Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 12:17:42 vasta tsitaadiga

Kaevasin operapassview abil oma FB pässaka völja, sisestasin Waze FB logimise aknasse sisse ja selle peale tuli selline pilt:



Vajutan "olgu", läeb Waze kenaste käima. Aga järgmisel käivitamisel hakkab sama pull pihta icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.02.2016 12:48:19 vasta tsitaadiga

Tee siis reinstall.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 12:54:44 vasta tsitaadiga

Sain õnneks ka ilma reinstallita hakkama. Eemaldasin oma FB lehelt Waze rakenduse. Peale seda lõin Waze käima, tahtis luba mu FB lehel uuesti rakendus käivitada. Lubasin, sisestasin konto andmed ja asi korras, enam ei topi seda logimisakent ette. Tont teab, milles see kala oli...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.02.2016 14:08:09 vasta tsitaadiga

See oli mingi FB-poolne kala. Ma pidin ükskord nt Spotify uuesti ühendama samalaadse kalaga.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2016 20:08:48 vasta tsitaadiga

Tammsaare-Tondi ristis on mingi kala kui sealt läbi navigeerida. Igal võimalusel juhib sellest ristist mööda kui lähendeda Ülemiste poolt ja navigeerida Õismäe poole. Kõigepealt soovitab Nõmme kaudu minna ja siis läbi K-Rauta parkla...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.02.2016 20:35:58 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Tammsaare-Tondi ristis on mingi kala kui sealt läbi navigeerida. Igal võimalusel juhib sellest ristist mööda kui lähendeda Ülemiste poolt ja navigeerida Õismäe poole. Kõigepealt soovitab Nõmme kaudu minna ja siis läbi K-Rauta parkla...


Waze kohalikud kaardigurud peaks selle asjaga juba tegelema.
https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=260&t=177962

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 20:45:53 vasta tsitaadiga

Täna oli waze postkastis kiri viitega peagi saabuvale android uue välimusega versioonile thumbs_up.gif ju siis varsti kohal
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.02.2016 23:04:33 vasta tsitaadiga

Kuu-kaks pakuks et läheb veel vähemalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 11:30:51 vasta tsitaadiga

... täna märkasin, et uues Wazes on nüüdsest olemas hoiatus kiirusepiirangu ületamise kohta, spidomeetri nurka tekib kiirusepiirangu märk, kui kiirust ületad. Lõpuks ometi on mõistusele tuldud selles osas thumbs_up.gif lisaks näitab spidomeeter ka kiirendust ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 11:31:36 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... täna märkasin, et uues Wazes on nüüdsest olemas hoiatus kiirusepiirangu ületamise kohta, spidomeetri nurka tekib kiirusepiirangu märk, kui kiirust ületad. Lõpuks ometi on mõistusele tuldud selles osas thumbs_up.gif lisaks näitab spidomeeter ka kiirendust ...


iOS või Android?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 11:34:21 vasta tsitaadiga

... Android, ma olen testgrupis, avalikult pole uus veel saadaval ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.03.2016 13:26:36 vasta tsitaadiga

Jep, nüüd põhitöö on kiirusepiirangud ka kaardile saada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 15:24:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Jep, nüüd põhitöö on kiirusepiirangud ka kaardile saada.
Ma olen ka seda välja pakkunud aga siis öeldi, et ei tule kunagi, et kes infot ajakohasena hoiab vms (waze eesti foorumi tegelased). Nüüd vähemalt ikka see ära tehtud thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 01.03.2016 17:41:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.03.2016 17:13:31 vasta tsitaadiga

Kuna siis mittetestijatele saadavaks muutub?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 01.03.2016 17:20:17 vasta tsitaadiga

On kunagi lootust, et Windows phone`i kasutajad saavad hakata landscape`i kasutama?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.03.2016 17:44:40 vasta tsitaadiga

Kurat666, WP pole tegelikult enam toetatud.
Muudel platvormidel on uues versioonis LS täiesti katkise kujundusega.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 00:28:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kuu-kaks pakuks et läheb veel vähemalt.


Võimalik, et isegi vähem. Täna anti RC versioon välja. Paar betat tagasi oli küll täitsa bugine veel asi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.03.2016 00:43:03 vasta tsitaadiga

Rix, no vastava versiooni foorumiteemas hakati kohe pahandama, et mismõttes RC, kui päris palju asju veel teada on katkisena.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 02:44:40 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
On kunagi lootust, et Windows phone`i kasutajad saavad hakata landscape`i kasutama?

Ma alati kirun, kui mõnes autos pole hoidikut ja pean kuskile enamvähem stabiilsesse kohta landscape'is paigutama. Bännerid söövad suure osa ekraanist ära (kuigi on pool-läbipaistvad) ja palju vähem näeb ette.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 11:15:15 vasta tsitaadiga

... tavalisele kasutajale midagi väga hullu küll enam silma ei paista, rohkem silumise teema ja seda tehaksegi pigem jooksvalt. Mulle meeldiks kah natuke rohkem võimalusi kasutajaliidese seadistamisel aga üldises plaanis pole hetkel veel kohanud ühtegi häda, mis suisa kasutamist takistaks ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2016 11:47:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni, sa ei käi tavalise kasutaja alla.
Tavaline on see, kes paneb käima ja peab saama kohe sõita probleemivabalt, mitte et nt kütusehindu ei saa korralikult uuendada jne.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.03.2016 17:35:16 vasta tsitaadiga

Kütusehindadega jah tore teema mul ka koguaeg, lisaks nüüd uuele 4.0 teemale.
Varasemalt lihtsalt näitas enamuse ajast Soome tanklate nimekirja, nüüd lisaks sellele on uus probleem, kus kütuseteema on lihtsalt puudu kogu äpist (Settingsi all pole seadistuskohta, raporteerida ei saa hindu ja otsida ka ei saa bensiinijaamu). Eelmise betaga sain korda, kui resetisin kogu äpi data, nüüd RC versiooniga kadus uuesti ära. Krt, ei viitsi koguaeg resetida datat ja ajalugu ära kustutada sellega koos.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2016 18:30:43 vasta tsitaadiga

mikk36, see on mingi lambi kala.
Mul oli 2 betat see k*pp ja kadus ise ära. Alguses polnud üldse, siis oli vale list ja siis olid tanklad otsingus asukohatüüpidena.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 10.03.2016 10:46:17 vasta tsitaadiga

Ja tuligi uus waze välja. Ametlik eesti keelne hääljuhtimine juurde ja oleks super. kasutagu kasvõi GOOGLE häält, see ju nende oma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2016 15:25:27 vasta tsitaadiga

Päris palju on Androidi uuel versioonil veel kehvake, mõistetamatu otsus arendajate poolt icon_neutral.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 18:23:50 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Päris palju on Androidi uuel versioonil veel kehvake, mõistetamatu otsus arendajate poolt icon_neutral.gif

näiteks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 18:57:23 vasta tsitaadiga

vaatame, kas siis aku vastupidavus on paranenud. Disain küll värvilisem väga palju ümberõppimist vist ei nõuagi
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 19:00:55 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi suudab Waze näidata teekonda ka minimapilt. Enne oli ikka väga keeruline aru saada(eriti võõral maal), et kas viib õigesse kohta või täiesti vales suunas. Landscape vaates häirib all olev hall riba, mis ilma teekonnata raiskab mõttetult ekraani pinda.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 10.03.2016 19:35:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... täna märkasin, et uues Wazes on nüüdsest olemas hoiatus kiirusepiirangu ületamise kohta, spidomeetri nurka tekib kiirusepiirangu märk, kui kiirust ületad. Lõpuks ometi on mõistusele tuldud selles osas thumbs_up.gif lisaks näitab spidomeeter ka kiirendust ...

Mida vajutada? Kuidas aktiveerida? Ei märka ma mingit hoiatust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 20:06:21 vasta tsitaadiga

santiim, kaarti peab olema kiirusepiirangud paika pandud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2016 21:20:01 vasta tsitaadiga

salatoimik, on ka bug, et spidomeeter ei ilmu lihtsalt.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 00:37:17 vasta tsitaadiga

Üllatas mindki nüüd koju jõudes uuendus. Apple peal oli to ammu olemas, oli ka androidi aeg. Eks nüüd tasapisi parandavad.
Kiiruskaamerate kiirusepiirangut ei näita? icon_biggrin.gif Vahel nuputa ja nuputa. (Jaa, peab silmad lahti hoidma ja märke jälgima aga no see Narva tee on 70 ja 90 koguaeg vaheldumisi ülekantud tähenduses).

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 02:42:18 vasta tsitaadiga

Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 12.03.2016 00:14:53 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


See on tegelikult jama, sain sellepärast 12€ kaamera käest trahvi. Sai pimedas Kilingi-Nõmme poolt Pärnu poole keeratud (pole väga tuttav kant), Läti poolt tulid rekkad ja andsin kohe talda, et jõuaks ette ära reastuda kiirendusrajalt, hetk hiljem käis punane välk ja sain mingi +4 vist kirja. Ikoon oli küll kaardil näha, aga ma ei pannud seda tähele, oleks häälhoiatus olnud, poleks üle kiirendanud icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 00:54:16 vasta tsitaadiga

Jep on küll jama, endalgi ainus kaamerasse sõit seetõttu kontol olemas. Ootasin bussi taga möödasõitu ning kui lõpuks hakkasin mööduma ilmus kohe bussi tagant kaamera.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 09:28:37 vasta tsitaadiga

Njah, sai juba aasta tagasi seda arutatud, ikka sama jama.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8517076#8517076
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 10:08:25 vasta tsitaadiga

Ma sooviksin, et need inimesed satuks pôrgusse kes iga peatunud autot repordivad teeââres
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 11:34:04 vasta tsitaadiga

Viimased postitused nagu dejavu, kõik endal täpselt nii juhtunud.
Lahke 80ga sõitev bussi- või rekkajuht kiirendusrajal või maanteel kes sulle selgelt teed annab, siis teed ohutuse tagamiseks kiirema möödasõidu ja see võib lõppeda karistusega.
Mis puutub teavitusse waze poolt siis pigem olen ise VOLi maha unustanud, vahel läheb ühel masinal bluetoothi, teisel telefoni kõlarisse ja siis kord paned nii ja naa. Polegi märganud kas mõnikord hääl peal ja tegelikult ei teavita.

Super AMOLED kirjutas:
Ma sooviksin, et need inimesed satuks pôrgusse kes iga peatunud autot repordivad teeââres


Inimesed ei mõtle üldse... peale selle, et saab jälle ehk punne. Miks nad neid koguvad, isegi ei tea.
Samahästi võiks panna iga koha peale, järsk kurv, maja tee ääres. Inimesed looduses vms. Nägin jänest näiteks icon_biggrin.gif
Samas võiks lihtsustada üldse märgete tegemist.
Kolm nuppu, Ment (ükskõik kus, aga MENT), Oht teel (mõtlen TEEL) ja teeremont (ehk aeglustunud liiklemine)
Selge on see, et liikuvas autos seal navis valida nüüd õige olukord on hetkel päris keeruline ja enamvähem peabki kasutama seadust ehk seisma jääma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 11:57:16 vasta tsitaadiga

Jep, 100% nõus, et mille krdi pärast on vaja igat kusagil kaugel teeperves seisvat autot kaardile märkida.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 11:59:08 vasta tsitaadiga

Mismoodi punkte saab?

Ma mitu kuud ei kasutanud, nüüd eelmine nädal tegin 400km ringi ja järsku oli 1800 punkti.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 12:05:45 vasta tsitaadiga

Mul viskavad üle need, kes mingi hetk ummikus istudes kukuvad "pothole" ohtu teele märkima. Ja panevad kogu oma trajektoori neid täis. Andke andeks, Tallinn ongi üks suur pothole.
Aga kas telefoni äpp autos heli vaiksemaks ei võta? Raadiot ja nii. Olenemata, kas äpp on vaigistatud või mitte. Eeldusel siis, et telefoni olete autoga ühendanud. Ma telefoniäppi ei kasuta, nii et ma ei oska kommenteerida
Mul võtab ükskõik mis source'i hetkeks vaiksemaks, kui kaamera või mingi hoiatus tuleb.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 12:11:10 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Mul viskavad üle need, kes mingi hetk ummikus istudes kukuvad "pothole" ohtu teele märkima. Ja panevad kogu oma trajektoori neid täis. Andke andeks, Tallinn ongi üks suur pothole.
Aga kas telefoni äpp autos heli vaiksemaks ei võta? Raadiot ja nii. Olenemata, kas äpp on vaigistatud või mitte. Eeldusel siis, et telefoni olete autoga ühendanud. Ma telefoniäppi ei kasuta, nii et ma ei oska kommenteerida
Mul võtab ükskõik mis source'i hetkeks vaiksemaks, kui kaamera või mingi hoiatus tuleb.

Kui BT ühendatud ja teavitused sellesse suunatud siis võtab igal juhul, mängigu muusika telefonis, raadios, plaadilt vms, ikka võtab heli vaiksemaks ja viskab hoiatuse sisse.
Võimalik situatsioon on aga see, et heli suunatud telefoni kõlarisse või mitte kuhugi ja siis jääb teavitus tulemata või kuulmata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2016 12:15:02 vasta tsitaadiga

Heli vaigistab isegi siis ära kui teavitused on telefoni suunatud (kasutan ise seda varianti).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 14:47:06 vasta tsitaadiga

Kuidas seda heli üldse kusagile suunata saab?
Mul on seadetest pandud linnuke "Play sound to phone speaker", aga ikka kui Bluetooth hands free telefoni küljes ja kõne käib, siis viskab mulle kõrva igast hääli ja teavitusi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 11:58:22 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


Huvitav, täna just sai katsetatud - sõitsin 88-ga ja 500m enne kaamerat andis selle tulekust märku. Vana waze ka pidevalt teavitas isegi mitteületamise puhul. Kui mälu ei peta icon_smile.gif

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.03.2016 12:28:35 vasta tsitaadiga

Viimases versioonis vist muudeti seda piiri, millest alates hoiatab.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 12:43:53 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


Huvitav, täna just sai katsetatud - sõitsin 88-ga ja 500m enne kaamerat andis selle tulekust märku. Vana waze ka pidevalt teavitas isegi mitteületamise puhul. Kui mälu ei peta icon_smile.gif

Häälega teatamist mõtled ikka? Aknakese viskab tõesti alati lahti, aga see pole päevaseades heledal taustal kuigi silmatorkav. Öise tumedaga on palju parem. Ma vahepeal hoidsingi "auto" asemel pidevalt öisel taustal. Suht jura, kui passid mingi rekka tagant poole silmaga ettepoole vabamat hetke, siis pilk kiirelt peeglisse, et keegi juba mööduma pole hakanud ja siis veel vahi Waze'i kah, selle asemel et kohe süstida. Kaamerate hoiatus võiks alati häälega olla. Või vähemalt seadete alt selleks sunnitav.

Ma pole rakendusel endal veel uueneda lasknud, aga sai eelmisel nädalal Saksas käidud ja poole tagasituleku pealt vahetati juhendav tädi ringi. Eelmine oli rahulik ja kannatlik, uus tulistab sõnu nagu kuulipilduja.

Juhuks, kui uus ei peaks meeldima ja kunagi vaja vana apk'i otsima hakata, märgin ära, et erinevus läheb 3. ja 4. versiooni vahelt.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 12:52:41 vasta tsitaadiga

Ilma hääleta lihtsalt akent jah mõtlesin. Minu "kala". Aga uuel on aken suurem ja üle terve ekraani ülaosa. Paremini vast nähtav ka
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.03.2016 19:11:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma sooviksin, et need inimesed satuks pôrgusse kes iga peatunud autot repordivad teeââres

Minu meelest on 10x idiootsemad need, kes kehva ilma korral iga paari km tagant reportivad "suur udu" või "tugev vihm". Krt, nagu ma ise ei näeks seda? Samuti oli talvel Tallinnast tartu mnt-d pidi välja sõites, mingi vahe pidevalt keegi reportinud "libe tee". Need laseks küll maha...

crypto kirjutas:
wirx kirjutas:
Kui kiirus on lubatud piirides, siis telefon ei tee piiksugi, kui ületad siis hakkab kisama, et kaameraaaaa!


See on tegelikult jama, sain sellepärast 12€ kaamera käest trahvi. Sai pimedas Kilingi-Nõmme poolt Pärnu poole keeratud (pole väga tuttav kant), Läti poolt tulid rekkad ja andsin kohe talda, et jõuaks ette ära reastuda kiirendusrajalt, hetk hiljem käis punane välk ja sain mingi +4 vist kirja. Ikoon oli küll kaardil näha, aga ma ei pannud seda tähele, oleks häälhoiatus olnud, poleks üle kiirendanud icon_rolleyes.gif

Lisaks kui gps signaal aegajalt katkeb, siis waze su kiirust ei tea ja samuti ei hoiata. See võiks jah olla niiehknaa häälega hoiatusena, et teaks oma tähelepanu kiiruse numbril hoida.

Kui keegi mingeid ettepanekuid peaks hakkama seal foorumis või kuskil juba tegema, siis võiks ka selel ettepaneku teha, et seda nn spidomeetrit saaks ehk ka üle ekraani kuskile mujale nurka liigutada. Vanal oli see all paremas nurgas, uuel vasakus ja kuidagi väga häirib seal icon_biggrin.gif
Muidugi võiks visuaali mõttes saada seda spidokat ka muuta kas digitaalne, või seieriga spidokas, kel soovi. Ja veel parem oleks kui saaks seda vastavalt soovile ka suuremaks rõngaks sikutada.


viimati muutis -KRANTS- 14.03.2016 22:49:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.03.2016 19:20:45 vasta tsitaadiga

Nad lähtuvad siiani iOSi disanist, seega pole väga lootust midagi paremaks saada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.