Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 19:49:00 vasta tsitaadiga

Kui kerib sujuvalt, siis on smooth scroll.
Kui kerib "hüpates", siis ei ole.

Proovi näiteks Internet Exploreriga, siis saad aru, kuidas käitub mitte-smooth-scroll ehk tavaline kerimine.

PS: Kerimise all mõtlen rullikut, mitte scroll-bar lohistamist.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 10:53:40 Google Chrome keele muutmine vasta tsitaadiga

Google chrome's on keeleks eesti keel.
Seaded > Täpsemad seaded > Keele ja sisend seaded
Sealt ei ole võimalik eesti keelt ära kustutada või inglise keelt valida "default" valikuks
Help!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 17:28:57 vasta tsitaadiga

Aga tõmba siis ingliskeelne.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.03.2016 10:32:46 vasta tsitaadiga

Üritasi AdBlockiga eemaldada bannerit http://www.saartehaal.ee/ ülaosas. See pagan varjab peaaegu pool lehte ära. Kahjuks kadus koos banneriga kogu leht, nii et pidin adblocki keelama, et edasi lugeda. Ehk oskab keegi hea nõuga aidata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 13:06:19 vasta tsitaadiga

wow - see Saarte hääle leht on ikka kohutav.

Suure osa lehe ülaosast katab reklaam mida ei saa sulgeda.
Natuke lehel olles avaneb lehe peale modal reklaamiga. Sellest mööda klikkides avaneb kogu leht uues tabis ja vanasse avaneb onoffi leht/reklaam.

Kas veel hullemaks saab asjaga minna?

Aga anyway - kui lehe haldur on otsustanud seda teed minna siis olgu nii. Adblocki kasutamist see endiselt ei õigusta. Lihtsalt ära loe seda veebi kui ei meeldi kasutuskogemus.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 09:43:16 vasta tsitaadiga

ma omal ajal tõstsin juba siis kisa ülemusele kui ainult see FB plönn tekkis. nüüd asi ikka päris käest läinud icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 10:11:19 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Üritasi AdBlockiga eemaldada bannerit http://www.saartehaal.ee/ ülaosas. See pagan varjab peaaegu pool lehte ära. Kahjuks kadus koos banneriga kogu leht, nii et pidin adblocki keelama, et edasi lugeda. Ehk oskab keegi hea nõuga aidata.

Renka kirjutas:
wow - see Saarte hääle leht on ikka kohutav.

Suure osa lehe ülaosast katab reklaam mida ei saa sulgeda.
Natuke lehel olles avaneb lehe peale modal reklaamiga. Sellest mööda klikkides avaneb kogu leht uues tabis ja vanasse avaneb onoffi leht/reklaam.

Kas veel hullemaks saab asjaga minna?

Aga anyway - kui lehe haldur on otsustanud seda teed minna siis olgu nii. Adblocki kasutamist see endiselt ei õigusta. Lihtsalt ära loe seda veebi kui ei meeldi kasutuskogemus.


uBlock filter:
! 21.3.2016 9:10.31 http://www.saartehaal.ee/
www.saartehaal.ee##body > div:nth-of-type(1)

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 27.03.2016 01:20:26 vasta tsitaadiga

Vabandan aga ma ei leia google üldist teemat.
Kuidas ma saan google otsingus Search tools -> "Any language" ära muuta "Search Estonian pages"? Praegu annab ainult "Search English and Estonian pages". Ma ei saa aru, see muudab nagu ise enda settinguid koguaeg.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2016 02:09:15 vasta tsitaadiga

Pane peale otsitavat sõna site:ee
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 04:09:32 vasta tsitaadiga

Üks variant on otsida keele järgi. Doneemi otseselt piirata ei soovita, sest mõned lehed on .eu, .com jms.

Otsingu lisa:
&lr=lang_et

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 14:30:25 vasta tsitaadiga

No mis nüüd toimub, viimase 2 paeva jooksul 6 klienti tulnud, Chrome ei avane enam peale viimast uuendust.
Lasin taiesti puhtaks masinad: https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/ ja peale seda veel kasitsi koik Google folderid arvutis ja koik Google asjad registrist.
Ver 49.x uuesti peale ja paistab nagu tootavat. Automaatsed uuendused keerasin küll kinni, manuaalse peale (teenused ja scheduled taskid).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 09:22:31 vasta tsitaadiga

49. versioon x64 töötab laitmatult, x86 pole veel proovinud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.04.2016 11:24:57 vasta tsitaadiga

x2 jookseb ilma probladeta latest update´ga
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 12:26:45 vasta tsitaadiga

x86 töötab ka hästi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.04.2016 12:37:57 vasta tsitaadiga

seega SKG müüb mingeid hoax läpakaid oma poes mis isegi uusimat Chrome´i ei suuda jooksutada,
ainult kasseerib teenustasu parandamise eest
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.04.2016 12:42:04 vasta tsitaadiga

Minuarvates on see chrome suht töökindlaks ja stabiilseks läinud. Kunagi oli endal ka suht tihti jooksis kokku ja tegi igast imelikke trikke,nüüd päris tükk aega väga korralikult töötab ja mingeid jamasi ei ole.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 12:47:35 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
seega SKG müüb mingeid hoax läpakaid oma poes mis isegi uusimat Chrome´i ei suuda jooksutada,
ainult kasseerib teenustasu parandamise eest


icon_lol.gif x86 jookseb nii vanal läpakal kui IBM-T43 normilt, need peavad küll siis eelmisest sajandist läpakad olema...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 13:31:26 vasta tsitaadiga

Tihti naen lappareid, kus Win 10 peal ja kasutaja ise Chrome peale lasknud ning Chrome ei avane enam. Malware ka masinast ei leia.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2016 14:00:54 vasta tsitaadiga

see on Iirimaa kammajaa, siin seda pole. Muidu oleks terve havee kisa täis
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.04.2016 14:14:29 vasta tsitaadiga

arvata on et igast pluginaid/add-one jms paska lastakse täis ,
direct feeds info, live updates, twitterfeeds jms mis selle krempli kokku jooksutavad lihtsalt,
iga leht mis subscribe live rss pask pakub klikitakse yes kohe jne
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 05.04.2016 23:49:59 vasta tsitaadiga

Ilgelt tüütu et enam näiteks youtube videod automaatselt uues avatud tabis mängima ei hakka(open in new tab) ilma et tabile klikiksid.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 23:50:54 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ilgelt tüütu et enam näiteks youtube videod automaatselt uues avatud tabis mängima ei hakka(open in new tab) ilma et tabile klikiksid.


Jah

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 01:31:07 vasta tsitaadiga

Mulle just ei meeldinud, kui hakkas. Läksin firefox peale üle ja pidin laienduse tõmbama, et seda eemaldada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 09.04.2016 17:09:16 vasta tsitaadiga

This site can’t provide a secure connection
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
The client and server don't support a common SSL protocol version or cipher suite. This is likely to be caused when the server needs RC4, which is no longer considered secure

Mismoodi ma selle lehe ette saaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2016 16:26:18 vasta tsitaadiga

Kulla kogenud kroomitajad, millist kroomi laiendust te soovitaks sakimajanduse orgunnimiseks natuke inimlikumale tasemele kui see kroomi sisseehitatud asjandus on? Midagi sellist, mille kasutamisest oleks lihtne aru saada ja annaks tabidest normaalse ülevaate.
Kas TooManyTabs on parim või on midagi kabedamat olemas? Või on Fruumo etem?
Ja kuidas nendel seda pärast paigaldust avanevat avalehte alla suruda annaks? Adblock plusil on selleks policy olemas ja töötab, aga sama policy teiste laiendite peal ei paista toimivat

Spoiler Spoiler Spoiler


Millised laiendused üldse oleks must-have praegusel hetkel?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.05.2016 13:11:44 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud lapata läbi teemat. Nimelt alates 49 versioonist ei toimi mul enam token signing. olen proovinud extensionit eemaldada, id kaardi softi uuesti peale ajada - nothing. teiste browseritega on ok. ideid?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2016 14:40:08 vasta tsitaadiga

Idukaardi versioon pea olema 3.12 või uuem, vanemat alates maist Chrome enam ei toeta vanemaid, oligi vist 49. versioonist.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 08.05.2016 16:09:21 vasta tsitaadiga

https://www.zone-telechargement.com/homep.html

Et siis sellel lehel tekst

This site can’t provide a secure connection
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
The client and server don't support a common SSL protocol version or cipher suite. This is likely to be caused when the server needs RC4, which is no longer considered secure
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2016 16:56:48 vasta tsitaadiga

mul küll avaneb
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.05.2016 14:03:13 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Idukaardi versioon pea olema 3.12 või uuem, vanemat alates maist Chrome enam ei toeta vanemaid, oligi vist 49. versioonist.

peal kõige uuem id-kaardi soft...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2016 10:40:56 vasta tsitaadiga

Idukaardi serdid uuendamist ei vaja? Mida ID-utiliit ütleb?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 13:36:20 vasta tsitaadiga

Pole ammu Facebooki kasutanud, kas see ongi normaalne, et ajab Chrome taiesti kooma? Voimatu kirjutada midagi, tahed tulevad 10 sekundi parast.
Chrome viimane versioon.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.05.2016 13:39:33 vasta tsitaadiga

kasutan küll minimaalselt, kuid ühegi versiooniga pole feissaris probleeme olnud kasutades chrome
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2016 13:49:04 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Pole ammu Facebooki kasutanud, kas see ongi normaalne, et ajab Chrome taiesti kooma? Voimatu kirjutada midagi, tahed tulevad 10 sekundi parast.
Chrome viimane versioon.

Vii arvuti parandusse icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 14:29:48 vasta tsitaadiga

Ma otsustasin selle uimerdamise tõttu Firefox kasuks.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 14:41:33 vasta tsitaadiga

Tänu Chromele pole enam vaja Flashi masinatesse installida. Videote mängimiseks on Chrome ideaalne player, muu tegevus toimub Firefoxis. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:43:20 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tänu Chromele pole enam vaja Flashi masinatesse installida. Videote mängimiseks on Chrome ideaalne player, muu tegevus toimub Firefoxis. thumbs_up.gif
Mul täpselt sama icon_biggrin.gif
Õnneks aina rohkem ja rohkem veebilehti on kasutusele võtnud HTML5, mis töötab palju sujuvamalt, kui Flash (minu isiklik seisukoht).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 19:12:10 vasta tsitaadiga

Kui ma erinevad conversation-id lahti votan, siis nende vahel vahetamine on eriti uimane ja trykkimine vaevaline.
IE toimib ilusti..

Ideid?


Märt. kirjutas:
Tänu Chromele pole enam vaja Flashi masinatesse installida. Videote mängimiseks on Chrome ideaalne player, muu tegevus toimub Firefoxis. thumbs_up.gif

Mul Flash nagunii kinnikeeratud. HTML5 toimib YouTube-s.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 10:40:23 vasta tsitaadiga

Vahemälu oled kustutanud? Või äkki mõni "viirusetõrje" vms lisa, mis skänneerib veebilehte?
Tundub justkui nagu olevat javascript ülekoormus.

Pane kõik Chrome aknad kinni, s.h protsessid (task manageri alt vaata)
Ava Chrome-iga inspektor (näiteks ctrl+shift+J)
Vali Profile
Pane start scan
Mine Facebook.com ning mölla seal ringi
Kui lõpetanud, pane end scan

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 11:08:57 vasta tsitaadiga

raudselt mingi extension selle taga, "Polish Women Scanner" või "Pissant For a Dog Video Uploder" vmt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 21:18:03 vasta tsitaadiga

Google chromeiga mingi teema. Youtube fullscreen ei toimi vahel. Vajutad fullscreen nuppu. Selle asemele, et kogu ekraan täituks videoga, jääb ülese aadressi riba/tabid jms asjad. Alla jääb start menüü riba jms. Korra restart teha chromeile siis töötab jälle, kuniks teatud ajani. Kas ja milles viga võib olla ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2016 21:46:09 vasta tsitaadiga

Ma ise nägin ka korre sellist porri eelmine nädal, aga ise kadus ära mingi aja pärast. Äkki mingi chrome uuendus sellega seotud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 21:51:16 vasta tsitaadiga

Ühe korra tegi jah nii, ise ka imestasin. Mitte küll Youtubes (twitch).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 21:51:58 vasta tsitaadiga

jeesus188, no siis sul vedas, et korra ainult icon_biggrin.gif Mul igapäevane icon_biggrin.gif Närvi hakkab vaikselt ajama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2016 22:21:10 vasta tsitaadiga

Lase chrome maha, pane uuesti peale kui väga närvidele käib. Üldjuhul kaovad enamus vead ära peale reinstalli
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 22:22:55 vasta tsitaadiga

Pätu, miks sa restardi teed? Ava asi lihtsalt uues tabis.

Aga on jah mingi viimase aja mure - ennast ka häirib.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2016 19:14:51 vasta tsitaadiga

viimased 3 päeva on chrome+ youtube jamad, hd pilti ei lae üldse. ooterõngast näen rohkem kui oma naist thumbs_down.gif
opera ja IE töötavad nagu tavaliselt.
Mingi kamm selle youtubega on. Hetkel veel reinstalli ei tee

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 19:29:19 vasta tsitaadiga

Mis installida, et saaks youtubet rahulikult vaadata ilma reklaamideta. Osad bännerid saan küll nurkades asuvatest ristikestest kinni panna aga mõni bänner jääbki youtube klippi osaliselt varjama, kinni ei saa panna.
Hetkel kasutan Adblock plusi aga see ei võta enam isegi Delfist kõiki reklaame maha
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2016 19:38:04 vasta tsitaadiga

Magic Actions for YouTube on ok, aga selle viimane versioon vähemalt nädal tagasi läks katki, ei loeadi videot ära thumbs_down.gif
Vb nüüd terve, ei tea

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 20:55:59 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Mis installida, et saaks youtubet rahulikult vaadata ilma reklaamideta. Osad bännerid saan küll nurkades asuvatest ristikestest kinni panna aga mõni bänner jääbki youtube klippi osaliselt varjama, kinni ei saa panna.
Hetkel kasutan Adblock plusi aga see ei võta enam isegi Delfist kõiki reklaame maha

Chrome + Adblock Plus - ei tule küll ette, et oleks Youtubes mõnda reklaami näinud, juba pikka aega icon_rolleyes.gif
Järsku sul on see "Allow some non-intrusive advertising" setting sees?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.