Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 07:01:36 vasta tsitaadiga

Ta ei tracki pàevast und. Sellest siin teemas juttu olnud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 07:07:42 vasta tsitaadiga

lugesin jah just , lahenduseks ajavööndi keeramine vastupidiseks, muidu on tore a kes seda koguaeg teha viitsib. ma olen nädalas 3 ööd öises reziimis , pealegi see ajavöönditega mässamine keerab äratused metsa
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 23.04.2016 06:13:17 vasta tsitaadiga

Peale versiooni uuendust on asjad ikka väga hapuks läinud. Hommikuti ei ärata enam, magamise kohta ei ilmu andmeid, kõne peale ei reageeri. Kas ma olen ainuke või on teistel ka probleeme?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 06:14:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peale versiooni uuendust on asjad ikka väga hapuks läinud. Hommikuti ei ärata enam, magamise kohta ei ilmu andmeid, kõne peale ei reageeri. Kas ma olen ainuke või on teistel ka probleeme?


ei ole ainuke
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 07:46:04 vasta tsitaadiga

mul kipub BT ühendust unustama (kippus tegelt ka viimase 1.x versiooniga).
aeg-ajalt käivad ka mingid kummitus-vibrad nüüd icon_razz.gif näiteks hommikul, peale mingit sissetulnud kõne lõppu, minut hiljem lambist vibreerib. a'la "call_log@china.gov sent" vmt icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 08:08:53 vasta tsitaadiga

Lisaks selline probleem, et välja helistades jääb käe peale terveks kõneks pidevalt vibreerima. Seda mitte alati aga seaduspärasust ei suuda tuvastada
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 23.04.2016 09:33:44 vasta tsitaadiga

Hea asi suudeti ühe uuendusega vastumeeleseks muuta. Hea, et sisemine kell on enamasti üles ajanud. Mõned korrad on ka töölt kõne tulnud, et sisse magasid või.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 11:08:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saagi aru kas iOS peal pole seda uuendust olnud või millest jutt... mul kõik toimib... ainuke häiriv asi on vaid see kui telefon registreerib 6500 sammu, siis band on üle 10k sammuga päevas


ilmselt töö klaviatuuriga aitab sellele kaasa.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 12:57:15 vasta tsitaadiga

mis kuradi klaviatuur see on mis samme registreerib? icon_eek.gif nõua normaalseid töövahendeid icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2016 12:59:45 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mis kuradi klaviatuur see on mis samme registreerib? icon_eek.gif nõua normaalseid töövahendeid icon_rolleyes.gif
Vaid üht sõrme kasutades pole vahet, mis klaviatuur on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 13:00:14 vasta tsitaadiga

Ma lõpetasin ka selle kasutamise ära ja lülitasin kõik äratused ja asjad välja, aga iga hommik hakkab ikka kapi peal värisema. Ju siis ka sellest hapust update'ist
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 13:00:45 vasta tsitaadiga

logitech.


no tahes tahtmata laua taga on vaja kätt liigutada ja samme registreerib see mõnuga.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.04.2016 13:04:00 vasta tsitaadiga

Müüsin enda ja preili oma maha. Selle raha eest jah asjalik asi (mul ei olnud ühtegi probleemi ühegi softiversiooniga) aga lihtsalt pidevat pulsimõõtmist sundides tasulise äpiga asi ikkagi ei töödand eriti hästi ning viskas ebanormaalseid numbreid ka muidugi.
Võtsin FitBit Charge HR'id ligi hoopis. Imelikul kombel käes mugavamad ka kuigi palju suuremad.

Aga ega olematuid samme registreerivad ju nad kõik. Ma sain autot vahatades ka mingi mingi 1000 sammu juurde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 20:22:45 vasta tsitaadiga

mul tegi kohe kui esimest korda paaritasin mingi uuenduse . paar korda olen ka märganud et väriseb täitsa lambist. mõned korrad on kõne märguande ära unustanud aga äratus toimib mul küll. ainult une träkkimist pole veel proovida saanud kuna pole see nädal yhtegi ööd maganud. seda kõike siis ios9.3.1 peal
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 23.04.2016 21:22:30 vasta tsitaadiga

Mina panin vana versiooni tagasi. Kahjuks kaotasin selle nädala andmed.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 27.04.2016 13:16:10 vasta tsitaadiga

Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.04.2016 13:20:34 vasta tsitaadiga

Firetiger kirjutas:
Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?

Mõlemad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 27.04.2016 14:04:35 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Firetiger kirjutas:
Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?

Mõlemad


Mis versioon siis hetkel toimib (kui üldse)?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.04.2016 16:04:46 vasta tsitaadiga

Firetiger kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Firetiger kirjutas:
Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?

Mõlemad


Mis versioon siis hetkel toimib (kui üldse)?


1.9x

2.0 on suurem hüpe ja midagi on seal peeti keeratud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 21:35:04 vasta tsitaadiga

proovisin rattasõidul huvipärast seda pidevat pulsimõõtmist... rattakompuuter koos vööga näitas miski 160 kanti, miband mõõtis 77-113 bpm ja vähemalt iOS peal see mingihetk katkeb, äpp nõuab, et synciksin mibandi uuesti, siis hakkab tööle
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 17:34:04 vasta tsitaadiga

Kas foorumis keegi ei müügi neid enam? icon_eek.gif
Ma ei leia ühtegi müüjat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.04.2016 20:11:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas foorumis keegi ei müügi neid enam? icon_eek.gif
Ma ei leia ühtegi müüjat

Ma osta kaudu vahelduva eduga müün.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2016 20:14:46 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kas foorumis keegi ei müügi neid enam? icon_eek.gif
Ma ei leia ühtegi müüjat

Ma osta kaudu vahelduva eduga müün.

ps

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 02.05.2016 23:05:30 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see http://www.gearbest.com/watch-accessories/pp_312025.html
Sobib sellele ka http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_259237.html?wid=3 ??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2016 23:09:51 vasta tsitaadiga

Miks ei peaks?
Vaata kodukalt kas 1 ja uuel on samad mõõdud, usun, et on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.05.2016 00:30:25 vasta tsitaadiga

Sama mi band ju. Osad wuffel lehed väidvad, et müüvad mi band 2 kuid see on tegelikult 1s. 2 alles tuleb ja on displeiga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 08:54:44 vasta tsitaadiga

Märk maha. 2 päeva kasutanud ja tundub et funkab sammudega normaalselt. Äratus ei toimi vist, vähemalt ei värise mul käepeal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 09:06:43 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Märk maha. 2 päeva kasutanud ja tundub et funkab sammudega normaalselt. Äratus ei toimi vist, vähemalt ei värise mul käepeal.
lülitasid sisse üldse selle?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 09:11:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Märk maha. 2 päeva kasutanud ja tundub et funkab sammudega normaalselt. Äratus ei toimi vist, vähemalt ei värise mul käepeal.
lülitasid sisse üldse selle?

jah, sees. Värin iseenesest töötab kuna vahest väristab ja vilgutab tulesid kui telefonist eemal olen olnud. Vist pairib uuesti või ma ei tea mida see teeb.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 09:16:57 vasta tsitaadiga

Ei usu, et uuesti paaritab, see ühekordne tegevus. Väristab sellepärast ehk oled läbinud etteantud distantsi vms. Tulede vilkumine ka sellega vist seotud. Tõsta käsi üles nagu vaataks kella, siis vilgub
Mul kõik töötavad, helistamine jne.
Ega sul juhuslikult see smart äratus sees pole, mis valib kergema une, et äratada?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 04.05.2016 17:52:26 vasta tsitaadiga

Oliverk, ära kasuta 2.0 versiooni. Muidu hakkadki sisse magama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 05.05.2016 09:02:33 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Oliverk, ära kasuta 2.0 versiooni. Muidu hakkadki sisse magama.


2,0 versiooniga äratab mind igal hommikul.
Pole veel kordagi pettuma pidanud...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 09:52:54 vasta tsitaadiga

Täna hommikul äratas igatahes. Ju sai aru et täna raskem uni oli kui nädala alguses icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 20:27:19 vasta tsitaadiga

tundub miskipärast et samme lugedes paneb küll mõnuga juurde icon_rolleyes.gif 22 742 sammu eile icon_neutral.gif ca 15,7 km,tundub kuidagi paljuvõitu
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 21:59:40 vasta tsitaadiga

jalgratta sõiei jaga ka see miband midagi, tänase 26km sõidu peale sai kokku 4km
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 22:07:26 vasta tsitaadiga

Miks ta peaks jagama kui just kätega ei vänta? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 22:15:12 vasta tsitaadiga

ma raporteerin pigem . iseenesest ma lootsin et ta oskab midagi arvata sellest
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 23:57:30 vasta tsitaadiga

Kus see kirjas on specides, et ta tuvastab rattasôitu?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.05.2016 23:59:56 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
jalgratta sõiei jaga ka see miband midagi, tänase 26km sõidu peale sai kokku 4km
Selle jaoks on Endomondo + soovi korral ratta peal vastav sensor ka veel lisaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 00:06:51 vasta tsitaadiga

Pange jala külge thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 03:40:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kus see kirjas on specides, et ta tuvastab rattasôitu?



no karbis oli aint üks kolme realine hiinakeelne paber , kust mina tean mis seal kirjas olla võis. ma lihtsalt arvasin et aktiivsus monitor saab kuidagi aru jalgratta sõidust , no ja juba sain aru et ei saa pole vaja rohkem jaurata selle üle
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 06.05.2016 15:57:35 vasta tsitaadiga

Aku koha pealt niipalju, et hetkel näitab aparaat, et olen laadinud 38 päeva tagasi ja 10% on veel alles.
Pole paha ju..
Kusjuures iga tööpäeva hommik äratab ja kõnedest annab ka märku mida ei ole vähe.
Mul ilma pulsi mõõtjata valgete tuledega versioon.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 16:00:00 vasta tsitaadiga

Too peab pisut paremini.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 19:00:47 vasta tsitaadiga

mul ka seesama versioon. ja krt selle uue äpiga on pidevalt üks rist ja viletsus sünkimisel. koguaeg kaotab ühenduse ja lüli BT sisse-välja thumbs_down.gif samas kõned ja muud notificationid tulevad normaalselt läbi.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 06.05.2016 21:27:34 vasta tsitaadiga

Sai tuttavale Mi Band tellitud ja nüüd on probleem - ei lae. Mis teha annab?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 21:51:06 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=sLrpWMLtehY

https://www.youtube.com/watch?v=QZU8feEd_ag
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 06.05.2016 22:43:30 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=sLrpWMLtehY

https://www.youtube.com/watch?v=QZU8feEd_ag

Leidsin need videod isegi üles. Paraku ei ole mu inglise keele oskus piisav, et targemaks saada. Seega oleks tore, kui saaks eestikeelse tõlke.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2016 22:46:54 vasta tsitaadiga

Esimesel puhastas kontaktid
Teisel on tehase liimikiht otsas , mis ei lase pessa minna. Tuleb ära puhastada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 06.05.2016 23:38:20 vasta tsitaadiga

Minu omal need trikid, ei aidanud.
Sõdisin niikaua hiinlastega kui uus vidin koos laadijaga saadeti.
Nüüd kõik ok.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 12:21:00 vasta tsitaadiga

On keegi kes tahab ka katsetada? endal enam käepeal ei ole, seega on üle ja pakkuda pulsi mõõtmis funktsiooniga 2x laetud kell.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.