Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2016 00:40:53 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Kui kaua garantiitööde teostamine aega võtab?
Viisin 2 nädalat tagasi hiire garantiisse ja siiamaani ei ole miskit vastukaja saanud icon_confused.gif

Garantii jälgimise lingil samuti pole midagi?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010




sõnum 05.02.2016 16:52:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ei olnud kirjas midagi jah.

Huvitav, kas AT vennad hoiavad silma peal sellel teemal.. Igatahes täna lõuna ajal tuli kõne, et võin uuele hiirele järgi minna. Viga oli vähe suurem ning vahetati uue vastu ära thumbs_up.gif
Hiir ise CM Storm Mizar.

Edit: El-Fuego, Hiirel oli sensoriga probleemid, lisaks andis üks küljepealne nupp saba..
See sensor (avago 9800) pidigi olema selline poolpidune, nagu hiljem lugesin sellekohta. Hiir ise on suht soodne ja väga mugav. Väga suurte seadistamisvõimalustega ka thumbs_up.gif
Kuna teinekord läheb shooterites rahmeldamiseks, siis see hiir on seal ikka asja eest, sest hiir töötab ka hiiremati suhtes nurga all.

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.02.2016 00:00:29 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Tomorrow, Ei olnud kirjas midagi jah.

Huvitav, kas AT vennad hoiavad silma peal sellel teemal.. Igatahes täna lõuna ajal tuli kõne, et võin uuele hiirele järgi minna. Viga oli vähe suurem ning vahetati uue vastu ära thumbs_up.gif
Hiir ise CM Storm Mizar.

Edit: El-Fuego, Hiirel oli sensoriga probleemid, lisaks andis üks küljepealne nupp saba..
See sensor (avago 9800) pidigi olema selline poolpidune, nagu hiljem lugesin sellekohta. Hiir ise on suht soodne ja väga mugav. Väga suurte seadistamisvõimalustega ka thumbs_up.gif
Kuna teinekord läheb shooterites rahmeldamiseks, siis see hiir on seal ikka asja eest, sest hiir töötab ka hiiremati suhtes nurga all.


ot:
Ma võtsin Roccat Kone XTD ligi just äsja. Loodan, et kestab

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 13:17:11 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas AT garantiisüsteem läbi DPD on nii, et regad jne. ära nende süsteemis ja siis kuller ise helistab ning võtab asja peale ja AT ise taob kulleri kinni?

Või tuleb ikkagi ise kullerile helistada ja whatnot ning maksta ka transa eest?

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 13:17:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas AT garantiisüsteem läbi DPD on nii, et regad jne. ära nende süsteemis ja siis kuller ise helistab ning võtab asja peale ja AT ise taob kulleri kinni?

Või tuleb ikkagi ise kullerile helistada ja whatnot ning maksta ka transa eest?


Telefon: +372 601 1502 (E-R 9-18)
info@arvutitark.ee

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 19.02.2016 14:26:03 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas AT garantiisüsteem läbi DPD on nii, et regad jne. ära nende süsteemis ja siis kuller ise helistab ning võtab asja peale ja AT ise taob kulleri kinni?

Või tuleb ikkagi ise kullerile helistada ja whatnot ning maksta ka transa eest?


tsitaat:
3. GARANTII TEOSTAMINE

3.2. Arvutustehnika toimetamine garantiihoolduseks Arvutitark'ele ja tagasi toimub Kliendi kulul. Erandiks on juhud kui seadmele kehtib On-site garantii, sellisel juhul teostatakse garantiiremont seadme paiknemise kohas. Arvutitark.ee katab kõik kulud vigase seadme toimetamisel maaletoojale ja tagasi meie hooldusosakonda.


Enda kogemustest olen enda kulul neile saatnud ning nemad nende kulul mulle tagasi saatnud (siiani olen neile kulleriga saatnud ja nemad mulle SmartPostiga saatnud).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 15:36:25 vasta tsitaadiga

Siim159, thumbs_up.gif. See on täiesti jabur. Ühesõnaga tundub, et kasutan vist seda "nädala jooksul tagasi viimist"... kas see hakkab ikka kullerit kasutades peale sellest kui kulleri käest kätte saan või ikkagi ostuarve päevast?
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013




sõnum 19.02.2016 16:00:07 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Siim159, thumbs_up.gif. See on täiesti jabur. Ühesõnaga tundub, et kasutan vist seda "nädala jooksul tagasi viimist"... kas see hakkab ikka kullerit kasutades peale sellest kui kulleri käest kätte saan või ikkagi ostuarve päevast?


tagasi viimist - sa mõtled ikka 14 päevast tagastusõigust? see peaks kehtima hakkama kauba kättesaamisest jep http://www.arvutitark.ee/est/Info14-paevane-tagastusoigus.
Töötab nii ka, et esitad taotluse ära, siis on veel aega 14 päeva, et asi tagastada
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2016 18:06:13 vasta tsitaadiga

Hyrax, TY, kasutan täpselt seda icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2016 19:29:18 vasta tsitaadiga

Ise avastasin selle firma tänu sellele, et ta avas Jõhvi linnas oma esinduse. Nii et tegelikult on poodidest kasvõi promo eesmärgil täiesti kasu. Muidugi on see küll veidi kallim kui niisama reklaamplakat osta, kuid kui poest õnnestub üht-teist maha ka müüa, siis on ju väga hea.
Kindlasti määrib märkimist ka see, et mina ei leidnud ühtegi teist firmat kes Crhomecasti Eestis müüks ning kuigi selle hind võiks veidi parem olla, siis paljude teiste toodete hinnad on seal väga konkurentsivõimelised. Olen sinna poodi juba enam kui 500 € jätnud ning minu ootusi pole nad veel petnud. Endal veel garantiikäitlemise kogemust ei ole ning probleemide lahendamine on just see mis määrab firma tõelise tugevuse, kui siiani on nad mulle õnneks terveid asju müünud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010




sõnum 02.03.2016 20:03:16 vasta tsitaadiga

ot:
Lõin kiirelt kokku hetkel käeulatuses tšekkidel olevad summad ja sain üle 1400 euri kokku, reaalselt on need summad tunduvalt suuremad, mis ma aasta jookul sinna jätnud olen icon_lol.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 10.03.2016 10:56:26 vasta tsitaadiga

Ostsin kuskil aasta tagasi wifi ruuteri millel on selline viga, et täiesti suvalistel aegadel lülitab wifi välja (juhtub tihedamini kui tuba keskmisest soojem), mõnikord on nädalase vahega, teinekord paar korda päevas.
Kas mul on mõtet seda garantiise viia, suudaks nad viga tuvastada või pigem kaks nädalat testitaks ja siis öeldakse, et asi korras.
Oskab keegi kommenteerida?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013




sõnum 10.03.2016 11:08:35 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ostsin kuskil aasta tagasi wifi ruuteri millel on selline viga, et täiesti suvalistel aegadel lülitab wifi välja (juhtub tihedamini kui tuba keskmisest soojem), mõnikord on nädalase vahega, teinekord paar korda päevas.
Kas mul on mõtet seda garantiise viia, suudaks nad viga tuvastada või pigem kaks nädalat testitaks ja siis öeldakse, et asi korras.
Oskab keegi kommenteerida?


kui sa seda kuidagi dokumenteerida saad ehk tõestada vea olemasolu, siis on lihtsam. Aga sellele küsimusele vast siin keegi vastata ei oska, pead lihtsalt koha peale viima ja vaatama, mis ütlevad. Kirjutada garantii meilile pole eriti mõtet ka, ma kirjutasin paar kuud tagasi sinna ja vastust ei tulnudki kunagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.03.2016 14:21:28 vasta tsitaadiga

Hyrax kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ostsin kuskil aasta tagasi wifi ruuteri millel on selline viga, et täiesti suvalistel aegadel lülitab wifi välja (juhtub tihedamini kui tuba keskmisest soojem), mõnikord on nädalase vahega, teinekord paar korda päevas.
Kas mul on mõtet seda garantiise viia, suudaks nad viga tuvastada või pigem kaks nädalat testitaks ja siis öeldakse, et asi korras.
Oskab keegi kommenteerida?


kui sa seda kuidagi dokumenteerida saad ehk tõestada vea olemasolu, siis on lihtsam. Aga sellele küsimusele vast siin keegi vastata ei oska, pead lihtsalt koha peale viima ja vaatama, mis ütlevad. Kirjutada garantii meilile pole eriti mõtet ka, ma kirjutasin paar kuud tagasi sinna ja vastust ei tulnudki kunagi.


Tegelikult nad suudavad ju vastata ja olla väga tublid kuid samas teinekord siin loed siis hoia kahe käega peast kinni. Ei tahaks ju väga uskuda, et kaadri voolavus neil nii suur. Imelik jah see vastamise teema neil.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013




sõnum 10.03.2016 17:50:57 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Hyrax kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ostsin kuskil aasta tagasi wifi ruuteri millel on selline viga, et täiesti suvalistel aegadel lülitab wifi välja (juhtub tihedamini kui tuba keskmisest soojem), mõnikord on nädalase vahega, teinekord paar korda päevas.
Kas mul on mõtet seda garantiise viia, suudaks nad viga tuvastada või pigem kaks nädalat testitaks ja siis öeldakse, et asi korras.
Oskab keegi kommenteerida?


kui sa seda kuidagi dokumenteerida saad ehk tõestada vea olemasolu, siis on lihtsam. Aga sellele küsimusele vast siin keegi vastata ei oska, pead lihtsalt koha peale viima ja vaatama, mis ütlevad. Kirjutada garantii meilile pole eriti mõtet ka, ma kirjutasin paar kuud tagasi sinna ja vastust ei tulnudki kunagi.


Tegelikult nad suudavad ju vastata ja olla väga tublid kuid samas teinekord siin loed siis hoia kahe käega peast kinni. Ei tahaks ju väga uskuda, et kaadri voolavus neil nii suur. Imelik jah see vastamise teema neil.



Ei jah ma eelnevalt siin kirjutanud positiivsetest kordadest ja see suhe ongi umbes nii, et 10st korrast 9 korda on kõik nii, et üldse ei pea muretsema ja viisakad ja siis 1 kord on nii aia taha läinud kui üldse saab olla. See sama kord kui ei vastatud meili teel, siis telefoni teel läks seal pool inimene millegi pärast nii närvi (ju siis ma jätsin idioodi mulje), et ei lasknud enam mul ühtegi lauset lõpetada ja lõpuks ma tänasin teda aja eest ja katkestasin kõne ära. Seejärel tagastasin toote ka, sest ei viitsinud sellega jamada enam ja raha tagastati ka hiljem kui 14 päeva ja alles telefoni kõne peale ehk lõpuks läks kõik nihu, mis sai icon_biggrin.gif.

Aga pigem on see positiivne ettevõte. Lihtsalt vahel juhtub ka parimatel
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.03.2016 22:57:55 vasta tsitaadiga

Omniva pakiautomaati nad millegipärast tarneviisina ei paku. Halvad kogemused?

Ning arve tuleb ikka pdf failina, et saaks ise seda internetipangas sisse toksida. Võiks ikka tänapäeva tulla ja eeltäidetud maksekorraldus saaks makstud pangalingi vahendusel ühe klikiga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2016 09:42:29 vasta tsitaadiga

Omniva ju õues. Vaid hädaga saadad sellega.
DPD ja Itella soodsamad ka tihti.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urmet
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2016 01:48:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Omniva ju õues. Vaid hädaga saadad sellega.
DPD ja Itella soodsamad ka tihti.
elektroonika vaevalt seda kümmet miinuskraadi kardab. kas teiste pakid liiguvad küttega masinates?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2016 12:47:32 vasta tsitaadiga

Külm ise ei teegi midagi. Kondents pigem teemaks.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2016 19:27:52 vasta tsitaadiga

Urmet kirjutas:
Magic kirjutas:
Omniva ju õues. Vaid hädaga saadad sellega.
DPD ja Itella soodsamad ka tihti.
elektroonika vaevalt seda kümmet miinuskraadi kardab. kas teiste pakid liiguvad küttega masinates?
Tühja see küttega masin.
Itella puhul jõuavad komponendid üles sulada ja saad kodu viies suht kiirelt kasutusele võtta. Omnivast kapist võtad ja väljas -20 on, siis ootad pool päeva enne kui üles sulavad. icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.03.2016 22:08:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
No Omnivast võtadki öösel kell kolm välja ja koju jõudes magad edasi. Hommikuks ongi üles sulanud. icon_biggrin.gif

Aga jama, et Omnivat Arvutitark ei paku, kuna juba päevi ootab mind linna poes tellitud kaup, Omniva postkast on ainus läheduses olev ja linna asja pole. DPD pakipunkte ka pole läheduses.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2016 02:16:35 vasta tsitaadiga

Maardu pole ju nii kaugel?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AM1986EST
HV vaatleja
AM1986EST

liitunud: 22.02.2016




sõnum 22.03.2016 10:51:28 vasta tsitaadiga

Kas Arvutitark kunagi üldse Thrustmasteri roole pakkunud on? Vaatasin valikut ja peale Logitech G29 on mingid odavama otsa plastik roolid ilma force feedbackita. Muidu ostaks Euronicsist aga on kaubanduskeskuse kinkekaardid kus on ainult Arvutitark.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2016 12:15:16 vasta tsitaadiga

AM1986EST, uuri AT'st kas nad saavad äkki tellida sulle seda...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006




sõnum 22.03.2016 16:29:57 vasta tsitaadiga

AM1986EST kirjutas:
Kas Arvutitark kunagi üldse Thrustmasteri roole pakkunud on? Vaatasin valikut ja peale Logitech G29 on mingid odavama otsa plastik roolid ilma force feedbackita. Muidu ostaks Euronicsist aga on kaubanduskeskuse kinkekaardid kus on ainult Arvutitark.


mis mudel huvi pakub?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.