Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 572, 573, 574 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2016 14:56:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga siis kui ma maksmata raha jätan või maksan ka viivitusega kuna nett minuni jõuab viivitusega siis starman leiab kiirelt inkasso teenused ülesse:D

nett ju töötas, sulle ei müüda pingi teadupärast. teine asi, et ilmselgelt ei ole isp i kaablid otse masina küljes, vikerkaarevärvilised ajavad oma netiasju "mingeid teisi teid pidi" mis võiks seletada ka sealse pingiläägi puudumise.
tsitaat:

Tundub, et probleem lahendatud, oli ikka helistamisest kasu

kolmas pool tegi oma lepingutes ette nähtud aja jooksul asjad korda. iizi.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 30.04.2016 17:06:49 vasta tsitaadiga

Kuna Telia teatas hinnatõusust siis tekkis uitmõte Starmani peale üle minna, sest Siin Tartus on kogu trio (Telia, STV, Starman) uksetaga esindatud. Elionilt hetkel 10/10 + põhikanalid ja see teeb uue hinnaga 21€ kuus. Starmani vastav pakett oleks 17,98€ kuus. Pole just suur vahe, aga kui samaväärsed teenused, siis hoiaks heameelega selle ~3€ kuus kokku. Aga kas on? Starmani lehelt jääb segaseks, et millist tehnikat tuppa tuuakse, kas televusserile/Starboxile signaal coaxiga ja interneeduse tarvis ethernet, mille otsa sätin nt. endale meelepärase ruuteri?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.04.2016 17:20:39 vasta tsitaadiga

tuppa tuleb coax, mille otsa tuleb modem/ruuter ja mis peab samuti jooksma kõigi telekate/starboksideni, viimane tahab ka eetrikaabli pidi ruuteri küljes olemist. Wifi koha pealt pole päris kindel, mäletan nagu et nüüd peaks kõikide pakettidega wifi-võimeline modem/ruuter majja toodama?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.04.2016 17:32:33 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
Kuna Telia teatas hinnatõusust siis tekkis uitmõte Starmani peale üle minna, sest Siin Tartus on kogu trio (Telia, STV, Starman) uksetaga esindatud. Elionilt hetkel 10/10 + põhikanalid ja see teeb uue hinnaga 21€ kuus. Starmani vastav pakett oleks 17,98€ kuus. Pole just suur vahe, aga kui samaväärsed teenused, siis hoiaks heameelega selle ~3€ kuus kokku. Aga kas on? Starmani lehelt jääb segaseks, et millist tehnikat tuppa tuuakse, kas televusserile/Starboxile signaal coaxiga ja interneeduse tarvis ethernet, mille otsa sätin nt. endale meelepärase ruuteri?


Sinu hinnastuse järgi saad COAX kaabli tuppa mis filtriga Cisco ruuterisse ja otse telerisse jagatakse. Näed ainult teleris mingeid põhikanaleid, lisateenustest pühid siis suu puhtaks.

Kui mingit järelvaatamist ka vaja siis:
starman.ee lahti ja kliki kõige odavam 10M (allalaadimine, mis üleslaadimine on, ei tea) nett ja 20kanalit. maksab 19.97 (kes kurat neid hindasid Starmanis, Elisas ja Tele2s teeb? mingi omaarust tark reklaamiagent?)
Sisuks tavalised eesti kanalid ja mõned muukeelsed. Ajamasin tuleb sellega kaasa. Ei Foxe, Eurosporte ega midagi, iseasi kas sul neid vajagi oli.
Täpsemalt välja ei loe, kas ja palju maksab ruuter või digiboks, ja kui tasuta kas siduv leping või mitte.

Ehk siis hinnad olidki võrdelised eelmainitutega mis Telias, kergelt öeldes hind sul ei tõuse, lisatakse sulle lihtsalt 2€ KordusTV teenus ja kui muudad teenuse uue TeliaTV peale, saad sama kuutasu eest veel neid vajalikke või mittevajalikke lisateenuseid, filmid, seriaalid, järelvaatamine ilma reklaamideta jms.

Tehniliselt on sul hetkel Telia optika keldris ja tuppa tuleb cat5, selle otsas ruuter ja selle otsas digiboks.
Starmani digiboksiga lahenduse puhul siis Coax, Filter, millest Coax ruuterisse ja digiboksi ning ruuterist omakorda Cat5 digiboxi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.04.2016 18:19:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
hippokrates kirjutas:
Kuna Telia teatas hinnatõusust siis tekkis uitmõte Starmani peale üle minna, sest Siin Tartus on kogu trio (Telia, STV, Starman) uksetaga esindatud. Elionilt hetkel 10/10 + põhikanalid ja see teeb uue hinnaga 21€ kuus. Starmani vastav pakett oleks 17,98€ kuus. Pole just suur vahe, aga kui samaväärsed teenused, siis hoiaks heameelega selle ~3€ kuus kokku. Aga kas on? Starmani lehelt jääb segaseks, et millist tehnikat tuppa tuuakse, kas televusserile/Starboxile signaal coaxiga ja interneeduse tarvis ethernet, mille otsa sätin nt. endale meelepärase ruuteri?


Sinu hinnastuse järgi saad COAX kaabli tuppa mis filtriga Cisco ruuterisse ja otse telerisse jagatakse. Näed ainult teleris mingeid põhikanaleid, lisateenustest pühid siis suu puhtaks.

Kui mingit järelvaatamist ka vaja siis:
starman.ee lahti ja kliki kõige odavam 10M (allalaadimine, mis üleslaadimine on, ei tea) nett ja 20kanalit. maksab 19.97 (kes kurat neid hindasid Starmanis, Elisas ja Tele2s teeb? mingi omaarust tark reklaamiagent?)
Sisuks tavalised eesti kanalid ja mõned muukeelsed. Ajamasin tuleb sellega kaasa. Ei Foxe, Eurosporte ega midagi, iseasi kas sul neid vajagi oli.
Täpsemalt välja ei loe, kas ja palju maksab ruuter või digiboks, ja kui tasuta kas siduv leping või mitte.

Ehk siis hinnad olidki võrdelised eelmainitutega mis Telias, kergelt öeldes hind sul ei tõuse, lisatakse sulle lihtsalt 2€ KordusTV teenus ja kui muudad teenuse uue TeliaTV peale, saad sama kuutasu eest veel neid vajalikke või mittevajalikke lisateenuseid, filmid, seriaalid, järelvaatamine ilma reklaamideta jms.

Tehniliselt on sul hetkel Telia optika keldris ja tuppa tuleb cat5, selle otsas ruuter ja selle otsas digiboks.
Starmani digiboksiga lahenduse puhul siis Coax, Filter, millest Coax ruuterisse ja digiboksi ning ruuterist omakorda Cat5 digiboxi.


Ja selles ongi telia viga et tavakasutaja ei saanud sunjutust just karuemmigi aru ning läheb valib omale hinna järgi. Õppihe ükskord seal inimese keeles suhtlema inimestega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 30.04.2016 19:12:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Kui mingit järelvaatamist ka vaja siis:
starman.ee lahti ja kliki kõige odavam 10M (allalaadimine, mis üleslaadimine on, ei tea) nett ja 20kanalit. maksab 19.97 (kes kurat neid hindasid Starmanis, Elisas ja Tele2s teeb? mingi omaarust tark reklaamiagent?)
Sisuks tavalised eesti kanalid ja mõned muukeelsed. Ajamasin tuleb sellega kaasa. Ei Foxe, Eurosporte ega midagi, iseasi kas sul neid vajagi oli.
Täpsemalt välja ei loe, kas ja palju maksab ruuter või digiboks, ja kui tasuta kas siduv leping või mitte.

Ehk siis hinnad olidki võrdelised eelmainitutega mis Telias, kergelt öeldes hind sul ei tõuse, lisatakse sulle lihtsalt 2€ KordusTV teenus ja kui muudad teenuse uue TeliaTV peale, saad sama kuutasu eest veel neid vajalikke või mittevajalikke lisateenuseid, filmid, seriaalid, järelvaatamine ilma reklaamideta jms.

Tehniliselt on sul hetkel Telia optika keldris ja tuppa tuleb cat5, selle otsas ruuter ja selle otsas digiboks.
Starmani digiboksiga lahenduse puhul siis Coax, Filter, millest Coax ruuterisse ja digiboksi ning ruuterist omakorda Cat5 digiboxi.

Mul pole sellest Starmani ajamasinast lugu (+2€), seega teeks Net-S ja TV-S kokku ikkagi 17.98€ / kuus.

Kusjuures mul jookseb Telia optika otse tuppa -> Huawei karp -> TG784.

Telia on muidu toiminud nagu kulda, aga ei taha maksta teenuste eest mida ma ei vaja.. Vaja on netti ja telekas käib lihtsalt muude tegemiste taustaks, ette- ja järgi sealt midagi vaadata küll ei taha. icon_biggrin.gif

RustyZ kirjutas:

Ja selles ongi telia viga et tavakasutaja ei saanud sunjutust just karuemmigi aru ning läheb valib omale hinna järgi. Õppihe ükskord seal inimese keeles suhtlema inimestega.

Eks ühtteist mõikan, aga igasse nüanssi ei viitsi süveneda. Täitsin nettuselehelt vormulari ära, las sealt Starmanist helistavad mulle ja ajavad veidi mesijuttu ka. Nii lihtsalt nüüd ka see ei käi, et hiir magavale kassile kohe ninaalusest luugist sisse jookseb.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2016 19:36:39 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
Kuna Telia teatas hinnatõusust siis tekkis uitmõte Starmani peale üle minna, sest Siin Tartus on kogu trio (Telia, STV, Starman) uksetaga esindatud. Elionilt hetkel 10/10 + põhikanalid ja see teeb uue hinnaga 21€ kuus. Starmani vastav pakett oleks 17,98€ kuus. Pole just suur vahe, aga kui samaväärsed teenused, siis hoiaks heameelega selle ~3€ kuus kokku. Aga kas on? Starmani lehelt jääb segaseks, et millist tehnikat tuppa tuuakse, kas televusserile/Starboxile signaal coaxiga ja interneeduse tarvis ethernet, mille otsa sätin nt. endale meelepärase ruuteri?


tuppa tuuakse trepikojast koaxiga. (sa pole rääkinud, mis majas sa elad) viie ja üheksalistes on elektrikilbist korterisse toru, kust tuleb nt. fono. aegakse sealt kaudu, kui see on kinni mätsitud, tuleb puurida. kuna sul on vähemalt üks telekas ja üks modem, on kuskil koht vaja leida 2 jagurile ( 2-way splitter, datafiltrit enam ei kasutata) kui sa plaanid kolme või rohkemat telekat, on jagur kas suurem või neid kaks (5-6 ne jagur keerab modemi tagasikanali pekki) jagurist üks läheb modemisse ja teine telekasse või boksi ( starboxi puhul tuleb üks jagur võimalusel teleka taha ning signaal jagatakse alles seal, sest modemi ja starboxi vahele on vaja järelvaatamise jms teenuste jaoks netikaablit) kui sa aga tahad hakata vaatama ainult telekat , sul on dvb-c võimeline telekas, läheb üks kaabel telekasse, teed sellega dvb-c kanaliotsingu, paned kas starmani poolt saadud mooduli ja kaardi telekasse ning hakkad oma paketti vaatama või on sul telekaga moodul kaasa ostetud ning paned starmanist saadud kaardi telekasse.. S paketiga saad modemi, selle taha võid panna oma telia ruuteri kui oskad (784 töötab kenasti, inteno võiks ka töötada kui tal wan pesa olemas on) kui võtad wifiteenuse juurde, maksad 99 senti kuus lisaks ning saad docsis 3.0 i. 3825 3928 on 2,4 lainealaga. kui võtad starboxi saad wifiruuteri "hinna sees".. oma ruuterit vahele toppida pole mõtet..

kaabeldamisest: kui sul on kaabel toas olemas ja õigetesse kohtadesse kah, saad tasuta. kui on vaja kaablit vedada on 6 m tasuta, kõik mis üle läheb tasuline sh. lisatelekakohad. maksad materjalide, mitte töö eest. starboxil ei ole minuteada endiselt tähtajalist kohustust. sulle tasuta rendile antud seadmed on kogu kasutamise aja starmani omad. kui kasutad nt. 10 aastat ja läheb katki, saad tasuta uue. tasuta st. ka tehniku visiit ei maksa..


joonist kah, ehk on abi.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.05.2016 12:17:35 vasta tsitaadiga

Teate, mul täna ka ving külas.

Täiega ajab kettasse Starboxi edasikerimine viimasel ajal. Tihtipeale juhtub nii, et kui vajutan nuppu "keri edasi 5 min", siis keritakse 10. Ehk siis, reaalselt keritakse pilti 5 aga ajajoonel muutub 10min ja kui siis ühe minuti tagasi kerid siis viskab ka pildi ajajoonele vastavaks ja vahel on päris suur segadus et kuskohta ma nüüd siis kerisin. Kasutan seda reklaamide ajal (indrek, ma tean et telial on reklaamivaba ja blablabla, ei koti). Kas minu probleem või on kellelgil veel?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2016 13:58:45 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Teate, mul täna ka ving külas.

Täiega ajab kettasse Starboxi edasikerimine viimasel ajal. Tihtipeale juhtub nii, et kui vajutan nuppu "keri edasi 5 min", siis keritakse 10. Ehk siis, reaalselt keritakse pilti 5 aga ajajoonel muutub 10min ja kui siis ühe minuti tagasi kerid siis viskab ka pildi ajajoonele vastavaks ja vahel on päris suur segadus et kuskohta ma nüüd siis kerisin. Kasutan seda reklaamide ajal (indrek, ma tean et telial on reklaamivaba ja blablabla, ei koti). Kas minu probleem või on kellelgil veel?

Olen ise seda ka eelnevalt kogenud, seega pole üksikjuhtum. Jääb ainult loota et kunagi parandatakse ära. Olen seda neile kurtnud läbi sotsiaalmeedia, siis helistati tagasi ja küsiti ja öeldi et tegelevad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.05.2016 13:49:22 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Teate, mul täna ka ving külas.

Täiega ajab kettasse Starboxi edasikerimine viimasel ajal. Tihtipeale juhtub nii, et kui vajutan nuppu "keri edasi 5 min", siis keritakse 10. Ehk siis, reaalselt keritakse pilti 5 aga ajajoonel muutub 10min ja kui siis ühe minuti tagasi kerid siis viskab ka pildi ajajoonele vastavaks ja vahel on päris suur segadus et kuskohta ma nüüd siis kerisin. Kasutan seda reklaamide ajal (indrek, ma tean et telial on reklaamivaba ja blablabla, ei koti). Kas minu probleem või on kellelgil veel?

Olen ise seda ka eelnevalt kogenud, seega pole üksikjuhtum. Jääb ainult loota et kunagi parandatakse ära. Olen seda neile kurtnud läbi sotsiaalmeedia, siis helistati tagasi ja küsiti ja öeldi et tegelevad.

+1. otseselt ei häiri ja ei viitsi nuriseda ka sellepärast. tekkis see probleem minuarust pärast viimast softi updatet digiboxile (märtsis äkki oli see?)

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 13:51:49 vasta tsitaadiga

..enne seda jooksis kerimise peale resale. viskas pildi triibuliseks enne ja lasi aimata, et kohe kohe resab. noh, korrigeerimise nuppe on veel.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.05.2016 14:14:27 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
reikar kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Teate, mul täna ka ving külas.

Täiega ajab kettasse Starboxi edasikerimine viimasel ajal. Tihtipeale juhtub nii, et kui vajutan nuppu "keri edasi 5 min", siis keritakse 10. Ehk siis, reaalselt keritakse pilti 5 aga ajajoonel muutub 10min ja kui siis ühe minuti tagasi kerid siis viskab ka pildi ajajoonele vastavaks ja vahel on päris suur segadus et kuskohta ma nüüd siis kerisin. Kasutan seda reklaamide ajal (indrek, ma tean et telial on reklaamivaba ja blablabla, ei koti). Kas minu probleem või on kellelgil veel?

Olen ise seda ka eelnevalt kogenud, seega pole üksikjuhtum. Jääb ainult loota et kunagi parandatakse ära. Olen seda neile kurtnud läbi sotsiaalmeedia, siis helistati tagasi ja küsiti ja öeldi et tegelevad.

+1. otseselt ei häiri ja ei viitsi nuriseda ka sellepärast. tekkis see probleem minuarust pärast viimast softi updatet digiboxile (märtsis äkki oli see?)


Ma selletõttu kõllasin neile et äkki kui rohkem pöördujaid siis liigutatakse kiiremini. Helistasid tagasi ja ütlesid et tegutsevad ja on teadlikud. Pidi olema nende sõnul juba pikemat aega kuigi ma üritasin ka väita et tuli peale viimast uuendust
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 03.05.2016 18:27:24 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mis mull viga on.problem selles et kui sulgen digiboxi,vahetab automaatselt kanali ära.nt kui vaatan tv6 ha sulgen,siis järgmisel avamisel on kanal tv3.ja see juhtub iga kord kui sulgen digiboxi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 19:29:47 vasta tsitaadiga

Mul oli sama viga, lõpuks avastasin et ei pane telekat käima mitte power vaid 5. kanali nupust. Sest see on kõige keskel.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 03.05.2016 20:12:45 vasta tsitaadiga

Starman toob nutiseadmesse seitse uut tasuta telekanalit, muuhulgas TV3? ja TV6? koos Meistrite liiga finaalmängudega.
http://geenius.ee/starmani-blogi/starman-toob-nutiseadmesse-seitse-uut-tasuta-telekanalit-muuhulgas-tv3-ja-tv6-koos


_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 20:30:31 vasta tsitaadiga

vias(h)it natuke blokib, sest kujutab omale ette, et teeb kuldmune.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.05.2016 21:08:21 vasta tsitaadiga

Aga miks pasundatakse enne kui diil sõlmitud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 03.05.2016 21:40:57 vasta tsitaadiga

täitsa nõme teema jah, tv3 uudistes isegi pasundasid aga tv3-e ei kusagil.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 03.05.2016 21:46:09 vasta tsitaadiga

ehk on põhjus selles: https://playplus.ee
Kuus eurot maksev kuupilet kehtib 30 päeva.
Lisaks sarjadele ja filmidele saab vaadata TV3, TV6 spordikanal Setanta Sports ja lastekanal Kidzone otsepilti nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis.

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.05.2016 21:48:33 vasta tsitaadiga

realcobra kirjutas:
ehk on põhjus selles: https://playplus.ee
Kuus eurot maksev kuupilet kehtib 30 päeva.
Lisaks sarjadele ja filmidele saab vaadata TV3, TV6 spordikanal Setanta Sports ja lastekanal Kidzone otsepilti nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis.


See on ammu juba ju olnud. Ma sain aru et nad diili saavutanud aga vist mitte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.05.2016 16:48:02 vasta tsitaadiga

kui regaks oma vana hetkel oleva netiühenduse uude kohta, vanas kohas - siis vaja uus liitumisleping ka teha?? Vanas kohas jääks lihtsalt TV package jms,
või lihtsalt korjaks modemi kaasa ja nad lülitavad lihtsalt ümber... Kaua selleks aega kuluks, kui liiga komplitseeritud siis vist kergem STV sisse laduda juba
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 17:20:34 vasta tsitaadiga

bürokraatiapoolt pead esindusest / infost küsima. praktika on selline, et kas uues kohas on vajalik kaabeldus ka koridorist olemas. tehnik võtab allkirjad.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.05.2016 17:28:15 vasta tsitaadiga

kunagi oli igatahes, kaablid olemas, isegi mingi splitter ka nende otsas vedelemas kui hästi mäletan, ma ei tea mida vahepalsed üürnikud kasutasid netiks,
trepikojas ka rõõmsalt boksil starmani ja STV klepsud maadlemas omavahel
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 17:32:48 vasta tsitaadiga

no kas kilbist on sinu korteri coax ots stv või starmani kaabli küljes. selle asja teeb tehnik. ilmselt on tehnikul ka teada, mis seis sul seal varem olnud on. juriidika tee nüüd helpdeskiga ise selgeks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2016 09:30:07 vasta tsitaadiga

26.04 tegi Starman pressika, kus teatas suurejooneliselt:
Starman lisab tänasest oma TV Everywhere’i teenusesse seitse uut kanalit, mis tähendab, et lisaks olemasolevatele saab nüüd iga teenuse kasutaja vaadata ka näiteks TV3 ja TV6 ilma telerita, oma nutitelefonist või tahvelarvutist.

Lisanduvad kanalid on TV3, TV6, TV3+, ETV+, Setanta Sports, Filmzone+ ja Filmzone. Alates tänasest on TV Everywhere teenuse kaudu võimalik vaadata kokku 27 kanalit ja Starmani klientidele on teenus täiesti tasuta.

Tuleb aga tähele panna, et TV3 ja TV6 puhul on saadaval ainult otsepilt ehk järelevaatamisi nende kahe kanali puhul TV Everywhere’is kasutada ei saa.

http://geenius.ee/starmani-blogi/starman-toob-nutiseadmesse-seitse-uut-tasuta-telekanalit-muuhulgas-tv3-ja-tv6-koos

paar päeva isegi olid uued kanalid nähtavad, kuid kadusid ära.

ühtegi teadet ametlikult ei ole leidnud, kuid starmani näoraamatus on vastuseks

Starman Eesti (Jekaterina) Kanaliomanike palvel oleme sunnitud ajutiselt TV3-e ja TV6 edastamise TVE teenuses peatama. Usume, et mõne nädala jooksul toome kanalid tagasi.
Meie siirad vabandused tekkinud segaduse pärast.


https://www.facebook.com/starmaneesti/?fref=photo
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 572, 573, 574 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.