Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.04.2016 22:25:23 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tegu nendega: http://www.gearbest.com/earphones/pp_182193.html

Kui keegi teab, kust ORIGINAALE Euroopast tellida saab, andku teada. "Youth Edition White" peab olema.

Saatsin neile just kirja, et mis vark on, kohe tuli selline template tyypi vastus, et kuni 25 toopaeva on hoopis saatmisaeg. Ehk siis kuni 5 nadalat. Wtf.

Oleks nous nende klappide eest toplethinda ka maskma kui Euroopa myyjalt saaks ja teaks, et ehtsad on, mitte fake.


link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 22:49:47 vasta tsitaadiga

Kust saab osta türvavöö materjalist (nailon,polüester, või mis iganes ta on) 5 või 6 cm laiust rihma meetrite kaupa?
(Homme saan pilti visata, et milline täpsemalt võiks olla. Koer näris kiiktoolil paar juppi läbi, vaja asendada).

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 22:54:20 vasta tsitaadiga

Kunagi tuttav käis ja kogus seda odava raha eest lammaritest kokku... aga kahjuks pole enam hindadest aimugi. Backup variandiks ehk sobib.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 23:07:30 vasta tsitaadiga

Ehituspoest, mingi laiuseni ka a la Niidist & Nööbist jms kanga ja käsitööpoodidest.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 23:13:52 vasta tsitaadiga

certex
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 00:38:17 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
SKG kirjutas:
Tegu nendega: http://www.gearbest.com/earphones/pp_182193.html

Kui keegi teab, kust ORIGINAALE Euroopast tellida saab, andku teada. "Youth Edition White" peab olema.

Saatsin neile just kirja, et mis vark on, kohe tuli selline template tyypi vastus, et kuni 25 toopaeva on hoopis saatmisaeg. Ehk siis kuni 5 nadalat. Wtf.

Oleks nous nende klappide eest toplethinda ka maskma kui Euroopa myyjalt saaks ja teaks, et ehtsad on, mitte fake.


link

Jõhker hind. Selle papi eest vaataks juba hoopis paremaid klappe.
Üle ~€15 ei näe pointi klappide alla panna, kuna üle 6 kuu vastu ei pea anyway.
Ma kasutan klappe väga palju. Minimaalselt 3h päevas ja saavad omajagu rapsimist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.04.2016 07:47:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jänes kirjutas:
SKG kirjutas:
Tegu nendega: http://www.gearbest.com/earphones/pp_182193.html

Kui keegi teab, kust ORIGINAALE Euroopast tellida saab, andku teada. "Youth Edition White" peab olema.

Saatsin neile just kirja, et mis vark on, kohe tuli selline template tyypi vastus, et kuni 25 toopaeva on hoopis saatmisaeg. Ehk siis kuni 5 nadalat. Wtf.

Oleks nous nende klappide eest toplethinda ka maskma kui Euroopa myyjalt saaks ja teaks, et ehtsad on, mitte fake.


link

Jõhker hind. Selle papi eest vaataks juba hoopis paremaid klappe.
Üle ~€15 ei näe pointi klappide alla panna, kuna üle 6 kuu vastu ei pea anyway.
Ma kasutan klappe väga palju. Minimaalselt 3h päevas ja saavad omajagu rapsimist.


No aga siis pead ootama, millal hiinlased suvatsevad saata.
Ise ostsin sealt ka Mi band 2-e mitte et vaja oleks olnud, vaid seepärast, et odav oli. 9.75 eest nagunii siit midagi võrdväärset ei saa. Isegi täisa töötab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 09:31:30 vasta tsitaadiga

SKG, sellepärast ehk ei peagi üle 6 kuu vastu kui odavaid klappe kasutad icon_biggrin.gif
Ise just loobusin odavatest sellel põhjusel, kallimatel, a la 40+ euri on ühendused kvaliteetsed, kaablid pole mingit pehmed niidid mis väntsutamisega kontakti kaotavad, vaid laiad lindid, kaetud riidega vms.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 09:35:51 vasta tsitaadiga

Endal on juba viimased paar aastat olnud Xiaomi Mi in-ear (koodnimega piston?) klapid - http://www.mi.com/en/headphones/

Ostsin Aliexpressist, justnimelt kuldsed, et ei saaks võltse. Kvaliteet on super, samuti handsfree, mida kasutan väga tihti.
Hind alla 20€.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 09:39:16 vasta tsitaadiga

miks bluetooth klappe ei kasuta?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.04.2016 09:56:49 vasta tsitaadiga

sai proovitud üksvahe mingeid sony bluetooth mürasummutusega klappe (puutetundlik plaat kõrva peal ka, voli jaoks jjne) ja elamus oli tõsine WTF. Jube mõnus oli kuulata. Hind oli muidugi sinna 300 kanti...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2016 09:59:29 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
sai proovitud üksvahe mingeid sony bluetooth mürasummutusega klappe (puutetundlik plaat kõrva peal ka, voli jaoks jjne) ja elamus oli tõsine WTF. Jube mõnus oli kuulata. Hind oli muidugi sinna 300 kanti...

Sarnased? http://forte.delfi.ee/news/digi/forte-uurib-kui-head-on-korvaklapid-mille-ostmine-ppa-peadirektorile-skandaali-kaela-toi?id=73460427

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 10:30:59 vasta tsitaadiga

lightbluefox, ei, asi pole selles. Oleks ka kellemaid JBL, Denon ja SONY klappe kasutanud. Kõik lähevad katki samamoodi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.04.2016 10:40:56 vasta tsitaadiga

SKG, siis sa teed midagi valesti nendega. Easy.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 11:10:31 vasta tsitaadiga

softis, kasutan neid palju, muud midagi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 11:13:09 vasta tsitaadiga

Lihtsalt palju kasutamisest ei lähe klapid lampi katki, pead neid ikka mingil määral vägistama. Varasemalt vahetasin ka iga paari kuu tagant klappe, aga need on nüüd ca 2 aastat igapäevast kasutamist ja erinevaid olusid üle elanud ja hetkel töötavad ikka veel suurepäraselt ning mis minu jaoks ime - kaabel on nagu uus, ei mingeid väsimuse märke. Ei tea, mis loogika järgi, vb tõesti olen alateadlikult hoolsam

http://www.amazon.co.uk/dp/B0081YU6YW/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8&me=
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 11:16:03 vasta tsitaadiga

Koik mis liigub see kulub. Mida rohkem kasutada, seda kiiremini kulub. Kuskilt annab viimaks jargi, ega muud polegi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 12:56:12 vasta tsitaadiga

SKG, no viga on ju ikka sinus mitte klappides.

Mul need juba mõned aastat ja ei ole küll kusagil vatisees hoidnud. Vedelevad taskus või kotis lahtisel.

https://www.jays.se/a-jays-one-plus

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 13:30:29 vasta tsitaadiga

namstoop, "viga" voibolla see, et kasutan liiga palju. Rohkem kui tootja ette nainud. Muud probleemi ei nae.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 13:57:17 vasta tsitaadiga

paar h päevas kasutamist ei ole ju palju icon_neutral.gif

mul on koguaeg klapid peas arvutitaga toimetades - miski razeri suured või siis iPhonega kaasa tulnud nööbid ja siiani kõik töötab - aastaid.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 14:24:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
namstoop, "viga" voibolla see, et kasutan liiga palju. Rohkem kui tootja ette nainud. Muud probleemi ei nae.


palju päevas kasutust tuleb? Mul ringi liikudes ~2-2.5 h

Aga kui sa muidugi jõusaalis rahmeldades kasutad, siis muidugi on võimalusi rohkem - läheb higi sisse või tõmbad hantliga vehkides kõrvast välja vms icon_biggrin.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 14:37:39 vasta tsitaadiga

Aeg juhtmevabad klapid osta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 14:41:02 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
SKG kirjutas:
namstoop, "viga" voibolla see, et kasutan liiga palju. Rohkem kui tootja ette nainud. Muud probleemi ei nae.


palju päevas kasutust tuleb? Mul ringi liikudes ~2-2.5 h

Aga kui sa muidugi jõusaalis rahmeldades kasutad, siis muidugi on võimalusi rohkem - läheb higi sisse või tõmbad hantliga vehkides kõrvast välja vms icon_biggrin.gif

Ringi kaies, jooksutrenni tehes, jousaalis.

3h kasutust paevas minimaalselt, mitte istudes vaid liikudes.

Wireless ei taha.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 14:50:19 vasta tsitaadiga

Kui kaks tihedit kokku panna siis läheb kaks korda kiiremini läbi kui ühe tihendiga. Rahmeldav elustiil + kehv klapi kvaliteet = icon_cry.gif
Enda sony kõrvasisesed kestava juba ~2 aastat ja 30€ ei võta ka kõhtu lahti. Kasutust liigagi palju. Podcastid + audioraamatud. Enamasti ikka liikudes ja tööd tehes.

Selle jaoks muidu oma teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=329768&highlight=

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2016 14:52:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 14:52:35 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
namstoop kirjutas:
SKG kirjutas:
namstoop, "viga" voibolla see, et kasutan liiga palju. Rohkem kui tootja ette nainud. Muud probleemi ei nae.


palju päevas kasutust tuleb? Mul ringi liikudes ~2-2.5 h

Aga kui sa muidugi jõusaalis rahmeldades kasutad, siis muidugi on võimalusi rohkem - läheb higi sisse või tõmbad hantliga vehkides kõrvast välja vms icon_biggrin.gif

Ringi kaies, jooksutrenni tehes, jousaalis.

3h kasutust paevas minimaalselt, mitte istudes vaid liikudes.

Wireless ei taha.

mis sul juhtmevabade vastu on? proovi siiski. odavamad ei ole eriti kallid ka.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 15:06:16 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
SKG kirjutas:
namstoop kirjutas:
SKG kirjutas:
namstoop, "viga" voibolla see, et kasutan liiga palju. Rohkem kui tootja ette nainud. Muud probleemi ei nae.


palju päevas kasutust tuleb? Mul ringi liikudes ~2-2.5 h

Aga kui sa muidugi jõusaalis rahmeldades kasutad, siis muidugi on võimalusi rohkem - läheb higi sisse või tõmbad hantliga vehkides kõrvast välja vms icon_biggrin.gif

Ringi kaies, jooksutrenni tehes, jousaalis.

3h kasutust paevas minimaalselt, mitte istudes vaid liikudes.

Wireless ei taha.

mis sul juhtmevabade vastu on? proovi siiski. odavamad ei ole eriti kallid ka.

Laetavad. Liiga suured.
Kui kunagi sellised leiutatakse, mis laadimist ei vaja, on vaiksemad ja saab ~20-ga katte, siis voib moelda, enne vast mitte.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 15:12:05 vasta tsitaadiga

http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/art_apb22_bluetooth_headphones_wmic_black
mis laadimisel viga? telefoni tuleb tihedamini laadida.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 15:35:56 vasta tsitaadiga

Siis veel yks asi lisaks laadida ja meeles pidada, et aku tais oleks. No thanks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.04.2016 18:14:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
RustyZ kirjutas:
sai proovitud üksvahe mingeid sony bluetooth mürasummutusega klappe (puutetundlik plaat kõrva peal ka, voli jaoks jjne) ja elamus oli tõsine WTF. Jube mõnus oli kuulata. Hind oli muidugi sinna 300 kanti...

Sarnased? http://forte.delfi.ee/news/digi/forte-uurib-kui-head-on-korvaklapid-mille-ostmine-ppa-peadirektorile-skandaali-kaela-toi?id=73460427


ma ei tea, ma esimese hooga ei leidnudki selliseid mida näpitud sai kuskilt sony lehelt aga mul mälu ka nagu haugil

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 18:26:38 vasta tsitaadiga

Tulles korraks tagasi selle GearBest juurde, siis ma enne ei marganudki, et vaidetevalt on nad paki teele pannud:
tsitaat:
Your Order W1603251731322058 has been shipped out.
Date: 03/25/2016 (11:07:05 PM GMT+5)
From: GearBest

Voi kui ei ole, siis mida see "shipped out" peaks tahendama.


Hetkel küll tundub yks kamp pettureid seal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.04.2016 18:37:37 vasta tsitaadiga

Seda see "shipped out" tähendab jah.
Mulle on tavaliselt pilt ka saadetud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Eestikeelne silt peal icon_cool.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 18:45:57 vasta tsitaadiga

No ma sain ka selle pildi, aga see ei naita midagi. Nad voivadki neid pilte kliendi rahustuseks teha. Igasugu lollitamistrikke olemas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 18:48:37 vasta tsitaadiga

03/25/2016 - heh kuule oota nüüd rahulikult mõni nädal veel. Sealt tulevadki asjad ju ~40 päeva suht alati. Esimest korda tellid?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 18:57:47 vasta tsitaadiga

Tõsi, Hiinast tulevadki ju pakid seal 3-4 nädalaga. Suvel aga üks vidin tuli üldse lausa üle 2 kuu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 19:19:02 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
03/25/2016 - heh kuule oota nüüd rahulikult mõni nädal veel. Sealt tulevadki asjad ju ~40 päeva suht alati. Esimest korda tellid?

Ennegi tellinud Hiinast ja HK-st. 40 paeva pole veel kunagi lainud.


Pigem on imelik see, et nad vaidavad, et pakk on "shipped out", teevad sest pildi ja saadavad tracking numbri, samas postisysteemis pole see veel kuskile liikunud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 19:52:52 vasta tsitaadiga

sellise jõumasinaga töö 8h vabas õhus eelnenud nädal aega ka mingi trenni alla läheb?
Spoiler Spoiler Spoiler


ca 60 ruumi lõhutud küttepuid..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.04.2016 20:10:24 vasta tsitaadiga

ah mine kanni, kirves ja (mootor)saag läheks arvesse. see ju mingi omomasin.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 20:41:02 vasta tsitaadiga

mhm, see nagu kontoritöö
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.04.2016 20:44:26 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
No ma sain ka selle pildi, aga see ei naita midagi. Nad voivadki neid pilte kliendi rahustuseks teha. Igasugu lollitamistrikke olemas.


Ära nüüd üle ka mõtle. Mul sealt kõik kohale tulnud ja pildid (6tk) on ka kättesaades alati vastanud. Saatmine võtab aega ja traking ei teki ka alati üleöö. icon_cool.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 20:56:32 vasta tsitaadiga

laurx, sellise masinaga 8 tunniga 60 ruumi?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 12:21:49 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ma olen eelmisest neljapäevast saati madistanud taolisega. "assistent" on kah. 3m lepp. 35cm. täna ja homme ei puutu aparaati. nädala jagu on veel teha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 20:17:20 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kust saab osta türvavöö materjalist (nailon,polüester, või mis iganes ta on) 5 või 6 cm laiust rihma meetrite kaupa?
(Homme saan pilti visata, et milline täpsemalt võiks olla. Koer näris kiiktoolil paar juppi läbi, vaja asendada).


[EDIT] Asi siis pigem miskine tekstiil.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 21:34:58 vasta tsitaadiga

Võid vaadata ehituspoest koormakinnitusrihma või autopoest pukseerimisköit, mõned on sarnasest materjalist.
Aga kui turvavöö ka sobib, siis küsi romulast, kui veab saad selle sealt lausa aitäh eest kätte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 23:31:32 vasta tsitaadiga

Kuskilt sellist asja odavamalt ka saab? http://www.ebay.co.uk/itm/Delock-Adapter-USB-B-mini-5p-male-female-90-angled-5pins-connected-nickel-plated-/151911588092?hash=item235ea2e0fc:g:atsAAOSwoudW8ag8
Võib ka lühikese kaabli otsas olla. Lihtsalt connectori angle peab sama olema.

Hiinast olen teadlik aga mitte ei viitsiks seda mingi kuu ja peale oodata.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2016 00:28:30 vasta tsitaadiga

salatoimik, link
midagi sellist?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 00:29:29 vasta tsitaadiga

Hiinat ei tahtnud ju
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2016 00:30:39 vasta tsitaadiga

pistyk, ah õige, minu viga, muidu 2 nädalat tavaliselt liigub värk alist
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 01:21:54 vasta tsitaadiga

Nii ja naa,kõik ikka ei tule 2 nädalaga.Minu jaoks on see pigem positiivne üllatus,kui tuleb
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 11:22:41 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit wifivõimendit vms, maru sitt leviala on korrusmajades thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 12:16:48 vasta tsitaadiga

asi pole levialas vaid umbes eetris.

ja selle võimendiga sa tekitad vaid risu juurde
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.