|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
04.03.2016 22:03:09
|
|
|
| Antutu andis 128xxx ja screen-on-time sain üle 5 tunni täna kui 10% peal laadima panin - igatpidi sai näpituid ja kiusatud päevotsa.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
04.03.2016 22:38:52
|
|
|
eile teliast sai 15:30 tellimus sisse pandud hommikul 10:30 oli kuller uksetaga superluks,esmamulje hea
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2016 22:49:23
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
eile teliast sai 15:30 tellimus sisse pandud hommikul 10:30 oli kuller uksetaga superluks,esmamulje hea  |
Kuna pealkirjas on lihtsalt "S7", siis tuleb eeldada, et mitte edge?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
04.03.2016 23:45:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Lehys kirjutas: |
eile teliast sai 15:30 tellimus sisse pandud hommikul 10:30 oli kuller uksetaga superluks,esmamulje hea  |
Kuna pealkirjas on lihtsalt "S7", siis tuleb eeldada, et mitte edge? |
Just tavaline S7,edege väga ei köida mind.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
06.03.2016 12:33:04
|
|
|
| Tuttav sai ka juba neljapäeval omale s7 edge. Suhtusin veidi pelgavalt kuna ikkagist 5,5", aga sai veidi näpitud ja üllatavalt hea oli käes, sain vabalt ühe käega toimetada. Ekraan on ikka ülimalt selge, kõik liikus välgu kiirusel ja no kaamera pilt on ka ikka ülim. Aga krt, 800€ ikka ei raatsi tel peale kulutada, tuleb kannatada veel, et veits kukuks hind.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
06.03.2016 14:49:15
|
|
|
| Keegi võiks mõned pildid kaameraga teha.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
06.03.2016 17:21:51
|
|
|
on keegi s6 pealt ka üle läinud s7-le kui siis mis põhjusel ja on vahe tuntav?
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.03.2016 18:25:22
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| on keegi s6 pealt ka üle läinud s7-le kui siis mis põhjusel ja on vahe tuntav? |
kui just raha nagu muda pole, siis üldiselt ei ole mõtet üle minna, aga eks iga inimene vaatab oma mätta otsast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
06.03.2016 18:31:53
|
|
|
Tänud piltide eest.
Kass on väga kena,eriti silmad ! Kindlasti on kange iseloomuga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
06.03.2016 19:32:06
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| on keegi s6 pealt ka üle läinud s7-le kui siis mis põhjusel ja on vahe tuntav? |
S7 tundub oluliselt kiirem kui S6.
Eks seda kinnitab ka antutu bench.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
06.03.2016 19:55:21
|
|
|
kui üldse tõmbleks siis enim vast aku pärast, muidugi ip68 pole ka paha lisandus
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
06.03.2016 22:23:17
|
|
|
| Mustpanter kirjutas: |
| Keegi võiks mõned pildid kaameraga teha. |
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=65685476&postcount=176 Isegi võrdlus olemas teiste mudelitega. Seal foorumis on lehekülgede kaupa nii S7 kui S7 edge'i kohta infot. Kes viitsib ja soovib võib sealt leida peaaegu kõigile tekkivatele küsimustele vastused.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
07.03.2016 13:20:45
|
|
|
| vinther, miks ei sobinud siis ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinther
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2013
|
07.03.2016 13:22:51
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| vinther, miks ei sobinud siis ? |
Ei suuda käes hoida ja textida hommikul voodis või autoga sõites, palm grip on võimatu selle edge ekraaniga. S6 mis oli, oli täiesti ok aga see ajab nii närvi, et vahepeal tahaks vastu seina visata.
Peopesa ääred lähevad koguaeg ääre vastu ja keerab kõik kihva. Jube tüütu.
Pealegi muud ma telfiga ei tee, VR muutus esimese 2 tunniga igavaks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.03.2016 13:47:49
|
|
|
Just sel samal põhjusel ei julgend Edget ise ka võtta.
Ma hoian koguaeg äärest kinni. Landscapena käes hoides pöialdega toetan kah. Tavaline 7 sesmõttes igati okei aga muidugi ropp libe. Ostsin selle originaal ümbrise - tegi natukene asja paremaks jaaa võib julgemalt mööda lauda lohistada kah
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinther
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2013
|
07.03.2016 13:57:43
|
|
|
Jep, libe on ka jah, voodis hommikul üritan kirjadele ja sõnumitele vastata, ei saa palmgrippida siis üritan muud moodi aga koguaeg libiseb minema siis käest.
Vast on pigem rohkem profile see mõeldud, mitte mingisugusele kobakäpale nagu mina ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
07.03.2016 18:41:51
|
|
|
oeh, hakkab pihta jälle jamamine. Üritasin reedel kampaania raames S7 Edge osta - üllatus-üllatus, Tele2 iseteenindus keskkond ei töötanud ja ei saanud osta. Öeldi, et parandavad ära ja pikendavad kampaania löppemise tähtaega ja saan see nädal ära osta. Proovisin laupäev ja pühapäev ka osta, ei midagi jälle. Reedel muidugi ütlesin, et tuleks heameelega kohale ja vormistaks ostu kasvöi esinduses lihtsalt ära. Öeldi ei-ei, saab ainult epoes. Täna helistasin ärikliendi toesse ja küsisin, et kaugel nende arendajad on, kas ma saaks täna ära osta. Sain vastuse, et ei kahjuks kampaania on läbi ja meil süsteemis märget pole, et teile oleks kampaaniat pikendatud. Tegid avalduse ja lubasid homme ühendust vötta, et kas saavad kuidagi vastu tulla ja erandkorras müüa kampaania pakkumist. Vötsin ka Samsung Eestiga ühendust, lubasid ka uurida ja juhul kui vöimalik, kuidagi möjutada otsust. Tele2-le ütlesin ka juba viisakalt, et kui positiivset vastust ei tule, siis vean oma ettevötte ja tosin numbrit nende ettevöttest ära. Koguaeg jama selle iseteenindusega ja nad ei suuda seda korda teha (neil selle keskkonnaga veel posu probleeme)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
07.03.2016 18:44:35
|
|
|
| Tellisin eile Teliast ära musta S7 koos VR seadmega.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
07.03.2016 18:47:54
|
|
|
| Tanel, ise ka veel mötlesin eile, et igaksjuhuks järsku vötta tuttavaga ühendust ja tema ettevöttest Telia kaudu ära osta. Panin mööda ühesönaga. Miks Edge'i ei vötnud ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
07.03.2016 18:50:27
|
|
|
| tsitaat: |
Miks Edge'i ei vötnud ?
|
Edge tundub natuke liiga suur, isegi mu suurele käele.
Teiseks ei näe nendes kaardus servades erilist pointi, reso pealegi sama.
Ja S7 on testides IMO kiidetud rohkem kui S7 edge.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
07.03.2016 18:51:34
|
|
|
| Tanel, ise kardan ka seda sama, aga peale näppimist väga ei heidutanud. Ma peamiselt tahan seda selle aku pärast. Kui S7-mel oleks sama aku, siis ilmselt vötaks ka selle, mitte Edge.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
07.03.2016 19:02:16
|
|
|
Siin müügiteemas ka räägitakse Edge'i kogemusest
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8983976#8983976
| tsitaat: |
S7 Edge on minu jaoks eriliselt tüütu, kuna näpud on pikad ja telefoni ebamugav minu jaoks käes hoida, ilma, et koguaeg ekraaniservale vastu ei lähe. Kirjutasin oma review'i ära ja endale jätta seda ei taha, olen pigem praktiliste telefonide fänn, kui on vähegi ebamugav enda jaoks, siis ka ei taha endale jätta. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
08.03.2016 14:55:56
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Miks Edge'i ei vötnud ?
|
Edge tundub natuke liiga suur, isegi mu suurele käele.
Teiseks ei näe nendes kaardus servades erilist pointi, reso pealegi sama.
Ja S7 on testides IMO kiidetud rohkem kui S7 edge. |
Kui seadete alt eraldi sisse lülitada, siis on võimalik home nuppu 3x vajutades kuvada pilt väiksemalt ekraani nurka. Saab edukalt kasutada ühe käega
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
09.03.2016 15:39:07
|
|
|
| Sain ka eile Elisast eeltellitud S7 Edge kätte. Esmamulje vägev, aga tahaksin küsida, et kuidas teil selle ekraani tundlikusega on. Minul siis probleem selles, et ekraan reageerib juba siis kui näpp on umbes 1mm õhus veel. Kunagi oli Z2-ga sama probleem, harjusin ära ja viisin poole aasta pärast garantiisse, et maha müües tehakse korda. Tuli välja pärast, et saadeti mahakandmisele ja anti kogu raha tagasi. See küll väga ei häiri, aga siiski. Ja Gear VR kohapealt, et tundub vinge vidin, aga kvaliteet jäta küll soovida, nagu keegi kommenteeriski kuskil, et nagu vaataks esimesi nõukaaegseid värvitelekaid.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.03.2016 16:23:32
|
|
|
| blackhawk, mul naine ostis just nädal tagasi s6 edge ja sama teema, et ekraani ei jõua enamasti puudutadagi, aga juba reageerib. Eks peab harjuma.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
09.03.2016 17:12:16
|
|
|
| blackhawk, Kusagilt saab tulevik ikka alguse.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
09.03.2016 17:20:47
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| blackhawk, Kusagilt saab tulevik ikka alguse. |
seda küll, aga lootsin ikka veidi paremat. Mitte lugeda ühe käe näppudel piksleid kokku.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2016 17:21:06
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| blackhawk, mul naine ostis just nädal tagasi s6 edge ja sama teema, et ekraani ei jõua enamasti puudutadagi, aga juba reageerib. Eks peab harjuma. |
No mul tuleb ikka puudutada ekraani, su naisel uuem s6 edge v1.2 äkki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.03.2016 17:30:17
|
|
|
jeesus188, ei mis v1.2
Ma teen kodus video pärast. Eriti on fotokaga aru saada, millimeeter on kindlasti vahet ja pilt klõpsub ära juba. Aga mis me siin S7 teemat risustame
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
09.03.2016 17:49:56
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, ei mis v1.2
Ma teen kodus video pärast. Eriti on fotokaga aru saada, millimeeter on kindlasti vahet ja pilt klõpsub ära juba. Aga mis me siin S7 teemat risustame  |
Ei samas pole see risustamine ka. Mõtlen, et kas see nüüd mingi eripära või praak. Z2 ma räägin. Oli pool aastat käes, saatsin niisama garantiisse ja siis tuli välja, et läks maha kandmisele.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2016 17:58:43
|
|
|
Normaalne see pole, mingi elektriimpulssi korjab üles?
Metallkorpus,klaas, inimene ja elekter. Kusagil sees mingi maandus kehv äkki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.03.2016 19:00:53
|
|
|
| jeesus188, kui niimoodi mõtlema hakata, siis ma panustaks ka mingile staatilisele elektrile näiteks. Seda juhtub justnimelt peale kuskil istumist (diivan, autos jne) ja mitte igal kasutamisel nö.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.03.2016 19:12:51
|
|
|
Proovisin oma mitte-edgega. Kui ikka vastu ei pane täitsa siis ei juhtu midagi.
Äkki on see tundlikuse suurendamine "on" ?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
09.03.2016 19:22:11
|
|
|
S7 sõrmejälje lugeja pole eriti hea võrreldes s6
10 korrast 3 juhul avab
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
09.03.2016 19:27:49
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
S7 sõrmejälje lugeja pole eriti hea võrreldes s6
10 korrast 3 juhul avab |
Kustuta sõrmejäljed ära ja pane uuesti. Mul algul oli sama jama. Minu viga oli see, et vajutasin home nuppu alla kui sõrmejälge tegin.Tegelikult peab lihtsalt vastu panema.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.03.2016 19:35:21
|
|
|
Marto., selline säte on olemas? Kui telefon koju jõuab, siis uurin järgi kohe. Kunagi mingi teise tootja telefoniga oli jah "kinnastega kasutamine vms" menüüs ja see tegi liiga tundlikuks tavakasutuse.
Sõrmejälje teemasse soovitan teha ühe näpu (mida enamasti kasutate) kohta mitu "jälge" ja lisaks ka nii, et osad puuted oleksid 90 kraadise nurga all. Seda on ka mingis teises telefoniteemas soovitatud ja see tõesti toimib
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
09.03.2016 19:36:59
|
|
|
2 korda juba pand,seda jah tean et tuleb lihtsalt peale panna sõrm.
eks ma proovin uuesti ehk hakkab normaalselt tööle
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.03.2016 19:52:01
|
|
|
Minu oma saab küll kõigist neljast sõrmest momentaalsel aru.
Vot S5 sõrmelugeja ajas tigedaks mõnikord libistasin 15 korda...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2016 19:52:41
|
|
|
S6 ei ole seda kinnaste värki, notel on. S5 oli ka ja guugel ütleb, et S7 on ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hard
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2003
|
09.03.2016 22:23:38
|
|
|
Kas keegi juba surnud piksleid ka on leidnud oma telefonil?
Ma ostsin uue galaxy s7 me, karbist välja võttes ja tööle pannes oli ekraanil näha surnud piksel
Viisin poodi tagasi kohe... ei teagi täpselt kas saab uue või hakkavad remontima seda ja ekraani vahetama.
Ostsin netist ja teliast
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.03.2016 22:44:36
|
|
|
Ekraani garantii 30€, väike haamer ning kõks, kui tõesti ei vaheta ringi.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
09.03.2016 23:06:50
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Ekraani garantii 30€, väike haamer ning kõks, kui tõesti ei vaheta ringi. |
Kust selle ekraani garantii saad, kui samsung care app ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
09.03.2016 23:11:05
|
|
|
| maalane kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
| Ekraani garantii 30€, väike haamer ning kõks, kui tõesti ei vaheta ringi. |
Kust selle ekraani garantii saad, kui samsung care app ei tööta? |
sain aru et alles 11.03 hakkab tööle samsung care s7 le.
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.03.2016 00:35:29
|
|
|
No ekraani vahetuseni ta ei jõudnudki....
Aga kui töömees paneb ohtralt liimi vahele, küll siis veekindel edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|