Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 715, 716, 717 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2016 22:15:02 vasta tsitaadiga

igapäev teeme stronki ja stronki missioon läheb igapäev tööle
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 15.03.2016 22:37:21 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
Aga palun, üks korralik eesti clan http://eu.wargaming.net/clans/500030105/


2/3 on aktiivsed jah. Kokku ~20-30 matsi on normaalsed.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.03.2016 22:46:47 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
erick kirjutas:
Hetkel on vist ainult üks klann terve Eesti peale, millel on mingid standardid. Muudesse peaks sisse saama ainuüksi näidates, et oled aktiivne mängija kes omab kasvõi ühte Tier 6 tanki.


Kas pead silmas endist BEST-i ? Seal on küll standardid aga pole enam liikmeid...

EATRil on uutele liikmetele WN8 nõue vähemalt 1500.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.03.2016 11:30:30 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, tundub et spontaanselt on hakatud mitmes klannis liitujate WN8-t vaatama icon_smile.gif

Jälgin seda arengut huviga ja loodan, et see viib Eesti klannide keskmist taset üles.

EDIT: eilse striimi naljakaim hetk: https://gfycat.com/ConfusedConfusedIggypops

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 17.03.2016 11:37:43 vasta tsitaadiga

kus nüüd on alles eripakkumisi tulema hakanud icon_eek.gif

mutz ja patton KR ja is3A kah turul.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2016 13:06:49 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
kus nüüd on alles eripakkumisi tulema hakanud icon_eek.gif

mutz ja patton KR ja is3A kah turul.



Eks nad saavad aru, et kauaks neil seda pidu enam ei ole ja lollidelt tulebki raha ära võtta.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.03.2016 13:18:04 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:

Eks nad saavad aru, et kauaks neil seda pidu enam ei ole ja lollidelt tulebki raha ära võtta.


Mismõttes? Mis selle WoT-ga siis nüüd juhtuma hakkab. Ma viimasel ajal olen ka rohkem mängima hakanud ja ei tundu küll, et asjad väga hullud oleks. Eks see viimane update ole selline maitse asi - kellele ema kellele tütar. Üldisemas plaanis ma küll aru ei ole saanud, et midagi katastroofilist seal oleks. Eks see match-making ole jah kohati natuke kummaline. Ei teagi millest. Eile näiteks Tier3-e sõites EU2 pakkus vaid Tier5 lahinguid samas EU1 pakkus normaalsemalt nii T3 kui ka T4 lahinguid. Muus osas noh - win some lose some.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 17.03.2016 13:27:10 vasta tsitaadiga

ma usun et selle põhiomanikul on ikka ysna savi kauaks seda pidu veel on, pappi peaks tal olema piisavalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2016 14:12:35 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
kr6ll kirjutas:
kus nüüd on alles eripakkumisi tulema hakanud icon_eek.gif

mutz ja patton KR ja is3A kah turul.



Eks nad saavad aru, et kauaks neil seda pidu enam ei ole ja lollidelt tulebki raha ära võtta.

Jah...maksta. No milleks...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 17.03.2016 18:13:07 vasta tsitaadiga

Kas tasub Strongholdi teha või mitte,mida mängija sealt võidab/saab ja mis asja mõte on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.03.2016 19:23:26 vasta tsitaadiga

dollarstar, ikka tasub, WR & WN8 see ei mõjuta, samas meeskond areneb seal kiiremini ja raha teenib veidi kah. Meeskonnamängu saab ka harjutada, samas on lahingud enamasti kiired ja lühikesed.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2016 00:28:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 18.03.2016 12:04:39 vasta tsitaadiga

How we made the new physics:

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.03.2016 21:37:01 vasta tsitaadiga

Tööl proovisin paar mängu teha...ei tea kas arvuti lahja, aga tabamuse lugemine on küll täielik saast vs Armored Warfare. Lisaks moona all kumas mingil saksa liini kergtankil igal sammul "maksa-maksa...sisuliselt makstes saad topelt pene".
Aga tabk ise liikus täiesti normaalselt. Ei mingit küllili teemat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 18.03.2016 23:04:13 vasta tsitaadiga

Oota, mis mõttes nagu? Kullaammo pole enam ammu ainult kulla eest!
Viimased isikud kes selle mängu üle viriseda võivad, on need kodanikud, kes pole sellesse mängu sentigi panustanud!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 19.03.2016 17:28:19 vasta tsitaadiga

https://eu.wargaming.net/shop/wot/vehicles/

Mida sealt ligi võtta, kui üldse võtta?

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.03.2016 17:54:42 vasta tsitaadiga

Aga võta seda millest sul maksimaalne kasu oleks ja sõita ka mõistaksid?
https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/ all on IS-3A ja PANZER 58 MUTZ ka saadaval.

Mul omal on T34, T-54 Mod 1 ja SU-122-44 sealt olemas. Sõidan vahelduva eduga kõigiga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.03.2016 18:00:54 vasta tsitaadiga

Ega ükski neist otseselt halb ei ole. Lõbus on vast mängida SU-100Y, SU-122-44, 54-1st, IS-6 ja CDCga. Eks rahakott otsustab ka icon_biggrin.gif

EDIT:
Samas su WNi vaadates väga üle tier 6 osta ei soovitaks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.03.2016 13:38:21 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
https://eu.wargaming.net/shop/wot/vehicles/

Mida sealt ligi võtta, kui üldse võtta?


Vaadates su statse on näha, et parimaid tulemusi näitad T-150ga. Selles su WN8 pea 2x kõrgem kui su overall. Järelikult tuleks sulle soovitada tugeva soomusega rasketanki. IS-6 võiks olla väga sobiv kandidaat, kui peamiseks eesmärgiks raha teha.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 20.03.2016 21:21:13 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis su statsid on(huvitav kuidas seda teised teavad) kuid nende jutust vaatan et kogemust pole palju.

Ma soovitaks osta selle, T-28E F-30
Tegemist on t4 tankiga, millel t6 kahur peal. Ehk siis sa oleksid sellega ilusti madalal tieril, pole vastas palju häid mängijaid. Sa teeksid palju dämmi sest sa lased ABSOLUUTSELT igast tankist läbi, igast asendist(kui on jama, laed kulla mida aga vaevalt et ette tuleb.

See on odav ka, 6 euri ja teenib korralikult pappi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.03.2016 22:44:07 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Ma ei tea mis su statsid on(huvitav kuidas seda teised teavad) kuid nende jutust vaatan et kogemust pole palju.

Ma soovitaks osta selle, T-28E F-30
Tegemist on t4 tankiga, millel t6 kahur peal. Ehk siis sa oleksid sellega ilusti madalal tieril, pole vastas palju häid mängijaid. Sa teeksid palju dämmi sest sa lased ABSOLUUTSELT igast tankist läbi, igast asendist(kui on jama, laed kulla mida aga vaevalt et ette tuleb.

See on odav ka, 6 euri ja teenib korralikult pappi thumbs_up.gif

Allkirjas GTA kasutaja. Enamus kasutab ühte kasutajanime erinevates kohtades, niiet nimi kuskile wotstatsi sisse ja voila icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.03.2016 05:28:36 vasta tsitaadiga

Nii. Kaks nädalat, 250+ mängu mängitud ja WN8 on pm 0. Olen hakanud leppima, et mida vähem loogiliselt mõtled, seda rohkem see kasuks seal mängus tuleb. Kuna ma aga olen paadunud intelligent, siis ei saa kuidagi ära harjuda sellega, et füüsikaseadused seal ei kehti. Paar nõksu ehk hakkab juba tulema, nagu teatud nurga alt "väljapiilumine" ja tule andmine, kahe tankiga ühele vastasele erinevalt küljelt lähenemine ja roomikutesse sihtimine, aga muidu ikka rookie mis rookie.
Probleem on aga selles, et millises tieris peaks mängu harjutama, et nendele, kes seal enda rasket elu välja elavad, jalgu ei jääks? Kahju on vaadata neid õnnetuid närvilisi, kellel pool mänguajast kulub labase sõnavaraga kommenteerimisele ja enda väljaelamisele kaasmängijate aadressil ja kes tavaliselt ise saavad esimese kahe minutiga otsa, ühtegi vastase tanki hävitamata või spottimata. Kui ma koliks kuhugi allapoole tieri, siis seal oleks ehk rahulikum? Praegu mängin tier 6 tankiga, aga VII. klassi tanki ei julgegi enam soetada, sest seal klassis saaks vist juba bänni botiks olemise eest. Ise arvasin alguses, et tier 9-10 on proffidele ja alamates astmetes saab rahulikult kätt harjutada? Või rikub see kellelgi midagi väga ära - näiteks kaotab reaalselt raha vms? Või miks nad nii närvilised seal on? Elavad lihtsalt ennast seal välja? Mu WN8 on küll "null", aga ma püsin ikka mängu viimase kolmandikuni elus ja seda mitte põõsas istudes, teen paar spotti ja hävitan ka mõne tanki, täiesti tavaline algaja tankist. Mul on igas madalamas tieris üks tank lõpuni välja arendatud, peaks ehk igas klassis kordamööda mängima?
Ja veel - puhtloogiliselt pannakse iga meeskond lahinguks kokku niikuinii keskmise WN8 järgi - vahet pole, kas mängijate hulgas on üks nullimees ja 9 ässa või kõik on keskpärased mängijad - keskmine võimekus peaks ikka sama olema?

Üks mäng 250-st jäi mulle eriliselt meelde - vastaste paar mängijat, sekundite lugemise ajal, ilkusid minu WN8 üle, lubasid mu lihtsalt rammimisega laibaks teha. Et ei hakka mürske kulutamagi. Minu tiimis andis üks mängija teada, et ära pane tähele, me kaitseme sind. Ja nii me läksimegi, 6-7 tanki pidevalt minu ümber, ei jäänud nad maha ega läinud palju ette. Lahingu võitsime, enamik elas ka lahingu üle. Väga liigutav kogemus oli, sõbralik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 21.03.2016 09:00:35 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Nii. Kaks nädalat, 250+ mängu mängitud ja WN8 on pm 0. Olen hakanud leppima, et mida vähem loogiliselt mõtled, seda rohkem see kasuks seal mängus tuleb. Kuna ma aga olen paadunud intelligent, siis ei saa kuidagi ära harjuda sellega, et füüsikaseadused seal ei kehti. Paar nõksu ehk hakkab juba tulema, nagu teatud nurga alt "väljapiilumine" ja tule andmine, kahe tankiga ühele vastasele erinevalt küljelt lähenemine ja roomikutesse sihtimine, aga muidu ikka rookie mis rookie.
Probleem on aga selles, et millises tieris peaks mängu harjutama, et nendele, kes seal enda rasket elu välja elavad, jalgu ei jääks? Kahju on vaadata neid õnnetuid närvilisi, kellel pool mänguajast kulub labase sõnavaraga kommenteerimisele ja enda väljaelamisele kaasmängijate aadressil ja kes tavaliselt ise saavad esimese kahe minutiga otsa, ühtegi vastase tanki hävitamata või spottimata. Kui ma koliks kuhugi allapoole tieri, siis seal oleks ehk rahulikum? Praegu mängin tier 6 tankiga, aga VII. klassi tanki ei julgegi enam soetada, sest seal klassis saaks vist juba bänni botiks olemise eest. Ise arvasin alguses, et tier 9-10 on proffidele ja alamates astmetes saab rahulikult kätt harjutada? Või rikub see kellelgi midagi väga ära - näiteks kaotab reaalselt raha vms? Või miks nad nii närvilised seal on? Elavad lihtsalt ennast seal välja? Mu WN8 on küll "null", aga ma püsin ikka mängu viimase kolmandikuni elus ja seda mitte põõsas istudes, teen paar spotti ja hävitan ka mõne tanki, täiesti tavaline algaja tankist. Mul on igas madalamas tieris üks tank lõpuni välja arendatud, peaks ehk igas klassis kordamööda mängima?
Ja veel - puhtloogiliselt pannakse iga meeskond lahinguks kokku niikuinii keskmise WN8 järgi - vahet pole, kas mängijate hulgas on üks nullimees ja 9 ässa või kõik on keskpärased mängijad - keskmine võimekus peaks ikka sama olema?

Üks mäng 250-st jäi mulle eriliselt meelde - vastaste paar mängijat, sekundite lugemise ajal, ilkusid minu WN8 üle, lubasid mu lihtsalt rammimisega laibaks teha. Et ei hakka mürske kulutamagi. Minu tiimis andis üks mängija teada, et ära pane tähele, me kaitseme sind. Ja nii me läksimegi, 6-7 tanki pidevalt minu ümber, ei jäänud nad maha ega läinud palju ette. Lahingu võitsime, enamik elas ka lahingu üle. Väga liigutav kogemus oli, sõbralik.


Kui battlechat häirib, siis valikute alt saad selle kinni keerata. Sinu WN8 250 mängu järel vaeval sõimu põhjuseks on. WoT is saavad kõik sõimata, ole sa algaja või uunikum. Mingit reaalset kasu battlechat ei oma, 99 prossu seal toimuvast on mõttetu möla - selle kinni panek ei jäta sind millegist olulisest ilma,
*Maksimum tieriks soovitaks kuuendat-seitsmendat - kui mängu mehaanika selge siis liigu edasi. WN võiks siis 700+ olla
*Mängu stardinimekirjade koostamiseks WN8-t ei kasutata
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 21.03.2016 09:42:07 vasta tsitaadiga

tier7 on juba enamv2hem kus midagi toimub, pole niisama lahmimine, seda siis reload time kohapealt jne, pole 2 sekki reload, hakkad arvestama mingihetk ka sellega jne, ning teenib raha ka veel t8 l2heb juba see rahateenimine raskemaks kui premmi pole, minumeelest. a ja m2ngus on veel nn suuremaid parema armoriga tanke kelle seljataga peitust m2ngida.

ise mul tuli esimene t7 tank tigerp sellega s6idan siiamaani, yks lemmiks tanke, korralik meeskond peale arendada ja vendid ning muu stuff ka peale. siis enamus t7 tank ka t9 vastu suht p2dev. tigerp yle 4 tuhande lahingu ja siiamaani igav pole icon_smile.gif linnamapid on brawlimiseks ideaalne, kui total noob vastas siis ei lase nad l2bi ka, ise 50 lasku lahinguajal sisse saanud ja 0 dmg icon_biggrin.gif

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.03.2016 10:24:26 vasta tsitaadiga

FastPotty

Esiteks ära arva et mängus on oluline võimalikult kiirelt võimalikult kõrge tier kätte saada. Sest mitte ainult sul pole parem tank, ka vastastel on. Seega pole vahet mis tieriga sa sõidad.
Ma soovitaks sulle hakata sõitma Hetzeriga. See on t4 TD. Sinna krutid otsa selle suure kahuri. Paned 10 tavalist ja 10 premium myrsku. Ni ja siis sõidad sellega nii et oled esimestest natuke tagapool ja muudkui teed kille. Kui lahingus oled sa oma tankiga top -s siis paned aga eesliinil ja lased enamus 1 lasuga maha.

Sinna peale paigaldad muidugi korraliku varustuse: kiirem sihtimine, kiirem laadimine ja ventilaator. Ned maksavad tublisti aga usu mind, see tasub ära. thumbs_up.gif icon_lol.gif

Et seda kõike kinni maksta siis kulutad 6 euri ja ostad omale selle t4 vene premiumi, T-28E F-30

Ja unusta need kõrgemad tierid ära, sõida max t5 veel 1k mängu ja siis vaatad mis edasi saab thumbs_up.gif icon_cool.gif

Juhul kui soovid siis ma võin sind treenida veidi. Saada PM kui oled huvitatud ja teeme sust korraliku Hetzer-killeri, keda ei pea enam 6 -kesi turvama thumbs_up.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 715, 716, 717 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.