Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2016 19:33:55 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:
Panen enda unarusse jäänud 280x raali eth kaevama. Õlleraha saab ikka thumbs_up.gif
Vanad kalad ehk oskavad öelda, kas on väga vahet: miner linuxil või miner win7-l?
win10ga oli 280x kohta halb hash, Linuxit keerulisem seadistada, panen õhta seitsme peale ja vaatan, mis saab. icon_smile.gif


Müü parem kaart mulle maha, saad kohe riskivabalt raha kätte icon_biggrin.gif

Muidu vahet pole, kas win või linux, viimasel ethmineri käimaajamine vajab veidi rohkem nutti, hashrate on sama.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 19:34:18 vasta tsitaadiga

Sõltub driverist ka, 16.3 on väga niru. 15.11 vist oli ok.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 19:36:46 vasta tsitaadiga

Mul teevad win10 masina peal 20 Mhash kaart tehase settingutel. Kindlasti saaks kaartidest rohkem välja pigistada aga ei taha enam töötavat aparaati segama hakata.
Win7 "häda" vähemalt vanasti oli selles, et 5-6 kaardiga masinas tekkis kaartide äratundmisel probleeme.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 19:47:47 vasta tsitaadiga

HunabKu, on kull vahe umbes 5-7 eth ubuntuga saab rohkem praeguse seisuga. Nii naitavad numbreid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 19:55:29 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Mul teevad win10 masina peal 20 Mhash kaart tehase settingutel. Kindlasti saaks kaartidest rohkem välja pigistada aga ei taha enam töötavat aparaati segama hakata.
Win7 "häda" vähemalt vanasti oli selles, et 5-6 kaardiga masinas tekkis kaartide äratundmisel probleeme.


10 tegi mul samamoodi 20mhs, kuid potentsiaalne on 25 stock clockiga, isegi win7-l

*Seda ubuntu vs win7 hashrate vahet tahaks reaalse argumendina ikka, sellest ei piisa, et "nii on" icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 20:17:41 vasta tsitaadiga

Seda ma kavatsen aja jooksul testida ,ootan aktiivsed kaablid et koik 6 videod tootaksid korektselt, kui vadata eth kalkulatori siis ubuntuga tootab nagu rohkem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 20:18:55 vasta tsitaadiga

See 25mhs potentsiaal oli eelmise aasta suvel, DAG fail on kasvanud ja DAG faili kasvades hashrate väheneb.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 12:49:04 vasta tsitaadiga

Kes millist Ethereumi pooli kasutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2016 12:49:44 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:
Kes millist Ethereumi pooli kasutab?


coinotron

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 12:55:35 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
HunabKu kirjutas:
Kes millist Ethereumi pooli kasutab?


coinotron

Miks just see?
Natuke olen vilumatu selle koha pealt, et milline pool parim on, mille järgi peaks valima?
Kui suur on total hashrate nt?
Dwarfpoolil üsna suur hasrhate aga seal on payout 1ETH pealt, mis mul enda 280x-ga võtaks mingi 1.5 päeva - on see määrav?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2016 12:57:46 vasta tsitaadiga

Kõik BTC ja LTC sai kõik coinotronis välja kaevatud, samuti Darkcoini jt.

Stabiilne, omanik poolakas on mõistlik tüüp ja suudab keerulisemate asjadega kaasa mõelda, mis veel tahta icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 12:59:54 vasta tsitaadiga

Dwarfpool. Kuna kalkuleeritud ja reaalne tulemus ei erine üksteisest paari protsendi võrra. Tundus, et sobib.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 14:06:32 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:
Dwarfpoolil üsna suur hasrhate aga seal on payout 1ETH pealt, mis mul enda 280x-ga võtaks mingi 1.5 päeva - on see määrav?
Pigem läheb ühe kaardiga 3 päeva et üks münt kokku saada.

Kuidas teil kalkulaatoritega teenistus kokku läheb? Ma pean umbes kolmveerand hashrate sisestama et reaalne tulemus saada ja siis on üsna täpne. näiteks siin: http://karldiab.com/EthereumMiningCalculator/

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 14:57:41 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
HunabKu kirjutas:
Dwarfpoolil üsna suur hasrhate aga seal on payout 1ETH pealt, mis mul enda 280x-ga võtaks mingi 1.5 päeva - on see määrav?
Pigem läheb ühe kaardiga 3 päeva et üks münt kokku saada.

Kuidas teil kalkulaatoritega teenistus kokku läheb? Ma pean umbes kolmveerand hashrate sisestama et reaalne tulemus saada ja siis on üsna täpne. näiteks siin: http://karldiab.com/EthereumMiningCalculator/


See hashrate, mida näete kaevuris endas, ei ole see, mis jõuab ka tegelikult pooli.

"Your hash rate given by 'ethminer' is not the same as the hash rate reported by the pool. 'ethminer' reports the raw GPU hash rate. The pool calculates hash rate purely by how many results you submit in a given time period. There is a great deal of variance in how many results you will submit, even though your 'ethminer' hash rate stays almost constant. Sometimes you'll find a lot of results, sometimes an average number, some times it will be low. It's call probability. We're dealing with very, very big numbers, and very low probabilities of finding a block. So,the answer is "yes, it's normal". The pool is also showing an sliding hourly average, so when you first start up, it can take over an hour for your average to give you an meaningful number."

Ehk siis kolmandik sellest raw powerist võib olla tõesti õige kalkulaatorites baseline-iks võtta . Praegu läheb 1.5 päeva aega, et üks münt kokku saada (enda andmete põhjal).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 15:19:38 vasta tsitaadiga

Ma lähtungi pooli omast, maineri test annab veel suuremaid numbreid. 280x annab testis 25, poolis 22 aga kalkulaatorisse peab 17 panema et õige tulemus saada.
Ja mis valemiga 280x 1,5 päevaga mündi valmis teeb? Mul on sel juhul pool rammu kasutamata.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 15:44:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ma lähtungi pooli omast, maineri test annab veel suuremaid numbreid. 280x annab testis 25, poolis 22 aga kalkulaatorisse peab 17 panema et õige tulemus saada.
Ja mis valemiga 280x 1,5 päevaga mündi valmis teeb? Mul on sel juhul pool rammu kasutamata.


Aa, sorry, jutt käis ühest kaardist. Siis ei saa jah 1.5 päevaga. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 16:49:07 vasta tsitaadiga

coinmain.pl
kasutan seda kalkulaatori http://badmofo.github.io/ethereum-mining-calculator/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elka93
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2015




sõnum 03.04.2016 17:17:36 vasta tsitaadiga

https://www.instagram.com/hashcoins/ - ethereum mining
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 19:34:43 vasta tsitaadiga

Millist "kaevandajat" keegi kasutab, Qtminer või ethminer koos proxy-ga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 19:35:52 vasta tsitaadiga

genoil miner hoopis.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.04.2016 14:07:15 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
genoil miner hoopis.

thumbs_up.gif

Mis prognoos on üldiselt Etheri hinna kohta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 14:09:16 vasta tsitaadiga

Kukub 3-4 kanti ära..
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 19:17:37 vasta tsitaadiga

Ethereum kukub kolinal juba icon_biggrin.gif. Suvel on vist jälle odaviad videokaarte oodata icon_lol.gif .
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 19:23:00 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
Ethereum kukub kolinal juba icon_biggrin.gif. Suvel on vist jälle odaviad videokaarte oodata icon_lol.gif .


Kolinal? Mingit teist münti jälgid? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 19:51:43 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Kolinal? Mingit teist münti jälgid? icon_biggrin.gif

Viimased kuus päeva on väärtus vaid langustrendis olnud... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:01:50 vasta tsitaadiga

T2nel kirjutas:
pyrex kirjutas:
Kolinal? Mingit teist münti jälgid? icon_biggrin.gif

Viimased kuus päeva on väärtus vaid langustrendis olnud... icon_smile.gif


Täitsa loogiline, mida rohkem kaevandajaid ja münti turul on seda väiksemaks muutub mündi hind, kuid kolinast on asi kaugel. icon_wink.gif
Oleks viimased kuus päeva iga päev 1€ langenud siis oleks see juba "kolin".


viimati muutis pyrex 05.04.2016 20:09:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:07:48 vasta tsitaadiga

10% päevas langust kehvematel päevadel...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:08:35 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
10% päevas langust kehvematel päevadel...


Vaata nüüd natukene rohkem tagasi graafikut pidi - eeter maksis 3 kuud tagasi alla dollari tükist. Mis kolinast me räägime kui hetkel on ta 10$ kandis? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:22:00 vasta tsitaadiga

Kui vähegi pikemalt vaadata siis hind ei kuku vaid kõigub. Mida ei saa öelda diffi kohta. See liigub küll üsna ühemõtteliselt kõrgustesse.
https://stats.etherchain.org/dashboard/db/difficulty-evolution

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 21:16:33 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui vähegi pikemalt vaadata siis hind ei kuku vaid kõigub. Mida ei saa öelda diffi kohta. See liigub küll üsna ühemõtteliselt kõrgustesse.
https://stats.etherchain.org/dashboard/db/difficulty-evolution


Nüüd paar päeva on diff isegi püsinud 25-26 vahel. Aga küll homme paneb 26st üle. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 21:32:13 vasta tsitaadiga

Jaanuari prognoos oli et ETH hakkab maksama selle aasta lõpus 10-100$
Kuna ta on juba 10$ võib ta jääda aasta lõpuni 10$ kes seda teab)))
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 11:13:49 vasta tsitaadiga

Nii et jah, tuleb kaevureid juurde ehitada. Ghash/s võiks olla piiriks icon_smile.gif

Tunnistage üles, kes oma kaevanduse käima lükkas vanalinnas?
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/delfi-video-ja-fotod-rataskaevu-tanaval-plahvatas-oosel-maa-sees-elektrikaabel?id=74155013
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 13:58:06 vasta tsitaadiga

yerba, Kas sul üks kaevur viie videokaartiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 14:17:37 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
yerba, Kas sul üks kaevur viie videokaartiga?


Viimasel ajal olen kuuekaardiseid ehitanud. Eile sai kaks sellist kokku pandud.


Emaplaadiks olen võtnud: ASRock Socket 1150 H81 Pro-G : https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Emaplaadid/565687/
Protsessor kõige odavam 1150, mälu 4 GB, kõvakettaks 60GB SSD ketas ( paar kogemust näitas, et tavalise HDDga masinas hakkab tekkima DAG erroreid ).
Videokaartideks 6 x Asus Strix R7 370 4GB ( gpu 1150 mhz mem 1500 mhz ).
Toiteplokk Corsair 1000W elukas. HX seeria kui ma ei eksi.
Powered riserid, igale power külge ka.
Windows 10 tunneb kenasti kõik 6 kaarti ära ka.
Ja niimoodi siis kaevandabki üks selline kompott 95-100 Mhash. Voolutarve 820-840W vahel.
Mõtlesingi et vaatan mis juhtub kui kaartidel pinget maha kruttima hakata, et kas saab voolutarbe väiksemaks. Muidu peaks siis kaardid stock kelladele ka vist panema...

Ühel masinal on 3 x sapphire kaardid ja 3x MSI kaardid. Aga asuse strixid on siiski kõige vaiksemad.. nii et soovitaks neid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 14:51:04 vasta tsitaadiga

Kuidas uuematel kaartidel pingega on, kas pigem lahti või lukus? Mul on miskid 270x millel lukus ja biose modimisega läheb lolliks, pole vahet kas tõstad või langetad. Aga asjal on jumet, 4x280x läks stock kelladel voldi langetamisega 200W alla.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 18:07:36 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
sanchos kirjutas:
yerba, Kas sul üks kaevur viie videokaartiga?


Viimasel ajal olen kuuekaardiseid ehitanud. Eile sai kaks sellist kokku pandud.


Emaplaadiks olen võtnud: ASRock Socket 1150 H81 Pro-G : https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Emaplaadid/565687/
Protsessor kõige odavam 1150, mälu 4 GB, kõvakettaks 60GB SSD ketas ( paar kogemust näitas, et tavalise HDDga masinas hakkab tekkima DAG erroreid ).
Videokaartideks 6 x Asus Strix R7 370 4GB ( gpu 1150 mhz mem 1500 mhz ).
Toiteplokk Corsair 1000W elukas. HX seeria kui ma ei eksi.
Powered riserid, igale power külge ka.
Windows 10 tunneb kenasti kõik 6 kaarti ära ka.
Ja niimoodi siis kaevandabki üks selline kompott 95-100 Mhash. Voolutarve 820-840W vahel.
Mõtlesingi et vaatan mis juhtub kui kaartidel pinget maha kruttima hakata, et kas saab voolutarbe väiksemaks. Muidu peaks siis kaardid stock kelladele ka vist panema...

Ühel masinal on 3 x sapphire kaardid ja 3x MSI kaardid. Aga asuse strixid on siiski kõige vaiksemad.. nii et soovitaks neid.


thumbs_up.gif hea korpuse lahendus
minu

Plaat sama
Prose pentium G
mälu 8 giga, et miks pentium ja miks 8 giga mälu sest tulevikus kui enam ei ole vaja saab need ära müüa
120gb ssd, 60gb ja 120gb hinnavahe on 10 eurot et pigem 120gb
6 x 280X stok 125-155 MH/s
sama win 10 kõik kaardid on ilusti nähtavad
erineb sellest et mull on kaks passivsed kaableid ülejäänud 4 on aktiivsed USB.
toide 1500W reaalselt kasutab 1260- 1300W max, et 1200W ei oleks piisavalt samas hind ka ei erine kas 1200W või 1500W
ainuke probleem millega ma võitlen pool kautab mu workerid, katsetan ülekolida dwarfpool-ile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 18:40:32 vasta tsitaadiga

Sinu lahenduses tunduvad kaardid üksteisel maru lähedal olema. Ma selle pikkade otstega puitraami peal saan äärmised kaardid ka kenasti ära hajutada. Tavaliselt kipub kõige esimene kaart kõige kuumemaks minema.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 18:57:39 vasta tsitaadiga

max tempid on 76-78C per kaart. kuna ruum on jahe siis öösel isegi temperatuur per kaart langeb alla 50C aga üks kaart on kuumem kui teised see on teine paremal pool, seda peaks natuke liigutada.
Asi oli selles et algselt ma ühendasin kõik vaid passivsed lint kaableid, nad ei ole pikad, sellepeärast pidi kaardid nii lähedal panna, aga reaslselt töötas vaid kolm kaardi nendega.
Olen veel roheline, sai alles kahe nädalaga kogemust mis on tarvis ja mis võib teha paremini uue farmi ehitamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elka93
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2015




sõnum 07.04.2016 10:22:23 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 14:37:59 vasta tsitaadiga

krt isutate siin icon_biggrin.gif enam vist pole m6tet kaevureid kokku laduma hakata? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 14:50:24 vasta tsitaadiga

henri123, on küll nõtted)) või rendi võimsus Elka93,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 16:19:25 vasta tsitaadiga

Kui tahaks praegu ühte olemasolevasse arvutisse pooleldi etheri jaoks uut kaarti võtta.. siis peaks vaatama 4GB mäluga (lugesin, et 2 gb võib mõne aja pärast mitte sobida) näiteks 370 kaardi? Või mis see kõige mõistlikum on praegu..
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 16:37:36 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Kui tahaks praegu ühte olemasolevasse arvutisse pooleldi etheri jaoks uut kaarti võtta.. siis peaks vaatama 4GB mäluga (lugesin, et 2 gb võib mõne aja pärast mitte sobida) näiteks 370 kaardi? Või mis see kõige mõistlikum on praegu..


Oleneb mida täpselt tahad - kui tahad vaikset kaart, mis väga palju samas ei jõua ( ca 16 Mhash ), siis jah, asus strix r7 370 on ideaalne.
Aga kui tahad väheke jaksukamat aga samas mürarikkamat, siis sobiks näiteks MSI r9 390 kaart ( ca 28 Mhash ).
Muidugi tuleb siin toiteplokk ka mängu. MSI võtab Sul rõõmsasti 1x 8pin ja 1x 6pin pcie toiteotsad ära, aga 370 võtab 1 x 6pin pcie.
Hinna poolest on hinna-jõudluse suhe neil kaartidel omavahel täitsa korrelatsioonis. Ses osas mõtled pigem kuidas toiteplokiga lood on ja kuidas mürataseme talumisega lood on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 16:42:08 vasta tsitaadiga

Toiteka jamasid aitab lahendada näiteks delta dps-2000bb 2kW 12V toitekas. Selliseid saab suht soodsalt kätte ja toidab sul kenasti 6 kaarti ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 16:54:50 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
Toiteka jamasid aitab lahendada näiteks delta dps-2000bb 2kW 12V toitekas. Selliseid saab suht soodsalt kätte ja toidab sul kenasti 6 kaarti ära.


Kust ma selle saan ja kui soodsalt? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 17:26:14 vasta tsitaadiga

Vot just sellist vaikset tiksujat, mida pärast kergema mängimise jaoks oleks hea ka kasutada. Praegu üks 270x tiksub ka vaikselt 15 Mhashi peal. Aga kui tõsiselt maksab seda võtta, et varsti 2gb mäluga ei sobi enam.

yerba kirjutas:
timothy kirjutas:
Kui tahaks praegu ühte olemasolevasse arvutisse pooleldi etheri jaoks uut kaarti võtta.. siis peaks vaatama 4GB mäluga (lugesin, et 2 gb võib mõne aja pärast mitte sobida) näiteks 370 kaardi? Või mis see kõige mõistlikum on praegu..


Oleneb mida täpselt tahad - kui tahad vaikset kaart, mis väga palju samas ei jõua ( ca 16 Mhash ), siis jah, asus strix r7 370 on ideaalne.
Aga kui tahad väheke jaksukamat aga samas mürarikkamat, siis sobiks näiteks MSI r9 390 kaart ( ca 28 Mhash ).
Muidugi tuleb siin toiteplokk ka mängu. MSI võtab Sul rõõmsasti 1x 8pin ja 1x 6pin pcie toiteotsad ära, aga 370 võtab 1 x 6pin pcie.
Hinna poolest on hinna-jõudluse suhe neil kaartidel omavahel täitsa korrelatsioonis. Ses osas mõtled pigem kuidas toiteplokiga lood on ja kuidas mürataseme talumisega lood on.

_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 17:32:33 vasta tsitaadiga

Sellega on nii, et kui DAG fail kasvab ca 2GB ligi, siis kaob see 2GB kaardi mõte ära. See võiks juhtuda 4-5 kuu jooksul - DAG kasvab üsna lineaareselt.
Tõenäoliselt on selle aja peale eetri kaevandamisega ammu juba tuuga. AGA - kui maksta siiski ca 30 eur rohkem, siis mina võtaks pigem 4GB kaardi.
Kui võtad firmale, siis võta juba 6 kaarti korraga ( 170 eur - km ) ja saad ühe riiuli vaikselt tiksuma panna. Toodab Sulle olenevalt ilmastikust ja hindadest 10-15 eur ööpäevas. icon_smile.gif


timothy kirjutas:
Vot just sellist vaikset tiksujat, mida pärast kergema mängimise jaoks oleks hea ka kasutada. Praegu üks 270x tiksub ka vaikselt 15 Mhashi peal. Aga kui tõsiselt maksab seda võtta, et varsti 2gb mäluga ei sobi enam.

yerba kirjutas:
timothy kirjutas:
Kui tahaks praegu ühte olemasolevasse arvutisse pooleldi etheri jaoks uut kaarti võtta.. siis peaks vaatama 4GB mäluga (lugesin, et 2 gb võib mõne aja pärast mitte sobida) näiteks 370 kaardi? Või mis see kõige mõistlikum on praegu..


Oleneb mida täpselt tahad - kui tahad vaikset kaart, mis väga palju samas ei jõua ( ca 16 Mhash ), siis jah, asus strix r7 370 on ideaalne.
Aga kui tahad väheke jaksukamat aga samas mürarikkamat, siis sobiks näiteks MSI r9 390 kaart ( ca 28 Mhash ).
Muidugi tuleb siin toiteplokk ka mängu. MSI võtab Sul rõõmsasti 1x 8pin ja 1x 6pin pcie toiteotsad ära, aga 370 võtab 1 x 6pin pcie.
Hinna poolest on hinna-jõudluse suhe neil kaartidel omavahel täitsa korrelatsioonis. Ses osas mõtled pigem kuidas toiteplokiga lood on ja kuidas mürataseme talumisega lood on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 18:56:47 vasta tsitaadiga

Kui reaalne see kalkulaator on?
Arvestab ilusasti diffi tõusu?
http://karldiab.com/EthereumMiningCalculator/

Näiteks kui mingi 4000W komplekt panna mis teeb 400MH/s siis peaks selle järgi tagasi teenima 3 kuuga ning 6 kuuga 2000+.
Eeldusel, et hind jääb 10 kanti.
icon_smile.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 19:06:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kui reaalne see kalkulaator on?
Arvestab ilusasti diffi tõusu?
http://karldiab.com/EthereumMiningCalculator/

Näiteks kui mingi 4000W komplekt panna mis teeb 400MH/s siis peaks selle järgi tagasi teenima 3 kuuga ning 6 kuuga 2000+.
Eeldusel, et hind jääb 10 kanti.
icon_smile.gif


Ise pead välja mõtlema palju diff kuus tõuseb.
Üldiselt kalkulaatorid töötavad kenasti.
Aga tundmatuid faktoreid on veel omajagu asjal, nii et..
1) aeg ajal kukuvad väiksema mäluga videokaardid ära - tekib paaripäevane diffi langus
2) kui eeter kolib üle pow - pos skeemile, siis on kaevandamisega üldse tuuga
3) hind -- pigem tagasi alla kui edasi üles - minu meelest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 19:26:59 vasta tsitaadiga

Sellest POW-POS skeemist keegi ühe lausega suudaks lollile selgeks teha? icon_biggrin.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.