Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 716, 717, 718  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2016 23:46:41 vasta tsitaadiga

No pennel oli, eks jääb kohtuniku südamele.
Krt enam pole kellegi poolt olla icon_lol.gif
Ok, olen siis city poolt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2016 23:51:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No pennel oli, eks jääb kohtuniku südamele.
Krt enam pole kellegi poolt olla icon_lol.gif
Ok, olen siis city poolt

Manchesteris saaksid kolakat selle jutu peale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2016 00:11:54 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No pennel oli, eks jääb kohtuniku südamele.
Krt enam pole kellegi poolt olla icon_lol.gif
Ok, olen siis city poolt

Manchesteris saaksid kolakat selle jutu peale
jah, tuleks formuleerida korrektselt ja öelda, et oled edaspidi inglise klubide poolt icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 00:17:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jah, tuleks formuleerida korrektselt ja öelda, et oled edaspidi inglise klubide poolt

Jah, olgem poliitisiselt korrektne siis, inglaste poolt icon_biggrin.gif
ManU seisukohast oleks ka hea, kui nad võidaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 00:20:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seitdem Football Leaks den Vertrag von Neymar enthüllt hat, ist unter anderem bekannt, dass der Brasilianer bei Barcelona rund neun Millionen Euro pro Jahr verdienen soll - macht für die fünf Jahre, für die er 2013 unterschrieb, insgesamt 45 Millionen Euro.

Laut As möchte Neymar bei einer Vertragsverlängerung auch in Zukunft 45 Millionen Euro verdienen. Dann jedoch nicht mehr in fünf Jahren, sondern jedes Jahr



peale seda kui Neymari palganumbrid netti jõudsid hakkas Neymaril andal ka suu vett jooksma vist,
klubi palk 5 a eest on 45 milli praegu,
edaspidi kui pikendatakse tahab Neymar saada 45 milli aastas,
http://www.sport1.de/transfermarkt/2015/transfermarkt-geruechte-und-fakten-im-sport1-ticker
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2016 00:30:02 vasta tsitaadiga

ronaldo ja messi lepingud võiksid ka siis juba lekkida, et kogu laligal suu kuivama hakkaks
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 14.04.2016 00:38:06 vasta tsitaadiga

Taaskord Barcelona täiesti liimist lahti. Nagu varem ütlesin, siis sellise mängipildiga ei tule kaotus mitte ainult Atleticolt, vaid ka Sevillalt karikafinaalis. Messi peab CDM koha peal palli üles toomas käima. Neymar taaskord 10x kolme mehe vahele kinni. Isegi busquets oli täna pask. Iniesta ka üles-alla, eksis liiga palju.. see iniesta käsi oli küll suht tahtlik... imelik, et kaarti ei tulnud. Penalti Barcelonale jäi andmata.. eks kohtunik ei tahtnud seda riski enda peale võtta. Anda penalt, kui poleks pidanud, oleks vast hullem... kui jätta andmata, kui oleks pidanud.. Kurb küll.. aga Barcelona poolehoidjana julgeks siiski väita, et suht õiglane, et Atletico siit paarist edasi läks.. vääriti seda rohkem. Isuga mängivad. Barcelona ei väärinud edasipääsu. Tujutu. Kurb. Ei tea ka, kellele edaspidi pöialt hoida.. vast Atleticole...
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 08:32:27 vasta tsitaadiga

http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/best-tweets-why-are-barcelona-so-upset-messi-would-have-missed-penalty-anyway-13507/

trollimise kõrgpunkt ka
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 22:16:42 vasta tsitaadiga

dortmund küttis värava 0-1

edit:
lol 0-2
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 23:09:09 vasta tsitaadiga

Midagi üllatavat selles pole
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 23:11:49 vasta tsitaadiga

1-2
poolil 2te väravat vaja et edasi saada
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.04.2016 23:12:43 vasta tsitaadiga

liverpool lihtsalt lööb stabiilselt mööda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 23:20:15 vasta tsitaadiga

ja pool out
1-3
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2016 23:20:24 vasta tsitaadiga

Noh, nüüd 3 vaja lüüa. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xrip55
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 14.04.2016 23:41:00 vasta tsitaadiga

Poolil hoog sees ja tuleb see 1 värav veel ära icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 23:41:24 vasta tsitaadiga

lol 3-3
peab vist oma sõnu sööma
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.04.2016 23:42:02 vasta tsitaadiga

keeping the dream alive YNWA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 23:47:16 vasta tsitaadiga

irw referee, peaaegu fixis mängu,
joppas tal et dortmund hea contra mööda lõi
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xrip55
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 14.04.2016 23:54:20 vasta tsitaadiga

OLEMAS!!!!!!! LOVREN!! YNWA! HAIGE MÄNG

Lovren koondisesse icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2016 23:54:25 vasta tsitaadiga

karm 4-3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.04.2016 23:55:17 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
keeping the dream alive YNWA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2016 23:58:03 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif . 4 mängu ja 20 kolli. Kaitsel pole tänastes mängudes kohta.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 14.04.2016 23:59:49 vasta tsitaadiga

OMGGGGG!!! beer_yum.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 00:05:33 vasta tsitaadiga

Milline draama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 13:51:45 vasta tsitaadiga

Nuh, magasite maha? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 13:56:45 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 15.04.2016 13:57:42 vasta tsitaadiga

Kurja küll. Kuidas saab niipalju lucky olla noh. Kurja, Real Madrid ikka kobistab iga kord ära... Väga loodan, et City suudab kuidagi läbi ime ära võita. City Bayern finaal oleks küll ulme, arvestades, et Pep Citysse läheb icon_biggrin.gif
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 14:44:18 vasta tsitaadiga

Mis see Real kobistab? Koguaeg Bayern-iga vastamisi läinud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2016 15:22:04 vasta tsitaadiga

Ideaalsed paarid ju. Seda RM-ATLM ja RM-BM on õlle alla ja õlle peale nähtud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 15.04.2016 16:02:38 vasta tsitaadiga

Koguaeg bayerniga vastamisi??
Vaata nende selle aasta CL alagruppi
Vaata viimaseid kolme drawe, Roma, Wolfsburg, City.
Ja vaata kes oleks saanud vastu tulla....
Vaata eelmise aasta group stage..

EDIT: minu arust ka ideaalsed paarid. Põnev vaadata. Lihtsalt mõnel kipub vähe Lucky olema nende drawidega...

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.04.2016 17:25:13 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
Koguaeg bayerniga vastamisi??
Vaata nende selle aasta CL alagruppi
Vaata viimaseid kolme drawe, Roma, Wolfsburg, City.
Ja vaata kes oleks saanud vastu tulla....
Vaata eelmise aasta group stage..
aga vaata eelmise aasta 1/4 ja 1/2 finaali vastaseid
vaata üleeelmise aasta 1/4 ja 1/2 finaali vastast

pole nagu suurt joppamist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 15.04.2016 17:32:38 vasta tsitaadiga

Ei ole muidugi statistiliselt mingi pikema aja vältel. Lihtsalt viimased korrad kuidagi igakord olnud see emotsioon, et jälle vedas noh.. Seepärast tuli tahtmine see välja öelda. Ei mingit tagamõtet.
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.04.2016 20:57:48 vasta tsitaadiga

link :: http://www.sport1.de/us-sport/mls/2016/04/nach-horrorfoul-nigel-de-jong-von-l-a-galaxy-gesperrt

Spoiler Spoiler Spoiler

MLS -
viga mille eest väänati se Jongile nüüd 3 mänguline keeld,
paistab hullem kui oli, vastasmängija sai venituse hiljem diagnoosiks kui viidi väljakult minema ratastoolis
http://www.sport1.de/us-sport/mls/2016/04/nach-horrorfoul-nigel-de-jong-von-l-a-galaxy-gesperrt

tra mingi autocorrect foorumil peal, enjoy the latte siis
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.04.2016 21:34:24 vasta tsitaadiga

Porno Parm, jah, kaua seda lattet lürpida kannatab, tra
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.04.2016 19:43:02 vasta tsitaadiga

jeesus188, vaata oma fantasy üle, sel gameweekil on paljudel meeskondadel kaks mängu.
peab reeglitega tutvuma, ehk punktid liituvad icon_razz.gif


rooney tagasi platsil ja mängul hoopis teine teravus

manu 1:0 Aston villa

chelsea vs mancity thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
eelmise aasta esimene ja teine koht icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 20:23:59 vasta tsitaadiga

eem, ma reisil, krt pole vaadanud.. pm vist eelmise nädala valik icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.04.2016 20:49:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eem, ma reisil, krt pole vaadanud.. pm vist eelmise nädala valik icon_rolleyes.gif
sul vast anyway juba pohh, nii maha kukkunud, et napilt top 1m sees
5 mängu jäänud ka vaid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 22:54:34 vasta tsitaadiga

Asi suht piixu läinud jah viimane pool icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 15:32:41 vasta tsitaadiga

leicester pääsas üle noatera, pall käis 2 korda postis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.04.2016 16:06:57 vasta tsitaadiga

Jamie Vardy is having a party icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.04.2016 16:59:57 vasta tsitaadiga

vardyle simuleerimise eest teine kollane
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.04.2016 17:09:05 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
vardyle simuleerimise eest teine kollane

Jon Moss on seeni söönud thumbs_down.gif

Mingit simuleerimist seal küll polnud, üsna lampi teine kollane
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 17:13:16 vasta tsitaadiga

westham viigistas 1-1

e: 2-1 westhamile
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.04.2016 17:28:44 vasta tsitaadiga

ja 2:2 lõppes thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.04.2016 18:22:56 vasta tsitaadiga

Kohutav vile Leicester - West Ham mängus, loodan et see vend sel hooajal enam ei vilista thumbs_down.gif

Kõigepealt mitte millestki Vardyle punane, siis kaks väga kaheldavat penaltit. Lisaks olevat Huthi vastu kindel penalt andmata jäetud (ise ei näinud olukorda). Ei teagi, kas olla kurb, et Leicesterilt punkte rööviti ja Vardy ei saa Swansea vastu mängida või olla õnnelik, et lõpus Leicesterile punkt kingiti. Kohtunikutöö kriitikat ei kannata igatahes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 19:09:57 vasta tsitaadiga

Mis nüüd tahetakse tiitel ära võtta või? icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.04.2016 19:53:50 vasta tsitaadiga

Arsenal tahab järgmine aasta euroopa liigat mängida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.04.2016 20:56:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jamie Vardy could face additional Football Association action for his reaction to being sent off in Leicester's draw with West Ham.
The 29-year-old opened the scoring on Sunday and was the centre of attention again in the 56th minute, having been adjudged to have taken a tumble under pressure from Angelo Ogbonna. Vardy was given a second yellow card by referee Jonathan Moss during the 2-2 draw and his reaction could now lead to an additional ban. The England striker will be sweating on the referee's report as, if the incident is included, he could face a charge for misconduct, raising the spectre of an additional ban.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.04.2016 22:02:36 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Kohutav vile Leicester - West Ham mängus, loodan et see vend sel hooajal enam ei vilista thumbs_down.gif

Kõigepealt mitte millestki Vardyle punane, siis kaks väga kaheldavat penaltit. Lisaks olevat Huthi vastu kindel penalt andmata jäetud (ise ei näinud olukorda). Ei teagi, kas olla kurb, et Leicesterilt punkte rööviti ja Vardy ei saa Swansea vastu mängida või olla õnnelik, et lõpus Leicesterile punkt kingiti. Kohtunikutöö kriitikat ei kannata igatahes icon_rolleyes.gif
huth kallistas ise westhami meest samamoodi, nagu teda kallistati ja mõlemad pendlad jäid andmata
kohtunik tõi huthi ja morgani veel eraldi jutule nende tegevuste eest kaitses ja seepeale andis pendla, kui morgan reidi kätega püüda üritas, ebasportlik võte - see ei ole kontakt-sport

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 22:11:59 vasta tsitaadiga

Barca ikka korralikus augus vist hetkel. 5st mängust 4 kaotust + hetkel Valencia vastu ka kaotusseisus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 716, 717, 718  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.