Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 51 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 35 ]
50/50
5%
 5%  [ 25 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 66 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 241 ]
hääli kokku : 418

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2016 21:49:47 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ofc, aga kes seda tahtma peaks, eriti kui nüüd on windows 10 pmt tasuta...

Sa tõesti loodad, et Win10 jääbki tasuta jagatavaks? icon_biggrin.gif Ole nüüd... selleks ajaks kui Windows oma PC ja xboxi liitmisega ühele poole saab, on kõik jälle vanaviisi ja tasuta lõunalaud kinni. Lisaks muidugi see, et vaevalt Windows Steami kasutusmugavuse saavutab ja kasutajabaasi endale saab... Windows on kuulus oma käpardlikkusega kui asi mängupoe haldamisse ja mängude levitamisse puutub, Rise of Tomb Raider on Windows Stores olemas ja hala tõuseb taevani... kurdetakse, et Games For Windows Live on tagasi ja on veel hullem kui enne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2016 21:57:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vondur kirjutas:
Aeron kirjutas:
Ofc, aga kes seda tahtma peaks, eriti kui nüüd on windows 10 pmt tasuta...

Sa tõesti loodad, et Win10 jääbki tasuta jagatavaks? icon_biggrin.gif Ole nüüd... selleks ajaks kui Windows oma PC ja xboxi liitmisega ühele poole saab, on kõik jälle vanaviisi ja tasuta lõunalaud kinni. Lisaks muidugi see, et vaevalt Windows Steami kasutusmugavuse saavutab ja kasutajabaasi endale saab... Windows on kuulus oma käpardlikusega, kui asi mängundusse puutub, Rise of Tomb Raider on Windows Stores olemas ja hala tõuseb taevani... kurdetakse, et Games For Windows Live on tagasi ja on veel hullem kui enne.


W10 on järgmise updatega Steami kõige populaarsem OS - http://store.steampowered.com/hwsurvey
Muidugi on, Microsoft pole ju veel alustanudki oma ristikäiku, oota kui asi liikuma hakkab, suur sõna on siin gamedevidel öelda... ja muidugi ei ole Microsoft see, kes lõpliku otsuse teeb... Aga eks ta üritab muidugi, iseasi, kas sellest asja saab, ma ei usu kuidagi, et Microsoft paneb oma OS-i Steami jaoks kinni ja hakkab ise kõiki maailma mänge müüma. See kõlab isegi Microsofti jaoks liiga ambitsioonikalt. Üks ambitsioonikas on ju olemas - Apple ja mänguduse poole pealt on see OS praktiliselt null... nii juhtub, kui hakata liiga agaralt oma naba imetlema.

viimati muutis Vondur 01.03.2016 22:00:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 21:59:39 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Muidugi on, Microsoft pole ju veel alustanudki oma ristikäiku, oota kui asi liikuma hakkab, suur sõna on siin gamedevidel öelda... ja muidugi ei ole Microsoft see, kes lõpliku otsuse teeb... Aga eks ta üritab muidugi, iseasi, kas sellest asja saab, ma ei usu kuidagi, et Microsoft paneb oma OS-i Steami jaoks kinni ja hakkab ise kõiki maailma mänge müüma. See kõlab isegi Microsofti jaoks liiga ambitsioonikalt.


Umm... et MS keelab Steami kasutamise Windowsil? Ma olen näinud paranoiat küll ja küll, aga see on juba uus tase icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2016 22:06:41 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vondur kirjutas:
Muidugi on, Microsoft pole ju veel alustanudki oma ristikäiku, oota kui asi liikuma hakkab, suur sõna on siin gamedevidel öelda... ja muidugi ei ole Microsoft see, kes lõpliku otsuse teeb... Aga eks ta üritab muidugi, iseasi, kas sellest asja saab, ma ei usu kuidagi, et Microsoft paneb oma OS-i Steami jaoks kinni ja hakkab ise kõiki maailma mänge müüma. See kõlab isegi Microsofti jaoks liiga ambitsioonikalt.


Umm... et MS keelab Steami kasutamise Windowsil? Ma olen näinud paranoiat küll ja küll, aga see on juba uus tase icon_rolleyes.gif

Sai ikka loed ka vahel mida kirjutatakse? Ma ju räägin et see on praktiliselt võimatu, aga kui siiski Microsoft teeb oma välja käidud mõtte teoks ja hakkab piirama tarkvara installeerimist ja installida saab ainult Microsofti poolt heaks kiidetud softi... mis siis? Siis pole Windowsis Steami jaoks enam kohta ja muide, see Microsofti plaan panigi Valve ja Newelli tegutsema, sa peaksid ju seda teadma... hüpertark nagu sa oled. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 22:16:53 vasta tsitaadiga

Sõbrad, keegi ei räägi keelamisest, jutt on pigem sellest, et windows appistub ja steamile pannake peale nt selline kalusel, et 10% kõikidest transactionitest, mis oma apist teed, maksad MS'ile.
Silmas pidades , et MS ise seal kõrval poodi peab, kus hinnad on "millegi pärast" odavamad, on Steam omadega üsna viletsas seisus.
Mingi selline mõte...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 22:18:45 vasta tsitaadiga

Ma kasutaks soovitada kainet mõistust. Mitte ükski selline asi ei läheks eales läbi juba ainuüksi tänu sellele, et EU paneks sellele veto.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2016 22:24:30 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma kasutaks soovitada kainet mõistust. Mitte ükski selline asi ei läheks eales läbi juba ainuüksi tänu sellele, et EU paneks sellele veto.
Kas Apple ja MacOS on Euroopas veto all? Ei ole ju...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 22:34:17 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Scart kirjutas:
Ma kasutaks soovitada kainet mõistust. Mitte ükski selline asi ei läheks eales läbi juba ainuüksi tänu sellele, et EU paneks sellele veto.
Kas Apple ja MacOS on Euroopas veto all? Ei ole ju...


Kas Apple või MacOS tarvitavaid mingisuguseid kunstlikke piiranguid, mis välistavad teatud koodi jooksmise sellel platformil?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2016 22:43:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vondur kirjutas:
Scart kirjutas:
Ma kasutaks soovitada kainet mõistust. Mitte ükski selline asi ei läheks eales läbi juba ainuüksi tänu sellele, et EU paneks sellele veto.
Kas Apple ja MacOS on Euroopas veto all? Ei ole ju...


Kas Apple või MacOS tarvitavaid mingisuguseid kunstlikke piiranguid, mis välistavad teatud koodi jooksmise sellel platformil?
See kivi mille all sa elad on vist väga suur ja raske... Proovi legaalselt installida softi millele Apple pole kinnitust andnud.... Saad ainult veateate ja pead hakkama ümbernurga meetodeid kasutama. Kuidas sa selliseid asju ei tea? Ma hakkan sinu piiritutes teadmistes juba kahtlema... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 23:30:34 vasta tsitaadiga

Scart, MS on äri ja äri võib suht teha mida ta tahab. Apple store laadne asi windowsi maailmas ei oleks mitte mingi ime ja platform holderina võib MS sinna ükskõik millised tingimused luua. KA sellised, mis Steami panevad päeva pealt kinni.
Keegi ei käsi sul MS tarkvara kasutada, aga tänapäeval on mittekasutamine selle laia leviku tõttu üsna problemaatiline.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2016 00:10:43 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Scart, MS on äri ja äri võib suht teha mida ta tahab. Apple store laadne asi windowsi maailmas ei oleks mitte mingi ime ja platform holderina võib MS sinna ükskõik millised tingimused luua. KA sellised, mis Steami panevad päeva pealt kinni.
Keegi ei käsi sul MS tarkvara kasutada, aga tänapäeval on mittekasutamine selle laia leviku tõttu üsna problemaatiline.


Jah, sest Euroopas nt ju oldi väga rahul omal ajal sellega, et Windowsiga ainult IE kaasa pandi ja nad üldse ei pidanud alternatiivide hankimist võimaldama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 01:20:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Aeron kirjutas:
Scart, MS on äri ja äri võib suht teha mida ta tahab. Apple store laadne asi windowsi maailmas ei oleks mitte mingi ime ja platform holderina võib MS sinna ükskõik millised tingimused luua. KA sellised, mis Steami panevad päeva pealt kinni.
Keegi ei käsi sul MS tarkvara kasutada, aga tänapäeval on mittekasutamine selle laia leviku tõttu üsna problemaatiline.


Jah, sest Euroopas nt ju oldi väga rahul omal ajal sellega, et Windowsiga ainult IE kaasa pandi ja nad üldse ei pidanud alternatiivide hankimist võimaldama.


Indeed, indeed. Inimesed oleks nagu unustanud, et EUs on anti-competitiveness keelatud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.03.2016 08:01:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Aeron kirjutas:
Scart, MS on äri ja äri võib suht teha mida ta tahab. Apple store laadne asi windowsi maailmas ei oleks mitte mingi ime ja platform holderina võib MS sinna ükskõik millised tingimused luua. KA sellised, mis Steami panevad päeva pealt kinni.
Keegi ei käsi sul MS tarkvara kasutada, aga tänapäeval on mittekasutamine selle laia leviku tõttu üsna problemaatiline.


Jah, sest Euroopas nt ju oldi väga rahul omal ajal sellega, et Windowsiga ainult IE kaasa pandi ja nad üldse ei pidanud alternatiivide hankimist võimaldama.
IE'le on ju aegade algusest saati võimalik olnud alternatiive hankida icon_rolleyes.gif vb tõesti alguses see ei olnud võimalik KUI KEEGI POLNUD VEEL ALTERNATIIVE LOONUD.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 08:36:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
IE'le on ju aegade algusest saati võimalik olnud alternatiive hankida icon_rolleyes.gif vb tõesti alguses see ei olnud võimalik KUI KEEGI POLNUD VEEL ALTERNATIIVE LOONUD.


Mine loe väheke ajalugu vms. Häbi on.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2016 09:34:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Jah, sest Euroopas nt ju oldi väga rahul omal ajal sellega, et Windowsiga ainult IE kaasa pandi ja nad üldse ei pidanud alternatiivide hankimist võimaldama.
IE'le on ju aegade algusest saati võimalik olnud alternatiive hankida icon_rolleyes.gif vb tõesti alguses see ei olnud võimalik KUI KEEGI POLNUD VEEL ALTERNATIIVE LOONUD.[/quote]

Ei, pojake. Proovi vähemalt natuke otsida vanemaid uudiseid IE ja uue Windowsi kombost.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 10:03:13 vasta tsitaadiga

need on ju 2 täiesti erinevat teemat. IE probleem oli see, et see anti tasuta windowsiga kaasa.
Keegi aga ei saa dikteerida, kuidas keegi oma poodi pidada tahab. See on Valve probleem, kui nad ei taha MSile maksta tehingute pealt aga tahavad hirmsasti APIt kasutada.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 10:25:22 vasta tsitaadiga

Windowsile on ka teroreetiliselt alternatiivid olemas, aga see on maailmas ikka nii levinud, et ilma on üsna ebamugav.
Kui nad tahavad, siis nad appistuvad ja teevad omale store'i ja see ei oleks ei esimene ega viimane selline ökosüsteem.
Võrrelda seda IE-ga on üsna kohatu, MS on plaform holder, ta teeb seal mis tahab.

Gaming vaates saaks Steam vb appistumise/store korral anda Valve kohtusse EU/USA õigusruumis konkurentsi kahjustamise eest, aga ma kahtlustan, et olukorras, kus Valve'il endal on mingi 90% DD turust ja MS on tühi koht suht, ei võeta neid seal väga tõsiselt ja seda nähakse pigem kui positiivset ja tasakaalustavat sammu vms.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 02.03.2016 11:37:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.03.2016 11:20:24 vasta tsitaadiga

Scart, softis, lingid artiklitele, või seda pole juhtund! või siis vähemalt annaks vihje, mis windowsi versioonile ei olnud võimalik paigaldada teist veebi brauserit. kui jutt läheb kuskile windows 3.1 kanti, siis vb tõesti peab paika.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.03.2016 12:55:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Scart, softis, lingid artiklitele, või seda pole juhtund! või siis vähemalt annaks vihje, mis windowsi versioonile ei olnud võimalik paigaldada teist veebi brauserit. kui jutt läheb kuskile windows 3.1 kanti, siis vb tõesti peab paika.
Natuke ajalugu, lihtsalt tutvumiseks.

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 02.03.2016 15:48:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
eerik7 kirjutas:

not sure, kust see info pärit on


Alustaks äkki oma puudujääkidest? Mulle meeldib su komme olla võimetu midagi kommenteerima ilma personaalse pasa tootmiseta.

One of the things that is amazing: Fallout 4 sold more day one digitally than at retail. That’s a big change. - http://www.gamespot.com/articles/microsoft-hololens-specs-and-features-detailed/1100-6435187/

Pärast tuli mingil saidil omakorda täiendus, mille kohaselt 90% kogu launch day müügist oli kolme platformi peale digitaalne. No wonder really.


Ma ei tea kust kohast see Gamespoti link sinna ilmus, aga õige on http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2016/02/22/todd-howard-discusses-fallout-4-dlc-mods-amp-survival-mode.aspx


ctrl+f 90 - nothing
*shrug*
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.03.2016 20:54:12 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Scart, softis, lingid artiklitele, või seda pole juhtund! või siis vähemalt annaks vihje, mis windowsi versioonile ei olnud võimalik paigaldada teist veebi brauserit. kui jutt läheb kuskile windows 3.1 kanti, siis vb tõesti peab paika.
Natuke ajalugu, lihtsalt tutvumiseks.

Link
ehk siis jutt käib ikkagi sellest, kui internet oli 3 veebilehte ja arvutitundides õpetati, et enne arvuti käivitamist tuleb see ka stepslisse pista thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.03.2016 22:31:10 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Vondur kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Scart, softis, lingid artiklitele, või seda pole juhtund! või siis vähemalt annaks vihje, mis windowsi versioonile ei olnud võimalik paigaldada teist veebi brauserit. kui jutt läheb kuskile windows 3.1 kanti, siis vb tõesti peab paika.
Natuke ajalugu, lihtsalt tutvumiseks.
Spoiler Spoiler Spoiler
ehk siis jutt käib ikkagi sellest, kui internet oli 3 veebilehte ja arvutitundides õpetati, et enne arvuti käivitamist tuleb see ka stepslisse pista thumbs_up.gif .
Teistsugust reaktsiooni ma sinult ei oodanudki... 3 veebilehte ja arvutiklass... icon_biggrin.gif Andsin sulle lausa kandikul kätte esmased sündmused mis panid paika Microsofti edasised trendid ja ärivõtted ja edasi pidid sa ideaalis ise suutma järeldusi teha... sina tegidki oma piiratuse tasemel... kolm veebilehte ja arvutiklass. Naiss...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.03.2016 23:08:35 vasta tsitaadiga

Vondur, äri ja suured rahad on igavesest ajast igavesti räpane mäng olnud, niipalju võiks taibata. suurusjärk 15 aastat on saanud erinevaid brausereid kasutada, see periood, kus reaalselt midagi ka selle brauseriga teha on olnud, niiet ei näe antud juhul mitte mingisugust probleemi. igasugused standardi ja patendi sõjad käivad pidevalt, ei tohiks nagu üllatus olla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.03.2016 23:35:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Vondur, äri ja suured rahad on igavesest ajast igavesti räpane mäng olnud, niipalju võiks taibata. suurusjärk 15 aastat on saanud erinevaid brausereid kasutada, see periood, kus reaalselt midagi ka selle brauseriga teha on olnud, niiet ei näe antud juhul mitte mingisugust probleemi. igasugused standardi ja patendi sõjad käivad pidevalt, ei tohiks nagu üllatus olla.
Õpi vaatama laiemalt, ega point pole IE-s vaid võimaluses, et Microsoft võib mängundusega teha midagi sarnast Netscape asjaga. Sa jäid oma mõttesse kinni ja ei saanud aru, millest on üldse jutt. Sa jääd alati mingisse vähetähtsasse pisiasja kinni ja suuremat pilti enam ei näe.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.03.2016 23:40:03 vasta tsitaadiga

Vondur, just täpselt. laiemalt vaatamise tulemus ongi see, et täna on meil üks interneti brauser, mis on tehtud microsofti poolt ja mille nimi on IE ja mille kõrvale ei saa paigaldada mitte ühtegi teist brauserit.

oh wait
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.03.2016 00:32:04 vasta tsitaadiga

MS-il on kaks browserit. Üks on IE ja teine on MS Edge icon_biggrin.gif
Aga ma e usu et MS-il lastakse selle mängundusega teha sama nagu kunagi Netscape-ga tegi ja ka siis oli suur jama sellest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.03.2016 00:58:06 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
MS-il on kaks browserit. Üks on IE ja teine on MS Edge icon_biggrin.gif
Aga ma e usu et MS-il lastakse selle mängundusega teha sama nagu kunagi Netscape-ga tegi ja ka siis oli suur jama sellest.
no korraks nad võivad ju selle läbi viia, aga palju nad sellega populaarsust ei kogu just ja sama seis, või parem, taastub hiljem, nagu selle sama brauseri näitena võiks järeldada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 08:44:29 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Vondur, just täpselt. laiemalt vaatamise tulemus ongi see, et täna on meil üks interneti brauser, mis on tehtud microsofti poolt ja mille nimi on IE ja mille kõrvale ei saa paigaldada mitte ühtegi teist brauserit.

oh wait


Sa oled ikka päris rumal, tead? Mine uuri natuke, mida EU MSiga kohtus tegi ja kuidas MS peaaegu kohtu poolt oleks laiali saadetud nagu juhtus Rockefelleri Standard Oiliga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.03.2016 17:35:26 vasta tsitaadiga

Scart, parem jäta see teema.
Ilmselgelt NATAS999 ei ole suuteline läbimõeldud järeldusi tegema.
Teine variant on, et trollib niisama kadedusest neid, kes puude taga metsa näevad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.03.2016 20:18:05 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart, parem jäta see teema.
Ilmselgelt NATAS999 ei ole suuteline läbimõeldud järeldusi tegema.
Teine variant on, et trollib niisama kadedusest neid, kes puude taga metsa näevad.
pigem kadestan neid, et üksikut puud metsaks peavad
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 10:51:57 vasta tsitaadiga

http://www.jonpeddie.com/press-releases/details/high-end-add-in-boards-shipments-increased-in-2015-while-all-else-declined

High end GPUde müük kahekordistus eelmise aastaga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 13:03:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Of these, about 5.9 million are enthusiast level AIBs (add-in boards / discreet graphics cards) shipped in 2015 compared to 2.9 million in 2014

Huvitav kuidas High End määratletud on?
Huvitaks ka middle end kaartide hulk.
Võiks korraks nuputada selle üle, palju tegelt high end gamereid on.
Kui nt iga 2 aasta tagant High end välja vahetada, siis on ca 12 milj hard core gamerit, mida pole väga palju, iga 3 aasta tagant siis 18 jne.
Middle end oleks ka oluline segment mida vaadata...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.03.2016 16:32:45 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/leaked-list-of-windows-10-game-ids.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2016 01:06:50 vasta tsitaadiga

microsoft wants to monopolise games development on pc. we must fight it (the guardian)
ja kui keegi kahtleb ta sõnade kaalus, siis tim sweeney on epic gamesi ceo...

Aeron, enthusiast peaks olema high end. 290/390 ja üles ning 970 ja üles.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 05.03.2016 14:05:00 vasta tsitaadiga

hei hei hei kutsun üles kõiki oma playstationeid arvuti vastu vahetama, kel vähegi võimalik sest,

ise sain suhtelist kohe varsti peale ps4 ostmist aru kui mõttetu see kaadervärk tegelikult on (eriti kui võimekas arvuti olemas)
ps4 puldiga läbi arvuti mängida on ikka poole reaalsem, selgem, sujuvam(anti-aliasing) detailsem, elamuste rohkem jne jne, lisaks ei pea mängude peale tohutuid summasi kulutama ja igatepidi rohkem "vabad käed"



peale selle on ps4-le ikka suhteliselt vähe mänge ja nendestki suurem osa enamus mingid jaapani anime fantaasia õudus muinasjutulised ulme mängud,
lisaks veel siis suured läbikukkujad nagu THPS5
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 14:43:15 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
hei hei hei kutsun üles kõiki oma playstationeid arvuti vastu vahetama, kel vähegi võimalik sest,

ise sain suhtelist kohe varsti peale ps4 ostmist aru kui mõttetu see kaadervärk tegelikult on (eriti kui võimekas arvuti olemas)
ps4 puldiga läbi arvuti mängida on ikka poole reaalsem, selgem, sujuvam(anti-aliasing) detailsem, elamuste rohkem jne jne, lisaks ei pea mängude peale tohutuid summasi kulutama ja igatepidi rohkem "vabad käed"



peale selle on ps4-le ikka suhteliselt vähe mänge ja nendestki suurem osa enamus mingid jaapani anime fantaasia õudus muinasjutulised ulme mängud,
lisaks veel siis suured läbikukkujad nagu THPS5



lollimat möga ei oska suust välja ajada?

või varajased õlled juba kellelgi sees icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 14:45:42 vasta tsitaadiga

See vend vist arvab,et ca 400€ (ps4 hind) eest saab nii vinget arvutit,et kõiki mänge ultra sätete peal mängida saab. Tõesti veider võrdlus.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 05.03.2016 15:17:31 vasta tsitaadiga

esiteks on ps4 hind juba poes 325-340€, kasutatult juba 250-275€
ja loomulikult saab selle raha(~300€) eest rohkem jõudlust kui ostad PC (kasvõi 7870 vms graafika, mis lihtsalt teeb ps4-le silmad ette kasvõi Q8200 prosega)
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 21:47:54 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
peale selle on ps4-le ikka suhteliselt vähe mänge ja nendestki suurem osa enamus mingid jaapani anime fantaasia õudus muinasjutulised ulme mängud
Fantastiline, muud ma ei mängigi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 22:51:48 vasta tsitaadiga

väga piiratud ja kitsa vaateväljaga arvamus... tõesti hämmastama panev icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 02:09:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
microsoft wants to monopolise games development on pc. we must fight it (the guardian)
ja kui keegi kahtleb ta sõnade kaalus, siis tim sweeney on epic gamesi ceo...

Aeron, enthusiast peaks olema high end. 290/390 ja üles ning 970 ja üles.


... näedsa siis, ma pole ainuke kes muret tunneb selle üle, et windows apistub... jääb üle loota, et midagi saab teha ka reaalselt.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 12:06:00 vasta tsitaadiga

https://www.factorio.com/blog/post/fff-128

The sales of Factorio went pretty well, and we probably can't talk about exact numbers due to the legal agreement with steam. I believe I can say that we sold slightly more during this week on steam, than during the whole last year on our page, which is overwhelming.

Lisaks Steami kõige kõrgeimalt hinnatud mäng üldse. Aga eks hind polnud ka neli kümpi ja devv ei käinud Twitteris nutmas nagu beebi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2016 12:07:55 vasta tsitaadiga

http://steamspy.com/app/427520 - 91k
see on väga-väga nišimäng ka muidugi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.03.2016 16:01:08 vasta tsitaadiga

Ma nüüd pole päris kindel, aga kas sinna alla ei lähe ka need omanikud, kes lihtsalt registreerivad oma juba varasemalt ostetud mängud?
Mul ka Factorio olemas juba enne selle Steami tulekut (nii aasta aega vms), kuid veel pole viitsinud Steamis seda registreerida.
Seda fakti kinnitaks justkui ka asjaolu, et sealsed omanikenumbrid hakkasid kasvama juba enne reaalselt müügile tulekut.

Mis tahan siis öelda, et see mäng ei müünud 91k selle nädalaga, mis seal hetkel näha on.
Pilt kah seisu salvestamiseks:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 20:13:44 vasta tsitaadiga

Steamspy loeb, kes mängu omavad, ostukanalit nad välja ei saa kuskilt lugeda.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2016 20:22:16 vasta tsitaadiga

ma soetasin kuskil 2014 sügisel ja enne seda oli asi ikka eriti väike-vaikne.
pakkuda võib, et nädalaga pidi steamis müüma 50-60k (kui mitte rohkem). ikkagi päris hea.
praegu on ka kasv päris tubli olnud. pakun, et suures osas on kajastusejärgselt steamis aktiveerinud eelnevalt mängu ostnud tegelased.

factoriol demo olemas, võtke proovige.
vajab teatud tüüpi peakuju, nii et see ei saa olla päris igaühe jaoks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 09.03.2016 20:24:37, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 20:22:53 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://steamspy.com/app/427520 - 91k
see on väga-väga nišimäng ka muidugi.


130k omanikku ka nüüdseks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 12:40:12 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 12:42:55 vasta tsitaadiga

http://platforma.livingmedia.pl/cdprojekt/160218002/index.php

Some information:
- Combined sales of all Witcher games is now over 20 million copies
- Digital sales of the Witcher 3 - 31.6% representing 50.2% of the revenue
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 08:29:40 vasta tsitaadiga

DD 1/3 kogu müügist aga 1/2 kogu tulust.
DD hind peaks alla tulema.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.