvastada. Kas link kustund või midagi? Tahaks f1 vaadata.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 12:52:02 vasta tsitaadiga

Aga sa mõtle veidi, mis ajast link üleval on. Nende (tasuliste kanalite) linkidega ongi tavaliselt nii, et surevad teised üsna kiiresti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurp
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2010




sõnum 13.06.2016 22:05:19 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi oleks võimalik ka ETV striimi geoblokist mööda saada? Jubedalt tahaks kodumaiste kommentaaridega vutti vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2016 22:15:45 vasta tsitaadiga

Pead striimi enne käima panema ja lootma, et ei katke icon_smile.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurp
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2010




sõnum 13.06.2016 22:20:33 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Pead striimi enne käima panema ja lootma, et ei katke icon_smile.gif

Juba proovitud, ei toiminud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 16.06.2016 01:57:14 vasta tsitaadiga

kaurp kirjutas:
Dijital kirjutas:
Pead striimi enne käima panema ja lootma, et ei katke icon_smile.gif

Juba proovitud, ei toiminud icon_biggrin.gif

Kas vaatasid ETV veebist või VLCga? Veebis tuleb mingi aja pärast overlay peale ja ei ole pilti näha, VLCga jäi minu mäletamist mööda ilusti tööle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.06.2016 12:17:14 vasta tsitaadiga

kaurp kirjutas:
Dijital kirjutas:
Pead striimi enne käima panema ja lootma, et ei katke icon_smile.gif

Juba proovitud, ei toiminud icon_biggrin.gif

VPN-iga kõige lihtsam (Eestis peab kuskil ühenduse küljes mingi tükk VPN-i serverina jooksma).

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 14:14:12 vasta tsitaadiga

http://tehnika.postimees.ee/3756931/politsei-alustas-err-i-avalduse-pohjal-leisertv-suhtes-kriminaalmenetlust?_ga=1.255780299.254459502.1395680579
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 15:42:09 vasta tsitaadiga

Ja mis siis juhtus, kellelgi hakkas igav? Kolleegid puhkusel, teha midagi pole, moluta üksi laua taga. Et okei, kirjutan midagi, näiteks avalduse politseile, läheb äkki lõbusamaks. Senimaani oli kõigil kama, pikki aastaid, teistel kanalitel on endiselt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 15:44:44 vasta tsitaadiga

kas see ei või jalkaga seoses olla miskit vms?
Spordiülekannetel on päris rämedad reeglid ja piriangud ning lisaks neile trahvid... icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2016 15:54:11 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ja mis siis juhtus, kellelgi hakkas igav? .


Roonemaa ja Lõugas surkisid natsa icon_biggrin.gif

http://geenius.ee/uudis/henrik-roonemaa-arvamuslugu-aita-valiseestlast-naita-talle-internetist-jalgpalli
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2016 23:38:28 vasta tsitaadiga

See on alati nii, et kui asi laia meediasse jõuab siis on puzzis.
Nagu ka elioniTV puhul oli, sai seda vist aastaid vaadata krüptovabalt, kuniks igasugu tehnikaportaalid hakkasid sellest pasundama, et vaata pea üles- või alaspidi või kasvõi raspberry´ga thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2016 02:11:53 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
http://etvstream.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8
http://etvstream.err.ee/live/smil:etv2/playlist.m3u8
http://etvstream.err.ee/live/smil:etvpluss/playlist.m3u8
või
http://striimid.err.ee/live/smil:etv/playlist.m3u8
http://striimid.err.ee/live/smil:etv2/playlist.m3u8
http://striimid.err.ee/live/smil:etvpluss/playlist.m3u8
Töötavad ju? Või millest sa räägid?
 

Kas ETV striim on maas või ei töötagi 24h?
m3u8 fail on tühi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.