|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2016 20:06:21
|
|
|
Jep. Mingi anomaalia millest päästis digiboksi restart.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yanek
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2008
|
15.03.2016 22:25:32
|
|
|
| can860 kirjutas: |
| yanek kirjutas: |
never ei osta enam odavat telekat
|
Ma veidi parandan sind - never ära osta enam Samsungi telekat. No vähemalt kui pildikvaliteet oluline on.
Isegi kallima otsa mudelitel on pilt nagu sadamali*si nägu, värvidest üle koormatud ja udune  |
nojah selle jutu peale ei julge samsat osta küll enam
eriti kui just lg 850 töötab nagu peab, isegi et uhd ja upscaled paremini, ainuke viga et väike sai
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
16.03.2016 15:55:11
|
|
|
| can860 kirjutas: |
Isegi kallima otsa mudelitel on pilt nagu sadamali*si nägu, värvidest üle koormatud ja udune  |
Kui can860 arusaam kallimast otsast piirdub nii 600 euroga, siis küll.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
16.03.2016 18:32:46
|
|
|
| yanek kirjutas: |
samsa 8000 on vist vähe teine tera ikka
never ei osta enam odavat telekat
Pailapse settingud panin, ei midagi kasu
eriti hästi paistab erinevus välja Bloombergi vaadates, seal paremas ääres tekst on oluliselt udusem äpiga
kui ainult minul on selline häda, siis telekas peab olema ju peetis?
Samsa tugi soovitas lõpuks kaugemalt vaadata  |
Samsa tugi on meie regioonis kohutav.
Enda kogemusest võin öelda et F ja HU seeria tippmudelitel ei toimi äppides näiteks local dimming (Smart LED samsungi keeles). Samsung'i tugi püüdis mulle selgeks teha et äpi tegijad on süüdi. Huvitaval kombel J seeria peal samade äppidega toimib local dimming. Ma ei imestaks kui lahjematel seeriatel ei toimi äppides veel lisaks muud pildiparandused.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.03.2016 11:34:49
|
|
|
... huvitav, kas käesoleval nädalavahetusel saab Pealtnägijat vaadata Samsungi aplikatsiooniga või tuleb muid kanaleid kasutada? Eelmisel nädalavahetusel oli võimatu selle saate kordust vaadata. Isegi, kui sai korraks korduva proovimisega pildi ette, siis üle minuti või paari vaadata ei õnnestunud, viskas salvestuse lõppu. Vana nuti menüüga Motorola toimis aga nagu kulda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
18.03.2016 14:22:05
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... huvitav, kas käesoleval nädalavahetusel saab Pealtnägijat vaadata Samsungi aplikatsiooniga või tuleb muid kanaleid kasutada? Eelmisel nädalavahetusel oli võimatu selle saate kordust vaadata. Isegi, kui sai korraks korduva proovimisega pildi ette, siis üle minuti või paari vaadata ei õnnestunud, viskas salvestuse lõppu. Vana nuti menüüga Motorola toimis aga nagu kulda ... |
Telia TV + digiboks = toimib nagu kulda
Vana nutiTV menüüga ei vaata sa seda Samsungis, samuti digiboksiga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.03.2016 14:23:21
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... huvitav, kas käesoleval nädalavahetusel saab Pealtnägijat vaadata Samsungi aplikatsiooniga või tuleb muid kanaleid kasutada? Eelmisel nädalavahetusel oli võimatu selle saate kordust vaadata. Isegi, kui sai korraks korduva proovimisega pildi ette, siis üle minuti või paari vaadata ei õnnestunud, viskas salvestuse lõppu. Vana nuti menüüga Motorola toimis aga nagu kulda ... |
Telia TV + digiboks = toimib nagu kulda
Vana nutiTV menüüga ei vaata sa seda Samsungis, samuti digiboksiga. |
Pealtnägija on KordusTV-s, ergo ka Samsungiga vaadetav. Muide osadel kasutajatel vana nutitv menüüga on KordusTV lisana kaasa ostetud. Ära eelda!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
18.03.2016 14:28:38
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... huvitav, kas käesoleval nädalavahetusel saab Pealtnägijat vaadata Samsungi aplikatsiooniga või tuleb muid kanaleid kasutada? Eelmisel nädalavahetusel oli võimatu selle saate kordust vaadata. Isegi, kui sai korraks korduva proovimisega pildi ette, siis üle minuti või paari vaadata ei õnnestunud, viskas salvestuse lõppu. Vana nuti menüüga Motorola toimis aga nagu kulda ... |
Telia TV + digiboks = toimib nagu kulda
Vana nutiTV menüüga ei vaata sa seda Samsungis, samuti digiboksiga. |
Pealtnägija on KordusTV-s, ergo ka Samsungiga vaadetav. Muide osadel kasutajatel vana nutitv menüüga on KordusTV lisana kaasa ostetud. Ära eelda! |
pole midagi eeldada. Vana nutiTV menüüd ei ole samsungi peal olemas! Seega ei ole võimalik vana UI'ga Samsas asju vaadata. Kui räägime vanast, on tegemist boksiga = kordusTV, salvestused jooksevadki paremini kui äpil. Eeldamisega polnud miskit pistmist. Puhtalt fakt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.03.2016 14:31:39
|
|
|
... keegi üldse posti algusest lõpuni läbi luges või ainult natuke algusest ja lõpust? Polnud nagu eriti pikk post mõni ime, et selline segadus siin kogu aeg ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
18.03.2016 14:41:25
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... keegi üldse posti algusest lõpuni läbi luges või ainult natuke algusest ja lõpust? Polnud nagu eriti pikk post mõni ime, et selline segadus siin kogu aeg ... |
Lugesin. Sellepärast nii ka vastasin
Võrdlesid vana nutiTV UI'd VS Samsungis Telia TV äppi (vahet pole, et teenus võib sellel olla vana, UI on uus ja see ongi iva)
Ütlesid, et ei tööta uues (Samsung) ja võrdlusena, et vanas motorolaga töötab.
Uues UI's, kui boksi kasutad, töötab samuti kui kulda. Point on selles, et Samsungiga on mure, mitte ei ole uue UI mure (otseselt seotud Samsa tarkvaraga, millest väga palju siin juttu olnud.)
egas ma vaidlegi, pigem täpsustan ja polnud nõus selle võrdlusega nagu oleks see uue UI tõttu. Oleks vana UI samuti samsal olemas ja seal töötab kui kulda, siis saan võrdlusest aru. Hetkel võrdled kahte täiesti erinevat platvormi ja UI'd
Sul küsimus, kas sel korral sama juhtub - ei oska öelda. Täiesti võimalik. STB'd töötavad ilusti ja seal saab muretult vaadata.
Samsung = iga samsungi mudel on erinevustega, kuhu vaja eritingimusi pleierisse kirjutada, puhtalt vaid Samsungi sellele mudelile. Neid mudeleid on palju, probleeme seega erinevaid. LG oskab asja palju efektiivsemalt teha. Neil on webkit ja see kõikidel, mis Telia TV äppi toetavad, üks ja seesama. Kui LG uuendab OS'i ja webkit ei puuduta, ei muutu ka äpiga midagi. Samsungil on iga uuendus oht TV äpis mingi jama tekkimisele.
Kasutajat see ei huvita ja ei peakski, olen ise sellega päri. Asjad peavad töötama. Meie peavalu on see ja pleieris fixime asju pidevalt (samsal).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.03.2016 15:15:07
|
|
|
| armjan kirjutas: |
Samsung = iga samsungi mudel on erinevustega, kuhu vaja eritingimusi pleierisse kirjutada, puhtalt vaid Samsungi sellele mudelile. Neid mudeleid on palju, probleeme seega erinevaid. LG oskab asja palju efektiivsemalt teha. Neil on webkit ja see kõikidel, mis Telia TV äppi toetavad, üks ja seesama. Kui LG uuendab OS'i ja webkit ei puuduta, ei muutu ka äpiga midagi. Samsungil on iga uuendus oht TV äpis mingi jama tekkimisele.
Kasutajat see ei huvita ja ei peakski, olen ise sellega päri. Asjad peavad töötama. Meie peavalu on see ja pleieris fixime asju pidevalt (samsal). |
Lihtsalt kahju, et nii palju tööd, jõudu ja kindlasti ka raha selle juraga tegelemise peale peab minema.
Ja pidev kasutajate sõim juurde. Juba aastaid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.03.2016 15:18:22
|
|
|
... ehk lugesid välja seda, mida lugeda tahtsid Motorola oli kõrvaline märkus ja UI-le vihjasin lihtsalt seepärast, et tegemist on vana lahendusega, mis lihtsalt toimib ja et viga pole milleski muus.
Mind enam väga ei huvitagi need tehnilised põhjendused, sest nende taha peitu pugedes on sama joru aetud juba aastaid, kaua võib? Juhul, kui ma oleks STB kasutamisest nii vaimustatud, siis poleks põhjust teemat üldse üles võtta. Samsungi aplikatsioon kohati isegi juba töötas rahuldavalt, kuid mingite hiljutiste muudatustega läks jälle nii mõndagi peeti. Ma ei ole sillas ühestki teenusest, mille korrektse toimimise kandvaks nõudeks on teenusepakkuja nö. oma seadmed. Tulevik on teenusepakkujate käes, kes suudavad pakkuda oma teenust võimalikult paindlikult seadmetel, mis inimestel juba kodus olema on. Mingis kindlas riistvaras kinni istumine on iganenud arengusuund, riistvara aegub tänapäeval erinevatel põhjustel liiga kiiresti. Seetõttu võiks investeerida rohkem pakutava teenuse universaalsusesse, mitte selle mingile väga kitsale riistvarale sobivaks kirjutamisele ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
18.03.2016 17:29:38
|
|
|
| Eks neid apse ikka juhtub. Kuuldavasti siinpool parandatakse Samsa äppi nii kiiresti ja niipalju kui suudetakse (mõnda asja ei saavatki). Aga siis saadetakse parandus Koreasse ja Samsung hakkab uuendusi tagasi saatma ilmselt Hiina postiga läbi tollilao. Nii et kui pühasid ei satu vahele jääma, jõuab heal juhul kuu ajaga kohale. Selline ajaraiskamine on tänapäeval arusaamatu
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
18.03.2016 18:25:31
|
|
|
| Kui boksiga saaks Samsungi originaalpulti edasi kasutada ega siis sellest äpist polekski kahju. Aga kurat võtaks, see asi töötas ju vahepeal ilusti. Nii nagu mõeldud oli. Jamaks läks millalgi siis, kui ETV'd HD'ks läksid ja minuarust iga päevaga järjest enam nöögib see värk. Kerimise nuppu ei maksa üldse puutuda, siis on suured jamad garanteeritud kohe. Kasutaja DigeBeni algsest murest sain mina hoopis teistmoodi aru, kui Armjan. Ma usun, et tal on samasugune kompott kasutusel nagu minul - uue teenuse järgi samsungi äpp ja motorola vana UI'ga. Asju mida tahaks kindlasti vaadata aga Samsung nöögib saab ilma mingi probleemita vaadata vana UIga Motorola peal. Kordan üle, et see on ka uue teenusega ühendatud, sama ruuteri küljes, kus Samsungi TV koos äpiga. Mis krdi pleieri fiximise jutt käib? Osad samsungid saavad uue firmwarega korras pleieri ja teised mitte? Sry aga ma tahaks aru saada, et kuidas oli võimalik, et enne asi töötas, kuigi pleier on olnud aegade algusest saati vigane (Teliast tulnud info põhjal)?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
18.03.2016 18:37:23
|
|
|
| Samsungiga läks midagi totaalselt metsa päev enne Vabariigi aastapäeva. Siis tehti ümbersuunamine, et üldse pilti ette saaks. Nii et varsti saab kuu aega täis. Hetkel polegi võimalik normaalselt teenuseid kasutada. Ootame ära kui äpp uuesti käima saadakse, eks siis ole näha mis töötab ja mis mitte...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
18.03.2016 19:54:28
|
|
|
Varsti peaks Samsung uue versiooni üles panema, siis saate suunamisest lahti. Ivar, see kuradi pleier... Eks sinu pilgu läbi saan sust aru, väga hästi saan. Pleier on teema, kuradima või mitte, reaalsus on selline olenemata sellest, mida mina, sina või kolmas arvab.
Ma võin ka mitte midagi öelda
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.03.2016 21:06:57
|
|
|
Ma ütleks ainult ühe lause. Rikkis Samsungist pole mõtet enne rääkida kui teadmamees ütleb, et see on OK.
Sellest vahetpidamata rääkimine keerutab lihtsalt kommenteerijas endas ja teistes emotsioone üles, kuid tegelikku lahendust see ikka ei too.
Isiklikult vaatan Samsungit ja selle Elioni! äppi täna juba minevikuvõtmes kuigi mul on kodus neid kaks tükki, ühte tarbitakse muretult, teist äppi ei kasuta kuna boksiga mugavam.
Olgugi, et lootus on olemasolevatel klientidel varsti võimalus saada Telia äpp, olen ma 99% kindel, et see ei paranda kõikidel neidsamu pleieriprobleeme, Samsa seeriad ja aastad on erinevad oma probleemidelt.
Ehk olgu siis Moto või Arris, uus või vana teenus, kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
18.03.2016 22:46:52
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ma ütleks ainult ühe lause. Rikkis Samsungist pole mõtet enne rääkida kui teadmamees ütleb, et see on OK.
Sellest vahetpidamata rääkimine keerutab lihtsalt kommenteerijas endas ja teistes emotsioone üles, kuid tegelikku lahendust see ikka ei too.
Isiklikult vaatan Samsungit ja selle Elioni! äppi täna juba minevikuvõtmes kuigi mul on kodus neid kaks tükki, ühte tarbitakse muretult, teist äppi ei kasuta kuna boksiga mugavam.
Olgugi, et lootus on olemasolevatel klientidel varsti võimalus saada Telia äpp, olen ma 99% kindel, et see ei paranda kõikidel neidsamu pleieriprobleeme, Samsa seeriad ja aastad on erinevad oma probleemidelt.
Ehk olgu siis Moto või Arris, uus või vana teenus, kõik toimib. |
Ma olen ka loobunud ootamisest ja lootmisest et see salvestuste probleem kunagi korda saab, aga nii huvi pärast küsiks, et mis mudelil seda probleemi siis pole? Sa väidad et kõigil seeriatel ja aastatel on erinevad probleemid? Nii palju kui mina olen kasutanud (E8000, F9000, H8000, HU8500), siis kõigil on täpselt 1 ja sama probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
18.03.2016 23:09:08
|
|
|
Mul on samsa h7000 ja probleeme eriti ei ole (paar korda vast on järelvaatamine takerdunud), aga järelvaatamist kasutan üsna vähe ja salvestusi ei kasuta üldse. Selle eest nöögib mul alalõpmata inteno ruuter, aga see pole selle teema lugu.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
19.03.2016 00:49:15
|
|
|
Vabandan kõrvalise teema pärast siin telekate ja äppide probleemides aga äkki teab keegi öelda kui kaua veel Amino digibox on toetatud? Mulle piisab SD kanalitest ja SCART ühendusest, sest telekanalite sisu on jätkuvalt selline, et pean ülepingutatuks HDMI signaali või suuremat telekat(praegu kasutan 19" ekraani).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.03.2016 01:09:37
|
|
|
montez, eks ta töötab senikaua, kuniks elupäevi antud. Probleem võib sinu jaoks tekkida, kui järjest rohkem kanaleid hakatakse ainult MPEG4 kodeeringus edastatama. Seda kodeeringut Amino ei tunnista.
Motorola aga on praegu 20€ eest saadaval. Küll uue S3 puldiga.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.03.2016 02:00:01
|
|
|
| jägaja, kas praegu mõni kanal elioni võrgus on mpeg4?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
19.03.2016 02:27:58
|
|
|
Kas Samsungitele antakse Arris tasuta aastaks, kui äpiga on probleeme? Kas see eeldab mingit kirja, murekurtmist telefoni teel või kohaleminekut?
Mis sisuline vahe on Arrisel ja ülalnimetatud Motorola pakkumisel? Vahe on üle 40 euro.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.03.2016 09:01:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jägaja, kas praegu mõni kanal elioni võrgus on mpeg4? |
Mõni peaks olema, aegajalt on olnud uudis, et amino omanikud jäävad kanalist ilma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
19.03.2016 14:24:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| jägaja, kas praegu mõni kanal elioni võrgus on mpeg4? |
Mõni peaks olema, aegajalt on olnud uudis, et amino omanikud jäävad kanalist ilma |
Jah, just selle põhjendusega kadus Aminost viimati Fashion TV, enne seda mingid pornokanalid, lisaks peaksid ju kõik HD kanalid, milliseid on juba terve posu, olema mpeg4.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.03.2016 14:54:43
|
|
|
Vaatasin järgi, nii ongi. Viimati kui pildikvaliteedi hala oli, siis jäi meelde nagu, et oodatakse kuni aminod maha surevad saab mpeg4 peale minna. Et topelt striime käima ei panda.
Siis asi selge, vaikselt jääb amino valik väiksemaks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 21:03:29
|
|
|
Telia äppi LG teleris näppides avastasin, et osadel kanalitel on Dolby Digital heli.
DD 5.1 heli on:
Discovery IDx HD
Discovery Sci HD
Animal Planet HD
Brava HD
DD 2.1 heli on:
BBC Earth
History H2
MCM Top HD
DJAZZ.tv HD
Kuna kõiki kanaleid pole tellitud, siis vbla mõni veel DD heliga.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.03.2016 21:25:39
|
|
|
läbi ressi lased?
vana nuti peal motorola laseb ka 1-2 kanalit või rohkm...pole lapanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
19.03.2016 21:31:41
|
|
|
Läbi ressi lastes märkasin jah.
Aga see LG äpp, samsa äppi ei tea.
| jeesus188 kirjutas: |
läbi ressi lased?
vana nuti peal motorola laseb ka 1-2 kanalit või rohkm...pole lapanud |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.03.2016 21:40:21
|
|
|
| Six kirjutas: |
Läbi ressi lastes märkasin jah.
Aga see LG äpp, samsa äppi ei tea.
| jeesus188 kirjutas: |
läbi ressi lased?
vana nuti peal motorola laseb ka 1-2 kanalit või rohkm...pole lapanud |
|
LG, Samsad ja Motorola vana kreatv tarkvara näitavad täna ressile DD, DTS digiheli, teistel lihtsalt PCM 2.0 digiheli.
Nii valitud kanalitel kui filmiriiuli ja videolaenutuse vastavad filmid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
20.03.2016 12:41:31
|
|
|
| Uue nutitv menüü ja DD heli osas pole (häid) uudiseid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.03.2016 13:39:48
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jägaja, kas praegu mõni kanal elioni võrgus on mpeg4? |
Sai paar kuud tagasi tellitud paar lisapaketti. Arristel, kus neid kanaleid tahetigi vaadata, on ilusti olemas, kuu tagasi keegi avastas, et aminole ei tulnudki (eriti?!) midagi Et siis vastavalt vajadusele tasub ikka uuemate boxide poole vaadata.
Muidugi uuemad boxid maksavad ka ikkagi midagi, aminoid saab vahepeal tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TPV
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2011
|
20.03.2016 16:51:57
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda Amino 110 Management Passwordi? Eile lihtsalt hangus stardil ja edasi ei liigu (täna proovisin ka ... sama lugu), äkki saaks talle miskeid sunnimeetmeid rakendada?! Tel nr profiilis olemas.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.03.2016 18:48:27
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Muidugi uuemad boxid maksavad ka ikkagi midagi, aminoid saab vahepeal tasuta. |
Praegu Motorola vip1003+S3 pult 20€ Telia poes.
Ning Motorola VIP1003+S2 pult 99€
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.03.2016 19:02:47
|
|
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.03.2016 19:17:37
|
|
|
Ilmselgelt näha millele rõhutakse. Muide need Motorolad on juba pikemat aega 20€ nagu TG789 ruutergi.
Samas ostetakse ludinal, kuigi sai mainitud, et mõnevõrra aeglasem kui Arris. Vastust tuleb, kuhu mul kiiret on
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.03.2016 19:29:25
|
|
|
Kvaliteet maksab, nii, et ma ostaks 99.- eest
Paraku kliendid vaatavad hinda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.03.2016 20:10:19
|
|
|
indrekp, ma eeldaks sinult Telia töötajana kõrgemat professionaalsust ja paremat informeeritust, enne, kui väidad, nagu saaks TG789vn poest osta 20€ eest.
Tegelikult ei saa juba mitmeid nädalaid osta seda ruuterit, sest lihtsalt pole seda müügis!
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
20.03.2016 23:38:50
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Muidugi uuemad boxid maksavad ka ikkagi midagi, aminoid saab vahepeal tasuta. |
Praegu Motorola vip1003+S3 pult 20€ Telia poes.
Ning Motorola VIP1003+S2 pult 99€  |
Kohe näha, mis rohkem hinnas on.
Ja mida peab vägisi odavalt kaasa suruma. S3....
Tõe huvides peab siiski mainima, et alguses uute hindadega tehti natukeseks ajaks strateegiline viga ja müüdi ka Motorola vip1003+S2 pult 20€.
Aga kiiresti jagati mats ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.03.2016 08:42:29
|
|
|
Tehnikute laos on neid vähekasutatud TG789 ruutereid veel järgi, täpselt sama 20€ hinnaga.
Rabage kuni soodsalt saate, mis te arutlete siin komplekteerituse üle, neid on arvel erinevate hindadega ja kaubakoodidega, müüakse nii nagu müüakse.
Vähemalt ei ole nii, et peale soodsa tellimuse vormistamist tuleb kiri, vabandame vale hinna pärast.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.03.2016 10:34:53
|
|
|
indrekp, ja kust klient selle tehnikute lao "poe" ka leiab?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.03.2016 12:02:05
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
indrekp, ja kust klient selle tehnikute lao "poe" ka leiab?  |
Tellib tehniku, maksab kümneka kulleri mängimise eest ja vormistab kohapeal ära. Klienditoel läheb viimase võimaluse kasutamine ülimaks keberniidiks, kui klient peaks juhtumisi tahtma odavat ruuterit.
Indrekp, mõtle teinekord läbi ka mida õhku paiskad!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
21.03.2016 12:02:08
|
|
|
Eile avastasin ühe imeliku asja.
Ühesõnaga kui sul on tellitud MinuTV, siis saad tasuta kaasa salvestamise ja lastenurga.
Aga Lastenurka saadki vaadata ainult nutiseadmest, telekast tahab saada lisa 3.- euri/kuus.
Loomulikult saan nutiseadmest lasta Lastenurga ka suurde telekasse aga milleks selline sebimine?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
21.03.2016 12:17:37
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
Eile avastasin ühe imeliku asja.
Ühesõnaga kui sul on tellitud MinuTV, siis saad tasuta kaasa salvestamise ja lastenurga.
Aga Lastenurka saadki vaadata ainult nutiseadmest, telekast tahab saada lisa 3.- euri/kuus.
Loomulikult saan nutiseadmest lasta Lastenurga ka suurde telekasse aga milleks selline sebimine? |
Kusagil pole mainitud, et minuTV tellimisega saad ka lastenurga teenuse Telia TV peale. See kooslus on ainult salvestamisega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.03.2016 12:45:56
|
|
|
Need on täiesti eraldi teenused, paraku aga nii segase ülesehitusega, et klient ei saa aru, et need on erinevad asjad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
21.03.2016 23:08:30
|
|
|
| "Tasuta" tähendab seda, et teised kliendid maksavad need kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
21.03.2016 23:24:57
|
|
|
Telia hakkab FOXplayd näitama
See ongi siis see põnev uuendus mida lubati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
21.03.2016 23:33:32
|
|
|
| Kuskil avalikult ka uudis FOXplay kohta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.03.2016 23:36:22
|
|
|
| loox kirjutas: |
| "Tasuta" tähendab seda, et teised kliendid maksavad need kinni. |
Paluks exceli tabelit täpsete skeemide ja arvutustega.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|