Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Tele2 lubab seitsmes riigis Eesti hindadega helistada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 15:01:07 Tele2 lubab seitsmes riigis Eesti hindadega helistada vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Alates maist saavad Tele2 Põhja- ja Baltimaade paketi kliendid helistada, saata sõnumeid ja kasutada mobiilset internetti seitsmes riigis sama hinnaga, mis Eestis.

Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul ennetas Tele2 järgmisel aastal kehtima hakkavat Euroopa Liidu regulatsiooni ning võimaldab tänavu maist kasutada lähiriikides telekomiteenuseid Eesti hinnaga ja suures mahus.

“Telekomisektoris on praegu kiired ajad ning operaatorid teevad võidu järjest soodsamaid pakette, mis lubavad juba praegu Eesti hinnaga välismaal teenuseid kasutada,” rääkis Aron.

Tele2 Põhja- ja Baltimaade pakett võimaldab Lätis, Leedus, Norras, Taanis, Rootsis, Soomes ja Eestis kasutada:
• 5 gigabaiti andmesidet seitsmes riigis
• 1000 minutit kõnesid ja 1000 SMS-i Eesti sees, kuues välisriigis ja sealt Eestisse suhtlemiseks
• 100 kõneminutit ja SMS-i Eestist välja kuue välisriigiga suhtlemiseks

Allikas: www.tele2.ee

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 15:20:07 vasta tsitaadiga

Vaatame, mis vastukäigu elisa teeb....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 06.04.2016 17:28:22 vasta tsitaadiga

Selle paketi kuutasu pidi olema ~21euri. Üsna normaalne tundub.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 21:21:19 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
Vaatame, mis vastukäigu elisa teeb....


Elisa saatis juba märtsis klientidele e-kirja: "Elisa loob esimesena võimaluse Euroopas reisides rääkida nagu kodus"

Lisan, et kasutan veel vanast ajast jäänud piiramata mahuga nutipaketti. Pärast antud muudatust hakkab selle kuutasu olema miskine 6€ või 6.50€ kuus.

Kiri täies mahus:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 06.04.2016 22:38:36 vasta tsitaadiga

Elisal pole ainukesena pakkuda interneti kasutust Põhjamaades, vaid mingid 30 min.kuus rääkimiseks välismaal / maalt Eesti nr-le.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 09:15:33 vasta tsitaadiga

Miks selle kohta pressiteadet ei tehta, et kõikide pakettide hindu alates 1. maist sunduslikult 1 € võrra (äriklientidel +km) tõstetakse? Sõltumata sellest, kas ma tahan väljaspool Eestit helistada ja kõnedele vastata või mitte.



Allikas: https://tele2.ee/uudised/Muudatused_Tele2_teenuspakettides_alates_01_05_2016/

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 09:20:27 vasta tsitaadiga

kui elion oleks öelnud et pistame pea ahju, oleks ilmselt kõik seda teinud.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 10:13:00 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 26.07.2023 23:28:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 11:53:34 vasta tsitaadiga

Kes esimesena teada saab, andku siin ka teada. Ma saatsin neile kirja, et antud muudatus ei sobi mulle kohe üldse, kuna mul pole isegi mitte roaming tellitud, siis mille eest ma maksan?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.04.2016 11:58:50 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
djstallion, thumbs_up.gif
Selle kohta oleks ennem uudist oodanud.

Vaatasin arve pealt ka üle kas selle kohta infot on antud:
tsitaat:
Hea klient,

Tele2 muudab alates 1.05.2015 kõnepakettide tingimusi. Uute mahtude, tingimuste ja hindadega saavad kliendid tutvuda Tele2 kodulehel: muudatused Multipakettides https://goo.gl/WSi8D5 ning teistes kõnepakettides https://goo.gl/XpkeZZ.

Sinu Tele2


Nüüd peab uurima hakkama kas see nali on +1€ leping või +1€ number. Perepaketi 5 numbrit just löödi 4,9 pealt 9,99 peale. Sinna 5€ otsa ja juba võib mõtlema hakata kas hääletada jalgadega.
Ettevõtte numbritega sama nali. Vaevalt garaazis asuv valveseade hakkab välismaal helistama, aga 1+vat tahetakse ikka otsa panna.


Nad ei tea ise ka icon_biggrin.gif Üks vanaema kes on tele2-s helistas uudisest järgmine päev nende infoliinile. Seal olev teenindaja ei teadnud isegi seda, et neil selline muudatus on icon_biggrin.gif Vot kus lops.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 12:01:19 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Kes esimesena teada saab, andku siin ka teada. Ma saatsin neile kirja, et antud muudatus ei sobi mulle kohe üldse, kuna mul pole isegi mitte roaming tellitud, siis mille eest ma maksan?
maksad teiste roamingut
ikka risti vastupidi eu määrusele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 13:11:36 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
UB kirjutas:
Kes esimesena teada saab, andku siin ka teada. Ma saatsin neile kirja, et antud muudatus ei sobi mulle kohe üldse, kuna mul pole isegi mitte roaming tellitud, siis mille eest ma maksan?
maksad teiste roamingut
ikka risti vastupidi eu määrusele

Ei ole miskit vastupidist, juba 2 aastat tagasi hoiatati EL roamingtasude vähendamisel/kaotamisel siseriikliku hinnatõusu eest: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8168025#8168025

Telia@07.05.2014 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kuidas hindate üldisemalt mõju Euroopa telekomisektorile Euroopa-siseste rändlustasude alandamise ja/või kadumise valguses?
Euroopas paljureisiva inimese jaoks ilmselt hinnavõit, kuid kas väheneva tulu tõttu võidakse hindu tõsta muude teenuste arvelt või hinnalangetusi edasi lükata?
Või mis kliendi jaoks veel halvem võiks olla, vähendada investeeringuid taristusse, nagu on seda läbi kumanud varasematest intervjuudest.


Oleme jätkuvalt seisukohal, et telekommunikatsioon on Euroopas selgelt üle reguleeritud valdkond ning see hakkab kahjustama konkurentsivõimet maailmas, võrdluses eeskätt kiiresti arenevate Aasia/Euraasia turgudega.

Euroopa Liit räägib ühtsest telekommunikatsiooniturust ning hindade ühtlustamist kogu Euroopas. See tähendab tõesti hinnavõitu Euroopas palju reisivale inimesele ning tõenäoliselt ka siseriiklikku hinnalangust kõrgema hinnatasemega riikides, kuid Eesti tarbija jaoks võib see tähendada siseriiklike hindade tuntavat tõusu.

Kuna telekommunikatsioon on ka suuri ja pidevaid investeeringuid nõudev ala, siis on tulude vähenemisel ohus ka investeeringuvõime ning ettevõtete võimekus panustada innovatsiooni ja teenuste arengusse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 13:16:16 vasta tsitaadiga

Tanel, tahad öelda, et telia== eu komisjon või parlament icon_question.gif või kes neid regulatsioone kehtestaski icon_question.gif icon_question.gif
See on ju selgelt telekommunikatsiooni ettevõtte omakasu tagaajav sõnavõtt ja ei vasta regulatsiooni tegelikule mõttele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 13:16:59 vasta tsitaadiga

Endiselt on küsimus selles, miks pressiteatega kuulutatakse, et klient hakkab vähema raha eest justkui rohkem teenust saama, kuid samas sunduslikult kõikidele pakettidele ja klientidele rakendatavast hinnatõusust rääkida ei taheta?
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 13:28:23 vasta tsitaadiga

t2 tegelikult on jäänud elisa järeleahvija rolli selle suhtes
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 13:41:26 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 26.07.2023 23:27:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 13:44:27 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tanel, tahad öelda, et telia== eu komisjon või parlament icon_question.gif või kes neid regulatsioone kehtestaski icon_question.gif icon_question.gif
See on ju selgelt telekommunikatsiooni ettevõtte omakasu tagaajav sõnavõtt ja ei vasta regulatsiooni tegelikule mõttele.

Ma tahan seda öelda, et säilitamaks senist kasumlikust, on telekomid roamingutulude vähenemisest "sunnitud" mujalt need tulud leidma.
Kuna telekomid on eraomanduses, siis ükski telekomi aktsionär pole nõus tulude vähenemisega, sestap ka siseriiklike hindade tõstmine.
Ühe käega antakse, teise käega võetakse... Kogu see roamingutasude vähendamine on algusest peale olnud kahe teraga mõõk, vilju hakkame maikuust maitsma...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 14:05:50 vasta tsitaadiga

Tanel, sa tahad väita, et see oligi selle regulatsiooni sisemine mõte algusest peale icon_question.gif
Või on tegelikult siiski nii, et telekomifirmad vilistavad selle regulatsiooni mõttele, suunates tarbijate kaela kulusid teise nime all.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 14:07:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või on tegelikult siiski nii, et telekomifirmad vilistavad selle regulatsiooni mõttele, suunates tarbijate kaela kulusid teise nime all.

seda ma räägingi ju icon_idea.gif
Uued roamingregulatsioonid on Euroopa Liidu, mitte telekomide poolt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 14:17:23 vasta tsitaadiga

Ja mina algusest peale ju ütlesin, et see on eu-le risti vastu!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 14:28:31 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Ja mina algusest peale ju ütlesin, et see on eu-le risti vastu!

Jah, EU saavutaski roamingtasude alanemise ju - punkt kirjas ja eesmärk täidetud!
Aga tulude kaotus kompenseeritakse paraku sisetarbija arvelt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 14:33:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mnator kirjutas:
Ja mina algusest peale ju ütlesin, et see on eu-le risti vastu!

Jah, EU saavutaski roamingtasude alanemise ju - punkt kirjas ja eesmärk täidetud!
Aga tulude kaotus kompenseeritakse paraku sisetarbija arvelt.
kusjuures elisa ja t2 teevad seda seejuures valimatult kõigile oma klientidele hinda tõstes ja teadmata on kuidas telia lõpuks selle lahendab, kardetavasti on neil asi pooleli (nad tegid ju esimese sammu kopeerides osaliselt soome mobiilset paketti)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 14:37:06 vasta tsitaadiga

Selle need telekomid roamingtasude kaotamisele vastu seisidki.
Tahad Euroopas pooltasuta rääkida, maksad selle koduriigis saba ja karvadega kinni.
Seda, et telekomid heategevust teeksid, pole mõtet eriti loota...
Telekomide taga on aktsionärid ja keegi pole nõus oma heaolu taset alandama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 14:47:09 vasta tsitaadiga

Nüüd oleks eu poolt korrektne kõvad trahvid selga lüüa, siis hakkaks ehk aktsionäridele ka teadvusesse jõudma, et eu-s roaming on täielik nonsenss mille nad ise oleksid pidanud likvideerima. Aga see ilmselt jääb roosaks unistuseks.........
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 14:52:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd oleks eu poolt korrektne kõvad trahvid selga lüüa

miks? Meil on vaba majandus ja mitte keegi ei keela kellelgi hindu korrigeerida.
Hoopis EL oleks pidanud seda ette nägema, et telekomid oma tuludest pole nõus loobuma ja raha saadakse ühel või teisel viisil tarbijalt kätte.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 07.04.2016 15:16:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Nüüd oleks eu poolt korrektne kõvad trahvid selga lüüa

miks? Meil on vaba majandus ja mitte keegi ei keela kellelgi hindu korrigeerida.
Hoopis EL oleks pidanud seda ette nägema, et telekomid oma tuludest pole nõus loobuma ja raha saadakse ühel või teisel viisil tarbijalt kätte.
selle jutuga sa paned regulatsiooni põhjenduse valeks - üleüldse regulatsiooni kehtestamise põhjendus ju oli, et telekomfirmad võtavad eu sees liiga kõrgeid tasusid, et see mõjub eu-le pidurdavalt ja mis seal kõik oligi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 15:21:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selle jutuga sa paned regulatsiooni põhjenduse valeks - üleüldse regulatsiooni kehtestamise põhjendus ju oli, et telekomfirmad võtavad eu sees liiga kõrgeid tasusid, et see mõjub eu-le pidurdavalt ja mis seal kõik oligi.

nojah, kõrged tõesti, aga igale mõjule on vastumõju.
Telekomide aktsionäridele on juba ammu teada olnud, et roamingtulude kadumisega peab seda kuidagi (muu hinnatõusuga) kompenseerima ja nüüd see tehtigi ära.
Kannatajapooleks on Euroopas mittereisiv kodanik.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 15:42:20 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ma saaks aru, kui kuutasule lisandub see neile, kes reaalselt roamingut kasutavad. Miks peaks maksma seda tarbija, kes välismaal ei käi ? Aga kapitalism on orienteeritud kasumile ja õigusest ega õiglusest pole kapitalismi puhul mõtet rääkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 16:46:28 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 26.07.2023 23:26:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 16:48:14 vasta tsitaadiga

Telia: rändlushindade odavnemine EL-is ei tähenda automaatselt siseriiklike hindade tõusu

tsitaat:
Telia Eesti juhatuse liige Piret Mürk-Dubout’ kinnitusel ei kohusta rändlustasude regulatsiooni jõustumine koduturu hindasid tõstma ning see on iga mobiilioperaatori enda otsustada - kui konkurendid tõstavad alates 1. maist pakettide kuutasusid, siis Telia kõnepakettide kuutasu tõusu praegu ette ei näe.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.04.2016 17:48:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Telia: rändlushindade odavnemine EL-is ei tähenda automaatselt siseriiklike hindade tõusu

tsitaat:
Telia Eesti juhatuse liige Piret Mürk-Dubout’ kinnitusel ei kohusta rändlustasude regulatsiooni jõustumine koduturu hindasid tõstma ning see on iga mobiilioperaatori enda otsustada - kui konkurendid tõstavad alates 1. maist pakettide kuutasusid, siis Telia kõnepakettide kuutasu tõusu praegu ette ei näe.


Telia laseb ülbelt praegu teiste peal liugu ja "halvustab pehmelt" konkurente. Hea ju näiliselt "inimese sõber" olla veidi aega. Ise on nad algusest peale hinnatõusust rääkinud (kui see roamingu kadumise värk üldse teemaks tuli). Küll mad varsti ka lingi liigutuse teevad, neil on aasta aega kliente lollitada. Pärast saab toredasti neile artiklitele siin viidata.

Mõni ei saa siin ikka arumida tähendab kui luuakse ühisturg ja hinnatasemed on turu kalleimas ja odavamais riigis väga erinevad. Ärge mõelge nii kitsalt.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 18:17:53 vasta tsitaadiga

RustyZ, Siin pole midagi halvustada, mina arvan, et mobiilse elu paketis on lihtsalt niipalju hinnavaru, et see katab veel roamingu tulude kaotuse osa ära. Seega ei valeta või halvusta Telia midagi, tõsi ongi see, et tema ei pea mingi välisriiki reisivate kodanike tõttu eestis elavate kodanike teenuste kuutasu tõstma.

EL roamingu tasude kaotamine ei kohusta teenusepakkujaid hindu tõstma, võib ka leppida tulude kaotusega või mõelda välja mõni teine viis kuidas tulusid säilitada. Eestis elavate inimeste pealt sunniviisiliselt teenida nüüd seda mida enam roamingus viibiv klient ei maksa on kuidagi ülekohtune.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 18:30:23 vasta tsitaadiga

See mobiilne elu on suht priske kattega, ses suhtes Indrekuga nõus, et tõsta pole seal midagi.
Pealegi nad ju näevad inimeste kasutamise andmeid. Neti maht tõuseb, valitakse kallim ja mahukam pakett. Ma ütleks et Telia tegi ok otsuse ja usun, et ei tõstagi hinda olemasolevatel pakettidel.

Paari järgmise kuu numbrite liikuvuse tabel tuleb huvitav icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.04.2016 19:42:05 vasta tsitaadiga

Kas te arvate et Telia tahab olla teiste hinnatasemel lähemal? Ei tahaõ nad on enda arust kvaliteetsemad ja tahavad olla ka kallimad. Varsti on vaja midagi teha ja ma olen 100% kindel et teevad. Hinnakatet seal ei ole midagi nii palju.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 20:15:15 vasta tsitaadiga

RustyZ, jätkuvalt, kui teevadki kunagi siis teiste põhjendustega. kunagi peab niikuinii tegema, majandus peabki kasvama ja tõusevad nii palgad kui hinnad 100% nõus.
Sinu versiooni ei kinnitaks, et kõigil just roamingu pärast hinda keritakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 07.04.2016 21:05:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Seda, et telekomid heategevust teeksid, pole mõtet eriti loota...


viimase 15 aastaga on inimestel tekkinud rumal harjumus asju tasuta saada. Vanarahvas teadis öelda, et "tasuta lõunaid ei ole olemas"

...

Kogu see roaming'u teema on sellisel kujul puhas turundus.
Mis veel roaming'sse puutub, siis väga jabur on seda lisada kõikide klientide teenuspakettidesse, olenemata sellest, kas üldse kunagi kavatseb eesti väljapoole reisida. Kasutades seda tasuta kõnede teemat juhtimaks tähelepanu riigisiseselt hinnatõusult on lihtsalt nõme.

OT-Teema arendus
Huvitav, millal tuleb aeg, kus hakatakse pakkuma 24/7/EU/US/etc piires tasuta helistamist, kuid iga kõne algusesse ja siis juhuslikult kõne sisse lisatakse 10 sekundit kaubanduslike teadaandeid, tulenevalt sinu "tasuta" saadud sotsiaalmeedia/e-posti/otsingu ajaloo/etc käitumisharjumuse põhjal.

Kuna kõne on tasuta, võiks ka kõne vastuvõttev osapool kaubanduslikust teadaandest osa saada - tulenevalt sinu tasuta saadud sotsiaalmeediast.

Et mitte väga paranoiliseks muutuda, vist ei peaks seda teemat edasi arendama ...

tasuta thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 07.04.2016 21:08:19 vasta tsitaadiga

Tore uudis...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.04.2016 21:10:53 vasta tsitaadiga

Pigem hoidsid nad ctrl c ja ctrl v soojas icon_biggrin.gif

Edit: indrekp, kindlasti ei nimeta nad seda selle nimega vaid peidavad mui asja taha, see on alati nende stiil olnud.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003




sõnum 08.04.2016 00:43:39 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

...
Mõni ei saa siin ikka arumida tähendab kui luuakse ühisturg ja hinnatasemed on turu kalleimas ja odavamais riigis väga erinevad. Ärge mõelge nii kitsalt.

Aga kui roamingu tasud EUs ära kaovad siis saab võtta varsti näiteks endale mingi suvaline Poola vms. operaatorilt nr.(kasvõi prepaid) kus just hetkel soodsam on ja ei tea kas EU siseselt saab numbriga ka kunagi liikuda icon_question.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.04.2016 08:54:15 vasta tsitaadiga

jan kirjutas:
RustyZ kirjutas:

...
Mõni ei saa siin ikka arumida tähendab kui luuakse ühisturg ja hinnatasemed on turu kalleimas ja odavamais riigis väga erinevad. Ärge mõelge nii kitsalt.

Aga kui roamingu tasud EUs ära kaovad siis saab võtta varsti näiteks endale mingi suvaline Poola vms. operaatorilt nr.(kasvõi prepaid) kus just hetkel soodsam on ja ei tea kas EU siseselt saab numbriga ka kunagi liikuda icon_question.gif


enne peavad opekad lubama välisriigi kodanikul lepingut sõlmida. Hetkel peab sul olema VÄHEMALT elamisluba (Eestis). Soomes vist pidi üldse olema elanud seal Soome isikukoodiga mingi 2 aastat? Jne jne jne.

AGA - Eesti jaoks oleks see katastroof kui saaks hakata oma numbriga euroopa vahet liikuma. Meie võrgu kvaliteet halveneks sest suuri euroopa operaatoreid see konnatiik ei huvita. Nad itsitavad sellepeale, et meil siin kogu territooriumi kattev 4G levi on...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Tele2 lubab seitsmes riigis Eesti hindadega helistada
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.