Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:39:31 vasta tsitaadiga

See lahendus tehtud nii, et tüv meele saab ju selle kiirelt söödavaks teha
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:48:29 vasta tsitaadiga

CE tähis graveeri peale. seda nad on mu ratastelt otsinud alati.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 19:50:09 vasta tsitaadiga

Avastasin täna, et rattal ei tööta ohutuled. Suunad eraldi vilguvad, kuid kui ohutulede nuppu vajutada, siis korraks vilksatavad suunad ning siis vaikus. Kuidas TÜV sellesse suhtub?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 19:53:56 vasta tsitaadiga

ma pole ohukatega rattaga käinud. kontrollitud on ainult suundasid. ratta puhul ohukad on selline nii ja naa asi kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 21:07:33 vasta tsitaadiga

Jah, teibi nupp kinni, nagu seda polekski.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 21:37:34 vasta tsitaadiga

lüliti korra lahti kui seda viisakalt teha annab. puhtaks ja kokku. ma kunagi suzuki suunatuled pidin nii üle tegema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 23:06:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
CE tähis graveeri peale. seda nad on mu ratastelt otsinud alati.

Ma kardan, et antud lahenduse puhul pole ka CE märgist väga kasu. Ilmselt need dB-d, mis sealt torust tulevad, pole midagi leebet icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 23:15:57 vasta tsitaadiga

enne oli originaalpütt, mis seest tühi, tegi ka lärmi ja tüv probleemi polnud. nüüd natuke valjem ja mahlasem, aga igast warrioridele jms jääb ikka tugevalt alla, seega selle dB jutu võib küll puu taha saata icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 23:47:49 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
enne oli originaalpütt, mis seest tühi, tegi ka lärmi ja tüv probleemi polnud. nüüd natuke valjem ja mahlasem, aga igast warrioridele jms jääb ikka tugevalt alla, seega selle dB jutu võib küll puu taha saata icon_razz.gif

Eks see oleneb ülevaatuspunktist ka. Mul on mingid aftermarket seest tühjad all ja on kobisetud küll.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 00:40:06 vasta tsitaadiga

mõõta vist pole millegagi. mul on tartus igal pool sumpa pealt CE tähist otsitud. bandiit pole just eriline allshow-nogo ratas kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 02:58:58 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mõõta vist pole millegagi. mul on tartus igal pool sumpa pealt CE tähist otsitud. bandiit pole just eriline allshow-nogo ratas kah.

Ma mõtlesingi jah, et bandit oma ilmatu suure mootoriga võiks ikka häält ka teha icon_biggrin.gif Aga Tartus õnneks siiski vaid taadeldud kõrvadega tegelased.

Kuigi kui pilti vaadata, kuidas torude asetus, siis tundub siiski vaid, et lavastatud pildiga ja reaalselt seal midagi kinni pole icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 08:20:32 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Ma mõtlesingi jah, et bandit oma ilmatu suure mootoriga võiks ikka häält ka teha icon_biggrin.gif

Suurem osa on 600-sed.

ranel kirjutas:
Kuigi kui pilti vaadata, kuidas torude asetus, siis tundub siiski vaid, et lavastatud pildiga ja reaalselt seal midagi kinni pole icon_biggrin.gif

Mul käis pilti vaadates sama mõte peast läbi. Troll! icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 09:36:46 vasta tsitaadiga

whip.gif

esiteks on pildilt näha, et on 600ne
teiseks on tegemist slip-oniga. klamber on selle katte all ju kopp.gif toru sees on ca 5cm pikkune resonaator ka icon_cool.gif

naljavennad monkey.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 10:43:10 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
whip.gif

esiteks on pildilt näha, et on 600ne
teiseks on tegemist slip-oniga. klamber on selle katte all ju kopp.gif toru sees on ca 5cm pikkune resonaator ka icon_cool.gif

naljavennad monkey.gif

Ausalt, ei tuvasta pildi pealt ära. Peab ilmselt rohkem spets olema siis.

Ma vaatasin selle järgi, et summuti asetuse juba seetõttu jube naljakas, sest tavaliselt liigutakse peenemast laiemaks, et servad ei koguks sodi kinni ja gaasid saaksid paremini liikuda.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:11:30 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
renx09 kirjutas:
whip.gif

esiteks on pildilt näha, et on 600ne
teiseks on tegemist slip-oniga. klamber on selle katte all ju kopp.gif toru sees on ca 5cm pikkune resonaator ka icon_cool.gif

naljavennad monkey.gif

Ausalt, ei tuvasta pildi pealt ära. Peab ilmselt rohkem spets olema siis.

Ma vaatasin selle järgi, et summuti asetuse juba seetõttu jube naljakas, sest tavaliselt liigutakse peenemast laiemaks, et servad ei koguks sodi kinni ja gaasid saaksid paremini liikuda.


ei pea rohkem spets olema, 1200se mootor on musta värvi

http://www.ebay.com/itm/2-25-2-1-4-Shorty-short-Moto-GP-EXHAUST-MUFFLER-BLACK-/180612703720

krt nüüd vaatan ise ka, pilt lihtsalt kehva nurga all, tegelt seal midagi peenem ei ole
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:25:43 vasta tsitaadiga

raneliga olete sama kaalu mehed. tal on 600gsxf, sul 600 gsf pandiit. plast on ainult puudu ühel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:33:34 vasta tsitaadiga

selle müük on kasumlikum.. rattana oluliselt asjalikum.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:33:34 vasta tsitaadiga

mul on tegelt vfr ka innocent.gif

veel...

edit: lihtsalt infoks - eelmise talve seismisega suri vfr-i displei ära, tüüpviga.
parandamine oli tegelikult väga lihtne icon_arrow.gif 300€ vs 0€

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis renx09 21.03.2016 11:34:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:35:03 vasta tsitaadiga

ma mõtlen, kas seda skeemi üle ei peaks lakkima.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:36:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma mõtlen, kas seda skeemi üle ei peaks lakkima.


kui on töökorras, siis ilmselt ennetavalt tuleks kasuks puhastamine ja millegagi katmine
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:39:02 vasta tsitaadiga

Uuel nädalal kuni 10C sooja juba. icon_cool.gif

Hakkab lubama juba päris ilmasi thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:41:42 vasta tsitaadiga

ilmasid. see, et lubab, pole näitaja. tartus oli hommikul -9 ja lund on nii palju, et kõik on valge. silma järgi pahkluuni.
ma ennustan: enne aprilli keskpaika pole mõtet kõvatama hakata. akud võib ära laadida, õlipoest õli ja filtrid ning piduriklotsid ära tuua, töökodade järjekorrad ilmselt on juba poolde suvesse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 12:20:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
raneliga olete sama kaalu mehed. tal on 600gsxf, sul 600 gsf pandiit. plast on ainult puudu ühel.

Minu ratas jääb ikka aeglaseks sportrattaks, banditi välimus on ju klassika thumbs_up.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 12:36:18 vasta tsitaadiga

"f" on sportmatkakas. "r" on sport nagu " race". sinu oma on " keskmik". R ile pandi paar kraadi äkilisema tõusuga nukad + natuke teine sidur. bandiidil on mingi kohitsus sisselaskes kah võrreldes sinu omale. ma vikist järele vaatama ei viitsi hakata, sinu oma peaks olema 61kw, pandiit on "reduced effect" ja 57kw. sama ajastu kuuesajane gsxr oli mälu järgi 70midagi kw.

primmi gsx600f sõitis tallinnast rakverre ca 3,8 liitriga. sõidustiil oli samas sutsu optimistlikum kui lubatud maanteekiirus.

gsxf i ja pandiidi plussiks on lihtsus ja madalad kulud. pandiidil pole plasti kah, mida puruks kukkuda. kukkumispunnid peale ja ainus kulu on lingid. kütet võtab vähe, õlivahetus ja teised hooldused on lihtsad, kindlustus on odav samas saad trassil ridadevahel slaalomi ära lasta. kui kiirema ratta omaniku möödumine ego pihta pole, on tegemist väga stabiilse liikujaga. üksikule härrale tallinna vahet ning kesklinna kontorisse liikumiseks igati abiks aparaat.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 15:15:39 vasta tsitaadiga

Mul ratas talvekonditsioonist vaja suverežiimile üle viia. Homme saan uue rehvi, saab nv ära vahetada. icon_cool.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 16:05:06 vasta tsitaadiga

Kuidas selliste poldi otsadega pidamist on?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 18:15:37 vasta tsitaadiga

Tagumine rehv on tegelikult betoonikruvidest, millel on mutter peale löödud ja ära punktitatud. Sellise kooslusega on pidamine parem kui asfaltil. Esimene rehv on m8 poldi-mutri teema ja see peab kehvemini ning ujub.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 18:47:45 vasta tsitaadiga

ilm läks sulale, baigid lendavad Kabina teel icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 18:53:29 vasta tsitaadiga

hakkab ilma poolest looma jah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 19:27:29 vasta tsitaadiga

Mõned kiiremad saavad hooaja alguseks isegi ratta korda taas siis
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 12:10:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


võib hakata kevadet kuulutama
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 14:48:10 vasta tsitaadiga

Tallinnas täna juba rattaid palju näha
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 14:48:29 vasta tsitaadiga

tartus kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 17:42:00 vasta tsitaadiga

Netiavarustest leitud

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 17:51:25 vasta tsitaadiga

jah. seda on aega vahtida seal..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 20:12:06 vasta tsitaadiga

Päris õudne
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 28.03.2016 00:24:33 vasta tsitaadiga

50/100 oleks loogilised...aga 12/23 jne?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 06:15:28 vasta tsitaadiga

Krt, detsembrikuine õnnetus on minul hoo maha tõmmanud. Väga ei kipita veel praeguste ilmadega.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.03.2016 08:35:23 vasta tsitaadiga

Kevadpuhkuse esimest päeva tuleb maal sisustada kettide õlitamistega, rehvide täitmisega ja mahlade vahetustega. Kuri kahtlus on, et ega proovisõitki tegemata ei jää icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 11:17:13 vasta tsitaadiga

Eile oli päris hea ilm juba jah. Tuttavad vajusid päeval miski 10 rattaga hoovi. Kahjuks endal mahti polnud sõitma minna. icon_neutral.gif
Kripeldama ajas küll ja õhtul kell 23 tegin 100m tiiru icon_biggrin.gif


Aga ühel on siis alles toodud Inglimaalt Bmw GS1200. Kollased numbrid ja pole arvel ega kindlustust. Sõitsid mulle hoovi ära ja siis tuli mu kodu teeotsast nii 50m edasi härra politsei kiirust möötma. icon_lol.gif

Politsei vaatab praegu eriti kulli pilguga rattaid. icon_neutral.gif

Täna kuni 12C sooja juba thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 11:31:54 vasta tsitaadiga

Korralik vihm võiks tulla ja teed soolast puhtaks pesta ajaks ka hobuse välja
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 11:50:11 vasta tsitaadiga

tolmuahvid võiks ka üle käia, ristmike nurgad ja tänavate ääred suht liivased ja klibused, hommikul sain paar korda libiseda
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 11:52:42 vasta tsitaadiga

tallinna stailo kruusa ja pigiga teelappimine tuleb kohe. see on eriti hea: hommikul lähed sikliga kuskile ja õhtul tagasi tulles on terve tee graniidiklibu täis.. ristmikud ja ringteed on kruusa täis.. kes karta ei oska , saab kindlasti külje maha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 11:54:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tallinna stailo kruusa ja pigiga teelappimine tuleb kohe. see on eriti hea: hommikul lähed sikliga kuskile ja õhtul tagasi tulles on terve tee graniidiklibu täis.. ristmikud ja ringteed on kruusa täis.. kes karta ei oska , saab kindlasti külje maha.

Sekundeerin. See on jah päris kohutav, kuidas teeremondiga seda klibu terve tee täis on. icon_neutral.gif

Eile olid veel Tartu tänavad kenasti puhtad, aga kauaks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 12:06:34 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
tolmuahvid võiks ka üle käia, ristmike nurgad ja tänavate ääred suht liivased ja klibused, hommikul sain paar korda libiseda

Tolmuahve nägin laup pirital toimetamas
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 12:12:35 vasta tsitaadiga

tartus pole veel näha olnud neid. suur sadu võiks ka tulla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 13:05:00 vasta tsitaadiga

see uus torujupp teeb päris korraliku häält icon_biggrin.gif aga eile kärutasin mitmest smurfist mööda ja neil ei olnud sooja ega külma, seega tüv pärast ei muretse
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 13:13:18 vasta tsitaadiga

kui CE peal on, ilmselt ei kotitagi. CE ga peaks justkui normidele vastama kah. ma eitea, et kuskil TÜV punktis oleks mingi ametlik müramõõtja. kui keegi kottima hakkab, saad alati küsida, kas kõrvad / mobla on taadeldud ning kas protseduur kui selline on kinnitatud kui üv toiming.
pigem jääd sa oma "allshow" ga häbisse kuskil mujal. see allshow on rohkem kroomimeeste värk, et mitte edasi minev ratas peab vähemalt häält tegema.

mul on vfr i sumpa pealt alati CE üles otsitud. igast muid lahedaid asju on kah tehtud aga vin kood ja CE sumpal on alati olnud kohad, mida vaadatakse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 13:16:52 vasta tsitaadiga

selles mõttes, et mul ei ole mingit allshowd, ega mingit komlpeksi sellega seoses beer_yum.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 13:28:35 vasta tsitaadiga

see bandit on siuke mõnusa surinaga minev ratas muidu.. mis värgi pärast see originaalpaun sealt minema lendas? mingit ulme edasiminekuparanemist sellest ei tule.

Spoiler Spoiler Spoiler


see meenub selle peale...

siit läheb edasi..
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 29.03.2016 13:34:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.