Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2016 13:03:23 vasta tsitaadiga

Kustkohast need imbetsillid oma programeerijad leidsid?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 13:16:49 vasta tsitaadiga

blog.ubi.com/the-division-behind-the-scenes-of-the-online-gameplay Massive Technical Director räägib lähemalt kuidas online ja serverid toimivad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.05.2016 20:36:16 vasta tsitaadiga

http://forums.ubi.com/showthread.php/1450250-Conflict-Update-1-2-Out-May-24-New-info-and-Trailer?s=198ea5f55cc65f5d0ffecfb17d5cdafd

Ühesõnaga need kellele DZ ei meeldinud praeguses olekus, siis selle uuendusega neid sinna vaevalt meelitab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 22:02:02 vasta tsitaadiga

http://blog.ubi.com/the-division-conflict-update-brings-new-incursion-high-value-targets-and-extraction-highjacks/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2016 23:17:03 vasta tsitaadiga

24mai release,siis mängivad kõik overwatchi, viimased nädal 2 ei tõmba enam miski divisioni poole.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.05.2016 00:34:18 vasta tsitaadiga

Ma ikka enamvähem iga õhtu paar tunnikest teen peale koeraga jalutamist icon_razz.gif
Pmst teen oma daily missioonid ära ja siis pisut DZ üksi või kahekesi.
Vahel juhtub ka kolmekesi jne
Korra nädalas ka seda falcon lost-I, et saada see 214 mõttetu gear.

GS on 203 peal ja DZ rank on 73. DPS on 210K, elud on 75K ja skill on 21K.
Pmst holster on ainuke veel 191 peal ja teised on 214. Relvadest on AUG 182, first wave m1a 163 ja police m4 182.
Püstoli nime ei mäleta aga on mingi 112K DPS-ga ja 12700 DMG-ga. Kasutan aegajalt kuulide tegemiseks DZ madalates tsoonides.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2016 16:11:45 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Korra nädalas ka seda falcon lost-I, et saada see 214 mõttetu gear.

Challenge modes saab ju 240 gear + 214 gear? Ja kui teed nädalas mitu korda Challenge, siis iga kord saad 214 gear.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.05.2016 01:10:10 vasta tsitaadiga

http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-US/news/152-250975-16/loot-revamp-in-update-12

Maxxxim, Ma pole kordagi veel challenge mode proovinud teha. Aga peaks ikka proovima neid teha.
Hard-ga juba kohati päris keeruline. Eriti kui mingi peale raid 12-st kui neid peale hakkab massides jooksma ja keegi tiimist surma saab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 09:11:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma pole kordagi veel challenge mode proovinud teha. Aga peaks ikka proovima neid teha.
Hard-ga juba kohati päris keeruline. Eriti kui mingi peale raid 12-st kui neid peale hakkab massides jooksma ja keegi tiimist surma saab.

Ma teen ühe konkreetse pundiga tavaliselt päevas korra-kaks challenge modes Falcon Lost läbi. Kui kõik teavad mida teha ja omavahel suheldakse, siis ei olegi see nii raske.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.05.2016 15:14:47 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oltz
HV vaatleja
oltz

liitunud: 05.02.2004




sõnum 22.05.2016 11:09:39 vasta tsitaadiga

Uplay --- banzai7
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.05.2016 23:15:06 vasta tsitaadiga

http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-251907-16&ct=tcm:148-76770-32

Ehk siis patch note's

Ja video mis selgitab nii mõndagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 00:29:50 vasta tsitaadiga

tore mõttetu update.
0 fixi haxorite vastu nagu arvata oligi.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2016 00:33:08 vasta tsitaadiga

Setid on ka pointless ruudus, krt need devvid on ikka lambad küll.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.05.2016 15:52:59 vasta tsitaadiga

See extractimine pole nii hull midagi selles uuenduses. Sain mõned rohelised kastid millest sain 240GS asju.
Mingi rogue tegelane oli ka kes röövis mult 2 rohelist kasti ja hiljem teda kätte ei saanud ja kadus kuidagi esimeses tsoonis kuskil tunnelis lihtsalt ära.

Search and destroy mission on mingid uued teemad väljaspool dark zone-I mida pole veel proovinud ja seda clear sky-d pole ka veel proovinud.
Öösel sai vähe magatud ja väga varakult tööle mindud. Nüüd sai ära proovitud pisut DZ-I ja päevased missioonid.
Pumppüss pidi nerfi saama, kuid mulle küll see nii ei tundunud või vähemalt DZ-is on neid rohkem juures ja ikka võtavad maha ühe lasuga kuskilt ulme kaugustest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 16:29:49 vasta tsitaadiga

Clear Sky on lihtsam kui Falcon Lost. Hard modes sai kohe esimese katsega edukalt läbitud.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.06.2016 17:30:44 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/an-overview-of-ubisofts-downgraded-games-(video).html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.06.2016 00:27:58 vasta tsitaadiga

Lihtne viis kuidas teist karakterit teha kiirelt.

Spoiler Spoiler Spoiler



Edit:

Parim uuendus oleks kui nad teeksid DZ solo ja mitte rouge mängijatele mingi numbri pea kohale.
Mäng koguks mingit statistikat ja annaks neile rohkem paremat looti, kes pole surma saanud hiljuti või
rogue taga ajanud.
Need numbrid teeksid väga ahvatlevaks kellegi teise maha tõmbamiseks ja minna rogue-sse, et
saada neilt paremat looti icon_razz.gif

Ma seda kuskil mujal mängu foorumites ei räägiks, kuna need devvid võivad vaadata et oh uus viis kuidas põrguks muuta asja
ja siis ära teha. Oleks veel üks vorm kuidas solo mängijaid DZ'st eemale peletada icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 10.06.2016 01:05:33 vasta tsitaadiga

Ma soolo mängijana väga dz ei satugi,tahaks rahulikult seal tiksuda aga no ei saa ikka mingi päti pande tuleb asju piistu panema.
Väga porno veel seegi et kui ma mängin soolot ja kõrgema rankiga sõber tuleb ka minu mängu siis pm mul pole seal mitte midagi enam vastastele vastu panna(a la stiilis lvl 15 vs lv30) kohe võetakse kõrgema rankinguga sõbra raskusaste üle. thumbs_down.gif

Täna õnnestus ekspermineteerida just gear score 170 ja mul lvl12,niikui pea välja pistad nägemist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puujuur
HV kasutaja
puujuur

liitunud: 12.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 00:06:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Võin kihla vedada et paari kuu pärast on see mäng surnud ja tore on selliste ajuhalvatusega devvide poolt ei maksagi midagi oodata.


tundub et eksid siin või mis?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krink
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2012




sõnum 12.06.2016 00:25:30 vasta tsitaadiga

ise olin algselt kõva fänn divil aga mis teha, tundub et sa eksid ise hoopis.
http://githyp.com/the-divisions-player-count-has-dropped-93-percent-since-launch/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 00:55:15 vasta tsitaadiga

prooviks ka mängu järgi aga 59.99€ kohe kuidagi ei kutsu ostma thumbs_down.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.06.2016 07:25:44 vasta tsitaadiga

20 euri :
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-division-cd-key-compare-prices/

mängu selle raha eest küllaga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.06.2016 09:47:53 vasta tsitaadiga

Huvitav et season pass oma hinda nii hästi hoiab ja on kallim, kui mäng juba ise.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:36:57 vasta tsitaadiga

ok siis proovisin ise ka nüüd uuesti...
läksin seda raidi siis tegema ja esimene lause oli evryone knows glitch right?
ok insta quit....
siis läksin darkzone:D epic hackfest täiesti perses ikka lootusestus seisus see mäng on:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2016 13:41:52 vasta tsitaadiga

hea et season passi peale raha ei raisanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:42:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
hea et season passi peale raha ei raisanud thumbs_up.gif


siiamaani tänan ka ennast et mõistus kodus oli...
esimene nädal oli tõeline eufooria grindisin nonstop:D
season passi ost kripeldas koguaeg hingel ,et vaja ära osta:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.06.2016 14:50:30 vasta tsitaadiga

Mida te teete kui dark zone lähete ?
Ma üldiselt kruisin grupiga ringi ja tegeleme bottidega. Vahel saab mõne inimesega ka kakeldud.
Saad mõnikord surma ja pole hullu midagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 15.06.2016 06:45:28 vasta tsitaadiga

Kus need haxorid teil on ma ei saa aru icon_smile.gif Pole p2rast 1.2 update neid n2inud ja mingi 100h on ikka m2ngitud ...
Ja eks muidugi võtab suure tyki ju kyljest, et korra v2lja logida ja uuesti sisse minna ,et serverit vahetada.

Vabandan t2pit2htede puudumise p2rast !

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.06.2016 12:03:42 vasta tsitaadiga

Jõle huvitavalt kõigub selle season pass-I hind. Nädal tagasi umbes maksis see 26-28 euro.
Nüüd mõned päevad tagasi oleks saanud 24 euro-ga ja nüüd on juba jälle 30 euro ja rohkem.

Ma ootan ära selle esimese DLC ja siis vaatan kas osta pass või mitte.
Vähemalt hetkel tuli m1a ja aug 204 GS blueprint's sinna DZ zone 03 safe house vendorisse.
Kuigi tundub et need jäävad lahjaks, kui on tulemas uued relvad 28 juuni.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TavalinePC
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2016




sõnum 26.06.2016 01:28:00 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib koos mängida, abi misioonidel või DZ, siis kiri postkasti icon_smile.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.06.2016 14:04:20 vasta tsitaadiga

TavalinePC, Sa võid mind lisada ja me võime koos mängida.
Meil üldiselt on pidevalt 4-ne grupp täis ja kõik eestlased iga päevaselt mängime.

Mu nick on M1crobra1n

Relvi mida koguda 1.3 jaoks on MP7
AUG ja Vector saavad nerfi.
Relvadel saab ühe talenti recalibreerida.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TavalinePC
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2016




sõnum 27.06.2016 14:05:18 vasta tsitaadiga

Siis hästi, ma ise enamus ajast veedan DZ, lisasin sind ära, seega anna märku kui online tuled.

Ise olen alguest saati mänginud puhtalt m1a ja rifle, aga elame näeme mis 1.3 tuleb icon_smile.gif*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.06.2016 20:52:13 vasta tsitaadiga

Kas DZ braketit oma gear score-iga madalamaks ei saa kuidagi?
Sättisin geari madalamaks ja ülejäänud geari stashi ja ikka pean dz bracket 201+ mängima. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2016 21:19:52 vasta tsitaadiga

Stashi sisu loeb ka
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.06.2016 21:50:38 vasta tsitaadiga

tänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.06.2016 23:25:25 vasta tsitaadiga

Lehys, Tee endale teine karakter ja pane teise karakteri kotti kõik mis stashis on.
Ma muidugi pole kindel kas see nii töötab, aga loogiliselt peaks ju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.06.2016 23:37:49 vasta tsitaadiga

mul teine karakter olemas icon_wink.gif eks katsetan kui aega saan
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.06.2016 00:28:38 vasta tsitaadiga

http://forums.ubi.com/showthread.php/1465614-Update-1-3-Underground-Patch-Notes
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 28.06.2016 10:01:51 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
mul teine karakter olemas icon_wink.gif eks katsetan kui aega saan


Jah nii täitsa toimib icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TavalinePC
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2016




sõnum 06.07.2016 16:50:48 vasta tsitaadiga

See peaks olema, siis 1.3 patch, aga eks aeg parandab kõik haavad, vaja dps tõsta icon_smile.gif


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.07.2016 18:12:51 vasta tsitaadiga

DPS on katki ja see näitab mööda. Minu arust on ta seda koguaeg teinud.
Pole vist veel olnud aega, kuis üks neist numbritest õieti midagi on näidanud icon_biggrin.gif



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.07.2016 07:52:14 vasta tsitaadiga

Dps paneb segast jah. Vahest näitab 300 k. Siis 220k. Ei teagi mis see õige on.
Paar asja vajaks välja vahetamist kuid selleks vaja kõvasti veel mängida beer_yum.gif


_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 14:25:57 vasta tsitaadiga

Nii häid kindaid polegi varem näinud.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TavalinePC
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2016




sõnum 11.07.2016 19:27:57 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Nii häid kindaid polegi varem näinud.


Selline ongi uus süsteem, kui sul puuduvad statsid, siis vastu oled saanud hulgaliselt Major Atributes, mul endal puudub elektroonika, ja vist 1 või 2 majorit ainult.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puujuur
HV kasutaja
puujuur

liitunud: 12.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2016 22:52:02 vasta tsitaadiga

kasutan ise sellist setti
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.07.2016 11:33:13 vasta tsitaadiga

http://forums.ubi.com/showthread.php/1470532-July-12th-Maintenance

Saate uuesti oma screenid teha. G36 sai 15% dmg nerfi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.07.2016 11:36:01 vasta tsitaadiga

Ja Alpha Bridge kindad olid ka tegelikult bugised beer_yum.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.07.2016 11:38:30 vasta tsitaadiga

G36 ei saanud ainult 15% nerfi vaid sai veel mingeid nerfe millest ei räägita.
https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4sjf2r/does_g36_seem_like_it_have_more_recoil_after_patch/d5aawfi

See on lihtsalt masendav, kuidas need massive/ubi koguaeg valet infot jagavad oma patch note'des.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 13.07.2016 15:55:36 vasta tsitaadiga

G36 recoili andis ikka tunda küll peale batchi thumbs_down.gif hakkas juba looma aga jah
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.