|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millega mängid? |
| Ainult konsooliga |
|
12% |
[ 51 ] |
| Rohkem konsooli kui PC-ga |
|
8% |
[ 35 ] |
| 50/50 |
|
5% |
[ 25 ] |
| Rohkem PC kui konsooliga |
|
15% |
[ 66 ] |
| Ainult PC-ga |
|
57% |
[ 241 ] |
|
| hääli kokku : 418 |
|
| autor |
|
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 09:13:12
|
|
|
Ma kahtlusta, et konsoolide osa on see retail seal valdavalt, pc peal karpi pmt ei ostetagi.
Ning ei ole ju mõtet DD-d odavalt teha, kui ostetakse.
Samas, suures plaanis ma olen nõus, et DD võiks odavam olla, kui retail.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
11.03.2016 09:34:27
|
|
|
| Usun, et ta loksubki paika pikemas perspektiivis (siis kui plaati enam ei kasutata). Kui ikka kulusi suudetakse nii palju kokku hoida vs karp siis eeldaks ka odavamat hinda, mitte kasumi kasvatamist.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 09:41:46
|
|
|
Mul on sama mõte, samas PC mängud on juba ammu olnud ka DD-s pea aegu 2x odavamad reliisil.
Ma ikka väga harva ostan üle 30 € mängu, isegi kui reliisil osta. Lihtsalt steamist otse ei saa osta, peab 3rd party providerilt ostma.
Minu pärast võib ka nii jääda, kuni mängu hind kuskil seal 30 € ringis on..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 09:54:19
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Mul on sama mõte, samas PC mängud on juba ammu olnud ka DD-s pea aegu 2x odavamad reliisil.
Ma ikka väga harva ostan üle 30 € mängu, isegi kui reliisil osta. Lihtsalt steamist otse ei saa osta, peab 3rd party providerilt ostma.
Minu pärast võib ka nii jääda, kuni mängu hind kuskil seal 30 € ringis on.. |
hakatakse jälle võrdlema "kadakaturu" hindasi poe hindadega samas ma ei tea, vb retail hinnad ongi mängudel seal 100-120€ kandis
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 10:26:03
|
|
|
NATAS999, kadakaturu? Pead silmas neid global activation DD key-sid mida Publisherid ise on otsustanud kuskilt mujal regioonides müüa?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.03.2016 11:36:54
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
DD 1/3 kogu müügist aga 1/2 kogu tulust.
DD hind peaks alla tulema. |
Sul on see asi natukene ass-backwards. DD teenib nii hästi, sest puudub vajadus 60.- MSRP puhul sellest neli kümpi ära anda vahendajatele.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 12:27:12
|
|
|
| Aeron, võrdleks siis karbitoodet ka samade tingimuste alusel. venemaalt või karbiga samuti 30€ saada. sama palju jebimist.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 12:45:13
|
|
|
Your missing the point. Asi peab olema normaalse hinnaga JA mugav tarbida.
Allkeyshopist võtme ostmine on mingi paari minuti asi, hinnad on normid ja saad veel boonuseid ka.
Endieselt olen nõus ka selle väitega, et kui devid enne kurtsid, et plaadi hind on 60 € sest mängud on nii kallid teha ja kuidaig muud moodi ei saa, muidu teeks küll odavama hinna,
siis ei ole loogiline, et DD, mille pealt kasum on roughly 2x suurem, kui füüsilise plaadi pealt, hind on sama kui karbil.
Also kogu EU-d sama lauaga lüüa pole ka õiglane, kuna Eesti miinimum palk on ca 400 € vs nt Soome, kus vist 900 ringis see on.
Ma ei väida, et miinimum palgaga inimesed mingid põhilised gamerid, küll aga näitab see midagi riigi elatustaseme kohta.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 12:50:54
|
|
|
| Aeron, ei, sina missid pointi. sa ei saa öelda et dd on odavam, kui retail, sest täishinnad on mõlemil samad. see et sa kuskilt midagi nurga tagant või sale ajal saad odavamalt, ei päde antud juhul. kui sa suudad tuua näiteid, kus dd täishind on retail täishinnast oluliselt odavam, siis olen nõus selle väitega, et dd on odavam.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 13:29:06
|
|
|
NATAS999, sa teed nalja on ju?
Plaadi lõppkasutajale viimiseks pead sa terve tööstluse käima lükkama - plaat toota, levitada, müüa. Lisaks seda plaati veel müüakse edasi ka = täiedav saamata tulu.
DD puhul paned Steami üles.
Kui sa päriselt arvad ka, et retail on sama õhukese/paksu kattega kui DD, siis ma olen sõnatu.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 13:37:43
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
NATAS999, sa teed nalja on ju?
Plaadi lõppkasutajale viimiseks pead sa terve tööstluse käima lükkama - plaat toota, levitada, müüa. Lisaks seda plaati veel müüakse edasi ka = täiedav saamata tulu.
DD puhul paned Steami üles.
Kui sa päriselt arvad ka, et retail on sama õhukese/paksu kattega kui DD, siis ma olen sõnatu. |
minu jaoks 60€ dd = 60€ plaat. ma ei saa öelda pärast pubis tühja panga arvega, et andke mulle nüüd 30€ tasuta õlut, sest ma ostsin steamist selle viimase 60€ mängu, mitte selverist karbitoote.
a kurat seda teab, võibolla saab ka nii, pole proovind.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 14:18:13
|
|
|
Siin on mingi aia ja aia augu teema hetkel.
Publisherid on ise rääkinud, et mängude hind peab olema 60 usd ja võib pigem tõusta, sest mängud on kallid toota, seda siis ajastul, kus retail domineeris ja Dev/Pub said per mäng ~ 20 € kahepeale kätte.
Täna on domineeriv DD - vähemalt PC peal - ja seega saavad 60 mängu puhul Dev/pub kätte ca 40 kahepeale kätte, mis on 2x rohkem, aga ometi mängu hind püsib sama.
Teine asi millest räägin on see, et Publisherid ise on leiutanud regioonid ja hinnad ,mis nad oma suva järgi paika panevad.
Meie oleme oma õnnetuseks arenenud euroopaga samas regioonis, seega rakendub meile sama plaadihind kui oluliselt parem elujärjega riikidele, mis pole päris õige, tulenevalt Publisheride enda loogikast, kus erineva elatustasemege regioonidele tuleb rakendada erinevat hinnapoliitikat, mis on nende ostujõuga võrreldavas korreldatsioonis.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 15:34:25
|
|
|
ma rääkisin sellest punktist!
| Aeron kirjutas: |
| PC mängud on juba ammu olnud ka DD-s pea aegu 2x odavamad reliisil. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 16:04:12
|
|
|
Ja sind häirib asjaolu, et DD osas on maailmas avatud turg või mis sellega täpselt on?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 16:32:48
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Ja sind häirib asjaolu, et DD osas on maailmas avatud turg või mis sellega täpselt on? |
häirib see, kui võrreldakse x kohast hangitud dd n.ö. korraliku kaupluse retaili hindu.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 16:46:22
|
|
|
Ma ei näe, kuidas global activation key ostmine ühest epoest on parem või halvem selle teisest epoest ostmisega võrreldes. Äkki selgitad?
Sama moodi on iga tehnika seadmega ka mida ostad ju - võid osta omale xboxi puldi pristmast 60 € või siis natuke otsides mõnest natuke normaalsemast poest 38 €-ga.
Meil on isegi üks site tehtud selleks, et saaks normaalse hinnaga asju osta:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/495879/
.. või väidad, et digizone'i GV-N970G1GAMING-4GD on kuidagi parem kui PCSTO oma?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 16:58:56
|
|
|
| Aeron, defineeriks siis release hinna. publisheri käest otse ostes uut mängu ei ole see ju ka mingi 2x odavam, kui steamist või plaat osta.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 17:03:39
|
|
|
Millele sa viitad - et need key-d, global activationiga for some magical reason, on illegaalselt genereeritud Hiina häkkerite poolt?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.03.2016 17:07:17
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Millele sa viitad - et need key-d, global activationiga for some magical reason, on illegaalselt genereeritud Hiina häkkerite poolt? |
ma viitan sellele, et kui sa ostad retaili kuskilt "ametlikust mängude poest" ja võrdled seda mingi "odavnetipoe soodushindadega" ja siis väidad, et launch hind on dd odavam, siis sellega ma ei ole nõus. kui sa uplayst või steamist või gogist või originist saad mängu 2x odavamalt launchi ajal, kui poest plaat osta, siis see on aus võrdlus.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 17:14:16
|
|
|
Selle loogika alusel, kõik kes ei osta blizzardi veebipoest alati 10 € kallimat key'd teevad midagi valesti. No?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.03.2016 17:47:10
|
|
|
ma muidugi ei ole siiani aru saanud, et kui publisherid tahavad mingit suuremat läbipaistvust sellele hallile turule, miks nad siis näiteks aktiveerimisel ei seleta, kust key pärit on.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
11.03.2016 17:59:39
|
|
|
Vandenõuteooriad vs kasutatud mängude edasimüügist tulenev devide jaoks reaalselt saamata jäänud tulu... eks ta ole... sinu jaoks same shit. Mis ma ei imesta?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.03.2016 18:53:23
|
|
|
See tundub küll päris "reaalne jah", et keyguini suurune site, mis 10 000 key-d päevas müüb, ostis need sisse varastatud krediitkaartide arvelt, et odavalt müüa. Right ...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.03.2016 19:21:12
|
|
|
Bullshit. Mine loe ise mõnda oma linki ka. Jutt on väikestest hangeldajatest, kes äritsevad varastatud kaartide kaudu ostetud võtmetega ning müüvad neid suurtes portaalides. Täpselt sama toimub ka Ebay's ja Amazon Marketplace'il.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
11.03.2016 19:37:50
|
|
|
Global marketplace, kus müüjad müüvad kaupa, mida publisherid neile otse keelduvad müümast?
Legit business!
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.03.2016 19:42:19
|
|
|
| Faktide vastu vaidlemine. Mõttetu teema nagu alati.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
11.03.2016 21:09:43
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Faktide vastu vaidlemine. Mõttetu teema nagu alati. |
Mõne mehe jaoks on maakera vallutamine reptiilide poolt ja Nibiru saabumine samuti fakt... ja teda ei huvita, kui talle vastu vaieldakse, sest tema jaoks on see mõttetu, ta teab ise paremini sest netis on see ju kirjas!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.03.2016 21:15:50
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Faktide vastu vaidlemine. Mõttetu teema nagu alati. |
Faktid nagu see teema Neogafis? Algab nagu sinu playbookist maha kirjutatult aga jõuab lõpuks kaine mõistuseni. Jube kahju, et sa seda threadi ei linkinud. Then again, see laseb kõik su "faktid" lihtsalt sõelapõhjaks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.03.2016 21:52:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| EvilKatarn kirjutas: |
| Faktide vastu vaidlemine. Mõttetu teema nagu alati. |
Faktid nagu see teema Neogafis? Algab nagu sinu playbookist maha kirjutatult aga jõuab lõpuks kaine mõistuseni. Jube kahju, et sa seda threadi ei linkinud. Then again, see laseb kõik su "faktid" lihtsalt sõelapõhjaks. |
Ainus sõelapõhi on su lugemisvõime - ainus argument mis seal teemas esines ja siia veel toodud pole on bundlesaitidelt võtmete hulgiostmine ning siis kallimalt edasimüümine, mis on vähemalt Humble koodide puhul keelatud.
Aga palun jätkake oma kajakambris lärmamisega ja mängude rottimisega.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
11.03.2016 23:06:47
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| EvilKatarn kirjutas: |
| Faktide vastu vaidlemine. Mõttetu teema nagu alati. |
Faktid nagu see teema Neogafis? Algab nagu sinu playbookist maha kirjutatult aga jõuab lõpuks kaine mõistuseni. Jube kahju, et sa seda threadi ei linkinud. Then again, see laseb kõik su "faktid" lihtsalt sõelapõhjaks. |
Ainus sõelapõhi on su lugemisvõime - ainus argument mis seal teemas esines ja siia veel toodud pole on bundlesaitidelt võtmete hulgiostmine ning siis kallimalt edasimüümine, mis on vähemalt Humble koodide puhul keelatud.
Aga palun jätkake oma kajakambris lärmamisega ja mängude rottimisega. |
Selge, PC mängu ostmine per kärss on rottimine, aga üks kord konsoolimängu ostmine ja 10 korda edasi müümine on mis? Äriplaan? Mängulooja saab ju ainult ühe diivanilille raha, ülejäänud 9 on siis järelikult rotid?
Edit:
Muide, kust sa tead, et need konsoolimängud mida sa järelturult ostad, pole saadud varguse või röövmõrva tulemusel?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
11.03.2016 23:08:35
|
|
|
| Ja veame jälle algsest teemast arutelu kõrvale? Jutt oli karbi vs DD uuena ostmine.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.03.2016 23:19:01
|
|
|
viimati kui sellest kuulsin, siis xb1 dd mänge ostetakse olematu hinna eest krasnojarskist...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
11.03.2016 23:33:37
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ja veame jälle algsest teemast arutelu kõrvale? Jutt oli karbi vs DD uuena ostmine. |
DD ongi ju eranditult uus kraam... vana saad ainult siis, kui kogu konto ostad. Jutt on sellest, et odavate keyde ostmine on igal juhul eetilisem kui diivanilillede mahhinatsioonid. Devid saavad kätte selle summa mida nad just nende odavate võtmete eest küsivad. Teha sellest mingi "rottimine" ja võrrelda konsoolide järelturu eetilisusega, see oli puhtalt EvilKatarni initsiatiiv, tal ju kipitab see teema...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
11.03.2016 23:34:55
|
|
|
Vondur, antud hetkel täid teemasse järelturu justnimelt sina, ei näe ühtegi viidet sellele EvilKatarnilt.
Tundub et sa näed küll pindu teise silmas, aga mitte palki enda omas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.03.2016 23:40:43
|
|
|
sest konsoolide dd ei osteta suvalistelt keysaitidelt (ja g2a/kinguin ei müü ka) ning bundletud mängude koode ei jagata-müüda?
näidis 1, näidis 2, näidis 3, näidis 4
rääkimata family sharing featuretest, mida foorumiperekondades jagatakse.
kuidas selle palgiga oli?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
11.03.2016 23:55:59
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Vondur, antud hetkel täid teemasse järelturu justnimelt sina, ei näe ühtegi viidet sellele EvilKatarnilt.
Tundub et sa näed küll pindu teise silmas, aga mitte palki enda omas. |
Loe läbi EvilKatarni postitus milllele vastasin, tehtud 11.03.2016 16:38...
Panen EvilKatarni tsitaadi kah...
| tsitaat: |
| Muidugi eetika on ülemrassi sõnavaras ainult siis, kui seda leitakse tarvis argumendina kasutatud mängude edasimüügi vastu rakendada. |
Pööra tähelepanu viimasele lausele ja siis otsime pindu ja palki edasi, eks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
12.03.2016 00:20:59
|
|
|
See on jah, veider, minul vene regiooni võtit osta peaks olema maru illegaalne, mis siis et dev on valmis seda vene regioonis selle rahaga eest müüma ja saab selle eest raha, aga konsooli mängu edasi müümine on nagu mingi industry cornerstone ilma millega ei ostetaks pooli mänge. Wtf. ... ja noh, + londiste näited samasugusest praktikast konsoolidel.
Ning loomulikult, e-turu keskkond = mingi väike hulk huijareid kes seal kaubitsevad.
Arusaamatu..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
12.03.2016 10:09:04
|
|
|
Aeron, MS on öelnud, et kasutage ykskõik millist poodi ja kuna eestis pole poodi, siis ongi ainus võimalus kasutada teises regioonis asuvat.
https://www.vg247.com/2013/08/16/xbox-one-games-are-not-region-locked-microsoft-clarifies-import-stance/
| tsitaat: |
| He added of payment details by country, “You can use one of the 13 digital marketplaces corresponding to our launch markets, assuming you have a valid payment instrument for those countries. Lots of people in Europe specifically travel, move, and visit family. |
Seega , kui ma saan maksta , võin ma ka osta.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.03.2016 11:40:22
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
Seega , kui ma saan maksta , võin ma ka osta. |
Siis polegi ju mingit küsimust. Kui ma ostan regioonivaba võtme Kinguinist, on kõik täiesti fine. Ma saan maksta ja registeerida ilma mingite lisasammudeta, seega alles is gut.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
12.03.2016 11:45:17
|
|
|
| Scart ja sama võib öelda, et kui ma saan plaadi edasi müüa või vahetada ... Alles gut.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.03.2016 12:25:54
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Scart ja sama võib öelda, et kui ma saan plaadi edasi müüa või vahetada ... Alles gut. |
No, not really. Erinevalt sinust läheb minu raha developerile/publisherile.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
12.03.2016 12:38:42
|
|
|
Eetika vs legaalsus
See, et sinu arust mingi asi taunitav on ei tähenda, et see lubatud pole.
Maksude optimeerimine võib ka ebaeetiline osadele tunduda, aga sellegipoolest on see legaalne ja iga vähegi rahast hooliv ettevõtja tegeleb sellega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.03.2016 12:49:00
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| Scart ja sama võib öelda, et kui ma saan plaadi edasi müüa või vahetada ... Alles gut. |
No, not really. Erinevalt sinust läheb minu raha developerile/publisherile. |
Kui plaate ei saaks edasi müüa siis oleks hinnad odavamad ja raha teenitaks samapalju.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.03.2016 12:50:32
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Eetika vs legaalsus
See, et sinu arust mingi asi taunitav on ei tähenda, et see lubatud pole. |
Räägid siis ka äkki täpsemalt rääkida sellest high groundist, millel mõned diivanililled enda meelest seisavad, süüdistades PC-mängureid võtmete ostmises ning ise samal ajal mänge käest kätte vahetades?
| bitCON kirjutas: |
| Kui plaate ei saaks edasi müüa siis oleks hinnad odavamad ja raha teenitaks samapalju. |
Seega on ju võtme ostmine siis taaskord fine? After all, ma ei saa Steami võtit edasi müüa ju peale aktiveerimist?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.03.2016 13:02:05
|
|
|
| ongi fine, kui mängutootjad peaksid seda probleemiks siis langetaks nad ise ametlikke hindu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.03.2016 13:06:38
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| ongi fine, kui mängutootjad peaksid seda probleemiks siis langetaks nad ise ametlikke hindu. |
Tee see nüüd teistele ka selgeks kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
12.03.2016 17:09:45
|
|
|
OT:
Kus siin juttu oli sellest, et uplay tõttu inimesed jätavad asjad tegemata.
Õigesti teevad ikka. Ma ei õpi...
http://i.imgur.com/J1hZulo.png
Selleks et uninstallida on vaja online minna ja 24 MB patch alla laadida, update'ida ja siis kui ta paneb asja uuesi käima, peale update'i saab alles maha võtta.
"Hea".
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.03.2016 18:39:46
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
OT:
Kus siin juttu oli sellest, et uplay tõttu inimesed jätavad asjad tegemata.
Õigesti teevad ikka. Ma ei õpi...
http://i.imgur.com/J1hZulo.png
Selleks et uninstallida on vaja online minna ja 24 MB patch alla laadida, update'ida ja siis kui ta paneb asja uuesi käima, peale update'i saab alles maha võtta.
"Hea". |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|