Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.03.2013 09:37:13 vasta tsitaadiga

Peaks Samsa ametlikusse supporti kirja saatma, et las vaadaku mis porr Eesti lehel toimub. Kunagi lugesin, kuidas üks eesti ajakirjanik suutis peale väikest vestlust mingi samsa tähtsa ninaga Eesti välja tuua Samsungi "vene" hooldusalast ja viia meid "euroopa" hooldusalasse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 19:32:59 vasta tsitaadiga

Hea kuulutus icon_lol.gif
http://www.okidoki.ee/item/2200747/

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 22:32:56 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Peaks Samsa ametlikusse supporti kirja saatma, et las vaadaku mis porr Eesti lehel toimub. Kunagi lugesin, kuidas üks eesti ajakirjanik suutis peale väikest vestlust mingi samsa tähtsa ninaga Eesti välja tuua Samsungi "vene" hooldusalast ja viia meid "euroopa" hooldusalasse thumbs_up.gif
See oli jah, omaette tore lugu - ta võrdles seda sellega, kui mõni Euroopa firma paneks Korea Jaapani hooldusalasse. See lõi Samsungi juhtivatel tegelastel ekraani selgeks icon_lol.gif
Kui ma seda õigesti mäletan...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 11.05.2013 02:21:11 vasta tsitaadiga

Aparaadi kaudu vahendavad Inglid ülivõimast kõrgsageduslikku energiat, mis "pressitakse" inimese kõikidesse rakkudesse. Toime on kohene, sest toimub kvanttasandil.
jne icon_lol.gif

http://knopkaingel.jimdo.com/
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 22:27:51 vasta tsitaadiga

fg kirjutas:
Aparaadi kaudu vahendavad Inglid ülivõimast kõrgsageduslikku energiat, mis "pressitakse" inimese kõikidesse rakkudesse. Toime on kohene, sest toimub kvanttasandil.
jne icon_lol.gif

http://knopkaingel.jimdo.com/


"Teenuste" hinnad on võimelised küll positiivset energiat süstima icon_biggrin.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 19:42:27 vasta tsitaadiga

fg kirjutas:
Aparaadi kaudu vahendavad Inglid ülivõimast kõrgsageduslikku energiat, mis "pressitakse" inimese kõikidesse rakkudesse. Toime on kohene, sest toimub kvanttasandil.
jne icon_lol.gif

http://knopkaingel.jimdo.com/


nagu sisepõlemismootori sissepritse süsteem icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 23.05.2013 08:08:55 vasta tsitaadiga

http://www.candiny.ee/veerg-kondoomid-vkaelus-p%C3%B5randa-pikkus-satiin-%C3%95htukleit-p-7737.html

õige suurus sobib ise, siis võib jätta sõnumi suurus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 01.06.2013 12:54:08 vasta tsitaadiga

http://www.photopoint.ee/et/toode/19499/kata-kott-air-bag-kt-abs-hd

Kunagi, kui telekas näitas peamiselt "suure kodumaa" filme, oli üks väheke õudne film -- "Peata ratsanik"
Ajad on teised aga teema endiselt õhus... (või pea maas)

Edit: Kaotsiläinud pea ilmub teinekord välja, selleks et abi pakkuda icon_lol.gif


viimati muutis WaHur 18.06.2013 18:54:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapsu
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 07.06.2013 08:46:11 vasta tsitaadiga

[quote="WaHur"]http://www.photopoint.ee/et/toode/19499/kata-kott-air-bag-kt-abs-hd

Kunagi, kui telekas näitas peamiselt "suure kodumaa" filme, oli üks väheke õudne film -- "Peata ratsanik"
Ajad on teised aga teema endiselt õhus... (või pea maas)[/quote]

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Raseerijad ja terad -60% soodsamalt kui Gillette. El fidel, Black Edition, El che.
www.raz-war.ee
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.06.2013 13:31:57 vasta tsitaadiga

http://applespot.ee/foorum
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 14:05:13 vasta tsitaadiga

Seal jah naljaninad koos... apple maailma parim arvut
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 18.06.2013 11:45:05 vasta tsitaadiga

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?25,7154614

Olemas jah aga millegipärast lukus


viimati muutis aixi 18.06.2013 17:25:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 13:58:33 vasta tsitaadiga

aixi, olemas ju: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=52978&highlight=naljakad+nimed
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.07.2013 10:23:16 vasta tsitaadiga

Põnevad kasutustingimused
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2013 20:04:15 vasta tsitaadiga

Müün tosse, mudelit ei tea, ajaviiteks lasin pildi järgi googlel otsida.
Pani ikka muigama küll. Seda saaks ideaalselt reklaamina kasutada.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 23.02.2014 11:42:03 vasta tsitaadiga

http://www.d-e-f-i-n-i-t-e-l-y.com/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobiVahtra
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 28.02.2014 12:15:36 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Kliinik.ee lehel on seksuaaltervise test meestele. seal on öeldud, et "Kui teie punktisumma on 21 punkti või alla selle, esineb Teil erektsioonihäirete tunnuseid."

nali on selles, et leht tundub selline täiesti tõsine leht olevat, aga... selles konkreetses testis polegi võimalik saada rohkem kui 21 punkti icon_lol.gif mingi pullivenna tehtud ilmselt


Päris kaval jah thumbs_up.gif

_________________
https://granito.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 17:06:25 vasta tsitaadiga

RobiVahtra kirjutas:
dvd vader kirjutas:
Kliinik.ee lehel on seksuaaltervise test meestele. seal on öeldud, et "Kui teie punktisumma on 21 punkti või alla selle, esineb Teil erektsioonihäirete tunnuseid."

nali on selles, et leht tundub selline täiesti tõsine leht olevat, aga... selles konkreetses testis polegi võimalik saada rohkem kui 21 punkti icon_lol.gif mingi pullivenna tehtud ilmselt


Päris kaval jah thumbs_up.gif


tsitaat:
Teie punktisumma on: 24


icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 13.03.2014 12:28:51 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=r0kjJ23z1WU

BGA külmjoode icon_biggrin.gif

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 27.03.2014 21:23:34 vasta tsitaadiga

Keegi viitsiks ära tõlkida?

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/bluetooth+hiir/Hiir-bluetooth-ESPERANZA-EM114-DPI-800-1600-5-buttons-64138

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 01:09:21 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et seal on see asi nii, et kategooriate pealkirjad saavad automaatse tõlke (nt tootja, tootegrupp, hiire tüüp) ja need kanduvad kirjeldusele edasi. Selle tõttu ongi vaid üksikud sõnad tõlgitud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 22:55:49 vasta tsitaadiga

Mis on pildil valesti? icon_lol.gif

http://osta-ee.postimees.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=75055332&_src=desktop

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.03.2016 23:01:01 vasta tsitaadiga

??
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 23:04:00 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
??


Ootame teravamaid foorumlasi!

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 23:05:09 vasta tsitaadiga

katus?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.03.2016 23:05:50 vasta tsitaadiga

Pildistaja peegeldus?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 23:09:33 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Pildistaja peegeldus?


Loomulikult icon_lol.gif
Ma küsisin ja ta vastas ja ta ajas iba icon_lol.gif
Paljas naine ja mätas oli ikka suht karvik, eriti kui suurendada icon_lol.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.03.2016 23:09:42 vasta tsitaadiga

Sa oleks võind kohe õige pildi lingi anda. Ma vaatasin nagu idikas seda kabiini üldpilti
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.03.2016 23:11:15 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Janis kirjutas:
Pildistaja peegeldus?


Loomulikult icon_lol.gif
Ma küsisin ja ta vastas ja ta ajas iba icon_lol.gif
Paljas naine ja mätas oli ikka suht karvik, eriti kui suurendada icon_lol.gif


Seda alumist nuppu ma ei pannudki tähele icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 12:11:24 vasta tsitaadiga

6-nda pildi peal näha, et vähe alasti. Et kui seda oli mõeldud siis pole vahet, ega muhvigi seal näha pole icon_lol.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 13:26:03 vasta tsitaadiga

hihihi, poisid nii elevil kohe kui paljast naiseihu näevad
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.03.2016 13:35:50 vasta tsitaadiga

Äkki mees?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 14:01:38 vasta tsitaadiga

Tulnukas
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addynol
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 20:43:59 vasta tsitaadiga

Keegi kummiga kojamees antakse ka veel kauba peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmas
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2016




sõnum 12.04.2016 15:02:28 vasta tsitaadiga

Kui hakkad endale sobilikku auto otsima ja leiad selle: http://www.kuldnebors.ee/79666186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 16.01.2019 13:38:34 vasta tsitaadiga

Uuendaks seda lehte üle peaaegu kolme aasta.
https://www.boostjuicebars.ee/kontakt/
Korraldad vanaema matust? Keegi ei ole kurb, kui kõht on Boosti täis.

Njahh.....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 14:52:20 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/paulvixie/status/1063847007180197888
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2020 17:37:46 vasta tsitaadiga

Leidsin facebookist imeliku reklaami ja seda avades tuli välja Martin Helme on mingite bittcoinside hangeldaja. Midagi pole teha, invensteerisin kõik oma raha icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Link: link

Fail juhuks kui maha võetakse: https://www.upload.ee/files/11546591/web.7z.html

Krt raha hakkab tulema nagu vändrast saelaudu, kui ma lollide puule raha alla panen. Nali muidugi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.04.2020 14:34:36 vasta tsitaadiga

alartt, https://epl.delfi.ee/uudised/valeandmeid-kasutav-anonuumne-liikumine-puistas-eesti-facebooki-ule-poliitreklaamiga?id=89649007
tagasi üles
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 13.08.2020 10:54:44 vasta tsitaadiga

https://foorum.perekool.ee/teema/koostagem-perekooli-klassikalise-sonaraamatu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 10:52:02 vasta tsitaadiga

MySQL 25nda sünnipäeva puhul täna tasub välja tuua nende kõige vanema bugi leht
https://bugs.mysql.com/bug.php?id=11472

Palju häid kommentaare

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 11:01:26 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
MySQL 25nda sünnipäeva puhul täna tasub välja tuua nende kõige vanema bugi leht
https://bugs.mysql.com/bug.php?id=11472

Palju häid kommentaare


... and the gf shall never marry him.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 27.11.2020 14:29:20 vasta tsitaadiga

2MB


aga ei, noh, kõigil juhtub:

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2024 12:43:08 vasta tsitaadiga

https://jaanipension.ee/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 27.11.2024 14:10:19 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
https://jaanipension.ee/

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.