Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 11:52:35 vasta tsitaadiga

Kuna pisipehme ei taha endiselt Surface't Eestis müüa, tekkis kerge huvi iPad pro vastu. On küll rohkem tahvel ja vähem arvuti, aga see ei olegi tingimata paha. Keegi reaalselt kasutab pliiatsiga märkmete tegemiseks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 10:56:52 vasta tsitaadiga

Terv. Kas iPadile ka Eesti layoutiga klaviatuuri on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 24.04.2016 21:22:11 vasta tsitaadiga

O peab ikka käsitsi Õ-ks tegema. https://support.apple.com/en-us/HT202178
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 15:45:44 vasta tsitaadiga

Milline iPad (mitte mini mõõtu) hetkel osta ja mis allikast, kui eesmärgiks on lastele õppevahend soetada?
Kõige uuem loogiliselt kõige võimsam, kuid kas õigustab oma hinda, võttes arvesse tulevikukindlust jne?
Kes turuga kursis võiks arvamust avaldada, et mis see kuldne kesktee hetkel võiks olla, mis aspekte arvestada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 15:52:52 vasta tsitaadiga

Air2?

Vaata apple lehelt seal need kõik reas. Pm uus pro mini(tegelt sama suur kui air2 vist) oleks kõige parem, aga hind on nagu on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 17:31:29 vasta tsitaadiga

Alla Airi enam väga muidugi ei võtaks
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 18:14:55 vasta tsitaadiga

Samad sõnad. Endal hetkel esimese põlvkonna Air. On ikka kergem ja mõnusam küll käes kui vanemad suurema raamiga mudelid.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 22:09:41 vasta tsitaadiga

Vahel kasutan, täitsa mõnus on (evernote) Pliiatsi hoidmise koht peab läbi mõeldud olema, et ära ei kaoks.

greencow kirjutas:
Kuna pisipehme ei taha endiselt Surface't Eestis müüa, tekkis kerge huvi iPad pro vastu. On küll rohkem tahvel ja vähem arvuti, aga see ei olegi tingimata paha. Keegi reaalselt kasutab pliiatsiga märkmete tegemiseks?

_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.05.2016 22:59:49 vasta tsitaadiga

Kas mõni siinne kasutaja Lifedge veekindlat ümbrist on kasutanud ja oskab kommenteerida? - http://lifedge.co.uk/product/waterproof-case-for-ipad-lifedge/
Hind oli hea ja tellisin ära, et ehk on päriselt ka ip68 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 22:50:36 vasta tsitaadiga

iPad Air 2 läks lolliks. Hakkas browseris suvalisi linke ja favoriitides olevaid linke avama. Browserist väljudes avas äppe ja kolas seadete all. Peatada ka seda jura ei õnnestunud eriti, restart aitas mõneks ajaks. Tarkvara peaks olema ajakohane. Soovitati süsteemi taaste teha ja kui ei aita, siis parandusse viia. Kuidas see süsteemi taastamine käib? Apple asjadest suurt ei jaga. Panin ka video sellest kalast spoilerisse.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 21:44:43 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
iPad Air 2 läks lolliks. Hakkas browseris suvalisi linke ja favoriitides olevaid linke avama. Browserist väljudes avas äppe ja kolas seadete all. Peatada ka seda jura ei õnnestunud eriti, restart aitas mõneks ajaks. Tarkvara peaks olema ajakohane. Soovitati süsteemi taaste teha ja kui ei aita, siis parandusse viia. Kuidas see süsteemi taastamine käib? Apple asjadest suurt ei jaga. Panin ka video sellest kalast spoilerisse.
Spoiler Spoiler Spoiler

https://support.apple.com/en-us/HT201274

EDIT:
Mure iPad Mini 2-ga (iOS 10.1): nii YouTube app'is kui browser'is jääbki videosid laadima (vahet pole mis kvaliteedi valid) - kellelgi veel sama probleem icon_rolleyes.gif
EDIT: tundub, et probleem Telia poolne:
http://geenius.ee/uudis/veider-telia-eesti-kliendid-ei-saa-torgeteta-maailma-suuruselt-teist-veebisaiti-kasutada

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 14:55:35 vasta tsitaadiga

Teab keegi soovitada mõnda mõistlikku kohta kus Ipad Airi tagumine kaamera ära vahetada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 25.11.2016 15:01:39 vasta tsitaadiga

BL@q kirjutas:
Teab keegi soovitada mõnda mõistlikku kohta kus Ipad Airi tagumine kaamera ära vahetada?

küsi mati mobiiliärist näiteks, tuntud koht. Rohkem ideid ei tule kohe pähe.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 15:07:29 vasta tsitaadiga

Mõistlik tähendab seda, et ekraan terveks jääks. Netist otsides leidsin ühe kontakti kus öeldi kohe et kaamera + vahetus 40 euri + võimalik et ka uus ekraan 90 euri juurde. Kaamera ja vahetuse eest 40 on sobiv, aga uus ekraan mitte.

Edit

Mati mobiiliäri ei taha ipad air-il kaamerat vahetada.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 23:29:12 vasta tsitaadiga

Mõistlikult seda teha polegi võimalik, esiklaas on üsna kindlalt kinni liimitud ja ükski pädevate teamdistega remontija ei võta seda riski, et lubada kindlalt ekraani terveksjäämist selle eemaldamisel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 13:17:32 vasta tsitaadiga

Siis on küll halvasti. Teab keegi siis head kohta soovitada, et vähemalt korralikult kokku tagasi saaks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 23:43:13 vasta tsitaadiga

Miks Eestis ainult 2 iPad Prod on? Kohapeal pole üldse. Teliast saab homme või ülehomme alles. :/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2017 10:11:26 vasta tsitaadiga

Sest see pole mingi laiatarbekaup, mida pidevalt laos hoida
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 10.03.2017 10:30:23 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei taheta lattu sisse osta neid suurtes kogustes, sest laos seisvad seadmed on ju seisev raha.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 13:33:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi soovitaks täna osta ipad mini esimese või teise pölvkonna seadet?
Idee, miks sooviks oleks teha sülearvutile second screen. On keegi seda ise proovinud?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 18:44:33 vasta tsitaadiga

Miks mitte normaalne kuvar osta?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 01:11:38 vasta tsitaadiga

aga miks mitte?
normaalset monitori ei viitsi nädalaks kaasa tassida+vöimaldab kasutada ka eraldi asjatamiseks.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HL
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 21:25:36 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda 3-4 aastat vana aipadi vea kohta. Viga selles töötab mingi aeg siis lülitab ennast välja ja uuesti sisse. Siian teenis väga hästi ennast ja lampi tuli selline viga külge.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.04.2017 00:00:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kõige uuem loogiliselt kõige võimsam, kuid kas õigustab oma hinda, võttes arvesse tulevikukindlust jne?


Kui tahad rahalist lossi minimeerida, siis enamasti on mõistlik võtta eelmine mudel , kui uued peale tulevad. Nutiseadmetega paraku nii on, et vastu pükse saad igal juhul. Täna muidugi on uue ipadi ja ipad air2 hinnavahe paarkümmend euri vaid, st vist ei ole väga mõtet eelmise peale minna. Kolm-neli aastat võiks muretu olla. Vana ipad4 enam viimast ios'i ei saanud, seega nüüd hakkab tarkvaraline degratsioon pihta. Samas, 6a on päris ilus teenistuskäik ja see jätkub veel mõnda aega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 27.04.2017 09:10:26 vasta tsitaadiga

MUl on ipad 4 ja viimane OS on peal kenasti! 10.3.1. Kestab siiani hästi ja sama kiire , nagu alguses. Osta tasuks muidugi jah juba uuem mudel, Ipad Air2 näiteks.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 01.05.2017 19:12:58 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal algas mingi kamm. "Vanasti" sai vaadatud Safariga Youtube ja surfatud, et alt tõmbad play ja lugu mängib. Enam mitte- sai ka proofitud Safari cache tühjaks laskmist ja teisi browsereid. kellelgi veel sama probleem?
_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 22:05:25 vasta tsitaadiga

volpsu, mul sama mure. Varem youtube mängis edasi, kui jätta ta teises tabis mängima aga nüüd jääb seisma. Tundub, et ios tahab olla androidi moodi icon_lol.gif

Ka teistel sama mure ja tundub olevat youtube poolne piirang - https://discussions.apple.com/thread/7734093?start=0&tstart=0
Tundub, et on vaja youtube red omale tellida
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 19:13:01 vasta tsitaadiga

Tere!

Ämmal õunatahvel, on sel kaasas ka miskine e-raamatu rakendus või oskab keegi miskit hääd soovitada?

Tähh! icon_smile.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2017 19:13:59 vasta tsitaadiga

jah on iBooks ju kohe peal
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 19:21:30 vasta tsitaadiga

Renka, mis imestad,.asi pole minu käes ju.

Aga tänan.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 16:44:11 vasta tsitaadiga

Kurat, sain pilli oma kätte, kuidas selle oma workgroupis oleva.Win 10 pro failikastiga.ühendada saan? iTunest sinna ei topi, mujale ka ei soovi, üheks korraks vaid.
Seal on e-raamatute arhiiv, päädi vaja mõned tahvlisse saada. Droidiga on lapsemäng, majanda kuis soovid.
icon_question.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.05.2017 16:54:32 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Kurat, sain pilli oma kätte, kuidas selle oma workgroupis oleva.Win 10 pro failikastiga.ühendada saan? iTunest sinna ei topi, mujale ka ei soovi, üheks korraks vaid.
Seal on e-raamatute arhiiv, päädi vaja mõned tahvlisse saada. Droidiga on lapsemäng, majanda kuis soovid.
icon_question.gif

Tõsta raamatud DropBoxi ja siis sealt "Export" ja "Copy to iBooks" (mul mingi epub raamat nii igatahes töötab)

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:03:27 vasta tsitaadiga

Arrrgghhhh, ebanormaalne. Okei, peab vist jah ringiga minema.
Nii äranuditud asja polegi veel kohanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:11:39 vasta tsitaadiga

iTunes on selliste liigutuste jaoks mõeldud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:18:59 vasta tsitaadiga

Ajuvaba ju. Üheks korraks kuhugi installida ja siis uuesti maha võtta on ju jama, mitte lahendus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:21:59 vasta tsitaadiga

Märt., install võtab aega 1. minuti, maha laskmine 20 sekundit.. Ammuilma oleks kõik tehtud, kui ei raiskaks aega virisemisele. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:27:41 vasta tsitaadiga

Apple'i eesmärk on sulle sisu müüa, mitte lasta kerge vaevaga piraatfaile ühest seadmest teise edasi visata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:34:34 vasta tsitaadiga

Jajah, ostetud raamatud on piraat. thumbs_down.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:56:52 vasta tsitaadiga

Mul küll toimib Airdrop PDFidega ilusti arvuti, telefoni ja pädi vahel. Või mis imeformaat see ebook on?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 18:52:24 vasta tsitaadiga

Failikast on teistest eraldi teises toas kapi otsas, juhet polnud, pidin Wifiga hakkama saama.
Aga sain mingi failihalduriga hakkama. Juhtum suletud ja rohkem õunakraamiga tegeleda ei taha, kui vähegi võimalik.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 18:58:26 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Failikast on teistest eraldi teises toas kapi otsas, juhet polnud, pidin Wifiga hakkama saama.
Aga sain mingi failihalduriga hakkama. Juhtum suletud ja rohkem õunakraamiga tegeleda ei taha, kui vähegi võimalik.
Mul on ka failikast eemal kapis. Synology on õnneks etem failikast kui Windowsi kärakas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 19:04:27 vasta tsitaadiga

Kui raha rohkem saab, siis kiikan kah, seni peab hakkama saama.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 19:17:51 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Failikast on teistest eraldi teises toas kapi otsas, juhet polnud, pidin Wifiga hakkama saama.
Aga sain mingi failihalduriga hakkama. Juhtum suletud ja rohkem õunakraamiga tegeleda ei taha, kui vähegi võimalik.
Apple maailm on natuke erinev kui Windows. Või linux. Kui on soov või vajadus toimetada enda jaoks võõras maailmas siis tasub mängureeglid selgeks teha endale, mitte hakata jõuga ümmargust pulka kandilisse auku toppima. iTunes on vägagi okei töörist kui natuke uurida, kuidas ta töötab.

Või kui suhtumine jääb samaks siis ma loodan ka (kõigi teiste pärast), et sa ei pea kunagi õunakraamiga tegelema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 19:45:04 vasta tsitaadiga

Las jääb jah õunafännidele, minu loogika Apple omaga kokku ei käi. Ei meeldi selline piiratus.
Loodan tõesti, et ei pea enam kokku puutuma.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 20:10:40 vasta tsitaadiga

Miks sa esined?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 20:14:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Miks sa esined?
Vaja abitust demonstreerida... icon_sad.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 20:59:13 vasta tsitaadiga

Vanakooli itimees, Märt põhimõtteliselt fläshi ei tee, see pole tema rida. Ei oska need flashimehed trükifaile teha ega midagi. Põristavad oma lauataga klapid peas ja teevad fläshi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 18:24:47 vasta tsitaadiga

iPad ei ole telefon ja temaga saad vaid FaceTime kõnesid teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 19:07:49 vasta tsitaadiga

Kas selle joonistamise juures frustreerib see, et korralik tarkvara ei tule maagilisel kombel tasuta torrentipoest nagu PC puhul? icon_confused.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 28.08.2017 19:34:30 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Kas selle joonistamise juures frustreerib see, et korralik tarkvara ei tule maagilisel kombel tasuta torrentipoest nagu PC puhul? icon_confused.gif


Eks see muidugi frustreerib ka, jah, sest igipõlise Windowsi tänava elanikuna olen seda poodi tihti kasutanud. Aga see summa vms polegi nii oluline. Oluline on see, et sul peab olema krediitkaart äppide ostuks. Tele2 laseb tasuliste äppide (android) maksumuse järgmise kuu arvele.

raxz otsides ja uurides tundub, et läbi mingi eksliku süsteemi saab ka enda sim-numbrilt nii välja kui ka sisse helistada...

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.