Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 17:01:12 vasta tsitaadiga

Julgemalt härrased, mida rohkem rahvast seda parem.
Kohtume õhtul EBV-s icon_cool.gif
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 115
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 17:18:28 vasta tsitaadiga

Ma tuleks ka hea meelega hakklihaks icon_cool.gif Mingi servu link? beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo94
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010




sõnum 30.03.2016 20:41:40 vasta tsitaadiga

Ega Dead Friends üleüldiselt normaalne kommuun kui tahad lihtsalt kuskil mängida, mõnede liikmetega on väga fun mängida koos, eestlaseid seal omajagu, kuid asja muudab hapuks buxshots, kes on selle omanik, pole mingi ime, kui saad lambist sealt platoonist kicki,(Võid ära unustada, et sa mingi põhjenduse buxilt saad) kas siis selle pärast, et ei oska lasta, või tahad ka kellegi muuga kuskil teises serveris mängida( oli juhus, kui olime ühe teise mängjaga EBV Teamspeakis, lendas bux serverisse sisse ja hakkas õiendama meie kallal, et miks me DEFRi serveris pole) ka see on väärastunud reegel, et ei või olla samal ajal teises platoonis( kuigi nii mõnedki liikmetest on mitmes platoonis, mind kickiti seetõttu välja), oleks mingil määral arusaadav, kui oleks tegemist competitive platooniga, aga seda ju nad ei ole. Pluss veel üks väga tähtis asi, nimelt NITRADO SERVERID, alatasa on nad maas või on seal ulmelag, seal mängides peab varuma kannatust ja omama külma närvi, platooniga liitumise suhtes leian mina, et on olemas ka paremaid alternatiive, kuna ikkagi olen EBV-ga koos olnud juba mõnda aega, loeksin seda kommuuni täitsa normaalseks, kuigi jah, vähekene kahestunud meil see on, osa mängub hardcore, mõned normalit, vast normalit rohkem, kuid emma-kumma fänn saab leiab endale kindlasti siit mõne mängukaaslase, ma ei taha EBVd ülistada, ka DEFRi liikmete hulgas on väga lahedaid inimesi, kuid tõrvatilk meepotis annab kõvasti tunda!
_________________
Kristo
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 21:00:14 vasta tsitaadiga

Iga kord kui vaatan siia, siis käib siin selline materdamine nagu lahingus.

Mul oleks soov kätte saada Squad DM ja Gun Master medal. andke mõned hästi toimivate servude lingid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.03.2016 21:39:26 vasta tsitaadiga

kristo94 kirjutas:
Ega Dead Friends üleüldiselt normaalne kommuun kui tahad lihtsalt kuskil mängida, mõnede liikmetega on väga fun mängida koos, eestlaseid seal omajagu, kuid asja muudab hapuks buxshots, kes on selle omanik, pole mingi ime, kui saad lambist sealt platoonist kicki,(Võid ära unustada, et sa mingi põhjenduse buxilt saad) kas siis selle pärast, et ei oska lasta, või tahad ka kellegi muuga kuskil teises serveris mängida( oli juhus, kui olime ühe teise mängjaga EBV Teamspeakis, lendas bux serverisse sisse ja hakkas õiendama meie kallal, et miks me DEFRi serveris pole) ka see on väärastunud reegel, et ei või olla samal ajal teises platoonis( kuigi nii mõnedki liikmetest on mitmes platoonis, mind kickiti seetõttu välja), oleks mingil määral arusaadav, kui oleks tegemist competitive platooniga, aga seda ju nad ei ole. Pluss veel üks väga tähtis asi, nimelt NITRADO SERVERID, alatasa on nad maas või on seal ulmelag, seal mängides peab varuma kannatust ja omama külma närvi, platooniga liitumise suhtes leian mina, et on olemas ka paremaid alternatiive, kuna ikkagi olen EBV-ga koos olnud juba mõnda aega, loeksin seda kommuuni täitsa normaalseks, kuigi jah, vähekene kahestunud meil see on, osa mängub hardcore, mõned normalit, vast normalit rohkem, kuid emma-kumma fänn saab leiab endale kindlasti siit mõne mängukaaslase, ma ei taha EBVd ülistada, ka DEFRi liikmete hulgas on väga lahedaid inimesi, kuid tõrvatilk meepotis annab kõvasti tunda!


Lambist sa kindlasti ei saa. beer_yum.gif

Samas proovisin 48 slotises serveris ja seal ma ei täheldanud mingit lagi.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 30.03.2016 21:44:13 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka kicki kommenteerima. Aga lag-i osas tekib see täiesti suvalisel hetkel.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.03.2016 22:05:50 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Ma ei hakka kicki kommenteerima. Aga lag-i osas tekib see täiesti suvalisel hetkel.


Viimasel ajal pole ma lagi kohanud Nitrado serverites

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo94
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010




sõnum 30.03.2016 22:23:08 vasta tsitaadiga

viimasel ajal ehk siis viimasel paaril päeval, mil 64ne server muutus 48 mängjaga serveriks kuna võimsust jäi lihtsalt väheks? Kickid olid küll lambised, kuidas muidu selgitad seda, et 2 inimest kickiti ilma igasugust selgitust andmata välja, osalesid nad ka kokkulepitud mängudel(LOD ja GOD) ja hiljem ka Liz-ilt ja teistelt küsides, mis toimus, olid ka nemad üllatunud ning seis ongi selline, et bux tegutseb täpselt nii, kuidas tahab!

Edit: Mis nüüd juhtus
pelasime siin DEFRi vanilla serveris ja siis
Game disconnected: your connection to the server timed out.
ega lagi polnud aga pani lihtsalt server kokku

_________________
Kristo


viimati muutis kristo94 31.03.2016 00:36:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.03.2016 00:35:15 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
tarmac kirjutas:
Ma ei hakka kicki kommenteerima. Aga lag-i osas tekib see täiesti suvalisel hetkel.


Viimasel ajal pole ma lagi kohanud Nitrado serverites


Just hetk tagasi jooksis Nitrado DEAD-FRIENDSI server täiega kokku.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.03.2016 08:44:01 vasta tsitaadiga

El-Fuergo vabandust härra Muhevana .. Kas teil on eestikeelest arusaamisega probleeme? Mitmeid kordi teile härra on öeldud, et PALUN LÕPETA SURNUD SÕPRADE REKLAAMIMINE. Me kõik teame, KES ON DEAD FRIENDS JA EI VAJA ENAM MEELDETULETAMIST. Kui ikka ei meenu, siis äkki vaataksid mõned lehed tagasi, kus sa ise astusid mitmeid kord ämbrisse oma Dead Friendsi kaitsmisega ja ei suutnud minu küsimustele korrektselt vastata. PALUN HÄRRA SAA JUBA INIMESEKS JA LÕPETA SEE LINNU LAUL "DEFR, DEFR, DEFR, KENA KOHAKE PÄIKESE ALL, TULGE MINUGA LAULMA". IGAL ASJAL ON PIIRID. Ma ju ennem kirjutasin ilusti ja arusaadavalt, et hoiame möla maha ja keskendume treeningu korraldamistele. Kui oled kõva mees, siis miks sa kohale ei ilmunud? Ahjaa vabandust, ei tea ühtegi mängijat, kes sinuga tahaks koos ühes meeskonnas olla. Kas oskad vastata küsimusele, et MIKS? Või kui oled DEF suuvoodrik, siis palun edasta DEFR sõnum, et järgmisest nädalast võime korraldada sõprus kohtumise 8 vs 8 BCL reeglite järgi. Võin teha ka ülekande kohtumisest twitchi kanalil. Anname sulle võimaluse ja vaatame kas saad ürituse korraldamisega hakkama.

Tegelt ma tahtsin edastada suured tänusõnad kõikidele mängijatele, kes eile osalesid EBV treening lahingus. Aitähh teile. Eks tuleb tunnistada, et jõudude vahekord oli parajalt ühele poolele kaldu, kuid siiski osutasite visa vastupanu. Samas on ka see täiesti arusaadav, sest EBV 8 liikmeline meeskond on viimasel ajal päris palju koos mänginud ja võib öelda, et hakkab juba sokki ja saapa tunne tekkima icon_razz.gif. Kui ikka sokki unustad jalga tõmbamast, egas siis see saabas ka liikuda taha ja ei oska icon_razz.gif. Tundus, et enamusele meeldis 8 vs 8 rammu katsumine ja sellest võiks isegi korraldada iga nädalased üritused. Kui huvilisi on siis võib sellest edasi rääkida. Olgem ausad, ega järelkasvu on vaja ja egas see BCL liiga kusagile ei kao ja alati on uued mängijad oodatud. Peame valmistuma BF5 tulekuks ja omalt poolt saame kasutada vahepealset perioodi meeskonna töö lihvimiseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.03.2016 12:11:42 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
El-Fuergo vabandust härra Muhevana .. Kas teil on eestikeelest arusaamisega probleeme? Mitmeid kordi teile härra on öeldud, et PALUN LÕPETA SURNUD SÕPRADE REKLAAMIMINE. Me kõik teame, KES ON DEAD FRIENDS JA EI VAJA ENAM MEELDETULETAMIST. Kui ikka ei meenu, siis äkki vaataksid mõned lehed tagasi, kus sa ise astusid mitmeid kord ämbrisse oma Dead Friendsi kaitsmisega ja ei suutnud minu küsimustele korrektselt vastata. PALUN HÄRRA SAA JUBA INIMESEKS JA LÕPETA SEE LINNU LAUL "DEFR, DEFR, DEFR, KENA KOHAKE PÄIKESE ALL, TULGE MINUGA LAULMA". IGAL ASJAL ON PIIRID. Ma ju ennem kirjutasin ilusti ja arusaadavalt, et hoiame möla maha ja keskendume treeningu korraldamistele. Kui oled kõva mees, siis miks sa kohale ei ilmunud? Ahjaa vabandust, ei tea ühtegi mängijat, kes sinuga tahaks koos ühes meeskonnas olla. Kas oskad vastata küsimusele, et MIKS? Või kui oled DEF suuvoodrik, siis palun edasta DEFR sõnum, et järgmisest nädalast võime korraldada sõprus kohtumise 8 vs 8 BCL reeglite järgi. Võin teha ka ülekande kohtumisest twitchi kanalil. Anname sulle võimaluse ja vaatame kas saad ürituse korraldamisega hakkama.

Tegelt ma tahtsin edastada suured tänusõnad kõikidele mängijatele, kes eile osalesid EBV treening lahingus. Aitähh teile. Eks tuleb tunnistada, et jõudude vahekord oli parajalt ühele poolele kaldu, kuid siiski osutasite visa vastupanu. Samas on ka see täiesti arusaadav, sest EBV 8 liikmeline meeskond on viimasel ajal päris palju koos mänginud ja võib öelda, et hakkab juba sokki ja saapa tunne tekkima icon_razz.gif. Kui ikka sokki unustad jalga tõmbamast, egas siis see saabas ka liikuda taha ja ei oska icon_razz.gif. Tundus, et enamusele meeldis 8 vs 8 rammu katsumine ja sellest võiks isegi korraldada iga nädalased üritused. Kui huvilisi on siis võib sellest edasi rääkida. Olgem ausad, ega järelkasvu on vaja ja egas see BCL liiga kusagile ei kao ja alati on uued mängijad oodatud. Peame valmistuma BF5 tulekuks ja omalt poolt saame kasutada vahepealset perioodi meeskonna töö lihvimiseks.



ot:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.03.2016 12:34:21 vasta tsitaadiga

Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.03.2016 12:37:20 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Järjekordselt EL-Fuego eirad küsimustele vastamist. Kas suudad organiseerida 8 vs 8 PCW või mitte? Kas saad lubada, lõpetad DEFR reklaamimise HinnaVaatlus foorumites? Või jätkad edaspidi sisse tallatud raja astumist? Kuidas on raske antud küsimustele vastata?
Ma järjekordselt ei saa aru, mis on selle DEFR vastu...
Kui on korralik server, Eesti mängijad, miks mitte reklaamida?

On kellelgi teisel midagi paremat välja pakkuda või ei?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 31.03.2016 12:45:18 vasta tsitaadiga

Aga mine astu liikmeks ja tule räägi meile oma muljeid.
Meil kellelgi pole nende vastu midagi. Lihtsalt nende liider on kummalise käitumisega kohati.
Ning kohalikke mängijaid on seal oma kümmekond. Ülejäänud on nii saksast kui inglismaalt.
Serveritega on neil alati olnud jamasid. Random lag.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.03.2016 13:48:11 vasta tsitaadiga

DEFR vastu pole kellelgi midagi. Käin isegi mängimas vahel seal ja meeldib, et DEFR oskavad ja tahavad teha meeskonna tööd. Kohati on väga raske nende vastu mängida. Võiks kiita isegi DEFR eestlasest tankisti -nime ei avalikusta, kes on ikka paras pähkel. Sorry ,kuid RAISK vahest ajab hinge täis, kui SELLE tankisti käe läbi surma saan ..AGA seda magusam on kättemaks icon_smile.gif
Tee mulle selgeks, miks peab üks mees hommikust õhtuni pasundama, et oi kui hea kommuun on DEFR. Päike on seal kollasem ja muru rohelisem. Kui tegelik olukord on teine ja lisaks veel tuleb teadvustada, et muhevana ala El-Fuego on DEFR välja visatud ebakorrektse käitumise eest. Võib öelda, et paljud eesti mängijad on korduvalt saanud tunda DEFRi kommuuni "sõbraliku kätt" ja viisakat jalga perse löömist. Tehke mulle selgeks, miks siis peaksime kannatama iga päev ja õhtu DEFRi kiitlemis laule isikult, kes ise pole kõige puhtam poiss? Kas teil ei hakka üle viskama? Tahaks siin foorumis rohkem lugeda mängijate kogemusi, saavutusi,ideid jne, mitte et peaksin lugema pidevalt DEFR HAIGEID REKLAAME.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 31.03.2016 13:53:56 vasta tsitaadiga

Juhul, kui kohati esinev lagg ei häiri, siis pole DEFRi serveritel häda midagi. Platoon ise on pisut mõru, aga see on üldse teine teema.
Mis minule pisut koomilisena näib on see, et sõna võetakse siin teemas ainult siis, kui Fuego DEFRi serverit soovitab.
Siis ollakse nagu üks mees eesrindel DEFRi, või pigem Fuego vastu võitlemas.

Milline see parem eestlaseid ühendav server siis on?

E: Minu nägemus oleks selline, et viskaks vähem puid alla ning igaüks teeks ise otsused, milline server neile meeldib, või siis mitte.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.03.2016 14:11:37 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Juhul, kui kohati esinev lagg ei häiri, siis pole DEFRi serveritel häda midagi. Platoon ise on pisut mõru, aga see on üldse teine teema.
Mis minule pisut koomilisena näib on see, et sõna võetakse siin teemas ainult siis, kui Fuego DEFRi serverit soovitab.
Siis ollakse nagu üks mees eesrindel DEFRi, või pigem Fuego vastu võitlemas.

Milline see parem eestlaseid ühendav server siis on?

E: Minu nägemus oleks selline, et viskaks vähem puid alla ning igaüks teeks ise otsused, milline server neile meeldib, või siis mitte.
Hea küsimus, sooviks isegi teada.
Pole igapäevane mängija, kommuuni kuulumise vajadust ei ole, aga TeamSpeak vms VOIP annaks hea mänguelamuse.

On siis mõni server, kus eestlased mängivad ning samas ka lobisevad TeamSpeakis vms VOIP-is? Mulle vihjatud, et TS3 server EBV, aga mis BF4 serveris te mängite?

PS: Igal pool paroolid peal... mitte ei saa aru, mis selle eesmärk on :/ Kas tõesti on trollijaid nii palju, et peab lausa parooli peale panema?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 31.03.2016 14:41:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Diesel kirjutas:
Juhul, kui kohati esinev lagg ei häiri, siis pole DEFRi serveritel häda midagi. Platoon ise on pisut mõru, aga see on üldse teine teema.
Mis minule pisut koomilisena näib on see, et sõna võetakse siin teemas ainult siis, kui Fuego DEFRi serverit soovitab.
Siis ollakse nagu üks mees eesrindel DEFRi, või pigem Fuego vastu võitlemas.

Milline see parem eestlaseid ühendav server siis on?

E: Minu nägemus oleks selline, et viskaks vähem puid alla ning igaüks teeks ise otsused, milline server neile meeldib, või siis mitte.
Hea küsimus, sooviks isegi teada.
Pole igapäevane mängija, kommuuni kuulumise vajadust ei ole, aga TeamSpeak vms VOIP annaks hea mänguelamuse.

On siis mõni server, kus eestlased mängivad ning samas ka lobisevad TeamSpeakis vms VOIP-is? Mulle vihjatud, et TS3 server EBV, aga mis BF4 serveris te mängite?

PS: Igal pool paroolid peal... mitte ei saa aru, mis selle eesmärk on :/ Kas tõesti on trollijaid nii palju, et peab lausa parooli peale panema?


Ma usun, et EBV härradel ei oleks midagi selle vastu, kui nende TSist mängukaaslaseid otsid.
Õhtuti leiab sealt nii mõnegi harrastaja thumbs_up.gif
EBV avalikku serverit hetkel enam ei ole, aga võib juhtuda, et huvi suurenemisel võetakse ka uus server juurde.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.03.2016 15:00:16 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Diesel kirjutas:
Juhul, kui kohati esinev lagg ei häiri, siis pole DEFRi serveritel häda midagi. Platoon ise on pisut mõru, aga see on üldse teine teema.
Mis minule pisut koomilisena näib on see, et sõna võetakse siin teemas ainult siis, kui Fuego DEFRi serverit soovitab.
Siis ollakse nagu üks mees eesrindel DEFRi, või pigem Fuego vastu võitlemas.

Milline see parem eestlaseid ühendav server siis on?

E: Minu nägemus oleks selline, et viskaks vähem puid alla ning igaüks teeks ise otsused, milline server neile meeldib, või siis mitte.
Hea küsimus, sooviks isegi teada.
Pole igapäevane mängija, kommuuni kuulumise vajadust ei ole, aga TeamSpeak vms VOIP annaks hea mänguelamuse.

On siis mõni server, kus eestlased mängivad ning samas ka lobisevad TeamSpeakis vms VOIP-is? Mulle vihjatud, et TS3 server EBV, aga mis BF4 serveris te mängite?
PS: Igal pool paroolid peal... mitte ei saa aru, mis selle eesmärk on :/ Kas tõesti on trollijaid nii palju, et peab lausa parooli peale panema?


Just nii ongi, et kel suurem huvi teistega koos mängida tulgu EBV teamspeaki ja sealt leiategi endale mängukaaslased, kellega koos kuskile serverisse mängima minna.
Nagu keegi juba mainis, siis hetkel EBV avalikku serverit enam ei ole aga paljud meist käivad koos erinevates serverites mängimas. Ühendavaks lüliks on ikkagi teamspeak, kus lepitakse kokku kuhu minna ja mida teha.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.03.2016 15:18:14 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
DEFR vastu pole kellelgi midagi. Käin isegi mängimas vahel seal ja meeldib, et DEFR oskavad ja tahavad teha meeskonna tööd. Kohati on väga raske nende vastu mängida. Võiks kiita isegi DEFR eestlasest tankisti -nime ei avalikusta, kes on ikka paras pähkel. Sorry ,kuid RAISK vahest ajab hinge täis, kui SELLE tankisti käe läbi surma saan ..AGA seda magusam on kättemaks icon_smile.gif
Tee mulle selgeks, miks peab üks mees hommikust õhtuni pasundama, et oi kui hea kommuun on DEFR. Päike on seal kollasem ja muru rohelisem. Kui tegelik olukord on teine ja lisaks veel tuleb teadvustada, et muhevana ala El-Fuego on DEFR välja visatud ebakorrektse käitumise eest. Võib öelda, et paljud eesti mängijad on korduvalt saanud tunda DEFRi kommuuni "sõbraliku kätt" ja viisakat jalga <b>piix</b> löömist. Tehke mulle selgeks, miks siis peaksime kannatama iga päev ja õhtu DEFRi kiitlemis laule isikult, kes ise pole kõige puhtam poiss? Kas teil ei hakka üle viskama? Tahaks siin foorumis rohkem lugeda mängijate kogemusi, saavutusi,ideid jne, mitte et peaksin lugema pidevalt DEFR HAIGEID REKLAAME.



ot:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.03.2016 15:24:34 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:



ot:

Spoiler Spoiler Spoiler

Sa ära pudista põllest mööda särgi peale, siis pole ka vaja su sitast pesu siin pesta icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.03.2016 15:54:30 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
niijana kirjutas:
DEFR vastu pole kellelgi midagi. Käin isegi mängimas vahel seal ja meeldib, et DEFR oskavad ja tahavad teha meeskonna tööd. Kohati on väga raske nende vastu mängida. Võiks kiita isegi DEFR eestlasest tankisti -nime ei avalikusta, kes on ikka paras pähkel. Sorry ,kuid RAISK vahest ajab hinge täis, kui SELLE tankisti käe läbi surma saan ..AGA seda magusam on kättemaks icon_smile.gif
Tee mulle selgeks, miks peab üks mees hommikust õhtuni pasundama, et oi kui hea kommuun on DEFR. Päike on seal kollasem ja muru rohelisem. Kui tegelik olukord on teine ja lisaks veel tuleb teadvustada, et muhevana ala El-Fuego on DEFR välja visatud ebakorrektse käitumise eest. Võib öelda, et paljud eesti mängijad on korduvalt saanud tunda DEFRi kommuuni "sõbraliku kätt" ja viisakat jalga <b>piix</b> löömist. Tehke mulle selgeks, miks siis peaksime kannatama iga päev ja õhtu DEFRi kiitlemis laule isikult, kes ise pole kõige puhtam poiss? Kas teil ei hakka üle viskama? Tahaks siin foorumis rohkem lugeda mängijate kogemusi, saavutusi,ideid jne, mitte et peaksin lugema pidevalt DEFR HAIGEID REKLAAME.



ot:

Spoiler Spoiler Spoiler


Muhevana, kas sa oled nii kena ja lõpeta oma möla ära siin. Krt keegi ei taha sinuga enam otseselt TS rääkida, sest sa vanakene EI oska NORMAALSELT RÄÄKIDA. Viimane kord sinuga rääkimise asemel pidime kuulama, kuidas sa teisi sõimad ja solvad. Enam sinu liivakasti ei tule mängima ja proovin ka tulevikus sinust võimalikult kaugele hoida. Suhtu teistesse normaalselt, siis sinusse võib-olla hakatakse ka normaalselt suhtuma. Tõsiselt, sa oled raske juhtum. Järjekordselt sa ei vasta küsimustele, mis sinult küsitakse vaid suunad TS'i, kus kõik saavad pasaga üle valatud sinu poolt. Aitähh enam seda kogeda ei soovi. Peace ja ela rahus edasi ja palun vähem DEFR reklaami siin. Muhevana ma luban, et minu poolt jääb see viimaseks vastuseks sinule, täna tõestasid veel kord milline OT armastaja sa oled.

Mis puutub koos mängimisse, siis tõsi kõik kes tulevad EBV ts leiavad omale sobiva meeskonna kaaslase ja eks ise otsustage kus mängida soovite. Rõõmuga jagatakse kõigiga soovitusi, oskusi ja aidatakse ühiselt kui on vaja. Infoks, et täna õhtul kell 22:00 paiku enamus mängijaid on keskendunud BCL liiga mängule. Teeme ka twitch ülekande. Kui huvi on vaadata kuidas mäng kujuneb siis kõik huvilised on oodatud. Eelmine nädal suutsime vaatajatele päris korraliku närvikõdi pakkuda ja tagasiside vaatajatelt oli positiivne icon_razz.gif .. Olgem ausad pinge maandamiseks pidin Nipernaadilt abi paluma icon_razz.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 31.03.2016 16:14:49 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
niijana kirjutas:
DEFR vastu pole kellelgi midagi. Käin isegi mängimas vahel seal ja meeldib, et DEFR oskavad ja tahavad teha meeskonna tööd. Kohati on väga raske nende vastu mängida. Võiks kiita isegi DEFR eestlasest tankisti -nime ei avalikusta, kes on ikka paras pähkel. Sorry ,kuid RAISK vahest ajab hinge täis, kui SELLE tankisti käe läbi surma saan ..AGA seda magusam on kättemaks icon_smile.gif
Tee mulle selgeks, miks peab üks mees hommikust õhtuni pasundama, et oi kui hea kommuun on DEFR. Päike on seal kollasem ja muru rohelisem. Kui tegelik olukord on teine ja lisaks veel tuleb teadvustada, et muhevana ala El-Fuego on DEFR välja visatud ebakorrektse käitumise eest. Võib öelda, et paljud eesti mängijad on korduvalt saanud tunda DEFRi kommuuni "sõbraliku kätt" ja viisakat jalga <b>piix</b> löömist. Tehke mulle selgeks, miks siis peaksime kannatama iga päev ja õhtu DEFRi kiitlemis laule isikult, kes ise pole kõige puhtam poiss? Kas teil ei hakka üle viskama? Tahaks siin foorumis rohkem lugeda mängijate kogemusi, saavutusi,ideid jne, mitte et peaksin lugema pidevalt DEFR HAIGEID REKLAAME.



ot:

Spoiler Spoiler Spoiler


Muhevana, kas sa oled nii kena ja lõpeta oma möla ära siin. Krt keegi ei taha sinuga enam otseselt TS rääkida, sest sa vanakene EI oska NORMAALSELT RÄÄKIDA. Viimane kord sinuga rääkimise asemel pidime kuulama, kuidas sa teisi sõimad ja solvad. Enam sinu liivakasti ei tule mängima ja proovin ka tulevikus sinust võimalikult kaugele hoida. Suhtu teistesse normaalselt, siis sinusse võib-olla hakatakse ka normaalselt suhtuma. Tõsiselt, sa oled raske juhtum. Järjekordselt sa ei vasta küsimustele, mis sinult küsitakse vaid suunad TS'i, kus kõik saavad pasaga üle valatud sinu poolt. Aitähh enam seda kogeda ei soovi. Peace ja ela rahus edasi ja palun vähem DEFR reklaami siin. Muhevana ma luban, et minu poolt jääb see viimaseks vastuseks sinule, täna tõestasid veel kord milline OT armastaja sa oled.

Mis puutub koos mängimisse, siis tõsi kõik kes tulevad EBV ts leiavad omale sobiva meeskonna kaaslase ja eks ise otsustage kus mängida soovite. Rõõmuga jagatakse kõigiga soovitusi, oskusi ja aidatakse ühiselt kui on vaja. Infoks, et täna õhtul kell 22:00 paiku enamus mängijaid on keskendunud BCL liiga mängule. Teeme ka twitch ülekande. Kui huvi on vaadata kuidas mäng kujuneb siis kõik huvilised on oodatud. Eelmine nädal suutsime vaatajatele päris korraliku närvikõdi pakkuda ja tagasiside vaatajatelt oli positiivne icon_razz.gif .. Olgem ausad pinge maandamiseks pidin Nipernaadilt abi paluma icon_razz.gif.


ot:
Spoiler Spoiler Spoiler


Päikest sulle beer_yum.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!


viimati muutis Muhekas 31.03.2016 16:16:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 16:15:20 vasta tsitaadiga

Kuulge mehed võtke endale tuba... icon_idea.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 16:15:41 vasta tsitaadiga

eat.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.