Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 22.01.2016 10:16:25 vasta tsitaadiga

Tere

Üks küsimus laadimise kohta.
Kui panete laadima kas siis mingi tuli ka peaks põlema minema?
Vidin nagu ei reageeri kuidagi. Ükskõik kas pistad arvutile järgi või tava laadijale.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2016 10:28:57 vasta tsitaadiga

Jah, hakkab põlema esimene led ja kui täis siis põlevad kõik.

Võib olla ei anna siis laadimispesa ühendust või on lihtsalt vigane emb-kumb.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 10:35:18 vasta tsitaadiga

mul ta laadis nii, et esimene led hakkas vilkuma, siis jäi see põlema ja hakkas järgmine vilkuma. ning lõpuks siis põlesid kõik kolm.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 10:39:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul ta laadis nii, et esimene led hakkas vilkuma, siis jäi see põlema ja hakkas järgmine vilkuma. ning lõpuks siis põlesid kõik kolm.


+1
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 22.01.2016 11:05:53 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mul ta laadis nii, et esimene led hakkas vilkuma, siis jäi see põlema ja hakkas järgmine vilkuma. ning lõpuks siis põlesid kõik kolm.


+1


No äge.. Mul ei vilgu ega põle midagi. Näitab endiselt 36% nii nagu laadima pannes.
Või ongi äkki nii, et peab tühjem olema kui voolu sisse tahad lasta? kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 11:08:00 vasta tsitaadiga

Peaks suht suvalisel hetkel laadima.
Millega sa laed üldse? Mul keeldus AC laadijaga laadimast, viskasin arvuti taha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 22.01.2016 11:12:25 vasta tsitaadiga

Proovisin mõlemat varianti. Nii arvuti kui AC.
Proovin ta tühjemaks saada siis katsetan edasi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 13:50:16 vasta tsitaadiga

Villem01 kirjutas:
Proovisin mõlemat varianti. Nii arvuti kui AC.
Proovin ta tühjemaks saada siis katsetan edasi.


On ka teema olnud, et ei anna korralikult ühendust, kuna peab ikka päris lõpuni sinna laadijasse suruma selle.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 13:23:53 vasta tsitaadiga

Villem01 kirjutas:
Proovisin mõlemat varianti. Nii arvuti kui AC.
Proovin ta tühjemaks saada siis katsetan edasi.


t2ring kirjutas:

Esmamulje trackerist oli ehmatav, ei saanud seda kuidagi laadima, kiire googeldus ja leidsin fixi - https://www.youtube.com/watch?v=QZU8feEd_ag


Ehk aitab.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 18:58:03 vasta tsitaadiga

kellelgi veel vahepeal ei teavita kõnedest? Telefon kenasti 2-3 meetri kaugusel õhukese puu seina taga, aga viimastel päevadel mitu kõnet nii märkamatuks jäänud. BT ilusti sees.

Akut muidu võtab üsna korralikult. 57% näitab ning 10 päeva tagasi laetud. Öine pulsi mõõtmine on sisse lülitatud ja eks see ehk võtab veidi rohkem ka.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 23.01.2016 22:02:50 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Villem01 kirjutas:
Proovisin mõlemat varianti. Nii arvuti kui AC.
Proovin ta tühjemaks saada siis katsetan edasi.


t2ring kirjutas:

Esmamulje trackerist oli ehmatav, ei saanud seda kuidagi laadima, kiire googeldus ja leidsin fixi - https://www.youtube.com/watch?v=QZU8feEd_ag


Ehk aitab.


Tänud. Proovisin, aga ei mõjunud. Saatsin hiinlastele kirja. Äkki saab uue icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 12:47:41 vasta tsitaadiga

Pakkuda üks "nahast" originaal xiaomi rihm, uus, kinnises pakendis. Tuli nii kaua hiinast, et jõudsin juba teisele brändile üle minna.
Kui keegi huvitatud, siis 10.- ja näeb välja seesugune : https://www.dropbox.com/sh/kdaekmon0z030xj/AAB12LkmQehtk-GeZld9I4RPa?dl=0
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 12:48:08 vasta tsitaadiga

krt see miBand näitab ikka aiateibaid. magamise ja vetsus käimisega tuli 70 sammu icon_lol.gif
hea, et soetasingi selle vaid notification-käevõruks, muidu oleks ilgelt pettunud icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 12:49:19 vasta tsitaadiga

ta ju fikseerib iga liigutuse. Liiga palju raputasid poti ääres, kuni 2 korda on ok icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 12:56:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ta ju fikseerib iga liigutuse. Liiga palju raputasid poti ääres, kuni 2 korda on ok icon_idea.gif


Tõenäoliselt oli magamine ka jutumärkides ja tegi käega samme teki all.

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:12:34 vasta tsitaadiga

oleks see vaid nii seletatav icon_lol.gif
olen ma jee teisipäevast saati 15km käinud icon_razz1.gif jooksmisest rääkimata...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 14:10:45 vasta tsitaadiga

mis proge sa kasutad?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 14:17:02 vasta tsitaadiga

tavaline Play poe Mi Fit icon_rolleyes.gif https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 14:49:07 vasta tsitaadiga

Keegi selle Google Fit'iga on ka Mi Band 1S tööle saanud? olen kuulnud, et saab, aga no ei ole ise hakkama saanud icon_biggrin.gif Sammud on jah selline suht ebatäpne asi, seda infot ma ei viitsi isegi enam vaadata. Pigem vahel vaatan unegraafikuid, aga enamasti notification ja heart rate monitor. Selle viimase täpsust tuleks ka tegelt mõne muu seadmega võrrelda, sest natukene kahtlen selle täpsuses.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 30.01.2016 16:21:31 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi probleeme olnud notificationi värinaga? Sõbranna ostis mi ja pärast ca 1kuu kasutust on probleeme värinaga. Praegu pole näiteks mitu päeva kordagi värisenud. Ilusti ühendatud. Uusim tarkvara, proovitud bluetoothi sisse/välja lülitamist ja ka mi disconnect/connect, midagi ei aita. Vahepeal harva siis jälle väriseb...
Ise tellisin 1Si, Aliexpressist, kohale tuli tavaline ilma pulsimõõtjata variant...

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 13:27:52 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
Kas kellelgi probleeme olnud notificationi värinaga? Sõbranna ostis mi ja pärast ca 1kuu kasutust on probleeme värinaga. Praegu pole näiteks mitu päeva kordagi värisenud. Ilusti ühendatud. Uusim tarkvara, proovitud bluetoothi sisse/välja lülitamist ja ka mi disconnect/connect, midagi ei aita. Vahepeal harva siis jälle väriseb...
Ise tellisin 1Si, Aliexpressist, kohale tuli tavaline ilma pulsimõõtjata variant...


Mul on selline tunne, et see MiFit peab tasutal jooksma, et ta ilusasti väriseks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 13:32:02 vasta tsitaadiga

Ei ole värinaga probleeme kui kõne tuleb. Äpp tiksub vist taustal, kinni pole ise pannud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 02.02.2016 13:44:05 vasta tsitaadiga

Äpp tiksib ilusti taustal tal ka. Esialgu kõik toimis ideaalselt. Ühel hetkel enam mitte... Seadmes probleem pole. Sai proovida tema tarkvaraga uut seadet, sama teema. Pigem siis tarkvara, seadme või bluetoothi probleem.. Raske öelda..
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2016 19:29:16 vasta tsitaadiga

Enda monitor väriseb ilusti. Pole probleeme täheldanud. Äpp ei pea taustal jooksma, õigemini, eks ta taustal jooksebki.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 07.02.2016 16:47:34 vasta tsitaadiga

Tundub, et äpp takistab wifi võrku ühendumist. Avastasin ühel päeval, kui oli vaja suuremaid faile liigutada, et telefon ei tööta wifi võrgus. Otsisin probleemi ja selgus, et kui äpi maha insalleerisin siis ühendub telefon kenasti võrku sisse. Tagasi installeerides kaob ühendus hetkel, mil programm käivitub. Kui tõesti nii, siis tuleb leida väiksemate õigustega aktiivsusmonitor.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 18:16:29 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks M1S kätte.
Kas pulsilugeja töötabki ainult siis, kui ise vajutad "Measure Hear Rate"?
Kuidagi seadistada ei saa, et kui olen järjest 100m liikunud, siis möödab iga 1 minuti tagant. Kui olen liikunud Järjest 1000m, siis möödaks iga 30 sekundi tagant. Kui olen liikunud 2000m, oleks aktiivne jälgimine. Monitooring jääks seisma, kui pulss on viimane minut alla 80 lööki minutis.
On kuidagi teostatav või ilus unistus?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2016 18:56:30 vasta tsitaadiga

kjaups, kui oma äpi kirjutad, siis ilmselt saad panna nii tegema, stockis aga ei ole võimalik.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 27.02.2016 19:00:07 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sain lõpuks M1S kätte.
Kas pulsilugeja töötabki ainult siis, kui ise vajutad "Measure Hear Rate"?
Kuidagi seadistada ei saa, et kui olen järjest 100m liikunud, siis möödab iga 1 minuti tagant. Kui olen liikunud Järjest 1000m, siis möödaks iga 30 sekundi tagant. Kui olen liikunud 2000m, oleks aktiivne jälgimine. Monitooring jääks seisma, kui pulss on viimane minut alla 80 lööki minutis.
On kuidagi teostatav või ilus unistus?

Pigem ilus unistus, see äpp on igast otsast üks paras saast. Samme loeb kahtlaselt ja tundub, et Smartband ei tee jooksmisel ning sõidukiga sõitmisel vahet.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2016 21:00:35 vasta tsitaadiga

W!ngs, sammude lugemine ei ole äpi teha, see piirdub seadme endaga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 18:42:25 vasta tsitaadiga

Keegi teab moodust bandi resettimiseks? Mitme telefoniga proovitud, üle sinihamba seadet üles ei leia ning ära ei tunne, laadimisel lööb tuleb põlema nagu peab. Miski reseti tahaks teha enne kui päris maha kanda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 20:03:41 vasta tsitaadiga

Skyline, nässu läinud update puhul oli soovitus mõneks tunniks sügavkülma visata. Siis lasta maha jahtuda, täis laadida ja proovida ühendada.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.02.2016 20:09:28 vasta tsitaadiga

kjaups, maha jahtuda peale külmikus olemist?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 20:10:43 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kjaups, maha jahtuda peale külmikus olemist?

Sorry, lasta seista ja saavutada toatemperatuur.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 03.03.2016 14:26:34 vasta tsitaadiga

Kas teil ei ole probleeme Android 6.0-ga Mi lisamisega trusted device-de alla?
Olen üritanud bluetoothi välja lülitada ja siis paaritada telefoniga aga ikka ei näita trusted device-de valikus mi bandi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2016 18:15:27 vasta tsitaadiga

vinski, LG G3, ametlik android 6.0, Mi-band trusted devices all olemas ja toimib.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 03.03.2016 21:27:36 vasta tsitaadiga

Mul ei õnnestu küll kuidagi.
Android 6.01 peaks see korda minema aga kes teab, millal see ükskord tuleb.
Kunagi oli LG G3-ga (Android 6.0) sama asi, kuidagi siis ikka sain ta trusted device-de alla. Praegu on LG G4 ja ka ei õnnestu.

Tundub, et ma ei ole ainuke
http://en.miui.com/thread-163349-1-1.html xda foorumis ka sama probleem läbi käinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 21:32:51 vasta tsitaadiga

http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html
Proovi seda.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.03.2016 10:31:11 vasta tsitaadiga

On keegi reaalselt ujumas ka käind selle viguriga? väidetavalt peaks ju kannatama.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 10:47:33 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
On keegi reaalselt ujumas ka käind selle viguriga? väidetavalt peaks ju kannatama.


Mul on see nüüd pea aasta "katkematult" käel olnud ja käinud nii 110-kraadises saunas kui lugematu arv kordi ujumas. Works just fine.

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 10:59:05 vasta tsitaadiga

tonka kirjutas:
Marto. kirjutas:
On keegi reaalselt ujumas ka käind selle viguriga? väidetavalt peaks ju kannatama.


Mul on see nüüd pea aasta "katkematult" käel olnud ja käinud nii 110-kraadises saunas kui lugematu arv kordi ujumas. Works just fine.

Indeed thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.03.2016 11:08:15 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
On keegi reaalselt ujumas ka käind selle viguriga? väidetavalt peaks ju kannatama.

Omajagu+saunas jne.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.03.2016 11:33:11 vasta tsitaadiga

tonka kirjutas:
Marto. kirjutas:
On keegi reaalselt ujumas ka käind selle viguriga? väidetavalt peaks ju kannatama.


Mul on see nüüd pea aasta "katkematult" käel olnud ja käinud nii 110-kraadises saunas kui lugematu arv kordi ujumas. Works just fine.


Aasta tagasi polnud ju HR sensoriga mudelit. Aga selge - järelikult ei tohiks väga midagi juhtuda ja kui ka juhtub siis see 16,7€ gearbestist pole teab mis kaotus icon_biggrin.gif
Sai mõned päevad tagasi tellitud - eks paistab kuna kätte jõuab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.03.2016 11:36:55 vasta tsitaadiga

Marto., ka HR sensoriga ei ole õnnestunud peale viimast spaakülastust mittetöötavaks muuta. Kas arvad tõsimeeli, et HR andur on lihtsalt avatult seal korpuses või? icon_eek.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 11:54:31 vasta tsitaadiga

On sellest ujudes midagi kasu ka? Pulssi ju iseseisvalt ei pidanud mõõtma?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 07.03.2016 11:55:10 vasta tsitaadiga

Ostsin endale HR sensoriga, aga ei osanud arvata, et see töötab ainult siis kui vajutada nuppu, et mõõda. Kas vahepeal on tulnud mingi uus versioon välja, et saaks näiteks jooksmise ajal automaatselt ta pulssi mõõtma panna iga x aja tagant. senikaua kuni sellist funktsiooni pole, seisab see junn mul niisama.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.03.2016 12:06:07 vasta tsitaadiga

See on küll õunajura aga siiski

https://www.youtube.com/watch?v=kEKSPD0kPmE

on ju võimalik panna?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.03.2016 12:06:07 vasta tsitaadiga

superior, iseseisvalet ei mõõda jah. Käsi tuleb rinna kõrgusele tõsta, pulsimõõtja vastu kätt suruda ja siis mõõtmise nuppu vajutada.
Tarkvarauuendust automaatseks mõõtmiseks ei tule ka, kuna Mi HR ei olegi mõeldud pidevaks mõõtmiseks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 07.03.2016 12:06:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.03.2016 12:07:43 vasta tsitaadiga

Marto., ametliku softiga mitte. Alternatiivsed tarkvarad on olemas ja ka siin teemas käsitletud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.03.2016 12:44:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Lingid kirjelduses.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.03.2016 11:44:35 vasta tsitaadiga

Päris täpselt näitab magamist. 1:22-8:08 ja nii oligi. Küll aga 160 sammu vehkinud voodis icon_biggrin.gif

Tegelikult küsimus see, et ma näen rohelist kuma ika 10 minuti tagant ka päeval. Kus see HR info on üldse mida ta mõõdab??

EDIT:

Ise küsin ise vastan - Ega ei olegi kuskil.
Ostsin selle Mi Fit Toolsi 1.79€ eest ja kõik mis vaja on olemas. Mõõdab ise määratud aja tagant statistika jaoks või siis näiteks pidevalt. Lisaks kuvab kenasti ka kohe Endomondosse icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.