Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 10.03.2016 18:23:50 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Päris palju on Androidi uuel versioonil veel kehvake, mõistetamatu otsus arendajate poolt icon_neutral.gif

näiteks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 18:57:23 vasta tsitaadiga

vaatame, kas siis aku vastupidavus on paranenud. Disain küll värvilisem väga palju ümberõppimist vist ei nõuagi
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 10.03.2016 19:00:55 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi suudab Waze näidata teekonda ka minimapilt. Enne oli ikka väga keeruline aru saada(eriti võõral maal), et kas viib õigesse kohta või täiesti vales suunas. Landscape vaates häirib all olev hall riba, mis ilma teekonnata raiskab mõttetult ekraani pinda.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 10.03.2016 19:35:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... täna märkasin, et uues Wazes on nüüdsest olemas hoiatus kiirusepiirangu ületamise kohta, spidomeetri nurka tekib kiirusepiirangu märk, kui kiirust ületad. Lõpuks ometi on mõistusele tuldud selles osas thumbs_up.gif lisaks näitab spidomeeter ka kiirendust ...

Mida vajutada? Kuidas aktiveerida? Ei märka ma mingit hoiatust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 20:06:21 vasta tsitaadiga

santiim, kaarti peab olema kiirusepiirangud paika pandud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2016 21:20:01 vasta tsitaadiga

salatoimik, on ka bug, et spidomeeter ei ilmu lihtsalt.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2016 00:37:17 vasta tsitaadiga

Üllatas mindki nüüd koju jõudes uuendus. Apple peal oli to ammu olemas, oli ka androidi aeg. Eks nüüd tasapisi parandavad.
Kiiruskaamerate kiirusepiirangut ei näita? icon_biggrin.gif Vahel nuputa ja nuputa. (Jaa, peab silmad lahti hoidma ja märke jälgima aga no see Narva tee on 70 ja 90 koguaeg vaheldumisi ülekantud tähenduses).

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 11.03.2016 02:42:18 vasta tsitaadiga

Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 12.03.2016 00:14:53 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


See on tegelikult jama, sain sellepärast 12€ kaamera käest trahvi. Sai pimedas Kilingi-Nõmme poolt Pärnu poole keeratud (pole väga tuttav kant), Läti poolt tulid rekkad ja andsin kohe talda, et jõuaks ette ära reastuda kiirendusrajalt, hetk hiljem käis punane välk ja sain mingi +4 vist kirja. Ikoon oli küll kaardil näha, aga ma ei pannud seda tähele, oleks häälhoiatus olnud, poleks üle kiirendanud icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.03.2016 00:54:16 vasta tsitaadiga

Jep on küll jama, endalgi ainus kaamerasse sõit seetõttu kontol olemas. Ootasin bussi taga möödasõitu ning kui lõpuks hakkasin mööduma ilmus kohe bussi tagant kaamera.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2016 09:28:37 vasta tsitaadiga

Njah, sai juba aasta tagasi seda arutatud, ikka sama jama.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8517076#8517076
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.03.2016 10:08:25 vasta tsitaadiga

Ma sooviksin, et need inimesed satuks pôrgusse kes iga peatunud autot repordivad teeââres
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.03.2016 11:34:04 vasta tsitaadiga

Viimased postitused nagu dejavu, kõik endal täpselt nii juhtunud.
Lahke 80ga sõitev bussi- või rekkajuht kiirendusrajal või maanteel kes sulle selgelt teed annab, siis teed ohutuse tagamiseks kiirema möödasõidu ja see võib lõppeda karistusega.
Mis puutub teavitusse waze poolt siis pigem olen ise VOLi maha unustanud, vahel läheb ühel masinal bluetoothi, teisel telefoni kõlarisse ja siis kord paned nii ja naa. Polegi märganud kas mõnikord hääl peal ja tegelikult ei teavita.

Super AMOLED kirjutas:
Ma sooviksin, et need inimesed satuks pôrgusse kes iga peatunud autot repordivad teeââres


Inimesed ei mõtle üldse... peale selle, et saab jälle ehk punne. Miks nad neid koguvad, isegi ei tea.
Samahästi võiks panna iga koha peale, järsk kurv, maja tee ääres. Inimesed looduses vms. Nägin jänest näiteks icon_biggrin.gif
Samas võiks lihtsustada üldse märgete tegemist.
Kolm nuppu, Ment (ükskõik kus, aga MENT), Oht teel (mõtlen TEEL) ja teeremont (ehk aeglustunud liiklemine)
Selge on see, et liikuvas autos seal navis valida nüüd õige olukord on hetkel päris keeruline ja enamvähem peabki kasutama seadust ehk seisma jääma.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.03.2016 11:57:16 vasta tsitaadiga

Jep, 100% nõus, et mille krdi pärast on vaja igat kusagil kaugel teeperves seisvat autot kaardile märkida.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.03.2016 11:59:08 vasta tsitaadiga

Mismoodi punkte saab?

Ma mitu kuud ei kasutanud, nüüd eelmine nädal tegin 400km ringi ja järsku oli 1800 punkti.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2016 12:05:45 vasta tsitaadiga

Mul viskavad üle need, kes mingi hetk ummikus istudes kukuvad "pothole" ohtu teele märkima. Ja panevad kogu oma trajektoori neid täis. Andke andeks, Tallinn ongi üks suur pothole.
Aga kas telefoni äpp autos heli vaiksemaks ei võta? Raadiot ja nii. Olenemata, kas äpp on vaigistatud või mitte. Eeldusel siis, et telefoni olete autoga ühendanud. Ma telefoniäppi ei kasuta, nii et ma ei oska kommenteerida
Mul võtab ükskõik mis source'i hetkeks vaiksemaks, kui kaamera või mingi hoiatus tuleb.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.03.2016 12:11:10 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Mul viskavad üle need, kes mingi hetk ummikus istudes kukuvad "pothole" ohtu teele märkima. Ja panevad kogu oma trajektoori neid täis. Andke andeks, Tallinn ongi üks suur pothole.
Aga kas telefoni äpp autos heli vaiksemaks ei võta? Raadiot ja nii. Olenemata, kas äpp on vaigistatud või mitte. Eeldusel siis, et telefoni olete autoga ühendanud. Ma telefoniäppi ei kasuta, nii et ma ei oska kommenteerida
Mul võtab ükskõik mis source'i hetkeks vaiksemaks, kui kaamera või mingi hoiatus tuleb.

Kui BT ühendatud ja teavitused sellesse suunatud siis võtab igal juhul, mängigu muusika telefonis, raadios, plaadilt vms, ikka võtab heli vaiksemaks ja viskab hoiatuse sisse.
Võimalik situatsioon on aga see, et heli suunatud telefoni kõlarisse või mitte kuhugi ja siis jääb teavitus tulemata või kuulmata.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2016 12:15:02 vasta tsitaadiga

Heli vaigistab isegi siis ära kui teavitused on telefoni suunatud (kasutan ise seda varianti).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2016 14:47:06 vasta tsitaadiga

Kuidas seda heli üldse kusagile suunata saab?
Mul on seadetest pandud linnuke "Play sound to phone speaker", aga ikka kui Bluetooth hands free telefoni küljes ja kõne käib, siis viskab mulle kõrva igast hääli ja teavitusi.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2016 11:58:22 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


Huvitav, täna just sai katsetatud - sõitsin 88-ga ja 500m enne kaamerat andis selle tulekust märku. Vana waze ka pidevalt teavitas isegi mitteületamise puhul. Kui mälu ei peta icon_smile.gif

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.03.2016 12:28:35 vasta tsitaadiga

Viimases versioonis vist muudeti seda piiri, millest alates hoiatab.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2016 12:43:53 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


Huvitav, täna just sai katsetatud - sõitsin 88-ga ja 500m enne kaamerat andis selle tulekust märku. Vana waze ka pidevalt teavitas isegi mitteületamise puhul. Kui mälu ei peta icon_smile.gif

Häälega teatamist mõtled ikka? Aknakese viskab tõesti alati lahti, aga see pole päevaseades heledal taustal kuigi silmatorkav. Öise tumedaga on palju parem. Ma vahepeal hoidsingi "auto" asemel pidevalt öisel taustal. Suht jura, kui passid mingi rekka tagant poole silmaga ettepoole vabamat hetke, siis pilk kiirelt peeglisse, et keegi juba mööduma pole hakanud ja siis veel vahi Waze'i kah, selle asemel et kohe süstida. Kaamerate hoiatus võiks alati häälega olla. Või vähemalt seadete alt selleks sunnitav.

Ma pole rakendusel endal veel uueneda lasknud, aga sai eelmisel nädalal Saksas käidud ja poole tagasituleku pealt vahetati juhendav tädi ringi. Eelmine oli rahulik ja kannatlik, uus tulistab sõnu nagu kuulipilduja.

Juhuks, kui uus ei peaks meeldima ja kunagi vaja vana apk'i otsima hakata, märgin ära, et erinevus läheb 3. ja 4. versiooni vahelt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2016 12:52:41 vasta tsitaadiga

Ilma hääleta lihtsalt akent jah mõtlesin. Minu "kala". Aga uuel on aken suurem ja üle terve ekraani ülaosa. Paremini vast nähtav ka
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.03.2016 19:11:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma sooviksin, et need inimesed satuks pôrgusse kes iga peatunud autot repordivad teeââres

Minu meelest on 10x idiootsemad need, kes kehva ilma korral iga paari km tagant reportivad "suur udu" või "tugev vihm". Krt, nagu ma ise ei näeks seda? Samuti oli talvel Tallinnast tartu mnt-d pidi välja sõites, mingi vahe pidevalt keegi reportinud "libe tee". Need laseks küll maha...

crypto kirjutas:
wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


See on tegelikult jama, sain sellepärast 12€ kaamera käest trahvi. Sai pimedas Kilingi-Nõmme poolt Pärnu poole keeratud (pole väga tuttav kant), Läti poolt tulid rekkad ja andsin kohe talda, et jõuaks ette ära reastuda kiirendusrajalt, hetk hiljem käis punane välk ja sain mingi +4 vist kirja. Ikoon oli küll kaardil näha, aga ma ei pannud seda tähele, oleks häälhoiatus olnud, poleks üle kiirendanud icon_rolleyes.gif

Lisaks kui gps signaal aegajalt katkeb, siis waze su kiirust ei tea ja samuti ei hoiata. See võiks jah olla niiehknaa häälega hoiatusena, et teaks oma tähelepanu kiiruse numbril hoida.

Kui keegi mingeid ettepanekuid peaks hakkama seal foorumis või kuskil juba tegema, siis võiks ka selel ettepaneku teha, et seda nn spidomeetrit saaks ehk ka üle ekraani kuskile mujale nurka liigutada. Vanal oli see all paremas nurgas, uuel vasakus ja kuidagi väga häirib seal icon_biggrin.gif
Muidugi võiks visuaali mõttes saada seda spidokat ka muuta kas digitaalne, või seieriga spidokas, kel soovi. Ja veel parem oleks kui saaks seda vastavalt soovile ka suuremaks rõngaks sikutada.


viimati muutis -KRANTS- 14.03.2016 22:49:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.03.2016 19:20:45 vasta tsitaadiga

Nad lähtuvad siiani iOSi disanist, seega pole väga lootust midagi paremaks saada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.