|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.05.2016 19:53:15
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Asi ei ole aitamises vaid küsimuses kuidas eiole võimalik hakkama saada seal ei ole midagi rasket . Valid Server Browser ja võtad serveri hops olemas ja TEST RANGE on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> omaette kus ei ole ootamisjärjekorda ega midagi, seal saad testida enda laskmisoskusi jne . "PLAY NOW" jama ära kasuta, ma eiteagi isegi mis jamps see on . |
Ses suhtes, et olingi minemas TEST RANGE kus esmalt proovida, andis valida kas x64 või x86 run, valisin x64 ja sinna ta jäigi, ei lae ega midagi.
Spoiler 
Ausalt öeldes ma ise ei olegi nii väga huvitatud antud mängust, pigem mul tuttav kes käib maja valvamas aeg ajalt kui ära olen ja sellele istub selline sõjavärk rohkem, on tegemist tal.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.05.2016 20:04:55
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Asi ei ole aitamises vaid küsimuses kuidas eiole võimalik hakkama saada seal ei ole midagi rasket . Valid Server Browser ja võtad serveri hops olemas ja TEST RANGE on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> omaette kus ei ole ootamisjärjekorda ega midagi, seal saad testida enda laskmisoskusi jne . "PLAY NOW" jama ära kasuta, ma eiteagi isegi mis jamps see on . |
Ses suhtes, et olingi minemas TEST RANGE kus esmalt proovida, andis valida kas x64 või x86 run, valisin x64 ja sinna ta jäigi, ei lae ega midagi.
Spoiler 
Ausalt öeldes ma ise ei olegi nii väga huvitatud antud mängust, pigem mul tuttav kes käib maja valvamas aeg ajalt kui ära olen ja sellele istub selline sõjavärk rohkem, on tegemist tal. |
Kas browseri alla äärde tuleb sinine riba, kus alguses kirjas Test Range, siis Logging In jne?
Natuke läheb tavaliselt aega enne kui mäng käima läheb ja samas ei pruugi ta ette lüüa vaid BF ikoon tekib taskbarile ja siis tuleb seda vajutada.
Kas sa pidid mingi plugin ka alla tõmbama? Võid proovida kui lähed Battlelogis oma nime peale, Settings ja sealt aktiveerid "Use plugin-free game launching".
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.05.2016 20:11:53
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Asi ei ole aitamises vaid küsimuses kuidas eiole võimalik hakkama saada seal ei ole midagi rasket . Valid Server Browser ja võtad serveri hops olemas ja TEST RANGE on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> omaette kus ei ole ootamisjärjekorda ega midagi, seal saad testida enda laskmisoskusi jne . "PLAY NOW" jama ära kasuta, ma eiteagi isegi mis jamps see on . |
Ses suhtes, et olingi minemas TEST RANGE kus esmalt proovida, andis valida kas x64 või x86 run, valisin x64 ja sinna ta jäigi, ei lae ega midagi.
Spoiler 
Ausalt öeldes ma ise ei olegi nii väga huvitatud antud mängust, pigem mul tuttav kes käib maja valvamas aeg ajalt kui ära olen ja sellele istub selline sõjavärk rohkem, on tegemist tal. |
Kas browseri alla äärde tuleb sinine riba, kus alguses kirjas Test Range, siis Logging In jne?
Natuke läheb tavaliselt aega enne kui mäng käima läheb ja samas ei pruugi ta ette lüüa vaid BF ikoon tekib taskbarile ja siis tuleb seda vajutada.
Kas sa pidid mingi plugin ka alla tõmbama? Võid proovida kui lähed Battlelogis oma nime peale, Settings ja sealt aktiveerid "Use plugin-free game launching". |
Sinine riba tuli, sinna jäigi kiri "Test range" vilkuma, korra vilksatas ka origin, task manageri all oli bf4 ja bf4 webhelper aktiivsed kuigi reaalselt mäng ei läinud tööle. Proovisin erinevata browseritega, ei midagist. Plugin aktiveeritud.
E: Campaign ka ei launchinud.
viimati muutis danny 04.05.2016 20:17:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.05.2016 20:29:14
|
|
|
| danny kirjutas: |
| KrisVr kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Asi ei ole aitamises vaid küsimuses kuidas eiole võimalik hakkama saada seal ei ole midagi rasket . Valid Server Browser ja võtad serveri hops olemas ja TEST RANGE on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> omaette kus ei ole ootamisjärjekorda ega midagi, seal saad testida enda laskmisoskusi jne . "PLAY NOW" jama ära kasuta, ma eiteagi isegi mis jamps see on . |
Ses suhtes, et olingi minemas TEST RANGE kus esmalt proovida, andis valida kas x64 või x86 run, valisin x64 ja sinna ta jäigi, ei lae ega midagi.
Spoiler 
Ausalt öeldes ma ise ei olegi nii väga huvitatud antud mängust, pigem mul tuttav kes käib maja valvamas aeg ajalt kui ära olen ja sellele istub selline sõjavärk rohkem, on tegemist tal. |
Kas browseri alla äärde tuleb sinine riba, kus alguses kirjas Test Range, siis Logging In jne?
Natuke läheb tavaliselt aega enne kui mäng käima läheb ja samas ei pruugi ta ette lüüa vaid BF ikoon tekib taskbarile ja siis tuleb seda vajutada.
Kas sa pidid mingi plugin ka alla tõmbama? Võid proovida kui lähed Battlelogis oma nime peale, Settings ja sealt aktiveerid "Use plugin-free game launching". |
Sinine riba tuli, sinna jäigi kiri "Test range" vilkuma, korra vilksatas ka origin, task manageri all oli bf4 ja bf4 webhelper aktiivsed kuigi reaalselt mäng ei läinud tööle. Proovisin erinevata browseritega, ei midagist. Plugin aktiveeritud. |
Ok, võid proovida sellist asja, et lähed mängu kasuta, seal fail nimega "BF4WebHelper.exe", parem klikk selle peal, properties, compatibility ja vali "Run this program as administrator", apply. Sama ka "Bf4" faili puhul igaks juhuks. Tee Originile restart ja proovi uuesti mängida!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.05.2016 20:38:11
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| KrisVr kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Asi ei ole aitamises vaid küsimuses kuidas eiole võimalik hakkama saada seal ei ole midagi rasket . Valid Server Browser ja võtad serveri hops olemas ja TEST RANGE on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> omaette kus ei ole ootamisjärjekorda ega midagi, seal saad testida enda laskmisoskusi jne . "PLAY NOW" jama ära kasuta, ma eiteagi isegi mis jamps see on . |
Ses suhtes, et olingi minemas TEST RANGE kus esmalt proovida, andis valida kas x64 või x86 run, valisin x64 ja sinna ta jäigi, ei lae ega midagi.
Spoiler 
Ausalt öeldes ma ise ei olegi nii väga huvitatud antud mängust, pigem mul tuttav kes käib maja valvamas aeg ajalt kui ära olen ja sellele istub selline sõjavärk rohkem, on tegemist tal. |
Kas browseri alla äärde tuleb sinine riba, kus alguses kirjas Test Range, siis Logging In jne?
Natuke läheb tavaliselt aega enne kui mäng käima läheb ja samas ei pruugi ta ette lüüa vaid BF ikoon tekib taskbarile ja siis tuleb seda vajutada.
Kas sa pidid mingi plugin ka alla tõmbama? Võid proovida kui lähed Battlelogis oma nime peale, Settings ja sealt aktiveerid "Use plugin-free game launching". |
Sinine riba tuli, sinna jäigi kiri "Test range" vilkuma, korra vilksatas ka origin, task manageri all oli bf4 ja bf4 webhelper aktiivsed kuigi reaalselt mäng ei läinud tööle. Proovisin erinevata browseritega, ei midagist. Plugin aktiveeritud. |
Ok, võid proovida sellist asja, et lähed mängu kasuta, seal fail nimega "BF4WebHelper.exe", parem klikk selle peal, properties, compatibility ja vali "Run this program as administrator", apply. Sama ka "Bf4" faili puhul igaks juhuks. Tee Originile restart ja proovi uuesti mängida! |
Ei aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.05.2016 20:42:49
|
|
|
| Originis võid teha BF4 peal "repair game" ja võid proovida äkki arvuti restart aitab. Muud ma küll kahuks ei oska öelda!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.05.2016 21:14:45
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| Originis võid teha BF4 peal "repair game" ja võid proovida äkki arvuti restart aitab. Muud ma küll kahuks ei oska öelda! |
Ka need olid proovitud.
E: x86 mode läheb tööle, aga seal ei saa settinguid muuta.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
04.05.2016 21:35:07
|
|
|
| Ega vist midagi peale täieliku uninstalli ja reinstalli üle ei jää. Ega installi ajan mõni arvutiturbe proge midagi ei karjunud? Mul viimase 2 Dlc puhul karjus, äkki selle sama bf helper.exe kohta. Põhimängu origin repair ei aidanud, aga dlc-dele saab ka eraldi repair teha. Pead origini kaudu dlc lehele minema. Mälu järgi ütlen.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.05.2016 22:27:10
|
|
|
| Maiku007 kirjutas: |
| Ega vist midagi peale täieliku uninstalli ja reinstalli üle ei jää. Ega installi ajan mõni arvutiturbe proge midagi ei karjunud? Mul viimase 2 Dlc puhul karjus, äkki selle sama bf helper.exe kohta. Põhimängu origin repair ei aidanud, aga dlc-dele saab ka eraldi repair teha. Pead origini kaudu dlc lehele minema. Mälu järgi ütlen. |
Aitas see kui panin originis "Disable Origin in game" tundub, et tihend sai korda. Ole sa tänatud kaasa mõtlemast.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
05.05.2016 18:54:38
|
|
|
| Uued mapid on päris hea aga asi kisub liiga recon festiks seal ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
08.05.2016 15:41:27
|
|
|
| PREMIUM on ka -70% ehk 15 eur ainult!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
16.05.2016 19:54:59
|
|
|
Ega see midagi juurde ei anna, aga positiivne üllatus minujaoks- mul KDR positiivne
Ma arvasin, et ma ei saa kunagi seda "null-koma"-st edasi, aga võta näpust.
Minu mängustiili mitteteadjatele teadmiseks, ma ei ole lillenuusutaja kusagil põõsas, vaid rapin isuga esirindel
E-peenis nüüd tunduvalt pikem
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
16.05.2016 20:15:08
|
|
|
| kui mängid mode kus objektiive on üle 1 (Conq) või otseselt ei olegi (TDM) on suht lihtne hoida kdr üle 1. Õigemini, ei pea pingutamagi. Kuskil public Rush serveris ihuüksi võidelda M-COMi mahavõtmise nimel, ole kui hea tahes, kdr jääb suhtkoht imema... sest ülejäänud tra**** meeskond istub ja "snaibib" kuskil lähtepunktis ja vastasmeeskond kontsentreerub puhtalt sinule ja kui veab, mõnele üksikule teisele aktivistile..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
16.05.2016 20:24:07
|
|
|
Ma mängin kõike, kusjuures mida olen tähele pannud on see, et olenemata mängu modest, kõik suuremad mapid kisuvad sniperfestiks..
Mina oma lühikese kannatusega aga ei viitsi mätta peal sitsida ja tuulan nii palju kui võimalik, esrinnas.
Kui viitsimust oleks siis vast passiks ka kusagil aga taolisel juhul oleks peenis kordades pikem
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
17.05.2016 16:38:51
|
|
|
Enamiku snaiprite kdr-peenis on mannetu. Snaibivad kehva silma-käe koordinatsiooni, hajameelsuse, kehva arvuti või jumal teab mille pärast.. ühesõnaga, et mitte lähivõitluses 1/10 skoore saada.. selle asemel üritavad eemalt ja 95% on kdr enam vähem 1/1.. need üksikud snaiprid kes on tõesti head mängijad, ei viitsi ka eemal passida vaid pigem jahmerdavad bolt-actionile pandud raud- või holosihikutega lähidistantsil.. kahe vahele jäävad dmr'idega spämmijad kes kümnest kiirest lasust tabavad kahega aga see-eest käivad sajaga kõigile närvidele.. "pädevamatel" on lausa makro pandud põmmutama..
võibolla küüniline aga sajaga vihkan kogu seda massi..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
17.05.2016 16:47:05
|
|
|
| Kui masina conquest üle viskas, siis mängisin vahelduseks lockeris pumppüssiga, kiire reaktsiooni tõttu lähivõitluses harva saadi jagu, keegi midagi ei öelnud kuna ise spammisid granaate.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
17.05.2016 21:18:11
|
|
|
| tsitaat: |
| From May 17 to May 24, you can download Battlefield™ 4 Final Stand for free |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
18.05.2016 11:49:28
|
|
|
aht0 miks siis kohe nii kuri , BF4 ongi ju laste mäng. Tugevamate ja oskuseid taga otsivate mängijate jaoks on erinevad turniirid ja ESL serverid. Mine parem proovi seal õnne ja vt kui oskuslikud vastased on. Luban sulle, et camperite pärast muretsema ei pea , sest neid seal ei ole . Kui ka oleks, siis on nad insta killitud . Eilegi tegin õhtul lockerit Venkude servus ja tõsiselt oli kurb mängida, kui meeskond ei oska korralikult meeskonna tööd väärtustada ja aetakse oma K/D - tilli pikendust taga. Päris huvitav oli, kui õnnestus vaenlase seljataha vangerdada ja ACE23 campareid maha võtta. Kõnnid liigidale ja lükkad toru otse pähe ja insta kill . Hiljem oldi minu peale vihased. Ei tea miks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
18.05.2016 23:07:50
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| tsitaat: |
| From May 17 to May 24, you can download Battlefield™ 4 Final Stand for free |
|
Tänud.
Ise ka veidi rohkem nüüd viimasel ajal mänginud, hetkel siis campaign käsil.
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
27.05.2016 16:00:12
|
|
|
kirjutage algajale kuidas single playerina final standi mängida või noh käima saada...
playstation 4 olemas
bf 4 olemas
psnist final stand olemas
mängu menüü+promotioni lahter teatab, et peaksin laienduse ostma.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
27.05.2016 17:04:12
|
|
|
| hitimees kirjutas: |
| playstation 4 olemas |
Kraanajuhtidele oli siin foorumis, kuskil oma teema...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
27.05.2016 21:44:08
|
|
|
Final stand on multiplayeri lisa kaartide + relvade pakett, seal pole singelplayeri jaoks midagi.
| hitimees kirjutas: |
kirjutage algajale kuidas single playerina final standi mängida või noh käima saada...
playstation 4 olemas
bf 4 olemas
psnist final stand olemas
mängu menüü+promotioni lahter teatab, et peaksin laienduse ostma. |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
28.05.2016 09:11:49
|
|
|
| Kas siit mingit tehnilist abi ka võiks saada, nimelt viimasel ajal on mäng läägima hakanud ja just kui palju mängijaid sees, vanasti nagu ei olnud siukest jama, kas vahepealsed mängu updatedid on nõudmisi arvutile ka suurendanud. Arvutiks Processor i5 CPU 750 @ 2.67GHz, 2661 Mhz, 4 Core(s), AMD Radeon HD 6800 Series, GDDR5 8 Gb, Või on arvutil mingi kala küljes??? Et kas sellise rauaga saab sujuvaks või vaja midagi paremat.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
28.05.2016 11:06:41
|
|
|
Esimese mulje alusel võiks nagu väita, et raud vana juba. Rahulikult läägimata mängida tahad, siis uuenda arvutit..
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
28.05.2016 11:49:22
|
|
|
| Äkki vahetasid monitori suurema reso peale varasemaga võrreldes? Usun, et medium-low setingutega ei peaks ikka ka FHD puhul lagima. Disable origin mängus/in game. Puhasta arvuti tolmust.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
28.05.2016 12:16:43
|
|
|
| Ei monitor ikka sama aga tolm hmmm see täitsa huvitav võiks ju proovida, kas ainult graafika kaardi uuendusest aitaks ala GTX 950 ja prose jätta samaks. Ennem töötas mediumiga ilusti nüüd aga lowga isegi lägib
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
28.05.2016 13:01:06
|
|
|
| GTX 950 saab FHD resoga hakkama küll, täpseid teste leiad netist, aga neti testid on tavaliselt suht võimsa prosega tehtud, nii et sa võta ca 10 fps-i alla kindlasti testi tulemustest, siis saad vast mingi pildi ette. Ja kui juba tolmust (põhjustab ülekuumenemist ja seeläbi süsteemi ebastabiilsust - osta pudel suruõhku näiteks puhastuseks) arvutit puhastad, siis lase ka pahavara eemaldamise programmidega arvuti üle, nii igaks juhuks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rein001
HV kasutaja
liitunud: 18.04.2010
|
29.05.2016 10:57:48
|
|
|
| oskaks keegi ära seletada, miks keegi peaks eelistama bf4-ja, bf3-ele ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
29.05.2016 11:52:16
|
|
|
rein001, tegu ongi praktiliselt samade mängudega. Muidugi suured Battlefieldi fännid kohe pööravad minu väite ümber, et ega ikka ei ole, sest relvad on ju teistsugused.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
29.05.2016 11:53:00
|
|
|
| rein001 kirjutas: |
| oskaks keegi ära seletada, miks keegi peaks eelistama bf4-ja, bf3-ele ? |
Sest on toimunud areng nii mägusiseses liikuvuses, gameplay, kui ka graafiline.
Areng oli küll väike, aga kuna mõlemad mängud on nüüd enamvähem "vanad", siis soovitan siiski BF4. Ma ei tea, kui suur on BF3 mängijabaas, aga usun, et BF4 on suurem.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maiku007
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
29.05.2016 14:32:39
|
|
|
| BF4-ja mängib PC peal igapäevaselt 20 000 - 30 000 mängijat, BF3-me ca 5000+ mängijat. Netcode on BF4-jas parem. Eks see on igaühe enda valida, mis tema jaoks eelis on. Mul on mõlemad mängud olemas.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
29.05.2016 15:31:58
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| rein001 kirjutas: |
| oskaks keegi ära seletada, miks keegi peaks eelistama bf4-ja, bf3-ele ? |
Sest on toimunud areng nii mägusiseses liikuvuses, gameplay, kui ka graafiline.
Areng oli küll väike, aga kuna mõlemad mängud on nüüd enamvähem "vanad", siis soovitan siiski BF4. Ma ei tea, kui suur on BF3 mängijabaas, aga usun, et BF4 on suurem. |
BF3 seevastu on paremad kaardid.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
29.05.2016 17:50:14
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| rein001 kirjutas: |
| oskaks keegi ära seletada, miks keegi peaks eelistama bf4-ja, bf3-ele ? |
Sest on toimunud areng nii mägusiseses liikuvuses, gameplay, kui ka graafiline.
Areng oli küll väike, aga kuna mõlemad mängud on nüüd enamvähem "vanad", siis soovitan siiski BF4. Ma ei tea, kui suur on BF3 mängijabaas, aga usun, et BF4 on suurem. |
BF3 seevastu on paremad kaardid. |
Ei ütleks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.05.2016 19:20:07
|
|
|
bf3 sinine filter ja bf4 pruun filter peal, muud vahet ei ole
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
29.05.2016 20:57:13
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
| Esimese mulje alusel võiks nagu väita, et raud vana juba. Rahulikult läägimata mängida tahad, siis uuenda arvutit.. |
upgrade i7'le või downgrade AMD kaheksatuumalisele.. viimase puhul muretse ka korraliku toiteahelaga emaplaat.. efekt on mõlemal juhul parem kui i5'l. Otstarbekam on ilmselt i7. Ei pea võtma kõige võimsamat, peaasi et kaheksa threadi kätte saad, BF4 kasutab kuni kaheksat protsessori kättesaadavat tuuma ja jagab oma arvutused nende vahel. Nelja threadi puhul peab prose tegema poole võrra rohkem olemasolevatega ja võivad pidurid aegaajalt peale lüüa..
sõbraga pelades too vingus ka aegajalt et kõik läägab, ma ei saanud midagi aru.. tal oli i5 (4690?), mul vana amd fx8350..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
29.05.2016 21:06:44
|
|
|
kas tõesti jääb sellise mängu puhul miski prose taha? Pigem ikka GPU või netiühenduse
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
29.05.2016 21:41:35
|
|
|
See CPU heavy game dude
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
29.05.2016 23:53:08
|
|
|
| Renka, jah, jääb.Täiega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
30.05.2016 03:09:23
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| smurfar kirjutas: |
| Esimese mulje alusel võiks nagu väita, et raud vana juba. Rahulikult läägimata mängida tahad, siis uuenda arvutit.. |
upgrade i7'le või downgrade AMD kaheksatuumalisele.. viimase puhul muretse ka korraliku toiteahelaga emaplaat.. efekt on mõlemal juhul parem kui i5'l. Otstarbekam on ilmselt i7. Ei pea võtma kõige võimsamat, peaasi et kaheksa threadi kätte saad, BF4 kasutab kuni kaheksat protsessori kättesaadavat tuuma ja jagab oma arvutused nende vahel. Nelja threadi puhul peab prose tegema poole võrra rohkem olemasolevatega ja võivad pidurid aegaajalt peale lüüa..
sõbraga pelades too vingus ka aegajalt et kõik läägab, ma ei saanud midagi aru.. tal oli i5 (4690?), mul vana amd fx8350.. |
Profiilis oleva masinaga mänginud paar korda, ultra@1080p pluss resolution scale 125% peal ja FPS 70-75, lockitud 61 kaadri peale. Vanas masinas oli i3 ja HD5750, medium@1080p, piirama hakas GPU.
Sellise mangu jaoks i7 on ilmselge overkill.
Aeg ajalt võiks värske windowsi installida, abiks seegi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
30.05.2016 12:13:28
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Renka, jah, jääb.Täiega. |
ainuke mis ma suutsin tuvastada on see, et alla quadcore pole väga hea elamus. Muus osas pole vahet mis prose - kõik saadaolevad on piisavalt võimekad selle jaoks.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
30.05.2016 21:58:59
|
|
|
See i5 750 on ikka väga vana ja nõrk prose, kui võtta võrdluseks isegi "tavalise" G3258 pentiumi, saab eelpool mainitud i5 haledalt lutti
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
30.05.2016 22:43:17
|
|
|
Selgelt ju öeldud, et viimasel ajal mingi jama ja enne jooksis paremini sama masinaga. Olened mis tüüpi "lag" on esiteks- kas on kaadrisagedus liiga väike või on netiühendusest tingitud lag?
Tegu võib tõesti olla mõne komponendi ülekuumenemisest tingitud probleemiga: näiteks tolm või mõni ventilaator üles ütelnud. Samuti tarkvara poole pealt näiteks ajurid.
Prose koha pealt peaks too i5 ikkagi üle olema igasugustest Pentiumitest BF4's. Mingi aeg tagasi Youtubest vaatasin videot kus oli BF4 mitmikmängus võrreldud ühte Inteli i7 proset (täpset mudelit ei mäleta ning praegu pole kahjuks võimalik ka otsida) 2c/2t; 2c/4t; 4c/4t ja 4c/8t konfiguratsioonides ning kokkuvõte oli see et kõik peale lihtsa kahetuumalise (aka Pentium) olid sujuvad ja mängitavad, kuid sellel olid märgatavad "framedropid" ning "stuttering". Seega BF4 mängimiseks Pentiumit küll ei tasu soetada.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
31.05.2016 09:51:57
|
|
|
Endal oli ennem i5 2500k ja suhtleiselt kehvad statsid, kõik muutus päeva pealt peale prose vahetust, milleks sai i7 2600k. Muu raud jäi kõik sama. Kasutajakogemus oli selline, et kõiki kaadreid see i5 küll välja ei joonistanud. Ise ka ennem ei uskunud kuni lõpuks vahetus sai tehtud ja järgi proovitud. Seda on siin teemas ka varem mainitud aga ega keegi ei taha ju uskuda ega saa ka kohe ise järgi proovida. i5 sandy ei ole selle mängu jaoks piisav. Edu hakkimisel poisid edu
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.05.2016 10:06:56
|
|
|
Endal kunagi i5-2500K -> i7-3770K peale üleminek andis märgatava boosti, seda sama HD7950 kaardiga...
Kui 2500K`l oli CPU load kogu aeg laes, siis 3770K`peal oli load kõigest 70% kõikidel threadidel, sama kloki juures siis. '
Igasugu imelik LAG ja rubberbanding kadus kah nagu ära...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
31.05.2016 11:06:47
|
|
|
| Pakun välja väite, et paljas 4 tuuma pole piisav aga alates 4+4threadi juba piisav... 2500k(HTpuudub) puhul andis klokkimine ainult suurema fps numbri.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
31.05.2016 18:25:28
|
|
|
Kuulipritsidest on M60-E4 ikka sigahea relv
Supportina vaja mängida, siis see relv on mul must be. Vaenlasi lendab nagu loogu.
Vahet pole kas kanda või pähe- paarist kuulist piisab, et vaenlane surma saaks
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
31.05.2016 18:41:35
|
|
|
mulle meeldib pechneg, lihtsalt väga ülbe olend
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|