Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 04.03.2016 07:10:34 vasta tsitaadiga

Nii, tvunblock igaljuhul hetkel enam ei toimi.
Sub sai igaksjuhuks canceldatud, kuna homme oleks muidu pappi küsitud järgmise kuu eest.

Back to Piracy, I guess icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.03.2016 09:30:44 vasta tsitaadiga

Mis ajast enam ei toiminud? Ma eile õhtul poole kaheteist ajal veel vaatasin rahumeeli... Ükspäev pidin tvunlbocki teise dnsi ainult kasutusele võtma sest flix jahus mingist errjorist. (ei saanud ühendust) aga see võis olla ka see et ma pold ammu seal lehel käinud..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.03.2016 10:18:55 vasta tsitaadiga

Pole ühegi teenusega rahul icon_biggrin.gif

Tuuakse Netflix, Eesti valik ei sobi, leitakse tasuta tvunblock teenus, et USA valikut kasutada, mingil põhjusel ei tööta (arvatavasti tihendi värk) ja siis leitakse põhjus piraaditsemiseks... kurb...

Küsimus suurele ringile.

Kas regioonipiirkonnast väljaspool oleva maksustamata toote tarbimine on piraaditsemine või mitte?
Seda näiteks Netflix näol, kui kasutataks DNS teenuseid USA tootevaliku nägemiseks.
Või siis, kui ostad DVD USA-st (eBay vms) ja vaatad seda Eestis?

Ma ise pole väga autori/looja rollis olnud, aga suudan siiski seda näha ka sealt vaateväljast.
Kui autor loob midagi ning soovib seda levitada ainult ühes piirkonnas ja saab ka ainult selle piirkonna eest raha, siis miks peaks nii edasimüüja/distribuutor või looja olema nõus sellega, kui konkreetne toode/teenus on ka ligipääsetav igalt poolt mujalt?
Saamata raha, mehed...

Näiteks, jätke riigid välja, võtke veidi väiksemalt.

Kui kirjanik kirjutab raamatu ning ainu-edasimüügiõigus on Apollo raamatupoel, siis Rahvaraamat või mõni teine raamatupood ei tohigi seda müüa.
Sellega kaitseb autor ja kirjastus sõlmitud lepinguid ning igasugu järgnev müügiõigus on eraldi rahastatav.

Näiteks, kui mina oleksin fotograaf vms toote looja, siis minu pilti tohib müüa ainult isik, kellele ma selleks õiguse andnud olen ja seda ka tingimustel, mis on kokku lepitud.
Kui seda tehakse kokkuleppeväliselt või hoopis kolmandate isikute poolt, siis minule see ei sobiks.

Just food for thought...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 04.03.2016 10:23:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 10:22:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas regioonipiirkonnast väljaspool oleva maksustamata toote tarbimine on piraaditsemine või mitte?
Või siis, kui ostad DVD USA-st (eBay vms) ja vaatad seda Eestis?

Jah. Peame nõustuma sellega, mida sisutootja on meile ette näinud. Sellest ka regioonipiirangud jms.
Vähemalt nii vastas mulle EAÜ tegevdirektor Kalev Rattus ACTA teemalisel ümarlaual Välisministeeriumis 2012 veebruaris.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 11:29:28 vasta tsitaadiga

Netflixi puhul saab teose autor eeldatavasti kas iga vaatamise pealt väikse kopika või ostetakse temalt see mingisse regiooni kindla summa eest.

Kui mina maksan Netflixile USD arvet siis ma ei näe ühtegi võimalust, et teose autor kuidagi kahju saab, kui ma USA Netflixi vaatan. Samas, kuna Netflixi konto on universaalne ja ainult sisu muutub vastavalt IP regioonile siis ei saa ka probleemi olla Eesti sisu vaatamisega ja Eesti regioonis saadaoleva sisu autoritele maksmisega.

"Tear down this wall, mr Ansip" parafraseerides ühte ajaloolist ütlust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Floppy
HV vaatleja
Floppy

liitunud: 31.01.2003




sõnum 04.03.2016 11:29:36 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Pole ühegi teenusega rahul icon_biggrin.gif

leitakse tasuta tvunblock teenus, et USA valikut kasutada, mingil põhjusel ei tööta (arvatavasti tihendi värk)



TVUnblock ‏@TVUnblock 21h21 hours ago
We are working on a solution to the Netflix error, no ETA at the moment. Sorry for the inconvenience.



Aga noh ikka on tore tihendi kaela kõik ajada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 04.03.2016 11:54:59 vasta tsitaadiga

Keda huvitab, siis tänasest House of cards kõik 4 hooaege ka Eesti Netflixis.
Järjest tuleb uusi sarju ja hooaegasid juurde, nii et ei näe põhjust milleks seda USA sisu taga ajada. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 13:27:18 vasta tsitaadiga

Ise läksin nädal tagasi eesti netflixi peale yle peale 1.5aastat usa oma ksutades. Uusi asju tuleb niipalju peale, et ei näe enam dnsil vajadust. Nüüd kui house of cards ka eestis on see eriti hea, sellepärast oleks muidu täna veel 1 kuu dnsi võtnud😀
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 04.03.2016 14:00:27 vasta tsitaadiga

LKits, lihtsalt mõtte venituseks:

Autor teeb ainumüügi lepingu Apolloga.
Suvaline raamatupood astub Apollosse, ostab sealt kastitäie raamatuid ja paneb enda poes müüki.
Kelle juurde Autor oma Apollo lepinguga lehvima läheb?
Kaup on vahetatud raha vastu ja uus omanik võib selle raamatupaki kasvõi põlema panna (lisaks käibemaksu riigilt tagasi küsida). Autor on oma raha saanud läbi Apollo müügitehingu.

Autor teeb lepingu Apolloga ja kirjutab kaane peale: Müügiks ainult Apollo poodides.
See ei ole takistus ühegi teise raamatupoega millest keegi teine peale lepingu osapoolte kinni peab pidama.

Ükskõik mis formaadis Autor oma ekslusiivlepingu ühe poega vormistab- niikaua kui mina ei ole selle lepingu osaline ei pea mina seda järgima.


Tuleb eristada lepinguid- kokkuleppeid ja seaduseid. Seadused on kõigile. Lepingud on lepingu osapooltele.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 04.03.2016 14:12:24 vasta tsitaadiga

Lihtsalt mõnele tundub ebaõiglane, et ei saa terve maailma käest vastavalt turule maksimumi välja pigistada.
Ikka proovitakse (ja vahest ka edukalt) tampida mättasse selliseid ettevõtmisi.

- https://en.wikipedia.org/wiki/Kirtsaeng_v._John_Wiley_%26_Sons,_Inc.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.03.2016 14:27:16 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
LKits, lihtsalt mõtte venituseks:

Autor teeb ainumüügi lepingu Apolloga.
Suvaline raamatupood astub Apollosse, ostab sealt kastitäie raamatuid ja paneb enda poes müüki.
Kelle juurde Autor oma Apollo lepinguga lehvima läheb?
Kaup on vahetatud raha vastu ja uus omanik võib selle raamatupaki kasvõi põlema panna (lisaks käibemaksu riigilt tagasi küsida). Autor on oma raha saanud läbi Apollo müügitehingu.

Autor teeb lepingu Apolloga ja kirjutab kaane peale: Müügiks ainult Apollo poodides.
See ei ole takistus ühegi teise raamatupoega millest keegi teine peale lepingu osapoolte kinni peab pidama.

Ükskõik mis formaadis Autor oma ekslusiivlepingu ühe poega vormistab- niikaua kui mina ei ole selle lepingu osaline ei pea mina seda järgima.


Tuleb eristada lepinguid- kokkuleppeid ja seaduseid. Seadused on kõigile. Lepingud on lepingu osapooltele.
Müügi õigus oleks antud ainult Apollole.
Kui tahad müüa kellegi teoseid, siis pead selle konkreetse isiku (või esindaja) nõusoleku saama.
Üldjuhul on paljud tooted levitatud mitte-kommertsliku levitamise õigusega.

Kes seda järelvalvet korraldab - see on autori ajada.

Üldjuhul piisab sellest, kui autor annab teada näiteks TKA-le, amet omakorda teavitab poodi ning kõrvaldatakse müügist.

Ei leia hetkel üles, aga umbes pool aastat (või veidi rohkem) oli juhtum Oriflame või Avon toodete edasimüümisega, milleks õigusi ei olnud.
Ettevõtte esindajad esitasid ametliku kaebuse ning vist läks lausa kohtusse ja tooted kõrvaldati müügist, sest ei olnud müügiluba.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
klf
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2005




sõnum 04.03.2016 15:24:17 vasta tsitaadiga

First Sale Doctrine.
tsitaat:

The rationale of the doctrine is to prevent the copyright owner from restraining the free alienability of goods.

Tulevik, mille poole LKits kiikab, on ikka maru haiglane. "Vaba"kaubanduslepped ja distributsioonikanalid.
Originaalosad ja garantiitingimused. Levi regioonid. Äkki tuleks HV's kah keelata igasugune brändikaupade müük?
Või siis lõpetatud saadavusega tooted, näiteks Microsoft XP?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 16:04:44 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et kui ma võin ükskama kelle CD plaati edasi müüa, siis edasi müüa ei tohi ma internetist ostetud muusikat icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 16:09:20 vasta tsitaadiga

klf, mõnedel tootjatel ongi tabu osaleda hinnavõrdlustes.
Oli siin üks vähemtuntud ehitustööriistade tootja, kes nõudis oma andmete eemaldamist.
Selgitasin mitu korda, et see on puhtalt edasimüüjate kätes, kes oma hinnakirja meile edastavad.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 18:04:31 vasta tsitaadiga

Minul praegu see usa dns igatahes töötab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.03.2016 18:24:37 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Minul praegu see usa dns igatahes töötab.


mul samuti. LG webos telekas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 04.03.2016 19:49:13 vasta tsitaadiga

Ma julgen väita, et iga autori huvi on oma teost müüa maksimaalses koguses. Piiranguid võivad sellele seada pigem turud, poliitilised põhjused, teose sisu või olemuse alusel.
Praeguses maailmas kehtestatud regionaalsed piirangud teenivad aga ainult edasimüüja huve. Regionaalne piirang võimaldab edasimüüjal küsida teose eest kõrgeimat võimalikku hinda ning seeläbi oma kasumit suurenada - ehk siis puust ja punaseks - regionaalne piirang täidab eelkõige edasimüüja rahakotti, mitte autori.

Mis puudutab mu eelnevat kommentaari Netflixi ja piraatluse osas siis selle mõte oli pigem see, et tarbijana olen ma nõus sisu eest maksma kui see on mulle võrdsetel alustel teiste tarbijatega kättesaadavaks tehtud. Olen kindel, et isegi mõnd smartDNS'i kasutades jõuab minu makstud summast ettenähtud osa autoriteni kuigi näpuga järge ajades on tegu samuti piraatlusega. Kui tarbija aga sunnitakse kunstlikult piiratud valikusse, mille hind on samas võrreldav vähemate piirangutega valikuga, siis on tegu ebamõistliku piiranguga. Sellele leitakse lahendus, isegi kui see tekitab olukorra, kus tarbitud meedia eest autorile tasu ei jõua - kuigi see ei ole tarbija soov ega eesmärk.

Ei ole olemas ühtki põhjendatud argumenti, miks ühe piirkonna elanik peaks olema vähem eelistatud teise piirkonna elanikust, olgu see muusika, filmide, kunsti või milletahes tarbimisel, kui tarbija on nõus ka vajadusel tarbimise eest tasu maksma.



tsitaat:

radist87
Autor teeb ainumüügi lepingu Apolloga.
Suvaline raamatupood astub Apollosse, ostab sealt kastitäie raamatuid ja paneb enda poes müüki.


Kolmanda isikuna poest teost ostes ei kaasne sellega sulle soetatud teose autoriõigust, mis annaks sulle õiguse seda omakorda ärilisel eesmärgil edasi müüa.


viimati muutis can860 04.03.2016 20:21:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 19:53:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei ole olemas ühtki põhjendatud argumenti, miks ühe piirkonna elanik on peaks olema vähem eelistatud teise piirkonna elanikust, olge see muusika, filmide, kunsti või milletahes tarbimisel, kui tarbija on nõus ka vajadusel tarbimise eest tasu maksma.

kuldsed sõnad thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.03.2016 19:57:28 vasta tsitaadiga

Tegelikult on seda lihtsam seletada kui eelnevalt tehtud on, kuigi üldiselt on see business päris kirju ja keeruline.

No näiteks eelmainitud House Of Cards, sel ajal kui Netflix veel Eestis ei olnud, sai selle ainuedastusõiguse eestis ERR ehk ETV. Vastavalt lepinguperioodile EI tohi seda Eesti riigis keegi teine levitada. (sarnaselt teistele seriaalidele ongi tulemuseks, et Netflix ei saa üle maailma teha ühte maksimaalse sisuga regiooni)
Ilmselt see leping sai siis läbi või tehti uus kokkulepe sisutootjaga.

Sarnane keiss võib isegi filmidega esineda kui näiteks Telia videolaenutus või filmiriiul suudab võtta sellise filmi mida Netflixis pole ning selle turustamisega teha sellise lepingu, et Eestis võib tema seda ainsana näidata, siis on jälle Netflixil vaja Eesti regioonis vältida seda filmi kuigi samal ajal võib seda teistes regioonides näidata.

Lõpptulemusena liigub siin raha edastajate ja tootjate vahel ning neid seovad omakorda erinevad lepingud ja tähtajad.
Mõneti on ka õigus sest kui keegi ostab selle ainuõiguse eesti turule siis ta soovib, et just tema keskkonnast see film ära vaadataks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 04.03.2016 20:12:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Mõneti on ka õigus sest kui keegi ostab selle ainuõiguse eesti turule siis ta soovib, et just tema keskkonnast see film ära vaadataks.


Väga õigesti öeldud. Ja kirjeldab ka väga hästi probleemi olemust - müüakse turgu, mitte toodet. Aga tarbija soovib osta toodet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.03.2016 00:12:01 vasta tsitaadiga

Kurja, ongi House of Cards uus hooaeg olemas. Mul saab kohe subscription otsa. Peab vist maratoni tegema homme.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 05.03.2016 03:18:11 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Kurja, ongi House of Cards uus hooaeg olemas. Mul saab kohe subscription otsa. Peab vist maratoni tegema homme.


Aga eestikeelseid supakaid pole.. Et siis "Better Call Saul" sai vist erikohtlemise.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.03.2016 10:35:34 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
indrekp kirjutas:

Mõneti on ka õigus sest kui keegi ostab selle ainuõiguse eesti turule siis ta soovib, et just tema keskkonnast see film ära vaadataks.


Väga õigesti öeldud. Ja kirjeldab ka väga hästi probleemi olemust - müüakse turgu, mitte toodet. Aga tarbija soovib osta toodet.
Olen täiesti nõus, et see on idiootne olukord - pooldan samuti regioonivaba turgu ning kasutaja peab saama tarbida sama raha eest kõike, mida saab teise regiooni elanik.
Virtuaalne regioonitus.

ot:
Aga kahjuks Ettevõtete investeeringud erinevates regioonides on erinevad ning tõenäoliselt peab sõlmima igas erinevas regioonis erinevaid lepinguid, kus on ka erinevad summad, mida lõpptarbija ei näe.
Vahel on lihtsam 1.3 millioni elanikuga Eesti välja jätta, kui kaasata kuhugi regiooni, millega kaasneb hunniku lepingute sõlmimine, aga kliente väga palju juurde ei tule.

Mõtle ise, kui soovid luua veebipoodi, kus sa müüd mingisugust kellegi teise loodud digitaalset toodet. Kas oled suuteline seda koheselt müüma 100% Euroopas, USA-s, Aasias? Tuletan meelde, et pead olema kursis kõikide riikide õigusaktidega, muidu sinu e-pood seal riigis blokeeritakse (või noh - võimalus eksisteerib).
Samuti pead kooskõlastama teose loojaga kõikides riikides müümise - äkki tekivad kasvõi religoossed vastasseisud (jah, religioon on väga suur määraja).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 05.03.2016 10:43:09 vasta tsitaadiga

tvunblock lehel väike üllatus. tasuliseks läinud teine. eile õhtul näitas us sisu kuid mängima ei hakanud.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 05.03.2016 11:09:36 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
tvunblock lehel väike üllatus. tasuliseks läinud teine. eile õhtul näitas us sisu kuid mängima ei hakanud.

well shit, kuigi mul veel telekas näitab US sisu. no 4-5 eurot kuus lisaks veel välja käia ei ole kõige hullem arvestades palju tavatelevisiooni mõttetud paketid maksavad, mis on täis saasta koos eriti saasta kvaliteediga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.