Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 5X (2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2016 21:55:25 vasta tsitaadiga

16gb müüakse suht vähestes kohtades, aga 32gb minu kasutuse juures täitsa piisav. Tehtud pildid/videod hoian nt. Dropboxis kõik, seega ei tasu seda väga karta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 25.04.2016 23:37:49 vasta tsitaadiga

Minul kahjuks ei piisa. Pildid jäävad telefoni ja muusikat tuleb juba 12gb miinimum. icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 00:06:58 vasta tsitaadiga

Muutke kasutusharjumusi. Ma ei hoia kunagi telefonis mingit hunnikut datat. Vajadusel saan kõik võrgust, me ei ela USAs või mingis muus pommiaugus kus võrku ei anta. Ma flace muidugi ei kuula ka.
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inxx
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2016




sõnum 26.04.2016 00:14:23 vasta tsitaadiga

Tänan pots4t4j4 ja vortex ,vastamast,kisub siis N5X poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 00:27:57 vasta tsitaadiga

Panin siis täna Android N-i peale, siiani kõik ok peale selle, et ükskõik mis parooli(näpujälje, patterni, näotuvastuse jne ) ikka saab teli sisse lihstalt ekraani ülesse tõmmates - äkki keegi teab lahendust?
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 09:05:41 vasta tsitaadiga

Mul on N peal, PIN+sõrmejälg ja ei ole sellist bugi.
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 09:25:41 vasta tsitaadiga

Nüüd siis veel bluetooth prbleemid kah - kui bluetooth option avada siis näitab, et sisselülitatud aga kui kui optioni alt avamata bluetooth optioni vaadata siis kirjutab, et disconnected. (ühesõnaga leiab bluetooth seaded aga ei ühendu nendega ära) - kas mingi teada tuntud bug või lihtsalt minu tel viga?
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.04.2016 09:33:19 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Minu arvamus ei ole telefoni hindamisel absoluut, täpselt nagu sinugi oma. Lõpetame nüüd selle tühja tuule tagaajamise ära. Väga tore, et sa selle võimaliku puuduse siin teemas välja tõid, hoiab ehk ära mõne inimese pettumuse telefoni soetamisel. Aitäh, sinu info on teadmiseks võetud, aga see ei muuda vähemalt minu isiklikke eelistusi, ükskõik kui olulised need sinu jaoks on.

Seda oleks võinud kohe öelda...kõik muu oli mõttetu jaur muudel teemadel
Aga kas ma tõesti tulin siia teie (5x´i omanike) isiklikke eelistusi muutma? icon_rolleyes.gif Mkm, ausalt ka mitte.

Siis teinekord ole palun ettevaatlikum sõna "objektiivne" kasutamisega, eks icon_wink.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 26.04.2016 12:09:27 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Minul kahjuks ei piisa. Pildid jäävad telefoni ja muusikat tuleb juba 12gb miinimum. icon_smile.gif


Milleks pilte telefo i jätta? Kui pilvelahendusi ei taha, salvesta siis oma arvutisse. Ise kasutan selleks Bittorrent Synci. Tehtud pilt on soovi korral koduses failimasinas juba hetk pärast klõpsu, olgu ma kus tahes, peaasi, et mingi nett on.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 26.04.2016 13:21:28 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Minul kahjuks ei piisa. Pildid jäävad telefoni ja muusikat tuleb juba 12gb miinimum. icon_smile.gif


Milleks pilte telefo i jätta? Kui pilvelahendusi ei taha, salvesta siis oma arvutisse. Ise kasutan selleks Bittorrent Synci. Tehtud pilt on soovi korral koduses failimasinas juba hetk pärast klõpsu, olgu ma kus tahes, peaasi, et mingi nett on.


Jah on mugav nii. Aga siiski, mul jäävad pildid telefoni. Samuti kui ma peaks muusikat läbi neti striimima hakkama, läheks kuus netti vähemalt 50gb ja igalpool sellist päris head levi ka pole. Sellest ka põhjus, miks võiksid nad lisada micro sd augu, nii nagu enamusel on icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pargop
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2016




sõnum 28.04.2016 17:25:58 vasta tsitaadiga

Jagaks ka natuke kogemusi selle telefoniga. Praeguseks on selle telefoni hind kukkunud väga mõistlikule tasemele, hinna-kvaliteedi suhe hästi paigas. Algne 500-eurone hind oli liig. Kasutan mõned kuud, kasutust iseloomustab ehk fakt, et minu tel. aku peab u 2 päeva. Telefon on kiire, multitaskinguga probleeme ei ole, ma ütleks, et jõudlus on täiesti korralik. Kaamera on väga korralik, sõrmejäljelugeja väga mugav ja kiire. Ma leian ka, et igasugu benchmarkidega pole mingit mõtet jamada, kui reaalne kasutuskogemus on hea, ei huvita üldse, mis kohale kuskil benchmarkides jääb.

Olin nädala ka N Prev. 2 peal, aga flashisin stocki tagasi, wifi hotspot ei toiminud, samuti oli aku oluliselt kehvem ja jõudlus muidugi ka. Aga see polnud muidugi uudis, lihtsalt infoks neile, kes plaanivad proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 29.04.2016 12:48:43 vasta tsitaadiga

Mälukaardist tundsin puudust ainult mainitud reisi ajal, kui telefon pilte ja videot täis saama hakkas ja mul korralikku mälupulka kaasas polnud. Siis olin telefoni vaid nädal-paar kasutanud ja avastasin alles päev enne ärasõitu, et mu 32-gigane Kingstoni pulk selle telefoniga kohe kuidagi ei tööta ning olin sunnitud kasutama palju vanemat ja palju aeglasemat 8GB pulka. Õhtul kraami pulgale laadides õnnestus enne protsessi lõppu magama jääda, telefonil sai enne töö lõppu aku tühjaks ja tulemuseks oli vigane failisüsteem pulga peal, mille avastasin alles järgmisel õhtul ja vahepeal olin sunnitud osa materjalist kustutama uuele ruumi tegemiseks.
Õnneks küll kodus sain vigaselt pulgalt suurema osa kraamist kätte, aga mõnisada mega videot ja pilte läks ikkagi kaduma täielikult.
Probleem lahenes seal alles siis kui sain kohapeal suuremasse elektroonikapoodi (õnneks juba järgmisel päeval) ja sealt uue 32GB USB 3.0 pulga. Ja sellega oli juba lust ja lillepidu, töötas OTG otsas nagu nalja.
Ehk siis - kuigi mälukaardiga oleks mugavam: saab pildid-videod pildistamise ajal otse mälukaardile ja kopeerimise aega ei kulu, siis juba keskpärase USB 3.0 mälupulga ja OTG kaabliga saab üsna väikese vaevaga sellest probleemist üle.

Ei maksa unustada, et MicroUSB on USB 2.0, sellel telefonil on aga USB-C, mis on USB 3.1 ja seda on tunda igast otsast, alates laadimisest suure vooluga ja vajaduseta mingeid kõrgema pingega erilahendusi kasutada ja lõpetades USB 3.0 mälupulkade kasutamisega. Ühegi microUSB telefoniga sa midagi sellist ei näe. See ei kompenseeri küll täielikult mälukaardi puudumist, aga on midagi hoopis muud kui mälukaardita ja microUSB-ga telefon.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 29.04.2016 12:51:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.04.2016 12:51:31 vasta tsitaadiga

Dogbert, soovitan soojalt kasutada Bittorrent Synci kui on võimalus endale kuhugi masinasse sünkida. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 29.04.2016 12:59:12 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Dogbert, soovitan soojalt kasutada Bittorrent Synci kui on võimalus endale kuhugi masinasse sünkida. thumbs_up.gif
Väljamaal läheb kalliks, kui mobiilineti otsas oled. icon_smile.gif
____________________________________
Aa, sa mõtled lokaalsesse masinasse sünkida!
Ei, mul oli ainult <=8kg käsipagasi võimalus, ainus nutiseade oli telefon. Ja üle wifi vs USB 3.1 on kiirusevahe ka. Muidugi kui oleks olnud terve öö aega sünkida, siis oleks mugavam küll kindlasti. Aga jah, polnud sellist võimalust. Oleks mul arvuti kaasas olnud või võimalus kellegi oma kohapeal pikemalt kasutada, siis poleks ju ka mälupulkade probleemi olnud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.04.2016 13:06:05 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Märt. kirjutas:
Dogbert, soovitan soojalt kasutada Bittorrent Synci kui on võimalus endale kuhugi masinasse sünkida. thumbs_up.gif
Väljamaal läheb kalliks, kui mobiilineti otsas oled. icon_smile.gif
____________________________________
Aa, sa mõtled lokaalsesse masinasse sünkida!
Ei, mul oli ainult <=8kg käsipagasi võimalus, ainus nutiseade oli telefon. Ja üle wifi vs USB 3.1 on kiirusevahe ka. Muidugi kui oleks olnud terve öö aega sünkida, siis oleks mugavam küll kindlasti. Aga jah, polnud sellist võimalust. Oleks mul arvuti kaasas olnud või võimalus kellegi oma kohapeal pikemalt kasutada, siis poleks ju ka mälupulkade probleemi olnud.


Naine tütrega võistlusreisil käib, siis ööga jõuavad tema moblaga tehtud pildid ja videod hotelli wifit kasutades kodusesse failikasti Bittorrent Synci kasutades, kohe kui wifit saab, hakkab saatma. Eestis on seatud muixugi ka lisaks üle mobiilneti sünkima.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 15:37:34 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ei maksa unustada, et MicroUSB on USB 2.0, sellel telefonil on aga USB-C, mis on USB 3.1 ja seda on tunda igast otsast, alates laadimisest suure vooluga ja vajaduseta mingeid kõrgema pingega erilahendusi kasutada ja lõpetades USB 3.0 mälupulkade kasutamisega. Ühegi microUSB telefoniga sa midagi sellist ei näe. See ei kompenseeri küll täielikult mälukaardi puudumist, aga on midagi hoopis muud kui mälukaardita ja microUSB-ga telefon.


Pooleldi õige väide. Laadimiskiiruste osas on küll tõeline Type-C, aga andmete liigutamine käib ikka USB 2.0 kiirustel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 29.04.2016 17:21:08 vasta tsitaadiga

Hmm, siis lihtsalt vana pulgaga võrreldes nähtavasti liikusid andmed 2.0 maksimumkiirusel, igatahes erinevus oli suur. Ma ei ole hetkel kursis, ei oska midagi vastu väita. Tehnilisest küljest kummaline, ei osanud oodata.
Mis hotelli wifisse puutub, siis olime suht väikeasulas, peahoones vist oli wifi ka, aga mind paigutati võrdlemisi põnevasse hotelli poolt väljaüüritud vanaaegsesse majja veidi eemal ja seal paraku oli isegi mobiilinett üsna kehv icon_lol.gif. Nii et kuidagi ei mänginud välja.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.04.2016 18:09:30 vasta tsitaadiga

Noh,.aga mõni teine kord on sul nüüd 1 variant veel lisaks, mida kaaluda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 18:51:22 vasta tsitaadiga

Alla 300 EUR Amazonist 32GB mudel kätte, see on juba mõistlik hind thumbs_up.gif


Aku kestus on mul ainuke murekoht.

Keegi mõne hea juhendi poole oskab suunata, et kuidas akukasutust optimeerida ja jälgida?

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.04.2016 02:11:44 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Noh,.aga mõni teine kord on sul nüüd 1 variant veel lisaks, mida kaaluda.

Jah, aitäh soovituse eest.
Ja vaatasin natuke veebis ringi, tõepoolest ongi USB 2.0 kiirusega ja mitte ainult Nexused, vaid suurem osa praegu toodetavatest USB-C pesaga telefonidest. Seda ma ei osanud oodata. Aga pole viga, saab hakkama, kui tihti vaja pole.

Mis puutub aku pidamisse, siis juhul kui telefoni tundide kaupa ei näpi ja suurema osa päevas on ta wifi levis, siis peab laadima 2 päeva tagant. Kui ei ole wifit, siis kord ööpäevas.
Ja kui on vaja palju kasutada nagu mul oli, siis on lihtsalt piisavalt suur akupank taskus ja pistad vajadusel telefoni sinna kaabli otsa. Minu akupank oli algselt 5000mAh, aga praeguseks on sellest heal juhul ehk 60% alles - vanust sel juba omajagu ja kuigi hästi ta eest hoolt pole kantud.
Praegu on müügil väga viisakad ja üsna odavad pangad, nt 5100mAh A-Data PV-120

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 30.04.2016 12:48:35 vasta tsitaadiga

Hei.

Kas saab oma telefoni laadida autolaadija pesas mis on 2A v 2.1A ? Muidugi sealt tekib veel üks küsimus, sealne pesa on USB mitte USB-C tüüpi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.04.2016 20:19:18 vasta tsitaadiga

Saab ikka, sul on vaja vaid USB A/M to USB C/M ehk lihtsalt USB A to C kaablit.
Kusagil veidi eespool on paar linki Galadori poodi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 11:28:44 vasta tsitaadiga

Soovitage mõistlikku ümbrist. Nahk/silikoon, panzerglassi peab ka niikuinii panema. Juba kukkus taskust, aga ei midagi hullu. Tundub hellem, kui vana 5. Muidu igati rahul ja rapid charge 2860mAh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 13:40:30 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Soovitage mõistlikku ümbrist. Nahk/silikoon, panzerglassi peab ka niikuinii panema. Juba kukkus taskust, aga ei midagi hullu. Tundub hellem, kui vana 5. Muidu igati rahul ja rapid charge 2860mAh thumbs_up.gif

Endal see
https://www.amazon.co.uk/Nexus-Spigen-Exact-Fit-Premium-Finish/dp/B0147JXUVU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1462185580&sr=8-1&keywords=spigen+nexus+5x

Istub väga hästi ümber telefoni.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.05.2016 23:20:30 vasta tsitaadiga

Ma näen foto pealt, et otsad nagu ei ole vist täielikult kaitstud sellega? Muidu välja näeb väga sarnane Ringke Slim kestaga, ainult et Ringke kaitseb ka otsad ja nurgad sama hästi ära kui küljed. Mul on juba mitu korda telefon maha pudenenud ja ikka kipub otsa ja nurga peale maanduma, iga kord on kest hea pehmenduse pakkunud ja ise ka terveks jäänud. Kest on kõvast plastist, aga väljastpoolt kaetud "kummise" kihiga, matt ja vähem libe kui Nexuse enda välispind, sõrmejälgi kogub kehvasti ja need kaovad kiiresti.
Samuti istub ülitäpselt ümber telefoni, oleks nagu osa sellest. Näeb väga hea välja, täitsa võistleb telefoni enda välimusega. Lõhed nurkades ei häiri silma.
Seda kõike siis musta värvi variandi kohta. Teistest ei tea midagi, läbipaistev näib veidi kahtlane, kuldne kohtlane...

https://www.amazon.co.uk/Ringke-Essential-Protector-Scratch-Resistant-Protective/dp/B005JP9BHY/

Võtsin ise juba teise samasuguse lisaks, kui vana peaks kukkudes rohkem viga saama või kulumisest narmendama hakkama kusagilt. Väike miinus ta juures ongi selle kummikihi kulumine - peamiselt nurkades on natuke läikima võtnud, st kummikihi alt paistab plast. Kolme kuu kasutamise järel siis. Midagi hullu veel pole, aga trend on ilmne.

Siin on mõlemad nimetatud: http://n4bb.com/best-nexus-5x-cases-2016-jan/

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 5X (2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.