Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 711, 712, 713 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002



Online

sõnum 05.03.2016 21:21:23 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Lukku panemisel ma nagu pointi ei näe, hetkel siin asi täitsa viisakas. See, et kodanikul on teistsugune arvamus kui yldiselt siin tavaks, pole põhjus teema sulgemiseks. Aga see selleks.

Jah, seltsimees mirko on ysna raske juhus, see on tõsi. Samas siin teemas peabki olema natuke meelelahutust, muidu see teema sureks välja ysna kiirelt.

Mirko. Arty pole sobiv spottimiseks, seda pole siin keegi ei väitnud. Lihtsalt nende kahe briti arty laskeulatus on nii lyhike, et kui tahad sellega ka midagi teha siis pead keskel olema.
Teiseks. Yldiselt kui meeskonnaga alustada mängu siis yldjuhul kõik eeldavad et iga tiimi liige teeb kõik selleks, oma võimete kohaselt muidugi, et tiim võidaks. Kui sa sinna katsetama lähed ja meelega igast jama juba alguses kavatsed korraldada JA SIIS SELLEST siin avalikult teada annad ja pealegi veel UHKE selle yle paistad olevad siis MILLIST reaktsiooni sa siin ootad? Et kõik siin kiitma hakkavad või? Tee neid oma trikke aga siis tee seda nii et sa siin sellest ei pasunda.

Ma kavatsen hakata kustutama neid MÕTTETUID POSTITUSI edaspidi. Pole vaja igat asja siia kirjutada. Kui tahad kirja panna igat yksikasja siis palun AVA OMA BLOGI ja seal tee mida tahad.

Siia paluks meelelahutust nii mõistlikuse piires, hetkel nagu kisub asi kraavi poole icon_rolleyes.gif

thumbs_up.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 22:16:07 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Lukku panemisel ma nagu pointi ei näe, hetkel siin asi täitsa viisakas. See, et kodanikul on teistsugune arvamus kui yldiselt siin tavaks, pole põhjus teema sulgemiseks. Aga see selleks.

Jah, seltsimees mirko on ysna raske juhus, see on tõsi. Samas siin teemas peabki olema natuke meelelahutust, muidu see teema sureks välja ysna kiirelt.

Mirko. Arty pole sobiv spottimiseks, seda pole siin keegi ei väitnud. Lihtsalt nende kahe briti arty laskeulatus on nii lyhike, et kui tahad sellega ka midagi teha siis pead keskel olema.
Teiseks. Yldiselt kui meeskonnaga alustada mängu siis yldjuhul kõik eeldavad et iga tiimi liige teeb kõik selleks, oma võimete kohaselt muidugi, et tiim võidaks. Kui sa sinna katsetama lähed ja meelega igast jama juba alguses kavatsed korraldada JA SIIS SELLEST siin avalikult teada annad ja pealegi veel UHKE selle yle paistad olevad siis MILLIST reaktsiooni sa siin ootad? Et kõik siin kiitma hakkavad või? Tee neid oma trikke aga siis tee seda nii et sa siin sellest ei pasunda.

Ma kavatsen hakata kustutama neid MÕTTETUID POSTITUSI edaspidi. Pole vaja igat asja siia kirjutada. Kui tahad kirja panna igat yksikasja siis palun AVA OMA BLOGI ja seal tee mida tahad.

Siia paluks meelelahutust nii mõistlikuse piires, hetkel nagu kisub asi kraavi poole icon_rolleyes.gif


Kui aus olla siis on kogu see jama üks parimaid mida viimasel ajal näinud olen seega minu jaoks delivered 100% icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.03.2016 01:55:21 vasta tsitaadiga

Mirko, ma olen Sinule pakkunud varianti, kus igasugune katsetamine on igati normaalne näiteks treeningruumis. Hulla terviseks! Aga Sa teed seda ikka lahingutes, kus enamus kordadel on iga tank, iga mees lahinguväljal vajalik. Sel ajal kui Sina katsetad jaburusi, peab keegi ka Sinu töö ära tegema võidu nimel. Siis ei ole enam 15 vs 15, vaid 16 vs 14 ja see on sulaselge oma meeskonnale sitakeeramine. See pole mingi romuralli, kus tsirkust peab saama vaid enamus mängib võidu peale. Miks Sa ei taha neid tobedaid katsetusi teha ruumis, mis ongi mõeldud katsetamiseks? Seda enam, kui remondi peale ei kulu Sul kopikatki! Ujumisi, hüppamisi, tõukamisi ja muud jama saad seal küllalt harjutada ja keegi ei pane seda pahaks.
Mis puutub soovitusi otsida infot internetist, siis tegelikult on Sulle toodud (enamustel kordadel) ära konkreetne allikas ja see on treeningjuhend https://docs.google.com/document/d/1sJHrLXB_0HsMvFP4_HHP7KW8r7FehChUxsGvXczcipM/edit Mulle isiklikult tundub, et Sa pole seda kunagi sirvinud, sest jätkuvalt küsid asju, mis on seal ilusasti lahti kirjutatud. Alati võib siit lisa küsida aga põhiasjad on seal ilusasti kirjas.
Mis puutub konto ostmise-müümise teemasse, siis on mängu loojad kirjutanud reeglid, millele Sa oled andnud nõusoleku mängu installides. Reeglid on teatavasti järgimiseks. Kui Sa nendega ei nõustu, siis mängu installides on Sul võimalus panna Not Agree (või Ei Nõustu) ja probleem ongi lahendatud! Kui aga siiski nõustud, siis tea, et reeglid on järgimiseks ja Sa oled andnud lubaduse neid järgida. Kas mehesõna ei maksa siis midagi?
No tühja kah! Ostsid siis ostsid, oma asi, kuid väita, et petta mängu arendajaid on igati normaalne ja nad on nagunii heasti ebamoraalsel teel pappi kokku ajanud....lihtsalt väiklane! Olen minagi omal ajal piraattarkvara, mänge, filme ja muusikat tõmmanud, kuid ma teadvustan endale, et see on ebamoraalne ja tänaseks päevaks püüan seda kõike eelkõige legaalsel viisil hankida.
Ma ei arvagi, et Sa oled mingi troll, sitakeetja või lihtsalt idioot. Tundud olevat haritud inimene, kuid miks Sa siis ei kuula, kui Sulle mõistlikku nõu antakse, lahinguväljal see lollimängimine (loe: teiste lükkamine, sobimatute tankidega spottimine (vahel on see küll vajalik), hüppamised, uppumised ja ma ei tea mis veel) lõpetada? Lahingus on iga mees osa tiimist, kes püüab võita oma oskustele vastavalt. Nagu siin eelnevalt toodi näide, siis jalgpallis ei saa üks mängija hakata korvpalli mängima! Kui väravavaht keset mängu saab palli ja jookseb seda põrgatades vastase väravasse, siis kas me väidame, et väravavaht on loominguline ja see on aktsepteeritav, või ütleme, et väravavaht on idioot? Ma saan aru, et Sulle meeldib teha asju omal moel, kuid lahingus on tähtis tiimitöö võidu nimel! Reaalsed inimesed arvestavad Sinuga ja neid alt vedada ei ole ilus!

Igatahes on mul veel jätkuvalt usku Sinusse ja soovin siiralt edu!

P.S. Siiski soovitan kasutajaliidese panna mõnda teise keelde, mida paremini valdad. Sel viisil keeleõppimine on tore küll, kuid nagu näha, siis detailidest saaksid paremini aimu emakeelses tekstis. Edu!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 06.03.2016 11:11:35 vasta tsitaadiga

Mõtlesin veidi ja äkki meil on siin tegu ehtsa autistiga. Neil on kompulsiivne vajadus teha asju omamoodi, isegi kui seal ei ole mingit loogikat taga.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 06.03.2016 12:03:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2016 12:08:39 vasta tsitaadiga

See ehk õigem märkus thumbs_up.gif
pents kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002



Online

sõnum 06.03.2016 22:53:08 vasta tsitaadiga

Täna sõimati **a*******ks. Lasin tegelase ümbersõidu järel selja tagant pilbasteks.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.03.2016 02:33:39 vasta tsitaadiga

WN8 1800, WR 28%. Nädalavahetus on fun olnud. Ja see on pea 100 mängu peale. Ei tunne, et oleks ise nii kehvasti mänginud.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 07.03.2016 10:41:06 vasta tsitaadiga

Sulle juhtus siis see teine pool seekord. Mul õnneks nädalavahetuse näitajad on WR-i kohapealt vastupidised, aga tunne pole jälle selline, et oleks ise väga hästi mänginud icon_smile.gif
WoT: huviline

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 07.03.2016 16:29:13 vasta tsitaadiga

Täna tegin sellise tüki, et tulin KAZNAst ära. Selleks, et saaks Stronkis Eesti tomateid juhtida icon_biggrin.gif Hea näide sellest, kuidas fun ja mängu õppimine võivad kummalisi radu pidi käima panna.

Sellega seoses annan seda teemat lugevatele striimi püsivaatajatele ka teatud mõttes tormihoiatuse, et hakkab ilmselt palju rohkem Stronki tulema icon_wink.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.03.2016 16:50:59 vasta tsitaadiga

Võimas värk. Mis klanni alt juhtima hakkad?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 17:38:17 vasta tsitaadiga

Noh viimane aeg vist ESTPAasse hakata kandideerima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 07.03.2016 19:02:45 vasta tsitaadiga

Täpselt nii thumbs_up.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.03.2016 19:52:02 vasta tsitaadiga

Ah mis sa ajad. Tule ikka EATRisse, häid lahingujuhte on alati vaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 08.03.2016 06:08:09 vasta tsitaadiga

IS-7-ga 60 mängu WR 40%. Arenguruumi on ühesõnaga.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.03.2016 10:03:38 vasta tsitaadiga

tundub et mirko on võtnud omale väikese puhkuse wot -st. Ju viskas närv üle et siin enam oma taktikaid ei saanud esindada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.03.2016 13:22:32 vasta tsitaadiga

mirko28
Aeg maha 1p

Ilmselge, et siis siia postitada ei jõua...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.03.2016 13:42:54 vasta tsitaadiga

ei ma mõtlesin et ka wot-life näitab et ta pole 24h mänginud icon_eek.gif
edit: nüüd krt näitab et siiski on teinud 46 mängu. Rsk, enne näitas 0 mängu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 08.03.2016 15:40:30 vasta tsitaadiga

Mingit eesti tomatite klanni oskab keegi soovitada?

Praeguseks mängin harva ja omalõbuks ainult, aga teinekord oleks tore platoos istuda/teami teha.

ca 5 tX on ka kogunenud.
(http://www.noobmeter.com/player/eu/jumal/500237254/)
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 08.03.2016 16:02:00 vasta tsitaadiga

Suurimad ja aktiivseimad klannid on vist ESTPA ja EATR. Väiksemaid klanne on ka muidugi, nagu nt HOMM.

ESTPA eeldab muidugi iganädalast aktiivsust, teiste kohta ei tea öelda.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 08.03.2016 16:07:39 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
Mingit eesti tomatite klanni oskab keegi soovitada?

Praeguseks mängin harva ja omalõbuks ainult, aga teinekord oleks tore platoos istuda/teami teha.

ca 5 tX on ka kogunenud.
(http://www.noobmeter.com/player/eu/jumal/500237254/)


Vaevalt nüüd mõni eesti klann end nii klassifitseeriks. Puht uunikumide klanni vist eestis enampolegi? WoT lehelt saad edukalt klanne otsida - seal ka kontaktiinfo olemas.
Isegi sai sealt klanni otsitud ja leitud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 08.03.2016 16:24:52 vasta tsitaadiga

Jep, otsin sealt, uurisin kas siinsetest keegi on kuskil.

Pigem otsin jah sõpruskonda ja puudub huvi klannikates osaleda.

Kaarte enam ei tunne, tanke ka tekkinud niipalju juurde et ei jõua selgeks õppida, võtan vabamalt beer_yum.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.03.2016 17:03:56 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
Kaarte enam ei tunne, tanke ka tekkinud niipalju juurde et ei jõua selgeks õppida, võtan vabamalt beer_yum.gif


Vaatan et sinu statistika on hiljuti ikka kõvasti langenud, see mind veidi üllatab. Eelmisel aastal mul oli WOT-is vaheaeg koguni 7 kuud, pärast seda aga statistika hakkas hoopis tõusma. Huvitav millest selline erinevus võib olla tingitud? Ma ei ole supermängija ja pole ka eriti noor enam.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.03.2016 17:20:28 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
Jep, otsin sealt, uurisin kas siinsetest keegi on kuskil.

Pigem otsin jah sõpruskonda ja puudub huvi klannikates osaleda.

Kaarte enam ei tunne, tanke ka tekkinud niipalju juurde et ei jõua selgeks õppida, võtan vabamalt beer_yum.gif

Tule EATRi, õhtuti on ikka rahvas sees ja saad uuesti end rajale. Kindlusesse on alati rahvast vaja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 09.03.2016 00:08:03 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel 40% WR / 1600 WN8 ja täna siis nii:

Spoiler Spoiler Spoiler


Vahepeal on MM ikka täiesti müstiline.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 711, 712, 713 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.