Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 738, 739, 740 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.04.2016 11:52:40 vasta tsitaadiga

Cyrus kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Ma ei ole petnud, kuna:

Oled idioot või mängid lihtsalt lolli? Autoaim lukustab end tanki keskele, aimbot aga arvestab tanki liikumisega ning sihib weakspote. Replays on selgelt näha, et kasutad just aimboti, mis on keelatud.

Arvutab ka vastase liikumist? Seee seletaks mõningaid ulme laske.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2016 12:14:42 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Arvutab ka vastase liikumist? Seee seletaks mõningaid ulme laske.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 380
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelal
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2015




sõnum 15.04.2016 12:50:53 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Panen siia ühe replay. Oli täiesti võidetav mäng, aga kuna ma oma oskustega veel nii kaugel ei ole, et suudaks lõpus ära carryda. Äkki mõni oskajam leiaks aega ja kirjutaks mõned näpunäited. Mida oleks võinud paremini teha.
Tänan.

http://wotreplays.com/site/2618122#lakeville-huviline-t-43

Minu "kaks senti" ka:
Sa sõitsid sõitsid mängu alguses linna ihuüksi. Oleksid pigem pidanud ootama teisi meeskonnakaaslasi, kui nad olid oma snaipingud lõpetanud.
Keskele tulistades oleksid võinud mõelda selle prahihunniku varju kasutamisele otse su kõrval.
Märkasin, et Skodat tulistades hoidsid sihikut tsipa liiga palju eespool. Kui vastane sõidab risti su eest mööda, ürita oma sihik sättida sellisesse kohta, kus laadimise lõpuks vastane olema saab. See nõuab küll veidi vilumust, et ennustada, millal kahur laetud saab.
Mulle valmistas rõõmu, kuidas sa oma kiire reageerimisega ja sihtimisega lasid VK 36.01-e!
Oled tubli, et sa pärast seda käppima ei jäänud, vaid läksid tagasi oma baasi puhastama. See paraku küll ebaõnnestus, sest M6 suri.
Pärast seda oleks T25/2 juurest minagi jalga lasknud. Ma oleks vist läinud linna ja edasi artasid tapma, ennustades, et M6 tuleb keskelt sind ründama, aga eksisin ennustuses.
M44 ma nii tapma läinud ei oleks. Mina oleksin üritanud side-srapedes teda lasta - nii, nagu juhendiski kirjas on. Minu kogemused ütlevad, et kõige ohtlikum ongi otse tema eest läbi sõita - oled nii ilgelt suur sihtmärk. Parem oleks ära kasutada kivi ja arta ebatäpsust.
Nagu rSTO mainis, käppi resettima minnes oleks sa kindlasti pidanud vaatama, kuhupoole arta sihib icon_smile.gif.
Ma oleks vist läinud tasakesti kõige ülevalt poolt ja oodanud umbes pool minutit, et nad ei teaks, kustpoolt ma tulen. Veidi aega tagasi nad just nägid, et sa hakkad sealtpoolt tulema. Käpimeetrit jälgides oli aega küllaldaselt ja oli teada, et kaks vastast on seal kusagil rõnga sees. Nemad aga ei tea, kustpoolt sind oodata. Pigem üritada tasakesti neid nokkida, kui sisse joloda icon_smile.gif.

Võita oli sellises staadiumis minu arust juba ülikeeruline, ent ehk oleks saanud veidi dämmi ja mõne tapugi välja võluda.

_________________
World of Tanksi treeningjuhend
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 15.04.2016 13:39:32 vasta tsitaadiga

Sain vastuse jah ticketile, et võeti mingi action ette Bigi83 suhtes. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 15.04.2016 13:50:40 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Sain vastuse jah ticketile, et võeti mingi action ette Bigi83 suhtes. thumbs_up.gif


Hea töö icon_biggrin.gif beer_yum.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 15.04.2016 14:17:29 vasta tsitaadiga

Eks ta sai reportitud juba ammu ka minu poolt, vb kuu tagasi. Sel ajal veel öeldi, et pole infot piisavalt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 15.04.2016 19:16:30 vasta tsitaadiga

Olgugi, et ma Mirkoga olen siin tuliselt vaielnud, pole ma teda reportima ka hakanud...aga midagi ei heida ette ka nendele, kes seda tegid.
Eks reeglid on reeglid meie kõigi jaoks.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 00:23:03 vasta tsitaadiga

Peale 5x üritamist hakkab mulle tunduma, et mu konto võib vabalt olla kõige madalama wr-ga mis puutub is-3 mängimisse, täiesti lootusetuse tunne tuleb peale juba. Oled hulldownis lastakse katusest läbi, pressid peale lastakse igaltpoolt läbi, jääd snipema saad tervelt tiimilt sõimata, et mida kuradit ma oma ht-ga teen icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.04.2016 01:17:23 vasta tsitaadiga

mõne tankiga ongi nii. pole vahet mida sa teed, tuleb kaotus. Mul on mitu tanki millega teen suht viisakat mängu aga vot võite ei tule., samas igasugused wn8 ja dämmi suhted, killid jne, on laes icon_eek.gif

tsitaat:
Oled hulldownis lastakse katusest läbi, pressid peale lastakse igaltpoolt läbi, jääd snipema saad tervelt tiimilt sõimata, et mida kuradit ma oma ht-ga teen


Mida rutem sa õpid ignoreerima neid märkuseid seda paremaks sa sa saad. Sageli nad näiteks ei vaatagi mis see konkreetne tank on, mis ta tugevused või nõrkused on. Mul on mitu korda ette tulnud, et öeldakse - "mis sa teed? Miks sa eesliinil pole?" - samas ma mängin mingit saksa t5 heavyt millel pole soomus ollagi, seeeest on olemas hea depresson ja viisakas kahur. Sellga sa ootad et vastane tuleks ise peale, sinna kus sina oled hulldown. Just oli slline mäng kus ma tegin 3 korda rohkem dämmi kui teised heavyd kokku. Need said esimese paari-kolme minutiga surma kui OI ette kylg eest läksid ja "surusid peale"

Ma olen viimasel ajal kvaliteedis suure hyppe teinud just sedasi mängides, et mind ei huvita mitte yks raas mida keegi ytleb või mis on mingi tanki "standard" positsioon. Vaatad ise millega mängid ja lähed sinna kus sa teed hea tulemuse. Ja vsjoo. See mida keegi sellest arvab on mulle täiesti savi, niikaua kui võite tuleb ja igasugused statistilised näitajad tõusvas joones sammuvad.

Samas ma olen alati valmis minema sinna kuhu peab minema, ohverdades enda dämmi meeskonna hyvangu vastu. Näiteks olla kusagil keskel terve mäng ja spottida mingit kohta. Sageli teed sa seal vähe dämmi, vahest ikka teeb kah, kui RNG armuline on, aga kui on vaja olla seal siis on vaja. Samas on ka hea vaadata kuidas suurte kahuritega TD -d kaugelt paugutavad ja sulle viisaka spotdamage teevad. Siis muidugi on kahju, kui tuleb siiski kaotus, vaatama su pingutustele ... aga noh, elame yle vast. Ega vahest ei tähenda kaotus sugugi seda et tiim oli kehv, vaid seda, et vastane oli lihtsalt parem. Seega ei maksa põdeda, peaasi et kõik ikka oma parima annavad.

Jah, see kergetankide MM on ka muidugi täiesti jama WG poolt. Jah, las olla +3 kuid alates ehk t6, t7 -st. Või pangu need kergetankid omavahel kokku kui teisiti ei saa. Lihtsalt kahju on vaadata kuidas 0k mänguga mängijad oma väiksest putukatega saadetakse haidele söödaks kusagile lagendikule. No selliste tankidega ei oska sõita isegi 10k+ mänguga mängijad sageli. Ja siis uued mängijad saadetakse nii hukkamisele. Lihtsalt hoiad peast kinni kui kusagil t8 mängus oled oma tankiga ja sinna satub 3 kergetanki mida juhib mees 0k mänguga ja wn8 on seal 200 kandis. Ja siis kõik muidugi hakkavad irisema kui need kohe surma saavad, või kusagil taga peidus on. "fucking noobs" käib korduvalt chatist läbi obv. Samas nad ongi ju noobid sageli, nagu ka enamus irisejatest oma 10k+ mänguga kui nende tulemusi vaatad icon_rolleyes.gif
No ja siis vaatad, et kuna sa oma aeglase romuga ise spottima pead minema sest kõik teised on ju oma "standardpositsioonil" uhkelt. ja sealt nad juba ära ei lähe, vaatamata sellele et situatsioon seda nagu nõuaks icon_rolleyes.gif

Nojah, sai pikk jutt aga mis siis icon_cool.gif


viimati muutis kr6ll 16.04.2016 01:50:01, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 16.04.2016 01:17:41 vasta tsitaadiga

Igasugu katsetamisi ja konto ostmist ei reportinud, aga aimbot on üle igasuguse piiri.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.04.2016 01:26:53 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
...aga aimbot on üle igasuguse piiri.


Jah, nii on. Eriti kui sa serveerid et sa arened 300% pidevalt. Ja siis katsetad 4 tuhat mängu igasuguseid asju ja siis ... siis sa ytled, et jah mehed - vat nüüd hakkan asjast aru saama, nüüd teen tulemust ... samas ise viskad omale mingi proge peale ja SIIS VEEL PANED SELLE KÕIGILE NÄITAMISEKS VÄLJA icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Suuremat lollpead annab ikka otsida. Seega targem vist oleks kohe igasugused mirko postitused ära kustuda, kohe kui need ilmuvad ...sest need on lihtsalt niivõrd pointless postitused thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 03:11:45 vasta tsitaadiga

kas kuskilt ei saaks panna ,et pärast battle see info mis näitab palju raha said jne. et ta näitaks seal kohe puhast kasumit...
suht kummaline ,et ma pean details võtma ,et ma näeks palju kasum on. muidu näitab koos kuludega.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.04.2016 08:47:13 vasta tsitaadiga

AT2 tundub päris lõbus asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 16.04.2016 10:46:28 vasta tsitaadiga

siven, XVM lase peale, seal peaks näitama.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 16.04.2016 12:33:11 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Minu arust väärib äramärkimist, kuidas proovitakse järjekindlalt aidata inimest, kes pole (vaimselt?) võimeline seda vastu võtma ja puksib suisa vastu. Ütleb väga palju selle teema asukate sõbralikkuse ja kannatlikkuse kohta.

Kuidas on siinsed asukad sõbralikud kui nad võtavad teiselt nädalaks ajaks harjutamise võimaluse ära? Ma ei näe küll mingit sõbralikkust, vaid ainult valdkonna kahjustamist. Teiseks, me oleme põhjendanud ära kõik, sh ka selle et siinsed on negativsed trollid ja ei võta vastu minu põhjendusi. samuti on põhjendatud, et mul on toimunud areng ja olen ka vastu võtnud siinsete soovitusi. Seetõttu ei ole ühegi sinu seisukohaga päri.

erick kirjutas:

Sa tõesti arvad, et keegi usub sind, kui sa proovid väita, et olles mänginud 8000 matši sa ei tee vahet "puhta" mängukliendi autoaimil ja illegaalsel autoaimil, mis ei sihi ainult tanki massikeskmesse?


Keegi ei uskunud ka, et sinu juhend kahjustab valdkonda, kuni tõin sealt esimesed vead välja ja siis nõustuti. Keegi ei uskunud ka, et olen mänguoskuselt arenenud, kuni lõpuks suunurgast pomisedes nõustuti taas, et on areng toimunud. Ei usutud ka, et siinsed asukad on trollid, kuni peale põhjendusi nad seda ise tunnistasid lõpuks. Enamike seletuste peale aga puhksitakse vastu ja eitatakse. Seettõtu vastus sulle oleks ,et ega ma väga ei usu küll, et keegi siin adekvaatne oleks.

Alles hiljuti pakute mulle oma kontosi müüa- eks pakkuge siis uuesti nüüd, plaan omada 2 kontot, et kui ühe te taas nädalaks külmutate, siis saan selle ajal vähemalt teist kasutada. Uue konto puhul on tingimus, et peab olema minimaalselt 20 tanki Tier 10-st. Hind 200-300 eur.

Minu jaoks igatahes hämming, et kust selline valdkonna kahjustamise soov teil tuleb- kes seda juurutanud on? Valdkond peaks ikka olema aktiivne ja arenev ning sõbralik.

yerba kirjutas:
Võid minu konto ära osta aga ma muudan enne konto nime ära. icon_smile.gif
Siis saad valdkonda kahjustamisest päästa.


Siin foorumis on kontode pakkujaid rohkelt olnud teatavasti, mitu T10 tanki sul on välja ostetud?
Muidu müüakse nn press-accounte'e või mis see inglise keelne termin oligi, need on sisi testijate kontod, kus on kõik tankid lahti ja saab mängu algul valida omale kaarti nagu testija, et ei pea rändomiga kaarti ootama. Sellise konto puhul ei ole vist skoori näha, ei saa klannis osaleda jms, aga saab mugavalt testida. Et siis selliseid kontosi on ka olemas ja neid ärge kunagi ostke, sest neil on puudused ikkagi. Infoks kui keegi eiteadnud veel.
Kuulsaim PlayerAction müügiportaal on eriti absurdse turvalisusega- nõudis mult tolla, et postitaksin foto, kus seisan ID-kaart käes ja kredditkaart käes. Vastasin tolla, et ma pole vang ja mul on ainult virtuaalne pangakaart, mitte füüsiline, seega pilti teha ei saagi. Siis jäi sealt ost tegemata ja tegime Paypali kaudu sellesama müüjaga ise.

Muidu esitasin ka Ticketi Wargamingule, võin kajastada selle menetlust. Küsisin, et kas auto, jäätise ja premium päevade ostja käest tohib ära võtta neid teenuseid/kaupu kui nad eksivad mingi reegli vastu? Vaatame, mis vastavad, et äkki vastavad, et ongi õige inimestelt autod käest võtta.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas kuskil leidub otsingumootorit, mis kuvaks kõik rootsi päritolu klannid? Ma ei leia sellist otsinguvormi, kus saaks riigi sisestada.

Aga niisama guugeldades muidugi leian mingid 20 rootsi klanni küll staatiliselt lehelt:
http://www.up-north.eu/nyheter/36-statistik-svenska-klaner

Eesmärk oleks võõrkeele oskust harjutada kusagil lihtsamas klannis.

Kui panen sinna filtriks "i speak only Swedish", siis pakub ka midagi:
http://eu.wargaming.net/clans/recruitstation/recruit_form/

ilmselt siis soovitaks seda viimast otsinguvormi keeleõppijatele või on kuskil parem vorm?


viimati muutis mirko28 16.04.2016 14:29:54, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 12:34:50 vasta tsitaadiga

Võid minu konto ära osta aga ma muudan enne konto nime ära. icon_smile.gif
Siis saad valdkonda kahjustamisest päästa.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 13:16:04 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
siven, XVM lase peale, seal peaks näitama.


xvm on peal kust seda confida saaks vastavalt minu soovile?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 17:11:15 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mõne tankiga ongi nii. pole vahet mida sa teed, tuleb kaotus. Mul on mitu tanki millega teen suht viisakat mängu aga vot võite ei tule., samas igasugused wn8 ja dämmi suhted, killid jne, on laes icon_eek.gif

tsitaat:
Oled hulldownis lastakse katusest läbi, pressid peale lastakse igaltpoolt läbi, jääd snipema saad tervelt tiimilt sõimata, et mida kuradit ma oma ht-ga teen


Mida rutem sa õpid ignoreerima neid märkuseid seda paremaks sa sa saad. Sageli nad näiteks ei vaatagi mis see konkreetne tank on, mis ta tugevused või nõrkused on. Mul on mitu korda ette tulnud, et öeldakse - "mis sa teed? Miks sa eesliinil pole?" - samas ma mängin mingit saksa t5 heavyt millel pole soomus ollagi, seeeest on olemas hea depresson ja viisakas kahur. Sellga sa ootad et vastane tuleks ise peale, sinna kus sina oled hulldown. Just oli slline mäng kus ma tegin 3 korda rohkem dämmi kui teised heavyd kokku. Need said esimese paari-kolme minutiga surma kui OI ette kylg eest läksid ja "surusid peale"

Ma olen viimasel ajal kvaliteedis suure hyppe teinud just sedasi mängides, et mind ei huvita mitte yks raas mida keegi ytleb või mis on mingi tanki "standard" positsioon. Vaatad ise millega mängid ja lähed sinna kus sa teed hea tulemuse. Ja vsjoo. See mida keegi sellest arvab on mulle täiesti savi, niikaua kui võite tuleb ja igasugused statistilised näitajad tõusvas joones sammuvad.

Samas ma olen alati valmis minema sinna kuhu peab minema, ohverdades enda dämmi meeskonna hyvangu vastu. Näiteks olla kusagil keskel terve mäng ja spottida mingit kohta. Sageli teed sa seal vähe dämmi, vahest ikka teeb kah, kui RNG armuline on, aga kui on vaja olla seal siis on vaja. Samas on ka hea vaadata kuidas suurte kahuritega TD -d kaugelt paugutavad ja sulle viisaka spotdamage teevad. Siis muidugi on kahju, kui tuleb siiski kaotus, vaatama su pingutustele ... aga noh, elame yle vast. Ega vahest ei tähenda kaotus sugugi seda et tiim oli kehv, vaid seda, et vastane oli lihtsalt parem. Seega ei maksa põdeda, peaasi et kõik ikka oma parima annavad.

Jah, see kergetankide MM on ka muidugi täiesti jama WG poolt. Jah, las olla +3 kuid alates ehk t6, t7 -st. Või pangu need kergetankid omavahel kokku kui teisiti ei saa. Lihtsalt kahju on vaadata kuidas 0k mänguga mängijad oma väiksest putukatega saadetakse haidele söödaks kusagile lagendikule. No selliste tankidega ei oska sõita isegi 10k+ mänguga mängijad sageli. Ja siis uued mängijad saadetakse nii hukkamisele. Lihtsalt hoiad peast kinni kui kusagil t8 mängus oled oma tankiga ja sinna satub 3 kergetanki mida juhib mees 0k mänguga ja wn8 on seal 200 kandis. Ja siis kõik muidugi hakkavad irisema kui need kohe surma saavad, või kusagil taga peidus on. "fucking noobs" käib korduvalt chatist läbi obv. Samas nad ongi ju noobid sageli, nagu ka enamus irisejatest oma 10k+ mänguga kui nende tulemusi vaatad icon_rolleyes.gif
No ja siis vaatad, et kuna sa oma aeglase romuga ise spottima pead minema sest kõik teised on ju oma "standardpositsioonil" uhkelt. ja sealt nad juba ära ei lähe, vaatamata sellele et situatsioon seda nagu nõuaks icon_rolleyes.gif

Nojah, sai pikk jutt aga mis siis icon_cool.gif


Ei, väga hea jutt oli ja eks ikka aitas natuke. Kogemustepagas kõrgemates tierides mängimiseks mul veel puudub aga no cmon, seal on minust metsikumaid vendi kes ikka need võidud kuidagi kätte saavad. Mul lihtsalt tuleb tilt väga kergesti kui 5 kaotust jutti tuleb, is-3ga puhtalt lehelt mängima hakates oskan nagu mõelda ja saan nii paar 2000dam mängu tehtud aga kui seda võitu ei tule siis mul keerab katuse sassi, hakkan asju üle mõtlema ja lõpetan seeria tavaliselt sellise 0 või 400 dammise mänguga mis kajastub ka eriti hästi minu eriti madalas keskmises. Tõesõna selline tunne tuleb, et kui ise mingit ulmemängu ei tee siis võitu pole mõtet loota kah. See on muidugi jälle ebaloogiline ja kajastab ilmselt lihtsalt minu keskmisest halvemat õnne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2016 12:26:21 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
Muidu esitasin ka Ticketi Wargamingule, võin kajastada selle menetlust. Küsisin, et kas auto, jäätise ja premium päevade ostja käest tohib ära võtta neid teenuseid/kaupu kui nad eksivad mingi reegli vastu? Vaatame, mis vastavad, et äkki vastavad, et ongi õige inimestelt autod käest võtta.

Mis nad vastasid siis? Jaga meiega kah kogu kirjavahetust, ikkagi valdkonda arendav info beer_yum.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 380
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2016 13:17:39 vasta tsitaadiga

Cyrus kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Muidu esitasin ka Ticketi Wargamingule, võin kajastada selle menetlust. Küsisin, et kas auto, jäätise ja premium päevade ostja käest tohib ära võtta neid teenuseid/kaupu kui nad eksivad mingi reegli vastu? Vaatame, mis vastavad, et äkki vastavad, et ongi õige inimestelt autod käest võtta.

Mis nad vastasid siis? Jaga meiega kah kogu kirjavahetust, ikkagi valdkonda arendav info beer_yum.gif


Nad ilmselt siiani naeravad seal.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2016 16:25:33 vasta tsitaadiga

Muide, täna õhtul võtan osa 3v3 turniirist, kus tegutsevad Tier 4 tankid. Kui kedagi huvitab sellise asja jälgimine, siis alates 19:45 võib mind ja BB4 esindustiimi jälgida siit: www.twitch.tv/senpaierick
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 18.04.2016 17:34:54 vasta tsitaadiga

Cyrus kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Muidu esitasin ka Ticketi Wargamingule, võin kajastada selle menetlust. Küsisin, et kas auto, jäätise ja premium päevade ostja käest tohib ära võtta neid teenuseid/kaupu kui nad eksivad mingi reegli vastu? Vaatame, mis vastavad, et äkki vastavad, et ongi õige inimestelt autod käest võtta.

Mis nad vastasid siis? Jaga meiega kah kogu kirjavahetust, ikkagi valdkonda arendav info beer_yum.gif


Võin tuua kogu dialoogi nendega siia, aga kas ikka on huvi või mitte? Sest jätkuvalt näib mulle, et valdkond oleks nagu kahe vahel- üheltpoolt ütleb Jaa ja teisalt ei, tahab ja ei taha ka samaegselt, käitub vastuoluliselt. Näiteks, kas soovite uusi vigu kuulda valdkonna põhikahjustaja dokumendist või mitte? Algul nagu vastata, et too-aga-too-juba-vead-lagedale, siis aga nagu tuleb vastupidine käitumine, et nagu ei soovita vigu kuulda, ei usutagi, et need olemas on, ei soovita parandada oma vigu. Sama õhkub praegu, et nagujätab mulje, et pakub huvi, samas panete mulle kirjutamise keelu siia taas peale erinevate seisukohtade omamise tõttu- vastuoluline käitumine ju: tahate kuulda ja siis takistate valdkonna suhtlust. Ühelt poolt ütlete, et kontode äri jms-ne on reeglivastane ja siis pakute mulle siin kümneid kordi kontosi osta- taas vastuolu.
Otsustage ära, mida te tahate, kulla trollid, siis ka vastan teile.

Tanel468 kirjutas:
Mind huvitab küll milliseid vigu sealt juhendist leidnud oled, ilma naljata.


Tann, sealseid vigu on rohkelt välja toodud siin eespool lehtedel kusagil ja siinsed trollid tunnistasid neid vigu. Aga on veel vigu, kuid esmalt parandame ikka esmased vead, seejärel saab uued magustoidu mõttes.

Siin on need mõned postitused eespoolt, kus tunnistatakse valdkonna kahjustaja osasid vigu:

DamienDK kirjutas:
Ma ütleks, et ajalooline hetk oli hetkel. Sa tõesti esitasid ühe väga väheolulise ettepaneku, kuidas ericku juhendi sõnastust parandada (olgugi, et vähegi mõtlev inimene suudab asja mõtte ka praegusest juhendist välja lugeda). Tee palun oma seinale suur X. Või Ä.


Ahto kirjutas:

See, et Eriku juhend on vigane ja kahjustav on meie valdkonnas juba kõigile selge.


vigu toodi omajagu ja neid saab veel tuua. Näiteks üks stiiliviga toodi, et miks juhendis on vaenu õhutamine ja klassiviha.

Vastus Atcihhile, 18.04.2016 22:06:

Tcih kirjutas:
See, et vend piixus pole enam uudis,

Mulle tuleb rohkelt klanni kutseid ja ega ma kõiki nuppe ei tea, seega võib-olla olengi end vajutanud klanni [PIX] liikmeks. Eks see ole tavaline, et eestis on vähe klanne ja nendes vähe liikmeid, kuna valdkonnas on vaen ja klassiviha.

Tcih kirjutas:

trollimisest asi kaugel ja selles ei tohiks enam ka kahtlust olla.

Tore, et tunnistad, et ma ei trolli. Tore, et teised siin tunnistavad trollimist. Mina ei trolli, kuid ma ei pea trollimist halvaks asjaks, vaid rohkelt levinud tavaliseks asjaks, nagu ka kontode ja riiete taaskasutust, suitsetamist. Aga ei nõustu sinu põhjenduse viisiga, kuna sinu väitel põhjendus puudub. Et sa väidad midagi, ja põhjendad, et "kellelgi pole kahtlust, ehk, kõik oletavad nii"- no see pole päris adekvaatne põhjendus. Mina olen kõik ära põhjendanud ja tehke seda ka teie.

Tcih kirjutas:

Küllalt sitta ventilaatorisse loobitud,

Kas tooksid selgituseks näite, mida mõtled sita all? Kas äkki mõtled seda, et kui valdkonna kahjustaja vigu välja tuua, siis see on ventilaator või? Või kasutad sa seda ventilaatori väljend lihtsalt sellel eesmärgil, et näidata, et sa oled seda kuulnud? Ma isiklikult ei näe mingit ventilaatorit, ega ka sitta.

Tcih kirjutas:

vaeseke ei tunne sarkasmigi..

Olen tõstanud, et tunnen sarkasmi mõistet, see on negatiivsuse ja vaenu mürsk nagu siin öeldi:

mirko28 kirjutas:
pyroman11 kirjutas:

Need kiitused, mis on sinu aadressile laekunud on puhas sarkasm ja trollimine!!!!! Ma saan aru, et

Ma saan väga hästi aru, et siinsed trollivad ja seda sa kinnitad ka ise praegu. Sarkasm ehk salvav pilge ongi negatiivsus, nagu ka Eriku valdkonda kahjustav negativism. Seega ma olen kõigest õigesti aru saanud ja ka ära põhjendanud ja sa kinnitad üle- seega saame ikkagi üsna sarnaselt asjadest aru. minu arusaamised ja seisukohad kokkuvõtlikuna on sellised, et Erik kahjustab valdkonda, see on siis kokkuvõte selle negatiivsuse ja trollimise faktide pealt. Selline on seisukoht ja põhjendus, nii on.


Tcih kirjutas:

nüüd segadaduses.

Väide, et olen segaduses, vastab tõele, kuna väitsin, et mul on hämming. Aga segadus on normaalne ja edasiviiv nähtus, kõik selged asjad on alguses hägused.

Tcih kirjutas:

Teen ettepaneku tema poole pöördudes end võimalikult selgelt väljendada. Tõesti ei taha näha seda lehekülgede kaupa saasta.
Teiselt poolt - õhtuti õlle kõrvale pole enam kõige hullem kui AM peal.


Vastuolulised soovid taas- üheltpoolt tahate ja sisi ei taha ka.
Väljendusvead on Eriku juhendis, loetamatud segased laused, lisaks vaenu õhutamsiele jm vigadele- neid parandage esmalt.
Siis põhjendage siin oma seisukohti ja valige kindlad seisukohad, ärge olge vastuolulised, kulla trollid.


viimati muutis mirko28 19.04.2016 09:26:27, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2016 18:12:29 vasta tsitaadiga

Mind huvitab küll milliseid vigu sealt juhendist leidnud oled, ilma naljata. Enamus mis ma sealt lugenud olen on mind ikkagi aitanud ja mis ei ole sellest pole ma ilmselgelt veel aru saanud, sellegipoolest kuulaksin huviga mis sul lisada või parandada on. Kui asi suuremalt jaolt artillery osa hõlmab siis võib-olla pole lihstalt minu pärast mõtet aega raisata kuna ma ertyt ei ole eriti mänginud ja see ei paku ka mulle eriti põnevust, et viitsiksin süveneda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2016 18:44:58 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Mind huvitab küll milliseid vigu sealt juhendist leidnud oled, ilma naljata. Enamus mis ma sealt lugenud olen on mind ikkagi aitanud ja mis ei ole sellest pole ma ilmselgelt veel aru saanud, sellegipoolest kuulaksin huviga mis sul lisada või parandada on. Kui asi suuremalt jaolt artillery osa hõlmab siis võib-olla pole lihstalt minu pärast mõtet aega raisata kuna ma ertyt ei ole eriti mänginud ja see ei paku ka mulle eriti põnevust, et viitsiksin süveneda.


Ah ära oota midagi tarka, mirko28 on jumala putsis vend ausalt..


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2016 21:18:57 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
Võin tuua kogu dialoogi nendega siia, aga kas ikka on huvi või mitte?

Huvi on suur, muidu poleks küsinud ju. Paljud tahaks statse parandada, kuid kardavad oma jäätisest ilma jääda ning sinult saadud info oleks kuldaväärt beer_yum.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 380
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 738, 739, 740 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.