Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 304, 305, 306 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:22:55 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
no kui varem ei ole tellinud, siis millistest vigadest ma õpin?
Pois11 on ise 10 x persest saanud ja nüüd hea targutada, et oidu võiks ka ikka olla icon_lol.gif


Sa ju vana SD kaltsuärikas, peaks teadma, et igas odavat shitta ei telli icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:24:50 vasta tsitaadiga

uhmer kirjutas:
Millised kogemused on teil Saksamaalt Deusche Postiga saadetud pakkidega? Kui kiiresti kohale toimetatakse Eestisse?
Ostsin Ebay kaudu ühe pudina, pandi teele 15.02 ning hetkeseisuga pole seda veel kohale tulnud. Post oli tasuta, vidin ise maksis ~4€

Viimasel ajal üldse ei vea, üks hiinapakk mis pandi 3.01 teele pole ka veel hetkeseisuga kohale jõudnud. Samas 15.01 tellitud Hiina vidin jõudis 8.02 kohale.

arvesta, et pühad olid ka see nädal, kaup liigub argipäeviti. Ise tellisin ka Saksamaalt, teele pandi 16.02, eile reedel oli teatis postkastis. Ja transportija DHL, träkkimiskoodiga, natuke alla 10€. Vidin ise umbes 25€, paarisajagrammine. Pakun et sulle saadeti kõige odavama postiteenusega, nii et ehk tuleval nädalal on pakk kohal.
Aga ostsid ju ebayst, seal ilusti kuupäevad juures, millal pakki oodata. See kuupäevade vahemik on üsna tõepärane.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:26:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Sa ju vana SD kaltsuärikas, peaks teadma, et igas odavat shitta ei telli icon_razz.gif

räbalad on kõik asja ette läinud, siit küll paralleeli ei saa tõmmata.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:26:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Omal peab ka oidu peas olema, et igat parameetrit ei ole mõtet tõepähe võtta

täpselt

mul oidu ei ole.
Lootsin sinisilmselt, et kui 25 on välja reklaamitud, siis ehk poole ikka saan, mitte viiendiku icon_redface.gif


Mis sa LED puhul üldse neist wattidest vaatad, vaata parem luumeneid. LED tahab alalisvoolu(üksik led enamasti 3V, aga pirn tervikuna sõltub sellest kuidas need seal ühendatud on kuna enamasti on pirnis rohkem kui 1 LED). Ehk siis LED pirn pole nagu hõõglamp, millele seinast otse 220V peale kupatatakse vaid sisaldab ka nö. toiteplokki ja kui see kehv on, siis võib vaballt olla, et tarbibki 25W, kuid valgust ikka eriti ei anna. Autot sa ju ei osta selle eeldusega, et kui on suurem kütusekulu, siis on ka rohkem jõudu icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:27:06 vasta tsitaadiga

napoleon, luumeneid seal vist kirjas ei olnudki.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:36:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
napoleon, luumeneid seal vist kirjas ei olnudki.

kolmas icon_idea.gif märk

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:54:37 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis sa LED puhul üldse neist wattidest vaatad, vaata parem luumeneid.

Aga luumenid on üldjuhul ju alati laest võetud, sest inimestel tavaliselt selle näitaja kontrollimise võimalus puudub.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 19:24:38 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
uhmer kirjutas:
Millised kogemused on teil Saksamaalt Deusche Postiga saadetud pakkidega? Kui kiiresti kohale toimetatakse Eestisse?
Ostsin Ebay kaudu ühe pudina, pandi teele 15.02 ning hetkeseisuga pole seda veel kohale tulnud. Post oli tasuta, vidin ise maksis ~4€

Viimasel ajal üldse ei vea, üks hiinapakk mis pandi 3.01 teele pole ka veel hetkeseisuga kohale jõudnud. Samas 15.01 tellitud Hiina vidin jõudis 8.02 kohale.

arvesta, et pühad olid ka see nädal, kaup liigub argipäeviti. Ise tellisin ka Saksamaalt, teele pandi 16.02, eile reedel oli teatis postkastis. Ja transportija DHL, träkkimiskoodiga, natuke alla 10€. Vidin ise umbes 25€, paarisajagrammine. Pakun et sulle saadeti kõige odavama postiteenusega, nii et ehk tuleval nädalal on pakk kohal.
Aga ostsid ju ebayst, seal ilusti kuupäevad juures, millal pakki oodata. See kuupäevade vahemik on üsna tõepärane.


Vahemik on mõne päevaga ületatud aga eks pühad võivad tõesti rolli mängida siin. Eks tuleb edasi oodata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 19:41:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
napoleon, luumeneid seal vist kirjas ei olnudki.

kolmas icon_idea.gif märk

möhh? Kus mis? icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 21:17:56 vasta tsitaadiga

No see et luumeneid ka kirjas pole, on kolmas ohu märk.
Aga kui sul inglise keelega ka on nagu on, siis tekkis muidugi veel selline hüpotees, et need võibolla need lambid ei ole ega peagi 25W olema vaid 25W oli öeldud selles tähenduses, et annavad valgust sama palju kui 25W hõõglamp icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 21:35:13 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
no kui varem ei ole tellinud, siis millistest vigadest ma õpin?
Pois11 on ise 10 x persest saanud ja nüüd hea targutada, et oidu võiks ka ikka olla icon_lol.gif

Aastate jooksul vast ikka. Soodne koolitus kulub ikka marjaks ära aga nende aasta jooksul pole siiski negatiivset andnud. Miks ma peaksin enda profiili reostama? Kõik negatiivsed mis paned jäävad su enda profiili näha. Milleks? Oleks siis sulle pirnide asemel sokid saadetud.. siis ma saaks veel aru. Aga said 10x pirni odavalt kätte, kõik peaks ju ok olema.
Kujuta ette kui see väike pirn olekski 25W siis ma arvan, et 30min. möödudes kuumeneks üle ja kõige hullema variandina saad toa pauguga pimedaks.
Eks süü on ka hiinlasel. Ma olen aru saanud, et hiinlane arvutab W Led pirnidel omamoodi. Võtab pirnilt ühe SMD oleva LEDi andmed ja siis korrutab arvuga palju pirnil LED täppe kokku on. Nii saadaksegi suuremad vatid. Ei mäleta enam aga paar aastat tagasi mõõtsin ühel pirnil oleva SMD LEDi koormuse ja voldid ära. Tehase poolt lubatud maksimaalse vattide juures oli kasutatud hoopis 30-35%. Ehk inverter oli niivõrd madalama võimsusega, et ledid ei siranud maksimaalse heledusega ja ei kuumeneks üle.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 21:46:10 vasta tsitaadiga

äkki oli 30W-analoogi suhtes icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 07:41:38 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:

Aastate jooksul vast ikka. Soodne koolitus kulub ikka marjaks ära aga nende aasta jooksul pole siiski negatiivset andnud. Miks ma peaksin enda profiili reostama? Kõik negatiivsed mis paned jäävad su enda profiili näha. Milleks? Oleks siis sulle pirnide asemel sokid saadetud.. siis ma saaks veel aru. Aga said 10x pirni odavalt kätte, kõik peaks ju ok olema.

Ma ostsin 2x10 pirni, erinevad socetid. Et terve elamine valgeks lüüa. icon_lol.gif
Ma panin kilile neutraalse, mitte nega.
A kuda need minu profiili reostavad, sellest ma küll ei saa aru icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 09:57:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
A kuda need minu profiili reostavad, sellest ma küll ei saa aru icon_rolleyes.gif

Seal tagasiside all on ju lipik "Feedback left for others", millelt on näha, kuidas konkreetne isik teisi hinnanud on.
http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=etradecity888&ftab=FeedbackLeftForOthers
Liiga palju sigatsenud oled, ei saadeta sulle enam üldse midagi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 11:49:15 vasta tsitaadiga

pole kordagi sigatsenud. Miks peaks keegi seda üldse tegema?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 11:55:34 vasta tsitaadiga

Müüja arvates võib ülearu paljude negatiivsete/neutraalsete panemine sigatsemine olla, seda ma mõtlesin, sellise ostjaga võib midagi veidikene pahasti olla. Müüja ju ostjale minutada negatiivset/neutraalset panna ei saa, seetõttu nemad saavad lähtuda vaid ostja poolt müüjale antud hinnangutest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 14:32:38 vasta tsitaadiga

krt tekkis selline küsimus, et kui mul tehti nüüd refund, kas see tuleb automaadselt pangakontole või paypalile? Igatahes mingi räige sittumine käib sellepärast
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 14:37:37 vasta tsitaadiga

Läheb läbi PayPali pangakontole. Või õigemini krediitkaardile. PayPali jõuab kohe, pangakontole mõne aja pärast.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 15:16:31 vasta tsitaadiga

A.S., Suured tänud, küsin siis seda ka, et kas muidu on võimalik paypalist ise ka raha kanda pangakontole otse?
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 15:49:29 vasta tsitaadiga

Väidetavalt ei tohiks momendil vist võimalik olla, kuigi vahepeal oleks justkui meie pankadega ka toiminud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 15:50:35 vasta tsitaadiga

Vahepeal toimis, kandsin isegi seb panka ilma teenustasuta veel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 18:35:02 vasta tsitaadiga

Just hetk tagasi toimis kenasti ülekanne LHV'sse.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 07:56:53 vasta tsitaadiga

hiinlane muudkui sipleb. Enne pasa müümist oleks võinud mõelda....
Kas kusagilt ma üldse saan talle antud hinnangut muuta?
tsitaat:
Thank you very much for your kind attention. It's our great honor to service you.
We are really sorry for the trouble and inconvenience. We are willing to issue partial refund of 4GBP to you. Please feel free to let us know if you have any request. We will do our best to meet your need and give you a satisfactory solution. We welcome your proposal and will make prompt improvement accordingly. Meanwhile, your positive feedbacks are of vital importance to the growth of our small company. It is highly appreciated if you may kindly give us a chance to meet your need and change the feedback and low DSR. Your experience is greatly important to us. Thank you very much for you understanding and cooperation.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 11:55:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kas kusagilt ma üldse saan talle antud hinnangut muuta?

Päris omaalgatuslikult ei saa. Kui sa nüüd nõus oled, siis müüja saadab sulle "midagi" (avalduse, ettepaneku või kuidasiganes seda siis ka ei nimetata) ja selle kaudu saad. Seal oli vist mingi piir, palju oli lubatud müüjal selliseid hinnangu muutmisi algatada.

E: Peaks vist olema http://www.ebay.com/gds/How-to-edit-negative-and-neutral-feedbacks-/10000000009842112/g.html
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 13:47:16 vasta tsitaadiga

tänud.
Vist on liiga raske mu jaoks. Hiinlane peab kandma oma taaka edasi. icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 14:05:39 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Vist on liiga raske mu jaoks.

Ei ole raske, sinu jaoks on tegelikult kerge, kuna protsessi algatab müüja. Aga mina mõõdaks lambi võimsuse ära ja kui on oluliselt väiksem kui lubatud 25W, siis hinnangut ei muudaks, vähemalt mitte selle 4£ eest.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 14:06:44 vasta tsitaadiga

elektrikulu ma saan mõõta, aga see, kui hele ta on ei ole mõõdetav muu, kui silmaga. icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 14:27:04 vasta tsitaadiga

Aga seda "heledust" pole sulle ju keegi lubanudki, seega selles osas nagu kurtmiseks põhjust polegi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 19:17:01 vasta tsitaadiga

Vale teema küil aga abi vaja.Tellisin esimest korda amazon.co.uk kaupa aga millegipärast ei saa maksta SEB virtuaalkaardiga
kuigi see peaks sobima krediitkaardiks.Aru ei mõista icon_rolleyes.gif On ehk kellelgi kogemusi või soovitusi mis on valesti või milline kaart sobib eusa_think.gif bow.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 19:56:43 vasta tsitaadiga

Öeldakse ka midagi selle kohta, miks ei sobi?
Olen UK Amazonist paar korda ostnud nimetatud kaardiga ja on sobinud küll. Seda küll ca pool aastat tagasi vast.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 20:10:00 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Öeldakse ka midagi selle kohta, miks ei sobi?
Olen UK Amazonist paar korda ostnud nimetatud kaardiga ja on sobinud küll. Seda küll ca pool aastat tagasi vast.


Öeldakse ,et Payment revision needed ja e-mailile kiri,et kontrollige kaardi kehtivust,numbrit jms.
Ainuke mis mul tiba segaseks jäi on see,et kas panin õieti Cardholder Name: siia panin oma nime või on miskit muud vaja icon_rolleyes.gif
Muus osas nagu kõik ok kuigi nii nagu paypalis ei nõua see CVV2 numbrit mis on kummaline.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 01.03.2016 00:55:41 vasta tsitaadiga

Kas hetkel Paypalist Swedbanka ei anna kuidagi raha üle kanda? Eelmine aasta oli selline funktsioon täitsa olemas. Aga nüüd loen, et jaanuari keskpaigast pole enam võimalik, kui ainult USAs asuvale pangakontole või Visa kaardile?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 12:28:03 vasta tsitaadiga

Keegi aidata ei raatsi raha kandmisega? Krt tahaks nii räigelt kätte saada seda sealt ja sebi ka ei lase. Viskaksin 3euri heategijale icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 13:41:07 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Hiid kirjutas:
Vist on liiga raske mu jaoks.

Ei ole raske, sinu jaoks on tegelikult kerge, kuna protsessi algatab müüja. Aga mina mõõdaks lambi võimsuse ära ja kui on oluliselt väiksem kui lubatud 25W, siis hinnangut ei muudaks, vähemalt mitte selle 4£ eest.
 

keegi ju kirjutas mõni päev tagasi, et ehk oli see 25w mitte nende ledide võimsusena mõeldud, vaid hoopis numbrina, mis tõi võrdluseks vastava võimsusega hõõglambi. "Sitad" 4W ledid pritsivadki luumenites umbes sama palju, kui 25w hõõglambid. Ostja tänu oma kehvale englishile sai tootekirjelduses asjast lihtsalt valesti aru...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 02.03.2016 13:54:42 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:

keegi ju kirjutas mõni päev tagasi, et ehk oli see 25w mitte nende ledide võimsusena mõeldud, vaid hoopis numbrina, mis tõi võrdluseks vastava võimsusega hõõglambi. "Sitad" 4W ledid pritsivadki luumenites umbes sama palju, kui 25w hõõglambid. Ostja tänu oma kehvale englishile sai tootekirjelduses asjast lihtsalt valesti aru...

Selliseid kuulutusi lademetes, stiilinäide:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii ongi, Energy used: 5-Watt (equivalent to a 40-Watt standard incandescent light bulb)
Elik siis, Led kasutab 5w energiat ja "valgustab samaväärnelt 40w-se "tava" pirniga.

Selles kuulutuses ma ei saa muidugi ise ka muffigi aru, 3w, 25w, 5w ja 40w icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 13:59:40 vasta tsitaadiga

Mehed kus te elanud olete? icon_neutral.gif See on ju täiesti tavapärane märgistuse viis - kuvatakse nn hõõglambi ekvivalenti. Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati.

Tänage selle eest neid inimesi kes ostavad valgustugevust W järgi mitte luumenite.

Täpselt sama teema CPUde Gigahertzide märgistusega ajaloost. Kuna inimesed ostsid numbrit kuid näiteks AMD toodang toimis madalaml taktil kiiremini kui Inteli siis hakati kasutama toote märgistuses ekvivalenti Inteli sama klassi prose taktsagedusest.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 21:36:27 vasta tsitaadiga

Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? icon_lol.gif Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 22:02:21 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati.

Kõnealusel kuulutusel mina näiteks küll ei leidnud, on vaid kirjas "Power: 25W", seega valesti aru saada on natukene raske.
On veel kirjas 72tk. 5730 SMD LED-i, seega võiks ju justkui 25W loota küll. Aga ilmselt on korralike LED-ide asemel sees suvahiinakad.
http://led-obzor.ru/led-smd-5630-5730
Minu arvates on kõnealuste lampide korral tegemist ostja teadliku petmisega, mitte tähelepanematusele lootmisega.

Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 02.03.2016 22:17:50 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

Kõnealusel kuulutusel mina näiteks küll ei leidnud, on vaid kirjas "Power: 25W", seega valesti aru saada on natukene raske.
On veel kirjas 72tk. 5730 SMD LED-i, seega võiks ju justkui 25W loota küll. Aga ilmselt on korralike LED-ide asemel sees suvahiinakad.
http://led-obzor.ru/led-smd-5630-5730
Minu arvates on kõnealuste lampide korral tegemist ostja teadliku petmisega, mitte tähelepanematusele lootmisega.

Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära.
 


See mis on hiinlase jaoks hirmus ere, on sinu jaoks videviku valgus, ega neil muidu silmad kissis poleks ? (see oli nali ! ! !)

Ma imestan, et sa veel euroserti neilt tagant järgi ei nõua.
Ise ostad teadlikult hiina sitta ja nutad kui pole sinu silme jaoks piisavalt kirgas ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 22:20:11 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Ise ostad teadlikult hiina sitta ja nutad...

Kui sa mind mõtled, siis mina pole kunagi isegi mitte mõelnud selle peale, et eBay kaudu LED lampe osta. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 02.03.2016 22:24:29 vasta tsitaadiga

ok ok
Noh ja samas mismoodi see viimane hiinlane siis teadlikult petab ?
25w on tarbimiskulu ja saad valguse vastavalt hiina serdile ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 22:38:38 vasta tsitaadiga

Kui reaalne võimsus on 25W, siis ongi kõik kõige paremas korras, niisama lihtne see ongi. Mingeid luumeneid pole konkreetne müüja lubanud.
Kui tegelikult tarbib 5W, siis oleks see pidanud kusagil pisikeste tähtedega kirjas olema, kasvõi valgete tähtedega valgel taustal. Kui pole, ongi teadlik petmine.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.03.2016 23:32:13 vasta tsitaadiga

Mis valemiga Eesti pangakontot Paypali sai linkida raha väljavõtmiseks?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 00:11:40 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? icon_lol.gif Mina pole praktiliselt ühelgi.
Nii palju, kui vaadanud, siis kõigil. icon_rolleyes.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.03.2016 00:31:36 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? icon_lol.gif Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.03.2016 00:38:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Renka kirjutas:
Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati.

Kõnealusel kuulutusel mina näiteks küll ei leidnud, on vaid kirjas "Power: 25W", seega valesti aru saada on natukene raske.
On veel kirjas 72tk. 5730 SMD LED-i, seega võiks ju justkui 25W loota küll. Aga ilmselt on korralike LED-ide asemel sees suvahiinakad.
http://led-obzor.ru/led-smd-5630-5730
Minu arvates on kõnealuste lampide korral tegemist ostja teadliku petmisega, mitte tähelepanematusele lootmisega.

Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära.
 


Olen neidsamu 72 led "25w" lampe ostnud ebayst ja nad olid samaväärsed poola tootja 18w lampidega. 92 lediga versioon läheneb juba peaaegu korralikumate tootjate 25w led lampidele, 25w Osram lahenduslamp oli oluliselt nõrgem.
Kokkuvõttes ei nimetaks petmiseks, 4.2€ eest peaaegu 25w led on väga norm, läbi pole ükski läinud mingi 20tk olen erinevaid ostnud.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 03.03.2016 02:30:29 vasta tsitaadiga

Ja mis on teema kokkuvõte ?

Teema ülesupitaja inglise keel on nõrk, teadmised hiina odavast kaubast nõrgad, EU standardid kõrged, aga raha napib, et EU standardil kaupa soetada.
Vingub iga direktiivi peale ja pole millegagi rahul ?

Seriously dudes....

Tõmmake oma ego alla, kui juba odava Hiina teed lähete. Sellised vennkesed tõmbavadki Hiina odavale kakale Euroopas kriipsu peale.
Said mille eest maksid, ikka pole rahul ja need feedback + kommentarid. Tooda ise ja paremat krt küll ...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 07:18:46 vasta tsitaadiga

Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353

Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpirnidel. Mul mingi 6 tk erinevate soklitega, ükski pole veel surnud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 09:18:12 vasta tsitaadiga

Palju siis need hiina 25W pirnid tegelt välja annavad kui panna võrdluseks hõõglamp?



Kas need hiina omad on ikka päriselt 25w icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 09:52:50 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
MaXakas kirjutas:
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? icon_lol.gif Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas TAVALISEL hõõglambil ka on? Ära tegele savisaareliku demagoogiaga! icon_evil.gif See on tavalise hõõglambi kujuline halogeen. Halogeenidel pandi ja pannakse luumeneid tunduvalt paremini peale kui tavalistele hõõglampidele. Võibolla Osram paneb hetkel tavalisele hõõglambile luumenid peale, aga odavate tootjate (Pila, Tungsram jt) hõõglampidel võid luumenitest vaid unistada, samas nende led- ja saastapirnidel luumenid peal.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 304, 305, 306 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.