Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Postimees sulges anonüümse kommentaariumi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 18:28:11 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei peagi vist sisse logima enam... Reklaami ID eksisteerib ka kasutajakontota lehitsemisel, seda vähemalt MS Bing-iga.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 18:40:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk siis mu jutu mõte läks sust suure kaarega mööda.

Kaar kaareks, jutt algas Postimehe lehe vaatamisest Ukrainas ja sellest, et "kohalik" (eestikeelsele Postimehele kohaselt estimaine) reklaam on asendatud google asukohapõhisega märgina "tavamüügi kärbumisest". Ma lihtsalt küsisin vastu aga tundub, et selle mõte läks sinust kauge kaarega mööda.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 19:04:20 vasta tsitaadiga

Google Ads on mõnes mõttes paindlikum ja suurema haardega. Võimalik, et ka reklaami müük sealtkaudu on lihtsam ning klientidelt saab lisaks vahendustasu võtta.
Kunagi, kui reklaamide valdkonnas tegelesin, siis Postimehe internetireklaami pakkuja tõi välja ka unikaalsed vaatamised väljaspoolt Eestit, mis ei olnud üldse väikesed.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.02.2016 20:52:49 vasta tsitaadiga

Betamax, Google Ads tulu on mitukümmend korda väiksem kui tavamüük.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 22:49:57 vasta tsitaadiga

Kas sa vaatad praegu enda väikese või Postimehe mätta otsast? HV reklaamimahud on suure tõenäosusega kordades väiksemad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.02.2016 22:57:00 vasta tsitaadiga

Enda omast. Google Ads tulu ei saa otseselt reguleerida (isegi Postimees mitte), tuleb see kliki hind, mis oksjonil reaalajas Google poolt mingile piirkonnale määratakse.
Ja kui keskmine kliki hind on 10 eurosenti, siis võid ise arvutada, mitu unikaalset klikki peaks üks pind saama, võrreldes Postimees tavamüügi hinnakirjaga.
Ja see klikkide arv pole tõenäoliselt suurem kui tavamüügi bannerite oma. Vähemalt meil on see samas suurusjärgus.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2016 23:11:45 vasta tsitaadiga

Tänases Radaris oli intervjuu Teureetik aka Eesti Mees aka kodanikunimega Voldemar Grossiga.
http://kanal2.postimees.ee/saated/Radar

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 09.03.2016 02:29:46 vasta tsitaadiga

Teureetik on elus näide selle kohta, et see Postimehe nn "võitlus anonüümsusega" on tegelikult vaid teisitimõtlejate vägisi vaikimapanek.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giideon
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2002




sõnum 10.03.2016 09:37:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tänases Radaris oli intervjuu Teureetik aka Eesti Mees aka kodanikunimega Voldemar Grossiga.
http://kanal2.postimees.ee/saated/Radar


Vaatasin seda saadet. Huvi tekitas Open Office dokumentides teksti asendumine # sümboliga. Vandenõuteooriat ei arenda, guugeldades leiab, et probleemi on esinenud ka teistel. Võib olla ta saaks veel oma kommentaarid tagasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2016 14:19:11 vasta tsitaadiga

giideon kirjutas:
jägaja kirjutas:
Tänases Radaris oli intervjuu Teureetik aka Eesti Mees aka kodanikunimega Voldemar Grossiga.
http://kanal2.postimees.ee/saated/Radar


Vaatasin seda saadet. Huvi tekitas Open Office dokumentides teksti asendumine # sümboliga. Vandenõuteooriat ei arenda, guugeldades leiab, et probleemi on esinenud ka teistel. Võib olla ta saaks veel oma kommentaarid tagasi?
tagasi ei saa, vähemalt mitte samast failist. failid lihtsalt korrupeerunud ja kõik, vaevalt keegi siin viitsib mingi kommentaatori arvutisse häkkida ja seal pusserdama hakata mingeid suvalisi faile. kas siis open/libre office lolliks läind, või hakkab mälu ja/või kõvaketas õhtale minema, või vana ise torkis mingeid asju, mida poleks olnud tarvis torkida.

peab ikka ajuehitus olema, et hakata mingi kommentaatori arvutit otsima, sinna sisse häkkida ja hakata otsima, et äkki ta salvestab oma kommentaarid arvutisse doh.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2016 14:52:52 vasta tsitaadiga

No kui ta seal faili avas, siis enne, kui proge täielikult avanes, oli pisike aken, kus küsiti midagi enkoodingu kohta. Jube kahtlased väärtused olid seal. Võiks sealt valida midagi normaalset ja ilmselt oleks voilaa, sisu tagasi.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 14:57:11 vasta tsitaadiga

kommentaator "asotsiaal" ei ole enda nime avaldanud?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 14:03:46 vasta tsitaadiga

Postimees tulistab ikka korralikult endale jalga - kõigepealt kaotati kommenteerimine(5-10 kommentaari suure päevalehe kohta tähendab ju seda) ning nüüd muudeti mobiili kasutajate elu põrguks. Uus disain võib ju ehk ilusam olla, kuid tihtilugu on pealkirjades sees ... ehk siis pealkirjast ei loe välja, mis sisu ees oodata võib ja tegu pole ruumipuudusega, klikki aetakse taga. Ja kui artiklit lugema suunduda, siis vaja klikata veelkord, et loe edasi, sest peale esimest klikki näitab ainult lühikokkuvõttet. Hiljuti reisil olles vaatasin sama asja, millest Tanel rääkis, et pea pooled reklaamidest mis näitas olid google poolt sisse võetud.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 14:20:38 vasta tsitaadiga

Ma ei kasuta moblas postimehe mobiilset lehte. Kui väga vaja, siis tavalist. Aga üldiselt thumbs_down.gif
Delfi mobiilne see-eest on väga thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giideon
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2002




sõnum 31.03.2016 12:28:48 vasta tsitaadiga

Statistikas on nüüd viimaks ka langust näha. Ilmselt kukub veelgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2016 12:31:45 vasta tsitaadiga

giideon, linki?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
giideon
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2002




sõnum 31.03.2016 20:11:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
giideon, linki?


See oli vist: http://tnsmetrix.emor.ee/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2016 20:45:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma ei kasuta moblas postimehe mobiilset lehte. Kui väga vaja, siis tavalist. Aga üldiselt thumbs_down.gif
Delfi mobiilne see-eest on väga thumbs_up.gif


See moblavariant postimees.ee-st on täielik akuröövel. Varem bussisõidu ajal sai loetud mõlemat, nüüd pm.ee-sse enam asja pole, sest inimeste arvamust lugeda ei saa.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 02.04.2016 01:15:38 vasta tsitaadiga

Ikka päris mõnusalt on langenud, Postimehe keskkonnad on kaotanud üle 500 000 kasutaja (23%), sh mobiilsed keskkonnad ilmselt üle 300 000 (32%).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 02.04.2016 04:06:05 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
Ikka päris mõnusalt on langenud, Postimehe keskkonnad on kaotanud üle 500 000 kasutaja (23%), sh mobiilsed keskkonnad ilmselt üle 300 000 (32%).

Nagu päriselt ?
Klikke on kaotatud küll kommentaariumi postitustele, kuna neid pole, aga 500K kasutajat nüüd portaalist kadunud, see on küll tõsine avaldus ....
Kas eales kunagi nii palju kasutajaid üldse on portaali lugenud ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 08:52:25 vasta tsitaadiga

NPedro, Jutt käib (ma eeldan) lehevaadetest mitte unikaalsetest kasutajatest. Samas oletades, et enne oli 500k kasutajat ja nüüd on suurusjärk 30% sealt kadunud, siis 150k on ka päris suur number.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 02.04.2016 19:25:57 vasta tsitaadiga

See näitaja peaks olema cookiede järgi unikaalseid brausereid nädala jooksul. Mina ise käin netis tavaliselt 5...6 eri brauseriga (eri seadmed), mille kõigiga ma enamasti vähemalt korra nädalas ka Postmehe saidile satun. Seega kui kasutaja mina enam Postimehe lehel kordagi ei käiks, langeks nende näitaja 5...6 võrra. Kasutaja, kel 1 seade ja üks brauser, vähendaks oma lahkumisega 1 võrra.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 03.04.2016 08:30:01 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
See näitaja peaks olema cookiede järgi unikaalseid brausereid nädala jooksul. Mina ise käin netis tavaliselt 5...6 eri brauseriga (eri seadmed), mille kõigiga ma enamasti vähemalt korra nädalas ka Postmehe saidile satun. Seega kui kasutaja mina enam Postimehe lehel kordagi ei käiks, langeks nende näitaja 5...6 võrra. Kasutaja, kel 1 seade ja üks brauser, vähendaks oma lahkumisega 1 võrra.

Kui küpsised brauseri sulgemisel kustutatakse, nii nagu minul kõigi brauserite seadetes on, siis iga uus külastus on ka uus unikaalne külastus ja ma saan neid päeva jooksul kas või sadu postimehele tekitada ja võin ka sadu klikke postimehe samale kommendaarile teha.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 10:07:25 vasta tsitaadiga

Kui küpsised keelatud, siis ei kajastu vajutus artiklile statistikas üldse?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.04.2016 10:33:02 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Kui küpsised keelatud, siis ei kajastu vajutus artiklile statistikas üldse?


kajastub küll. kõik GET ja POST sündmused loetakse üles.
tagasi üles
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.04.2016 11:34:44 vasta tsitaadiga

Vahet pole kas keegi käib mitu korda erinevadt brauserist jne. Reklaampinda müües see vaatamiste arv on väga suur argument. Seega kaotab Postimees veebis reklaampinnana väärtust. Negatiivne on see et me hakkame ilmselt veelgi halvemaid ja mõttetumaid reklaame nägema.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 03.04.2016 11:45:41 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Kui küpsised keelatud, siis ei kajastu vajutus artiklile statistikas üldse?

Pole küpsised keelatud, brauseri sulgemisel küpsised kustutatakse.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 13:13:10 vasta tsitaadiga

Marie tubli!
Kuid kuna ma ei luba andmete salvestamist kasutatavasse seadmesse, siis huvitas kuidas loetakse minu klikke statistikas.
Sain ka vastuse
olavsu1 kirjutas:
kajastub küll. kõik GET ja POST sündmused loetakse üles.


Seega ma ei pea isegi browserit restartima ning iga vajutusega uudisnupul HV foorumist olen justkui unikaalne uus lugeja (sain nii aru).
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.04.2016 15:02:13 vasta tsitaadiga

Cofy, nii kaua oled seesama lugeja kui IP või hosti nimi on sama. Võtad uue hosti nime, oled uus lugeja.
tagasi üles
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2016 07:47:19 vasta tsitaadiga

olavsu1, oot, mille järgi siis lugemine käib, küpsiste või välisühenduse järgi? 2 täiesti erinevat asja ju.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 04.04.2016 08:01:55 vasta tsitaadiga

jnt, access.log , login-küpsiste värk ainult täiendab,, jälituse küpsised kustutab iga normaalne brauser ära. samas olen märganud et on jälitusküpsiseid mida ei kustutata.
tagasi üles
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2016 08:03:17 vasta tsitaadiga

olavsu1, mis asi see "jälitusküpsis" on? Küpsis on küpsis...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 04.04.2016 08:18:19 vasta tsitaadiga

jnt, aga mida see "doubleclick.com" on mu präänkute listis kui see ei ole "tracking cookie"? //ei tea küll et mul oleks sellise nimega saidiga midagi pistmist on aga igalt poolt seesugune präänik tuleb.

mida sinu arvates "tracking cookie" tähendab?
tagasi üles
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2016 09:33:23 vasta tsitaadiga

olavsu1, küpsis on lihtsalt küpsis: mingi tükk teksti, mis pannakse su masinasse ja kui sa samale domeenile uuesti saabud, siis masin saadab koos request'iga selle sisu uuesti serveri poole teele. Tracking ei tähendagi midagi - ka sessiooni võti võib põhimõtteliselt olla tracking. Tegemist on mõttetu terminiga, cookie kui selline on lihtsalt domeeni skoobis olev tükk "surnud" teksti.

Login'i andmeid küpsistesse enamasti ei panda, kuna küpsised liiguvad iga requestiga kaasa ja seega on põhimõtteliselt pealtkuulatavad. (v.a. HTTPS, aga see juba teine teema) Enamasti kasutatakse sessioone, mis tähendab ühe küpsise panemist masinasse, mille sisuks on lihtsalt mingi unikaalne tükk sümboleid. Esimene kord lähed lehele, saad selle küpsise ja kui teine kord lehele lähed, siis server teab, et ta andis selle sümbolite jada just sulle.

Aga miks sa minult küsid? Sa ju esitad oma väiteid ise niivõrd kindlalt, mitte ei küsi, et kas äkki...?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 01:19:21 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/uutdelfis/delfi-mobiilikeskkondades-veedavad-lugejad-kaks-korda-rohkem-aega-kui-konkurentide-portaalides?id=74159535
Eesti suurim uudisteportaal Delfi hoiab stabiilset liidripositsiooni mobiilikeskkondade kasutajate seas - uuringufirma Gemius andmetel külastab üks lugeja Delfi mobiilikeskkondi keskmiselt 27 korda kuus. Postimehel on antud näitaja 19 ning Õhtulehel 10 korda kuus.

Kommentaarides kenasti kokkuvõetud, miks keegi ei taha enam Postimeest lugeda, keegi võiks Postimehe toimetajale ka vihjata, ta eeldatavasti ise veel ei tea, kuhu kõik lugejad kaovad.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 07:27:58 vasta tsitaadiga

Usun, et postimehe mobiilne on nii jube, et töötajad käivad ise ka salaja mobiiliga postimehe asemel delfit lugemas ja on asjast teadlikud icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 08.04.2016 07:38:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Usun, et postimehe mobiilne on nii jube, et töötajad käivad ise ka salaja mobiiliga postimehe asemel delfit lugemas ja on asjast teadlikud icon_lol.gif

Pole seal midagi jubedat ja ega delfi oma suurt parem pole, mõlemad on reklaamidest üle ujutatud ja ilma reklaami blokeerijata on mõlemas keskonnas võimatu orienteeruda, eriti hull on kui veel kasutada näiteks delfi või postimehe appi, siis tõuseb koheselt interneti mahu kasutus üle kolme korra.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 08.04.2016 08:30:04 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Vôimatu orienteeruda? Mis sa sogad? Ei ole vôimatut midagi. On vaid saamatud inimesed

Täpselt, ja seetõttu need saamatud inimesed siin postimeest kiruvad, tahad midagi kommendeerida, tee kasutaja ja logi sisse, ei taha sisse logida järelikult saamatu käpard, muide see postimees tahab veel peale sisse logimist, et sa ikka oma kasutajat veel ID-kaardiga üle autendid.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 08:46:49 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et keegi tahab käia kuskil artiklite all kommenteerimas...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.04.2016 08:52:03 vasta tsitaadiga

Ma kirusin kunagi delfi äppi. Aga nüüd see viimane versioon on täiesti okei. No mingi suur reklaam tuleb vahel ette aga nad peavad raha ka teenima kuidagi ju. Kahjks kirjutatakse seal enamasti ainult s*tta aga ega mujalt päevakaja väga ei saa ka...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 09:53:48 vasta tsitaadiga

Mul viskab täna arvutis Postimees.ee peale minnes kenasti üle terve ekraani mingi Saku Originaali reklaami lahti. Nice going, dipshits!
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 10:04:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul viskab täna arvutis Postimees.ee peale minnes kenasti üle terve ekraani mingi Saku Originaali reklaami lahti. Nice going, dipshits!


hea koomik oled

delfi http://i.imgur.com/qs3pamB.jpg
postimees http://i.imgur.com/ufZaeTk.png
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 10:07:21 vasta tsitaadiga

Ei saa su screenshottide ja kahjurõõmu mõttest aru, kahjuks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 10:08:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei saa su screenshottide ja kahjurõõmu mõttest aru, kahjuks.


ei ole mingit kahjurõõmu, ära kujuta ette endale

mõte on selles, et kasuta adblocki
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 10:39:37 vasta tsitaadiga

Ei saa ega taha seda kasutada. Kuigi saan aru, miks väga paljud seda teevad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 11:38:02 vasta tsitaadiga

Miks ei saa kasutada ja miks ei taha? Kui just reklaami bisnessis ei tööta, siis ma küll ei näe ühtegi põhjust, miks ei peaks tahtma.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2016 17:52:40 vasta tsitaadiga

See oleks naljakas, kui see poleks tragikoomiline icon_neutral.gif icon_lol.gif
http://uudised.err.ee/v/eesti/bd5251ed-00d3-4359-8a65-fc5ca9e4bde1/tanavuse-koosmeele-auhinna-palvis-postimees

tsitaat:
Avatud Eesti Fondi tänavuse Koosmeele auhinna pälvis Postimees. Auhinnaga tunnustatakse ajalehe anonüümse kommentaariumi sulgemist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 17:53:16 vasta tsitaadiga

Panin just teemasse "Naljad elust enesest" icon_lol.gif icon_lol.gif kreisi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 18:39:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
See oleks naljakas, kui see poleks tragikoomiline icon_neutral.gif icon_lol.gif
http://uudised.err.ee/v/eesti/bd5251ed-00d3-4359-8a65-fc5ca9e4bde1/tanavuse-koosmeele-auhinna-palvis-postimees

tsitaat:
Avatud Eesti Fondi tänavuse Koosmeele auhinna pälvis Postimees. Auhinnaga tunnustatakse ajalehe anonüümse kommentaariumi sulgemist.

Üks propagandaväljaanne patsutab teist õlale. Circlejerk all around thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 21:28:21 vasta tsitaadiga

Arutelu kommentaariumis, kus 90% artiklite all on 0 kommentaari, järgneval 8% 1 kommentaar ning 2% artiklitest on 3+ kommentaari....heal juhul icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Postimees sulges anonüümse kommentaariumi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.