|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2016 18:22:55
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
no kui varem ei ole tellinud, siis millistest vigadest ma õpin?
Pois11 on ise 10 x persest saanud ja nüüd hea targutada, et oidu võiks ka ikka olla  |
Sa ju vana SD kaltsuärikas, peaks teadma, et igas odavat shitta ei telli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.02.2016 18:24:50
|
|
|
| uhmer kirjutas: |
Millised kogemused on teil Saksamaalt Deusche Postiga saadetud pakkidega? Kui kiiresti kohale toimetatakse Eestisse?
Ostsin Ebay kaudu ühe pudina, pandi teele 15.02 ning hetkeseisuga pole seda veel kohale tulnud. Post oli tasuta, vidin ise maksis ~4€
Viimasel ajal üldse ei vea, üks hiinapakk mis pandi 3.01 teele pole ka veel hetkeseisuga kohale jõudnud. Samas 15.01 tellitud Hiina vidin jõudis 8.02 kohale. |
arvesta, et pühad olid ka see nädal, kaup liigub argipäeviti. Ise tellisin ka Saksamaalt, teele pandi 16.02, eile reedel oli teatis postkastis. Ja transportija DHL, träkkimiskoodiga, natuke alla 10€. Vidin ise umbes 25€, paarisajagrammine. Pakun et sulle saadeti kõige odavama postiteenusega, nii et ehk tuleval nädalal on pakk kohal.
Aga ostsid ju ebayst, seal ilusti kuupäevad juures, millal pakki oodata. See kuupäevade vahemik on üsna tõepärane.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.02.2016 18:26:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Sa ju vana SD kaltsuärikas, peaks teadma, et igas odavat shitta ei telli  |
räbalad on kõik asja ette läinud, siit küll paralleeli ei saa tõmmata.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.02.2016 18:26:23
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Omal peab ka oidu peas olema, et igat parameetrit ei ole mõtet tõepähe võtta
|
täpselt |
mul oidu ei ole.
Lootsin sinisilmselt, et kui 25 on välja reklaamitud, siis ehk poole ikka saan, mitte viiendiku  |
Mis sa LED puhul üldse neist wattidest vaatad, vaata parem luumeneid. LED tahab alalisvoolu(üksik led enamasti 3V, aga pirn tervikuna sõltub sellest kuidas need seal ühendatud on kuna enamasti on pirnis rohkem kui 1 LED). Ehk siis LED pirn pole nagu hõõglamp, millele seinast otse 220V peale kupatatakse vaid sisaldab ka nö. toiteplokki ja kui see kehv on, siis võib vaballt olla, et tarbibki 25W, kuid valgust ikka eriti ei anna. Autot sa ju ei osta selle eeldusega, et kui on suurem kütusekulu, siis on ka rohkem jõudu
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.02.2016 18:27:06
|
|
|
napoleon, luumeneid seal vist kirjas ei olnudki.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2016 18:36:15
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| napoleon, luumeneid seal vist kirjas ei olnudki. |
kolmas märk
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.02.2016 18:54:37
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mis sa LED puhul üldse neist wattidest vaatad, vaata parem luumeneid. |
Aga luumenid on üldjuhul ju alati laest võetud, sest inimestel tavaliselt selle näitaja kontrollimise võimalus puudub.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uhmer
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
27.02.2016 19:24:38
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| uhmer kirjutas: |
Millised kogemused on teil Saksamaalt Deusche Postiga saadetud pakkidega? Kui kiiresti kohale toimetatakse Eestisse?
Ostsin Ebay kaudu ühe pudina, pandi teele 15.02 ning hetkeseisuga pole seda veel kohale tulnud. Post oli tasuta, vidin ise maksis ~4€
Viimasel ajal üldse ei vea, üks hiinapakk mis pandi 3.01 teele pole ka veel hetkeseisuga kohale jõudnud. Samas 15.01 tellitud Hiina vidin jõudis 8.02 kohale. |
arvesta, et pühad olid ka see nädal, kaup liigub argipäeviti. Ise tellisin ka Saksamaalt, teele pandi 16.02, eile reedel oli teatis postkastis. Ja transportija DHL, träkkimiskoodiga, natuke alla 10€. Vidin ise umbes 25€, paarisajagrammine. Pakun et sulle saadeti kõige odavama postiteenusega, nii et ehk tuleval nädalal on pakk kohal.
Aga ostsid ju ebayst, seal ilusti kuupäevad juures, millal pakki oodata. See kuupäevade vahemik on üsna tõepärane. |
Vahemik on mõne päevaga ületatud aga eks pühad võivad tõesti rolli mängida siin. Eks tuleb edasi oodata.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.02.2016 19:41:51
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| napoleon, luumeneid seal vist kirjas ei olnudki. |
kolmas märk |
möhh? Kus mis?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.02.2016 21:17:56
|
|
|
No see et luumeneid ka kirjas pole, on kolmas ohu märk.
Aga kui sul inglise keelega ka on nagu on, siis tekkis muidugi veel selline hüpotees, et need võibolla need lambid ei ole ega peagi 25W olema vaid 25W oli öeldud selles tähenduses, et annavad valgust sama palju kui 25W hõõglamp
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.02.2016 21:35:13
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
no kui varem ei ole tellinud, siis millistest vigadest ma õpin?
Pois11 on ise 10 x persest saanud ja nüüd hea targutada, et oidu võiks ka ikka olla  |
Aastate jooksul vast ikka. Soodne koolitus kulub ikka marjaks ära aga nende aasta jooksul pole siiski negatiivset andnud. Miks ma peaksin enda profiili reostama? Kõik negatiivsed mis paned jäävad su enda profiili näha. Milleks? Oleks siis sulle pirnide asemel sokid saadetud.. siis ma saaks veel aru. Aga said 10x pirni odavalt kätte, kõik peaks ju ok olema.
Kujuta ette kui see väike pirn olekski 25W siis ma arvan, et 30min. möödudes kuumeneks üle ja kõige hullema variandina saad toa pauguga pimedaks.
Eks süü on ka hiinlasel. Ma olen aru saanud, et hiinlane arvutab W Led pirnidel omamoodi. Võtab pirnilt ühe SMD oleva LEDi andmed ja siis korrutab arvuga palju pirnil LED täppe kokku on. Nii saadaksegi suuremad vatid. Ei mäleta enam aga paar aastat tagasi mõõtsin ühel pirnil oleva SMD LEDi koormuse ja voldid ära. Tehase poolt lubatud maksimaalse vattide juures oli kasutatud hoopis 30-35%. Ehk inverter oli niivõrd madalama võimsusega, et ledid ei siranud maksimaalse heledusega ja ei kuumeneks üle.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.02.2016 21:46:10
|
|
|
äkki oli 30W-analoogi suhtes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.02.2016 07:41:38
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Aastate jooksul vast ikka. Soodne koolitus kulub ikka marjaks ära aga nende aasta jooksul pole siiski negatiivset andnud. Miks ma peaksin enda profiili reostama? Kõik negatiivsed mis paned jäävad su enda profiili näha. Milleks? Oleks siis sulle pirnide asemel sokid saadetud.. siis ma saaks veel aru. Aga said 10x pirni odavalt kätte, kõik peaks ju ok olema.
|
Ma ostsin 2x10 pirni, erinevad socetid. Et terve elamine valgeks lüüa.
Ma panin kilile neutraalse, mitte nega.
A kuda need minu profiili reostavad, sellest ma küll ei saa aru
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.02.2016 11:49:15
|
|
|
pole kordagi sigatsenud. Miks peaks keegi seda üldse tegema?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.02.2016 11:55:34
|
|
|
| Müüja arvates võib ülearu paljude negatiivsete/neutraalsete panemine sigatsemine olla, seda ma mõtlesin, sellise ostjaga võib midagi veidikene pahasti olla. Müüja ju ostjale minutada negatiivset/neutraalset panna ei saa, seetõttu nemad saavad lähtuda vaid ostja poolt müüjale antud hinnangutest.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
28.02.2016 14:32:38
|
|
|
krt tekkis selline küsimus, et kui mul tehti nüüd refund, kas see tuleb automaadselt pangakontole või paypalile? Igatahes mingi räige sittumine käib sellepärast
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.02.2016 14:37:37
|
|
|
| Läheb läbi PayPali pangakontole. Või õigemini krediitkaardile. PayPali jõuab kohe, pangakontole mõne aja pärast.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
28.02.2016 15:16:31
|
|
|
A.S., Suured tänud, küsin siis seda ka, et kas muidu on võimalik paypalist ise ka raha kanda pangakontole otse?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.02.2016 15:49:29
|
|
|
| Väidetavalt ei tohiks momendil vist võimalik olla, kuigi vahepeal oleks justkui meie pankadega ka toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.02.2016 15:50:35
|
|
|
| Vahepeal toimis, kandsin isegi seb panka ilma teenustasuta veel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
28.02.2016 18:35:02
|
|
|
| Just hetk tagasi toimis kenasti ülekanne LHV'sse.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.02.2016 07:56:53
|
|
|
hiinlane muudkui sipleb. Enne pasa müümist oleks võinud mõelda....
Kas kusagilt ma üldse saan talle antud hinnangut muuta?
| tsitaat: |
Thank you very much for your kind attention. It's our great honor to service you.
We are really sorry for the trouble and inconvenience. We are willing to issue partial refund of 4GBP to you. Please feel free to let us know if you have any request. We will do our best to meet your need and give you a satisfactory solution. We welcome your proposal and will make prompt improvement accordingly. Meanwhile, your positive feedbacks are of vital importance to the growth of our small company. It is highly appreciated if you may kindly give us a chance to meet your need and change the feedback and low DSR. Your experience is greatly important to us. Thank you very much for you understanding and cooperation. |
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.02.2016 11:55:40
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Kas kusagilt ma üldse saan talle antud hinnangut muuta? |
Päris omaalgatuslikult ei saa. Kui sa nüüd nõus oled, siis müüja saadab sulle "midagi" (avalduse, ettepaneku või kuidasiganes seda siis ka ei nimetata) ja selle kaudu saad. Seal oli vist mingi piir, palju oli lubatud müüjal selliseid hinnangu muutmisi algatada.
E: Peaks vist olema http://www.ebay.com/gds/How-to-edit-negative-and-neutral-feedbacks-/10000000009842112/g.html
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.02.2016 13:47:16
|
|
|
tänud.
Vist on liiga raske mu jaoks. Hiinlane peab kandma oma taaka edasi.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.02.2016 14:05:39
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Vist on liiga raske mu jaoks. |
Ei ole raske, sinu jaoks on tegelikult kerge, kuna protsessi algatab müüja. Aga mina mõõdaks lambi võimsuse ära ja kui on oluliselt väiksem kui lubatud 25W, siis hinnangut ei muudaks, vähemalt mitte selle 4£ eest.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.02.2016 14:06:44
|
|
|
elektrikulu ma saan mõõta, aga see, kui hele ta on ei ole mõõdetav muu, kui silmaga.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.02.2016 14:27:04
|
|
|
| Aga seda "heledust" pole sulle ju keegi lubanudki, seega selles osas nagu kurtmiseks põhjust polegi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
29.02.2016 19:17:01
|
|
|
Vale teema küil aga abi vaja.Tellisin esimest korda amazon.co.uk kaupa aga millegipärast ei saa maksta SEB virtuaalkaardiga
kuigi see peaks sobima krediitkaardiks.Aru ei mõista On ehk kellelgi kogemusi või soovitusi mis on valesti või milline kaart sobib
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
29.02.2016 19:56:43
|
|
|
Öeldakse ka midagi selle kohta, miks ei sobi?
Olen UK Amazonist paar korda ostnud nimetatud kaardiga ja on sobinud küll. Seda küll ca pool aastat tagasi vast.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
29.02.2016 20:10:00
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
Öeldakse ka midagi selle kohta, miks ei sobi?
Olen UK Amazonist paar korda ostnud nimetatud kaardiga ja on sobinud küll. Seda küll ca pool aastat tagasi vast. |
Öeldakse ,et Payment revision needed ja e-mailile kiri,et kontrollige kaardi kehtivust,numbrit jms.
Ainuke mis mul tiba segaseks jäi on see,et kas panin õieti Cardholder Name: siia panin oma nime või on miskit muud vaja
Muus osas nagu kõik ok kuigi nii nagu paypalis ei nõua see CVV2 numbrit mis on kummaline.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
01.03.2016 00:55:41
|
|
|
Kas hetkel Paypalist Swedbanka ei anna kuidagi raha üle kanda? Eelmine aasta oli selline funktsioon täitsa olemas. Aga nüüd loen, et jaanuari keskpaigast pole enam võimalik, kui ainult USAs asuvale pangakontole või Visa kaardile?
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
01.03.2016 12:28:03
|
|
|
Keegi aidata ei raatsi raha kandmisega? Krt tahaks nii räigelt kätte saada seda sealt ja sebi ka ei lase. Viskaksin 3euri heategijale
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.03.2016 13:41:07
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| Vist on liiga raske mu jaoks. |
Ei ole raske, sinu jaoks on tegelikult kerge, kuna protsessi algatab müüja. Aga mina mõõdaks lambi võimsuse ära ja kui on oluliselt väiksem kui lubatud 25W, siis hinnangut ei muudaks, vähemalt mitte selle 4£ eest.
|
keegi ju kirjutas mõni päev tagasi, et ehk oli see 25w mitte nende ledide võimsusena mõeldud, vaid hoopis numbrina, mis tõi võrdluseks vastava võimsusega hõõglambi. "Sitad" 4W ledid pritsivadki luumenites umbes sama palju, kui 25w hõõglambid. Ostja tänu oma kehvale englishile sai tootekirjelduses asjast lihtsalt valesti aru...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
02.03.2016 13:54:42
|
|
|
| ewur kirjutas: |
keegi ju kirjutas mõni päev tagasi, et ehk oli see 25w mitte nende ledide võimsusena mõeldud, vaid hoopis numbrina, mis tõi võrdluseks vastava võimsusega hõõglambi. "Sitad" 4W ledid pritsivadki luumenites umbes sama palju, kui 25w hõõglambid. Ostja tänu oma kehvale englishile sai tootekirjelduses asjast lihtsalt valesti aru... |
Selliseid kuulutusi lademetes, stiilinäide:
Spoiler 
http://www.ebay.co.uk/itm/3-PACK-3X-Cree-TW-Series-25W-Soft-White-Candelabra-Dimmable-LED-Light-Bulbs-3W-/351638651986?hash=item51df4c0452:g:PO4AAOSwUdlWfZJe
Nii ongi, Energy used: 5-Watt (equivalent to a 40-Watt standard incandescent light bulb)
Elik siis, Led kasutab 5w energiat ja "valgustab samaväärnelt 40w-se "tava" pirniga.
Selles kuulutuses ma ei saa muidugi ise ka muffigi aru, 3w, 25w, 5w ja 40w
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.03.2016 13:59:40
|
|
|
Mehed kus te elanud olete? See on ju täiesti tavapärane märgistuse viis - kuvatakse nn hõõglambi ekvivalenti. Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati.
Tänage selle eest neid inimesi kes ostavad valgustugevust W järgi mitte luumenite.
Täpselt sama teema CPUde Gigahertzide märgistusega ajaloost. Kuna inimesed ostsid numbrit kuid näiteks AMD toodang toimis madalaml taktil kiiremini kui Inteli siis hakati kasutama toote märgistuses ekvivalenti Inteli sama klassi prose taktsagedusest.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
02.03.2016 21:36:27
|
|
|
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit.
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.03.2016 22:02:21
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati. |
Kõnealusel kuulutusel mina näiteks küll ei leidnud, on vaid kirjas "Power: 25W", seega valesti aru saada on natukene raske.
On veel kirjas 72tk. 5730 SMD LED-i, seega võiks ju justkui 25W loota küll. Aga ilmselt on korralike LED-ide asemel sees suvahiinakad.
http://led-obzor.ru/led-smd-5630-5730
Minu arvates on kõnealuste lampide korral tegemist ostja teadliku petmisega, mitte tähelepanematusele lootmisega.
Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
02.03.2016 22:17:50
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Kõnealusel kuulutusel mina näiteks küll ei leidnud, on vaid kirjas "Power: 25W", seega valesti aru saada on natukene raske.
On veel kirjas 72tk. 5730 SMD LED-i, seega võiks ju justkui 25W loota küll. Aga ilmselt on korralike LED-ide asemel sees suvahiinakad.
http://led-obzor.ru/led-smd-5630-5730
Minu arvates on kõnealuste lampide korral tegemist ostja teadliku petmisega, mitte tähelepanematusele lootmisega.
Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära.
|
See mis on hiinlase jaoks hirmus ere, on sinu jaoks videviku valgus, ega neil muidu silmad kissis poleks ? (see oli nali ! ! !)
Ma imestan, et sa veel euroserti neilt tagant järgi ei nõua.
Ise ostad teadlikult hiina sitta ja nutad kui pole sinu silme jaoks piisavalt kirgas ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.03.2016 22:20:11
|
|
|
| NPedro kirjutas: |
| Ise ostad teadlikult hiina sitta ja nutad... |
Kui sa mind mõtled, siis mina pole kunagi isegi mitte mõelnud selle peale, et eBay kaudu LED lampe osta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
02.03.2016 22:24:29
|
|
|
ok ok
Noh ja samas mismoodi see viimane hiinlane siis teadlikult petab ?
25w on tarbimiskulu ja saad valguse vastavalt hiina serdile ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.03.2016 22:38:38
|
|
|
Kui reaalne võimsus on 25W, siis ongi kõik kõige paremas korras, niisama lihtne see ongi. Mingeid luumeneid pole konkreetne müüja lubanud.
Kui tegelikult tarbib 5W, siis oleks see pidanud kusagil pisikeste tähtedega kirjas olema, kasvõi valgete tähtedega valgel taustal. Kui pole, ongi teadlik petmine.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.03.2016 23:32:13
|
|
|
| Mis valemiga Eesti pangakontot Paypali sai linkida raha väljavõtmiseks?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
03.03.2016 00:11:40
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? Mina pole praktiliselt ühelgi. |
Nii palju, kui vaadanud, siis kõigil.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.03.2016 00:31:36
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit. |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.03.2016 00:38:28
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati. |
Kõnealusel kuulutusel mina näiteks küll ei leidnud, on vaid kirjas "Power: 25W", seega valesti aru saada on natukene raske.
On veel kirjas 72tk. 5730 SMD LED-i, seega võiks ju justkui 25W loota küll. Aga ilmselt on korralike LED-ide asemel sees suvahiinakad.
http://led-obzor.ru/led-smd-5630-5730
Minu arvates on kõnealuste lampide korral tegemist ostja teadliku petmisega, mitte tähelepanematusele lootmisega.
Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära.
|
Olen neidsamu 72 led "25w" lampe ostnud ebayst ja nad olid samaväärsed poola tootja 18w lampidega. 92 lediga versioon läheneb juba peaaegu korralikumate tootjate 25w led lampidele, 25w Osram lahenduslamp oli oluliselt nõrgem.
Kokkuvõttes ei nimetaks petmiseks, 4.2€ eest peaaegu 25w led on väga norm, läbi pole ükski läinud mingi 20tk olen erinevaid ostnud.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
03.03.2016 02:30:29
|
|
|
Ja mis on teema kokkuvõte ?
Teema ülesupitaja inglise keel on nõrk, teadmised hiina odavast kaubast nõrgad, EU standardid kõrged, aga raha napib, et EU standardil kaupa soetada.
Vingub iga direktiivi peale ja pole millegagi rahul ?
Seriously dudes....
Tõmmake oma ego alla, kui juba odava Hiina teed lähete. Sellised vennkesed tõmbavadki Hiina odavale kakale Euroopas kriipsu peale.
Said mille eest maksid, ikka pole rahul ja need feedback + kommentarid. Tooda ise ja paremat krt küll ...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
03.03.2016 07:18:46
|
|
|
Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353
Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpirnidel. Mul mingi 6 tk erinevate soklitega, ükski pole veel surnud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
03.03.2016 09:18:12
|
|
|
Palju siis need hiina 25W pirnid tegelt välja annavad kui panna võrdluseks hõõglamp?
Kas need hiina omad on ikka päriselt 25w
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
03.03.2016 09:52:50
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| MaXakas kirjutas: |
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit. |
Spoiler 
|
Kas TAVALISEL hõõglambil ka on? Ära tegele savisaareliku demagoogiaga! See on tavalise hõõglambi kujuline halogeen. Halogeenidel pandi ja pannakse luumeneid tunduvalt paremini peale kui tavalistele hõõglampidele. Võibolla Osram paneb hetkel tavalisele hõõglambile luumenid peale, aga odavate tootjate (Pila, Tungsram jt) hõõglampidel võid luumenitest vaid unistada, samas nende led- ja saastapirnidel luumenid peal.
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|