Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 13:40:20 vasta tsitaadiga

Mi Fit Tools on kohustuslik ost thumbs_up.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 09:07:18 vasta tsitaadiga

Pakkuda novembris Gearbestist ostetud RGB versioon. Laetud 4X, töötab laitmatult, kaasas kõik mis peab +helesinine ja oranž pael. Ei taha teemat reostada, saatke PS kkui huvi on.
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 09:19:06 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt ka pikemat rihma sellele seadmele saab? Hetkel viimases augus aga oleks vaja veel ühte või kahte.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.03.2016 10:37:03 vasta tsitaadiga

Eile tuli välja Mi Fit 2.0 aga kahjuks ainult hiinakeelne. Lasin peale lootuses, et saab muuta aga ei ning ühtlasi kaotas ära viimase öö magamise.
Läks isegi hästi - mõnedel kadus kõik ära. Igatahes 1.8 peale tagasi niikaua kuni pole tõlgitud.

PCman - mis see on ümber jala sul? Ma kasutan 2. või 3. auku kõige väiksemast alates icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 13:39:20 vasta tsitaadiga

Mi Fit 2.0 http://en.miui.com/thread-242060-1-1.html
Marto., Ise kasutan pikemat aega 1.8.711'te (play storest sai vist max 1.8.511) ning erilisi muutuseid selle 2.0ga ei paista olevat. Samas see ka hiinakatele suunatud, et ei tööta kaart ja Google Fit (ei suuda alati andmeid maha lugeda Mi Fitilt.)
Ah jah, see 1.8.711 on telefoniga jooksjatele hää, sest vajutades Running, siis on pidev pulsi lugemine ja saab ka alarmi panna, kui oled määratud maksimum l/m ületanud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 00:41:15 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Eile tuli välja Mi Fit 2.0 aga kahjuks ainult hiinakeelne. Lasin peale lootuses, et saab muuta aga ei ning ühtlasi kaotas ära viimase öö magamise.
Läks isegi hästi - mõnedel kadus kõik ära. Igatahes 1.8 peale tagasi niikaua kuni pole tõlgitud.

PCman - mis see on ümber jala sul? Ma kasutan 2. või 3. auku kõige väiksemast alates icon_biggrin.gif

No ega mul käevars mingi toigas pole, et nõnda peenike.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.03.2016 00:44:32 vasta tsitaadiga

PCman, Word!
Mul ka viimases augus, no eel-eelviimases natuke pigistab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 01:04:56 vasta tsitaadiga

kellelgi kogemust WIN phonega kasutades?
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 02:26:13 vasta tsitaadiga

https://www.microsoft.com/en-gb/store/apps/bind-mi-band/9nblgggxtnkq
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 12:55:23 vasta tsitaadiga

Aku peab päris hästi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 12:58:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aku peab päris hästi
Spoiler Spoiler Spoiler


See ilmselt esimene versioon siis, mis minulgi? 1S mudelil ju aku väiksem.

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 12:59:48 vasta tsitaadiga

yep, see ilma pulsimõõtjata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.03.2016 14:44:37 vasta tsitaadiga

Mi Fit 2.0.1 androidile väljas mis pooleldi või rohkemgi inglise keeles juba.

Mul 8 päevaga 50% akut läinud 1S'ga aga sellepärast ka, et Mi Band Tools mõõdab pulssi iga 5 minuti tagant ning aegajalt Endmondo jaoks panen ka constant reading. Tegelikult ka see on muarust väga hea arvestades, et siin ägedamad pulsirihmad peavad 3-5päeva vastu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.03.2016 16:27:40 vasta tsitaadiga

Marto., ägedamad pulsirihmad mõõdavad ka tihedamini kui 5 minuti tagant.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 19:11:10 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mi Fit 2.0.1 androidile väljas mis pooleldi või rohkemgi inglise keeles juba.

Mul 8 päevaga 50% akut läinud 1S'ga aga sellepärast ka, et Mi Band Tools mõõdab pulssi iga 5 minuti tagant ning aegajalt Endmondo jaoks panen ka constant reading. Tegelikult ka see on muarust väga hea arvestades, et siin ägedamad pulsirihmad peavad 3-5päeva vastu.


Sa oled saanud 1S regulaarselt pulssi mõõtma? kuidas? Mi Band Tools'is on see võimekus olemas? kui mõni kuu tagasi neile meili saatsin, siis nad vastasid, et pole ja ei tule ka
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.03.2016 19:42:45 vasta tsitaadiga

Jah Mi Band Toolsis saad määrata kas pidev mõõtmine või siis määratud aja tagant.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuigi jah päris bugivaba see ei ole. Aegajalt katkeb ära n.ö. - eriti juhul kui Endomondoga koos kasutada.
Niisama see n.ö. 5 minutilise intervalliga asi on tiptop v.a. vahel mõõdab ebanormaalseid kõrgeid tulemusi (160+ jne).
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.03.2016 19:44:37 vasta tsitaadiga

Graafikut või eksporti vms ka võimaldab see?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.03.2016 20:07:38 vasta tsitaadiga

Export to csv nupp on olemas. Ei tea mis see teeb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 09:28:49 vasta tsitaadiga

markedmen, Marto., https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1&hl=et - My band notify suudab ka regulaarselt ja igasugustes ajavahemikes pulssi lugeda. Regulaarne lugemis võimekus oli juba mu eelmises postis kirjutatud Mi Fiti apks.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 29.03.2016 23:46:30 vasta tsitaadiga

Küsimus mis nende kahe erinevus on http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
ja http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_259237.html
ja kumba eelistada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 00:33:40 vasta tsitaadiga

Esimene mõõdap pulssi, teine on sellest eelnev versioon
Lol, hind on hästi kukkunud uuel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 30.03.2016 11:12:54 vasta tsitaadiga

Nagu arusaan siis uuel versioonil koguaeg pulssi ei sa mõõta ja aku lahjem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 11:35:34 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Nagu arusaan siis uuel versioonil koguaeg pulssi ei sa mõõta ja aku lahjem?

Teatud äpiga saab vist selle kogu aeg mõõtma panna. Siin teemas ka sellest kirjutatud. Aga aku saab kiiremini tühjaks küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 13:03:30 vasta tsitaadiga

mul pandud, et korra 5min jooksul mõõdab ning ca nädala peab aku vastu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 13:08:52 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Nagu arusaan siis uuel versioonil koguaeg pulssi ei sa mõõta ja aku lahjem?


Appiga saad panna (1.99 mitools). Aku peab ilma pideva pulsimôôtmiseta kuni 20 päeva. Pideva pulsimôôtmisega (mingi x aja tagant) olenevalt siis 7-10 päeva.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.03.2016 23:51:15 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
mul pandud, et korra 5min jooksul mõõdab ning ca nädala peab aku vastu


Mul mõõdab iga 5 minuti tagant. Hetkel 25% alles ja "charged 11 days ago".
Nädal on ikka veidi vähe öeldud - pigem ikka 2.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 23:56:50 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
markedmen kirjutas:
mul pandud, et korra 5min jooksul mõõdab ning ca nädala peab aku vastu


Mul mõõdab iga 5 minuti tagant. Hetkel 25% alles ja "charged 11 days ago".
Nädal on ikka veidi vähe öeldud - pigem ikka 2.


Mul väriseb ja notify'b ka üsna tihedalt, aga jah, vb kusagil 10 isegi kestab niimoodi ära, kahte nädalat ma kätte pole saanud.
Praegu vaatasin, et hetkel on olnud 5 päeva käe peal ja 55% veel akut alles.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 12:28:18 vasta tsitaadiga

Olen nüüdseks juba aru saanud,et treeningu ajaks see aparaat ei sobi ja pulsi lugemine on nagu on, aga peale trenni üritasin ligi 10x pulsi mõõta, ei suuda. kuivatasin kätt ja tegin kõike mis pähe tuli aga tulemus sama. Ka niisama väga tihti paneb kas pange või ei mõõda üldse. peaks veel selle mi tools vms asja ära proovima aga pole kordagi midagi ostnud play poest icon_biggrin.gif . kui siis ka enda jaoks kasulikke funktsioone ei leia siis on minu joaks see võru proovitud ja huvi vaibunud. mille järgi seda deep sleepi mõõdetakse?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 12:36:02 vasta tsitaadiga

Pulsi mõõtega masina eelis on vaid siis kui ta ise pidevalt mõõdab. Manuaalne variant kohe üldse ei lähe käiku. Nii, et soovitan seda äppi ikka proovida. Pm saab vist ostmise x aja jooksul ka tühistada
E:
tsitaat:

You can usually return any app or game within 2 hours for a full refund.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 13:38:16 vasta tsitaadiga

See pulsimõõtmine paneb vahelduva eduga ikka suht võssa.
Mi Fit alates 2.0-st enam äratada ka ei suuda (iOS, 2 erinevat bandi ja 2 erinevat telefoni).
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 20:38:31 vasta tsitaadiga

Vaatan, et mingi partii vist kohale joudnud. Foorumis 3 muugiteemat kohe 25 eur hindadega 😀
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 03:35:55 vasta tsitaadiga

Ma panin enda oma ka müüki. Seltsis segasem! icon_biggrin.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 16:45:26 vasta tsitaadiga

keegi veel sama probleemi ees on et kui äpp tööle panna siis hakkab sünkima ja teeb updateing heart rate ja pärast seda viskab kirja couldnt update firmware? icon_rolleyes.gif

muu nagu töötab aga heart rate ei mõõda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 10:31:31 vasta tsitaadiga

Kas Mi Band näitab ka kellaaega?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 10:45:07 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kas Mi Band näitab ka kellaaega?

kui äppi vaatad, siis näed kella ka jah, ülal paremas nurgas üldjuhul icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 14.04.2016 07:23:07 vasta tsitaadiga

Mul läks sinine rihm katki peale u. pooleteist kuust kasutamist. Muidugi ma olen pidevalt ja igasugustes tingimustes teda kandnud ka - dushi all, saunas, autot remontides, sportides jne. Nüüd see aas, millest rihm läbi käib läks katki. Võib-olla lihtsalt õnnetu juhus aga võrreldes musta silikooniga on kuidagi kõvemaks ja rabedamaks ka läinud. Nüüd hakkan musta kandma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 08:32:35 vasta tsitaadiga

MI Fit 2.0 androidile ametlikult allalaetav. Esmapilgul muudatusi palju, asjad uutes kohtades. Sync tundub kauem kestvat
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 09:18:59 vasta tsitaadiga

stents, suvaline või orikas rihm?
Must juba 4-5 kuud vist, nagu uus näeb välja, samas suht 24/käe peal ja igast kohast läbi käinud.
Järgmine nädal testin soolast vett

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 14.04.2016 22:50:28 vasta tsitaadiga

jeesus188, ma ei oska öelda, kas ta oli suvaline või orikas aga tuli komplektis koos musta rihmaga, mida ma veel kordagi kasutanud pole ja tookord kui ma ta kätte sain siis ikka võrdlesin selle: http://xmiband.com/guides/real-vs-fake-mi-band/
info põhjal ja minu arust on küll originaal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.04.2016 22:54:38 vasta tsitaadiga

Ma ostsin Ali´st kolm rihma, selgus, et pole originaalid. Erinevus just asjaolus, et need uued rihmad on väga pehmest materjalist ning ei hoia kindlalt Mi sensorit kinni.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 08:14:39 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
MI Fit 2.0 androidile ametlikult allalaetav. Esmapilgul muudatusi palju, asjad uutes kohtades. Sync tundub kauem kestvat


pulsi mõõtmine, vähemalt minu puhul on tunduvalt kiirem ja parem. täitsa lamp hetkedel proovinud huvist,et kas nüüd toimib. kogaueg hakkama saanud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 09:11:36 vasta tsitaadiga

sync kestab sama kaua....no see sek aeglasemalt pole probleem, kui on aeglasem
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acery
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2015




sõnum 15.04.2016 10:00:47 vasta tsitaadiga

Minu 4.3'' mobla peal manuaalselt syncima panna enam ei saa, selle uue versiooniga. Alla tõmbamise ruumi on liiga vähe.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 19:28:09 vasta tsitaadiga

Mi fit on ametlik app?

A mis see teine oli mida siin kasutati?

iOS peal siis

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.04.2016 22:14:54 vasta tsitaadiga

Mi Fit on ametlik äpp mõlemal.
Pidevat pulsimõõtmist ja muid asju tahad siis näiteks Mi Band Tools androidil. õunal ei tea.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 00:07:17 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, aga miks Õunale mitte-ametlikke tarvis peaks olema? seadistamine jmt nõmedus, nagu Androidil?
naiivne lootus, või loll, võta kuidas tahad icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 00:10:34 vasta tsitaadiga

Tahtsin pidevat pulsimõõtmist proovida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.04.2016 00:40:04 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mi Fit on ametlik äpp mõlemal.
Pidevat pulsimõõtmist ja muid asju tahad siis näiteks Mi Band Tools androidil. õunal ei tea.


Mi bänd Notify&Fitnessi proovige

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 17:47:05 vasta tsitaadiga

Jube lamp ikka. Mi fit naitab 6000 sammu, Health samas 3900. Telefon olnud paevotsa taskus ja band kàe peal
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 06:15:44 vasta tsitaadiga

1 päev käel ja originaal silikon rihmal lendas see kinnitus neet minema. positiivne on see et tavaline neet ja needitangid lahendas probleemi. eilset 2 tunnist lõunauinakut miskipärast ei taheta tunnistada, aga eks paistab ehk see oli lihtsalt mööduv nähe
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.