Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 489, 490, 491  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 170 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 444

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 08.04.2004 16:32:51 Re: joe vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
Eks otsustage ise kas seda on vaja ?


Ilmselt siis on, sest mitte kusagil maailmas ei ole nooreaeg ehk "boot camp" teistsugune. Lõpuks jõuab neid pumpasid teha ka. Iseenesest midagi ülejõukäivat ei ole... vähemalt ei kuulu hommikujooksu juurde suva välistemperatuuriga läbi veetõkke ujumine nagu Taanis vms.

Isiklikult mul ajas närvi mustaks pigem see, et enne nooreaja lõppu välja ei lasta. Ses osas oleks Soomest jms õppida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.04.2004 17:31:51 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
Aga rääkige siis teie, kes pole käinud ega ka lähe ( põhjuseid mitu), miks võtate üldse teemast osa, mida pole kunagi kogenud. sest teie kirjeldused põhinevad kuulujuttudel. Igaüks näeb ajateenistuses ühtesid samu asju erinevalt


tohoh, kui lugeda siinseid lugusid, siis ei näe ma tõesti, miks kurat peaksin sinna yldse minema! nu sorri, aga enda mõnitada laskmine ja teiste saabaste lakkumine minus küll mingit eufooriat ei tekita, et kohe torman rko'sse, rohkem paistab tegu olevat enamalt jaolt vaimse taseme poolest väga tuhmide inimestega, kes ei suuda tööl ja elus hakkama saada ning vajavad karmi korda, et neist yldse mingit kasu oleks.

oma piiride tunnetamine? ma tean väga hästi, kus on mu piirid, töö on mulle seda õpetanud, pakun, et mitte iga sõjaväes käinu ei maldaks 4 kuud 12 tundi ööpäevas 2400 eegu eest kätte sõna otseses mõttes orjatööd või kuidas? selle raha eest siis vaja sõita tööle ja koju, osta syya ja yldse eladal. kes suudab niimoodi elada, ei vaja mingit sõjaväge ja pumpamist, käin jõusaalis ja leian, et fyysis peale südamehäirete on täiesti korras ehk isegi suurepärane. ja ausalt, kes ytleb, et sydameprobleemid kaovad sõjaväes ära, võib mind imeda icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.04.2004 18:19:37 vasta tsitaadiga

Ma ütleks ka, et kes pole käinud, hoidku mulk kinni selle kohapealt ja jutul lõpp.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2004 19:34:17 vasta tsitaadiga

@marko tekst.

olen mina ka sa seal käinud ja sinu postitus ajas ka mind muhelema...
alguses. ja siis röökisin kohe kõva häälega naerda.
sa oled muidu väga üksik inimene?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 08.04.2004 20:00:31 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Kiisu kirjutas:
hmmm .... kusjuures ajateenistus teeb mehest mehe....
fill me in, pleaese do!
k2isin mina s6jav2es k2isin isegi p2rnus yksik-jalav2es - hetkel vast eestis karmima v2ljaõppega koht
ja kohe kuidagi ei tunne et ma nüüd teistsugune mees oleks
kas see teeb must mehe et ma ei olnud 8k iseenda peremees ja olin ylemuste 100% tallaalune, midagi k2siti siis ei tohtinud vastu ka paukuda, kohe anti (mitte nüüd et ma poleks paukunud)
v6i see, et ma elasin suure osa metsas kylmas ja m2rjas ilma et oleks tohtinud midagi selleks ette v6tta et ei oleks kylm
v6i see et 100 erineva mehega kokku saunas k2inud

NOT

Täpselt...aitäh...enam paremini ei oleks oskanud enda seisukohta väljendada thumbs_up.gif beer_yum.gif
See vahe mul on, et mina pole käinud ja ei lähe ka arvatavasti... icon_rolleyes.gif
Eluaeg seljaga probleeme olnud. Aga selja pärast ei jäta minemata vaid sellepärast, et kui ma nüüd mais või millalgi minema pean, siis ei saa see aasta jälle ülikooli minna...Kui aga see aasta ka vahele jääb, siis on juba jama, sest ei usu, et meie hulgas on inimest, kes pärast kaheaastalist pausi uuesti õppima viitsib hakata icon_rolleyes.gif (andke mulle andeks, kui on)
Need, kes on käinud ja julgevad nüüd nende peale sülitada, kes ei ole käinud, võivad kõik kenasti p....e minna, sest nemad on seljuhul täielikud egoistlikud värdjad...
Daffile nii palju, et kuidas sa saad nii öelda, et need kes pole käinud hoidku suu kinni...Mis sa siis arvad, et me ei tea, missugune elu seal on...See on täpselt nii nagu Libe ütles, tallalakkuja ei tee sinust meest, nii et võid täitsa rahulik olla...
icon_evil.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 08.04.2004 20:09:18 vasta tsitaadiga

Goblin kirjutas:
Daffile nii palju, et kuidas sa saad nii öelda, et need kes pole käinud hoidku suu kinni...Mis sa siis arvad, et me ei tea, missugune elu seal on...See on täpselt nii nagu Libe ütles, tallalakkuja ei tee sinust meest, nii et võid täitsa rahulik olla...
icon_evil.gif

Mina küll arvan, et sina ei tea, milline elu seal on, kuni ise pole käinud.
"Mul sõber käis ja ma tean täpselt, kuidas seal asjad käivad" <-- selline informatsioon on pullikaka.
Kui ajateenistuse läbija on rääkinud, kuidas relva lahti kakkuda ja jälle kokku panna, kas sa oskad siis seda ka teha?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.04.2004 20:15:04 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:

Kui ajateenistuse läbija on rääkinud, kuidas relva lahti kakkuda ja jälle kokku panna, kas sa oskad siis seda ka teha?

Ausaltöeldes ei saa sellest midagi lihtsamat ollagi ... kes lapsena on mingi Lego sarnase moodustisega kokku puutunud ligemalt, omab piisavalt insenerlikke teadmisi selle näppimiseks IMO.
Iseasi on aga näiteks MG-3 algosadeks lammutamine ... ning kokku panemine, seal oli ikka natuke pusimist. Mõned ei suutnud õppida kogu selle aja jooksul lukku kokku panema ...
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2004 20:16:03 vasta tsitaadiga

ma ei peagi minema. icon_smile.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 08.04.2004 20:17:40 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Goblin kirjutas:
Daffile nii palju, et kuidas sa saad nii öelda, et need kes pole käinud hoidku suu kinni...Mis sa siis arvad, et me ei tea, missugune elu seal on...See on täpselt nii nagu Libe ütles, tallalakkuja ei tee sinust meest, nii et võid täitsa rahulik olla...
icon_evil.gif

Mina küll arvan, et sina ei tea, milline elu seal on, kuni ise pole käinud.
"Mul sõber käis ja ma tean täpselt, kuidas seal asjad käivad" <-- selline informatsioon on pullikaka.
Kui ajateenistuse läbija on rääkinud, kuidas relva lahti kakkuda ja jälle kokku panna, kas sa oskad siis seda ka teha?

Sinu jutust jääb mulje, et sõjaväes ainult relvakäsitlust õpetataksegi.Kas see teeb siis mehest mehe icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Anna mulle andeks, aga ka sina ei ole kaitseväes käinud...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 08.04.2004 20:31:10 vasta tsitaadiga

Goblin kirjutas:
Caveman kirjutas:
Mina küll arvan, et sina ei tea, milline elu seal on, kuni ise pole käinud.
"Mul sõber käis ja ma tean täpselt, kuidas seal asjad käivad" <-- selline informatsioon on pullikaka.
Kui ajateenistuse läbija on rääkinud, kuidas relva lahti kakkuda ja jälle kokku panna, kas sa oskad siis seda ka teha?

Sinu jutust jääb mulje, et sõjaväes ainult relvakäsitlust õpetataksegi.Kas see teeb siis mehest mehe icon_question.gif icon_rolleyes.gif

Ei, ma tõin näite, et puhtalt jutu põhjal ei saa teada, kuidas asjalood ajateenistuses on. Loe mu post palun uuesti (ja natuke aeglasemalt) läbi.
Goblin kirjutas:
Anna mulle andeks,

Hea küll, aga olgu see viimane kord! icon_razz.gif
Goblin kirjutas:
aga ka sina ei ole kaitseväes käinud...

Ei ole jah, ma pole väitnudki, et olen. Seetõttu ma loengi seda teemat, et koguda võimalikult palju infot selle kohta. Aga ma ei loo endale illusiooni, nagu teaksin ma, mis seal toimub, kuna lugesin HV-s teemat/sõber rääkis mulle/naised saunas rääkisid.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2004 20:35:04 vasta tsitaadiga

ei muidu oli v2ga tore
kahju et l6pupidu kujunes l2buks, kakluseks, oksendamiseks ja vigastusteks
koom oli see kui viimasele söögile pataljoni sööklas 75% meestest olid veel t2iesti lakku t2is ja 1 mees j2i sööma minemata kuna jalad ei kandnud
noortel oli ka muidugi tore, kui vendadel vanematel silmad tagurpidi peas ja keeled pehmed

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 08.04.2004 22:19:00 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ei muidu oli v2ga tore
kahju et l6pupidu kujunes l2buks, kakluseks, oksendamiseks ja vigastusteks
koom oli see kui viimasele söögile pataljoni sööklas 75% meestest olid veel t2iesti lakku t2is ja 1 mees j2i sööma minemata kuna jalad ei kandnud
noortel oli ka muidugi tore, kui vendadel vanematel silmad tagurpidi peas ja keeled pehmed

icon_lol.gif ja meid taheti üldse kartsa panna- kohtla-järve miilits oli kaevikutesse varjund, kui me käskkirjast kuulda saime icon_lol.gif
selle relva kokkupaneku kohta: ükskord sai minupool suure seltskonnaga viint võetud ja piirivalve patrull juhtus läbi käima.. värskelt piirivalvekoolist pääsend patrullöör siis hakkas esinema, et kuda tema ikka hästi oskab oma pistuletti edasitagasi asjatada... peale mõnda viina, kui raadiosaatjast kostuv kutsung juba tüütavaks muutus, ajasime jorsi üles ja eks ta pidi selle äärmiselt (loe: absoluutselt võimalikult) algosadeks lammutatud käsiviskerelva lauapealt kabuuri rookima, sest peale tosinat korda pusimist ei tahtnud asjad kudagi kokku sobida..
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluee
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 08.04.2004 22:49:20 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
kalluee kirjutas:
Kaitse end sellega, et sul on jäänud aasta alles, mis teistel enamasti nende enda sõnade järgi raisku läinud on.
No see pole küll kellegi argument icon_rolleyes.gif

On argument neile, kes kurdavad raiskuläinud aasta üle, samas ise kiideldes oma "mehetegude" üle. Proovi, mind on enne ajateenistust mõne DMB juttudest see säästnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 08.04.2004 23:57:25 vasta tsitaadiga

Kiisu kirjutas:
hmmm .... kusjuures ajateenistus teeb mehest mehe....kuigi mõnele võib see ju mõttetu ja arusaamatu ja

mis kuradi mehe ta sust teeb ? ise tuleb ikka meheks saada thumbs_up.gif sõjaväe lõpetades võid veel ikka memmepunn olla. lihtsalt faking haige jutt icon_evil.gif on see, et sõjavägi teeb sust mehe. nihujaa ta teeb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 09.04.2004 00:04:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nihujaa ta teeb

mis siis teeb?

(minul on selles küsimuses üldse eraldi seisukoht, aga vaataks, mida rahvas räägib enne).

niisiis: mis teeb mehest mehe, kui osad on 100% veendunud, et sõjavägi seda ei tee mingil juhul?

tsitaat:
ise tuleb ikka meheks saada

ja acer võiks selgitada siis pikemalt "kuidas ise meheks saada". tahaks kangesti teada. ootan huviga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 09.04.2004 02:28:06 vasta tsitaadiga

no see sõltub täpselt sellest, mida iga inimene arvab, mis teeb "mehe".
mina arvan , et see on mees, kes elatab ennast, ja kui on, siis ka oma pere, ära ja jõuab elus edasi (seda siis ilma vanemate materiaalse toetuseta).
muidugi sel juhul pole ka mina mees (käin siiski veel koolis), aga katsugu mingi kutt mind poisikeseks sõimama tulla selle pärast, et pole 8 kuud kellegi talda lakkunud icon_evil.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dragut
HV kasutaja
dragut

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.04.2004 03:05:39 vasta tsitaadiga

Heheh - loen ja muhelen icon_wink.gif

Mina arvan, et see on kerge illusioon, et sõjavägi teeb poisist mehe - ja tuleneb see sellest, et sõjaväes lihtsalt masendatakse sind piisavalt ja kui välja tuled, siis nagu esimese hooga nagu ei oskagi hästi elada kuidagi - oledki selline morn ja tõsine ja hästi asjalik - ikkagi nii kange ju oldud, et sõjaväes käidud. Ja siis teised arvavadki, et voh - see on nüüd MEES.

Mind on igatahes nüüdseks 3 aastat ülikooli ja ühika elu sellest haigusest parandanud icon_biggrin.gif

Ja ärge seda eelnevat juttu nüüd absoluutse tõe pähe võtke - lihtsalt üks väike uitmõte icon_smile.gif

Aga kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis teenisin 2000/2001 Sidepataljonis. Ja ausalt öelda polnud mingit entusiasmi sinna minna - aga kuna nagunii käima pidi, siis mõtlesin, et käin kohe peale keskkooli ära ja rahu majas. Seega üritasin seal võimalikult madalat profiili hoida - ise paukuma ei hakanud ja mingi aktivist ka ei olnud. Noh - see ei andnud tegelikult küll päris soovitud tulemust :S Aga enam-vähem rahulikult sai see aeg seal ära tiksutud.

Mida ma sealt õppisin? Zil131-ga sõitma icon_razz.gif Omal küll "puhast" C-d ei ole, aga kuna praktiliselt kellelgi ei olnud seda, siis korjati kõik C1 mehed autoparki ära ja eks me siis rohkemal või vähemal määral seal ka olime.

Küll aga mõtlen ma vahel veel tagasi nende teooria tundide peale. Ja ma lihtsalt ei mõista seda kaitsetaktikat mida meile seal seletati. Kokkuvõttev idee oli selles, et kuna me nagunii nt. venelaste tankide vastu ei saa siis paneme metsa ja sohu - tankid sinna ju ei pääse. Samas terve mõistus ütleb mulle, et riik on põhimõtteliselt vallutatud kui suuremad keskused on üle võetud. Ühesõnaga miks me sinna sohu siis üldse ronime? Selleks et olle partisanide ja metsavendade järgmine põlvkond? Et kunagi 50 aasta pärast saaksid need, kes kuskile välismaale põgenesid või kellel õnnestus lihstalt kuidagi "assimileeruda" (pagan ma ei teagi kuidas see sõna kirjutatakse - peaks tähendama siis ühte sulanduda) heldimuspisar silmis meid mälestada - et nää - ei andnud ikka alla ja vat kus olid ikka kõvad mehed. Mnjah. Point läheb minust kuidagi mööda.

Tegelt ma ei saa aru miks nälja laager ära on keelatud icon_sad.gif . See oli küll minu arvates üks omapärane kogemus, mida ainult sõjaväes saab kogeda ja keegi pole veel seal minu teada surma saanud. Sõnad "nälg" ja "väsimus" said igatahes hoopis uue tähenduse icon_smile.gif Ma ei teagi kuidas teistes pataljonides see välja nägi. Mõnelt poolt olen kuulnud, et on ka selline nälgimise nädal olnud, et mehed pannakse metsa maha ja elagu nüüd üle. Noh. Meil olid üleajateenijad telgiga meie juures koguaeg ja krillisid vorste lõkke peal ja tegid pannkooke ja mida kõike veel. Esimeseks ööks ehitasime onnid üles - järgmine hommik öeldi, et ok, nüüd võtame onnid kenasti maha ja liigume uude kohta. Vinge. Peale väikest rännakut saime jälle onnide ehitamist praktiseerida. Siis tuli juba paremini välja icon_razz.gif Ja loomulikult leidsid üleajateenijad meile pidevalt tegevust. Küll pidime mingeid veefiltried käepärastest vahenditest valmistama, küll mingeid imelikke lõkse ehitama (mina küll ette ei kujuta kuidas nende lõksudega ka midagi kätte oleks saanud - aga I'm not the expert). Igatahes päris vinge üritus oli tagant järgi mõeldes.

Ja seltskonnas on ju ikka nii, et need inimesed tunnevad teatavat ühtekuuluvuse tunnet, kes sõjaväes käinud on. Ja tahes-tahtmata kiputakse ka ennast teistest paremaks pidama. Noh - minu arust nagu on põhjust ka icon_wink.gif . Mina olen käinud - sina ei ole. Minul on see kogemus olemas - sinul ei ole. On ju vahe sees.

Aga see ka veel, et vaevalt, et see sõjavägi nüüd kellestki mehe teeb. Ja vähemalt minus see ka mingit kaitsetahet ei suurendanud. Pigem vähendas. Nähes millise tehnikaga me peaksime sõtta minema. No vabandage. Pigem tõmban siit minema ja pärast valan heldimuspisara siia jäänute ja vastuhakkajate hauale ja olen auväärt Väliseestlane.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiisu
HV vaatleja
Kiisu

liitunud: 05.04.2004




sõnum 09.04.2004 08:32:27 vasta tsitaadiga

oh jah ..... ma küll kasutasin väljendit "sõjavägi teeb mehest mehe" lähtuvalt oma suurest tutvuskonnast .... need kes ajateenistuses viitsid ära käia on olulisemalt asjalikumad ja mehelikumad kui need, kes arstitädile udujuttu ajasid ja sinna ei läinud. Enne olid kõik poisikesed, nüüd kõik enam pole. icon_confused.gif
Ja kusjuures mina ajateenistuse kohta küll õudusjutte kuulnud pole - kas mitte mõndele isikutel liig hea fanataasia pole? icon_razz1.gif
Ahjaa veel - kiusatakse alati neid kes end kiusata lasevad ..... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 09.04.2004 12:15:11 vasta tsitaadiga

metsaline kirjutas:
@marko tekst.

olen mina ka sa seal käinud ja sinu postitus ajas ka mind muhelema...
alguses. ja siis röökisin kohe kõva häälega naerda.


Naer on terviseks.

tsitaat:

sa oled muidu väga üksik inimene?


Ei, vastupidi.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkxs
Kreisi kasutaja
sharkxs

liitunud: 10.03.2003




sõnum 09.04.2004 13:09:29 vasta tsitaadiga

ida-plokkidel ja muidu slangidel ja hädadel tuleb sõjavägi kasuks küll
ei porise pärast enam nii palju
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 09.04.2004 13:24:53 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et päris huvitav teema on siin välja kujunenud icon_biggrin.gif

Ise ka hetkel Eesti Vabariiki teenimas, nimelt VIRU ÜJP -s, tankitõrje thumbs_up.gif
Ametikoht: Sidemees
Auaste: reamees

Kommentaariks ei oska rohkem öleda, kui et nurisemiseks pole põhjust. Süüa antakse hästi, katus on ka vahest peakohal, ühesõnaga no problemo thumbs_up.gif Mina leian, et targem on ikka ajateenistus läbi käia, kuigi see võib totaalse ajaraiskamisena mõnikord tunduda. Esiteks saad palju uusi sõpru, kogemusi ja hakkad hindama teistmoodi pehmes voodis magamist icon_biggrin.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 09.04.2004 17:08:44 vasta tsitaadiga

Rääkige sellest lubade tegemisest. Suvel teen endale idioodiload, kui 18 saan, siis täis B. Kas sõjaväes sellega midagi teha saab?
Keegi rääkis veel midagi, et seal saab riigi kulul lube teha. Täpsemalt kuidas?
Kas enne sõjaväge tasub ka C ära teha?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.04.2004 17:11:44 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Rääkige sellest lubade tegemisest. Suvel teen endale idioodiload, kui 18 saan, siis täis B. Kas sõjaväes sellega midagi teha saab?
Keegi rääkis veel midagi, et seal saab riigi kulul lube teha. Täpsemalt kuidas?
Kas enne sõjaväge tasub ka C ära teha?

Kui on load saad heal juhul auto-rooli pärast noorteaega.
Vähemalt TP's oli autokompaniis tunduvalt mugavam elu.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2004 17:20:02 vasta tsitaadiga

kui mina veebruari l6pus teenistusk2igu maha panin, siis levisid jutud et k6ik kes sel aastal nagu kaitsev2kke astuvad ja autojuhtideks saavad on 11 kuud, aga v6imalik et see on j2lle laadis nagu - "päevnik rääkis" icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 09.04.2004 17:40:07 vasta tsitaadiga

Igatahes tasub load enne väkke minekut ära teha.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 489, 490, 491  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.