|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maru
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2009
|
11.03.2016 13:49:47
Microsoft update plaadil. |
|
|
| Tere! Kas keegi oskab öelda kas või kust on vöimalik hankida kui (yldse vöimalik) plaat, kus on windowsi updated salvestatud. Peale windowsi installi mida tuleb endal tihti teha, on update köige aegaviiv protsess. Seda enam et ka netiyhendus on nagu on aeglane. Puudutab eeskätt windows 7 Home. Et vähemalt need 100 esimestki saaks meedialt vötta, hoiaks niigi aega kokku. Aitäh!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Omega
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maru
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2009
|
13.03.2016 16:00:04
|
|
|
| Aitäh teile sõbrad! Paistab et saan nüüd hakkama:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
25.04.2016 19:06:09
|
|
|
Mis kasu HV foorumist on kui isegi nii oluline teema on kustutamisele määratud, või on kusagil veel siin foorumis viiteid kuidas W7 update kiirelt toimetama panna.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
25.04.2016 19:59:44
|
|
|
Kas kunagi keegi siinsetest kasutajatest mingeid "updatepacke" ei teinud? Kahjuks ei mäleta kasutajanime
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
25.04.2016 21:36:57
|
|
|
Aga mis teid takistab ise sellise meediumi valmistamisel?
Win7 x64 sai uue emaplaadi tõttu pühap nullist selga aetud ning esimene uuendus oli KB2937636 https://support.microsoft.com/en-us/kb/949104
Siis SP1 ning ülejäänud ootavad oma järjekorda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.04.2016 21:40:02
|
|
|
| kussu kirjutas: |
Kas kunagi keegi siinsetest kasutajatest mingeid "updatepacke" ei teinud? Kahjuks ei mäleta kasutajanime  |
tomorrow w7 teemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
26.04.2016 09:27:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Miks sa ilma SP1-ta installikat kasutad? |
Because I Can
Tegelikult, kui meediat vaja, on olemasolev plaat alati lähemal võrguühendusest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.04.2016 09:40:00
|
|
|
Selllel WSUS`il on tegelikult üks oluline puudus, allalaadimiskausta ei saa määrata, kühveldab kõik endale programmi kausta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
26.04.2016 09:46:49
|
|
|
Kas selle wsusoffline'iga peab kogu seda manti mingis kindlas järjekorras peale laskma?
Olen seda üritanud korduvalt juurutada aga reeglina kipub protsess mingi x paki juures seisma jääma. Katkestan installimise, teen restardi.. ja siis saab jälle mingi portsu jagu edasi teha. Tavaliselt puhta masina korral tähendab see 2..3 sellist käsitsi tehtud restarti. Mainin veel ära, et automaagiliste restartide linnuke oli tehtud ja ma ei olnud väga kärsitu (tund aega ühe uuendusega tegeleda pole ju normaalne ja task manager mingit märkimisväärset tegevust ka ei näidanud)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.04.2016 14:14:42
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Miks sa ilma SP1-ta installikat kasutad? |
Because I Can
Tegelikult, kui meediat vaja, on olemasolev plaat alati lähemal võrguühendusest. |
Keegi veel installib Windowsit plaadi pealt ja seda veel ilma Service Packita.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.04.2016 14:59:35
|
|
|
| Jah, tegelt Mint pulk on ka kuskil riiulis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
26.04.2016 15:39:16
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Keegi veel installib Windowsit plaadi pealt ja seda veel ilma Service Packita.
Spoiler 
|
Mul on vastu pakkuda 2x väiksem hunnik elutuid kehasid siltidega Win.......
Loodan, et see rahuldab su uudishimu.
Läheb väga ot üldiselt.
Vajaliku info võiks siit teemnast Siimu uude teemasse tõsta ning käesoleva kustutamisele määrata.
viimati muutis tiirP 26.04.2016 15:43:13, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
26.04.2016 15:50:48
|
|
|
Kas mitte "NTLite" polnud, mis võimaldas paranduslappe installimeediasse lisada?
https://www.ntlite.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
26.04.2016 16:04:47
|
|
|
Kui N+1 masinat on installida, siis on see uue meedia tegemine isegi kiirem. Online servicing on kuratlikult aeglane, 500+ aktiivse win7 hotfixi install võtab kolekolekolekaua...
Ma töö juures toodan integreeritud image'eid pea iga kuu, ~tund per image. Laeks üles, kui keegi mingit kiiret-piiramatut saiti pakub. SKG, šeerid kama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
26.04.2016 16:13:06
|
|
|
| No mu offline servicing skriptinduse tulemus on pätsitud WIM/ISO, mida võid installida nagu heaks arvad. Ehk kui SKG oma maagilisse serverisse ligipääsu annab, võin sinna üles lasta. Endal (praktiliselt) piiramatu ribalaiusega serverit pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mahno
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2007
|
26.04.2016 16:14:06
|
|
|
| Mind juba pikka aega üllatab tegelikult see, miks inimesed on valmis suvalistest kohtadest alla laadima ja peale panema mingeid custom "update pakke". Kust te teate, mida need pakid täpselt sisaldavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.04.2016 17:21:02
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| millega sa selle meedia teed i wonder? |
| laurx kirjutas: |
| mingi kaust kust tuleb " installikõikuuendused.ekse" oleks asisem. teed installi ära ja sõidad siis esimese asjana selle ekse käima. |
Dism.exe ?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
26.04.2016 18:01:10
|
|
|
| Etz, käsurida enduserile tüütu... Lisaks DISM tahab vahepeal wrapper/glue loogikat saada mõningate olukordade jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.04.2016 18:03:15
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Etz, käsurida enduserile tüütu... Lisaks DISM tahab vahepeal wrapper/glue loogikat saada mõningate olukordade jaoks. |
Siis tasub ka WU`d enduserina tarbida, mitte end uuenduste eraldi allarebimise ja kiunumisega "aga kuidas ma sellest installika saan" vaevata...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|