Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 20:45:54 vasta tsitaadiga

http://politistick.com/swedish-jews-not-invited-to-holocaust-memorial-event-out-of-fear-of-upsetting-muslims/
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.04.2016 19:02:05 vasta tsitaadiga

Kilulinna issid vinguvad
http://www.ohtuleht.ee/729414/tallinna-linnaisad-tagajalgadel-kaua-peame-aafrikast-parit-illegaalseid-immigrante-majutama

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 19:08:50 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.04.2016 19:46:47 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 21:21:09 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 22:07:29 vasta tsitaadiga

Norras vägistati meespoliitik varjupaigataotleja poolt.
Noor sotsiaaldemokraadist poliitik Karsten Nordal Hauken TUNNEB ENNAST SÜÜDI, et vägistajast Somaalia varjupaigataotleja selle teo tagajärjel maalt välja saadeti.
"Ma olen heteroseksuaalne mees, kes vägistati Somaalia varjupaigataotleja poolt. Mu elu varises kokku, aga nüüd ma tunnen end süüdi, et ta kodumaale tagasi saadeti," kirjutas Nordal Hauken.
TÄIENDATUD:
Norra peameedia kodulehe www.nrk.no Kroonika rubriigis kirjutab Norra Vasakpartei liige, feminist ja antifashist Karsten Nordal Hauken, millist tugevat süütunnet ja vastutust tunneb ta ühe somaallase riigist väljasaatmise pärast. Kõneall olev somaallane vägistas Karsteni viis aastat tagasi ning sai karistuseks 4 aastat 6 kuud vanglakaristust, lisaks Norrast väljasaatmise. Vasakliberaalne salliva maailmavaatega noormees kirjutab, et tundis end peale vägistamist nii halvasti, et kuritarvitas 5-aastat kanepit. Aga nüüd ei tunne ta enda vägistaja vastu mingit viha vaid ta on veendunud, et norrakad peavad selliseid inimesi hoopis aitama. Ta tahab kaljukindlalt ise jätkata sellise taustaga "pagulaste" (nagu tema vägistaja) aitamist.
Selline väärastunud maailmapilt on Põhjamaade heaoluühiskonnas häirivalt laialt levinud. Eesti eeskujuks ei tohi olla uhkelt ennasthävitav "Põhjamaade mudel".

http://www.friatider.se/v-nsterpartist-tycker-synd-om-somal

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 23:12:34 vasta tsitaadiga

Angry Swedes came to a town meeting to get answers from local politicians, who in turn failed to answer every single question asked. A must watch!

Päris masendav vaatamine :-|

phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 23:19:19 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 23:24:57 vasta tsitaadiga

no aga üks moment ju öeldakse, et meil pole nende otsustega vähimatki pistmist icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 08:51:40 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 10:55:21 vasta tsitaadiga

http://www.britainfirst.org/bonus-to-leave-norway-to-pay-asylum-seekers-extra-to-return-home/
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2016 10:57:11 vasta tsitaadiga

Saab selle 1200 daala ja ronib kohe uuesti üle piiri uue raha järele? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 11:01:26 vasta tsitaadiga

Mind paneb üllatuma see, et küsitlusele on vastanud ainult 135 inimest, ehkki teemat on loetud meeletult. icon_eek.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 11:06:16 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 11:37:55 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Enamus lugemisi kapost ja säpost ja supost jms lühenditest, nemad ei hääletagi. dvdvader ja paljud teised on kindlasti negatiivse meelestatuse üle kurtmas käinud. icon_wink.gif

tundud olevat hästi informeeritud nagu hästiinformeeritud organid ikka. tore teooria muidu.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 11:38:41 vasta tsitaadiga

Vaba Mikrofon + teema ju, seda enamus ei näe.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.04.2016 13:00:04 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3669921/norra-hakkab-migrantidele-riigist-lahkumise-eest-peale-maksma
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 14:06:35 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:

tundud olevat hästi informeeritud nagu hästiinformeeritud organid ikka. tore teooria muidu.


Arvad tõesti, et LHV foorum ja HV ei ole jälgimise all, üldist meelestatust silmas pidades? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 14:40:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
rtfm99 kirjutas:

tundud olevat hästi informeeritud nagu hästiinformeeritud organid ikka. tore teooria muidu.


Arvad tõesti, et LHV foorum ja HV ei ole jälgimise all, üldist meelestatust silmas pidades? icon_rolleyes.gif

kas oled juba vestlusele kutsutud? elad põnevat elu ikkagi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 14:45:57 vasta tsitaadiga

Seda ma ei usu, et nad spetsiaalselt siinset teemat jälgivad.
Aga kui isegi jälgivad, pole midagi põdeda ega karta.
Midagi salajast me ju siin ei tee, kõik info põhineb laiast internetist leitul.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:11:01 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:

kas oled juba vestlusele kutsutud? elad põnevat elu ikkagi.


Ma olen antud asutusega ennegi kokku puutunud ja ka vestlusel käinud, aga selle teema raames mitte.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 26.04.2016 15:13:30 vasta tsitaadiga

Kõik vähegi suuremad kogukonnad (foorumid, MTÜ-d jms) on mingisuguse jälgimise all.
Muidugi mingit kusagilt spioonifilmist/vandenõuteoreetikute stiilis nuuskimist ei toimu - hoitakse end kursis üldise meelestatusega ja kui kusagil midagi huvitavamat hakkab toimuma siis, sõltuvalt kontekstist, vaadatakse lähemalt.

Mingit massilist oma kodanike taga nuuskimist meil ei ole (ja kui vähegi õnnestub siis ka ei tule).

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:16:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
rtfm99 kirjutas:

kas oled juba vestlusele kutsutud? elad põnevat elu ikkagi.


Ma olen antud asutusega ennegi kokku puutunud ja ka vestlusel käinud, aga selle teema raames mitte.

ja millisest asutusest jutt oleks? ma ise nagu ei maininud ühtegi...

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.04.2016 15:21:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit massilist oma kodanike taga nuuskimist meil ei ole

icon_cool.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:23:38 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Scart kirjutas:
rtfm99 kirjutas:

kas oled juba vestlusele kutsutud? elad põnevat elu ikkagi.


Ma olen antud asutusega ennegi kokku puutunud ja ka vestlusel käinud, aga selle teema raames mitte.

ja millisest asutusest jutt oleks? ma ise nagu ei maininud ühtegi...


Paldiski mnt ääres on üks asutus, ilmselt see
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:24:20 vasta tsitaadiga

Palju neid asutusi on, kes sind "vestlusele" kutsuvad? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 15:32:35 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 17:53:50 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:

ja millisest asutusest jutt oleks? ma ise nagu ei maininud ühtegi...


Algab K-tähega, lõpeb O-tähega. Kes muu Eestis kedagi legaalselt jälgida saab? Ei tasu päris idiooti ka mängida, tbh.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 21:23:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
rtfm99 kirjutas:

ja millisest asutusest jutt oleks? ma ise nagu ei maininud ühtegi...


Algab K-tähega, lõpeb O-tähega. Kes muu Eestis kedagi legaalselt jälgida saab? Ei tasu päris idiooti ka mängida, tbh.

Porno Parmu jutul käisid?
http://klubikino.ee

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 22:52:05 vasta tsitaadiga

http://eestilaul.postimees.ee/3671019/terrorioht-stockholmis-kas-uheks-sihtmargiks-voib-olla-kahe-nadala-parast-toimuv-eurovisiooni-lauluvoistlus?
Terrorioht Stockholmis: kas üheks sihtmärgiks võib olla kahe nädala pärast toimuv Eurovisiooni lauluvõistlus

Rootsile oleks kena põnts, kui seal nüüd tõesti miskit juhtuma peaks või siis hoopis turvakaalutlustel jäetakse Eurovisioon ära.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 09:15:56 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
http://eestilaul.postimees.ee/3671019/terrorioht-stockholmis-kas-uheks-sihtmargiks-voib-olla-kahe-nadala-parast-toimuv-eurovisiooni-lauluvoistlus?
Terrorioht Stockholmis: kas üheks sihtmärgiks võib olla kahe nädala pärast toimuv Eurovisiooni lauluvõistlus

Rootsile oleks kena põnts, kui seal nüüd tõesti miskit juhtuma peaks või siis hoopis turvakaalutlustel jäetakse Eurovisioon ära.


Oh ole nüüd, siin kandis küll mingit terroriohtu pole, kõik normaalsed inimesed (k.a sisserännanud). Ma näen siin küll ainult vihakõne sinu poolt icon_rolleyes.gif. Artikkel on ka vihakõneleja poolt tehtud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 00:58:01 vasta tsitaadiga

http://www.oleteadlik.ee/hitleri-voit-oleks-paastnud-valge-rassi-ja-kultuuri-tanasest-havingust/
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 09:16:20 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 10:06:43 vasta tsitaadiga

Jätaks Hitleri tõesti mängust välja.

Aga üks asjalik artikkel: http://uueduudised.ee/hillar-viks-parem-karta-kui-kahetseda/

tsitaat:
Kujutagem ette olukorda, kus üks päev enne Üldlaulupidu tuleb meie valitsusele Süüriast terroriähvardus. Raske dilemma: kas teatada sellest rahvale ja pidu siiski korraldada? Paraad toimuks ilmselt politseiahelike koridoris, lauluväljak otsitaks läbi metallidetektorite ja pommikoertega, kõik 100 000 külastajat läbivad turvakontrolli. President peab kõne, kus lubab kinni pidada euroopalikest väärtustest ja ei lase äärmuslastel ning populistidel oma vihakõnedega muuta Eestit suletud ühiskonnaks.

Samal ajal, kui kõlavad „Mu isamaa on minu arm” esimesed noodid, ilmuvad ei tea kust väljaku kohale droonid ja paiskavad oma surmatoovad laengud külg külje kõrval laulva rahvamassi pihta. Pärast seda sündmust kuulutavad poliitikud, et kurjategijatel pole midagi ühist pagulaste ega immigrantidega ning väljakul sai surma ka mõni moslem. Aga turvakaalutlustel rohkem laulupidusid ei tule.

Kas sellise sündmuse eest on valmis vastutust võtma need, kes jutlustavad moslemi-immigratsiooni poolt, lisades nagu muuseas, et ISIS, kui ta tahab, sokutab oma terroristid meile sisse niikuinii? Jah, seda proovitakse teha, aga kas me peame ise selleks kaasabi osutama? On suur vahe, kas meil on tumedanahalist elanikkonda massiliselt või just niipalju, et neid oleks võimalik kontrollida ja lõimida. Räägitakse immigrantide taustakontrollist. Esiteks – kuidas on võimalik kontrollida, et autojuht Mohammed ei külastanud pärast tööd terrorismimeisterlikkuse kursusi ega saadetud teele sõnadega: „integreerud ühiskonda ja ootad käsku”? Kuidas kontrollida seda, millisteks kujunevad siin elades tema poeg ja pojapoeg? Vaata kust otsast tahes, inimeste sissevedu kultuuriruumist, kus probleemide lahendamise viisiks on mitte dialoog vaid vägivald, toob meile igal juhul sisse terroriohu. Kõik see mass, mis voolab praegu üle Vahemere Euroopasse pärineb areaalist , kus kunagi pole eksisteerinud õigusriiki, vaid šarijaseadused. Meil kehtib nende suhtes süütuse presumptsioon, neil meie suhtes paraku mitte.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 11:27:33 vasta tsitaadiga

http://www.hs.fi/kotimaa/a1461728619488?jako=bbf5790d920bae030079fe3f7baa2aba&ref=tw-share

tsitaat:
Käesoleval aastal on Soomest koju Iraaki tagasi lennanud juba 7 lennukitäit iraaklasi, kes loobusid Soomes pagulasstaatuse taotlemisest. Otselendudele Bagdadi on Soome riiki kulutanud üle 1 miljoni euro.
Kohale saabunud inimesed on lahkunud lennukist ja sisenenud linna vabalt, nii nagu kõik tavareisijad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 11:32:46 vasta tsitaadiga

Mis puudutab Hitlerit ja II maailmasõda, siis see on fakt, et kõik ei olnud päris nii nagu meile õpetatud on. Kes asja vastu huvi tunneb, saab ise infot otsida. Ja mitte ainult nn vandenõuteoreetikute sulest pärinevat. sooty, muide, see juutide teema ei ole kah päris nii nagu Sa ehk tead icon_wink.gif

Enivei, las see jääb. Mis nüüd teemat üldiselt puudutab, siis oleks ka Hitler võitnud, või Stalin või ... Kim Il-Song vki, ei päästaks see Euroopat tervikuna ikka. Päästab see, kui riigipead heidavad kõrvale omad nn pehmed väärtused ning tegelevad probleemiga mitte miskite nõupidamise laudade taga vaid konkreetselt. Ei ole vaja jahuda demokraatiast, õigustest jmt. Õigused on olemas selleks, et nende järgi ka käituda aga mitte suu vett täis pealt vahtida kuidas miski loomakari kõigele kõrge kaarega kuseb ning teeb mis tahab peaasi, et Euroopasse hea elu peale tulla.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 11:49:43 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 17:46:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 14:57:02 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/v/valismaa/b44b07e1-6288-49c5-89ad-df6d12cada81/austria-karmistas-asuuliseadust

tsitaat:
Austria parlament võttis eile vastu senisest rangema asüüliseaduse, mis lubab suurema osa varjupaigataotlejatest otse piirilt tagasi saata.
Uus seadus annab rändekriisi puhul valitsusele õiguse kuulutada välja eriolukord ja saata piirilt tagasi suurem osa varjupaigataotlejaist, sealhulgas Süüria sõjapõgenikud, vahendas Yle.

Seaduse järgi võtab Austria vastu ainult need põgenikud, keda ähvardab otsene oht naabruses asuvas transiidiriigis või kellel on sugulased Austrias ees. Mõned rühmad - nagu lapsed ja rasedad naised - uute karmimate tingimuste alla ei käi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2016 15:46:06 vasta tsitaadiga

Jama lugu.. nüüd peavad need "alaealised" mehepojad end naisteks riietuma ja tagatipuks tuleb lasta end veel paksuks ka panna.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 15:49:29 vasta tsitaadiga

http://www.ohtuleht.ee/729927/rootsi-politsei-valmistub-kaoseliseks-suveks-karistamatuid-migrandinoorukeid-ei-suudeta-ohjeldada
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 23:08:45 vasta tsitaadiga

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-04-28/one-nation-in-europe-wants-refugees-but-is-failing-to-get-enough
Estonia II, tahavad pagulasi, aga keegi ei taha sinna minna, 10000 soovitust on kohale jõudnud ainult 234.

Järjekordne näide sellest, et sõja-pagulane tuleks ümber nimetada majandus-pagulaseks.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 07:39:33 vasta tsitaadiga

http://uueduudised.ee/rootsi-vasakpoolsed-rundavad-rahvuslikke-aktiviste/

tsitaat:
Alates 14. aprillist on Rootsis aset leidnud mitmed varavastased rünnakud rahvuslike aktivistide vastu noorteliikumisest Nordisk Ungdom (Põhjala Noored).
“Nii töötavad Rootsi vasakpoolsed,” kommenteeris Nordisk Ungdomi aktivist Christian Mattson Uutele Uudistele. “Nad ründavad meid argpükslikult. Nende eesmärk on hirmutada uusi inimesi meiega liitumast ja peletada meid eemale poliitilisest tegevusest, et me selle asemel astuksime mõttetusse lahingusse väikese marginaalse grupiga.”



Spoiler Spoiler Spoiler



Käärib, käärib, käärib....

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:20:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Saksamaal tegeletakse lõimumisprogrammiga hoogsalt. Kuna mass mida sisse veetakse, tuleb 7 sajandist, siis on vaja neid hüper-metro seksuaalsusega kiirelt kurssi viia.
See pilt aga on üsna selge sõnumiga, saksa naised vajavad värsket verd. Loomulikult on ka seks-kasvatuse lehel ka kohe homoteema.

http://www.zanzu.de/de/geschlechtsverkehr

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:22:39 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/austria-parlament-vottis-vastu-euroopa-uhe-karmima-asuuliseaduse?id=74367979

Fashistid!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:28:33 vasta tsitaadiga

Tahaks väga teada, mida arvab sellest "valgustatud eliit" icon_biggrin.gif
Või on mök mök, suu lukus icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:30:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tahaks väga teada, mida arvab sellest "valgustatud eliit" icon_biggrin.gif
Või on mök mök, suu lukus icon_cool.gif

Ootavad õudusega uut Anschlussi?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:32:17 vasta tsitaadiga

Pean silmas multi-kulti pooldajate võimalikku kiunu.
Et kui seni hurjutati Eesti rahvast, kas nüüd hakatakse Austriat hurjutama...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 20:51:47 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/3675659/soome-politseijuht-migrandid-voivad-hakata-balti-riikide-kaudu-euroliitu-purgima
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 29.04.2016 21:03:14 vasta tsitaadiga

Sellest ka sisejulgeoleku 5 % SKP jutt. Teada, et laine tulemas. küsimus tekib siin sellest ,kas lsiaraha rakendadakse liikuva massi vastu või natsionalistide vastu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2016 23:30:40 vasta tsitaadiga

Natuke lõbusamaid uudiseid ka: kohalik bulgaarlane koos oma bandega ajab pabulasi taga Türgi piiril MT-LB-ga. Püüab kambad kinni ning siis annab nad miilitsale üle. thumbs_up.gif

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3485501/Bulgarian-gangster-organises-migrant-hunting-patrols-Turkish-border.html#comments

Dailymail, nagu meie peavoolumeedia, üritab toimuvast maalida pilti kui kohtuavast ülekohtust õnnetute ja kaitsetute pabulaste suhtes. Kuid reaalsus on, et Dinko alustas jahtimist peale seda kui paar pabulast üritasid teda kruvikeerajaga ähvardades paljaks röövida kui Dinko ja sõbrad tsiklitega väljas olid. Loomulikult ei tulnud sellest midagi neil välja vaid nad ise väänati maha ja siis anti miilitsale üle. Muidu ei pidavat ka pabulaste kriminaalsed vägiteod olema mingi saladus seal Türgi piiri lähistel. Igatahes peale seda sai mõõt täis- relvad kätte, soomustransportöör/ATV-d/koerad kurjaks ja jahihooaeg sai avatud. Hetkel siis nõuab, et julgoleku struktuurid teeks oma tööd ja pakub samas ka välja, et avada pearaha süsteemi- makstakse iga kinni püütud pabulase pealt. Samal ajal inimõiguslased ja muud tolerastid nõuavad Dinko vahistamist ning karistamist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.